Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 14:35:54

Автор Тема: Re: Russia  (Прочетена 49909 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #660 -: Октомври 31, 2022, 17:08:14 »
ова, дето си го изпляскал как "голяма част от украинския жп парк не е електрически" е една огромна глупост
Можеш да поспориш с руснаците, които го твърдят – непременно ще оценят приноса ти. А засега приемам, че те са по-информирани от теб.
льольо, аз от руснаци съм го прочел. горе-доле като почнаха масовите удари по елмрежата.

иначе да, руснаците като цяло са по-информирани от мен.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #661 -: Октомври 31, 2022, 17:13:09 »
ова, дето си го изпляскал как "голяма част от украинския жп парк не е електрически" е една огромна глупост
Можеш да поспориш с руснаците, които го твърдят – непременно ще оценят приноса ти. А засега приемам, че те са по-информирани от теб.

Задник аз по Съпромат и двете части и по Електротехника и ЖП транспорт имам тромбета. Но не те съветвам за спориш с мен на тези теми. Тези тромбета имат огромно значение. За да стигна до изпит там, трябваше да имам 6 на задачи. Проумяваш ли го?

При нас всичко винаги е било в две части - задачи и теория. Ако не преодолееш първото, нямаш шанс за второто. тогава...

Пример - статика/аре пак физика за училище като основа/ - там задачите имаха две опции - две или шест. И логиката беше проста - конструкцията ще падне ли? Ако падне - две. Имаш две, дори и да си смятал правилно, ако не направиш необходимата проверка. Джелезен гърч
« Последна редакция: Октомври 31, 2022, 17:21:11 от Aсол »

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #662 -: Октомври 31, 2022, 17:33:15 »
Асол, можеш ли когато спориш с някой, с който не си съгласна, или просто не ти е приятен,  да не използваш клозетна лексика ? ОборИ го възпитано, интелегентен човек си. Така задаваш "тон за песен" на групичката ПДП (психопати, дебили,простаци) , която  и без това омърсява тази тема. Като куришки по време на разходка са, само гледаш как да ги заобиколиш. Имат тенденция да ти се лепят по подметките.. Нали не искате тука да е като "Сега" в терминаланата фаза ? Спазвайте някакъв минимален бон тон . :t2618:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #663 -: Октомври 31, 2022, 17:39:56 »
Quote (selected)
Асол, можеш ли когато спориш с някой, с който не си съгласна, или просто не ти е приятен,  да не използваш клозетна лексика ? ОборИ го възпитано, интелегентен човек си. Така задаваш "тон за песен" на групичката ПДП (психопати, дебили,простаци) , която  и без това омърсява тази тема. Като куришки по време на разходка са, само гледаш как да ги заобиколиш. Имат тенденция да ти се лепят по подметките.. Нали не искате тука да е като "Сега" в терминаланата фаза ? Спазвайте някакъв минимален бон тон . :t2618:

Мога, разбира се, стига въпросният субект да не ме нарече по собствена инициатива - селска лелка с цел да ми смаже муцуната. В този случай съвсем закономерно получава възможното и заслуженото. И нямам намерение да си променям лексиката, щото съм злопаметна бетер слон. И не нося никаква вина за възпитанието му. Това не е мой проблем

п. п. Забележи каква е моята комуникация с Бармалей , и Лукаш. Аз много добре знам, как да се държа

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #664 -: Октомври 31, 2022, 17:40:34 »
Quote (selected)
дизелаците на укрите освен че горят много, не са и достатъчно мощни за военни цели. с тях е невъзможно да превозиш примерно ешелон тежка техника.
Печен шофьор на стар украински дизелак, всичко знае ! И "колко гори" ( на  100 км  :smokin: ) и колко е маломощен ... Ами ако укрите вземат че сложат два дизелака отпред, и един по средата ? Кво правим тогава ?  :i_laughing:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #665 -: Октомври 31, 2022, 17:41:02 »
Нали не искате тука да е като "Сега" в терминаланата фаза ? Спазвайте някакъв минимален бон тон

Нищо общо със СЕГА. Дори "терминалната фаза" беше образец за бон тон. Там не се позволяваха просташки обиди както тук. Дори на "вътрешните хора". Но тук обидите официално са квалифицирани като "констатации", а отговорът на обидите е "постоянно заяждане". Важното е да се говори на "вие" и всичко е ОХ.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #666 -: Октомври 31, 2022, 17:48:06 »
Нали не искате тука да е като "Сега" в терминаланата фаза ? Спазвайте някакъв минимален бон тон

Нищо общо със СЕГА. Дори "терминалната фаза" беше образец за бон тон. Там не се позволяваха просташки обиди както тук. Дори на "вътрешните хора". Но тук обидите официално са квалифицирани като "констатации", а отговорът на обидите е "постоянно заяждане". Важното е да се говори на "вие" и всичко е ОХ.

Е, айде стига де. Кой и кога те обиди точно теб. Ние с теб в повечето случаи се съгласяваме, имаме и различия, но не си спомням някога да съм те обидила. А аз обиждам и то много грубо определени хора

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #667 -: Октомври 31, 2022, 18:02:44 »
стига въпросният субект да не ме нарече по собствена инициатива - селска лелка с цел да ми смаже муцуната
Дълго време, месеци и повече наред, само ти четях глупостите, без да се обаждам. В тях имаше и много грубости по отношение на други хора.
Обадих се, когато си позволи да ругаеш мен. Това според теб е „собствена инициатива“. Ами моя собствена, да, не е на комшията, но това се нарича предизвикан отговор.
Нарекох те лелка, защото такъв манталитет показваш тук във форума, а не за да ти „смажа муцуната“ – последното също е от твоя стил на изразяване. При това си агресивна лелка и го проявяваш към мнозина. Архивите стоят.
Грубияните във форума сте само няколко, но и форумът е малък, а и вас често ви толерират, за съжаление.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #668 -: Октомври 31, 2022, 18:08:36 »
ова, дето си го изпляскал как "голяма част от украинския жп парк не е електрически" е една огромна глупост
Можеш да поспориш с руснаците, които го твърдят – непременно ще оценят приноса ти. А засега приемам, че те са по-информирани от теб.
льольо, аз от руснаци съм го прочел. горе-доле като почнаха масовите удари по елмрежата.
Ето го един от другите, да не остане назад. Изглежда има хора, които ползват форумите, за да се държат така, както много им се иска, но не могат другаде.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #669 -: Октомври 31, 2022, 21:36:39 »
Ел-енергията независимо, че не преобладаваща е ключова, защото без нея няма сигнализация и управление на цялата сложна структура.
Горните данни споделям за грамотните участници тук, а не разните слабограмотни бармита, пешковци, таядеянема и калинчо. Те не могат да вникнат в горното, защото то е beyond their heads!
Специалистът по всичко, травестит в червеноармейска гимнастьорка и кепе си е помислил, че мисли – колкото да зине и цръцне злобица. Нямало било сигнализация и управление без електричество, моля ви се. Все едно, че става дума за влаковете за пътници на гара Чаринг крос, а не за военни композиции.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #670 -: Ноември 02, 2022, 18:50:34 »
Момчетааа... иска се четене... и разумяване!
Колко от вас не биха се подписали под:
Служебните постове да не се раздават по „политическа семейственост“, а в зависимост от качествата и квалификацията;
Равни права и задължения за всички граждани;
Всички нетрудови доходи да бъдат конфискувани;
Всички големи тръстове (монополи) да бъдат национализирани;
Достатъчна осигуровка за старини;
Държавата да подпомага майчинството и да стимулира развитието на младежта;
Силна централна власт с централизирано управление за осъществяване на ефективно законодателство.
Из програмната декларация на НСДАП - ще речеш че комунистите са копирали?
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #671 -: Ноември 02, 2022, 19:32:14 »
Ади - цалувайте ръка - разлаях въ... :lol:
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #672 -: Ноември 04, 2022, 21:21:43 »
Quote (selected)
Днеска водата не ти е понесла. Не е ли имало некой уманитар, да ти обясни показания/противопоказания ? :smokin:
Нещо по същество?
Или получилось как всегда?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #673 -: Ноември 04, 2022, 21:49:19 »
Евиан не пия. Пия Оверн или Волвик... В БГ повечето води са менте, не знам защо , но ги разреждат с вода от ВИК. Горна Баня има ориджинъл, познавам го по капачката. Има и менте. Хисарска с тубата на място, да... Ми не са 30 000 , оливаш се. Към 230 000 са в момента , ако се вярва на официалните руски данни.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #674 -: Ноември 04, 2022, 21:58:18 »
Quote (selected)
но ги разреждат с вода от ВИК.
Ползвам за инфо не ЕЖК, а бившия търговски директор на "Девин".
 :bigok:
п.п. няма никаква причина да ме подвежда, точно обратното.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #675 -: Ноември 04, 2022, 22:27:39 »
Синьоре, софиянщината ти личи отдалече. Саксиени китки сте и не познавате България, въпреки претенциите си. Не върви на краставичар краставици да продаваш. В Девин има няколко извора, с известни разлики състава. Завода е на горе по реката в дясно- стария извор. Извор има и на Персенк и Гребенец. Водата я бутилират от стария извор и не е "баш изворна" , ама можеш да си я пиеш , няма ти навреди  :smokin: Питай за изворни и минерални води, България е благодатна тема, но не тук че направихме офтопик. Ааде лека.
« Последна редакция: Ноември 04, 2022, 22:48:22 от Muktata »

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2196
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #676 -: Ноември 05, 2022, 04:24:59 »
от проукраинско тролене взе да ми става байгън
И на мен.
Все по-рядко влизам, още по-рядко пиша.
Писна ми от повтаряне на едни и същи ЦИПсОвщини.
И от грандоманска емигретска арогантност. И не емигретска също.
Боя се, че по друг начин се повтаря преследването на Кайли по темата за ковида. Само че преследване на всеки, написал нещо, което не е ЦИПсОвщина.
Никаква възможност да се напише нещо положително за Русия. Веднага следват пространни изяви от повредени грамофонни плочи.
Целта е да се обезсмисли форумната функция на форума?
Предупредени сте.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #677 -: Ноември 05, 2022, 09:01:45 »
В БГ повечето води са менте, не знам защо , но ги разреждат с вода от ВИК. Горна Баня има ориджинъл, познавам го по капачката. Има и менте. Хисарска с тубата на място, да...
И защо да ги разреждат?!?
При тези суперизгодни концесионни условия, на пълначите на вода ще им излезне по-скъпо да наливат вода от ВиК - мрежите.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #678 -: Ноември 05, 2022, 09:44:46 »
И защо да ги разреждат?!?
При тези суперизгодни концесионни условия, на пълначите на вода ще им излезне по-скъпо да наливат вода от ВиК - мрежите.

Заради транспортните разходи, по-евтино е да се пълнят близко до търговците.
Вие си ги избрахте!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #679 -: Ноември 05, 2022, 09:52:29 »
Quote (selected)
Заради транспортните разходи, по-евтино е да се пълнят близко до търговците.
Нищо подобно няма, освен ако някой не прави ментета, но това големите вериги едва ли ще си го позволят - най много някой гаражен търговец.
Споменах по горе за Девин изворна и веднага муктата се изрепчи какви извори и колко имало.
Търговско значение има един - дето пълнят Девин и Балдаран. Другото е минерална вода.
И няма ти препредавам кви баталии -точно транспортни се водят.
Но си правят номерца там - в Девин, щото там се товарят тировете и тръгват по страната.
Толкоз за познаването на мамковината и саксийните китки.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #680 -: Ноември 05, 2022, 11:22:32 »
И кво, накрая тихомълком се съгласихте с Муктата, ама трябваше нали - спор и клетви, колко сме по-навътре, ги разбираме нещата , всичките ! Най-трудно е да убеждаваш в нещо българе, дървени глави,  ама пък е сладко да ги убедиш ...  :nuts:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #681 -: Ноември 05, 2022, 11:40:25 »
жалко, че google затриха по-голямата част от архива на newsgroups, когато го купиха от dejanews.

иначе там имаше една поучителна дискусия по темата, засегната от света софия преди няколко дена.
the lamers club honourable member …

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #682 -: Ноември 05, 2022, 12:13:20 »
... преследване на всеки, написал нещо, което не е ЦИПсОвщина.
Никаква възможност да се напише нещо положително за Русия
Това е брутална с нахалството си глупост.

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2732
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #683 -: Ноември 05, 2022, 13:29:55 »
... преследване на всеки, написал нещо, което не е ЦИПсОвщина.
Никаква възможност да се напише нещо положително за Русия
Това е брутална с нахалството си глупост.

за съжаление не е.

нито глупост, още по-малко брутална.

не можеш да се погледнеш отстрани, затова да ти кажа -
непрекъснато демонстрираш точно това,
в което току-що си позволи да обвиниш Zeitgeist.

тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2732
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #684 -: Ноември 05, 2022, 13:31:01 »
И кво, накрая тихомълком се съгласихте с Муктата, ама трябваше нали - спор и клетви, колко сме по-навътре, ги разбираме нещата , всичките ! Най-трудно е да убеждаваш в нещо българе, дървени глави,  ама пък е сладко да ги убедиш ...  :nuts:

тая па глупост на кво основание я изпляка??
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #685 -: Ноември 05, 2022, 13:38:20 »
И кво, накрая тихомълком се съгласихте с Муктата, ама трябваше нали - спор и клетви, колко сме по-навътре, ги разбираме нещата , всичките ! Най-трудно е да убеждаваш в нещо българе, дървени глави,  ама пък е сладко да ги убедиш ...  :nuts:

Явно успешно си убедил себе си, че си убедил някого другиго. Честито!  :m1924:

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #686 -: Ноември 05, 2022, 13:58:08 »
не можеш да се погледнеш отстрани, затова да ти кажа -
непрекъснато демонстрираш точно това,
в което току-що си позволи да обвиниш Zeitgeist.
Глупости – няма нито един пример за това. И има безброй примери как например Касапина, Отврата, Муктата и аз сме хулени и псувани само защото не виждаме путинова Русия и войната с розови очила. Точно обратното на това, което сега ти и зеитгеист се опитвате да пробутате.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #687 -: Ноември 07, 2022, 09:45:52 »
Не се сещам през последните 300 години да е имало случай, когато Русия /СССР/ да е започвала война , бидейки готова за нея...
"Подготвен" за война се влиза, когато я отпочваш. Което не пречи Русия да печели войните, в които я въвличат.
Ама аз съм уманитар, бе, кви ги говоря... Кря!

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #688 -: Ноември 07, 2022, 09:54:51 »
"Подготвен" за война се влиза, когато я отпочваш
Текущата война не я е „отпочнала“¹ Русия, така ли? Е какви бяха онези приказки, дето 8 години се била готвела да я почне, за да бъдела готова – та затова зарязала Донбас и го набутала в мискинските съглашения?
――――――――――――――――――――――――――
¹ Мислех, че думата е започвам, ма карай да върви.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #689 -: Ноември 07, 2022, 10:00:08 »
Е какви бяха онези приказки, дето 8 години се била готвела да я почне, за да бъдела готова – та затова зарязала Донбас и го набутала в мискинските съглашения?
Коментарът ти е чуден пример за тежко натовско късогледство. Хайде сега се напъни, може и в тоалетната, и се опитай да си спомниш кой кого обстрелваше осем години и кой го набута на минските споразумения.  Избиването на етнически руснаци е много даже уважителна причина Русия да ги защити.

Quote (selected)
Мислех, че
Заблуждаваш се.. ))
« Последна редакция: Ноември 07, 2022, 10:37:09 от Kole »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #690 -: Ноември 07, 2022, 10:13:54 »
Коментарът ти е чуден пример за тежко натовско късогледство. Хайде сега се напъни, може и в тоалетната, и се опитай да си спомниш кой кого обстрелваше осем години и кой го набута на минските споразумения.  Избиването на етнически руснаци е много даже уважителна причина Русия да ги защити.
Вместо да ми приказваш за НАТО и тоалетни в опит да замажеш нещо, съсредоточи се да отговориш на въпроса ми. Това, че се оплиташ в противоречия, а въпросът ми те ядосва, трябва да ти подскаже едно-друго.
Питай някого другиго, а не мен, откога Донбас е обстрелван, кой и защо спря войските на републиките тогава, пренебрегна референдумите в тях, а самите републики принуди да подпишат мискинските споразумения.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #691 -: Ноември 07, 2022, 10:32:15 »
съсредоточи се да отговориш на въпроса ми.
...
Питай някого другиго, а не мен,
Oh, well... ))

А смислен отговор - нанайси

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #692 -: Ноември 07, 2022, 10:46:18 »
А смислен отговор - нанайси
Ти на моя въпрос не отговори, защото не ти изнася. Аз на твоя отговорих – ти се правиш на невидял, отново защото не ти изнася. Ами добре – правѝ се на ампе или бъди такъв, щом искаш.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #693 -: Ноември 08, 2022, 15:48:21 »
Човекът е идеалист за разлика от теб. А ти кво точно си, още не съм наясно, освен това, че не ща да си покрай мен. Последното е мноо важно. Изключително натоварващ и негативен човек си. От такова решения не чакай - само само подтискащо блеене
Няма нужда да ми се слагаш, лелке, не съм питал за теб и не ми е минавало през ум. Гнуслив съм.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #694 -: Ноември 08, 2022, 15:54:02 »
Тцъ. Просто си тъпо и нахално говедо. И вероятно и с много посредствен външен вид. Последното ми заключение е продиктувано от практиката ми - никога хубав и популярен мъж, без значение умствения му багаж, не си позволява да нарича жени лелки и да се гаври с тях. Последното , обаче, винаги е било присъщо на смотаняците. Пише ти жена, цял живот пребивавала почти изцяло в мъжки среди. За мъжки среди става дума, не за твоите :smokin:

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #695 -: Ноември 08, 2022, 16:01:08 »
Боже, това продължава да ми се обяснява! Какво ме интересуват излиянията ти, ма лелке? Жалка работа.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #696 -: Ноември 08, 2022, 16:04:59 »
Боже, това продължава да ми се обяснява! Какво ме интересуват излиянията ти, ма лелке? Жалка работа.

Не ти се обяснявам, а ти ритам задника. Мога и доста по-грубо и да те докарам до скимтеж. Не си насилвай късмета, парвеню :smokin:

На мен не ми се налага да търся подходящите думички по заготовка...просто умея да боравя с тях

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #697 -: Ноември 08, 2022, 16:10:47 »
Не ти се обяснявам, а ти ритам задника. Мога и доста по-грубо и да те докарам до скимтеж. Не си насилвай късмета, парвеню
Само внимавай за жлъчката, лелке. Да не зарадваш някого преди време.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #698 -: Ноември 08, 2022, 16:12:17 »
Не ти се обяснявам, а ти ритам задника. Мога и доста по-грубо и да те докарам до скимтеж. Не си насилвай късмета, парвеню
Само внимавай за жлъчката, лелке. Да не зарадваш някого преди време.

Жлъчката ми е в идеално състояние. Други тревоги за здравето ми имаш ли? :smokin:

Боже, ква ниска топка си...това просто не е сериозно

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #699 -: Ноември 08, 2022, 16:21:47 »
Лелке, не мога да остана на компа, а и е скучно. Но ти ако искаш, подскачай още, тук има кой да ти гледа сеира.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #700 -: Ноември 08, 2022, 20:34:11 »
А това, което искам да кажа с по горното е, че Буч в този форум е излишен.
Не виждам смисъл в неговото „творчество„ тук.
Не е допринесъл с нищо ново, освен стари, провокативни подхвърляния, втъкващи прът в развитието на общата мисъл на форума.
И отново - Буч тук е излишен

не по-високо от образното мислене и ървинг кристъл.

горната оценка се прави от други хора.



И по високо от кое?
От просташкото ниво на сбирщината, която пак събра?
Предишният път беше поне разбираемо - сърдечни чувства и тръпки, на които изгледахме сеира. Сега мотивите какви са? Пари?
Чел бил културата на капитализма
Видно е колко си се окултурил.  :i_laughing:
Защо трябва да се съпреживява истерията на потъващите

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #701 -: Ноември 08, 2022, 21:08:52 »
Асолчик, писах едно изречение, щото ми се повдигна от жлъчки и лельосване, обаче Принцът беше бърз с парцала, та го промених на тая прекрасна дума.
Уж знам да не се впрягам, щото както аз съм тук да разтоварвам, други - да опъват нерви, свои и чужди. Дет' се вика мнението е като гъзъ, всеки го има, но не е нужно да го демонстрира. Ама на нeкои много смърди... пардонь.
Ей го и тоз велико деликатен – от жлъчки и лельосване му се повдигало, смърдяло му.
Мен пък ми се повръща от лицемерната избирателна слепота на някои такива деликатни. Дори махленската простащина е по-разбираема от това.

Неактивен дедо Барми

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1733
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #702 -: Ноември 09, 2022, 18:50:26 »
"За три дни Киев"
Лоша работа е това махмурлука... Като си помисля, че тепърва ще изтрезнявате?
Апропо - за думи, като вашите - идиоти, крадци, и лъжци -  селския пандур направи от постингите ми цял раздел :D
Sine Borisov ... in stilo Borisov

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #703 -: Ноември 10, 2022, 10:29:40 »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #704 -: Ноември 10, 2022, 12:08:31 »
 :t3726:
ddantgwyn
ddantgwyn и otvrat били колеги ! Какви скрити лимонки имало тук, да не зная...:nuts:

явно много неща не знаеш - по онова време я нямаше така наречената „академична автономия“.

по-нататък ще го оставя на теб да го разбереш.
:t3726:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #705 -: Ноември 11, 2022, 15:34:21 »
Това да прибереш 1/3 от някаква територия, без официално да обявиш война е.. абе мъка и печал.

Това е неква примитивна апологетика.
Русия никога не е завладявала 1/3 от Украйна. Даже не успя да отвоюва напълно административните граници на ДНР и ЛНР. В момента, за няма и 2 месеца, е напуснала територии, които с огромни жертви (човешки и материални) овладяваше 7 месеца. По всичко личи, че ще изоставя и още.
И нали уж беше нещо против "фашизма"? За територии ли била цялата работа? Нема лошо, ама дори Фридрих Велики не е жертвал толкова пушечно месо за някакви мизерни териториални придобивки.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #706 -: Ноември 11, 2022, 15:49:20 »
За да не влизам в още по-примитивна апологетика, ще се изкуша само да попитам по кое "всичко личи, че ще изоставя и още"? От бързо приключване на конфликта интерес имат зъзнещите западняци и онуй де остане от незалежната. Русия може да си позволи да протака в ритъма на тангото две напред, едно назад, и крясъците на натовските рупури "край! загубиха! изложиха се! нямат сили! смърт и позор!" е като в ситуацията "кучетата си лаят, керванът си върви".

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #707 -: Ноември 11, 2022, 15:56:47 »
За да не влизам в още по-примитивна апологетика,

Не затъвай! Ти се оплете в още по-примитивна такава. Нема лошо, мене не ме бърка, че някой приема илюзиите си за реалност. Въпросът е, кога ще прозреш какво всъщност се случва? И дали изобщо ще можеш, защото има и такъв момент.
И, между другото, правилният израз е "керванът лае, кучетата си вървят". Така е в живота, а не обратното.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #708 -: Ноември 11, 2022, 16:01:18 »
Нема лошо, мене не ме бърка, че някой приема илюзиите си за реалност.
Викаш, ако приема твоите илюзии за реалност, тогава бива?  :nuts:
И, между другото, правилният израз е "керванът лае, кучетата си вървят".
Ъъъ... не.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #709 -: Ноември 11, 2022, 16:09:11 »
тогава бива?

Бива бе, бива! Нали трябва да остане некой ентусиаст да се излага до последно? Не виждаш ли, че в темата "Русия" вече никой не фантазира бодро? Хората са зели да се усещат. Усети се и ти.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #710 -: Ноември 11, 2022, 16:37:42 »
Не виждаш ли, че в темата "Русия" вече никой не фантазира бодро?
А, що? Останаха още един-двама паля... "реалисти" като теб.

Quote (selected)
Хората са зели да се усещат. Усети се и ти.
Сладур!


Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #711 -: Ноември 12, 2022, 13:32:25 »
Бе ти не си ли  пиеше питието вече на Карибите ли, Майорка ли беше?
Къф човек си да си го вгорчаваш с такива неща?
Ко нямаш лайм и лимон става бе човек!
Е не е същото но...
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #712 -: Ноември 12, 2022, 13:38:23 »
Изчезни бре кретен.Не си ми инересен...

 :popcorn:

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #713 -: Ноември 12, 2022, 13:43:09 »
Бе ти не си ли  пиеше питието вече на Карибите ли, Майорка ли беше?
Къф човек си да си го вгорчаваш с такива неща?
Ко нямаш лайм и лимон става бе човек!
Е не е същото но...
При 6 часа разлика още кафето си не съм пил, ресторантът не е отворил, ти ми говориш за питието ? :beer_old: Събудих се рано рано и ви отделям време и ресурс, за което се казва "грасия сеньор" , не да ме пъдиш балканската... :i_laughing:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #714 -: Ноември 12, 2022, 13:48:30 »
Ааа, Карибите!
А на Бахамите, или другаде?
За Бахамите давам безплатни съвети.
Щото!
Те ти един оПщо за Карибите - разликата деня, нощя - 2-30 С.
Ти си носиш нощница, нали?
по балкански.
 :smokin:

ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #715 -: Ноември 12, 2022, 13:56:53 »
Ааа, Карибите!
А на Бахамите, или другаде.
За Бахамите давам безплатни съвети.
Щото!
Те ти един оПщо за Карибите - разликата деня, нощя - 2-30 С.
Ти си носиш нощница, нали?
 :smokin:
Драги, да драпаш до утре, точната локализация нанай !  Не за друго , ми щото всеки път като каеш на някой булгаристанец къде си бил, той веднага да те надцака - "А пъка аз бях на Анталия ! На !" ... Преди 4 години бях в Чили и на остров Пасха , най-далечното място, на което съм бил. Една седмица...И после у нас с приятели, и им го казваш, а те - това е нищо ! Пък ний бяхме с джипа на Айвалък, пък как ядохме тааам ? :i_laughing: Ся схващаш ли ?...

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #716 -: Ноември 12, 2022, 14:06:40 »
Аде малко картинка   Глей как свети Орландо нощеска, никакви икономии на ток не правят Биг Брадърсите, само ни пращат в Европа за свещи и зелен хайвер... :i_laughing:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #717 -: Ноември 12, 2022, 14:10:04 »
Quote (selected)
Ся схващаш ли ?
Не!
Щото не те имам за комплексар.
Карибите са по територия няколко пъти по гоуеми от БГ.
Дори и Бахамите.
Не желая да "надцаквам" никого - тва е то комплексарщината, съжалявам за познатите ти - разкарай ги.
Имам някакви сантименти там, но тва - мое само на лични, при това не съм убеден, че трябва.
Бем ти "локацията и надцакването"!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #718 -: Ноември 12, 2022, 14:18:52 »
Ясно - почти сигурно Бахами.
Дано не си в Насау.
Много пари за съмнителен кеф.
Quote (selected)
само ни пращат в Европа за свещи и зелен хайвер..
Не - йебават ни таковътъ, уви - успешно.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: Русия (Re: Russia)
« Отговор #719 -: Ноември 12, 2022, 14:47:39 »
Ясно - почти сигурно Бахами.
Дано не си в Насау.
Много пари за съмнителен кеф.
Quote (selected)
само ни пращат в Европа за свещи и зелен хайвер..
Не - йебават ни таковътъ, уви - успешно.
Не уцелваш, ама айде мир ! И да не правим спам че ще ни се карат  :0005: :0005: