Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 10:06:21

Автор Тема: Re: Питанки към модератори, администратори, "собственици"  (Прочетена 19832 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Юмжагийн Целденбал
 :well_done-1299:

С което НЕ се отказвам от адмирациите си към Администрацията за преместване на всичко в Кошчето, тъй като за мен цялото упражнение с анкетата  беше „a disgrace”. 

Какъвто позор не трябваше изобщо да се допуска – и то НЕ от модераторите! – а от всички нас!!!

Да, платформата на „Керпеден” предлага възможност за анкети, но не вярвам замисълът да е бил за анкети „ad hominem”. Тъй като наскоро НойКа беше спретнала цяла тема със заглавие „Джиджи vs. форума”, а Анонимъс беше предложил да се направи анкета и за мен:

Цитат на: AnonimusBG в Април 02, 2021, 18:12:38

    Пуснете една анкета кой е „за” Джиджи и кой вече е „против” и всичко ще стане ясно.
  :t1818:

И защо, защото съм „различна”?! Което са отнася и до Бонго /въпреки че двата случая не са чак толкоз идентични/.

А в темата „Джиджи vs. форума” нещата много скоро се обърнаха на обратно. Затова цитирам тук колега – който от известен момент насам, а и по конкретни причини! – не храни вече към мен каквито и да е топли чувства:

 
От Дж. vs. Форума стана Форумът срещу себе си.

Нещо подобно се случи и тук – най-вече защото тогава нещата не бяха „изчистени” …

« Последна редакция: Май 11, 2021, 11:24:25 от Джиджи »

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Весеннее обострение снова началось

А под прозореца се чува едно пролетно мяааааааауууу!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
А под прозореца се чува едно пролетно мяааааааауууу!

Всеки коментира, когато има възможност и време за това!!!
  :ive_got_it-1379:

Аз снощи нямах.

А имам и още какво да кажа ...  :tongue_:

« Последна редакция: Май 11, 2021, 12:13:15 от Джиджи »

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил

А имам и още какво да кажа ...  :tongue_:
Баш туй ме страхува

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Абе що половината мнения тук са по повод модерирането ... Аз предлагам следното: --- ---

Във фейса
май е така, ако тема получи еди си колко докладвания, се затрива автоматично и ни модератор, ни гявол може да я върне обратно.

Аз бих помолила Кайлето да не дава тук съвети за това, какво е във Фейса,  щото и без това всички тук сме се втурнали стремглаво надолу – към нивото на Фейса …

Остава да се въведе и „кармата” /щото в началото я имаше и тук!/, за да се разделим на лагери, да почнем да се плюем взаимно и вече анонимно ииии … направо да се избиемЕ помежду си !!!  :lol:

Аз лично не мога да разбера каква е тази страст – да се коментира „НЕ това, което е казано”, а „КОЙ го е казал”.

И как така ще се оценяваме взаимно като „личности” помежду си?

Ами ако например някой, който почне да трупа „отрицателни знаци” на гърба на Кайлето, а IQ-то му е цели нива ПОД нивото на IQ-то на Кайлето, тогава какво пра’име …
  :t0174:

« Последна редакция: Май 11, 2021, 12:38:37 от Джиджи »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Аз лично не мога да разбера каква е тази страст – да се коментира „НЕ това, което е казано”, а „КОЙ го е казал”.

А ще ни кажеш ли как ти реагираш, когато някой коментира какво точно си казала :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Цитат на: Джиджи в Днес в 12:27:14
Quote (selected)
    Аз лично не мога да разбера каква е тази страст – да се коментира „НЕ това, което е казано”, а „КОЙ го е казал”.

А ще ни кажеш ли как ти реагираш, когато някой коментира какво точно си казала

Ами, усмихвам се любезно, кимам с глава и просъсквам прошепвам "Yes"!!!  :lol:


Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
А ще ни кажеш ли как ти реагираш, когато някой коментира какво точно си казала

Ами, усмихвам се любезно, кимам с глава и просъсквам прошепвам "Yes"!!!  :lol:

Ама дали само просъскваш? Или правиш и още нещо :m1708:
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Цитат на: Джиджи в Днес в 12:53:40

   
Quote (selected)
А ще ни кажеш ли как ти реагираш, когато някой коментира какво точно си казала

    Ами, усмихвам се любезно, кимам с глава и просъсквам прошепвам "Yes"!!!  :lol:

Ама дали само просъскваш? Или правиш и още нещо

Най-често ДА, както например ф момента:

Отивам да обядвам, а след това – да бачкам, щото вече остана много, ама много малко!!! :0005:

« Последна редакция: Май 11, 2021, 13:09:13 от Джиджи »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Цитат на: Джиджи в Днес в 13:03:29

Quote (selected)

 :smokin:  :m1302:




Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Да, скучничко взе да става с тия словесни дуели. Врагът не спи, ей. Бута фитили всякакви. Имайте го предвид. Ако трябва ще се бием за тоз форум.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Да, скучничко взе да става с тия словесни дуели

А пък ти, не си забелязал цалуфката ...  :t0135:


Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Ако трябва ще се бием за тоз форум.
Да, този път наистина ще се бием. И някой конкретно ако трябва.
Не хранете тролесите.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Да, скучничко взе да става с тия словесни дуели. Врагът не спи, ей. Бута фитили всякакви. Имайте го предвид. Ако трябва ще се бием за тоз форум.

форумите не са ли by default места за изразяване на различни мнения? И не са ли изобретени од човечеството с цел да се избегне боят?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Вий сте малко труден събеседник. Макар да владея чужди езици. Нищо лошо не казвам. Напрягам се като ви чета. Но кой пък няма кусури.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Е, то регистрацията на Памфуций като бонго-бонго все още си стои тук..
И е влизано в нея един ден след като се е регистрирал новият т.н. Памфуций, сегашен Бонго..
Чудно е в регистъра да има Бонго, като може да се използва бонго-бонго.
За стил и академично ниво не говоря
Бях убедена,  че Памфуций никога не би писал отново в този форум.
Нивото е много ниско.
А новият Памфуций го свали под нулата

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
А от мен – поздравления за АДМИНИСТРАЦИЯТА за затваряне на съответните теми! :th_up:

Тъй като оная вечер заспах с подобна мисъл, след като бях писала тук за КОЧИНАТА …

Значи имало ТЕЛЕПАТИЯ !!!

Аааааааа, и ДОПЪЛНИТЕЛНИ ПОЗДРАВЛЕНИЯ за запълване на значителна част от Recycle Bin със значителна част от коментарите в „Техничиски”, на които им беше крайно време да бъдат запратени там, където им е мястото …

С последен, надявам се – поне засега! – коментар от сабале на БабаЛис(а) /по Кайзера!/, която напоследък нещо доста „нахитря” и изпедепса логореята и на най-пестеливите ф това отношение коуеги /а и модератори и администратори!/ в сий богоугоден форум – „Керпеден”-я

« Последна редакция: Ноември 29, 2021, 13:26:30 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Май е точно това!  :thup:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Никога не съм мрънкал за шарени дрънкулки, но тез двенките ми липсват:
 

Аз допускам, че на фсеки могат да му липсват по 1-2 дрънкулки, Delius, но ако знаеш на мен КОЛКО МНОГО още ми липсват ... :lol:
 :too_funny-1052:


Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 201
    • Профил
"но ако знаеш на мен КОЛКО МНОГО още ми липсват"

А, има си хас да не знам.

Тебе Банкси требе те земе за асистеНка.

Или да ти отворят тема "Знаме на мира" и ти връчат боичките и тебеширите :)
Палосич! Палосич!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Недейте бара куфнята с манджите!

И – много МОЛЯ! – недейте затваря никакви теми ...  :t2619:

Казвала съм го и друг път:

Платформата на "Керпеден" е повече от прекрасна
, всеки може да отваря колкото и каквито теми си иска, като тези, които не се котират, започват да "потъват" самипо думите на г-н Принца, който ни е предоставил тази възможност, и на когото можем само да целуваме за това ръцете и краката ...

Мрънкячи и интриганти ще се намерят винаги! За което обаче не са ни виновни темите!!!

Само трябва да бъдат "поуспокоени" малце 2-3-4-5-6 ... ... / :lol:/ коуеги, след което сичко ше си до'де отново на място!!! 

« Последна редакция: Декември 04, 2021, 23:49:49 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
"но ако знаеш на мен КОЛКО МНОГО още ми липсват"

А, има си хас да не знам.


Quote (selected)
Тебе Банкси требе те земе за асистеНка.

Или да ти отворят тема "Знаме на мира" и ти връчат боичките и тебеширите

Не искам "Знамена мира", искам Бристъл, щото никога не съм ходила там ...

А тук вероятно Банкси мъ е рисувал от някой от своите сънища ф очакване фсе един ден да отида при него там ...

:lol:

« Последна редакция: Декември 04, 2021, 23:52:39 от Джиджи »

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
"клатеща се напред-назад глава с рехава косица, която като че куфее на рок концерт"


Да!!! :t2824:
Сега, Делиус, ако дадеш и връзка към човечЕто, за да може принца, ако не го мързи, да го докара тук, ще съм благодарен и на двамата.
« Последна редакция: Декември 05, 2021, 14:06:23 от Ловkия »

Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 201
    • Профил
"Сега, Делиус, ако дадеш и връзка към човечЕто"

http://old.segabg.com/img/131.gif
Палосич! Палосич!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Сега, Делиус, ако дадеш и връзка към човечЕто, за да може принца, ако не го мързи, да го докара тук, ще съм благодарен и на двамата.

той връзката я е дал още в първия коментар :)))

сега остава да намеря време и желание да реша кой емотикон да махна, че нещо четири реда емотикони ми идват в повече, честно казано.
the lamers club honourable member …

Неактивен Споко

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 633
    • Профил
Не убивай емотиконите на Джиджи, моля ;)

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
той връзката я е дал още в първия коментар :)))

сега остава да намеря време и желание да реша кой емотикон да махна, че нещо четири реда емотикони ми идват в повече, честно казано.
Ами прецени, ти си знаеш.

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Я ги мани всите, пὸврага! Не са четири реда, а цели седем, та за да сложа един курсив, се налага да скролвам. Няма ли начин да се крият зад някаква иконка? Честно казано, "имиджът" на форума изглежда доста несериозно с тая пъстротия, като че ли емотиконите са тялото и душата му!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8577
    • Профил
    • Личен сайт
Тия всичките анимирани GIF-чета гълтат енергия за изобразяването си и повишават температурата на процесора на по-слабите компютри. (Да, лично наблюдавам това на единия от компютрите си; при това добавката за спиране на анимацията, която съм инсталирал там, спря да работи.) Освен това анимацията уморява очите. Добре е да могат да се скриват или да са скрити по подразбиране, но предполагам, че това изисква промяна на кода на форума :(

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Това за очите е най-вярно!

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
драги опълченци!
не опитвайте да махате емотиконите, грях събирате!
този ми е любим :wacky-3318:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Освен това анимацията уморява очите. Добре е да могат да се скриват или да са скрити по подразбиране, но предполагам, че това изисква промяна на кода на форума
никакви промени в кода не се изискват. предполага се, че имаш инсталиран неква добавка да маха рекламите. добавяш адресите на емотиконите там и си готов - не ги виждаш. а тези, които искат да им мигат, също си се наслаждават.

ако нямаш - препоръчвам да си инсталираш такава.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Виждам, че шегата на рекиджа е отишла в recycle. Картинките.
Ще е подходящо и моята забележка да отиде там, за да не виси безмислено. Е, разбира се и на Госингер. Или там не се пипа? ;)
Много се е подразнил, че мисъл може да се изрази и чрез картинка. I don't care.
От "Празната тенджера по калдъръма"

gossinger

  • Гост
Виждам, че шегата на рекиджа е отишла в recycle. Картинките.
Ще е подходящо и моята забележка да отиде там, за да не виси безмислено. Е, разбира се и на Госингер. Или там не се пипа? ;)
Много се е подразнил, че мисъл може да се изрази и чрез картинка. I don't care.

странно, на мен ако не ми пукаше, нямаше да се обадя изобщо :smokin:

gossinger

  • Гост

не опитвайте да махате емотиконите, грях събирате!

не по-високо от обувките.

Kaizer Soze

  • Гост
след като налагате наказания що модераторът трие без следа санкционираната реплика? ся, разбирам че не е бил сигурен с Калки или с него се гъбаркам, клето е нормално като е с iq със стайна температура, но дори тоя паралепипед би трябвало да стопли че унищожава доказателства. Поне да го бе оставил в ресайкъла?


така се прави , кретен. Връщаш се обратно . Оставете списък на живите му роднини от женски пол за да не бъда обвинен и в некрофилия докато си заработвам бана от тоя дребен по душа палячо.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
след като налагате наказания що модераторът трие без следа санкционираната реплика? ся, разбирам че не е бил сигурен с Калки или с него се гъбаркам, клето е нормално като е с iq със стайна температура, но дори тоя паралепипед би трябвало да стопли че унищожава доказателства. Поне да го бе оставил в ресайкъла?


така се прави , кретен. Връщаш се обратно . Оставете списък на живите му роднини от женски пол за да не бъда обвинен и в некрофилия докато си заработвам бана от тоя дребен по душа палячо.

това на мен ли го казваш или на някой друг?
the lamers club honourable member …

Kaizer Soze

  • Гост
ти ли си паралепипеда?

gossinger

  • Гост
ти ли си паралепипеда?

не, но си написал „след като налагате …“.

Kaizer Soze

  • Гост
уважаеми, делим се на ние и вие след като сте структурирали йерархически сайта. Паралепипеда сте вие. петно на пагона  не се разграничавай няма как.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
уважаеми, делим се на ние и вие след като сте структурирали йерархически сайта. Паралепипеда сте вие. петно на пагона  не се разграничавай няма как.

четеш ли се какви ги пишеш? ха наляво, ха надясно, ха …

бъди поне консистентен в коментарите си?
the lamers club honourable member …

Kaizer Soze

  • Гост
стана дума и в кино-абсолютно консистентен съм. просто вие сте в роля

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
стана дума и в кино-абсолютно консистентен съм. просто вие сте в роля

като сме в роля, която между другото вие ни натресохте, що рипаш срещу нея?
the lamers club honourable member …

Kaizer Soze

  • Гост
в друг експеримент паралепипеда с чиста съвест ще сложи волтажа на 500 волта.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
след като налагате наказания що модераторът трие без следа санкционираната реплика?

айде без лъжи и инсинуации.

не разбирам поради що смяташ че имаш право да изискваш каквото и да е във връзка с модерацията.
 

Kaizer Soze

  • Гост
и кат Качате за гилдията на модераторите-сайбии, имате ли архив в който да намерите за кво, аджеба, паралепипеда, коли и беси, м, или просто напишете в "правила""щот и как ни е кеф".да се знае и без претенции.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
в друг експеримент паралепипеда с чиста съвест ще сложи волтажа на 500 волта.

да, ще замразя за колкото трябва  без да ми мигне окото и без да изпитам удоволствие.

Особено ако това спести необходимоста да трия  простотии във форума с часове.


Kaizer Soze

  • Гост
сейкоко, извади пред строя"щото Кайзера  написа това и наруши устава-три дни арест" сложи го на масата, комодерасте!

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
и кат Качате за гилдията на модераторите-сайбии, имате ли архив в който да намерите за кво, аджеба, паралепипеда, коли и беси, м, или просто напишете в "правила""щот и как ни е кеф".да се знае и без претенции.

на кого и какво да доказвам?
не знаеш ти самия какви си ги писал? или искаш да разбереш коя простотия минава, и да продължаваш с нея, и кое не минава?

правилото е три корни дузпа. след дузпата всяка корна е дузпа, а после всяка корна става три дузпи.
ся ясно ли е?

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
и да, това, което правиш в момента, се нарича спор с модератор/администратор и е нарушение на правило номер едно.


и това ли не ти е ясно?

Kaizer Soze

  • Гост
давай. замрази за два века да Е знае колко си голем,

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
държиш на това?

или по-точно изискваш го, заяждайки се и кълчейки ника на този, към когото се обръщаш?


Kaizer Soze

  • Гост
не се заяждам, а констатирам че си отмъстителен тъпак, който не може да вдене изречение над конструкция от три думи, че си близко до дебил и срам за цензурата.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
не се заяждам, а констатирам че си отмъстителен тъпак, който не може да вдене изречение над конструкция от три думи, че си близко до дебил и срам за цензурата.

както се държиш такова получаваш.

поста ти си седи, барабар с коментара ми в червено.

След като тук ти е трудно да спазваш правилата, и предпочиташ за се заяждаш и обиждаш, явно 72 часа са ти твърде малко, за да осъзнаеш защо бе поохладен.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
държиш на това?

или по-точно изискваш го, заяждайки се и кълчейки ника на този, към когото се обръщаш?
О, кълчотенето на ника на опонента е кофти работа, спор няма.
Но не и когато го прави потребителят секуко в обръщението си към мен при размяната на реплики между мен и дабедабе, наричайки ме "лофкото".

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Съмнява ме, че си прегледал цялото кошче. Ако си го отворил сега, си видял само "боклука" от цветните картинки. Там действително няма (почти) нищо крамолно, но има заимствани изображения, както поясни и администрацията. Цялото кошче обаче е структурирано по модела на форума и има осем страници със заглавия на теми, от които е "изметено" по нещо. Там сигурно има обиди, не съм ровил. Бих посъветвал инженерите на форума, ако не е трудно, да обединят разделното събиране на отпадъци в един контейнер. Би било по-поучително.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
О, кълчотенето на ника на опонента е кофти работа, спор няма.
Но не и когато го прави потребителят секуко в обръщението си към мен при размяната на реплики между мен и дабедабе, наричайки ме "лофкото".

това ли бе единственото, което извади от целия разговор?

не молбата ми да престанеш с провокациите?


Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
това ли бе единственото, което извади от целия разговор?

не молбата ми да престанеш с провокациите?
Ами това се набива в очите на читателя, възмущение към опонента, сторил на теб нещо, което ти стори спрямо мен, при това непровокирано от моя страна.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Ами това се набива в очите на читателя, възмущение към опонента, сторил на теб нещо, което ти стори спрямо мен, при това непровокирано от моя страна.

де го видя възмушението?
де видя в твоя случай липсата на провокация?

ловки, многократно съм казвал едно и също, барем вденете накрая.

не приемам който и да е да ми обяснява какво съм имал да кажа, какво съм казал и защо не е правилно.

Особено разни спорни откъм морала им псевдоавторитети.

оня смята, както и ти, че има право да прави каквото си иска, а останалите трябва да се съобразяваме, да си трайкаме и да викаме осанна-

не така.