Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 10:52:50

Автор Тема: Идеи за увеличаване потенциала на форума  (Прочетена 27530 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #180 -: Февруари 12, 2022, 08:51:37 »
Скромен си.

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #181 -: Февруари 12, 2022, 10:54:48 »
бе що толкова го мразите рекиджа?
враг с партиен биллет?
приравнихте го с боко, по мразенето.
а той само говори истината.

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #182 -: Февруари 12, 2022, 10:58:47 »
чудя се кога и асолката ще я намразите.
а това са достойни, умни хора, които споделят вижданията си, били те такива или онакива според вас, некои от другарето.
не стоплихте ли, че онова, вашето, нема да се върне?

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #183 -: Февруари 12, 2022, 15:18:45 »
Заглавието звучи като шега.
Спасяване е думата, а самото спасяване минава през:
Изчегъртване на джиджи, кайли, секуко, бъди и кац.
Без това тука форум нема да има

Лично мнение
Айде сега вземи личното си мнение под мишка и топур топур у това там, де нема жижи, кайли, бъди и кац. Тръгни си с достойнство, докато не са те натирили.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #184 -: Февруари 12, 2022, 15:35:23 »
Остави човека. Кой ще се заяжда с мен? Един чел Винету, друг Швейк. Аз от Швейка си спомням, че беше ходил за ракия, но бил сгащен и га пробвали какво има в шишето, се оказало пикня. Пардон! Не може всичко да се помни, ама все нещо остава. Или дето фелдкуратът за кой ли път на пияна тиква полусънен вдъхновил войниците преди битка, като им казал че те ще се бият за Императора, ще загинат геройски за него и т.н. . Че му било писнало и карал по късата процедура. Ама на, остана ми име че не уважавам Швейка. Резил, така да се каже.
....................
Сега можеш да продължиш.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #185 -: Февруари 12, 2022, 16:29:04 »
Остави човека.
Кой ще се заяжда с мен.

Ами няма КОЙ да се заяжда с теб, защото НЕ СИ интересен ...
А за да ти обърне някой внимание, ходиш непрекъснато по петите на тоя и оня сега и на Кайли, за което получаваш единствено  :middle_finger-434:

« Последна редакция: Февруари 12, 2022, 16:35:48 от Джиджи »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #186 -: Февруари 12, 2022, 16:36:50 »
С голямо усилие ша замълча. Тебе кой те човърка да се месиш навсякъде, меродиьо? Пчеличката Мая.
.....................
Търпелив съм, ама не ми знаеш арсенала. И запомни, като не си пряко адресирана, не си ври гагата!
« Последна редакция: Февруари 12, 2022, 16:49:20 от dabedabe »

Неактивен Звездоброец

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 694
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #187 -: Февруари 12, 2022, 18:22:10 »
Заглавието звучи като шега.
Спасяване е думата, а самото спасяване минава през:
Изчегъртване на джиджи, кайли, секуко, бъди и кац.
Без това тука форум нема да има

Лично мнение

Никой от тези хора не пречи на форума. А ти пречиш, но не настоявам да те махат -- просто като видя името ти, обикновено го заобикалям като кучешко ако на улицата. Лично мнение.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #188 -: Февруари 12, 2022, 20:31:53 »
"Бачо Кольо - за 24 часа - за нарушаване на член 5 от правилата и за оспорване на модераторски и администраторски права."

А изконният украински въпрос "А мене зашто?" виси със страшна сила, кат един дамоклев меч над кратуните на администратори и модератори.
Щото тоя чл. 5 с който се оправдаха, е съвършенно неотносим към моя случай...

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #189 -: Февруари 12, 2022, 20:34:22 »
Бачо да не си по оня НАТО-вския член? :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #190 -: Февруари 12, 2022, 20:38:27 »
Бачо, що се хабиш? Имах те за спокоен човек. Усвоявай евфемизмите. Такава е модата. И какво толкоз станало?

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #191 -: Февруари 12, 2022, 20:38:50 »
чудя се кога и асолката ще я намразите.
Асолката или ще я намразим, или не.
Виж , за теб е от ясно по-ясно. Няма да те  заобичаме , няма да те намразим.
Пораждаш само едно чувство - презрение...
« Последна редакция: Февруари 12, 2022, 21:18:44 от Bacho Кольо »

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #192 -: Февруари 12, 2022, 22:45:06 »
"Бачо Кольо - за 24 часа - за нарушаване на член 5 от правилата и за оспорване на модераторски и администраторски права."
А изконният украински въпрос "А мене зашто?" виси със страшна сила, кат един дамоклев меч над кратуните на администратори и модератори.
Щото тоя чл. 5 с който се оправдаха, е съвършено неотносим към моя случай...

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #193 -: Февруари 12, 2022, 22:46:03 »
...

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #194 -: Февруари 13, 2022, 04:53:06 »
Пораждаш само едно чувство - презрение...
за мен е чест русороби да ме презират.

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #195 -: Февруари 13, 2022, 04:55:07 »
Остави човека.
Кой ще се заяжда с мен.

Ами няма КОЙ да се заяжда с теб, защото НЕ СИ интересен ...
А за да ти обърне някой внимание, ходиш непрекъснато по петите на тоя и оня сега и на Кайли, за което получаваш единствено  :middle_finger-434:
Жив да не бех, джиджока удари десетката!
 :thup:


Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #196 -: Февруари 13, 2022, 04:58:19 »
Търпелив съм, ама не ми знаеш арсенала.
това се бори с тов. льоклер за титлата на подпоручик Дуб
"— Вие още не ме познавате! — кресна му отново подпоручик Дуб. — Вие може би ме познаваме откъм лицето, но мислете му, когато ме опознаете откъм опакото! Аз съм опасен, имайте пред вид тая работа, в състояние съм да ви разплача. Е, познавате ли ме, или не?"

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #197 -: Февруари 13, 2022, 05:36:02 »
Сега можеш да продължиш.
Брей че джентълмен, разрешава...

А иначе не помни, щото от този куп глупости, дето е трупнал могат да се изтеглят изводи като този, че му хлопа дъската.

А идиотската абревиация, която от години тъпо повтаря като кълвач, без некой да я повтори или па да го пита кво значи.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #198 -: Февруари 13, 2022, 07:13:04 »
Пораждаш само едно чувство - презрение...
за мен е чест русороби да ме презират.
И го получаваш обилно и безплатно. Кеф, а?
А като турим и възможните хонорари за дефекация пo форумите - ми на далавера си отвсякъде.

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #199 -: Февруари 13, 2022, 07:22:14 »
А като турим и възможните хонорари
хонорари може да требват на божляци като тебе; аз, както вече бе споменато, съм богат, което трови жалкия животец на тов. буч :)
вчера например си купих пиано, да веселя комшиите


NB - придържайте се към темата.
« Последна редакция: Февруари 13, 2022, 11:30:34 от Alois Alzheimer »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #200 -: Февруари 13, 2022, 08:04:43 »
Много си приличате с Джиджи. Никнеш, където не те сеят. Не знам какво си доказваш.

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #201 -: Февруари 13, 2022, 08:17:19 »
Много си приличате с Джиджи. Никнеш, където не те сеят. Не знам какво си доказваш.
доказвам си, че има досадници, на които никой не обръща внимание, поради което се мъкнат след всеки, който привлича такова.
някои от тях живеят с казармено-селските си обсесии, като тази да обобщават кой какъв боклук бил, защото е софиянец

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #202 -: Февруари 13, 2022, 08:21:36 »
Не си схванал някои работа. Дето има една дума, сал един ме разбра и то грешно. Нейсе. Не го изживявам тежко. Не се сещам да съм обидил някого лично.
....................
Виж, ти наистина привличаш  внимание.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #203 -: Февруари 13, 2022, 13:01:01 »
Добър разговор се е завързал туканка за „замразяването” в Оймякон, който обаче изисква конкретна информация за това – КОЙ и ЗА КОЛКО време е бил замразяван, но най-вече – ЗАЩО е бил запращан на студено …

Това ще изисква малко време, което лично аз мога да отделя днес тук, с което да може да се определи профила на ЛОШИТЕ в „Керпеден” в съответния период на „замразяване”, както и използваните от различните Администратори и Модератори КРИТЕРИИ за замразяване, които според мен не се различават много …

Тъй като единствено така ще можем да получим ясен поглед върху цялата картинка – както във вица за КОЗАРЯ, който си НАЕ’АЛ КОЗАТА, за което почнали да го съдят, но той така и така не разбирал защо, накрая му писнало и се обърнал към съдията със следните думи:

Г-н съдия, аз съм прост човек. Моля, напишете ми ясно на едно място: КОЕ е за КЛАНЕ и КОЕ е за Е’АНЕ …”  :lol:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #204 -: Февруари 13, 2022, 13:01:17 »
.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #205 -: Февруари 13, 2022, 13:12:21 »
Преди това обаче бих искала да припомня КОЙ, КОГА и по какъв ПОВОД е създал тая тема с „идеите за увеличаване на капацитета на форума”, в която сте се вторачили чак толкова, БЕЗ в момента някой да ви дърпа за опашката …

Като ще ПОМОЛЯ всички ЛАПАЦАЛА тъдява, дето само „остроумничат”, без да казват нищо – визирайки най-вече досадника DABEDABE! – дан’съ обаждат и разводняват това, което следва, тъй като е изключително важно!!!

Темата е създадена през месец май миналата година от Mr. Pitkin по собствено усмотрение. Но след няколко жлъчни подмятания от страна на някои колеги, си вдига чукалата и до ден днешен остава с жалката бройка от само  23 коментара.

Толкоз за „авторитета” на създателя на темата, както и за непотребността на самата тема, тъй като никой тук, освен Mr. Pitkin, не е имал някаква нужда от нея!!!   

Освен може би Рекиджа, който тея дни я е напипал тук, за да си хвали Дискорда … :lol:

п.п. А аз сега отивам да бродя из дебрите на Оймякон ... :nuts:

« Последна редакция: Февруари 13, 2022, 20:55:49 от Alois Alzheimer »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #206 -: Февруари 13, 2022, 19:11:53 »
"ОЙМЯКОН ТРАВЪЛ" – нещата такива, каквито са,  към днешна дата  – 13.02.22 г., /15:30 часа/ със следната подредба: ник-нейм на санкционирания, продължителност на санкцията, причина за санкцията и наложил наказанието … Enjoy!!!
ХХХХХХХ
п.п. Лично аз бих искала да поздравя г-н ПАРАЛЕЛЕПИПЕД за малко закъснялата му, но сепак КРУТА НАМЕСА за разчистване на местния терен. :thup:

А екстраполацията от горния списък на "НАЙ-ЛОШИТЕ" в "Керпеден" оставям за утре, тъй като от туй висене на компютъра днес ми се схвана врата ...  :cool-1084:

NB - списъкът на наложените наказания е публичен и всеки може да го види в посочената тема, не е нужно затлачването на тази тема с постинги не по темата
« Последна редакция: Февруари 13, 2022, 20:37:51 от Alois Alzheimer »

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #207 -: Февруари 13, 2022, 19:15:18 »
Пропуснала си пред писмената ера на омаякона.
Тогава имахме мЪдератори Сержанта и Чоки.Те толкова се бяха вживели, че Чоки даже сам си наложи бан. :smokin:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #208 -: Февруари 13, 2022, 19:22:55 »
Пропуснала си пред писмената ера на омаякона.
Тогава имахме мЪдератори Сержанта и Чоки.Те толкова се бяха вживели, че Чоки даже сам си наложи бан.

MERDE!!! [/b

Което по изискванията на новите Модератори съм длъжна да преведа и което на български означава Л-А-Й-Н-О!! :lol:



NB - няма такова изискване, продължавате да си измисляте и да търсите интриги. Предупреждение - следва 30 дневна санкция
« Последна редакция: Февруари 13, 2022, 20:28:06 от Alois Alzheimer »

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #209 -: Февруари 13, 2022, 19:25:26 »


MERDE!!!

Което по изискванията на новите Модератори съм длъжна да преведа и което на български означава Л-А-Й-Н-О!!! :lol:
Това ли ще вечеряш?
Много е гадно нали?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #210 -: Февруари 13, 2022, 19:28:29 »
Като МОЛЯ отново всички колеги ДА НЕ СЕ НАМЕСВАТ до утре тук с ПРОСТОТИИ като горните, за да мога аз да си свърша работата, която съм започнала и която засяга абсолютно всички нас тук в "Керпеден"...

За което благодаря предварително!
:notworthy:

« Последна редакция: Февруари 13, 2022, 19:35:09 от Джиджи »

Неактивен Alois Alzheimer

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 35
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #211 -: Февруари 14, 2022, 10:34:00 »
На 10 февруари т.г. ви информирах, че експериментално в този форум ще се публикуват актуални новинарски статии, първоначално от Euractive, след това и от няколко други издания, всички на български език.

Съобщавам ви, че експериментът се прекратява считано от днес, 12:00 часа на обяд.
Последователно ще бъдат изключени опциите за автоматично публикуване на текущи новости от избраните източници

Призовавам ви да предлагате теми, тези и новини, които да разнообразят възможностите за коментиране и обмяна на мнения.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #212 -: Февруари 14, 2022, 11:12:39 »
Екстраполация от темата „Оймякон Травъл” /към 13.02.22 г.!/, която снощи бе изтрита по-горе от г-н Алцхаймер със следното обяснение:
....
Както и с поредната ЗАПЛАХА към мен от 30-дневна санкция, от която от известно време насам вече се стряскам на сън:

Quote (selected)
NB - няма такова изискване, продължавате да си измисляте и да търсите интриги. Предупреждение - следва 30 дневна санкция
~~~~~~~
NB - предупредена сте, не сте заплащена, това са различни неща, ако имате проблеми с разбирането, питайте.
Предупредена, не заплашена сте за две различни провинения, ако желаете, може да Ви бъдат наложени две санкции, споделете


 тези мои постинги, г-н Алцхаймер, са абсолютно по темата „Идеи за увеличаване потенциала на форума”, за да се види кои са „ЛОШИТЕ” в „Керпеден”, които пречат за увеличаването на този потенциал, както и какви санкции са били налагани срещу тях през годините, за да се сложи край на подобни обструкции …
~~~~~~~~
NB - кои са "добрите" и кои "лошите" в този форум определяте не Вие, очевидно търсите диалог и обяснение от администрацията, прочетете правило 8.


А това са неоспорими ФАКТИ, г-н Алцхаймер, като фактите говорят винаги самѝ за себе си и при тях НЕ МОГАТ ДА СЕ ТЪРСЯТ КАКВИТО И ДА БИЛО ИНТРИГИ

Наказанията по азбучен ред:

ХХХХХХХ
~~~~~~~~~~~~~
NB - бяхте предупредена, че тази информация е публична и налична във форума, справката Ви е непълна и неточна, няма място тук.



 А от горната справка се оказа също, че Капитан Бъдю НЕ Е БИЛ никога в Оймякон!!!   :ive_got_it-1379:
~~~~~~~~~~
NB - това ще бъде последният Ви опит за интрига, останал ненаказан.
Освен потребител "Капитан Бъди" има и други активни потребители, ненаказвани през годините и недолюбвани от Вас.

Потребител "Джиджи", време е да разберете, че този форум има нова администрация и нови правила и привилегированото Ви в миналото положение (само 20 дни санкции, по един, два дни всяка за три години и половина) е безвъзвратно отминало, волностите Ви няма да бъдат толерирани. 

« Последна редакция: Февруари 14, 2022, 11:52:55 от Alois Alzheimer »

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #213 -: Февруари 14, 2022, 11:32:21 »
Само на мен ли убягва "предложението" в горния чаршаф?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #214 -: Февруари 14, 2022, 11:36:44 »
А ето и „НАЙ-ЛОШИТЕ” в „Керпеден” (без фон Нюман!), с обща продължителност на наказанията от над 30 дни (1 месец):

1. Ярослав: 7 + 7 + 14 + 4 + 1 месец = 63 дни
2. Кайзер Созе: 3 + 7 + 7 + 1 месец = 47 дни
3. Ловкия: 1 + 3 + 7 + 1 месец = 41 дни
4. Рекиджа: 3 + 7 + 1 месец = 40 дни
5. Джиджи: 1 + 3 + 3 + 3 + 1 + 1 + 2 + 3 + 3 + 7 + 7 = 34 дни
6. Еле па я: 3 + 1 месец = 33 дни
7. Сержанта: 1 ден + 1 месец = 31 дни
8. п-к Лукаш: 1 месец = 30 дни

Като от горната справка у мен изниква следният въпрос:

Чий го дири Джиджи сред т.нар. „вресльовци”, от които в един момент на г-н ПАРАЛЕЛЕПИПЕД му писнА и съвсем заслужено ги запрати за по 1 допълнителен месец на студено!?!

Защото в противен случай ЗЛОДЕЯТ в „Керпеден” щеше да бъде Джиджи, тъй като така или иначе Оймякон гъмжи от „джиджита” …

И още един въпрос към Модераторите:

Къде са тук истинските „спамаджии”
не повече от 3-4 души! – които, търсейки някакво внимание, вървят непрекъснато по петите на някого, СПАМЯТ и разводняват темите с „оригиналничене” и пълни глупости до неузнаваемост?!?

Нали темата е за „увеличаване на потенциала на форума”, господа?!? Ами направете нещо с тези ЛАЛАДЖИИ!!!
А в горните мои констатации и въпроси, г-н Алцхаймер, няма и следа от ИНТРИГАНТСТВАНЕ …  :ive_got_it-1379:

Затоваако Ви е възможно! – МОЛЯ да ползваме българския език коректно и точно! ;)


NB - потребител "Джиджи", тази "справка" отново е ненужна, правеща опит да настрои едни потребители срещу други.
Справката е и невярна, защото има потребители, участващи от самото начало (три години и десет месеца) и такива с участие от 3-4 месеца.

Mr. Pitkin, откривайки темата, както и преди три години потребител "силивряк",  имаха конкретни предложения как да се подобри структурата и темите, които се обсъждат.

PS - потребител "Джиджи", не Ви позволявам да ме поучавате как да ползвам българския език, твърдя, че го ползвам по-добре от Вас, която се нуждаете от емотикони, евентуално да бъдете разбрана.
Това горното не подлежи на обсъждане, нито с Вас, нито с някои друг
« Последна редакция: Февруари 14, 2022, 12:05:13 от Alois Alzheimer »

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #215 -: Февруари 14, 2022, 11:52:31 »
Уважаеми ohubohu, моля, отнасяйте се с емпатия към хората със специални потребности. :smokin:
Честит двоен празник и на Вас.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #216 -: Февруари 14, 2022, 12:06:21 »
Само на мен ли убягва "предложението" в горния чаршаф?
Последният пирон е в последния абзац, ама Жи не чете чак до там

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #217 -: Февруари 14, 2022, 12:11:23 »
По темата:
идеята да се "носят" новини поне за мен беше добра. Разбирам, че е доста игра да се търси, отсява и внася информация, но се надявам, че когато се появи нещо интересно, то ще бъде пускано и тук, па макар и само като заглавие + линк

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #218 -: Февруари 14, 2022, 12:16:20 »
Уважаеми ohubohu, моля, отнасяйте се с емпатия към хората със специални потребности. :smokin:
Честит двоен празник и на Вас.
Благодаря за пожеланията!
Ще си налея, по някое време, чаша вино, вместо да си посипя главата с пепел. Обещавам!

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #219 -: Февруари 14, 2022, 12:40:15 »
По темата:
идеята да се "носят" новини поне за мен беше добра. Разбирам, че е доста игра да се търси, отсява и внася информация, но се надявам, че когато се появи нещо интересно, то ще бъде пускано и тук, па макар и само като заглавие + линк
---
 Напълно съгласен интересни публикации (не само новини) да се пускат тук под формата на заглавие, кратка анотация и задължителен линк към оригинала. Комуто е интересно ще разгледа в оригинал. Би могло като изключение да се допуска оригиналът, ако цитиращият си направи труда да го преведе, ако не е на български.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #220 -: Февруари 14, 2022, 13:37:02 »
Последният пирон е в последния абзац, ама Жи не чете чак до там
Абе ти лично, да не си тоз нов Модератор?!? Щото нещо на тебе ми мяза ... :too_funny-1052:


Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #221 -: Февруари 14, 2022, 15:18:02 »
Щото нещо на тебе ми мяза ...
Значи е хрисим и благ човек с лимитирано търпение

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #222 -: Февруари 14, 2022, 16:33:24 »
Значи е хрисим и благ човек с лимитирано търпение

А аз, прелиствайки току-що по задължение едни стари материали, попаднах случайно на нещо като „сентенция”, отнасяща се за нас – българите:

Quote (selected)
По-будният, интелигентен, начетен и открояващ се по друг начин от останалите човек, трябва да бъде обруган – типично по български!!!



Неактивен moni66

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 56
  • Напред и само напред
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #223 -: Февруари 14, 2022, 17:45:35 »
.
Купи рубли - спаси джудже

Неактивен moni66

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 56
  • Напред и само напред
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #224 -: Февруари 14, 2022, 17:46:35 »
Моя грешка. Сега е наред.
Купи рубли - спаси джудже

Неактивен Владимир Дерменджиев

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 195
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #225 -: Февруари 23, 2022, 00:57:59 »
Quote (selected)
В покойния форум бях принуден от обозе усопшата г-жа Башева и модераторите да стана полковник, тъй като системата им не ми позволяваше да се регистрирам като професор.

Само Нойман успя да ме регистрира по неговите си начини, прати ми паролата за достъп, отказах да я изолзвам.

Професоре, интересно! Защо отказахте? Въпреки разни спорове и дебелашки шеги винаги съм се отнасял с респект към Вас и брат Ви.

Направих същото и с Параграф39, и с още два акаунта на мои познати, с които НИКОГА не сме се виждали и никога НЯМА да се срещнем в този живот.

Защитата на онзи форум беше гола вода. Можех да го хакна когато си поискам и когато ми е кеф.

Натисни тук

P.S. -- Ноймън, ака The Spy...., че даже и $pider. ;)

Неактивен moni66

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 56
  • Напред и само напред
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #226 -: Февруари 23, 2022, 14:11:46 »
 :t1207: в стария форум отвори тема за компютри, хаквал си форума, управял си акаунти. знаеш ли как да премахна google syndication cookies? ccleaner не може да ги почисти. извинявам се за офтопика.
Купи рубли - спаси джудже

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2714
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #227 -: Февруари 23, 2022, 14:28:40 »
:t1207: в стария форум отвори тема за компютри, хаквал си форума, управял си акаунти. знаеш ли как да премахна google syndication cookies? ccleaner не може да ги почисти. извинявам се за офтопика.

ползвай лични съобщения за такива цели, моля.
иначе по вероятно е заразяване с adware и/или malware.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Владимир Дерменджиев

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 195
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #228 -: Февруари 24, 2022, 00:36:46 »
Идеи за увеличаване потенциала на форума

Монка, темата е "Идеи за увеличаване потенциала на форума", нали ?  Виж се какви работи питаш, които са ни в клин, ни в ръкав. На админите ще им писне и ще ни отсвирят от раз. Толкова ли не виждаш, че съм дал имейл. Епа, драсни някой ред и ще ти изпратя каквото ти прябва.

Още веднъж моята електронна поща и НЕ пиши повече тука, ако няма какво да кажеш по самата тема. Твай !

nelegalen@protonmail.ch

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #229 -: Август 05, 2022, 20:23:35 »
Quote (selected)
Активни потребители през последните 10 минути:
buratinob, Здравка, Zmeja, Baidu
Требе да се ползват ключови думи.
Няолко дена тайван, китай, тайван, китай и "увеличихме потенциала".
Ако включим и малко препирни за Тибет и Далай Лама ще имаме един четящ повече 24/7 :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #230 -: Август 05, 2022, 21:08:28 »
Quote (selected)
Активни потребители през последните 10 минути:
buratinob, Здравка, Zmeja, Baidu
Требе да се ползват ключови думи.
Няолко дена тайван, китай, тайван, китай и "увеличихме потенциала".
Ако включим и малко препирни за Тибет и Далай Лама ще имаме един четящ повече 24/7 :)))

Или както беше преди .
Активни потребители за последните 2 часа.
Ще подскочат цифрите.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #231 -: Август 05, 2022, 21:11:56 »
Baidu

Quote (selected)
Baidu
от Уикипедия, свободната енциклопедия
Направо към навигациятаНаправо към търсенето
Baidu, Inc.
百度
Baidu Campus.jpg
Тип   Публична
Търгувана като   NASDAQ: BIDU
Индустрия   Internet
Основаване   18 януари 2000 г.;
преди 22 години
Основател   Robin Li
Eric Xu
Седалище   Пекин, Китай
Положение и регион   Целият свят
Ключови личности   Robin Li (Основател и CEO)[1]
Служители   45 887 (2018)[2]
Услуги   Търсеща машина
Годишни приходи   CN¥102,3 млрд (2018)
($14,88 млрд)[2]
Оперативна печалба   Понижение CN¥15,530 млрд (2018)
($2,259 млрд)[2]
Чиста печалба   Повишение CN¥27,573 млрд (2018)
($3,284 млрд)[2]
Общо активи   Повишение CN¥297,566 млрд (2018)
($43,28 млрд)[2]
Дъщерни компании   IQiyi
Уебсайт   www.baidu.com
Baidu, Inc. в Общомедия
Baidu, Inc. (на китайски: 百度, на пинин: Bǎidù, /ˈbaɪduː/ Ба̀йду) е китайска многонационална технологична компания, специализирана в интернет услуги и продукти, както и в изкуствен интелект (AI), разположена в пекинския район Хайдян.[3] Тя е една от най-големите AI и интранет компании в света. Холдинговата компания е регистрирана на Каймановите острови.[4] Baidu е основана през януари 2000 г. от Robin Li и Eric Xu. Търсачката Baidu е четвъртият по популярност в света уебсайт в класирането на Alexa Internet.[5][6] Baidu е предшествана от RankDex, предишна търсачка, разработена от Robin Li през 1996 г., преди той да основе Baidu през 2000 г.
...
https://bg.wikipedia.org/wiki/Baidu
Друго си е да имаш влиятелни читатели. :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #232 -: Август 05, 2022, 21:19:16 »
Що пък да няма форумци в Китай?
Дори и просто четящи.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #233 -: Август 05, 2022, 21:20:49 »
Ако имаше нямаше да се отървем от Baidu.
Щеше денонощно да е на линия.
 
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #234 -: Август 05, 2022, 21:25:47 »
Ако имаше нямаше да се отървем от Baidu.
Щеше денонощно да е на линия.

Ако пък им трябваме на китайците също щяха да ни следят денонощно.
Не ми се вярва.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Идеи за увеличаване потенциала на форума
« Отговор #235 -: Октомври 27, 2023, 08:04:42 »
Quote (selected)
Човек се примири, че не всичко в Интернет е за него и трябва да го разбира или харесва
WWW - Потребител на съдържание в глобалната мрежа прие, че не всичко е за него и трябва да го разбира или харесва. Това сподели 43-годишният Йоан Ленов в социалната мрежа Фейсбук, където получи много положителни коментари и подкрепа от приятели и познати, както и хейт от хора, които не са разбрали или харесали нещо в изказването му.

“Дълго време се чувствах притиснат и разочарован от това, което виждах в Интернет. Всяка ден се сблъсквах с мнения, които не споделях, със съдържание, което не ме интересуваше, с хора, които не ме разбираха. Мислех, че трябва да се адаптирам към това, да се опитам да го разбера или харесам, за да бъда част от онлайн общността. Но това само ме изтощаваше и правеше нещастен. Станах кисел и в живота офлайн”, написал той.

След като прочел една статия за психологическите ефекти на Интернет, решил да направи промяна и да се фокусира на това, което наистина го радва и удовлетворява. Затова си припомнил годините, когато се радвал на глобалната информационна мрежа и започнал да гледа само порно, клипчета с хубави голове и да повишава знанията си за различни нови интереси, в случая да научи да различава видовете дървета.

“Осъзнах, че не всичко в Интернет е за мен и трябва да го разбирам или харесвам. Има толкова много разнообразие и избор, че е невъзможно да ми хареса всичко. И няма нищо лошо в това. Всеки има своя вкус и предпочитания. Няма нужда да се принуждавам да гледам или чета нещо, което не ми допада или не ми дава никаква стойност. Няма нужда да споря или да се обяснявам на хора, които не могат или не искат да ме разберат. Няма нужда да търся одобрение или признание от непознати в Интернет”, допълва Ленов.

Откакто спрял да се занимава с това, което вижда в Интернет, е почувствал значително подобрение в своята психическа и физическа форма. Той станал по-спокоен, по-щастлив и по-уверен в себе си.
https://www.nenovinite.com/ne/neuka/chovek-se-primiri-che-ne-vsichko-v-internet-e-za-nego-i-tryabva-da-go-razbira-ili-haresva
ЕС е вреден за вашето здраве!