Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 19:24:18

Автор Тема: И сега? …  (Прочетена 519398 пъти)

Zmeja (+ 1 Скрит(и)) и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4500 -: Март 26, 2023, 16:39:04 »
https://glasove.com/novini/hristo-ivanov-ima-shans-za-konstitutsionno-mnozinstvo-s-gerb-i-dps
Ах!
Ъъъъ...вече забравих, как човек трябва да се прави на изненадан.
Да си откровен винаги е по лесно!
 :pissed-891:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8588
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #4501 -: Март 26, 2023, 17:53:14 »
Доколкото си спомням, от Брюксел казаха, всяка страна да си решава за лятното часово време
Това беше, когато искаха да премахват смяната, но оттогава минаха няколко години и никакъв напредък няма. Няма и да има. САЩ имат ли го? Имат. Значи и ЕС ще го има. Точка!
Quote (selected)
а дали Възраждане ще влезе в ЕП е съмнително, кукловодите искат в ЕС, столичаните - също.
Е, хайде сега, от 17 да влезе 1 трябват 6%. "Възраждане" ли няма да вземат толкова? А и дотогава много вода ще изтече. Колелото на историята се върти все по-бързо. Важното е някой да влезе в търбуха на чудовището и да започне да го боде отвътре, за да повърне. (Приемаме, че там организацията е стекова - LIFO (last input, first output = последен влязъл, първи излязъл).) А този някой няма да е един, няма да са двама, а много.
« Последна редакция: Март 26, 2023, 17:59:35 от lucho »


AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #4503 -: Март 26, 2023, 18:53:51 »
Как да кажа?
Упражнявайте се, но освен в Естония май никъде в Европа няма машинки.
Защо ли?

бъркаш, машинки има на доста места, сещам се за венецуела и сащ на прима виста, в естония има(ше) гласуване по internet, на което нашите евроатлантици викат „електронно гласуване“.

Машинките са различни все пак.
Става въпрос за такива които сканират бюлетината и тя си остава.
Ако трябва може да се преброи отново.
Написах за такива в Щатите и в Русия.
За Щатите беше писал Бъч.
За Русия съм го гледал по тв-то как гласува Путин.

виж какво си написал и какво коментирам аз, а то не е русия или сащ.

Принце как да кажа.
Имах предвид че машинките са различни.
Аз предлагам все пак такива след които остават материални неща, а не някакви виртуални глупости, лесно манипулируеми от някой си.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8588
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #4504 -: Март 26, 2023, 19:19:16 »
Те и след нашите остават материални (веществени) разписки, на които вече им казват бюлетини. Предния път нямаше различия между пресметнатите от машината и преброените от хората, поне в нашата комисия, а предполагам и навсякъде или почти навсякъде другаде.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #4505 -: Март 26, 2023, 19:45:04 »
Те и след нашите остават материални (веществени) разписки, на които вече им казват бюлетини. Предния път нямаше различия между пресметнатите от машината и преброените от хората, поне в нашата комисия, а предполагам и навсякъде или почти навсякъде другаде.

Ъхъ.
Цитирам онци.
Остават касови бележки.
И каква е защитата на касовите бележки и на бюлетините?
А бе карайте си със сегашните машинки и се надявайте че някой ще ви даде повече от 12-15%.
Може би така сте измислени.
22-23% за Баце и за Киро и Асен и 12 -15% за Костя.
В смисъл и русофилите имат някакви %.
Вече го беше с Атака-та.
И с разните други патриоти.
Които кинти направиха, но друго не свършиха.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4506 -: Март 26, 2023, 20:28:10 »
Quote (selected)
Съпредседателят на "Продължаваме промяната" Кирил Петков отправи поредна критика към президента Румен Радев заради изказването на държавния глава от Брюксел, че няма да пращаме боеприпаси на Украйна. "
Quote (selected)
Представете си наша съседка да ни атакува и да завземе Кърджали и Пловдив. После да каже – дайте да направим примирие, и ЕС да не ни помогне
за териториите само за да има мир. Подкрепата за Украйна защитава човешки животи, които са невинни.
https://glasove.com/novini/kiril-petkov-za-164-dni-balgariya-iznese-indirektno-za-ukrayna-orazhie-za-okolo-5-mlrd-leva
До сега си мислех, че този е прост с трапчинки.
Вече съм убеден само в трапчинките.
Но не и, че е  само прост.
Много, много прост и тъп е и още повече нагъл!
Съжалявам феновете му, но те по нищо не се различават от тези на герберастията.
Тъпако, нито ние имаме нещо общо с 404, нито ЕС!
От друга страна тъпако, ние, уж и ЕС, имаме нещо общо.
Нищо, че е само на уж, щото ние сме си дали задника за ползване на ЕС - това ни е общото, но въпреки това - все нещо ни е общо /от наша страна - задника/.
Ако такова сравнение ми направи учениче от 4-то отделение, ще му бия един шамар и ще го пратя на баща му с подрави на майка му, за да си го запишат некъде във Вършец, та да си дойдат на място нещата. От живота.
Намекът, че това може да е Турция, щото иде реч за Кърджали и Пловдив, още утежнява тъпотията Кирова - там Кире, уж действа неккъф член 5, ама той не е от ЕС. От ена друга шибана организация е, която ти, тъп Киро, лежерно пропускаш да уточниш, щото феновите ти са тъпи като теб.
Запазена марка сте!
Стара СДС марка!
Все "умни" и красиви.
И с трапчинки.
Всъщност - само с трапчинки!
Чудя се по какво още може да се излъже малкият, но изключително прост плебс!
« Последна редакция: Март 26, 2023, 20:41:16 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4507 -: Март 26, 2023, 20:36:35 »
Чудя се по какво още може да се излъже малкият, но изключително прост плебс!

по мантрата „да не дойдат комунистите на власт“ примерно :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4508 -: Март 26, 2023, 20:47:04 »
Quote (selected)
по мантрата „да не дойдат комунистите на власт“ примерно
Още едно доказателство за тъпотията - като народна черта.
Кои "комунисти"?
БСП?
Е нали им дават 8%?
Костя?
12%
Кои и къде са тези "комунисти" бе, кажете ми, че да взема да гласувам за тях - без кавичките!
Питам не герберастията или кировчетата, още по малко ДъиБъовците - днес вече постнах въртогъзието Ристюву- питам нормалните хора и се надявам да не ми препоръчват неккви маргинали примерно от клуба на ул. "Каменоделска".
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #4509 -: Март 26, 2023, 20:49:56 »
Може би "Левицата"!?

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8588
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #4510 -: Март 26, 2023, 20:54:17 »
Те и след нашите остават материални (веществени) разписки, на които вече им казват бюлетини. Предния път нямаше различия между пресметнатите от машината и преброените от хората, поне в нашата комисия, а предполагам и навсякъде или почти навсякъде другаде.
Ъхъ. Цитирам онци.
"Онци" съм го включил в черния си списък заради високомерно и неуважително отношение.
Quote (selected)
Остават касови бележки. И каква е защитата на касовите бележки и на бюлетините?
Защо им е защита? Нали всеки избирател проверява дали отпечатаният на бележката (разписката) глас е верен?
Quote (selected)
А бе карайте си със сегашните машинки и се надявайте че някой ще ви даде повече от 12-15%.
Обръщението към мен с второ лице множествено число е неправилно, защото вече два пъти обяснявах, че не съм член на "Възраждане". Принуден съм да го подчертая за трети път. Но ако упорито тук продължавам да бъда смятан за такъв, може би би ще бъде по-добре наистина да стана такъв, за да няма повече подобни недоразумения?
Quote (selected)
Може би така сте измислени.
Не съм измислен, а роден. И "Възраждане" не е измислена и не е плод на ничие политическо инженерство. Но ако някой вярва в това, не мога да помогна с нищо.
Quote (selected)
22-23% за Баце и за Киро и Асен и 12 -15% за Костя. В смисъл и русофилите имат някакви %. Вече го беше с Атака-та. И с разните други патриоти. Които кинти направиха, но друго не свършиха.
"Възраждане" не отговаря за провалите на "Атака".

Чак се учудвам на себе си. Дотук запазих добрия тон и дори собственото си спокойствие. Може би наистина съм напреднал в преодоляването на обидчивостта си?

За успокоение вж тази статия за електронното гласуване в Индия, което се използва там от 40 години и спестява по 10000 тона хартия на избори. Машините им са много евтини (по 180 щатски долара едната), а управляващата им програма се намира в масково програмиран (т.е. непрограмируем) ROM, който е едва трета версия. За съжаление не стават за нас, защото не поддържат "преференции". Но са показателни за това какво прави най-многолюдната и една от най-бързо развиващите се страни в света, която е и космическа и ядрена сила.

https://en.wikipedia.org/wiki/Electronic_voting_in_India

« Последна редакция: Март 26, 2023, 21:15:32 от lucho »

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4511 -: Март 26, 2023, 20:54:25 »
Може би "Левицата"!?
:nuts:
еее, ти съвсем се йебаваш вече!
Abidas!
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8588
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #4512 -: Март 26, 2023, 20:58:53 »
Кои и къде са тези "комунисти" бе, кажете ми, че да взема да гласувам за тях - без кавичките!
Както съм писал вече тук, в коалицията "Неутрална България" има 2 компартии - БКП и ПБК. Там са и "Русофили за възраждане на отечеството" и "Атака".

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #4513 -: Март 26, 2023, 21:01:13 »
Лъчо
Нека да е както ти я мислиш.
Ще ги видим резултатите.
Аз си мисля че съм ги чел някога.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8588
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #4514 -: Март 26, 2023, 21:10:26 »
Съгласен съм. Времето ще покаже дали съм бил прав. :)))

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23472
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4515 -: Март 26, 2023, 21:32:21 »
Може би "Левицата"!?
А!
Не с бутонките!
Тая седянка ми е твърде евролява.
Мисля че излишно драматизираме изборния процес.
Машинки или хартишки, разликата е малка, да излъжат, колко?
10 % не повече.
Ония 80% с промити мозъци са по-важни, тях как ще ги оправим?
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #4516 -: Март 26, 2023, 21:57:06 »
Кирил Петков: За 164 дни България изнесе индиректно за Украйна оръжие за около 5 млрд. лева
https://glasove.com/novini/kiril-petkov-za-164-dni-balgariya-iznese-indirektno-za-ukrayna-orazhie-za-okolo-5-mlrd-leva

Ъхъ.
Анонимния кви ги пишеше тогава?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23472
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4517 -: Март 26, 2023, 21:59:01 »
Quote (selected)
Кирил Петков: За 164 дни България изнесе индиректно за Украйна оръжие за около 5 млрд. лева
https://glasove.com/novini/kiril-petkov-za-164-dni-balgariya-iznese-indirektno-za-ukrayna-orazhie-za-okolo-5-mlrd-leva
Склонен съм да вярвам за обема, ама не е ли време и прокУратурата да попита къде са парите/кюлчетата, па и НАП да попита къде са му данъчните отчисления.

П.П. Упс! С Анонимния сме мислили, писали и пили еднакво. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1460
  • No complain no explain
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4518 -: Март 26, 2023, 22:00:45 »
Без думи. За да видите скритата картинка - цък
« Последна редакция: Март 26, 2023, 22:10:36 от Фют »

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4519 -: Март 26, 2023, 22:04:26 »
Quote (selected)
Ония 80% с промити мозъци са по-важни, тях как ще ги оправим?
Никак!
Вероятно и никога!
И това ше е причината да я няма БГ в обозримо бъдеще.
Докато е можело да се изреже до здраво - не е станало.
Но при метастази - забравете!
Не съм нихилист, и даже песимист - умерен циник съм.
Жалко!
Такава хубава територия!
Другите ги превземат отвън, нас - отвътре!
Най жалката история - поради простотия!
Е, все още не е свършило, няма и да стане скоро.
Нали това звучи оптимистично?
Жалка работа!
 :t2618:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8588
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #4520 -: Март 26, 2023, 22:14:49 »
САЩ се стремят всички да превземат отвътре. Дори и руснаците аха-аха да превземат.
На империята на лъжата може да се противопостави единствено царство на истината.
"Ти закъсняваш понякога, истино, но винаги идваш, идваш при нас!" (текст: Иля Велчев)

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4521 -: Март 26, 2023, 23:28:21 »
Онци" съм го включил в черния си списък заради високомерно и неуважително отношение.
отношението, головоднико, си го изработи само и единствено ти. когато с апломб говориш простотии, от които хал хабер си нямаш - какво отношение очакваш?

в случая тъжното /за теб, за останалите категорично не/ е, че вместо да си вземеш поука от по-запознатите от теб ти си решил да си вирнеш човката и да не обръщаш внимание. твоя работа.

както и да е, след като се обиждаш, като ти кажат че си гола вода, вече ще ти обяснявам колко си умен.

Quote (selected)
Quote (selected)
Остават касови бележки. И каква е защитата на касовите бележки и на бюлетините?
Защо им е защита? Нали всеки избирател проверява дали отпечатаният на бележката (разписката) глас е верен?
според тебе, умнико, защо им е на банкнотите защита? нали всеки вижда колко е отпечатаната на тях левова равностойност? умно, не ли?

първо, умнико, за да бъде отпечатаното от машината бюлетина, а не касова бележка, то трябва да отговаря на някои задължителни условия, които някои са си направили труда да включат в разни нормативни актове, а други - да ги прочетат и изпълнят. има и едни трети, умни такива, дето са решили, че тази материя не е за тях, ама я обсъждат. умно.

второ, умнико, за да може въпросните избори и резултатите от тях да подлежат на контрол, то изборните книжа трябва да отговарят на определени изисквания. виж по-горе. няма никакъв смисъл да отваряш чували и да броиш разписки, които е възможно да бъдат разпечатани на касовя апарат на най-близкия супер. виж по-горе за банкнотите. и те имат защита, да се чудиш защо.

та когато се получи така, че някой, примерно коцето, иска съдебен контрол върху резултатите от изборите в еди-коя си секция, ако няма подходящи и оформени по законов ред изборни книжа - как според теб ще се осъществи този контрол? даже и да отворят чувалите и да преброят касовите бележки вътре, как ще са сигурни, че тези бележки са от машината в изборната секция? ама не, от защити няма смисъл. а бе умно бе, умното си е умно, дааа.

неа се разправям днес повече с теб.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4522 -: Март 27, 2023, 10:29:07 »
Quote (selected)
Държавата е за бой. Всякакви тетки се изредиха да ни кажат, че украинските яйца са безвредни.
Само защото един селяндур се направил на предприемач и внесъл 2,5 млн.
Не ни интересува дали вие казвате, че са безвредни.
Подкрепяте един престъпен режим и сте готови да ни накарате да ядем всяка отрова.
Вредни или безвредни, ние не искаме да ги купуваме.
Нямате право да се гаврите с този народ.
Маркирайте ги като "украински" и тогава ги допускайте до пазара.
А най-добре изобщо не ги допускайте.
Пречите на българските производители да продават по пазарите, защото нямали документ за произход.
Демек, не са ги купили от борсата.
Какъв документ за произход представяте от Украйна?
Тази агенция по храните е за затвора отдавна.
Все едно са назначили родата на Менгеле там.
А Агенцията за защита на потребителите е съучастник.
На всеки престъпник, залял пазара с вредна продукция.
Много искам доказателства, че тази продукция се доставя на пазарите в Западна Европа, Великобритания и САЩ.
Давайте, покажете ни как ония лапат боклуците от Украйна.
https://epicenter.bg/article/Bogomil-Boniv/311924/11/0
 :good_job-1300:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4523 -: Март 27, 2023, 10:39:02 »
Министерството на културата е финансирало транс шоу чрез Национален фонд "Култура" по програма "Програма за възстановяване и развитие на частни културни организации". Това става ясно от афишите, в които мъже, облечени като жени, обявяват, че са изнасяли представления за пълнолетни. Труд


Ама, каква култура ни донесе "Мутри вън", а!?
Вие си ги избрахте!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8588
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #4524 -: Март 27, 2023, 12:15:51 »
Защо, ако му заповядат от САЩ, и Мутрата ще се облече в женски дрехи и всичко останало ще прави.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8588
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #4525 -: Март 27, 2023, 14:26:29 »
25-минутно интервю на Виктор Николаев и Мира Иванова с Костадин Костадинов и Деян Николов

Внимание: Интервюто не е за слабонервни! Ако не сте виждали как 2 андрюзархуса се опитват да разкъсат 2 индрикотерия, които спокойно ги наритват, гледайте!




Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4526 -: Март 27, 2023, 14:51:12 »
Много ми е трудно да издържам мъжката и женската скумрии от Нова. Наистина не са препоръчителни както за слабонервни, така и по принцип за интелигентни хора.

Заради анонса ще се опитам да ги изгледам.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4527 -: Март 27, 2023, 16:48:28 »
Издържах до край да ги гледам и слушам! Направо си е геройство.

Нищо не е неочаквано. Превърнаха информационната сфера , всички заедно - в лъжливи, нагли, дебелооки "медии"!

- Да но пък сега има банани за мамуните и секакви джендърляци и никой няма за какво да цвърка повече...
 :t0328:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4528 -: Март 27, 2023, 17:11:59 »
Защо, ако му заповядат от САЩ, и Мутрата ще се облече в женски дрехи и всичко останало ще прави.
Да си ги правят тия работи с техни, а не с нашите пари!
Вие си ги избрахте!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23472
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4529 -: Март 27, 2023, 17:57:27 »
Защо, ако му заповядат от САЩ, и Мутрата ще се облече в женски дрехи и всичко останало ще прави.

Quote (selected)
93 000 лв. от Национален фонд "Култура" за организаторите на ЛГБТИ трансшоу в столичен гей бар
https://glasove.com/novini/93-000-lv-ot-natsionalen-fond-kultura-za-organizatorite-na-lgbti-transshou-v-stolichen-gey-bar
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23472
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4530 -: Март 27, 2023, 18:03:30 »
Quote (selected)
Стоянов: Няма как да дадем боеприпаси на Украйна
„България следва общата политика на ЕС. Относно съвместното придобиване на 155 мм. снаряди, българската армия не разполага с такива системи на въоръжение, тоест ние няма как да сключим договор за такова придобиване, нямаме нужда от тях в момента”.
https://www.vesti.bg/bulgaria/stoianov-niama-kak-da-dadem-boepripasi-na-ukrajna-6164456
Ти за 152 мм кажи, ясно че стратегически ракети, подводници и самолетоносачи няма да дадем щото нямаме.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4531 -: Март 27, 2023, 19:26:17 »
Ти за 152 мм кажи, ясно че стратегически ракети, подводници и самолетоносачи няма да дадем щото нямаме.

Срамна история, елементарна манипулация, никой не иска от на с 155 мм, а за 152 мм и 122 мм - виж как набират спешно работници за Арсенал и Костенец.
Вие си ги избрахте!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8588
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #4532 -: Март 27, 2023, 19:36:52 »
Да си ги правят тия работи с техни, а не с нашите пари!
Типично по американски. Хем да те изклатят, хем да си платиш!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8588
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #4533 -: Март 27, 2023, 19:57:52 »
Писмо на Корнелия Нинова до председателите на всички политически партии
Quote (selected)
С настоящото писмо, ви призовавам да положим необходимите усилия и да гарантираме честността на изборите за 49-oто Народно събрание на 2 април. Опасенията ни са свързани с липсата на прозрачност в работата на „Информационно обслужване”.

„Информационно обслужване” е единственият орган, който не подлежи на демократичен контрол – граждански или институционален, и в който не са представени политическите партии, участващи в изборите. Това поражда недоверие към изборния процес!

Във връзка с гореизложеното, „БСП за България” ще поиска официално да бъде осигурено присъствие на наблюдатели в „Информационно обслужване”, излъчени от политическите партии и коалиции, при обработката на данните от гласуването. Осигуряването на честни и прозрачни избори е в интерес на всички политически сили и граждани. Затова Ви призовавам и вие и представляваната от Вас политическа сила да поиска официално осигуряване на присъствие на наблюдатели в „Информационно обслужване”.
Явно и в БСП споделят опасенията на "Възраждане". (Предполагам, че няма да пратят писмото чак до всички партии (те са над 100!), а само до участващите в изборите.)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23472
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4534 -: Март 27, 2023, 20:01:54 »
Предвид омаляването на електората на БСП Нинова е петимна и за още по-конспиративни извинения.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8588
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #4535 -: Март 27, 2023, 20:06:50 »
Въпреки това е права и идеята е добра. От "Възраждане" пробваха да отидат там и ги изгониха, а директорът, който ходи наскоро в САЩ на инструктаж, е отказал среща с тях.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4536 -: Март 27, 2023, 20:17:47 »
От много хитрост не можем да решим никакъв проблем. То основният проблем е ниската избирателна активност, но тя е провокирана. Да бяха ритнали хартията и да се концентрират върху достъпа до машините и начините за машинации. По принцип сме прекалено подозрителни. Пък има начин да се контролират нещата, като сведем проблемите до един-два. Не знам как някои си представят че едни лоши хора бъркат във  всяка оф-лайн машина и натамъняват, после маскират. Предлагам в текущото положение да се концентрира вниманието върху РИК и донякъде върху ЦИК. Полицейските акции са по-скоро театро.
« Последна редакция: Март 27, 2023, 20:40:18 от dabedabe »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23472
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4537 -: Март 27, 2023, 20:22:43 »
Технологията я има.
НАП ежеминутно получава данни от стотици хиляди касови апарати, не виждам проблем с десетина хиляди машини за гласуване.
Информационно обслужване е доста мътна организация, но не е невъзможно да им се бръкне  в джигера да се разбере:
"Мъж ли си, жена ли, или хермафродит - звяр или риба?"
По Смирненски.
П.П. Съ еб@ в смирненеца.
Последното да се чете по Ботев.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8588
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #4538 -: Март 27, 2023, 20:28:41 »
Да, технически е възможно окончателните резултати от изборите да се получават броени часове след обявяването на края на изборния ден. Проблемът е в доверието.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4539 -: Март 28, 2023, 07:59:02 »
.
« Последна редакция: Март 28, 2023, 08:22:15 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23472
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4540 -: Март 28, 2023, 11:22:30 »
Quote (selected)
Димитър Стоянов: Няма решение за изпращане на български военни в Украйна
https://glasove.com/novini/dimitar-stoyanov-nyama-reshenie-za-izprashtane-na-balgarski-voenni-v-ukrayna
Още?
Овертоне, що ти трябваше да го измисляш тоя джам?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8588
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #4541 -: Март 28, 2023, 12:28:10 »
Е, то и за оръжието нямаше, но отиде там, макар и по леко заобиколен път. Какво пречи и военните да отидат по същия път?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4542 -: Март 28, 2023, 15:01:12 »
Надявам се, след изборите, надувачите на тръби да се спихнат. И да поутихнат и се поуспокоят нещата. Такваз малка и смачкана държава, а толкоз емоции.
...........................
Вече не се таксувам за съвършен. То се оказа, неочаквано за интелигентен с претенции форум, че шегаджии няма. Разочаровах се.
« Последна редакция: Март 28, 2023, 16:26:21 от dabedabe »

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4543 -: Март 28, 2023, 16:30:03 »
Quote (selected)
Вече не се таксувам за съвършен.
Н'дей ва, ф теп ни бе надеждата. Сичката!
 :t2334:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4544 -: Март 28, 2023, 16:49:14 »
Какво да ти кажа повече? За мен е интересна реакцията.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4545 -: Март 28, 2023, 16:54:30 »
https://epicenter.bg/article/VVS-s-ostro-pismo-sreshtu-Tagarev--Iska-da-dadem-tehnika-v-polza-na-chuzhdi-darzhavi/312090/2/0
Искам само да илюстрирам разбиранията си за понятието "полезен идиот".
Не, не за мамковината, а за комуто трябва.
Имам и едно допълнение - една доскорошна моя заблуда - смятах и наш Киро за такъв - все пак, че ще е полезен да се противопостави на друг един полезен от горния тип - мутрата.
Киро обаче излезе, че не е полезен - оказа се с доста скромни възможности, уви. Т.е. само идиот.
За да си попълня колекцията от възможни идиоти, все още очаквам полезния такъв  за мамковината.
Имам ена-две номинации, но след разочарованието кирово, ще изчакам още, за да съм сигурен.
Но то човек се учи докато е жив, все пак, веднага мога да употребявам нарицателното "Тагарев" -там нещата са избистрени.
 
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4546 -: Март 28, 2023, 17:03:14 »
Всеки разумен човек бие шута на джуките от всички т.н. телевизии.
.............................
Бих хвърлил поглед на жена, но не и на кукла. Телевизията ще загине, както я кара.
« Последна редакция: Март 28, 2023, 17:09:46 от dabedabe »

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4547 -: Март 28, 2023, 17:12:06 »
Quote (selected)
https://epicenter.bg/article/Georgi-Markov--Tazhni-dni-za-Zapadnata-demokratsiya/312054/11/0
Пааак много точен агент Николай.
Ако бе преди 30-на години, щях да съм убеден, че са му свили примката около мудете и мъдуриста е дръпнал силно канапчето.
Ама не - тези простотии продължават да се въдят из главите не на полезните идиоти, а само на обикновените такива.
И се чудя кво му станА на Жорето!
Наистина нямам обяснение! 
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4548 -: Март 28, 2023, 17:21:23 »
Ще се опитам да разговарям с теб. Какво те притеснява, какво е туй Жоре?

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4549 -: Март 28, 2023, 17:33:38 »
Ще се опитам да разговарям с теб. Какво те притеснява, какво е туй Жоре?
И аз!
На Джиджи и остава по малко от месец, изчакай, може пък тя да може - аз не!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23472
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4550 -: Март 28, 2023, 17:51:20 »
Quote (selected)
"Вдигни очи, виж този свят!"
Вдигнах и го видях, този Запад, не е онзи Запад, към който вдигнахме очи 1989 г.
Седесарския шут взел та прогледнал и пак е готов за шут, както и по соца е шутирал капитализма.
Каква хубава думичка за такива като него "шут", готов за всякаква публика.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23472
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4551 -: Март 28, 2023, 18:17:05 »
Quote (selected)
Демерджиев видя руска следа в бомбените заплахи в училищата
Прокуратурата обяви, че се самосезира за сигналите за бомби и ще разследва тероризъм
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/demerdzhiev-vidya-ruska-sleda-bombenite-zaplahi-uchilishtata
Путин сън не спи да ни тормози.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23472
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4552 -: Март 28, 2023, 18:26:02 »
Quote (selected)
Радев: Държавата ще се намеси, ако образованието започне да става бизнес
https://manager.bg/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0/radev-darzavata-ste-se-namesi-ako-obrazovanieto-zapochne-da-stava-biznes
Не ве!
Не е бизнес!
Само като видиш как "парите следват ученика" и ти става ясно че е абЦелютно безкористно и в полза роду. :lol:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4553 -: Март 28, 2023, 19:25:16 »
Ще гласувам, за който обещае, че няма да строи американски и френски реактори, само защото са западни и по-скъпи, а ще строи само по-изгодните за България!
Вие си ги избрахте!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23472
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4554 -: Март 28, 2023, 19:28:21 »

Quote (selected)
Новият посланик на Украйна у нас Олеся Илашчук встъпи в длъжност.
https://glasove.com/novini/noviyat-poslanik-na-ukrayna-u-nas-olesya-ilashchuk-vstapi-v-dlazhnost
Ей!
Па се уредихте жълтопаветниците, а ние от прованса за мануалносексуални терапии само ще четем. :smokin:
 
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4555 -: Март 28, 2023, 19:42:15 »
Проститутката в ляво що се хили е ясно, но тази отдясно що?
п.с. мое дясно.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4556 -: Март 28, 2023, 19:57:15 »
Явор Колев току що по телевизора обясни, как са рзбрали, че бомбените заплахи са от Русия - по стилистиката!   :lol:

Аз пък казвам, че руснаците нямат очевидна полза, и е възможно заплахите да са "операция под чужд флаг", например на "партнерите", да плашат българите с Путин. 
« Последна редакция: Март 28, 2023, 20:04:59 от Maximus II »
Вие си ги избрахте!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4557 -: Март 28, 2023, 20:08:38 »
Допускам да става за работа, макар за накратко. А като спомена Джиджи, ти не си по-малко словоохотлив. Но тя е добронамерена определено. Не мисля че заслужаваше такава санкция. Измери си ръста и не се повдигай на пръсти! Не ти знам милионите, дето ти подплътяват самочувствието.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23472
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4558 -: Март 28, 2023, 20:10:36 »
Не мисля че и "партнерите" тръпнат да се занимават с нас.
Ние сами се закопаваме с учудващо вдъхновение.
Някое хлапе не е искало да отиде на училище и ....
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #4559 -: Март 28, 2023, 20:11:04 »
Явор Колев току що по телевизора обясни, как са рзбрали, че бомбените заплахи са от Русия - по стилистиката!   :lol:
Явор Колев е логичен!
По един стаааар виц!
"Конкурс за нови кадри в полицията. Показват им снимка в профил на заподозрян и ги питат за анализ.
Първи кандидат - този човек е с едно ухо!
-Идиот - просто снимката е в профил - вън!
Втори кандидат - същото!
Вбесен изпитващият крещи - третият!
Третият обявява, че лицето може да е с контактни лещи!
Комисията е ошашавена и прави справка - оказва се заснетия действително е с контактни лещи!
С треперещ глас председателят пита - как стигнахте до това заключение?
- Просто е. Няма как лицето да носи очила с едно ухо!"
« Последна редакция: Март 28, 2023, 20:21:00 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.