Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 15:42:05

Автор Тема: Питанки към модератори, администратори, "собственици"  (Прочетена 127273 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Абе ясна е целта - ако ше се караме, някой да заспи докато си чака да му дойде времето.
Така е, но това е за една тема, ще спира разприте, но ще спира и постването в другите теми.
Е, не знам.
 :think:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Абе ясна е целта - ако ше се караме, някой да заспи докато си чака да му дойде времето.
Така е, но това е за една тема, ще спира разприте, но ще спира и постването в другите теми.
Е, не знам.
 :think:

е, няма какво да се направи - това е решение на програмистите.

а честно казано, не ми се търси по ред причини, дали има добавка, която да предлага тази функционалност на ниво отделна тема.

а времето за чакане може да се оползотвори за прецизиране на коментара, за изчистване от правописни грешки, за стилово изглаждане и други такива благини (imho).
the lamers club honourable member …

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Така си е, то ше си покаже, дано ако се получи някакво скърцане да се усети навреме.
Имам предвид заради наш Илия, да не намразим и Св. Илия.
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Quote (selected)
за стилово изглаждане и други такива благини
:i_laughing:
Просто си помислих как бих си изгладил стилистично српския изказ.
п.с. блгдр за новия смеещ се емотикон.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Quote (selected)
за стилово изглаждане и други такива благини
:i_laughing:
Просто си помислих как бих си изгладил стилистично српския изказ.
п.с. блгдр за новия смеещ се емотикон.

има начини :cool-1084:

а скоро не съм добавял емотикони, по-скоро махах, така че този е от доста време наличен.
the lamers club honourable member …

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Извинете за безпокойството, колко време след поста не може вече да се коригира?
Никога не ме е вълнувало до сега, затова и не знам.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Извинете за безпокойството, колко време след поста не може вече да се коригира?
Никога не ме е вълнувало до сега, затова и не знам.

в момента

Период за редактиране без задаване датата на последна редакция 5 мин
Период след публикуването през които е разрешено редактирането 120 мин


Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Извинете за безпокойството, колко време след поста не може вече да се коригира?
Никога не ме е вълнувало до сега, затова и не знам.

в момента

Период за редактиране без задаване датата на последна редакция 5 мин
Период след публикуването през които е разрешено редактирането 120 мин
Благодаря!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Ясно е, че имаме неразбирателство с модерацията. Ислам да се изтрия от форума, но след като направя необходимото, оставам във форума. Все едно не съм се отказал окончателно. Стоим "зелен"
Какъв е проблема да ме премахнете от тук?
Не смятам да споря!
Много е желателно да ми се изтрие всичкото участие тук! Софта трябва да има такава възможност.
« Последна редакция: Ноември 10, 2022, 14:27:22 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Жалко е, че в такъв "грамотен" форум обидени хора искат да си ходят. А очакваме едва ли не държавата ни да потръгне някак си уж. Е как да стане? Ний тука шепа хора ще се изядем, да се разбере кой е най-умен.
« Последна редакция: Ноември 10, 2022, 15:38:27 от dabedabe »

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1365
    • Профил
Жалко е, че в такъв "грамотен "форум" обидени хора искат да си ходят. А очакваме едва ли не държавата ни да потръгне някак си уж. Е как да стане? Ний тука шепа хора ще се изядем, да се разбере кой е най-умен.
Хората с годините се вдетиняват. Разбираемо е да не искаш вече да пишеш в даден форум. Но защо искаш заедно с ника ти, да изтриеш и написаното от теб? Трябва да си писал големи глупости, за да искаш това.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9367
    • Профил
Обидените хора си мислят, че са жертви. Зависи какво ти е в главата. Ако Тръмп беше решил да се обади, с Америка можеше да бъде свършено. Ако сега Байдън или, дай Боже, Кица се обиди, светът ще Се оправят бързо. Ма те не се обиждат пущините. Вместо това действат. Башар: обстоятелствата нямат значение, само твоето вътрешно състояние има значение.
Circumstances don't matter, only your state of being matters.
За изхода от апокалипсиса или от най-дребната житейска ситуация не е важно ако ти се случва, важно е какво правиш с онова, което се случва.
И да се обидиш е реакция от най-ниско ниво.
« Последна редакция: Ноември 10, 2022, 16:09:05 от kаily »
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Разбирам го човека. Рядко влизам във форума, още по-рядко пиша.  Тук определено отсъства елементарно уважение към човека с различно мнение. Пренасят се уличен език и откровена вербална агресия, а целта е опонентът да бъде непременно обиден. Който не може да се държи що годе прилично с инакомислещите да си лекува нервите. Наясно съм, че тук не е пансион за благородни девици, но известни граници не се прекрачват от хора, считащи себе си за умни, начетени и образовани.
*****
Много бързо ме хвърлихте в кошчето. Аз обаче съм нахална. Връщам поста тук.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
а аз не го разбирам. въобще. като не искаш да ходиш някъде - изтриваш си отметката от браузъра и забравяш разните му пароли и прочие. и толкоз. повече не ходиш.

да ревеш как искаш да си ходиш, след като това само от теб зависи, е като да се въртиш като пръднал в джамия, и ми се вижда някак... няма да употребявам епитети.

а да оревеш орталъка, че искаш да си ходиш, да си идеш, после пак да довтасаш, и пак да оревеш орталъка как искаш да си ходиш... е няма бе, няма да употребявам епитети.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Onzi, това е форум, събрал различни хора, с различни възгледи, не е клуб по интереси. Кому е нужно повечето тук да се нахвърляте върху изразилият мнение различно от вашето така, сякаш е национален предател. Да не говорим, че има дори една госпожа, която по апломб и жар в громенето на инакомислещия надминава повечето господа.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Кому е нужно повечето тук да се нахвърляте върху изразилият мнение различно от вашето така, сякаш е национален предател.

Никому не е нужно, но липсата на елементарно възпитание и смазващата комплексарщина го налагат. Те вървят като петък и събота.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
здравче, ти ми се нахвърли, щото съм изразил различно от твоето мнение, м? и кому е нужно?

а аз изрично се старах да не изразявам отношението си - там поне два пъти писах, че епитети няма да слагам. цитирах факти. които факти ти оприличаваш на нахвърляне.

ама и за теб няма да употребявам епитети.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Разбирам го човека. Рядко влизам във форума, още по-рядко пиша.  Тук определено отсъства елементарно уважение към човека с различно мнение. Пренасят се уличен език и откровена вербална агресия, а целта е опонентът да бъде непременно обиден. Който не може да се държи що годе прилично с инакомислещите да си лекува нервите. Наясно съм, че тук не е пансион за благородни девици, но известни граници не се прекрачват от хора, считащи себе си за умни, начетени и образовани.
*****
Много бързо ме хвърлихте в кошчето. Аз обаче съм нахална. Връщам поста тук.

никой не е пращал в кошчето поста ви. писали сте сами директно там.

не е имало логнат мод/админ в 1600.

това вашето сега е пример точно за прилагане от вас на дела поведението, срещу което на думи уж протестирате.

само за протокола - съобразявате ли, че писането втори път на текст, отстранен (според вас) от модератор е призив-молба да получите наказание? това в случай че инсинуациите ви бяха истина, а не лъжа и нападане на мод/админ.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Аз мисля. че администраторът трябва да е в сянка. Има ножица, реже и толкоз. Не е нужно да се обяснява, още повече да взема становище. И кошът не е нужен. Трябва да е недостъпен.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Бъч, освести се.
Имаш собствено мнение, добре, ама ако след всяко наплюване бягаш в ъгъла това вече не е добре.
Тука има доста хлевоусти форумци, някой даже само с това се занимавати запомнят.
Пиши си бе човек, който те разбра ще те разбере, ако на някой си му дарт мишена нека хвърля стрелички.
Няма къде да бягаш, където и да се скриеш си носиш задника с тебе, все ще се намери някой мераклия! :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
И кошът не е нужен. Трябва да е недостъпен.

И аз мисля така. Както и възможността форумци свободно да си дискутират кой, как и колко ги "дразни" и как да бъде наказан. Създава впечатление за богопомазани и ... 

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
''само за протокола - съобразявате ли, че писането втори път на текст, отстранен (според вас) от модератор е призив-молба да получите наказание? това в случай че инсинуациите ви бяха истина, а не лъжа и нападане на мод/админ.''
Не ми пука.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Някои админи до толкова се вживяхте в ролите си на ''контрольори'', че се взехте за последна инстанция.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Някои админи до толкова се вживяхте в ролите си на ''контрольори'', че се взехте за последна инстанция.
хех. кой според теб е последната инстанция, ако не някой админ?

и не, не ти се нахвърлям. и въпреки, че ме сърбят пръстите, все още няма да използвам епитети.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Butch е свестен. Не е надута гайда. Не ми се ще да си ходи. И аз съм кипвал често. Нека си отидем по естествен път. Да не насилваме нещата демек. Бъдете здрави всички! И по-спокойно. Светът е такъв какъвто е, и от нас малко зависи. Да помислим за себе си.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
не е. далеч е от свестен. освен ако не смяташ американизираните реднекави недофашаги за свестни - тогава за теб може и да е.

отделно, че плямпането му как щял да си ходи, ама се върна, ама пак щял да си ходи е некво си там себелюбие и графоманство. иска си човекът земята около него да се върти. и всички с него да се вълнуват.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
 :t1207: :t1233:
the lamers club honourable member …

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Не че ми е работа, ама стриктното придържане към темите е трудна работа. Според мен не бива да се пречи на завързана полемика. Трябва да се наблегне на културата по-скоро.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Не че ми е работа, ама стриктното придържане към темите е трудна работа. Според мен не бива да се пречи на завързана полемика. Трябва да се наблегне на културата по-скоро.

вече е коментирано - известно отместване от темата се толерира, но не повече от коментар-два. и е казано много отдавна, но това не пречи да не се спазва.

за това като видите тези две емотикона  :t1207: :t1233: (а може и да са повече) не отговаряйте на тях, а се замислете.

за културата ще го оставя без коментар.
the lamers club honourable member …

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Приемам за мой пропуск. Аз с най-добро желание. Иначе форуми много. Но тук все пак има доста хора, които си допадат. Нека бъде мир.

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Butch, Стой си тук, бе човеко! Както и други го казаха - не им обръщай внимание на "несъгласните". Забелязал съм, че несъгласните, понякога не са съгласни и със себе си, какво остава за другите...

Има хора, които четат какво пишеш, понякога го приемат, друг път - не! Нали затова сме различни?  А "несъгласните" си ги "тури" ..., абе където искаш, замо да не те дразнят!

AnonimusBG

  • Гост
Да попитам.
Мистър Питкин тези дни светна като светкавица и изчезна.
Истинският ли беше или някой се опита под име ново да се включи?

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Quote (selected)
Истинският ли беше или някой се опита под име ново да се включи?
Мое мнение, непотърсено - той, той си беше, подушвам го от десет парсека.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Драги съфорумци, след пет месеца присъствие в сий форум, установих че войнстващата простащина тук не ми е приятна. Участвах заради няколко форумци, чиито мнения ми се струваха интелигентни, интересни, макар и не винаги да сме на едно мнение. Бъч, Аменеменема (да ме извини ако съм му объркал ника), Нор и още няколко. В същото време една агресивна и доста фрустрирана група си позволяваше през всичкото това време да се заяжда на лична основа, да обижда, да спами и флуди под безучастното око на модераторите. По този проблем получих препоръка от модератор да поставя простаците на игнор, което на практика спазвах (не разбрах как работи функцията, но просто като им видя аватарите - нито чета, нито отговарям) . Това е една не-лоша препоръка, ако простаците са 1-2.  Ако станат половината от списващите обаче , форумното присъствие става нещо като разговор между глухи. И слалом между овчи барабонки. Намирам това за нелепо. Тъй като мога да живея спокойно и в баланс със себе си , без да кеся денонощно в някакъв интернетен форум, нямам графомански наклонности, реших да прекратя участието си тук. Може да минавам понякога за да хвърля по едно око на мненията на умните и възпитани колеги. Желая на всички Бог да дава здраве и ум.

AnonimusBG

  • Гост
Беше ми интересно да те чета, но не можеш да очакваш че всички ще ти пеят осанна.
Надявам се ще премислиш или ще се върнеш.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Мукта, сам решаваш. Сложи си дебела кожа отгоре и не е нужно да се реагира винаги.

Форума е разрез през един слой от обществото и може да не е представителен, но с Пландемията нещата в мамковината се влошиха повече от видимо. Така е вероятно и из Белият свят повсеместно. Хубавото обаче е, че налице е възможността за психиатрични заключения и с това настройка за справяне всред плебса. Там още по-малко има "пардон".

От друга страна, не всички са имали копринени пелени и първите 7-години са изживени всред вопиюща посредственост. С това изречение, неверно по смисъл, хвърлям един радващ ме къч със задните петали...

И използвам случаят да ви подсетя да пратите армагани на пк. Лукаш. Все пак празници идват. Най-малкото да се изрази солидарност с неговият начин да агира със съфорумниците. И да поставим все пак и портрета му в Червеният кът. Светъл пример за отношение, прякост и пр. неща, някои точно из каталога на първите Седем години.

Бъдете здрави!
 :c0301:

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
 :giggie:
Добре е, че написаното остава, а и бумага терпит все.
Въпреки това, аз няма да забравя - живот и здраве, да напомня на договорнячковничетата, независимо тук ли са или ги нема, или самосеправятчегинема, какви са ги нацвъкали - докатогиима!
Енджой!
« Последна редакция: Ноември 21, 2022, 22:55:41 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Драги съфорумци, след пет месеца присъствие в сий форум, установих че войнстващата простащина тук не ми е приятна.

Ми да не беше я практикувал тогава.  :m1329:

Quote (selected)
реших да прекратя участието си тук


Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
БЕ що не разкарате шибаните ограничения в редактирането  :smokin:
Като начало може да изтриете двойния пост в темата за русия "« Отговор #27922 -: Ноември 22, 2022, 21:44:53 »"  :tomtom:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
БЕ що не разкарате шибаните ограничения в редактирането  :smokin:
Като начало може да изтриете двойния пост в темата за русия "« Отговор #27922 -: Ноември 22, 2022, 21:44:53 »"  :tomtom:

ко?! нье!

колкото до двойния пост - виждам само един такъв с този номер. и в кръглата тема няма. да беше пуснал директно връзка към него -> https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=611.msg245697#msg245697
the lamers club honourable member …

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Драги съфорумци, след пет месеца присъствие в сий форум, установих че реших да прекратя участието си тук. Може да минавам понякога за да хвърля по едно око на мненията на умните и възпитани колеги. Желая на всички Бог да дава здраве и ум.
Минавай, добре си дошъл. И пиши ... все пак. На немалко от нас е интересно да те четат. И е доста наивно да очакваш от всички да реагират интелигентно и възпитано на коментерите ти...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Възпитаните хора са и чувствителни. Това е положението. Тъпаните нямат нерви. Ще се затрие форумът. И модераторите помагат.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
ЧСВ (чувството за собствено величие) трябва да е с мяра, иначе започват демонстрациите на обиденост и засегнатост.
Трябва да има различни мнения, нищо че аз обикновено си харесвам само мойто, другите - не.

Не разбрах какво чак толкоз непростимо се е случило..

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Трябва да има различни мнения,

O, ама разбира се, че трябва да има различни мнения! Проблемът е, че когато не са те възпитали мама и тате и си изтъкан от комплекси, няма смисъл от различно мнение. А сега си прегледай писаниците и кажи дали "трябва да има различни мнения". 

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Човек, лекувай се.

AnonimusBG

  • Гост
Възпитаните хора са и чувствителни. Това е положението. Тъпаните нямат нерви. Ще се затрие форумът. И модераторите помагат.

Аз нещо не разбрах.
На възпитаните и чувствителните не трябва да се опонира защото са възпитани и чувствителни и не понасят различно от тяхното мислене.
А тъпаните кучетата ги яли. Те нямат нерви и търпят.
Много сте се възвесили господа аристократи..
Не пречи да слизате и при простолюдието и да се опитвате да общувате с него.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Не съм казал, че тъпаните са непременно прости. Не могат да се владеят.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Възпитаните хора са и чувствителни. Това е положението. Тъпаните нямат нерви. Ще се затрие форумът. И модераторите помагат.

и с какво помагат модераторите? сам казвате, че тъпаните нямали нерви?

много е лесно да се обвинява някой друг за собственото си поведение.
the lamers club honourable member …

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2194
    • Профил
По повод пренията кой възпитан, кой не, кой чувствителен, кой не, кой прав, кой крив, си позволявам да припомня кратичкия въпрос на класика:

А судьи кто?

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Факт е, че тонът във форума не е добър. Нямам предвид, че трябва да общуваме помежду си като на прием с тежък държавен протокол. Не съм ни страхлива, ни тънкообидна, рядко се ядосвам. Но не понасям който и да е, независимо от мнението което изразява, да бъде наричан с обидни думи, или някой да се държи пренебрежително било с мен, или с някой друг. А това тук е много често срещано. Можем да спорим по два дни за нещо, но защо трябва да излизаме от рамките на приличието, това не разбирам. Джиджи беше банната а шест месеца. Да, тя не рядко е дразнеща, но до сега не съм забелязала да е обидила персонално когото и да е. Има къде къде по-тежки случаи.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Не споделям тая драма.
"Ти ся мен уфъжафъш ли мъ....?"
Хора сме, радваме се гневим се, няма как всички да се усмихваме лицемерно.
Поне за не го мога, не харесвам, много не харесвам, попържам.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Не споделям тая драма.
"Ти ся мен уфъжафъш ли мъ....?"
Хора сме, радваме се гневим се, няма как всички да се усмихваме лицемерно.
Поне за не го мога, не харесвам, много не харесвам, попържам.

не си прав, индиански вожде, не си прав.

може да се попържа по различни начини - по сръбски маниер е единия, другият е в рими.

и има безкрайно много нюанси между тях двата.
the lamers club honourable member …

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
С това съм съгласна. Има и елегантни начини да теглиш някому една тънка, дълга.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Не е до възможностите на теглещият дълги тънки, а до това дали получателят ще ги разбере.
Накрая пак стигаме до със сопата по главата при някой индивиди.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Не е до възможностите на теглещият дълги тънки, а до това дали получателят ще ги разбере.
Накрая пак стигаме до със сопата по главата при някой индивиди.

това е без значение, ако останалите те разберат :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил
Quote (selected)
One of the best things about getting wiser:
being kind and nonjudgemental to anyone,
even to assholes
:smokin:

Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил
... und trotzdem:

 :smokin:

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
 :well_done-1299:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Имам проблем.
От вчера не мога да вляза във форума през Уиндоус.
Пробвах версия 7 и 11.
Не мога да отворя даже като читател.
Пробвах хром и Яндекс.
През телефон и таблет с андроид нямам проблем.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Също и аз.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.