Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 16:42:03

Автор Тема: Гласове „ЗА” връщането на Госингер, ака Принца, на мястото МУ  (Прочетена 19844 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

AnonimusBG

  • Гост
Брате, горното не е есенцията на моята приказка. Има и други кафета в САЩ. Например:
https://www.peets.com/
Правят добро кафе. Не е продуктово позициониране... :lol:
Нещо за разсейване от световните кризи:
Pulp Fiction Gourmet Coffee Scene
https://www.youtube.com/watch?v=IbOd_h93zaM

Аз като стар тъпак си обичам старото добро еспресо от класическа италианска машина.
Всичко останало просто не го пия.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Веригата „Старбакс„ беше се прочула със скандала за събиране на информация преди няколко години.Тиха, приятна обстановка, и под всяка масичка  монтиран микрофон. Разговорите се подслушват от специален персонал в задно помещение.  Сед този скандал,веригата затвори повечето от заведенията си.
Затова Бъч се натиска да пие кафе с ЗИП в „Старбакс„

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Аз като стар тъпак си обичам старото добро еспресо от класическа италианска машина.
Всичко останало просто не го пия.
Starbucks си правят кафетата с италиански еспресо машини. Тези които съм виждал. По-важно е какво слагат в цедката. Както казва Тарантино във филма, като си купиш скъпо кафе после си го харесваш.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил
Значи заради това пише в Гласовете.
Както правеше и преди няколко месеца преди да се яви тук когато никой не го е пращал в Оймякон.
Остана 1 ден и ще се яви пак.
Няма лошо.
Аз тук не го чета от известно време.
Това е израз на глобализацията, при която има свободно движение на хора и капитали.
Ето, например, Фичо (Вал Хаджийски), който пишеше в Гласове, сега пише в lentata.com:
https://www.lentata.com/page_24342.html
 :smokin:

ПП Не съм догледал: лентата препечатва Фичо от е-вестник:
https://e-vestnik.bg/35284/ruskata-nedomislitsa-za-kirilitsa-ot-makedonskite-zemi/?fbclid=IwAR0GZSjczU4r7J0ED54UmEt1n8qoshrv26C_jeFS9LzvDLH9hJry4cdftrY

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Що да зависи от нас.
Ами от нас зависи какво правим с форума, ако му е интересно ще се върне, няма да стане с кандърми.
Бирата, чипса и дивана бяха ирония.
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Starbucks си правят кафетата с италиански еспресо машини. Тези които съм виждал. По-важно е какво слагат в цедката. Както казва Тарантино във филма, като си купиш скъпо кафе после си го харесваш.

И си прав и не си прав.
Скъпо значи хубаво отдавна не работи при мен.
Не само за кафето.
Важното е по някакъв начин да си намериш твоя кафеджия, твоя бръснар, твоя автомонтьор и т.н.
Скъпото  винаги значи че искат да ти вземат парите заради някаква лъскава упаковка.
Аз отдавна например престанах да ходя във фирмените сервизи.
Един пример.
Преди десетина години баничарката Ситроен Берлинго заглъхна на пътя. Отбуксирахме я във фирмен сервиз.
Преди това бяха счупили ключа в контакта и сменихме патрона и ключа за запалване, но чипът на имобилайзера остана в счупения ключ.
И се палеше като заедно с новия ключ държиш остатъка от стария ключ където е чипа от имобилайзера.
Прехвърлянето струваше някакви пари, а беше безсмислено.
Закарахме я във фирмения сервиз.
Предупредихме за ключовете.
След два дни звънят и разправят.
Като за начало трябва да се смени патрона на контактния ключ.
Ще те излъжа но струваше около 270-300 евро и след това ще търсим нататък причината.
Отидох платих 60 или 70 евро за диагностика и оттогава не съм стъпил във фирмен сервиз.
Отидох вече на друго място където веднага намериха причината.
Оказа се че трябва да се смени бензиновата помпа.
Купих неоригинална за около 60 евро заедно с филтъра. Изкара 200 000 км.

А иначе като ги гледам във филма с тези чаши явно не пият еспресо.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Starbucks си правят кафетата с италиански еспресо машини. Тези които съм виждал. По-важно е какво слагат в цедката. Както казва Тарантино във филма, като си купиш скъпо кафе после си го харесваш.
Във Виена специално, слагат някакви много евтинни и гнусни подобия на кафе. Затова ги заобикалям от далече. Същото или даже още по зле стоят нещата с Макдоналдс. Тук хубаво кафе може да се намери на много малко места, даже и италианските заведения които са собственост на италианци и с италиански персонал каквито тук имаме дост, обикновено работят с по-евтини сортове кафета, явно им е важна най-вече печалбата. Гарантирано качество може да се намери в специализираните заведения, където освен за консумация на място, пекат и продават кафе на зърна за вкъщи.
« Последна редакция: Януари 06, 2022, 14:43:27 от kas »

Kaizer Soze

  • Гост
SMF 2.0
погледнете какво пише под рамката.
https://www.simplemachines.org/

безплатно желязо
на прима воста

https://webboard.org/bezplaten-forum

остава модерация и личноте ви данни. :pissed-891:


Отеглянето на Принца и Госингер си е тяхна работа и право, но категорично заявявам че не желая каквото и да било мои лични данни да бъдат предавани  :pissed-891:. Настоявам незанавно да будат изтрити и двата ми акаунта-другият е  last man standing но му потурчих паролата.

има си ред за затриване на акаунт.
и не се дръж като ощипана госпоица, дето иска да пцува,
ма на нея да и говорят на ВАШЕ ВЕЛИЧЕСТВО, ако и да се окъква непрекъснато.....
« Последна редакция: Януари 06, 2022, 17:34:27 от паралелепипед »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
SMF 2.0
 :pissed-891:

почвате да се сещате че тоя, хм, сайт няа никва Политика за личните данни... можете да гадаете кви лични данни се събират и за какви цели.

която липса на политика пък е благодатно поле за изява на Комисията за защита на личните данни.
няма значение дали сайтът е комерсиален или не и от кого се администрира в момента.
никаква политика за личните данни не е съществувала и преди, този проблем не се е появил преди два месеца.

тва и фотговор на мае ашито, дето беше толко загрижена дали личните ѝ данни ше са на сигурно място, ако сайтът е качен на некой облак.
проблемът с тях е много преди качването на облака.



« Последна редакция: Януари 06, 2022, 17:38:17 от паралелепипед »

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
почвате да се сещате че тоя, хм, сайт няа никва Политика за личните данни... можете да гадаете кви лични данни се събират и за какви цели.

която липса на политика пък е благодатно поле за изява на Комисията за защита на личните данни.
няма значение дали сайтът е комерсиален или не и от кого се администрира в момента.
никаква политика за личните данни не е съществувала и преди, този проблем не се е появил преди два месеца.

тва и фотговор на мае ашито, дето беше толко загрижена дали личните ѝ данни ше са на сигурно място, ако сайтът е качен на некой облак.
проблемът с тях е много преди качването на облака.

направо написа доноса, после и го изпрати.

после се чудиш що на хората им писна от вашата агресивна алтернативна сексуалност

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
повтарям за последен път, защото някои не им увира в главите.

това, че ddantgwyn ви оставяше да го обиждате, да го тролите и да го тормозите, не означава, че такова поведение е нормално и приветствуемо.

опитах се преди няколко месеца възпитано да ви обясня да престанете с това си поведение, вие решихте, че ви е дошъл на крака още един обект, върху който да тествате какви ебавки може да съчините.

е не, не сте познали.

има правила.
кат не те кефат - заявка за изтриване на акаунт, а не тролене в момента в който решите че не съм на линия.

ай сиктир....

а който си кара постарому - оймякона може да поеме още от глутницата, дошла тук да троли, а не да комуникира-


Неактивен Юмжагийн Целденбал

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 577
    • Профил
почвате да се сещате че тоя, хм, сайт няа никва Политика за личните данни... можете да гадаете кви лични данни се събират и за какви цели.
Всичко това е накарало поета едно време да възкликне: "Лични данни! Прекрасно! Но що са лични данни?" (горе-долу така, по памет).
Откакто ЕС вкара в действие ОРЗД, известен още като GDPR, този въпрос има (макар и разтеглив) отговор.
Quote (selected)
„Лични данни“ означава всяка информация, свързана с идентифицирано или идентифицируемо живо физическо лице. Отделни данни, които когато се съберат заедно могат да доведат до идентифициране на конкретно лице, също представляват лични данни.
https://ec.europa.eu/info/law/law-topic/data-protection/reform/what-personal-data_bg
И са изброени примери за лични данни. Ще ги изкопирам, като ще сложа един "+" за данни, които биха могли да бъдат събирани технически в този форум, и "-" там, където това не може да стане (освен ако някой не е написал сам в явен вид тези данни, което ни праща към друг случай); слагам "*" за случаите, в които може да се каже "зависи":
Quote (selected)
Примерите за лични данни включват:

(-) собствено име и фамилия;
(-) домашен адрес;
(-) имейл адрес, като например име.фамилия@дружество.com;
(-) номер на картата за самоличност;
(*) данни за местоположение (напр. функцията за данни за местоположение на мобилен телефон);
(+) адрес на интернет протокол (IP);
(+) идентификационен номер на „бисквитка“;
(*) идентификатор на вашия телефон;
(-) данни, съхранявани от болница или лекар, които биха могли да бъдат символ, който уникално идентифицира дадено лице.

В резюме: в този форум наличните "лични" данни не дават възможност за еднозначна (или въобще) идентификация на участник – освен ако той сам не си е посочил данните.
 :smokin:

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2732
    • Профил
(-) собствено име и фамилия;
(-) домашен адрес;
(+) имейл адрес, като например име.фамилия@дружество.com; - тук се регистрираш се с мейл
(-) номер на картата за самоличност;
(-) данни за местоположение (напр. функцията за данни за местоположение на мобилен телефон);  - няма и теоретично как
(+) адрес на интернет протокол (IP);
(-) идентификационен номер на „бисквитка“; - се не ползват кукита
(-) идентификатор на вашия телефон; - няма и теоретично как
(-) данни, съхранявани от болница или лекар, които биха могли да бъдат символ, който уникално идентифицира дадено лице.

позволих си да уточня в таблицата ти за неща, които ти няма откъде да знаеш-
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Естествено, че форумът не е GDPR-compliant. Това, че няма политика за защита на личните данни е само едно от възможните GDPR нарушения. Няма също така и данни за това кой е администраторът на лични данни, като регламента изисква пълната му индивидуализация да е обявена публично. Ако администраторът на лични данни го е шубе да застане с името и контактите си, това не значи, че не нарушава GDPR.

Тоя правен съвет е безплатен. Изготвянето на политика за защита на личните данни, с която няма да глобят администратора при сигнал, вече ще струва повече от всякакъв хостинг и машини, ама който си е поел риска да се оправя. Преди всичко да се моли да няма сигнали.

Впрочем, ако сървърът действително е на СУ, проблемите могат само да се мултиплицират  :crying_with_laughter-3302:
« Последна редакция: Януари 07, 2022, 00:02:27 от Yaroslav »

AnonimusBG

  • Гост
С една дума сигнализирай ти или някой друг(ако вече не сте я свършили тази работа) и ни затваряйте.
Стига сте ни плашили.

Министерството на Истината все пак е в ръцете на вашите хора.

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
С една дума сигнализирай ти или някой друг(ако вече не сте я свършили тази работа) и ни затваряйте.
Стига сте ни плашили.

Министерството на Истината все пак е в ръцете на вашите хора.
Аз няма да сигнализирам. Само подсказвам къде има проблем. Проблемът е обективен, не е "плашене". Все едно някой да ти каже "не пресичай на червено, забранено е" и ти "маа ай да не плашиш!"

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Ти няма да сигнализираш, но ТАМ вече знаят кой ще! И да няма сигнали, пак знаят. Има член и по тоя въпрос, ако поровя из Сталинския УК - нещо за "намерения".

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Ти няма да сигнализираш, но ТАМ вече знаят кой ще! И да няма сигнали, пак знаят. Има член и по тоя въпрос, ако поровя из Сталинския УК.
Всъщност GDPR изобщо не е толкова сталински, нито пък КЗЛД действат по собствена инициатива. Но предпоалгам, че непознатото е винаги страшно.

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Па не разбрал! Законът на личните данни е на едно място, а Углавният кодекс - на друго. Много по-близо до... гърба ти. Оня с тужурката те дебне!

AnonimusBG

  • Гост
За мен това е терра инкогнита.
Но виждам че за вас си е нещо обикновено.
В което не съм се и съмнявал.
Успехи.
Надявам се все пак да не е за звонк.
Но едва ли.

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Не говори глупости! Виртуален звонк само вие получавате, че и галене по главите от папите. Аз си плащам!

AnonimusBG

  • Гост
Не говори глупости! Виртуален звонк само вие получавате, че и галене по главите от папите. Аз си плащам!

Що за виртуален звонк?
Адекватен ли си?
Тук ми мирише на доносничество.
Но това не ме учудва.
Не ви харесва форума бягайте оттук.
Защо донсничите някъде си?

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2732
    • Профил
иначе казано, искащите уж форума да заработи по-добре с огромно удоволствие обсъждат няколко вида доноси, с които да прецакат форума и най-вече тези, които го създадаха и поддържаха....

ндаааа......

тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2732
    • Профил
Не говори глупости! Виртуален звонк само вие получавате, че и галене по главите от папите. Аз си плащам!

кому плащаш, че нещо не става ясно? някой от наше име ти взима пари ли? я сподели.....
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Абе вие семейства нямате ли си? Жени, деца, внуци, работа, приятели?
Колко трябва да ви е черно в душичките, за да се занимавате с тия мърсотии? Ако никого си нямате, интернет очевидно имате,  форуми, свободни платформи, чатове, квото ви душа иска.
Какво делите?!?!
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Ако cekyko не знае, паралелепипеда знае: платих с десетина дни наказание. Защо? Вторият отговаря: "въпреки опитите ми да го накарам да чете преди да критикува и дава акъл. член пети."


ами иди в правилата и прочети.
5.  С модераторите и администраторите не се спори; техните решения са окончателни и не подлежат на коментар. Нарушаването на това изискване се наказва от администраторите/модераторите;
 паралелепипед


Някои да не си помисли, че е било заради псувня? Не бе, питал съм бил, че и акъл съм давал! Ама това наказание беше до 2 януари. А продължението, без да бъде оповестено в Държавен вестник, неочаквано стана до 6 януари. Защо? Администрацията - вече неподписана - ми съобщи в червено на сайта: "Съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения в този форум член пети ако продължаваш да ddos атакуваш форума ще ти се забрани и сегашния ти достъп" (запазил съм правописа, чието съблюдаване е член наймси кой от Правилника).


след като се логнеше се опитваше да пишеш във форума, въпреки че виждаше, че си със забрана.
игнорира молбата ми, отправена във съобщението, че нямаш право да пишеш, и затова наказанието се увеличи.
кое е неясното?
има системно съобщение
Съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения в този форум
и на нов ред пояснение, което специално и лично за теб се описва - и то на два реда
член пети
ако продължаваш да ddos атакуваш форума ще ти се забрани и сегашния ти достъп

айде стига сте се правили на дебили, че и търсите права от това си поведение....
 
 :pissed-891:

заяжданията ги цензурирам, за да не се налага да те замразя. Пак.
 паралелепипед


P.S. Кайли, твоите вирусни теми нали не са засегнати? Що ти трябва да плачеш за "киното", превърната в кална локва?
« Последна редакция: Януари 07, 2022, 02:15:39 от паралелепипед »

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
кому плащаш, че нещо не става ясно? някой от наше име ти взима пари ли? я сподели.....

не получих отговор на въпроса си.

кой ти е искал пари за участието ти във форума.

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Много ясно написах, че съм платил с наказание. Нещо за дебили чета? Пак не получих отговор в какво са се състояли ddos атаките. Гугълът отговаря: "Атака за отказ на услуга (на английски: Denial-of-Service attack, съкратено DoS attack – DoS атака) е хакерска атака, чиято цел е услугите на даден ресурс, предоставян от компютър (наричан жертва), да спрат или частично да се забавят и да станат недостъпни за целевите му потребители. Атаката може да бъде проведена чрез изчерпване на ресурса или чрез възползване от грешка в софтуера." Значи с това, че два пъти съм опитал да напиша някакъв отговор, докато разбера какво става, съм спрял и направил недостъпни услугите чрез изчерпване на ресурса? Натиснал съм дръжката на вратата, пък тя била заключена, но аз съм я разбил? Що за глупости! И не ми пиши с дебели големи черни букви! Мога да чета и нормалните. Ти успя да убиеш тоя форум за радост на челобитниците, които ти целуват десницата. И това не е спор - това е констатация! Аз повече нямам място във форума, а ти се упивай от нищожната си власт, нещастнико! Като те изкъшкат свестните, ще се обадя пак. Африканците казват, една маймуна като се качи нависоко, ѝ блесва задникът. Та и твоят така...

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
тоест излъга, че са ти били искани пари, и почна да мажеш и да обиждаш.

re- ddos
всичко ти се обясни нееднократно, ти все неразбрал.

имаш или вредоносен софтуер на машината си, или друг проблем, но докато беше със забрана да пускаш съобщения след логване пускаше средно по 5 заявки за създаване на пост всяка минута.
затова те помолих да престанеш, а след липсата на промяна на поведението от твоя страна промених вида на замразяването ти.

само не разбрах откъде събираш толкоз претенции, след като не успяваш да се справиш с елементарни причинно-следствени връзки и да разчетеш и разбереш текст по-дълъг от три реда.

пъ съ.
явно е признак на не-дебилизъм и на страшно висока култура поредния ти опит със гнусотии и заяждания да предизвикаш негативна реакция у мен. И, естествено, затова че превърнахте форума в кочина съм виновен аз.
А не ти, дето ги пишеш тия и се упиваш от възможността да обидиш някого и да го окепазиш.
Безплатно.
Ма що да не пуснеш някой лаф, че е платено....

бил си бил плащал....

готино.
« Последна редакция: Януари 07, 2022, 02:50:53 от паралелепипед »

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Ти изобщо можеш ли да четеш с разбиране или можеш само да лъжеш без разбиране? Написах ли "виртуален звонк"? Уточних ли, че съм платил с наказание? Не, това минава всякакви граници! Кога си ме предупреждавал и за какво си ме предупреждавал, след като аз ВЕЧЕ нямах достъп до форума? Нито пощи, нито отговори! Как разбра бе, лъжецо, че по сто пъти съм се опитвал да пиша, след като изобщо липсваше карето "отговор"? Да не би да съм драскал по екрана си? Абе тука няма ли кой да се обади по-компетентно от мен? Единствено съм чел мненията. Как ще го атакувам пустия му залостен с пет катанеца форум? Не, участието ми тук действително губи всякакъв смисъл! Нека ти се радват доносниците и мълчаливците!

P.S. Впрочем като толкова се жегна от "плащането", що му не натри носа на оня никавец, който първи спомена за плащане звонк и ме нарече доносник? Щото е твой доносник, много ясно!

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил



Ти изобщо можеш ли да четеш с разбиране или можеш само да лъжеш без разбиране? Написах ли "виртуален звонк"? ...

e айде ся, поста ти е даже на тая страница и може да си го прочетеш сам.

дори не разбираш какво си написал?

Аз си плащам!

а то си пише. логнат еле па я, и започват в конзолата списък със съобщения за опит за създаване на пост, потребител, време, потребител, време..... ето ти кратка извадка от вчера, примерно

 :pissed-891:   Еле па я!    2022-01-06, 12:32:11    
 :pissed-891:    Еле па я!    2022-01-06, 12:32:08    
 :pissed-891:   Еле па я!    2022-01-06, 12:32:04    
 :pissed-891:   Еле па я!    2022-01-06, 12:31:48    
 :pissed-891:   Еле па я!    2022-01-06, 12:31:44    
 :pissed-891:   Еле па я!    2022-01-06, 12:31:34    

затова ти казвам - или имаш вирус/троян, или се опитваш да пуснеш пост въпреки забраната.

айде наистина спри да се правиш на дебил, и прочети първо ти какво си написал, и второ аз какво съм отговорил
С разбиране.



Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил

P.S. Впрочем като толкова се жегна от "плащането", що му не натри носа на оня никавец, който първи спомена за плащане звонк и ме нарече доносник? Щото е твой доносник, много ясно!

а за това си изказване му дължиш извинение. Ако обичаш.

Неактивен Еле па я!

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 475
    • Профил
Върнах се само за да цитирам: "Не ви харесва форума бягайте оттук. Защо донсничите някъде си?" Ето това обвинение остава ненаказано. За какво тогава да се извинявам? Аз, "доносникът"? Псувните остават ненаказани, защото "жертвата" била предизвикана. В момента пишат само тия, които се кълнат: "Искаме си батюшката! Като не ви харесва, нечестивци, вървете си!" Що па на cekyko да не кажем "като не ти харесва, върви си!" Я кажи бе, самодържецо, кой те назначи на тази длъжност? Някакъв Висш съвет ли? Някакъв собственик ли? Я да научим кой е той! Не ти ли прави впечатление, че аз съм вече десетият, който протестира срещу делението на "свои" и "чужди кучета", което ти провеждаш? И какъв е тоя абсурден списък-разпечатка от среднощ, когато аз през 15 секунди съм се мъчел да пусна съобщение? Кой от двама ни е луд? Не съм аз, уви! Точно тогава спокойно спях. При пълна забрана за достъп и при затворен компютър аз да атакувам сървъра ви през няколко секунди? А може би тоя сървър помни какво съм искал да публикувам? Сто пъти ми е бил отказан достъп, но все пак съм опитвал! Абе тука наистина ли няма кой да каже, че това е пълна глупост? А ако твърдиш, че някакъв вирус от моя компютър може автоматично да атакува сървъра, тогава майка жали и сървъра ви, и форума! Изключвам се отново, в тая гнилоч живот няма!

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
много удивителни, малко разум, малко четене, никакво разбиране.....

12 часа е по обед, само това да ти кажа.


и всичките ти останали истини са толкова истини.

ае.

пъ съ.
имаш вирус, лекувай си машината. а и не само.

 :pissed-891:   Еле па я!    Днес в 03:54:07    
 :pissed-891:   Еле па я!    Днес в 03:54:02    
 :pissed-891:   Еле па я!    Днес в 03:53:43    
 :pissed-891:   Еле па я!    Днес в 03:53:37    
 :pissed-891:   Еле па я!    Днес в 03:51:36    
 :pissed-891:   Еле па я!    Днес в 03:51:03    
 :pissed-891:   Еле па я!    Днес в 03:50:58    
 :pissed-891:   Еле па я!    Днес в 03:50:37    
 :pissed-891:   Еле па я!    Днес в 03:50:20    



Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
...И, естествено, затова че превърнахте форума в кочина съм виновен аз.
Факт. Ситуацията се сговни откакто ти се впусна в активна модерация.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
Факт. Ситуацията се сговни откакто ти се впусна в активна модерация.

Пешко, шамар ли си търсиш или нещо по-лошо? Спориш неправилно, сякаш не си чел правилата, а това се наказва!
Плувай!

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Факт. Ситуацията се сговни откакто ти се впусна в активна модерация.

о да, аз съм виновен, че глутница тролове налитаха на всеки, който дръзваше да каже нещо напреки тях.

и после, като видяха че любимата им играчка престава да бъде толкова удобно място за агресия срещу останалите, почнаха да заплашват с доноси по всички посоки....

а бе вие поне малко срама нямате ли?

.... кво ли питам. то се вижда.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Пешко, шамар ли си търсиш или нещо по-лошо? Спориш неправилно, сякаш не си чел правилата, а това се наказва!
Плувай!
XXXXXXXXXXXXX

NB - официално предупреждение, следва наказание.
В цитирания от вас постинг няма обида към Вас, администрацията.
« Последна редакция: Януари 07, 2022, 09:50:18 от Alois Alzheimer »
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Quote (selected)
Цитат на: пешo в Днес в 08:57:17

    Факт. Ситуацията се сговни откакто ти се впусна в активна модерация.
о да, аз съм виновен, че глутница тролове налитаха на всеки, който дръзваше да каже нещо напреки тях.
Да. Ти си виновен, защото ги провокира с неадекватното си и на моменти истерично поведение.

NB - официална забележка и по друг параграф от правилата, препоръка, прочетете ги отново. Следва санкция
« Последна редакция: Януари 07, 2022, 09:51:54 от Alois Alzheimer »
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
о да, аз съм виновен, че глутница тролове налитаха на всеки, който дръзваше да каже нещо напреки тях.

Да. Ти си виновен, защото ги провокира с неадекватното си и на моменти истерично поведение.

а адекватното поведение би било според теб да продължава толерирането на троловете?


Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
а адекватното поведение би било според теб да продължава толерирането на троловете?
Първо, тролове ги наричаш ти, защото ти се противопоставят. И второ, след като продължаваш толерирането на псувните на ХХХХХХХХХХХХХ какво да кажа ?
« Последна редакция: Януари 07, 2022, 09:52:59 от Alois Alzheimer »
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Simplified Solutions

  • Гост
а адекватното поведение би било според теб да продължава толерирането на троловете?
В действителност вие тролите всекиго, чието мнение по някакъв въпрос не съвпада с вашето. И сами си съсипвате това, което някога рекламирахте като свободен форум, но сведохте до нещичко по свой образ и подобие с неколцина участници, които се броят на пръстите на едната ръка.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
о да, би трябвало да си посипвам главата с пепел и да целувам краката на тия, дето обиждат и мен, и другия администратор, и форума като цяло.


Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
троловете пак полагат усилия да превърнат темата в място за остаркизъм на администрацията.

вземете наистина прочетете точка (или член, ако ви е по-приятно) пети от правилата

5.  С модераторите и администраторите не се спори; техните решения са окончателни и не подлежат на коментар. Нарушаването на това изискване се наказва от администраторите/модераторите;

такива са правилата. станаха такива, след като с дружни усилия прогонихте %subj

като не ви харесва - има процедура как да напуснете форума.