Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 21:53:30

Автор Тема: И сега? …  (Прочетена 556916 пъти)

Giuseppe, Imko1 и 86 Гости преглежда(т) тази тема.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #1080 -: Декември 09, 2022, 17:42:56 »
Радев благодари на Ердоган за достъпа до турските терминали на втечнен газ
https://epicenter.bg/article/Radev-blagodari-na-Erdogan-za-dostapa-do-turskite-terminali-na-vtechnen-gaz/302142/2/0

Абе помним че можеше да е обратното но нейсе.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1081 -: Декември 09, 2022, 18:10:22 »
Не е член на БСП, а е от гражданската квота.
Което е перверзия, един човек който не е член защото не иска или не отговаря на критериите на партията я представлява във висш държавн органа.
Не само за БСП и в другите партиие същата гнус.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1082 -: Декември 09, 2022, 19:02:32 »
Божанков беше един месец в САЩ на "специализация", инструктаж, бройте в кохоратата на киряк-стефчовите!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1083 -: Декември 09, 2022, 19:05:55 »
Абе помним че можеше да е обратното но нейсе.
Всеки път когато стане дума за Южен поток, ще напомням че борисов и кретените му трябва да бъдат съдени за национално предателство и поругаване интересите на страната


Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1085 -: Декември 09, 2022, 19:11:21 »
Тоя Божикравков нали е от БСП? Какво е това отцепване от правата партийна линия?!
Не е член на БСП, доколкото знам от един тукашен участник, а от "гражданската квота".
Ясно...
Какъвто и да е бил, вече официално е изключен от парламентарната група на БСП и се води независим.

Интересно дали сега някой ще го припознае като свой. Ще се види с кои гласува.

П.П. А, Максимус ме изпреварил с отговора. Еничарските магарета през девет парламентарни групи се надушват

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1086 -: Декември 09, 2022, 19:30:24 »
Quote (selected)
Депутатът от "БСП за България" Явор Божанков изненадващо се включи в митинга в подкрепа на Украйна. Тази вечер демонстрацията в София зове България да не бъде неутрална, а да подкрепи активно нападнатата от Русия държава, включително с оръжие.

БСП до момента обаче е на обратната позиция дори и след зверствата в Буча. Явор Божанков пък е първият депутат от червената партия, който се включи активно в подкрепа на нападнатата страна и срещу Русия. Това предизвика любопитство сред демонстрантите тази вечер. Някои го поздравиха за смелата позиция.
https://www.flagman.bg/article/264030
Това е от април месец, явно ръководството на БСП не е разбрало че лицето ( с извинение ) Божанков не изповядва позициите на БСП и го допуска до следващ мандат.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1087 -: Декември 09, 2022, 20:11:28 »
явно ръководството на БСП не е разбрало че лицето ( с извинение ) Божанков не изповядва позициите на БСП и го допуска до следващ мандат.

Абе, разбрало е, ама нали е син на наш човек, имаме едни зависимости... това ще ни затрие, парола "наше момче", от най-горе до най-долу, това е мисленето на българите, родово - племенно. Личните качества нямат значение, ама кога търсят кой да ги  оперира, търсят най-добрия хирург, не лягат на операционната на "нашето момче", на което ръцете му са от г*за.
« Последна редакция: Декември 09, 2022, 20:51:40 от Maximus II »
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1088 -: Декември 09, 2022, 20:25:32 »
Quote (selected)
Застрахователната компания "Лев инс" печели на първа инстанция дело за обезщетение срещу прокуратурата и МВР за над 48 млн. лв. заради акция "Октопод". Сайтът bird.bg, който първи съобщи за съдебното решение, изчислява, че с лихвите сумата набъбва до 82 млн. лв.
https://glasove.com/novini/lev-ins-osadi-prokuraturata-i-mvr-za-48-mln-lv-zaradi-oktopod
Тия пари може ли да ги удържим от от партийната субсидия на ГЕРБ?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #1089 -: Декември 09, 2022, 20:36:31 »
Quote (selected)
Не е член на БСП, а е от гражданската квота.
Което е перверзия, един човек който не е член защото не иска или не отговаря на критериите на партията я представлява във висш държавн органа.
Не само за БСП и в другите партиие същата гнус.
Но вече не и във "Възраждане". След случая Гунчева по искане на членската маса на последните избори вече нямаха кандидати от граждански квоти. Само партийни членове.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1090 -: Декември 09, 2022, 20:36:53 »
цена на российскую нефть марки Urals упала ниже 45 долларов

Ама у нас цената не пада!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #1091 -: Декември 09, 2022, 20:44:25 »
Абе помним че можеше да е обратното но нейсе.
Всеки път когато стане дума за Южен поток, ще напомням че борисов и кретените му трябва да бъдат съдени за национално предателство и поругаване интересите на страната
Специално Южен Поток го спря назначеният от Станишев Орешарски, същия ден, когато Маккейн дойде да иска това от него. Беше неделя.

ДБ изненадващо подкрепи Гечев, а не САЩ
Quote (selected)
Група депутати от ДБ изненадващо подкрепи предложението на професора по хиперинфлация от БСП Румен Гечев за акциза на цигарите. Така те открито се противопоставиха на американския бизнес в България. Ето и имената на гласувалите за лобистката поправка Гечев: Ивайло Мирчев, Любен Иванов, Мартин Димитров, Надежда Йорданова, Стоян Михалев, Христо Иванов

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2150
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1092 -: Декември 09, 2022, 20:52:37 »

"Портрети в цял ръст си правят рицарите за да им се виждат шпорите. За големите мислители е достатъчна само главата."

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1093 -: Декември 09, 2022, 21:03:37 »
"Портрети в цял ръст си правят рицарите за да им се виждат шпорите. За големите мислители е достатъчна само главата."
:thup:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #1094 -: Декември 09, 2022, 21:06:09 »
Бащата на Явор Божанков Румен Божанков е разследван за далавери със скрап
Quote (selected)
Бащата на Явор Божанков ръководи дружеството „Крис-Р“ ЕООД, което търгува със скрап и всякакъв вид отпадъчен материал. Фирмата е основана през далечната 1990 г. и е смятана за монополист в изкупуването на цветни метали, желязо, стомана и оловни акумулаторни батерии във Великотърновския регион.

„Бизнесът със скрап на фамилия Божанкови е обект на проверка заради постъпили данни за незаконно изкупуване на детайли, част от критичната инфраструктура на България – железопътни релси, железни части от мостови съоръжения, шахти и капаци“, разкрива пред „Уикенд“ запознат с разследването.

Твърди се, че от фирмата „Крис-Р“ си затваряли очите, когато роми от местния квартал „Калтинец“ мъкнели за продажба откраднати жп релси и дори цели части от вагони, собственост на БДЖ.

Главната площадка на „Крис-Р“ е разположена в непосредствена близост до една от най-големите железопътни товарни гари в страната, в индустриалната зона на Горна Оряховица. До този момент от районната прокуратурата не обявяват официално данни от течащото разследване.

Любопитен детайл е, че бащата на Явор Божанков е собственик и на заложна къща „Екоприм“, помещаваща се на бул. „Македония“ в Горна Оряховица. В навечерието на отминалите избори на 2 октомври заложната къща е трябвало да бъде проверена от местната полиция заради постъпили сигнали за изборна търговия.

В последния момент обаче акцията на МВР е била отменена, като вместо това ченгетата са посетили домовете на брокери на ромски гласове от циганската махала „Калтинец“.

„Явор Божанков влезе за първи път в парламента като поставен под №9 в листата на Весела Лечева във Велико Търново. Тогава той стана втори с огромен брой преференции. Оттогава досега Божанков винаги печели огромен брой гласове, като мнозина си обясняват това със заложната къща на баща му.

Обектът никога не е посещаван и проверяван от МВР, въпреки, че е сред най-посещаваните от ромите особено в дните преди провеждането на избори“, твърдят в Горна Оряховица.
Фирми, свързани с Румен Божанков Божанков
« Последна редакция: Декември 09, 2022, 21:15:46 от lucho »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1095 -: Декември 10, 2022, 12:00:46 »
Quote (selected)
Проф. Габровски готов да поеме и третия мандат, ако първия не успее. Сам е избрал министрите си.
Ааа, верваме му!
Щом и четвъртития е поел, що да не поеме и първите три.
https://epicenter.bg/
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1096 -: Декември 10, 2022, 13:20:01 »
.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1097 -: Декември 10, 2022, 13:40:17 »
Ама ти да видиш! Аз преди месеци обясних, защо няма да гласувам за БСП. Яворчо ми беше един от мотивите. Това го направих на събрание :smokin:

п. п. Много добри хора има в БСП, но...Аз си мислех, че съм идеалист, ама.... Явно съм някакъв критически идеалист, щото надушвам секо говедо. Направо изумявам, как разумни иначе хора са склонни да подкрепят безумна кадрова политика. Изобщо не ме топли, че постфактум ми викат - "ти беше права". Ама аз винаги съм права, щото ненавиждам мушмуроци..целя ги на мига. Трябва ми не повече от час за да те определя колко струваш
« Последна редакция: Декември 10, 2022, 13:45:21 от Aсол »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1098 -: Декември 10, 2022, 13:47:49 »
Quote (selected)
Трябва ми не повече от час за да те определя колко струваш
:nuts:
Малиий!
И по кой курс го правиш?
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1099 -: Декември 10, 2022, 13:53:50 »
Quote (selected)
Трябва ми не повече от час за да те определя колко струваш
:nuts:
Малиий!
И по кой курс го правиш?
 :smokin:

По употребата на "който" и "когото", по познанията по география, литература и история, по техническа грамотност и по отношението ти към беднотията. Работи безотказно.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1100 -: Декември 10, 2022, 14:05:25 »
Горките американци!
Че и по голямата част от европците!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1101 -: Декември 10, 2022, 14:11:15 »
Горките американци!
Че и по голямата част от европците!
 :smokin:

Ми не знам... Като изключиш руснаците, с които дори случайно веднага се разбирам, европците са различни. Нивата на комуникация са особени. Намираш бисер, където не очакваш, а на ниво евроатлатантическо управление, с дребни изключения  - тотал щета. Га че с конкурс ги пробират на амебно ниво. Преди 15 години беше много, ама много по-различно

Никога няма да забравя "екскурзовода" си във Флоренция. Беше вуйчо на колежка - един от най-добрите реставратори на древни скулптури и професор. Аз влязох в Светаята светих на училището за скулптури във Флоренция, с фрески виждани само по картинки и то просто, защото много харесвам Ботичели :nuts:

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1102 -: Декември 10, 2022, 14:17:20 »
на ниво евроатлатантическо управление, с дребни изключения  - тотал щета

Че как иначе? Провежда се тотална негативна селекция и се въвежда незабавно!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1103 -: Декември 10, 2022, 14:19:11 »
на ниво евроатлатантическо управление, с дребни изключения  - тотал щета

Че как иначе? Провежда се тотална негативна селекция и се въвежда незабавно!

По мое мнение това върви от 2012 година насам. Само десет години са - би трябвало да могат да се преодолеят. Горе доле откакто се възцари пияницата със сърчицата. Колкото и да е купен Барозо, по негово време беше доста различно

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1104 -: Декември 10, 2022, 14:41:14 »
Преформатирането на Европа започна отдавна. Поне от 30 години. Първите ярки признаци на тоталната промяна, бяха бомбардировките на Белград,Либия и т.н. При Барозо соросоидите вече бяха превзели почти всичко. И ако не бяха Русия и Путин, безпроблемно щяха да овладеят света.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1105 -: Декември 10, 2022, 14:45:50 »
Quote (selected)
По мое мнение това върви от 2012 година насам.
Амиии...май от 2004.
Активната част. Иначе започва от 1997.
След 2009 вече бе наистина тотал щета. Просто дупедавците станаха много лесни - що се лови толкова риба, ми щото е най простото животно.
Все пак на по интелигентни хора не се пробутват лесно ГМО-та.
Глей го царо преди няколко дни. Покерджия дето бях вбесен, че го монтираха тук. Нооо- все пак с акъл, видял, препатил...изобщо не е балък с мутрохоризонт - яз дъ се набълбукам и майната му на стадото!
Макар че и той стана такъв. Като стадото.
Почти - докато управляваше.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1106 -: Декември 10, 2022, 14:47:27 »
Още от 2003 година, когато се регистрирах във форума на СЕГА не съм спряла да изобличавам соросодитите във всичките им превъплащения. Колко линкове само съм дала! Ся, към днешна дата ...почнаха повече хора да се усещат

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1107 -: Декември 10, 2022, 14:51:36 »
Quote (selected)
По мое мнение това върви от 2012 година насам.
Амиии...май от 2004.
Активната част. Иначе започва от 1997.
След 2009 вече бе наистина тотал щета. Просто дупедавците станаха много лесни - що се лови толкова риба, ми щото е най простото животно.
Все пак на по интелигентни хора не се пробутват лесно ГМО-та.
Глей го царо преди няколко дни. Покерджия дето бях вбесен, че го монтираха тук. Нооо- все пак с акъл, видял, препатил...изобщо не е балък с мутрохоризонт - яз дъ се набълбукам и майната му на стадото!
Макар че и той стана такъв. Като стадото.
Почти - докато управляваше.

Ааа да ги нямаме тези. По отношение на Сакса, аз абсолютно винаги съм изразявала различна от вашата позиция. Ама вие гледахте неколко декара. Досиетата са достъпни  :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1108 -: Декември 10, 2022, 14:54:58 »
Quote (selected)
Ся, към днешна дата ...почнаха повече хора да се усещат
Аха, с този темп - всичките няколко дето ще са останали в БГ от по светлата раса, ще са се усетили къде 2040.
Ако до тогава не стане някаква - абе някакъв вид "революция" в междуушието и то на ситизъни на запад от Калотино.
За мрака тук отдавна съм изгубил надежда.
Оня 1-2-5-8% вече не определя общото развитие.
Щото стана дума - божанковците ще изглеждат съвсем прилично след петнайстина години, на фона на общия биологичен матрял.
« Последна редакция: Декември 10, 2022, 15:04:52 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1109 -: Декември 10, 2022, 14:58:37 »
Quote (selected)
неколко декара.
Мани ги няколкото декара, макар че точно в Рила, че не и няколко си беше кощунство.
Но там дупедавците бяха по активни да се подмажат, а Сакса повече с царствено великодушие /и малко подбутване на стадото с остена/ им позволяваше да му се кланят.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1110 -: Декември 10, 2022, 15:01:58 »
Quote (selected)
Щото стана дума - божанковците ще изглеждат съвсем прилично след петнайстина години, на фана на общия биологичен матрял.

Дъщеря ми е на 17 години. Почти целият й випуск са върли фенове на Коцето...Не знам, какво повече да ти кажа. С нетърпение очакват да гласуват септември до година....повечето. Те са втория набор с най-много деца, родени след "демокрацията".Не гледат телевизия, а сърфират в нета.. :nuts:

Некъде нещо много им се обърка на оруеловците...завзеха телевизорите, но нет безкраен...а децата учат и езици. И руският език е един от тези, които много се избират в България. Дъщеря ми знае три - английски, руски, италиански...в този ред. На английски спокойно може да изпитва простокирото

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1111 -: Декември 10, 2022, 15:12:11 »
А дано!
Ама и аз да го запиша тук черно на бяло - Коцето не е спасението.
Лесно е да се прайш на веуик.
Докато не се качиш на "Радецки".
Мноооого рядко се споменават такива седнали на стола в НС.
А пък историята е отредила място в храма само на такива - от някой "Радецки".
Или "Аврора".
 :)))

ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1112 -: Декември 10, 2022, 15:16:10 »
А дано!
Ама и аз да го запиша тук черно на бяло - Коцето не е спасението.
Лесно е да се прайш на веуик.
Докато не се качиш на "Радецки".
Мноооого рядко се споменават такива седнали на стола в НС.
А пък историята е отредила място в храма само на такива - от някой "Радецки".
Или "Аврора".
 :)))

А, не знам кво е твоето спасение, ама аз не съм гласувала за кретени, дето са турили за водач лекето Божанков. И ся ми викат - сбъркахме. Ама това не ме топли..що не чуеш какво ти се говори от по-умни хора? Иначе Костадинов не бил решение. Може и да не е решение, но засега си изпълнява обещанията. Крайно време е да се научат на проста логика. Обещаваш  е равно на изпълняваш. Не спазваш логиката - чао, аморе

п. п. Няма да поздравявам парламентарната група на БСП за решението да изключи лекето, щото това е след дъжда качулка и аз го бях прогнозирала отдавна. И нееднократно го отбелязвах!  И не гласувах за БСП дори и по тази причина
« Последна редакция: Декември 10, 2022, 15:25:04 от Aсол »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1113 -: Декември 10, 2022, 15:25:14 »
Като съм съгласен с последните ти ено-две изречения, да не пропусна да попитам - какви обещания е спазил Коцето?
Тези, дето е деклалирал?
Че кой му е давал възможност да ги реализира, че да се види как ще ги спазва?
Аз например искам да работя за намаляване на земното притегляне с ени 50-60%!
На първо време!
Лети ми се бе!
....
 :bigok:
п.п. станаха 3-4 изреченията
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1114 -: Декември 10, 2022, 15:28:18 »
Quote (selected)
Като съм съгласен с последните ти ено-две изречения, да не пропусна да попитам - какви обещания е спазил Коцето?
Тези, дето е деклалирал?

Ами..да!

Аз следя много внимателно поведението  на групата му, щото да не се мина по стара българска традиция.  :smokin:

Целта е 50% + 1...разбирай геополитически завой  :nuts:

п. п. Не знам как ще ме разберете, но аз достатъчно си походих и поживях в Европа. В този навикан рай, извън България, бих могла да живея само в Италия. Останалото ми е безкрайно чуждо, скучно, досадно и натоварващо

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1115 -: Декември 10, 2022, 15:33:26 »
Quote (selected)
Целта е 50% + 1...разбирай геополитически завой
Само още едно уточнение имам за питане.
Това - преди да свърши преформатирането на света /ако свърши/ или след това?
Щото преди - ще ми е мноо интересно как ше стане, ама мнооого!
А след това - дали ще има нужда от такова в БГ, която автоматично се премества на шахматната дъска с ено квадратче напред?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1116 -: Декември 10, 2022, 15:35:24 »
Quote (selected)
дали ще има нужда от такова в БГ, която автоматично се премества на шахматната дъска с ено квадратче напред?

Не става въпрос за нужди, а за реалност. БГ винаги е била пешката, която някой мести по дъската. Промяна няма

п. п. В интерес на истината на руснаците ще им бъде много по-лесно. За над 30 години така и не успяха да ни променят генетичната памет. Кръвта е най-силната спойка. Аз не играя шах, но съм много добра на карти. Не следвам никакъв късмет - брояч съм :nuts:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1117 -: Декември 10, 2022, 16:01:07 »
И Волен Сидеров беше така, към края, след епичните "борби" последователно с комунисти, евреи, цигани, турци... Щеше да направи велики дела като вземе 50%+1. Нещата приключиха с апартамент на бул. Витоша в най-скъпата част, картинна галерия и златен пръст в най-некорумпираното място у нас - СОС.
Коцето засега е само с нова къщичка и набор скъпи автомобилчета. И съратници, сред които Цецо Цветанов би блестял ослепително.  :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1118 -: Декември 10, 2022, 16:08:29 »
И Волен Сидеров беше така, към края, след епичните "борби" последователно с комунисти, евреи, цигани, турци... Щеше да направи велики дела като вземе 50%+1. Нещата приключиха с апартамент на бул. Витоша в най-скъпата част, картинна галерия и златен пръст в най-некорумпираното място у нас - СОС.
Коцето засега е само с нова къщичка и набор скъпи автомобилчета. И съратници, сред които Цецо Цветанов би блестял ослепително.  :smokin:

Няма база за сравнение. Най-малкото, щото не си спомням да съм се качвала на каруцата на Сидеров, например. И той съвсем не беше толкова краен. Освен това съм наясно с депутатите на Волен и имам представа що за стока бяха, с някои отличителни изключения. Даже ще ти дам пример, когото познавам лично - Гален Монев. Пикльото сега е в последния американски проект - на стефчо янев :smokin:

България е едно село..и всичко се знае. Ако можехте, щехте да разчекнете хората на Възраждане, ама не можете. А, аз, драги ми Калинчо, много знам и много хора познавам. Професионална деформация  :nuts:

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #1119 -: Декември 10, 2022, 16:30:32 »
И Волен Сидеров беше така, към края, след епичните "борби" последователно с комунисти, евреи, цигани, турци... Щеше да направи велики дела като вземе 50%+1. Нещата приключиха с апартамент на бул. Витоша в най-скъпата част, картинна галерия и златен пръст в най-некорумпираното място у нас - СОС.
Коцето засега е само с нова къщичка и набор скъпи автомобилчета. И съратници, сред които Цецо Цветанов би блестял ослепително.  :smokin:

Ъхъ
Има да догонва много.
Дали ще му стигне времето до пенсия?

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1120 -: Декември 10, 2022, 16:34:07 »
Хората на Коцето се разчекват сами. Вторият човек (кандидат вицепрезидентката) г-ца Гунчева при разпадането на парламента нададе вой за да си прибира сама безотчетните депутатски. Подаде нотариално заверено заявление за напускане на парламента и го размахваше пред медиите. Вечерта обаче се разбра, че кирчококорчовците започват пазаруване на депутати и на следващата сутрин тихичко отиде и си оттегли заявлението. Една немалка част от избирателите им бяха антиваксърите, а впоследствие се разбра, че парламентарната им група се е ваксинирала така, както и турчин не е ваксинирал... И... и... и... Дежавю... :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1121 -: Декември 10, 2022, 16:40:18 »
Хората на Коцето се разчекват сами. Вторият човек (кандидат вицепрезидентката) г-ца Гунчева при разпадането на парламента нададе вой за да си прибира сама безотчетните депутатски. Подаде нотариално заверено заявление за напускане на парламента и го размахваше пред медиите. Вечерта обаче се разбра, че кирчококорчовците започват пазаруване на депутати и на следващата сутрин тихичко отиде и си оттегли заявлението. Една немалка част от избирателите им бяха антиваксърите, а впоследствие се разбра, че парламентарната им група се е ваксинирала така, както и турчин не е ваксинирал... И... и... и... Дежавю... :smokin:

Този случай специално го проследих много внимателно. Гунчева не е била никакъв втори човек във Възраждане, а гражданска квота. След нейния дебют подобна квота вече не съществува. Айде да се уважаваме, става ли? Не се познаваме от вчера... :smokin:

п. п. Това с ваксините, ако може да не го почваме, а? Аз съм единствената ваксинирана по принуда  и все още съм жива. От останалите ми близки хора, никой не е и не е бил. Мама замина курбан...без ваксините ви. Те предварително ни обясниха, че диабетиците са сухи съчки. Е, тя се вписва в статистките ви. Останалите оцеляхме..освен мен, всички останали без ваксините ви. Може ли да не почваш тази тема, щото мога много да напиша по нея и със сигурност няма да се разминеш леко?

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #1122 -: Декември 10, 2022, 16:41:01 »
Писал съм го тук че не съм възхитен от Костя, но на фона на ибриците той изглежда като титан.
Какво да се прави, явно такава ни е съдбата.
Сами да се загробваме за лични мъниста от хабибите.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1123 -: Декември 10, 2022, 16:48:49 »
Писал съм го тук че не съм възхитен от Костя, но на фона на ибриците той изглежда като титан.
Какво да се прави, явно такава ни е съдбата.
Сами да се загробваме за лични мъниста от хабибите.

И аз така. И, ако трябва да съм честна, щото не споделям патоса му по отношение на българското достойнство. Аз не виждам нищо подобно. Дори и в миналото са били основно изключения. Това е много важно, щото трябва да знаеш, какво можеш да очакваш от овчата маса. Може би достигна 50 % от електората си. Допускам още толкова. Възраждане едва ли би могло да събере повече от половин милион. Това даже е върхът, който е във възможностите на "българската нация"

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #1124 -: Декември 10, 2022, 17:12:14 »
За пръв път видях Костадинов, без да съм се запознавал с него лично, преди няколко години, когато ми казаха, че е единственият от Общинския съвет на Варна, гласувал против т.н. "Подробен устройствен план" на нашия квартал, с който се разреши поредната порция "мутрежи" (съкратено от "мутрешки строежи").

Кратка (8 минути) пресконференция на "Възраждане", озаглавена "Маските паднаха", по повод на двете ползи от неприемането ни в Шенгенската зона:

https://www.youtube.com/watch?v=NguB7KWPyes

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1125 -: Декември 10, 2022, 17:16:13 »
Вече трудно се намира в нета.

 :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1126 -: Декември 10, 2022, 17:26:36 »
Вече трудно се намира в нета.

 :smokin:

Не виждам никакви причини да продължаваш, особено ако се има предвид, какво се случи в предния парламент. Разкараха госпожата в болнични, а към днешна дата - изчезна от сцената. Какво всъщност се опитваш да кажеш? Бих споделила, че упражнението ти е повече от много некадърно  от пропагандна гледна точка

п. п. Аз съм кърваво лява, но не харесвам "лявото " ни. Затова постъпвам радикално. Нямам проблеми с това. Така се прочиства тинята. Така са действали и тези, които много обичате да цитирате, от които се възхищавате, но никога не можете да постъпите като тях. Щото нямате сърца и достойнство

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1127 -: Декември 10, 2022, 17:41:14 »
Асол, това което СИ, или поне което толи сърцето ти, не е ляво.
Защото
лявото и дясното са двата края на една и съща тояга. Е, в средата даже си имат и център.
А Другото е друга тояга. Даже кривак

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1128 -: Декември 10, 2022, 17:43:45 »
Копейкин приключи, ако няма някакъв нов катаклизъм от който да се възползва. Първият бонус му беше от антиваксърството, втория от войната в Украйна. И двете ги използва умело. От енергийната криза ще намаже Баце.
Копейкин по реални действия е измамник-популист, а теоретично - краен консерватор. Фарсово повторение на Волен Сидеров, вероятно с подобен край.


ти що настъпраш една и съща мотика?
« Последна редакция: Декември 10, 2022, 19:12:36 от паралелепипед »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1129 -: Декември 10, 2022, 17:48:25 »
Ама ти да видиш! Аз преди месеци обясних, защо няма да гласувам за БСП. Яворчо ми беше един от мотивите. Това го направих на събрание

ти нали се жалваше, че не искат да те отпишат? пусни едно предложение, таман сега покрай това диване му е времето, да отпадне гражданската квота.

очевидно персони /трудно ми е да напиша 'лица', щот в примера горе иде реч по-скоро за задници, или напускащи плъхове, ако щеш/, които не са си направили труда да обявят споделянето на общите цели, постъпвайки в съответната партия, некси много малко може да се има доверие, че след наместването им на неква по-височка позиция ще ги споделят.

без значение държавна или местна власт.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1130 -: Декември 10, 2022, 17:51:42 »
Ама ти да видиш! Аз преди месеци обясних, защо няма да гласувам за БСП. Яворчо ми беше един от мотивите. Това го направих на събрание

ти нали се жалваше, че не искат да те отпишат? пусни едно предложение, таман сега покрай това диване му е времето, да отпадне гражданската квота.

очевидно персони /трудно ми е да напиша 'лица', щот в примера горе иде реч по-скоро за задници, или напускащи плъхове, ако щеш/, които не са си направили труда да обявят споделянето на общите цели, постъпвайки в съответната партия, некси много малко може да се има доверие, че след наместването им на неква по-височка позиция ще ги споделят.

без значение държавна или местна власт.

Бе много по-лошо е. Ние си спуснахме имена за листите. същото са направили куп организации и накрая....няма - нито един човек, номиниран от реална организация няма в тези листи. Всичко си натъманено от горе. Пълна порнография. Щото аз, например, не щях Проданов за водач в моя район. Не ща го и туй то. Един път се опитах да говоря с него и щяхме да се избием - пълен профан. Идея си нямаш за какъв дебил става дума - никаква разлика с гербавите примати. Същото, но с "ляв" етикет

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1131 -: Декември 10, 2022, 17:52:17 »
Копейкин приключи, ако няма някакъв нов катаклизъм от който да се възползва. Първият бонус му беше от антиваксърството, втория от войната в Украйна. И двете ги използва умело. От енергийната криза ще намаже Баце.
Копейкин по реални действия е измамник-популист, а теоретично - краен консерватор. Фарсово повторение на Волен Сидеров, вероятно с подобен край.

ти зимата броиш ли я за катаклизъм? когато повишените цени за краен потребител /при производителите повишението беше преди месеци, време му е да слезе по веригата/ съвпадне с повишените цени за отопление и електроенергия?

и то при положение, че виновна за това е малоумната политика на кретените от ойрокомисията?

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1132 -: Декември 10, 2022, 17:52:48 »
Вчера слушам Пякин от 5ти декември
Та обясняваше нещо, че с тази горна граница на цените на горивата от Русия, с които ЕС си простреля задника, украинците се разврякали на американците, че нямало от къде да получават гориво. А Украйна гориво от ЕС получава. А нали трябва и войната да продължи..
Та САЩ милозливо отсекли, е, айде, България може да купува руски горива, че да дава на Украйна
За тва трябва да е била срещата на Кобурга с Митрофанова
« Последна редакция: Декември 10, 2022, 18:05:03 от Алиса »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1133 -: Декември 10, 2022, 17:58:37 »
Копейкин приключи, ако няма някакъв нов катаклизъм от който да се възползва. Първият бонус му беше от антиваксърството, втория от войната в Украйна. И двете ги използва умело. От енергийната криза ще намаже Баце.
Копейкин по реални действия е измамник-популист, а теоретично - краен консерватор. Фарсово повторение на Волен Сидеров, вероятно с подобен край.

ти зимата броиш ли я за катаклизъм? когато повишените цени за краен потребител /при производителите повишението беше преди месеци, време му е да слезе по веригата/ съвпадне с повишените цени за отопление и електроенергия?

и то при положение, че виновна за това е малоумната политика на кретените от ойрокомисията?

А Баце се кълне под път и над път в евроатлантизъм. По калинкината логика няма начин да не спечели. Всъщност, де да знам....то Кочината не случайно е Кочина

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1134 -: Декември 10, 2022, 18:03:13 »
Малък Шошо гражданска квота ли е или член, като др. Стойнев и др. Вигенин? :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1135 -: Декември 10, 2022, 18:04:30 »
Малък Шошо гражданска квота ли е или член, като др. Стойнев и др. Вигенин? :smokin:

Същото като Проданов. Кво се опитваш да кажеш? Не си уцелил правилния човек. Моите съболезнования... :smokin:


Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1137 -: Декември 10, 2022, 18:07:59 »
Копейкин приключи, ако няма някакъв нов катаклизъм от който да се възползва. Първият бонус му беше от антиваксърството, втория от войната в Украйна. И двете ги използва умело. От енергийната криза ще намаже Баце.
Копейкин по реални действия е измамник-популист, а теоретично - краен консерватор. Фарсово повторение на Волен Сидеров, вероятно с подобен край.

ти зимата броиш ли я за катаклизъм? когато повишените цени за краен потребител /при производителите повишението беше преди месеци, време му е да слезе по веригата/ съвпадне с повишените цени за отопление и електроенергия?

и то при положение, че виновна за това е малоумната политика на кретените от ойрокомисията?
Май ясно е спомената енергийната криза и това не е само зимата.
А причината са кретените в националните правителства. Еврокомисията само изпълнява дивотиите, не ги прави на собствена глава. Което не е оправдание естествено. Членуването в комисия, правеща гигантски дивотии не е задължително. И кризата е от преди войната. Военните действия са само оправдание. Даже и да ги нямаше, кризата щеше да е съвсем подобна, но без виновник, който да се сочи с пръст.


Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1139 -: Декември 10, 2022, 18:17:17 »
Копейкин приключи, ако няма някакъв нов катаклизъм от който да се възползва. Първият бонус му беше от антиваксърството, втория от войната в Украйна. И двете ги използва умело. От енергийната криза ще намаже Баце.
Копейкин по реални действия е измамник-популист, а теоретично - краен консерватор. Фарсово повторение на Волен Сидеров, вероятно с подобен край.

ти зимата броиш ли я за катаклизъм? когато повишените цени за краен потребител /при производителите повишението беше преди месеци, време му е да слезе по веригата/ съвпадне с повишените цени за отопление и електроенергия?

и то при положение, че виновна за това е малоумната политика на кретените от ойрокомисията?
Май ясно е спомената енергийната криза и това не е само зимата.
А причината са кретените в националните правителства. Еврокомисията само изпълнява дивотиите, не ги прави на собствена глава. Което не е оправдание естествено. Членуването в комисия, правеща гигантски дивотии не е задължително. И кризата е от преди войната. Военните действия са само оправдание. Даже и да ги нямаше, кризата щеше да е съвсем подобна, но без виновник, който да се сочи с пръст.

Струва ми се, че още когато видях драфта на плана за възстановяване, обнародван от радево-кировото служебно правителство споменах, че изключително много ме притесняват ангажиментите в сектор енергетика. Бих могла дори и да се самоцитирам. Но, тогава това не беше интересно. Чакахме  и явно все още чакаме евромъниста срещу гарантирана мизерия. Това поне показва овчото гласуване на иначе мноо интелигентния и безобразно лъган невинен български народ. И Бацето ти е у кюпа на дупедавците...