Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 10:01:53

Автор Тема: И сега? …  (Прочетена 555098 пъти)

0 Потребители и 125 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23763
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #960 -: Декември 05, 2022, 17:31:05 »
Quote (selected)
"Разбира се, че не се срещам редовно с Бойко Борисов. Това не е първата лъжа на г-н Василев (Асен Василев б.р.). Бях първият излъган, когато се доверих на тези хора. Беше грешка, че допуснах такива хора да откраднат надеждите ни за промяна. За съжаление, българите получиха лъжа. Ще надживеем тази шарлатания". Това заяви президентът Румен Радев, който е на посещение в Албания.
https://glasove.com/novini/radev-za-kiril-i-asen-beshe-greshka-che-dopusnah-takiva-hora-da-otkradnat-nadezhdite-ni-za-promyana-shte-nadzhiveem-tazi-sharlataniya
Вай, вай, вай!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #961 -: Декември 05, 2022, 17:45:11 »
Верно?

Така каза днеска Меглена Кунева по Хоризонт. Тя ги знае тия работи.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #962 -: Декември 05, 2022, 17:46:56 »
Из форума на Дневник започва да има и проблясъци.
Quote (selected)
КАНДИДАТЪТ за премиер на ГЕРБ — проф. Николай Габровски — е собственик и участник в управлението на няколко фирми, и съдружник с интересни лица.
Една от компаниите на Габровски е бенефициент по ОП “Иновации и конкурентноспособност” за над половин милион лева. Габровски е съдружник със С. Фурнаджиева, която участва в управлението на ‘Инвестор.бг” — собственост на “България он еър” (ТИМ), както и във фирма “ПОСОКА КОМ”, които са “усвоили” милиони левове от обществени поръчки за “самолетни билети” за държавни институции през последните години, като интересен пример е договор с “БУЛГАРТРАНСГАЗ” за почти половин милион лева за миналата година! В последното дружество, като член на борда на директорите и до днес си стои съпругът на Пи Ар Севи Бойко (Севдалина Арнаудова — ПР на ГЕРБ и Бойко Борисов) — човекът с джипката на АРКАД в двора си!
Друг интересен договор е с Министерството на финансите за “осигуряване на самолетни билети за нуждите на министерството” за ДВА МИЛИОНА ЛЕВА!
Още един пример — договор със Софийски университет за “осигуряване на самолетни билети за превоз по въздух на пътници и багаж” за 250 000 лв. Ректор на СУ пък е един друг професор — бивш кандидат за президент на ГЕРБ — Атанас Герджиков!
Професор до професора, милион до милиона, по познатите схеми...
“ПОСОКА КОМ” са усвоили и милиони от коронасубсидии и европроекти!
Информацията е видна през търсачките на BIRD.BG. А най-интересното тепърва предстои.
Освен че се чудят що тъй с тоз хубав човек - не си гледа професията, ми се вързал на мутрю.
https://www.dnevnik.bg/politika/2022/12/05/4423996_niama_promiana_v_poziciite_na_partiite_za_purviia/comments
Уеко съм изненадан от чевръстото въртене на опашките там.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23763
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #963 -: Декември 05, 2022, 18:05:04 »
Това с въртенето на опашките ще да е нова поза от Кама Сутра дето и гъвкавите йоги не са посмели да ползват.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #964 -: Декември 05, 2022, 18:17:50 »
Цитат на: Румен Радев
Беше грешка, че допуснах такива хора да откраднат надеждите ни за промяна. За съжаление, българите получиха лъжа. Ще надживеем тази шарлатания
Вай, вай, вай!
Всъщност може и да няма противоречие с предишните му думи "ако България има повече министри като Кирил Петков, щеше да изглежда по-друг начин". Може да е имал предвид, че ако сегашна България изглежда кожа и кости, то с повече като него би изглеждала само като кости, т.е. скелет. Шегувам се, разбира се. Някой беше казал "да му имам акъла на българина, дето му идва отпосле". То пак добре, че идва, че може и да не дойде, като на повечето нашенци за 33 години...

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #965 -: Декември 05, 2022, 18:17:53 »
Quote (selected)
Толкова ли не се намери гинеколог, че да ни извади от фичката си м@йчина, дето ни завряха за 33 години премиери комунистически функционери, съдии, психоадвокати, комсомолци, асистенти по политикономия, царе, безработни и една голяма мутра, последвана от простото нищо?

Зоя Б. Деянова

Да, не ни трябва неврохирург, а гинеколог!  :lol:

Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23763
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #966 -: Декември 05, 2022, 18:20:15 »
Quote (selected)
ако България има повече министри като Кирил Петков, щеше да изглежда по-друг начин
По друг начин, различен.
Вече писах че не съм срещал речник в който това да са синоними на по-добър.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #967 -: Декември 05, 2022, 18:23:12 »
Quote (selected)
ако България има повече министри като Кирил Петков, щеше да изглежда по-друг начин
По друг начин, различен.
Вече писах че не съм срещал речник в който това да са синоними на по-добър.
Ще ни курулира майката...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23763
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #968 -: Декември 05, 2022, 18:25:24 »
Кво разбира Зоя Б. Деянова от държавничество?
Требе ни проктолог.
Гинекологията може да доведе до някакво раждане, възраждане..
Ние сме от другата страна на процеса.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #969 -: Декември 05, 2022, 19:08:29 »
Требе ни проктолог.
Май не проктолог трябва, а ветеринар... с опит във ваденето от кучи гз.

Quote (selected)
Ние сме от другата страна на процеса
Кой не ни и е хванал, той не ни е оправял...
« Последна редакция: Декември 05, 2022, 20:35:28 от Kole »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #970 -: Декември 05, 2022, 19:29:11 »
А, то си имала крушката опашка.
Професорът е получил 2 млн. за клиниката си  по ОП/ дали е имало откат не се знае/ но сетне е бил един от активистите протестъри от Пирогов, га натириха оня подгъзник на мутрю - Балтов /по късно депутат от Гроб/.
Дет се вика - кво му плащаш?
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #971 -: Декември 05, 2022, 19:46:47 »
Ха да видим сега герб, дпс и бсп дал' ще пробутат поредния професор. Че от Близнашки веселия и надутия Герджиков аз поне съм разочарован. Иначе професори бол. Ха, сетих се и за прехваляния математик изборджия. То много сложно било да натамъняваш  избори.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #972 -: Декември 05, 2022, 19:54:58 »
Quote (selected)
Ха да видим сега герб, дпс и бсп дал' ще пробутат поредния професор.
Ха да видим сега герб, дпс, ДБ и БВ дал' ще пробутат поредния професор.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #973 -: Декември 05, 2022, 19:57:29 »
Аха, ти си каманист значи. Изясняват се нещата. И нервите, и всичко. Не казвам нищо лошо. Правя си позакъснели изводи.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2974
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #974 -: Декември 05, 2022, 20:15:11 »
Oooo, мерси, Холандия, ако е така - ще трябва да пошушнем на Господ-е-българин за едно текущо световно, дето си търси шампион, значи.
*********   ✹    *********

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #975 -: Декември 05, 2022, 20:19:46 »
Напоследък, не може да пусне човек некоя телевизия на български и да не попадне на някакъв професор, то други няма!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #976 -: Декември 05, 2022, 20:20:43 »
Аха, ти си каманист значи. Изясняват се нещата. И нервите, и всичко. Не казвам нищо лошо. Правя си позакъснели изводи.
А ти си дъйбеец значи. Не бе, не казвам нищо лошо, изводите ми са отдавна, навременни демек.
Изяснил съм си нещата.
Само да напомня на такива със закъсняло стопляне, че първата "коалиция" в този парламент я направихте точно вие, гроб и ПП - гласувахте за  оръжието на 404.
Припомням, че помните бетер кокошките.
Затва значи викам, че сте аха-аха в коалиция, щото точно вашия НС имаше такива гласове - да си направите ена коалиция с ГРОБ.
Ей!
Внимавай дъйбеецо!
Не хвърляй лайна към другите, обърсани от фейса ви.
Ше ти припомня и други щото, ама не толкова ...толерантно.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #977 -: Декември 05, 2022, 20:28:48 »
Усещам че си засегнат кръмно. Еднъж сал  сгреших и гласувах за ДБ. Отдавна. Свърши и тая заблуда. Не твърдя че съм идеален, макар на моменти да съм изпадал в откровения. Не се мисля за по-лош от другите поне.
...................
Да ти кажа, досади ни с тия твойте лайна. Пардон!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #978 -: Декември 05, 2022, 20:30:23 »
Да видим кои ще се съберат в лозето на Николай Габровски.  :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #979 -: Декември 05, 2022, 20:31:59 »
Quote (selected)
Не се мисля за по-лош от другите поне.
Не си бе!
То зависи и кои са "другите".Без пардон.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #980 -: Декември 05, 2022, 20:35:28 »
Абе, джузепе, аз те шадя, ма на теб ти липсува усет. Хайде!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #981 -: Декември 05, 2022, 20:38:02 »
Да видим кои ще се съберат в лозето на Николай Габровски.  :smokin:
Други ще да са, не тия от лозето на Никола.
Quote (selected)
Абе, джузепе, аз те шадя,
Два пъти да благодаря на някой за два последователни дни не ми се бе случвало скоро.
Иначе, и за един и същи ден съм си го премествал по няколко пъти.
 :notworthy:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #982 -: Декември 05, 2022, 20:43:10 »
ало, детската градина?!

 :t1233:
the lamers club honourable member …

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #983 -: Декември 05, 2022, 20:46:37 »
Добре, сега сериозно
 
Quote (selected)
Разочарован съм, че не съм номиниран от ГЕРБ за премиер. Така иронично и с голяма доза чувство за хумор, бившият депутат от гражданската квота на ГЕРБ в 44-ото Народно събрание Георги Марков,
За трети пореден ден поствам нещо от дантелата.
https://pogled.info/bulgarski/georgi-markov-razocharovan-sled-izbora-na-prof-gabrovski-tryabva-ni-premier-koito-da-izgoni-soros-ot-balgariya.149636
Това вече наистина ме притеснява, но като гледам менажерията, имам доста запас до чертата на нормалното.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23763
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #984 -: Декември 05, 2022, 20:51:17 »
Нема се плашиш.
Дантелата пак завъртя задника в правилната посока.
Вече е от нашия отбор, както беше и преди да отиде в противниковия.
Има нюх бетер корабен плъх, щом е с нас значи сме в по-силна позиция. :t0328:
« Последна редакция: Декември 05, 2022, 20:57:54 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2974
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #985 -: Декември 05, 2022, 20:56:16 »
Quote (selected)
"Разбира се, че не се срещам редовно с Бойко Борисов. Това не е първата лъжа на г-н Василев (Асен Василев б.р.). Бях първият излъган, когато се доверих на тези хора. Беше грешка, че допуснах такива хора да откраднат надеждите ни за промяна. За съжаление, българите получиха лъжа. Ще надживеем тази шарлатания". Това заяви президентът Румен Радев,

За Трапчинко панаирът приключи.
Тия холандци  :0005:
*********   ✹    *********

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #986 -: Декември 05, 2022, 21:02:22 »
Quote (selected)
За Трапчинко панаирът приключи.
Май си прав!
Жалко! Бяха едни от сравнително по малко кретенясалите, имаше и проблясъци.
Сравнявам го с учиндолеца и се чудя кой бе по по най.
Ако съм на пробита гемия и трябва да изхвърлям баласт, не зная кой по напред бих изхвърлил зад борда - трапчинковия или учиндолеца.
Да уточня - ако са останали само двамата , след като съм изритал ристювите, турците...може би не точно в този порядък, но започвайки от гробарите.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #987 -: Декември 05, 2022, 21:14:36 »
Какво ли не може да направи човек, за да остане насаме в лодка с др. Нинова.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #988 -: Декември 05, 2022, 21:22:33 »
Какво ли не може да направи човек, за да остане насаме в лодка с др. Нинова.
:thup: :lol:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #989 -: Декември 05, 2022, 21:31:12 »
Quote (selected)
Какво ли не може да направи човек, за да остане насаме в лодка с др. Нинова.
Много работи.
Например, дали сега да ти туря една оригинална или да отложа.
Знаеш ли какво гробарче, направи си труда да не ми лижеш по подметките. Знам, че ти прави удоволствие, но си ми досаден и ти обещавам неприятни изживявания.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #990 -: Декември 05, 2022, 21:38:19 »
Например, дали сега да ти туря една оригинална или да отложа.

Е, сега, признай му "туше" и преглътни закачката! То не е само с другите да се бъзикаш, трябва и да носиш майтап! Бъди пич!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #991 -: Декември 05, 2022, 21:52:06 »
Quote (selected)
трябва и да носиш майтап!
Нося и изнасям секкви, но на това специално съм му турил чертата, знае я, непрекъснато се опитва да я пресича и все някога ще ми писне да почиствам след него.
Което е и ставало един - два пъти, та изглежда не съм се отнасял съответстващо.
Радвай си се там и не ставай адвокат.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2150
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #992 -: Декември 06, 2022, 06:09:26 »
Калина Андролова: Проф. Габровски е изключително попадение на ГЕРБ

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23763
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #993 -: Декември 06, 2022, 07:31:08 »
Quote (selected)
Борисов подчерта, че самият той е направил крачка назад.

„Депутатите бяха много против, но сутринта ГЕРБ и СДС решихме, че това е по-правилното за държавата, за изход от тази политическа криза”, разкри Борисов и обясни, че, ако има избори през март, ситуацията ще е горе-долу същата и може да прогнозира нови избори през май.

„Затова предприехме вариант за една безспорна, гражданска кандидатура, далеч от нас, предполагам и от другите, доказан умен, успял човек, с гражданска позиция, патриот, доказан като образование , знание и умение, връх в своята кариера и в края на краищата той се съгласи, че не можем да се явяваме само като коментатори в политиката”, описа лидерът на ГЕРБ кандидата на ГЕРБ за премиер Николай Габровски.
https://www.vesti.bg/bulgaria/borisov-razkri-zashto-ne-e-nominiran-za-premier-6156710
Щом далечните са се облажили с по няколко милиона държавни пари не ми се мисли колко са взели вътрешните.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #994 -: Декември 06, 2022, 08:16:20 »
Quote (selected)
Борисов подчерта, че самият той е направил крачка назад.

„Депутатите бяха много против, но сутринта ГЕРБ и СДС решихме, че това е по-правилното за държавата, за изход от тази политическа криза”, разкри Борисов и обясни, че, ако има избори през март, ситуацията ще е горе-долу същата и може да прогнозира нови избори през май.

„Затова предприехме вариант за една безспорна, гражданска кандидатура, далеч от нас, предполагам и от другите, доказан умен, успял човек, с гражданска позиция, патриот, доказан като образование , знание и умение, връх в своята кариера и в края на краищата той се съгласи, че не можем да се явяваме само като коментатори в политиката”, описа лидерът на ГЕРБ кандидата на ГЕРБ за премиер Николай Габровски.

https://www.vesti.bg/bulgaria/borisov-razkri-zashto-ne-e-nominiran-za-premier-6156710

Щом далечните са се облажили с по няколко милиона държавни пари не ми се мисли колко са взели вътрешните.

това защо е тук, а не в ,забавките“?
the lamers club honourable member …

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #995 -: Декември 06, 2022, 08:58:07 »

Quote (selected)
Понятието "експерт" в очите на Борисов звучи твърде условно, защото за да оцениш качествата на някой експерт, трябва сам да си експерт. Когато Борисов ви каже, че някой е експерт, се ориентирайте по собствената му експертиза и самооценка, че по-добър от него няма. Не ке се роди.
Това е поредното признание, че ГЕРБ е бламирана политическа партия, която е неспособна да изпълни със съдържание политическото си предназначение да управлява. Но партия, която иска да управлява зад кадър, зад кулисите, с потьомкински кабинет, да ползва облагите на властта, но без да поема отговорност за това. Със сигурност ще предложат своята поредна версия за "дрийм тийм" - можем само да правим догадки, но през цялото време ще се правят на ударени, не сме ние, експертите са. Дори знам репликата на Борисов - "като не искате мен".
Друг е въпросът защо професионалисти перат имиджа на ГЕРБ, но за това е нужен личен морал и преценка. Изискванията към премиер и изобщо публичния управленец са на светлинни години над уменията на неврохирург, пък и бил той добър и шеф на клиника или болнично заведение.
Всеки експерт, който се съгласи да бъде член на този експертен кабинет, прави саможертва. Ще попитате защо? Сто процента ви гарантирам е че срещу някакви ползи или облаги - минали, текущи или бъдещи. Преди години можеше да се очаква, че някой наивен и морален професионалист би могъл да се жертва "за ползу роду", но днес всеки знае кой е Борисов. ГЕРБ и неговият лидер си остават токсични, дори и през проксита.
В свят, в който по-добър от Борисов няма, комплексът на гербаджиите спрямо харвардците, може да има само един отговор - хора с титли. Той и Борисов е академик, доктор, инж. генерал-лейтенат - всичко се купува в неговия свят.
Като си сложи екип на Меси, не става Меси.
Силно препоръчвам другите партии и коментаторите да се отнесат към професор Габровски като към "посредниците" - Плевнелиев и Паси. Те няма какво да говорят с него - а с ГЕРБ, ако изобщо ще говорят.
Иначе ще се забавляваме през следващата седмица с тотален пиар на дрийм тийма - академици, популярни лица, изобщо всичко, което може да изпере имиджа на Борисов. Или по-скоро се надява, че може да го изпере.
Пускам цялото четиво, нарочно без линк или указване на автора.
То и всеки сам може да си го намери, надявам се да е след прочитането.
А аз ще си запазя час за психиатър, астроложка и циганска врачка.
В този ред.
Щото в последните една две седмици пускам вече няколко коментара от особи, които преди време не бих и наплюл.
Мога да мина и без да се охарчвам за ментални "специалисти", но изпадам в шизо - не мога да повярвам, че това което чета от тези особи е възможно да са го изрекли.
А са!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #996 -: Декември 06, 2022, 09:28:48 »
Quote (selected)
Сто процента ви гарантирам е че срещу някакви ползи или облаги - минали, текущи или бъдещи.
Demeque, хич не е невинено доверчив, невръстен професор, коварно измамен змията на политиката.
Не че изобщо се съмнявам в слабоумието на всеки "специалист", който рязко реши да сменя жанра и да "оправя" държавата.

Сравнително рядко посещавам въпросния сайт,  наблюдаваа се развитие.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #997 -: Декември 06, 2022, 09:39:28 »
Според мен, хирургът се е съгласил под натиск, като Вежди - нали знаеш колко ГРЕБ направи за тебе, сега си върни дълга и се хвани на хорото!

Продадеш ли си душата веднъж, е завинаги!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #998 -: Декември 06, 2022, 09:41:27 »
Quote (selected)
"Президентът Радев се оплака, че се излъгал и повярвал на Кирил и Асен. Познавам Радев. Той не е от доверчивите. Петков и Василев не са плод на доверие, а внимателно премислен план", заяви Нинова, цитирана от пресцентъра на БСП.
Просто този план се провали и президентът бърза да се спаси от последиците. Радев създаде "Продължаваме промяната" с три задачи, твърди Нинова и ги изрежда:
Да бъдат новото, което да оглави протестите и на тяхната вълна да свали ГЕРБ.  Да разбият БСП като алтернатива на ГЕРБ. Да ги инсталира в правителство и чрез тях да управлява страната, защото президентската институция му е тясна и не му дава реална власт. 
"Планът успя в първите две точки и се провали в третата, когато Кирил и Асен отказаха да му козируват и изпълняват. Тогава Радев свали правителството. Изказването му за шарлатаните, които го подвели е много трогателно за наивници. И е много важно самопризнание, че президентът се занимава с партийно инженерство. А това вече повдига други много важни конституционни въпроси", става ясно още от съобщението от пресцентъра на БСП.
:popcorn:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #999 -: Декември 06, 2022, 09:43:13 »
Quote (selected)
"Президентът Радев се оплака, че се излъгал и повярвал на Кирил и Асен.

Аз думата "извинявайте" не чух!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1000 -: Декември 06, 2022, 09:51:49 »
Петков и Василев не са плод на доверие, а внимателно премислен план", заяви Нинова
Не мога да разбера защо се обажда непитана.
Тая жена има сериозни проблеми с комплексите за величие. Стигна се до "който не е с мен е против мен", и сега до очерняне махленско плюене по Радев и Зарков. Копай, лелче, копай.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #1001 -: Декември 06, 2022, 09:52:29 »
Енгелс
Радвам се че пак си тук
Позабравихме те.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1002 -: Декември 06, 2022, 09:53:16 »
Quote (selected)
Победихме ги с измамите им, машините им, вълшебните им флашки. Ако президентът Румен Радев върне Изборния кодекс, ще гласуваме ветото. Това увери лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов пред Нова ТВ.
:popcorn:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1003 -: Декември 06, 2022, 09:59:42 »
Конярката от Крушовица дори не мое да стопли кфо стаа....

   :nuts:

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1004 -: Декември 06, 2022, 10:10:17 »
Енгелс
Радвам се че пак си тук
Позабравихме те.
Имах малко маневри в Барселона и Аликанте покрай руските и украинските пирати.
Голям зор беше да се измъкнат украинските пирати от Украйна.
На мен се падна по-лесната задача, да им търся жилища.
Поиздъних се малко, защото засилих по-бедните чак в Аликанте уж за по евтино, а се оказа, че в област Таррагона съседната на Барселона, е почти толкова евтино колкото и в Аликанте, докато в Барселона е почти три пъти по-скъпо.
Дето се вика след дъжд качулка, намерих едно място с предстояща регулация на 5 км от морето, 10 декара на цена 10000 евро, продаваше го банка.
В България е по-евтино от Барселона, но доста по-скъпо от Таррагона и Аликанте.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1005 -: Декември 06, 2022, 10:16:50 »
Quote (selected)
на 5 км от морето, 10 декара на цена 10000 евро,
А стига бе!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1006 -: Декември 06, 2022, 10:21:40 »
Нинова вече не заслужава да се коментира. Твърде дребнава е станала. Втълпили й (най-вероятно Калоян Методиев), че за състоянието на БСП е виновен Радев. В сегашната политическа и икономическа ситуация, вместо да застане в защита на българските интереси, в защита на обикновените хора, тя ни занимава с нейните лични проблеми.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1007 -: Декември 06, 2022, 10:26:00 »
Англосаксите са брутално методични.Новата левица ще бъде ПП .Или ще се отиде на вариант "Полша".Без лява партия...

 :popcorn:

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1008 -: Декември 06, 2022, 10:27:48 »
Quote (selected)
на 5 км от морето, 10 декара на цена 10000 евро,
А стига бе!
Докато са със статут на земеделска земя, въпреки, че градът вече е опрял до нея, не разрешават постройка по голяма от 20 квадратни метра.
А земеделските земи без напояване и особено горите са на около 1000 евро на декар.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1009 -: Декември 06, 2022, 10:32:10 »
Англосаксите са брутално методични.Новата левица ще бъде ПП .Или ще се отиде на вариант "Полша".Без лява партия...
 :popcorn:
Определено залагам на първия вариант.
Бандата около Станишев ще довърши БСП.
Така че ПП като лява партия остават без алтернатива.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1010 -: Декември 06, 2022, 10:35:08 »
Англосаксите са брутално методични.Новата левица ще бъде ПП .Или ще се отиде на вариант "Полша".Без лява партия...

 :popcorn:
По-скоро ще останем без лява партия. То няма и смисъл от такава - без промишленост няма пролетариат.
А ПП е проект за пълно овладяване на територията. Ако има нещо общо с лявото това е, че е проект на американските демократи.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1011 -: Декември 06, 2022, 10:43:56 »
Quote (selected)
Така че ПП като лява партия остават без алтернатива.
За мен пък ПП се оттичат в канализацията.
Въртогъзене и поне тук е точен Радев - шарлатания.
Ще следват като чалгарите и може и да прескочат март бариерата, но до там.
Започнаха прилично, или поне така изглеждаше, даваха надежди, но се оказаха слаба ракия.
Минаха апогея си и продължиха вече с шмекерии нататък, от което и загубиха. Само с трапчинки не става.
Освен това не върви само двама - трима да са все под прожекторите, а други наоколо - няма.
Прогнозирам, че същото ще се случи и с Възраждане.
Костадинов е добре, но това е - останалото - плява.
Всъщност, няма да се спихнат толкова бързо като ПП, но няма и да качат.
Или поне не съществено.
Но все пак търпеливо да изчакаме сегашните врътки, да видим колко са войводите в четата, колко са четниците и колко предателите.
Подозирам, че четниците са малцинство, та да видим.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1012 -: Декември 06, 2022, 10:59:12 »
Йееаа!
https://epicenter.bg/article/Valeriya-Veleva--Radev-nay-posle-poe-svoyata-otgovornost-za-Petkov-Vasilev/301651/11/0
Тази лисица май пак е надушила мърша!
За пръв път чета нещо от нея, без навеждане в правилната посока.
Абе не - ше отивам на врачка аз!
 :t2334:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1013 -: Декември 06, 2022, 11:07:59 »
ПП залагат на основно на пенсионерите и вдигане на минималната заплата, ще натискат в тази посока. БСП направиха грешка с преизчисляването на пенсиите и продължават в същата  посока. Радев пари за пенсии няма да даде, трябват му за армията и самолетите. От Борисов пенсии, все едно да чакаш от умрял писмо.
Ако ПП са последователни, пенсионерите рано или късно ще усетят накъде духа вятърът, защото интереса клати феса. А имаме 2 милиона пенсионери и почти милион на минимална заплата.
Между другото докато бях в Каталуния се оказа, че имам право да получавам почти 700 евро ако остана там. Без да съм работил и един ден там, веднага получих и право на безплатна медицинска помощ, тези които нямат NIE я получават след известен престой в страната. 
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2150
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1014 -: Декември 06, 2022, 11:26:13 »
Радев, Нинова, Борисов, Петков, Габровски...
Една дама по време на Виенския конгрес запитала духовития княз фон Лигне - от кого собствено зависи доброто име на хората. Той отвърнал с усмивка: "Почти винаги от ония, които го нямат."
« Последна редакция: Декември 06, 2022, 11:34:14 от Zmeja »

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2974
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1015 -: Декември 06, 2022, 11:30:40 »
ПП са проект за едни бързи пари "ако мине".
С Кокорчовото дгд бедните е невъзможно да се ре-брандират като лява партия.
Мъртън паша ще трябва нов фокус да вади от ръкава, този не мина.



ПП Ще работи, изглежда, с наличното:
Quote (selected)
Нито веднъж на сенатското изслушване за одобряването му като нов посланик на САЩ в България номинираният Кенет Мъртън не произнесе думата "корупция".
https://www.dnevnik.bg/sviat/2022/11/30/4421879_nishto_za_korupciia_no_konkreten_vupros_za_lukoil_pri/
*********   ✹    *********

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1016 -: Декември 06, 2022, 11:38:42 »
Който не храни собствена армия, храни чужда.
А този който няма достатъчно собствени дългове, плаща чужди.
Това ще е положението на България в еврозоната.
Не успя да направи достатъчно собствени дългове за да си оправи драстичното неравенство. В еврозоната и дори сега с валутния борд, косвено ще плаща дълговете на тези държави, които не оставиха народа си беден, за да нямат дългове.
Както се казва болен здрав носи.
 
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1017 -: Декември 06, 2022, 11:49:03 »
ПП са проект за едни бързи пари "ако мине".
С Кокорчовото дгд бедните е невъзможно да се ре-брандират като лява партия.
Мъртън паша ще трябва нов фокус да вади от ръкава, този не мина.
Няма да се наложи да вади нов фокус от ръкава си, просто ПП в следващите години няма алтернатива, освен Баце и турската мафия.
А пък ако има глупостта Радев да връчи мандата на Янев и стане коалиция от ГЕРБ, ДПС и БСП с третия мандат, ПП остават единствената алтернатива.
Защото ще прецакат БСП, както ГЕРБ прецака патриотите навремето с минималната пенсия от 300 лева.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1018 -: Декември 06, 2022, 11:52:06 »
ПП са проект за едни бързи пари "ако мине".
С Кокорчовото дгд бедните е невъзможно да се ре-брандират като лява партия.
Мъртън паша ще трябва нов фокус да вади от ръкава, този не мина.
А пък ако има глупостта Радев да връчи мандата на Янев и стане коалиция от ГЕРБ, ДПС и БСП с третия мандат, ПП остават единствената алтернатива.
Защото ще прецакат БСП, както ГЕРБ прецака патриотите навремето с минималната пенсия от 300 лева.
А на кого трябва да се даде третия мандат? На БСП няколко пъти го даваха и не можа да направи правителство.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1019 -: Декември 06, 2022, 12:08:56 »
ПП са проект за едни бързи пари "ако мине".
С Кокорчовото дгд бедните е невъзможно да се ре-брандират като лява партия.
Мъртън паша ще трябва нов фокус да вади от ръкава, този не мина.
А пък ако има глупостта Радев да връчи мандата на Янев и стане коалиция от ГЕРБ, ДПС и БСП с третия мандат, ПП остават единствената алтернатива.
Защото ще прецакат БСП, както ГЕРБ прецака патриотите навремето с минималната пенсия от 300 лева.
А на кого трябва да се даде третия мандат? На БСП няколко пъти го даваха и не можа да направи правителство.
Минимален шанс има само ДБ да направи правителство, подкрепата на Янев е сигурна, от Нинова също, само ДБ има шанс да бъдат подкрепени и от ПП и от ГЕРБ.
Но и това е съмнително, Баце не е склонен да увеличава пенсии и заплати, освен ако не излъже ПП като патриотите, да се съгласи, но с уговорката да се направи чак в края на мандата. Не ми се вярва ПП да се вържат. А ПП няма на какво друго да заложат освен на вдигане на пенсии и минимална заплата. Просто нямат друг ход, което е добра новина за пенсионерите.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."