Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 21:18:59

Автор Тема: коронавирус - тема за коментари  (Прочетена 232748 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3180 -: Септември 22, 2022, 19:03:39 »
Не, естествено, ти па... от климатичните промени е.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3181 -: Септември 22, 2022, 20:17:49 »
Петров и Боширов ги тровят  :nuts:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3182 -: Септември 22, 2022, 20:18:19 »
Петров и Боширов ги тровят  :nuts:
:ok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1215
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3183 -: Септември 23, 2022, 05:07:06 »
Наскоро писах, как по решение на чорбаджията плащам за здравна осигуровка доста повече, защото не съм ваксиниран. Днес дойде радостна новина - от 1ви Октомври това вече не важи. Но остават някои "детайли": ако не си ваксиниран и се разболееш от ковид нямаш право на болнични. Друго - за да бъдат одобрени (назначени) всички нови кандидати за работа трябва да имат валидна ваксинация. Дискриминационно е отвсякъде ... но явно чорбаджията смята, че ваксинираните са по-надеждни  :lol:

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3184 -: Септември 23, 2022, 15:41:14 »
Quote (selected)
ако не си ваксиниран и се разболееш от ковид нямаш право на болнични
  Е, трябва да ти лопа дъската да се "разболееш от ковид".  O:-) Само ако настоятелно напираш( с PCR-а ) , само тогава може да се "разболееш от ковид".   O:-) Не че не познавам такива ! Наскоро двама българи, приятели от туканка, си ходиха в БГ за дълъг период , към два месеца. Още като си пристигнаха ми писаха по Скайпа - близките им били болни, пък те покашляли след самолета,  пък да не ли било "Цовид" ?  :smokin: И т.н. Аз им викам като Мангъров - пийте си витамините, чайчетата , и не се хвърляйте веднага на кърската работа( за която бяха заминали, Северо-западнала БГ ) Обаче те, понеже са типични родни магарета, не се стърпяли и си направиха магическото нособъркане, което естествено ги обяви за "ковидясали", и вместо два-три дни почивка, стояха седмица под ключ, последните 5 дни в пълно здраве. А децата им им носиха храна в къщи. Питах ги - що бе ?? За какво го направихте ? Миии...
« Последна редакция: Септември 23, 2022, 15:57:01 от Muktata »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3185 -: Септември 23, 2022, 16:28:26 »
Цитат на: Muktata
Питах ги - що бе ?? За какво го направихте ? Миии...

Щото си им казал да не го правят.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3186 -: Септември 23, 2022, 21:28:02 »
Е, трябва да ти лопа дъската да се "разболееш от ковид".

Понякога нямаш избор, хоспитализират те от нещо друго, но задължително е писиар, ако е положителен, веднага си и с КОВИД.
Вие си ги избрахте!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3187 -: Септември 26, 2022, 18:36:05 »
Quote (selected)
За първи път в България е установен подвариантът на "Омикрон" ВА.2.75 (подвариант на линията BA.2), съобщиха от Националния център по заразни и паразитни болести.
...
Оттам допълват, че Световната здравна организация (СЗО) класифицира BA.2.75 като вариант на тревожност под наблюдение - variant of concern lineages under monitoring (VOC-LUM).
https://manager.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE/za-parvi-pat-u-nas-e-ustanoven-podvariantat-na-omikron-va-2-75-
Отдадоха се на словоблудство, скоро ще им свърши речника.
« Последна редакция: Септември 26, 2022, 18:55:40 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2953
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3188 -: Септември 26, 2022, 18:52:37 »
Стараят се хората, откриват - а дедакито Байдън да вземе да се изока, че нямало вече вир03.
*********   ✹    *********

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3189 -: Септември 29, 2022, 19:37:11 »
ГМО комари ваксинираха човек! Ето това ще е краят на човечеството, планът на сатаните "филантропи" за депопулация. Като не щете да се бодете с еликсирите на файцер, ще ви ваксинираме насила.
Вие си ги избрахте!

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3190 -: Октомври 17, 2022, 11:49:16 »
Току що идвам от хирургическо отделение. Извикаха ме за консултация на едно деде на 88 години, постъпило с остър панкреатит, по принцип не го оперирват, лечението е консервативно. Та деденцето имало много висок тропонин. Притесняваха се да не е направило и остър инфаркт ( това е основен маркер ) , пуснах му едно ЕКГ. Няма настоящ инфаркт, има стар такъв. Тропонинът може да се обясни и с възпалението на Панкреаса, макар и не в такива стойности. Там се променят силно други показатели...Миокардът на дедето на ЕКГ леко страда, има изменения, но не фатални за момента. Дедето добре, с акъла си, разговорлив. Стои на системи и чака кога ще му свърши диетата да си ходи в къщи. Поговорих си с него, викам айде тръгвам, всичко е ОК ! А той зад мен се хили и ме върна от вратата. Заговорнически снишава глас и вика - "Доктор, кризата ми дойде 48 часа след 4-та доза !" И аз му се хиля и му викам - "Мосю , не ме вкарвайте  в нежелани коментари, мосю !" Разбрахте ли ме ? И дедето се хили и вика "Разбрах ви доктор, разбрах ви !" . Това е положението, мислете с главите си, а не през телевизора.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3191 -: Октомври 17, 2022, 14:38:50 »
Отдадоха се на словоблудство, скоро ще им свърши речника.

То само да се бяха отдали на лалане... Уви - ... и на действия. И не им свършва, речника.

Преди 10-на дена почина внезапно бащата на Сънрей. Направил си двойна бронхопневмония оставил я да се развива 3-4 дена, после некадърен (даже престъпно) ДжПи го дундурка още 4/5, а след влизането в болницата го завряха в инфекциозното с "ковид" диагноза - по-точно, печелвивша пътека. Тъпкаха го с какво ли не, с очевидни процедурни грешки (късно направен скенер и то само на торса), дори на финала изкараха немски апарат за обдишване към кислорода с топчето, но не знаеха как се настройва... Четири дена пускаха близките да дежурят при него по 24 часа на смени - при "заразният"... Фарс. И след още 5 дена - финал.

Даже не успяхме да го измъкнем заради процедурните клопки - не остана време...

И така един от многото, от зачистените сполучливо огромни количества плебс.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3192 -: Октомври 17, 2022, 15:27:29 »
Както съобщава уважаваната газета, до 2030 ваксината срещу рак ще е таман. Няма тън-мън. Всичко е планирано. Очаквам скоро ваксина против смърт.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2196
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3193 -: Октомври 17, 2022, 15:30:12 »
Днес от МФ на унито дойде покана до всички студенти и преподаватели за среща с "проф. Радка Аргирова, дмн, и Юлия Пискулийска(?)", на която ще се говори за
"Епидемиология, СПИН и КОВИД".

  Проф. Радка е представена в поканата като работеща "в ТОКУДА, експерт и съветник в Министерството на здравеопазването".

Освен това ще бъде представена документална книга ЗА проф. Радка под заглавие "ПСЕВДОНИМ ВИРУС С ОКРАСКА ДИВЕРСИЯ" [sic!].

Тази жена не се ли наяде?
Нахранете я, моля, че освен от всички кранове потече и по университетите вече.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3194 -: Октомври 17, 2022, 20:26:15 »
Quote (selected)
Преди 10-на дена почина внезапно бащата на Сънрей. Направил си двойна бронхопневмония оставил я да се развива 3-4 дена, после некадърен (даже престъпно) ДжПи го дундурка още 4/5, а след влизането в болницата го завряха в инфекциозното с "ковид" диагноза - по-точно, печелвивша пътека. Тъпкаха го с какво ли не, с очевидни процедурни грешки (късно направен скенер и то само на торса), дори на финала изкараха немски апарат за обдишване към кислорода с топчето, но не знаеха как се настройва... Четири дена пускаха близките да дежурят при него по 24 часа на смени - при "заразният"... Фарс. И след още 5 дена - финал.

Даже не успяхме да го измъкнем заради процедурните клопки - не остана време...

И така един от многото, от зачистените сполучливо огромни количества плебс.
ЛЪЖАТА К19 е мегапрестъпление ! Престъплението на всички времена ! След предателството на Юда за 30 сребърника историята не знае друго подобно мерзко престъпление ! Убиха милиони невинни, увредиха главите на стотици милиони.  Показаха каква овца е средностатистическият двукрак хомосапиенс , и как могат да го въртят на малкия си пръст. Превърнаха патологията в норма, а нормата обявиха за престъпление !  Създадоха си /пазарна/ ниша от мозъчно увредени, които ще си шибат бустери да КРАЯ.  Това са абсолютните глупаци, неспасяемите. За съжаление има една огромна зона , сива зона на двукраки , които претендират че не са глупаци. Тяхното мото е  "Абе, лъжат ни...обаче ! Все пак там има нещоооо  :i_sheepish: " Това са полу-глупаците. Сред българите е пълно с полу-глупаци.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3195 -: Октомври 17, 2022, 21:35:02 »
За ваксините съм съгласен, от 60-те се знае, че към корона вируси траен имунитет няма, за това и не са разработвани такива.

И за вируса HIV се говори че не съществува, никой не го е виждал на електронен микроскоп, но това не пречеше гейове да измират, напоследък става енедемичен, с някакъв препарат, спинозните преживяват  доста.
Вие си ги избрахте!

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3196 -: Октомври 18, 2022, 04:51:01 »
Благодаря, Мукта.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3197 -: Октомври 24, 2022, 19:16:38 »
Бостонский университет создает новый штамм Covid с коэффициентом смертности 80%, повторяя опасные эксперименты, которые возможно вызвали пандемию.
https://www.dailymail.co.uk/health/article-11323677/Outrage-Boston-University-CREATES-Covid-strain-80-kill-rate.html
Вие си ги избрахте!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3198 -: Октомври 24, 2022, 20:53:48 »
Бостонский университет создает новый штамм Covid с коэффициентом смертности 80%

По изключение си го произвеждат при тях в родината, щото украинските лаборатории за момента не им работят.

Чудно ми е, като пускат такива новини, на какво разчитат америкънтците - на това, че новината ще се забрави, на убеждението, че никой не може да им попречи или на западняшкия евъргрийн "не е каквото изглежда".



Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1215
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3199 -: Октомври 25, 2022, 02:24:26 »
Гледам карикатурите - и те вече песимистични, та хайде нещо "по-леко". 
Казват това била "най-секси" магистралата в САЩ   :surr:


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3200 -: Октомври 25, 2022, 07:30:18 »
Не съм филолог, но като виден диванен социолог си мисля че това "секси" е много декадентско.
Докато ние го ползваме светът отдавна ни задмина с "унисекси" и вече сме в епохата на "мултисекси". :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3201 -: Октомври 25, 2022, 20:37:26 »
Бостонский университет создает новый штамм Covid с коэффициентом смертности 80%

А не е ли по-добре, вместо да бомбят 404, Направо да се дезинфекцира и университета и цялата територия с ваксина "Посейдон"?!

- САЩисаният паразит на нищо не разчита. Смята, че е вечен, недостъпен, непобедим. И всички тези три неща, башка останалите му "леми", са лишени от смисъл.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3202 -: Ноември 02, 2022, 16:57:21 »
На вниманието на Кайли
https://www.youtube.com/watch?v=qmX6Hmrwd0E
 :)))
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3203 -: Ноември 02, 2022, 23:19:50 »
На вниманието на Кайли
https://www.youtube.com/watch?v=qmX6Hmrwd0E
 :)))
Позволих си да надника, яко . :nuts: В началото на ковид-терора, тука в този жанр имаше това https://www.youtube.com/watch?v=RK3J2sDEQ1M

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3204 -: Ноември 05, 2022, 11:36:57 »
Тоя Семьон Слепаков баси откритието ! Невероятен пич (талантлив еврейчик ! ) :t2015:  Песните му ме спукаха от смях , например тази https://www.youtube.com/watch?v=gv27WYzz7IY , или тази https://www.youtube.com/watch?v=GXz0iG82jOo
« Последна редакция: Ноември 05, 2022, 12:28:47 от Muktata »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3205 -: Ноември 08, 2022, 19:03:16 »
Ковид ушел. Но люди продолжают умирать. Почему?

Неудивительно, что Райан нигде не упоминал мРНК-​вакцины. Почему он? Это только создаст головную боль, в которой он и Service Corporation не нуждаются.

Но ранее в телефонном разговоре он указал на «больше смертей от рака» и, в более широком смысле, на ухудшение общего состояния здоровья

https://www.zerohedge.com/medical/funeral-business-booming-and-not-because-covid

https://aftershock.news/?q=node/1175303
Вие си ги избрахте!

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3206 -: Ноември 09, 2022, 09:01:07 »
Да свържим темата за ЛЪЖАТА с изборите в САЩ. Във Флорида смазваща победа за досегашният губернатор-републиканец Рон Десантис.  :t0301: Десантис бе и остава отявлен враг на ЛЪЖАТА /гнусната глобалистка тъпня за милиардите овце  :i_sheepish: :i_sheepish: :i_sheepish:/ К 19. Той последователно пазеше щата си от либерастките гадости - маскирания , домашни арести , после - насилствени /псевдо/ваксинации. Десантис забрани с местен закон насилствените заигляния в училища , държавни агенции, болници... Десантис направи така, че когато в други щати хората бяха заставяни да стоят по домовете си /да си загубят работатат/ и да се движат маскирани като ИДИОТИ , Флорида беше оазис на нормалността ! Хора /вкл. мои приятели, които живеят там/ си движеха свободно , ходеха си на плажовете, пиеха си питиетата по заведеният, работиха си работата и си въртяха бизнеса  , Десантис  :well_done-1299:

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3207 -: Ноември 09, 2022, 09:05:28 »
Припомням, вярата в съществуването на К 19 е тежко психиатрично заболяване. Всеки вярващ в този "звяр", вкл. в сий форум, следва немедлено да си вземе час при психиатър, независимо какви "аргументи" ще извади насреща. Отворен за професионални дискусии , очаквам диванните експерти, "технократите" и самоуките "лекари" за коментари. :smokin:

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3208 -: Ноември 09, 2022, 09:50:45 »
За последните два постинга на Муктата само адмирации:
 :beer_:

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3209 -: Ноември 09, 2022, 17:43:19 »
Лекарите в БГ знаят истината за К 19, / лабораторно създаден и нарочно разпространяван вирус /но ги е страх да кажат истината на глас, твърди моята GP. Тя има дълъг стаж и дълга пациентска листа. Вярвам и. Още повече никога, никога не ме е уговаряла да се ваксинирам, дори срещу ''обикновен'' грип, въпреки хроничното ми заболяване на дихателните пътища.Единствената и лична профилактика е открехнат прозорец на кабинета 9 месеца в годината. Преглежда без маска, диагноза по телефон не поставя. Пулмоложката ми е още по-ербап дама. Тя по понятни причини носи маска, но преглежда и пациенти с доказан ковид без проблем, защото нейното кредо е, че всеки има право на лечение.  :t2015:
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3210 -: Ноември 10, 2022, 08:33:07 »
Здравче, не ви ли омръзна да наваляте небивалици ? "Мойто джипи каза, пък то е с дълга листа, пък му ВЕРВАМ !"  :lol: То не става с вяра а със знания Здравче. НЯМА ТАКЪВ ВИРУС. Не циркулира сред хората и "пандемията" е абсолютна ЛЪЖА, 100% лъжа. Разбирам мнозина от пострадалите ментално, които още не могат да се отърсят от лъжата. Все едно са ви изнасилили и не искате да се връщате върху този травмиращ спомен. :smokin: "Да, да, лъгаха за някои неща ! Но вирус си има , пуснаха го от лаборатория !  :nuts: ... Има лоши ваксини и хубави ваксини /руските/ !  :nuts: " и т.н. За вярата, както е казал поета, бронебойни патрони няма открити. И все пак, няма такъв вирус. Да го знаеш  :)))

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3211 -: Ноември 10, 2022, 11:52:37 »
Мукта, моята диплома не предполага знания по медицина биология, изкуствен интелект и самолетостроене.
Надменноста ти е обидна, но аз не съм от породата на сърдиткопетковците, а и не твърдя, че разбирам от нещо, от което си нямам хал хабер. Я моля те, обясни на една руса, попрехвърлила години домакиня, що е това К 19, щом не е вирус. Нещо като белтъчната болекула причиняваща ''луда крава'' едва ли ще е, мъ знам ли?
Пиши бавно, с кратки изречения и с едър шрифт. Не използвай непонятни за простолюдието професионални термини. Давай и благодаря предварително за отделеното ми време.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3212 -: Ноември 10, 2022, 12:40:55 »
Според някои низвергнати учени, вирусите, бактериите и вся остальная не са зловредни, а са начин тялото да се справи с болестите. Като се появи болест, и въпросните се активират, за да я унищожат, а нАуката е решила, че те са точно причината и ги бори тях.
Според Крион и черна материя няма, учЕните са си я измислили, за да си обяснят явления, необясними със съвременните нАучни методи, така им е било най-лесно.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3213 -: Ноември 10, 2022, 13:18:36 »
Quote (selected)
Я моля те, обясни на една руса, попрехвърлила години домакиня, що е това К 19, щом не е вирус.
Много убав въпрос, ето - Кайле е тук ! Упълномощавам я да ти обясни най-подробно .  :smokin:  Каквото ти каже - това е.  Извинявам се ако съм те обидил, особено по блондинска линия , сакън ! :t2619:

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3214 -: Ноември 10, 2022, 15:52:13 »
А, не Мукта, аз не мирясвам толкова лесно.  Опитваш се да се скриеш зад Кайли. Не стигаме до спора за яйцето и кокошката, нали? Я ме светни тогава, кое причинява изначално бронхопневмонията? Ние простолюдието, знаем долу-горе, че тя бива бактериална, вирусна или гъбична. Мъ кът' не е така, как е? Не приемам отговори от упълномощени лица, въпреки че с Кайли имаме сродни възгледи за някои важни неща.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3215 -: Ноември 10, 2022, 16:27:15 »
Мукта, можеш ли ми обясни от какво умряха над 1млн души повече от нормалното през последните две години в Русия, също и да коментираш новината от САЩ по-горе, където с появата на Ковида погребенията през миналата година са се увеличили с 20%.

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3216 -: Ноември 10, 2022, 18:56:07 »
Мукта, можеш ли ми обясни от какво умряха над 1млн души повече от нормалното през последните две години в Русия, също и да коментираш новината от САЩ по-горе, където с появата на Ковида погребенията през миналата година са се увеличили с 20%.
Мога, ама не искам. За целия полет над Атлантика интернет е 18 евро, само на час 8 евро. Смятам вместо да се пуля в екран да чета книжка и да дремна. :0005:

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3217 -: Ноември 11, 2022, 11:44:32 »
Скъп трафик кайш :cool-1084: Измъкна се като мокра връв, ма нейсе.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 785
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3218 -: Ноември 12, 2022, 13:49:17 »
Скъп трафик кайш :cool-1084: Измъкна се като мокра връв, ма нейсе.
Здравке, това в родината няма се отучите от муфтаджийството. Всичко искате за без пари ! Докторски съвети по телефона или по интернет ! Лекции как да си спасите здравето /живота/ - пак така, ми не става  :smokin: Затова в тема като тази /алхимична, езотерична и фантастична/ - само майтапи и бъзици , драга !  :0005:


Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3220 -: Ноември 23, 2022, 18:24:43 »
Здравке, това в родината няма се отучите от муфтаджийството. Всичко искате за без пари ! Докторски съвети по телефона или по интернет ! Лекции как да си спасите здравето /живота/ - пак така, ми не става   Затова в тема като тази /алхимична, езотерична и фантастична/ - само майтапи и бъзици , драга ! 
Не ти се получава нещо. Моята GP няма нищо против да ме съветва по телефона, да ми издава електронните рецепти след мое обаждане по телефона...Е, трябва да и се мярна на 2-3 месеца за разписване на задължителните бумаги. А що се отнася до лекции за първа помощ - клипове в нета колкото искаш. До колкото знам БЧК също безплатно обучава желаещите доброволци. Парите са важни, но не всичко е пари, докторе. Има и друго на тоя свят. За другия - когато стигна, ще пиша. Реклами за пенкилери лекуващи едновременно псориазис, хемороиди и косопад не чета. А за моето заболяване безплатен контент в нета колкото искаш.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1365
    • Профил

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1360
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3222 -: Ноември 25, 2022, 11:46:24 »
Румяна Ченалова твърди, че Ротшилд са патентовали тестовете за Covid-19 през 2015 и 2017 г.
https://scontent.fsof1-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/316966380_1572643796583411_7349785848965206175_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=nl6tXv4emBYAX-rzUck&_nc_oc=AQkDpsB8xzv7CzOc3JYFKM_ThAWTkcLLWpjLlo8ZuUdmsy5uG_5402UOuyBOJHE9xeg&_nc_ht=scontent.fsof1-2.fna&oh=00_AfAQ41UMUe9qFYerb3U1B-ZXIZrO1Zy3ucrBI0BfXqV1DQ&oe=638643A3
Е и? Иди и съди Ротшилдови, ако си нямаш друга работа и имаш излишни пари за харчене.Битият - бит, останалото го знаете.

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1365
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3223 -: Ноември 25, 2022, 13:26:04 »
Румяна Ченалова твърди, че Ротшилд са патентовали тестовете за Covid-19 през 2015 и 2017 г.
https://scontent.fsof1-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/316966380_1572643796583411_7349785848965206175_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=nl6tXv4emBYAX-rzUck&_nc_oc=AQkDpsB8xzv7CzOc3JYFKM_ThAWTkcLLWpjLlo8ZuUdmsy5uG_5402UOuyBOJHE9xeg&_nc_ht=scontent.fsof1-2.fna&oh=00_AfAQ41UMUe9qFYerb3U1B-ZXIZrO1Zy3ucrBI0BfXqV1DQ&oe=638643A3
Е и? Иди и съди Ротшилдови, ако си нямаш друга работа и имаш излишни пари за харчене.Битият - бит, останалото го знаете.
Не само Ротшилд, но и всеки друг, трудно може да го осъдиш.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3224 -: Ноември 28, 2022, 18:04:45 »
Следващата пандемия ще е от птичи грип, смъртоносните щамове вече са пуснати сред дивите птици.
Вие си ги избрахте!

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1215
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3225 -: Ноември 29, 2022, 00:13:05 »
Да свържим темата за ЛЪЖАТА с изборите в САЩ. Във Флорида смазваща победа за досегашният губернатор-републиканец Рон Десантис.  :t0301: Десантис бе и остава отявлен враг на ЛЪЖАТА /гнусната глобалистка тъпня за милиардите овце  :i_sheepish: :i_sheepish: :i_sheepish:/ К 19. Той последователно пазеше щата си от либерастките гадости - маскирания , домашни арести , после - насилствени /псевдо/ваксинации. Десантис забрани с местен закон насилствените заигляния в училища , държавни агенции, болници... Десантис направи така, че когато в други щати хората бяха заставяни да стоят по домовете си /да си загубят работатат/ и да се движат маскирани като ИДИОТИ , Флорида беше оазис на нормалността ! Хора /вкл. мои приятели, които живеят там/ си движеха свободно , ходеха си на плажовете, пиеха си питиетата по заведеният, работиха си работата и си въртяха бизнеса  , Десантис  :well_done-1299:
Чак сега мярнах горното, та едно лично наблюдение: по времето когато съвсем ни бяха "окаушили", няколко познати семейства зарязаха/продадоха каквото имаха тук и се изнесоха. Една част във Флорида, другата - в Тексас.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3226 -: Декември 14, 2022, 16:31:33 »
Канадски учени: Шофьорите, които не са ваксинирани срещу Ковид, са по-склонни да катастрофират

 :lol: :lol:

Сигурен съм, че има хора които вярват в тая глупост!
Вие си ги избрахте!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3227 -: Декември 14, 2022, 21:06:54 »
Нормално, сега ще трябва всеки ваксан да си залепи стикер на предното стъкло. По стикерите им ще ги познавате.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3228 -: Декември 14, 2022, 21:09:37 »
Мани стикерите, ще натиснат застрахователите да искат по висока "премия" от неваксинираните.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3229 -: Декември 18, 2022, 23:05:29 »
Освен това, споразумението за поверителност разкрива, че на 12 декември 2019 г.NIAID и Moderna дават съгласие да прехвърлят материала „mRNA кандидати за коронавирусна ваксина“ на Университета на Северна Каролина в Чапъл Хил.

Е, какво излезе, "конспираторите" излязохме прави, истинските конспиратори се оказаха НОЩниците, кунчевци, кантарджиевци и радки, забравили Хипократовата си клетва, поставили се за пари, в услуга на мизантропи!? Това са факти, които никой не оспорва, а официалната пропаганда игнорира.
Вие си ги избрахте!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Вие си ги избрахте!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3231 -: Декември 29, 2022, 11:53:02 »
Не е от подсладителите, от глобалното затопляне е. Тия експерти не могат се разберат.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

AnonimusBG

  • Гост
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3233 -: Януари 04, 2023, 20:29:38 »
Бягам от темата, но ми попадна нещо по така.

Материал за размисъл:
„БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА КАТАСТРОФА С ВАKCИHИ“: Интервю с професор Масанори Фукушима
от Филип Патрик, 01.01. 2023 г.
(превод: Албена Даракчиева)

https://svobodnoslovo.eu/lyubopitno/bezprecedentna-katastrofa-s-vakcihi-intervyu-s-profesor-masanori-fukushima/26862

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3234 -: Януари 04, 2023, 22:39:45 »
„БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА КАТАСТРОФА С ВАKCИHИ“: Интервю с професор Масанори Фукушима

Четох го и не се съмнявам.
Вие си ги избрахте!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3235 -: Януари 05, 2023, 20:41:35 »
2 100 000 милиона ваксини за/против  ковид са изтекли през 2022, това не е окончателната бройка а само неотворените кашони в централните складове.
Трябва да се унищожат, оказва се че процедурата не е никак евтина, не можеш да ги изхвърлиш на боклука.
За 2023 за България са договорени нови 8 000 000 броя, част от тях били вече платени.
В  европейски мащаб май ще потънат милиарди бройки, колко ще платим за утилизирането им няма КОЙ да се похвали.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3236 -: Януари 05, 2023, 20:48:51 »
Quote (selected)
Нов силно заразен подвариант на омикрон идва от САЩ
Той се разпространява по-бързо от предишните варианти, но не води до по-тежко заболяване
https://www.segabg.com/hot/category-zdrave/nov-silno-zarazen-podvariant-na-omikron-idva-sasht
Американски бе, приятелски, нама да го спираме.
Не е лош като китайския, него ще го гоним до дупка.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Mae Ashi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1265
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3237 -: Януари 05, 2023, 21:03:15 »
И аз го видях това, ама мен ме впечатли специфичния изказ:
Quote (selected)
XBB.1.5 е усъвършенствана версия на XBB, който също имаше мутацията, но пък не можеше да се прикрепя добре към човешките клетки. Този недостатък е отстранен при последния вариант и затова XBB.1.5 се разпространява толкова бързо.

Съвсем познато взе да звучи  :eyes:

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3238 -: Януари 05, 2023, 21:38:56 »
Този недостатък е отстранен

Тия съвсем се отнесоха, откъде са преписвали да го видим оригинала и автора?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3239 -: Януари 05, 2023, 22:27:12 »
Този недостатък е отстранен

Тия съвсем се отнесоха, откъде са преписвали да го видим оригинала и автора?

Един ден всичко ще излезе на яве, но няма да ни е весело.

Винаги казвайте на глупаците "нали ти казвах", те много го мразят!
Вие си ги избрахте!