Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 15:15:06

Автор Тема: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от  (Прочетена 14875 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #60 -: Април 02, 2021, 20:07:00 »
Или оня да се извини, или да си ходи. Тва е. Пак ще напомня, че Фона бе изритан за некви глупости, а тва нещо трябва да го търпим, щот явно е "с връзки". Аз също смятам, че никви 6 милиона евреи не са били избити през ВСВ. Блокирайте и мен, ако според вас тва е фашизъм.
[/b][/i]

Въпросът е кой, кога и колко е избил.
Чао.
Игнор.
Онци?

https://ivgpu.com/pobeda/almanac/osvobozhdenie-osventcima.html



Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #61 -: Април 02, 2021, 20:08:49 »
Кептъна е един от най-стойностните фарумци.
Това което казва го знае.
При това основно неща които се знаят от малко.

Аз наистина съм изумен. Даже започнах да разбирам как Бойко постоянно е на власт. Хората му гледат простотията, виждат престъпленията, чуват записите... но в крайна сметка си викат "тоя е стойностен отсекъде, нищо че на дела го докарва на средностатистически обитател на Факултето".

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #62 -: Април 02, 2021, 20:11:17 »
Тва е бял кръг:



Честно ви казвам!
Може! Но е добре прикрит зад черния квадрат!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #63 -: Април 02, 2021, 20:13:23 »
Quote (selected)
Аз наистина съм изумен. Даже започнах да разбирам как Бойко постоянно е на власт. Хората му гледат простотията, виждат престъпленията, чуват записите... но в крайна сметка си викат "тоя е стойностен отсекъде, нищо че на дела го докарва на средностатистически обитател на Факултето".

Ако беше Бойко до сега хиляда пъти да се беше изметнал и да припомни че:
магистралите, европа, благоденствие, па са виновни орешарски, комунистите..
Е не е!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #64 -: Април 02, 2021, 20:16:04 »
Тва е бял кръг:



Честно ви казвам!
Може! Но е добре прикрит зад черния квадрат!
Интересен поглед!
Аз първоначално видях 13 (черната дяволска дузина) емотикони в цвят черно/черно и преводни цитати с шрифт болд на черен фон и си викам:
Е това не може да не е Джиджи!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #65 -: Април 02, 2021, 20:19:45 »

Чао.
Игнор.


Ами... жалко. Чао...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #66 -: Април 02, 2021, 20:23:10 »
 Дозирис, не можеш да сравняваш псувня с фашистки прояви. Не става така! Едно е да те напсуват, съвсем друго е с лека ръка да оправдаваш и да нямаш нищо против зачеркването на човешки живот! Чийто и да било той! Последното е ненормално и наистина е за затвор

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #67 -: Април 02, 2021, 20:30:27 »
Quote (selected)
Е, щом се вясва рядко, може и теб да напсува на майка, нали? Няма да имаш нищо против. Или?
Аз на това му казвам дебелооко нахалство. И това да се правиш на неразбрал за какво става дума изглежда ти е характерна черта, защото често се проявява.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #68 -: Април 02, 2021, 20:37:46 »
Quote (selected)
Е, щом се вясва рядко, може и теб да напсува на майка, нали? Няма да имаш нищо против. Или?
Аз на това му казвам дебелооко нахалство. И това да се правиш на неразбрал за какво става дума изглежда ти е характерна черта, защото често се проявява.

Викай му както искаш. След като виждам как възрастни хора оправдават бруталната селяния с довода "той и без тва рядко се вясва", хич не ме учудва, че същите тия хора прехвърлят собствените си грехове другиму. Аз пък нямам против - давай насам.  :beer:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #69 -: Април 02, 2021, 20:40:48 »
Никой не е против Кептъна, никой не е против Джиджи.

Кептъна си е изпуснал нервите, биде затрито това и ще бъде затрито и следващото.

Джиджи тамън беше почнала да влиза във форумните рамки и пак се отнесе към "Ти мен уважаваш ли мъ или да кажа на Нойка?"

Пояснявам за делото: чисто физически нямам нито време, нито сили да се занимавам с начално възпитание. Модерацията е субективна дейност, независимо колко обективно се опитвам да подходя. И двамата (а и всеки едно от нас) ще пишат до момента, в който минат границата на доброто поведение окончателно. Докато имам някаква надежда, че приносът на съответния форумец е в полза на останалите форумци като цяло и поотделно, форумецът ще бъде "модериран" в екстремните си прояви, защото всеки от нас си е изпускал нервите (и е съжалявал за това в повечето случаи). Триенето с парцала е моя работа, ограничена е от сферичността на Земята и факта, че аз живея с осем часа разлика от главната група участници. Дорде не дойдат поне още двама, с които да си предаваме парцала, така ще е. Желаещите да се запишат при Принца, за момента блъсканица не се види, насам, народе, насам!

Обаче има неща, за които толерантност няма и няма да има, поне докато аз държа парцала. Опитите да се затрие форума посредством защита на незащитими теории, които законодателството определя като закононаказуеми, ще бъдат пресичани на корен. В този форум са вложени трудът и времето на много хора, моите включително. Така че няма да го дам за просто "шегички" и намеци. Но парасан, дето рекла онази леля от Испания.
Това не значи, че не могат да се обсъждат спорни теории и числа - става постоянно. И ако е в рамките на доброто възпитание и не се минава на личности във форума, е напълно нормално.

Джиджи и Кептъна са възрастни, могат сами да определят какво искат и какво правят тук. Форумните рамки не са много, но ако са неприемливи в сегашния си вид, воля Джиджина и Кептънова как ще продължат, като "как" включва "дали" също. Това важи за всеки един от нас, мен включително.
« Последна редакция: Април 02, 2021, 20:43:54 от Ной »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #70 -: Април 02, 2021, 20:41:17 »
Quote (selected)
виждам как възрастни хора оправдават бруталната селяния с довода "той и без тва рядко се вясва"
Къде това? Лъжеш като разпран.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #71 -: Април 02, 2021, 20:44:16 »


Излишно е да се спори колко евреи са избити, все още правят корекции.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #72 -: Април 02, 2021, 20:45:35 »
Социалният експеримент върви с пълна сила.
Ето до какво води системното подценяване на "джидженето".
Има един типаж фльорци дами, на които им се викало "разтури-къща".

От Дж. vs. Форума стана Форумът срещу себе си.
« Последна редакция: Април 02, 2021, 20:57:24 от Kole »

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #73 -: Април 02, 2021, 20:46:56 »
Quote (selected)
Брей! А Стефан Данаилов пееше „Аз не умея да бъда толкова категоричен“.
Да си ходел бил. Ти пък кой си, че да определяш? Кептъна и без това се вясва най-много веднъж на тримесечие.

Кво искаш да кажеш с това? Какво като се вясва "най-много веднъж на тримесечие"? Това някакво специално право ли му дава? Ако не, по какъв повод го споменаваш? На мен ми звучи като "ами да, наистина е пълна простотия, ама е рядкост". Щото е в отговор на мой коментар, в който призовах за извинение. Тоест не дължи извинение, щото се вясва рядко; няма проблем да пусва на майка, ако се вясва рядко; няма нужда да си ходи, щото и без тва се вясва рядко? Или нещо четвърто?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #74 -: Април 02, 2021, 20:49:21 »
Аз се опитах да разбера какво се е случило с Lillian, поради това, че също е била потърпевша от грубиянщините на кептъна. Не се е вясвала тук от почти година, май. А определено я харесвам, въпреки, че имаме някои различия във възгледите.  До колкото мога да преценя, регистрираните сме може би към 200, а малко са (сме ) пишещите. Не е добре, говори за необходимост от подобрение на форумния  микроклимат. Може би и за още теми. Тук само избори и пандемия. Да, много актуални теми, засягат живота на всички ни, но отвсякъде ни заливат основно само с това. Кофти.

Регистрираните потребители са 142, някои по два пъти.

Кой според теб формира форумният микроклимат?!

Аз или някой друг?

Щото аз съм го казвал, че форумът се прави от хората в него, а не от администрацията. Аз само създадох платформата и я предоставих за ползване.

И когато преди време стана ясно, че има нужда от модератори, малцина бяха тези, които се осмелиха. Доста повече хора отказаха. Но пък претенциите останаха както се вижда и досега. А мислех, че са надживени.

Преди време го написах на един участник тук в лично съобщение, сега ще го кажа на глас -- аз лично гледам на този форум и като на социален експеримент -- при липса на ясни и категорични ограничения в общуването докъде може да стигне всеки един участник в него.

Имайте го и това предвид.

Здравчето е още нов форумец, има време да събере анамнеза  :smokin:
Темите тук не са ограничени, зависи от мястото и времето на "повдигане". Форумният микроклимат е постоянно движещ се, така че не е сложно, изчакай два часа и е съвсем новичък. От едното ми събуждане до другото се променя по няколко пъти.  :cool-1084:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #75 -: Април 02, 2021, 20:50:56 »

Кой според теб формира форумният микроклимат?!

Аз или някой друг?

Щото аз съм го казвал, че форумът се прави от хората в него, а не от администрацията. Аз само създадох платформата и я предоставих за ползване.

Преди време го написах на един участник тук в лично съобщение, сега ще го кажа на глас -- аз лично гледам на този форум и като на социален експеримент -- при липса на ясни и категорични ограничения в общуването докъде може да стигне всеки един участник в него.

Имайте го и това предвид.

Без тия. Щом има администрация и (уж) някакви правила, то администрацията е носи същата отговорност за публикациите, както и авторите им. Фпротивен случай не би трябвало да има никаква администрация.
Същата администрация не се свени да трие неща, които не ѝ се харесват, само дето го прави изключително избирателно, един от многото примери по-долу:

Жалко е, че заради престъпленията на хитлеризма е наложена забрана и хвърлено клеймо върху истината за расите.

Фона бил фашист, ма истината за расите, която очевидно предполага нещо различно от Хартата на ООН, че „всички хора са равни“ и т.н. вероятно не заслужава не непременно „белезници“ (по Асол), а обикновено порицание, дори и пренебрегвайки иронията, че идва от поредния диванен герой, дето се е пробвал да го вземат на работа в Германия, ма не е могъл да се класира.

Тоя пост, както и немалко други подобни, сте го видели и ти, и Нойка и сте еднакво отговорни за съдържанието му. Обяснения не търся, запазете си ги фслучай, че ви потрябват. Не сте реагирали най-вероятно не за друго, а защото, дори и на подсъзнателно ниво, може би сте съгласни с „истината за расите“, разбира се, като представители на висшата раса. Ако бяхте несъгласни, сте имали начин да го покажете.

И, да, "заслугата" е изцяло твоя и на администрацията, защото насоката на този форум е каквато е, с твоето, и на администрацията, одобрение и желание. Днешната ти безумица, че Лиляна, която не пише фтози форум повече от година, и най-вероятно вече е забравила за него, си била виновна сама, щото бъдю я бил предупредил, че ше я напсува, пък тя му казала, "айде да те видиме", фобщи линии показв къф ти е моралния компас или квото е разбирането за етика фглавата ти.

Ако аз кажа „принцик/норчо/нойке/гьозепе/етц, спрете да пишете, квито ги пишете, щото ме дразните и ше в пратя на майките ви в…“ колко време ше остане тва? И на кво основание бихте спрели? Да не ме дразните ли? Щото аз съм праф, а вие не? Вие ли ще сте провокаторите или аз ще съм насилникът, макар и вербален?

На финала, можеш да кажеш, че си създал и че поддържаш нещо, ако правиш изцяло със свои усилия и/или средства. Кратко интернет търсене показва, че сайтът се хоства от Софийския Университет, за който не ми е известно да предлага такава платен услуга, макар и да е възможно да бъркам. Ако не се предлага такава платена услуга, очевидно се хоства безплатно. За чия сметка, на данъкоплатците ли? Поддръжката на този форум в неработно време ли я правиш?

И, имаш ли некъде Декларация за поверителност и регистриран ли си като Администратор на лични данни фсъответната комисия, щото айпи адресите на сички участници са видими за администрацията. Сички участници наясно ли са с това обстоятелство и приели ли са го доброволно?


Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #76 -: Април 02, 2021, 20:52:02 »
Quote (selected)
Брей! А Стефан Данаилов пееше „Аз не умея да бъда толкова категоричен“.
Да си ходел бил. Ти пък кой си, че да определяш? Кептъна и без това се вясва най-много веднъж на тримесечие.

Кво искаш да кажеш с това? Какво като се вясва "най-много веднъж на тримесечие"? Това някакво специално право ли му дава? Ако не, по какъв повод го споменаваш? На мен ми звучи като "ами да, наистина е пълна простотия, ама е рядкост". Щото е в отговор на мой коментар, в който призовах за извинение. Тоест не дължи извинение, щото се вясва рядко; няма проблем да пусва на майка, ако се вясва рядко; няма нужда да си ходи, щото и без тва се вясва рядко? Или нещо четвърто?
Дали ще се извини, си е негов проблем и въпрос на неговото лично възпитание. Форумно псувнята беше затрита в момента, в който се докопах до нея с парцала, и така е с много други любители на солените изрази. Това дали форумецът се вясва рядко или пише постоянно, няма никакво значение.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #77 -: Април 02, 2021, 21:00:27 »
Quote (selected)
Сички участници наясно ли са с това обстоятелство и приели ли са го доброволно?

Аз лично съм наясно и съм го приел. За протокола.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #78 -: Април 02, 2021, 21:08:14 »
Quote (selected)
Кво искаш да кажеш с това?
Казвам, че напираш да гониш някого, а освен че нямаш право на това, човекът без друго рядко се появява, така че и заради това е тъпо да го „гониш“. Какво друго не разбра?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #79 -: Април 02, 2021, 21:15:03 »
Жалко е, че заради престъпленията на хитлеризма е наложена забрана и хвърлено клеймо върху истината за расите.

Фона бил фашист, ма истината за расите, която очевидно предполага нещо различно от Хартата на ООН, че „всички хора са равни“ и т.н. вероятно не заслужава не непременно „белезници“ (по Асол), а обикновено порицание, дори и пренебрегвайки иронията, че идва от поредния диванен герой, дето се е пробвал да го вземат на работа в Германия, ма не е могъл да се класира.
Всички хора може да сме равни, но сме и различни донякъде физиологично. Червенокосите имат нисък болеви праг, чукчите и евенките нямат ензими за алкохолно разграждане. Това не ги прави по-малко равни, просто различни. Синеоките имат физиологично предимство при малкото количество светлина на север, тъмнокожите имат физиологично предимство при палещото слънце на централна Африка. Къде е тук расизмът?

Quote (selected)
Ако аз кажа „принцик/норчо/нойке/гьозепе/етц, спрете да пишете, квито ги пишете, щото ме дразните и ше в пратя на майките ви в…“ колко време ше остане тва? И на кво основание бихте спрели? Да не ме дразните ли? Щото аз съм праф, а вие не? Вие ли ще сте провокаторите или аз ще съм насилникът, макар и вербален?
Ще остане точно толкова, колкото остана Кептъновото послание в съответния път, и поради същите причини. Тук не виждам никакво вербално насилие, а просто невъзпитание. За жалост против лошото възпитание няма открита панацея.


Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #80 -: Април 02, 2021, 21:27:14 »
За жалост против лошото възпитание няма открита панацея.
Позволете да не се съглася.
Онова "ловно куче" /hunt crop :) / от превода, върши прекрасна работа.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #81 -: Април 02, 2021, 21:40:14 »
Никой не е против Кептъна, никой не е против Джиджи.

Кептъна си е изпуснал нервите,....
Кривиш си душата. За т.нар. "кептън" псувнята е норма на поведение.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #82 -: Април 02, 2021, 21:46:57 »
Расите са различни, естествено. Всяка има преимещуства и недостатъци. Преди години бях чела някакво четиво, че именно белият човек е раковата метастаза на планетата. Подробно обосновано и беше от бял човек. Това да не се говори за различията е поредното американско безумие като оная грозна гъска-активистка, де направи подписка срещу Ален Делон.
Това, че белият човек се чувства с превъзходство, изобщо не означава, че той има превъзходство. Те и англичаните като венецът на творението на белите хора си въобразяваха, че са превъзходни, пък лека полека някои се освестват. Но това не значи, че няма англичани, испанци, шведи, българи и т.н.

Изобщо, защо е залепнала идеята, че има ли раса, има и превъзходство? И за да няма превъзходство, дай да не говорим за расите.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #83 -: Април 02, 2021, 21:58:00 »
В подкрепа на Кайли. Едно време, когато и киното си беше изкуство/и Холивуд си беше Холивуд/, имаше един много готин филм " Белите не могат да скачат". Би ми било много интересно да разбера, как днешната мода ще разгледа подобно кинаджийско парче :nuts:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #84 -: Април 02, 2021, 22:13:44 »
Жалко е, че заради престъпленията на хитлеризма е наложена забрана и хвърлено клеймо върху истината за расите.

Фона бил фашист, ма истината за расите, която очевидно предполага нещо различно от Хартата на ООН, че „всички хора са равни“ и т.н. вероятно не заслужава не непременно „белезници“ (по Асол), а обикновено порицание, дори и пренебрегвайки иронията, че идва от поредния диванен герой, дето се е пробвал да го вземат на работа в Германия, ма не е могъл да се класира.
Всички хора може да сме равни, но сме и различни донякъде физиологично. Червенокосите имат нисък болеви праг, чукчите и евенките нямат ензими за алкохолно разграждане. Това не ги прави по-малко равни, просто различни. Синеоките имат физиологично предимство при малкото количество светлина на север, тъмнокожите имат физиологично предимство при палещото слънце на централна Африка. Къде е тук расизмът?

Quote (selected)
Ако аз кажа „принцик/норчо/нойке/гьозепе/етц, спрете да пишете, квито ги пишете, щото ме дразните и ше в пратя на майките ви в…“ колко време ше остане тва? И на кво основание бихте спрели? Да не ме дразните ли? Щото аз съм праф, а вие не? Вие ли ще сте провокаторите или аз ще съм насилникът, макар и вербален?
Ще остане точно толкова, колкото остана Кептъновото послание в съответния път, и поради същите причини. Тук не виждам никакво вербално насилие, а просто невъзпитание. За жалост против лошото възпитание няма открита панацея.

Доста посредствен опит, тряа да призная, при който първата част на коментара "Жалко, че заради престъпленията на Хитлер е наложена забрана и хвърлено клеймо върху истината за расите." удобно се пропуска.
Тия за расите на синеоките и на червенокосите - вбеларус може и да минат, за други места по света не съм сигурен.

Контекстът е ясен - "ако Хитлер не беше прекалил толкова, щехме да си знаем истината за расите и коя е висшата".
Както стана дума, не търся обяснения, ма се пробвай тва изречение дума по дума, да го кажеш нейъде фканада или вгермания, където онци обясняваше, че мноо ги обичали тия работи. И гледай реакцията и търси добър адвокат.

Въпросът не е къде е отишъл коментара на бъдю, а колко пъти е могъл да прави подобни коментари.

За декларацията за поверителност и за хостинга - мълчание, ясно, мерси, така и предполагах.

А лицемерие е твоето - да живееш фстрана, която непрекъснато критикуваш и от която, поне видимо, си адски недоволна, и да се ползваш от бонусите на живота там, ма да не ти стиска да си дигнеш багажчето и да отидеш фнекоя рускоезична страна, където, поне на думи, ше ти мноо гот и където мислиш, че принадлежиш духовно.

Почти никога не съм бил съгласен с Асол, ма никога не съм я укорявал за крайните ѝ позиции, щото живее в България и има пълното право да ги изразява.


Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #85 -: Април 02, 2021, 22:16:53 »
Мислех за излишността на темата.
Сеги мисля колко не съм праФ. Щом и сържанта преглътна убидата и дофтаса  :smokin:

AnonimusBG

  • Гост
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #86 -: Април 02, 2021, 22:25:57 »
Мислех за излишността на темата.
Сеги мисля колко не съм праФ. Щом и сържанта преглътна убидата и дофтаса  :smokin:

Всеки иска да извъргне това което го ръчка.
А извържението става на все по-малко площадки.
И се налага да настъпва своето самолюбие.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #87 -: Април 02, 2021, 22:30:04 »
Сардж, тия работи в Беларусия не могат да минат щото тази страна е една от най-пострадалите от страевропейското изтребление. Не бива да се сърдиш на хората там - ти и родата ти, Слава Богу, нищо подобно не сте преживели като тези хора! Внимавай с етикетите, щото почваш да звучиш като еврочиновник

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #88 -: Април 02, 2021, 22:43:46 »
А лицемерие е твоето - да живееш фстрана, която непрекъснато критикуваш и от която, поне видимо, си адски недоволна, и да се ползваш от бонусите на живота там, ма да не ти стиска да си дигнеш багажчето и да отидеш фнекоя рускоезична страна, където, поне на думи, ше ти мноо гот и където мислиш, че принадлежиш духовно.

Почти никога не съм бил съгласен с Асол, ма никога не съм я укорявал за крайните ѝ позиции, щото живее в България и има пълното право да ги изразява.
Айде пак се почна! Естествено, че непрекъснато критикувам страната, в която живея! Защото искам да е по-добра и работя за това да е по-добра. И откъде реши, че съм адски недоволна от нея, но се ползвам от бонусите единствено, а не ги създавам? На мен и в Канада ми е гот, и в Беларусия ми е гот, и в България ми е гот, това не значи, че не виждам проблемите и на трите, и че трябва да си мълча поради това, че живея на друго място.

Проблемът на истинските расисти е, че те виждат не различия, а превъзходства, при това за цялата расова група. Все едно аз като брюнетка да се съпротивлявам на факта, че блондинките се ползват с по-голяма популярност. Когато ми се предлага да си повиша квалификацията при чернокож професор с ударение на "чернокож", на мен ми се вдига кръвното. Защото дали е чернокож, зеленокож или лилав, ако той не е специалист в областта си, цветът на кожата му ми е най-малкият въпрос. И хората, които са избрали да го рекламират като "чернокож", а не като "професор", са истинските расисти, тези, които твърдят за превъзходство на която и да било раса над друга раса. И този човек би следвало да се обиди, че бива пробутван не заради собствените си качества, а заради цвета на кожата си. Имам познати, приятели и колеги от всички раси и никога не съм ги делила по цвят на кожата. И се надявам от все сърце, че те не ме виждат единствено като епидермис.

А сега да разгледаме една манипулацийка:
"Доста посредствен опит, тряа да призная, при който първата част на коментара "Жалко, че заради престъпленията на Хитлер е наложена забрана и хвърлено клеймо върху истината за расите." удобно се пропуска.
Тия за расите на синеоките и на червенокосите - вбеларус може и да минат, за други места по света не съм сигурен.

Контекстът е ясен - "ако Хитлер не беше прекалил толкова, щехме да си знаем истината за расите и коя е висшата".
Както стана дума, не търся обяснения, ма се пробвай тва изречение дума по дума, да го кажеш нейъде фканада или вгермания, където онци обясняваше, че мноо ги обичали тия работи. И гледай реакцията и търси добър адвокат."
Значи, "заради престъпленията на Хитлер е наложена забрана и хвърлено клеймо върху истината за расите" удобно се трансформира от ТЕБ в "ако Хитлер не беше прекалил толкова, щяхме да си знаем истината за расите и коя е висшата". Да виждаш сам расизма, който си вложил, или да ти го подчертая? Да виждаш разликата между "престъпление" и "прекаляване"? Начинът, по който ти си влагаш контекст, говори за теб много повече, отколкото си даваш сметка.
Расите са различни, иначе нямаше да съществува терминът, а той е свързан с най-банална физиология. Но измислянето/даването на преимущества за която и да било от тях на ангро вече е расизъм. Умни хора има сред всички раси и смески от такива, тези хора търсят предимствата - свои и на другите - и ги използват. Глупави хора се срещат също сред всички раси и смески от такива, и тези хора търсят недостатъците - по-рядко свои, по-често чужди, за да се оправдаят с тях.

За декларациите за поверителност и за хостинга един модератор би трябвало да знае.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #89 -: Април 02, 2021, 22:54:51 »
Сържанта си мисли, че като чисти с любов чизмите на Господаря, ще стане като него.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #90 -: Април 02, 2021, 23:00:48 »
И стига с тоя ум де, умът не е най-висшето създание на природата. Само белият човек мисли така. Жълтите, черните и червените знаят и други по-висши перспективи.
А впрочем разбрах едва наскоро, че славяните са считани за най-нисшата прослойка на бялата раса.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #91 -: Април 02, 2021, 23:16:36 »
Тва от кой?
Фпрочем е лечимо, с повечко кютек!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #92 -: Април 02, 2021, 23:28:26 »
Никой не е против Кептъна, никой не е против Джиджи.

Кептъна си е изпуснал нервите,....

Кривиш си душата. За т.нар. "кептън" псувнята е норма на поведение.

Това го казваш като свидетел от първа ръка, седял неколкократно на една маса с него?

Защото и двамата знаем. Та колко пъти си го чул да псува на тези форумни срещи за да твърдиш, че е норма?

Може и да не отговаряш, аз поне знам отговора.
the lamers club honourable member …

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #93 -: Април 02, 2021, 23:30:42 »
Тва от кой?
Фпрочем е лечимо, с повечко кютек!
От привържениците на теорията за чистотата на расата, от кой...
Не може да не си чувал
И да, бая са ги пердашили след това. 
« Последна редакция: Април 04, 2021, 05:21:01 от Kole »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #94 -: Април 04, 2021, 07:31:03 »
Дълго мислех къде да я отворя таз темичка, но в "Преводи" ми се чини най-точно.
Всички предидущи врънкания отиват в кофата, при желание човек може да ги посети лично. Оттук нататък всичките джиджени врънкания ще се пренасочват насам, та да си отдъхне целокупната читателска маса. Понеже обаче има и любители на специфични забавления, тази тема ще остане достъпна.

Ми то, тая темичка се оказа наистина „специфично забавление”, тъй като в нея се занимаваТЕ най-вече с модерацията на форума. И то не като Джиджи „в ролята ѝ на модератор в сянка”, а съвсем явно – на бая силен припек …

N.B. След молбата ми за премахване на тая тема, за пръв път си отварям устата тук. Което означава, че ще има няколко мои коментара един след друг.

За да кажа, че съм доволна от оставянето на темата, с изключение на заглавието, което трябва да бъде променено, защото в него няма абсолютно нищо вярно!

Тъй като vs. идва от versus, което пък на български означава „срещу”, а аз никога не съм била срещу форума …

А за ново заглавие на темата ми хареса нещо, коментирано по-долу от Kole:

От „Джиджи vs. Форума” стана „Форумът срещу себе си”.

Или „срещу администрацията”, поради „двойния аршин”, коментиран от няколко колеги по-долу.

P.S. И една молба – към Модерацията и към всички останали:

Моля, никой да не ми определя дължината на "чаршафите", тъй като това прави "Керпеден" НЕсвободен, n'est-ce pas?

Защото, за да пиша, аз имам какво да кажа! А който не иска, да не чете, а си има и игнор!!!

« Последна редакция: Април 04, 2021, 08:54:40 от Джиджи »

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #95 -: Април 04, 2021, 08:18:55 »
Никой не е против Кептъна, никой не е против Джиджи.

Кептъна си е изпуснал нервите,....

Кривиш си душата. За т.нар. "кептън" псувнята е норма на поведение.

Това го казваш като свидетел от първа ръка, седял неколкократно на една маса с него?

Защото и двамата знаем. Та колко пъти си го чул да псува на тези форумни срещи за да твърдиш, че е норма?

Може и да не отговаряш, аз поне знам отговора.
Говоря за форумно поведение, а ти се правиш на дръж ми шапката. Никой не си позволява простащини на срещите на живо. Щото може да отнесе един як тупаник.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #96 -: Април 04, 2021, 08:21:11 »
И стига с тоя ум де, умът не е най-висшето създание на природата.
Само белият човек мисли така.
Жълтите, черните и червените знаят и други по-висши перспективи.

А ти, защо спамиш тук, а се възмущаваш в другата одая от Джиджи?!?

Защото тая темичка е ЗА Джиджи!  :tongue_:

« Последна редакция: Април 04, 2021, 08:23:12 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #97 -: Април 04, 2021, 08:39:14 »
Джиджи ми е симпатична, затова и аз не искам да си ходи. Но от друга страна и останалите членове на кръчмата са ми симпатични, а те не трябва да страдат заради "вижте ме тука" в цветно-подскачащ вариант на постелно бельо.
Както в повечето случаи, общото надделява над частното.

Този случай май се явява некво изключение, тъй като съотношението на силите тук /без модераторите!/ е горе-долу 5:5, в следния състав:

Kole, Буратино, Анонимъс, Кайли, аменеменема
<>
Здравка, Дозирис, Джиджи, Пешо, SgtTroy

Quote (selected)
Мога да прекръстя темата на "Джиджената хавлиена кърпа"
А да си питала случайно дали е съгласна Джиджи?! И за анкетата – кво шъ кайш?!?
Щото току-що Джиджи разговаря с много близък приятел – адвокат!!!

« Последна редакция: Април 04, 2021, 08:44:48 от Джиджи »

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #98 -: Април 04, 2021, 09:23:36 »
дЖиДжАнО МоМе иЗтРеЩеЛо,
ИзТрЕщЕлО ОщЕ ИзКуКаЛо.
ДоКоГа мОмЕ ДжИдЖаНо
Ще зАнИмАвАш вСиЧкИ С РаЗсТрОйСтВаТа сИ,
рАзСтРоЙсТвАтА ОщЕ ДеВиАцИиТе.
И ПрЕсТаНи дЖиДжАнО Да нАсТрОйВаШ ФоРуМцИтЕ ЕдНи сРеЩи дРуГи,
дА Не иДеШ ДжИдЖаНо пО ЯгОдИтЕ,
пО ЯгОдИтЕ ОщЕ НаЗаД КъМ КоРеНиТе


Много ти се ще да се водят битки за тебе... Ама едва ли.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #99 -: Април 04, 2021, 10:06:45 »
Quote (selected)
Щото току-що Джиджи разговаря с много близък приятел – адвокат!!!
Простотията дава крила...!
Според такива като теб ще трябва да пускаме само нотариално заверени постове!
 :t0174:
« Последна редакция: Април 04, 2021, 10:19:33 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #100 -: Април 04, 2021, 10:10:19 »
Никой не е против Кептъна, никой не е против Джиджи.

Кептъна си е изпуснал нервите,....

Кривиш си душата. За т.нар. "кептън" псувнята е норма на поведение.

Това го казваш като свидетел от първа ръка, седял неколкократно на една маса с него?

Защото и двамата знаем. Та колко пъти си го чул да псува на тези форумни срещи за да твърдиш, че е норма?

Може и да не отговаряш, аз поне знам отговора.

Говоря за форумно поведение, а ти се правиш на дръж ми шапката. Никой не си позволява простащини на срещите на живо. Щото може да отнесе един як тупаник.

Даже и за форумно поведение не е съвсем вярно, по-точно е силно преувеличено. Но както и да е.
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #101 -: Април 04, 2021, 10:34:21 »
P.S. И една молба – към Модерацията и към всички останали:

Моля, никой да не ми определя дължината на "чаршафите", тъй като това прави "Керпеден" НЕсвободен, n'est-ce pas?

А ти не се ли сещаш, че точно този аргумент е в сила и за Captain Buddy?

И защо изобщо продължаваш да ровиш? Ровенето не е в твоя полза, да знаеш.

И още нещо -- знаеш ли къде свършва личната свобода? Явно не знаеш, иначе нямаше да изтропаш онова по-горе.
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #102 -: Април 04, 2021, 12:16:38 »
И защо изобщо продължаваш да ровиш?

Защото имам още доста за казване, нямам ли това право?!

И ако си забелязал, днес пускам предимно цитати от това, което сте си хортували тук в продължение на цели три дни, докато аз бях качена на ешафода от теб и Нойка, за да стреля по мен всеки, на когото му хрмуне, да ми отреже главата или да ме провеси на въжето ...

Но за моя приятна изненада, както вече писах малко по-горе, съотношението между двете групи, на които пак вие двамата разделихте форума, се оказа горе-долу 1:1. Например:

Здравчето е още нов форумец, има време да събере анамнеза


Нищо ѝ няма на Здравчето – читава е повече от всичките нас тук, взети на едно място!

Да са живи и здрави – и тя, и Дозирис!!!  :t0328:

И добре че беше тази темичка, за да събере читавите форумци на едно място!

Хора със здраво мислене и себеуважение, а явно – и със здрава етика, и здрав морал …

« Последна редакция: Април 04, 2021, 12:38:31 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #103 -: Април 04, 2021, 12:37:12 »
И, да, "заслугата" е изцяло твоя и на администрацията, защото насоката на този форум е каквато е, с твоето, и на администрацията, одобрение и желание. Днешната ти безумица, че Лиляна, която не пише фтози форум повече от година, и най-вероятно вече е забравила за него, си била виновна сама, щото бъдю я бил предупредил, че ше я напсува, пък тя му казала, "айде да те видиме", фобщи линии показв къф ти е моралния компас или кво ти е разбирането за етика фглавата ти.

Ако аз кажа „принцик/норчо/нойке/гьозепе/етц, спрете да пишете, квито ги пишете, щото ме дразните и ше в пратя на майките ви в…“ колко време ше остане тва?
И на кво основание бихте спрели? Да не ме дразните ли? Щото аз съм праф, а вие не?
Вие ли ще сте провокаторите или аз ще съм насилникът, макар и вербален?
:well_done-1299:

И още малко, пак от Сержанта:

Quote (selected)
Въпросът не е къде е отишъл коментара на бъдю, а колко пъти е могъл да прави подобни коментари.


« Последна редакция: Април 04, 2021, 12:40:26 от Джиджи »

gossinger

  • Гост
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #104 -: Април 04, 2021, 12:59:24 »
И защо изобщо продължаваш да ровиш?

Защото имам още доста за казване, нямам ли това право?!

И ако си забелязал, днес пускам предимно цитати от това, което сте си хортували тук в продължение на цели три дни, докато аз бях качена на ешафода от теб и Нойка, за да стреля по мен всеки, на когото му хрмуне, да ми отреже главата или да ме провеси на въжето ...

Но за моя приятна изненада, както вече писах малко по-горе, съотношението между двете групи, на които пак вие двамата разделихте форума, се оказа горе-долу 1:1.

Здравчето е още нов форумец, има време да събере анамнеза


Нищо ѝ няма на Здравчето – читава е повече от всичките нас тук, взети на едно място!

Да са живи и здрави – и тя, и Дозирис!!!  :t0328:

И добре че беше тази темичка, за да събере читавите форумци на едно място!

Хора със здраво мислене и себеуважение, а явно – и със здрава етика, и здрав морал …

Първо -- не занимавай повече форума с твоите терзания и проблеми. Ако пак видя подобен твой коментар по адрес на администрацията на форума, ще те накажа за 1 месец.

Наказанието ще е за спор с администрацията, манипулации и интриги и откровено тролене. И всеки рецидив от твоя страна ще води до експоненциално увеличение на наказанието. Ясно ли е?

Второ -- виж какви обвинения хвърляш върху мен и Ной и пак си помисли дали са верни. Ако някой прекарва разделителни линии в този форум това си ти, а не аз или Ной. защото аз знам поне още трима човека, които не искат да пишат тук заради теб. Но ти все още имаш правото да пишеш тук, нали?

Колкото до самоуважението и морала -- явно ти нямаш нито едното, нито другото, да не говоря пък за уважение към другите.

И трето -- накрая да ти напомня нещо за личната ти свобода -- тя свършва там, където започва свободата на останалите форумци. И е достатъчно само един от тях да се почувства засегнат от тази твоя "свобода".

Толкова по този въпрос -- имаш избор да се съобразиш с това, което съм ти написал или да си понесеш последствията без да мрънкаш.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #105 -: Април 04, 2021, 13:00:23 »
Quote (selected)
Щото току-що Джиджи разговаря с много близък приятел – адвокат!!!
Съболезнования за адвоката! И на него ли му избълва куп гнусни картинки или мина само с удебелен червен подчертан текст в седем различни големини?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #106 -: Април 04, 2021, 14:12:31 »
Quote (selected)
Щото току-що Джиджи разговаря с много близък приятел – адвокат!!!
Съболезнования за адвоката! И на него ли му избълва куп гнусни картинки или мина само с удебелен червен подчертан текст в седем различни големини?



Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #107 -: Април 04, 2021, 15:31:07 »
Ихааа, в днешния, изпълнен с мъдри деяния, ден влизам във форума и гледам "Джиджи vs. Форума"... Викам си - Джиджи пак е забъркала нещо, а се оказва че:
1. Джиджи искала темата да бъде закрита;
Quote (selected)
След молбата ми за премахване на тая тема...

2. Джиджи е доволна, че темата я има;
Quote (selected)
За да кажа, че съм доволна от оставянето на темата...

3. Джиджи смята, всичко в темата трябва да бъде свързано с нея и не иска да има никакви отконения от правилото.
Quote (selected)
А ти, защо спамиш тук, а се възмущаваш в другата одая от Джиджи?!?
Защото тая темичка е ЗА Джиджи!

Сега, понеже съм объркан, малко, от разнопосочните твърдения, да питам:
Е ли е темата за Джиджи и може ли да се пишат коментари, без да се упоменава изрично "името джиджино"?

Извинете за неразбирането...

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #108 -: Април 04, 2021, 15:57:35 »
Quote (selected)
изтрий веднага тоя парцал и спрете да се занимавате с мен
ако не го изтриеш, повече няма изобщо да ме видиш
Ъхъ, ъхъ. Имаше и едни дето страдаха и късаха коси от отчаяние: ама душицата нежна се обиди, ама дали ще се върне, ама да не посегне на себе си! Клети наивни създания :nuts:

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #109 -: Април 04, 2021, 16:29:44 »
Джидже, пита те нещо човекът.

Я му дръпни един залп от емотикони.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #110 -: Април 04, 2021, 16:53:59 »
P.S. И една молба – към Модерацията и към всички останали:

Моля, никой да не ми определя дължината на "чаршафите", тъй като това прави "Керпеден" НЕсвободен, n'est-ce pas?

Защото, за да пиша, аз имам какво да кажа! А който не иска, да не чете, а си има и игнор!!!
"Керпеден" не е сЛободен форум. Този форум има модерация, поне за момента. Дължината на постовете не се ограничава. Ограничават се количеството шрифтове/цветове/емотикони в поста, както и се определя начина на цитиране на външна информация и се определят общите рамки за общуване между участниците. В този форум има постмодерация, за разлика от много други. Но има и форуми с други правила или изобщо без такива. Свободата на словото включва избора на платформа за изказ със съответните правила, които се приемат изначално.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #111 -: Април 04, 2021, 17:38:02 »
Джиджи ми е симпатична, затова и аз не искам да си ходи. Но от друга страна и останалите членове на кръчмата са ми симпатични, а те не трябва да страдат заради "вижте ме тука" в цветно-подскачащ вариант на постелно бельо.
Както в повечето случаи, общото надделява над частното.

Този случай май се явява некво изключение, тъй като съотношението на силите тук /без модераторите!/ е горе-долу 5:5, в следния състав:

Kole, Буратино, Анонимъс, Кайли, аменеменема
<>
Здравка, Дозирис, Джиджи, Пешо, SgtTroy

Quote (selected)
Мога да прекръстя темата на "Джиджената хавлиена кърпа"
А да си питала случайно дали е съгласна Джиджи?! И за анкетата – кво шъ кайш?!?
Щото току-що Джиджи разговаря с много близък приятел – адвокат!!!
Мдааа, надявам се адвокатът да е специалист по авторско право. Да е обяснил разликата между регистрирана търговска марка и анонимен "ник", да е говорил за необходимостта от поставяне на копирайтърски знаци към плода на интелектуалния напън, за авторското право върху платформи непринадлежащи на автора, в които авторът доброволно предоставя плодовете на твърческите си инвенции, да е споменавал за това, че евентуално административно и/или съдебно преследване идва с разбор на ЦЯЛОСТНОТО творчество на "ника" свързано с реалната личност зад него, защото ник "Джиджи" не е обект/субект на правото, докато стоящата/стоящите зад него личност/и е/са.

Пояснявам значението на "модерация" във форум. Модерацията следи да се спазват правилата на форума, добри, лоши, средни или пембени. Работа на модерацията е да пресича опити за нарушения. В зависимост от нарушенията се налагат ограничения, неизвестно защо наричани наказания, на съответните потребители - от ограничение на написаното, известно като "триене", през временно ограничение на участието, известно като частичен или пълен бан, и завършва с постоянно ограничение, известно като "пожизнен ецих с гвоздями" или "пожизнен фризер".

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #112 -: Април 04, 2021, 18:16:07 »
Къф адвокат? Очевидно работата е за друг специалист.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #113 -: Април 04, 2021, 22:00:05 »
А туй?!?

Пуснете една анкета кой е за Джиджи и кой вече е против и всичко ще стане ясно.
  :t1818:


Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #114 -: Април 04, 2021, 22:33:59 »
А туй?!?

Пуснете една анкета кой е за Джиджи и кой вече е против и всичко ще стане ясно.
  :t1818:

Какво туй?

Ми пусни една и ще разбереш.
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #115 -: Април 05, 2021, 00:21:08 »
А туй?!?

Пуснете една анкета кой е за Джиджи и кой вече е против и всичко ще стане ясно.
  :t1818:

Какво туй?

Ми пусни една и ще разбереш.

Who cares?!?   O:-)

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #116 -: Април 05, 2021, 00:26:31 »
А туй?!?

Пуснете една анкета кой е за Джиджи и кой вече е против и всичко ще стане ясно.
  :t1818:

Какво туй?

Ми пусни една и ще разбереш.

Who cares?!?   O:-)

На теб, естествено. Щом продължаваш да занимаваш форума със себе си.
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #117 -: Май 11, 2021, 10:31:21 »
Цитат на: AnonimusBG в Април 02, 2021, 18:12:38
Пуснете една анкета кой е за Джиджи и кой вече е против и всичко ще стане ясно.[/quote]

От Дж. vs. Форума стана Форумът срещу себе си.

   
Quote (selected)
Who cares?!?

На теб, естествено. Щом продължаваш да занимаваш форума със себе си.

Аз не занимавам форума със себе си, но Нойка е пуснала тема за мен – с такова заглавие!!! :ive_got_it-1379:
А аз кво да напра'я?!? :crying_with_laughter-3302:

« Последна редакция: Май 11, 2021, 10:44:28 от Джиджи »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #118 -: Май 11, 2021, 13:26:00 »
Аз не занимавам форума със себе си, но Нойка е пуснала тема за мен – с такова заглавие!!!

Ай ся, я виж какво си писала в питанките до модераторите :smokin:

А аз кво да напра'я?!?

Ами нищо, но не го правиш :think:
the lamers club honourable member …

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Джиджи vs. Форума, обединена тема за и от
« Отговор #119 -: Май 11, 2021, 14:27:40 »
Голяма драма тука. Джиджито не беше толкоз нервна едно време, ако е същата де. Какво стана с небостъргачите (вложените цитати)? Не разбирам защо си усложнявате живота? По-важно е екранът да е приятен за окото. Не е толкова важно да има рзлични по големина шрифтове. Цветовете са по--важни. Аз така виждам нещата.
« Последна редакция: Май 11, 2021, 14:35:08 от dabedabe »