Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 30, 2024, 06:01:43

Автор Тема: И сега? …  (Прочетена 566214 пъти)

deneb и 146 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11178
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5100 -: Април 05, 2023, 15:11:37 »
Quote (selected)
Доц. Стойчев: ГЕРБ ще предложи правителство от хора, които нямат нищо общо с политиците
https://epicenter.bg/article/Dots--Stoychev--GERB-shte-predlozhi-pravitelstvo-ot-hora--koito-nyamat-nishto-obshto-s-polititsite/312781/2/0
 :drooling_bouncy_smileys-959:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11178
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5101 -: Април 05, 2023, 15:17:53 »
Quote (selected)
Проблемът на БСП е, че нямат нито една ярка и харизматична личност.
Уви!
Сравнявам - възрожденците имат само една ярка и харизматична личност и - дърпат напред.
Като, ако и когато дойде време за свършване на работа, и то в режим на ограничени компромиси, без които, поне за момента светът е невъзможен - едва тогава ще се прецени, кой за какво става.
Едва ли ще го доживея, но то пък не зависи и от някаква дребна България /колкото и да ми е мила и си я харесвам/.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #5102 -: Април 05, 2023, 15:20:31 »
"Това им е таванът на Възраждане!"...
....е заглавието на тези избори.
И на предишните.
И на по-предишните.
Такова ще бъде и на следващите.
Това, от две години, са мъдрите умозаключения на повечето анализатори.
"4% им е таванът"...
Споко, "10% им е таванът"...
Абе, "14% им е таванът"...
Вижте, "чукнаха 25%, ама това им е таванът, кълна се!"...
А истината е, че таван просто нямат. Защото България се намира в състояние на политическа аномалия.
Аномалията:
От една страна живеем в общество, в което поне 3/4 от цялото население е консервативно, антилиберално, умерено в геополитиката и непонасящо в кръвта си цялата идеологическа помия, която се излива от Брюксел, Холивуд, Грета Тунберг и Световния Икономически Форум.
А от друга, докато 3/4 от българите са консервативни, то практически всички големи партии не са. Те или са искрено либерални като ПП/ДБ, с такъв електорат и такива цели, или неохотно имитират либералност за пред "западните партньори".
Това поставя Възраждане в уникалната ситуация да "тичат" на празна писта. И то най-перспективната писта. Пистата на консервативното в България, която няма таван. Затова и Възраждане няма да имат такъв, колкото и да се успокоявате по студиата. Съвсем скоро това спокойствие ще бъде заменено с паника.
Единственото решение е аномалията да бъде прекратена - тоест щом 3/4 от българите са антилиберални, такива следва да бъдат и основните, водещи, големи партии в България. Да не се срамуват да застават до лидери като Орбан и Тръмп, да не треперят пред посолства и да не играят по свирката на НПО-та.
Не е сложно, не е и страшно. Поне 3/4 от българите го искат.
Ако вас ви е страх да го направите, то Възраждане не ги е, и ще ви изядат, рано или късно, електората. А като го направят - не им се сърдете. Сърдете се на себе си за липсата на смелост и далновидност.

https://www.lentata.com/blgariya-se-namira-v-sstoyanie-na-politicheska-anomaliya

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #5103 -: Април 05, 2023, 15:23:16 »
А, вий сте се разбрали вече.
Аз да казвам ли за кого съм гласувал?
 :smokin:

Наясно съм. Както и ти си наясно поне за мен  :nuts:

Не знам Буратино и Анонимусът каква са я свършили накрая. Принца никога не казва... :nuts:

Направих си труда да отида до посолството и да му пусна една бюлетина на Костя.
Да видим.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11178
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5104 -: Април 05, 2023, 15:25:03 »
Quote (selected)
При всякаква ситуация на ПП може да се наложи да работи с ДПС
https://epicenter.bg/article/Dots--Stoychev--GERB-shte-predlozhi-pravitelstvo-ot-hora--koito-nyamat-nishto-obshto-s-polititsite/312781/2/0
Проблемът с ДПС е сложен. За разлика от клиентелисткия ГРОБ, клиентелистката ДПС винаги ще я има, а дори и ще нарастват!
Задължително ще трябва да се търси начин да се работи с тях и аз не виждам друг, освен постепенно опитомяване.
Няма да стане в близките 20 г., но и друг начин няма.
Иначе, след 30 г., ако не се случат други катаклизми по света, тук ще стане Косово.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5105 -: Април 05, 2023, 15:26:48 »
Ето го българския "неутралитет" относно Украйна

https://www.veed.io/view/eda68e28-babc-452d-9f5a-64f99ed2837e?sharingWidget=true&panel=share

Видеото е от 03.04.2023 в Карлово.
Целият ден имало камиони с украински номера.
Това е на пътя между двата военни завода “Арсенал” в гр. Казанлък и ВМЗ Гр. Сопот.

Някой дали е учуден, какво по-точно се товари в тази върволица тирове!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11178
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5106 -: Април 05, 2023, 15:28:23 »
Quote (selected)
Ако вас ви е страх да го направите, то Възраждане не ги е, и ще ви изядат, рано или късно, електората. А като го направят - не им се сърдете. Сърдете се на себе си за липсата на смелост и далновидност.
Има логика, но все още не мога да се освободя от усещането, че този филм е кавър.
Оригиналът се казваше "Атака".
 :nuts:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #5107 -: Април 05, 2023, 15:33:41 »
Кептъне
Навремето в Карлово имаше и много големи погреби с въоръжение.
Ако не се лъжа под. 80540.
Не зная какво е станало с тях.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #5108 -: Април 05, 2023, 15:38:49 »
Quote (selected)
Ако вас ви е страх да го направите, то Възраждане не ги е, и ще ви изядат, рано или късно, електората. А като го направят - не им се сърдете. Сърдете се на себе си за липсата на смелост и далновидност.
Има логика, но все още не мога да се освободя от усещането, че този филм е кавър.
Оригиналът се казваше "Атака".
 :nuts:

Аз за Атака не съм си и помислял да гласувам.
За Костя втори път, но на принципа като няма риба и ракът е риба.
Но все пак изглежда по-свестен от предишните патриоти. Бих добавил т.н. патриоти.


Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5110 -: Април 05, 2023, 15:48:07 »
Оригиналът "Атака" много се увличаше по Вагрер!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7444
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5111 -: Април 05, 2023, 15:48:22 »
Цитат на: kаily
Цитат на: Maximus II
Колкото сме по-тясно обвързани със САЩ, толкова по-бързо България ще се срине и изчезне!
Е да, ама трябва, друже, трябва. България с който се е събрала, той бял ден не е видял.
Наш дълг е, след като ликвидирахме, Варшавския договор, да ликвидираме и натуту.

Май нашата ентропия е чудовищна и поглъща реда на всичко, до което се допрем  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.


Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5113 -: Април 05, 2023, 15:56:33 »
А, вий сте се разбрали вече. Аз да казвам ли за кого съм гласувал?
За БСП.

Наясно съм. Както и ти си наясно поне за мен.
За "Възраждане".

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5114 -: Април 05, 2023, 15:59:26 »
Председателят на Столичния общински съвет Георги Георгиев е бил на посещение в Пентагона. Защо?
Как защо? За грант!
Добре де, но защо точно в Пентагона? Каква работа има там столичен чиновник? Тая работа никак не ми харесва. Прилича като да са обсъждали ще издържи ли София на още една американска бомбардировка, 80 години по-късно. (За която после ще обвинят Русия, естествено.)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5115 -: Април 05, 2023, 16:02:56 »
"Това им е таванът на Възраждане!"...
....е заглавието на тези избори.
И на предишните.
И на по-предишните.
[...]
Ако вас ви е страх да го направите, то Възраждане не ги е, и ще ви изядат, рано или късно, електората. А като го направят - не им се сърдете. Сърдете се на себе си за липсата на смелост и далновидност.

https://www.lentata.com/blgariya-se-namira-v-sstoyanie-na-politicheska-anomaliya
Добре е написано! Авторът е Кристиян Шкварек. Що за птица е той всъщност?

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5116 -: Април 05, 2023, 16:06:09 »
Председателят на Столичния общински съвет Георги Георгиев е бил на посещение в Пентагона. Защо?
Как защо? За грант!
Добре де, но защо точно в Пентагона? Каква работа има там столичен чиновник? Тая работа никак не ми харесва. Прилича като да са обсъждали ще издържи ли София на още една американска бомбардировка, 80 години по-късно. (За която после ще обвинят Русия, естествено.)

Ако София продължава да изпраща оръжия/боеприпаси в Украйна, ВКВ на РФ съвсем легитимно може да я избомбят.
А как НАТО ще я пази - прочетете с разбиране чл. 4 и чл. 5 от устава на НАТО.
Предполагам, както обикновено със санкции, ако въобще още са останали някакви, ако не се измислят виртуални.


Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5118 -: Април 05, 2023, 16:38:23 »
Добре де, но защо точно в Пентагона? Каква работа има там столичен чиновник? Тая работа никак не ми харесва. Прилича като да са обсъждали ще издържи ли София на още една американска бомбардировка, 80 години по-късно. (За която после ще обвинят Русия, естествено.)
Ако София продължава да изпраща оръжия/боеприпаси в Украйна, ВКВ на РФ съвсем легитимно може да я избомбят.
Я го направят, я не. По-сигурно е да го направят САЩ и да обвинят Русия, насъсквайки България да изпрати войски да се бият с руснаците.
След 80 години наследниците на Хитлер ще се опитат да поправят неуспеха му да накара България да изпрати войски на Източния фронт.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5119 -: Април 05, 2023, 16:43:15 »
Май нашата ентропия е чудовищна и поглъща реда на всичко, до което се допрем 

Чак такива важни не сме, като петелът, който си мисли че като кукурига и прави разсъмването, просто избираме и се оставяме, да ни водят болни мозъци, защото сме комплексиран народ, тайно мразим можещите, способните и знаещи и гласуваме за посредствени, които ни закопават, бай Суджук много точно го е доловил: Аз съм прост и вие сте прости и за това се разбираме. Мързи ни да порастнем и да поемем отговорността си и избираме поредния ни оправяч, да ни оправи, макар оправянето после да не ни кефи!

Това последното, във връзка с коментарите тук, кой за кого е гласувал, а не за какво!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5120 -: Април 05, 2023, 16:52:09 »
Кристиян Шкварек. Що за птица е той всъщност?
Десен евроатлантик.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5121 -: Април 05, 2023, 17:20:54 »
Жалко, има литературен талант.

_________________________________________________________


Книгата, послужила като дисертация на Костадинов:




Дисертацията на Борисов "Психофизическа подготовка на оперативния състав на Противопожарна охрана за действие в екстремална ситуация":




А това е изобретението на Борисов, което не е било признато, защото в СССР вече имало такова - брояч на секундите до края на текущата светлина на светофар:




Някъде четох, че Борисов не е прост човек, но се прави на такъв. Това явно се оказва вярно. Жалко за инж. Борисов. Ако беше останал социализмът, щеше да е полезен на България.
« Последна редакция: Април 05, 2023, 17:53:33 от lucho »

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1277
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5122 -: Април 05, 2023, 17:36:21 »
''Единственото решение е аномалията да бъде прекратена - тоест щом 3/4 от българите са антилиберални, такива следва да бъдат и основните, водещи, големи партии в България. Да не се срамуват да застават до лидери като Орбан и Тръмп, да не треперят пред посолства и да не играят по свирката на НПО-та.
Не е сложно, не е и страшно. Поне 3/4 от българите го искат.''

Само че изборните резултати показаха друго.Пак.
Ако горенаписаното беше вярно, ''Атака'' щеше от учредяването си до ден днешен да управлява самостоятелно с комфортно мнозинство от 2/3 в НС. От поява на друга националистическа партия не би имало необходимост. А ГЕРБ щяха да са партийка с дузина депутатски места, щот' лидерът таквоз 'ноо носи на харизма.
----
За мен национализъм не е мръсна дума. Патриотизъм понесе много негативи покрай ВМРО и НФСБ, поотделно и заедно.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5123 -: Април 05, 2023, 17:46:05 »
Quote (selected)
Единственото решение е аномалията да бъде прекратена - тоест щом 3/4 от българите са антилиберални, такива следва да бъдат и основните, водещи, големи партии в България. Да не се срамуват да застават до лидери като Орбан и Тръмп, да не треперят пред посолства и да не играят по свирката на НПО-та.
Не е сложно, не е и страшно. Поне 3/4 от българите го искат.''
Само че изборните резултати показаха друго.Пак.
Не са. Щяха да покажат нещо, ако гласуването беше задължително. Но сега не е и при мнозинство от негласуващи процентите на участниците в изборите не отразяват отношението на българите към неолиберализма.

По отношение на термините, на мен ми харесва повече българската дума "родолюбие".

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5124 -: Април 05, 2023, 18:00:23 »
Само че изборните резултати показаха друго.Пак.
Ако горенаписаното беше вярно, ''Атака'' щеше от учредяването си до ден днешен да управлява самостоятелно с комфортно мнозинство от 2/3 в НС. От поява на друга националистическа партия не би имало необходимост. А ГЕРБ щяха да са партийка с дузина депутатски места, щот' лидерът таквоз 'ноо носи на харизма.


Изборните резултати показаха за сетен път, че българинът е политически неграмотник и няма никаква представа в какъв свят живее. Няма как да се определяш като "антилиберал" и да гласуваш за либерални партии. А всички партии в България са либерални, вкл, Възраждане. Омразата към САЩ или любовта към Русия нямат никакво отношение към кой политически сектор принадлежи дадена партия. Драган Цанков, например, какъв е бил? В България няма нито марксистки, нито десни, консервативни и реакционни партии. Всичко е буржоазно либерално джубре.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1277
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5125 -: Април 05, 2023, 18:04:45 »
По отношение на термините, на мен ми харесва повече българската дума "родолюбие".
Съгласна съм с теб. Жалко, че и в този случай сме заместили красива родна дума с чуждици. А що се отнася до негласуващите, какво да ти кажа. Ако беше задължително и носещо солидна глоба при този избор на кандидати, щях да гласувам с ''не подкрепям никого''. към 100 000 са гласували така. Показва само отвращение към политическите ни хм, ''сили''. Обаче те всички са гьонсуратлии и се държат със зъбки и ноктенца за столовете в заседателната зала.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1277
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5126 -: Април 05, 2023, 18:08:45 »
В България няма нито марксистки, нито десни, консервативни и реакционни партии. Всичко е буржоазно либерално джубре.
И защо, според Ваша милост, у нас не се появява толкова години прилична консервативна партия?
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23793
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5127 -: Април 05, 2023, 18:14:36 »
А, вий сте се разбрали вече.
Аз да казвам ли за кого съм гласувал?
 :smokin:

Наясно съм. Както и ти си наясно поне за мен  :nuts:

Не знам Буратино и Анонимусът каква са я свършили накрая. Принца никога не казва... :nuts:
От години гласувам с отвращение.
Даже за БСП гласувах и за Радев щото другото ептен ме ужасяваше.
Последно време ( нееднократно ) гласувам за Възраждане с пълното съзнание че шансовете са им никакви, а ако вземат да станат големи Костадинов ще го турят на пангара за дни. Тия с местни представители на адрес Козяк Ностра даже собствен президент гонят да унищожат, какво остава за някакъв туземец в колония.
Относно Атака и ВМРО, тия хранени хора Волен май от списание Култура, после вестник Демокрация, после.... Крайкачан Шкембе - патриот от ДС, после десен, после патрЕот...
Заеби!
Те са толкова патриоти колкото ДПС са турска партия а не бизнес империя, ибрикчии на повикване.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5128 -: Април 05, 2023, 18:18:25 »
Последните избори отново доказаха правотата на твърдението относно 80%-ното определение касателно електората на проф. Иво Христов.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5129 -: Април 05, 2023, 18:19:55 »
И защо, според Ваша милост, у нас не се появява толкова години прилична консервативна партия?

Защото няма предпоставки и субективен фактор. Видя се какави марксисти са бившите членове на БКП - един милион най-обикновени либерални социалдемократи. А консерватизмът не е единствено "против" Истамбулската. Консерватизмът е враг на всяка реформа в обществения и икономическия живот. Ние нямаме роялисти, реакционно офицерство, фанатичен клир, крупни индустриалци и земевладелци. Откъде да се появи този консерватизъм и какво ще отстоява?


Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5131 -: Април 05, 2023, 18:58:20 »
В България няма нито марксистки, нито десни, консервативни и реакционни партии.
Марксистки има. На изборите имаше коалиция "Неутрална България", в която участваха и две комунистически партии - БКП и ПБК. Освен тях има и КПБ, СКБ и БРП(к).

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23793
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5132 -: Април 05, 2023, 19:07:48 »
Имахме един спор с Онций дали Баце или Нинова е по-лидер.

Quote (selected)
Борисов: Личните ни чувства нямат значение, трябва да има редовен кабинет
https://manager.bg/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0/borisov-kabinet-trabva-da-bade-sastaven-nai-stabilno-upravlenie-bi-imalo-s-koalicia-mezdu-golemite-partii
Може да е лош, ама е уникален!
Win-win.
ПП ще го подкрепят натиснати от Козяк Ностра и ще паднат в есенната битка за местната власт или няма да го подкрепят и от високото място ще ги отрежат и пак мвестна през крив  Макрон. :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!


Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11178
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5134 -: Април 05, 2023, 19:42:18 »
Quote (selected)
Новият опонент на „Продължаваме промяната“ вече е собственият им коалиционен партньор
Е така де, един българин - четник, двама - чета, трима - чета с предател!
Нищо ново под небето.
Държа да уточня, че новият прочит на тази поговорка е с изместена координатна система.
Тя започва така - един българин-предател, двама...
Също нищо ново от доста време.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5135 -: Април 05, 2023, 19:55:49 »
Новият опонент на „Продължаваме промяната“ вече е собственият им коалиционен партньор
Е па добре стартират.
Сега започва рязане, пришиване и потягане на непасващи части към туловището на франкенщайнското чудовище. Че не е жизнеспособно е ясно, но от научен интерес ми е любопитно какво политическо квазимодо ще сглобят.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5136 -: Април 05, 2023, 20:00:57 »
Има и друго. Оказва се, че по стар коалиционен адет жълтопаветният талибанлък е прецакал партньора си с преференции. Така сектата се сдобива с повече депутати, непрепорционално на електоралния си принос :D

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23793
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5137 -: Април 05, 2023, 20:08:04 »
Quote (selected)
Сашо Дончев дарил половин милион в кампанията на ПП-ДБ
...
Дончев е един от посредниците в газа, които бяха върнати от "Продължаваме промяната" по време на управлението им. Припомняме, че след като отказаха да плащат на "Газпром" в рубли, правителството на Петков и Василев започна да купува отново руски газ, но през посредници, един от които е и Сашо Дончев.
https://glasove.com/novini/sasho-donchev-daril-polovin-milion-v-kampaniyata-na-pp-db
Когато руснаците го галеха по главата беше фърст русофил, като му поискаха да си плаща газа стана яростен русофоб.

Quote (selected)
В "Продължаваме промяната" има и недоволство от това, че заради индивидуални кампании на кандидати по места (с които те се борят за лични гласове, преференции), са разместени подредените от централите листи, казаха източниците на "Дневник". Справка в данните от гласуването сочи, че заради преференции кандидати на "Демократична България" изместват номинации на "Продължаваме промяната" в Пловдив, Варна Бургас, Русе и Плевен.
https://glasove.com/novini/hristo-ivanov-pazim-koalitsiyata-ne-dopuskame-separatistki-deystviya
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5138 -: Април 05, 2023, 20:10:20 »
Аз не съм отваряла СЕГА сигурно отпреди две години

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11178
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5139 -: Април 05, 2023, 20:16:47 »
Засега РаданКъ и той го дава дърпащ се, мон женерал - тоже.
Ристю сам да влезе да го оглозгат и отделят???
Пак?
Уф!
Стига!
Аз се опитвам да разсъждавам логично как би постъпил плужек!
Тъпо!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5140 -: Април 05, 2023, 20:19:51 »
Засега РаданКъ и той го дава дърпащ се, мон женерал - тоже.
Ристю сам да влезе да го оглозгат и отделят???
Пак?
Уф!
Стига!
Аз се опитвам да разсъждавам логично как би постъпил плужек!
Тъпо!

Все пак и талибанлъка са коалиция - ристювци, костоваци и зеленяци. Не знам педалите дали още са при тях. Егати франкенщайна - коалиция в коалиция

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #5141 -: Април 05, 2023, 20:47:40 »
"Промяната“ заби нож в гърба на "Демократична България"
С изпреварващата си позиция против всякакви съглашения и преговори с ГЕРБ, „Продължаваме промяната“ се опитват да маневрират от бойно поле, на което със сигурност губят, към такова, на което биха могли да спечелят. Обаче, на това бойно поле техният основен опонент вече не е ГЕРБ, а собственият им коалиционен партньор – „Демократична България“. Позволете ми да обясня.
.......

https://glasove.com/na-fokus/promyanata-zabi-nozh-v-garba-na-demokratichna-balgariya

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5142 -: Април 05, 2023, 21:14:24 »
Quote (selected)
Сашо Дончев дарил половин милион в кампанията на ПП-ДБ
...
Дончев е един от посредниците в газа, които бяха върнати от "Продължаваме промяната" по време на управлението им. Припомняме, че след като отказаха да плащат на "Газпром" в рубли, правителството на Петков и Василев започна да купува отново руски газ, но през посредници, един от които е и Сашо Дончев.
https://glasove.com/novini/sasho-donchev-daril-polovin-milion-v-kampaniyata-na-pp-db
Когато руснаците го галеха по главата беше фърст русофил, като му поискаха да си плаща газа стана яростен русофоб.
---

В същност Газпром излови Дончев като откровен крадец, който от общата печалба краде и инвестира в собствена към краен клиент преносна мрежа. Наложи се да се откупи и той ловко се продаде на американците, като всичко пререгистрира в Великобритания. Така че газът е руски, но посредниците са политически коректни американци, а СИГЪ е английски сайт, собственост на английската фондация Дончев и сие.
Нищо ново под слънцето булгаристтански бузинесмен.



Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5143 -: Април 05, 2023, 21:33:01 »
Капирате ли сега КОЙ по-точно финансира кампанията на ПП-ДБ?

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5144 -: Април 05, 2023, 22:16:47 »
Дончев. И чрез него Англия.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5145 -: Април 05, 2023, 22:44:28 »
Това е оня (оная) с тротинетката:

Това също, подигравка с дете, да видим какво ще кажат "органите"
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5146 -: Април 05, 2023, 22:59:06 »
Основният проблем с Тротонетката, Чеченеца и Куката е: Защо срещу Тротонетката няма обвинения? Да не би за педалите да важат други закони?

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7444
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5147 -: Април 05, 2023, 23:41:53 »
"Педерастите, лесбийките и травеститите гласуват за ППДБ. А ти?"

Ей такъв "слоган" трябваше да има. И трябва да има на следващите избори.
 :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5148 -: Април 06, 2023, 07:36:43 »
Основният проблем с Тротонетката, Чеченеца и Куката е: Защо срещу Тротонетката няма обвинения? Да не би за педалите да важат други закони?
Диагностицирана е, може би.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5149 -: Април 06, 2023, 08:04:23 »
Диагностицирана е, може би.
Диагностициран(а) е, може би.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5150 -: Април 06, 2023, 09:01:54 »
БХК връчил на Емили Тротинетката грамота за номинирана за наградите „Човек на годината“.  :thup:

Миналата година, БХК предлага престъпни деяния на основата на увреждане или такива, възползващи се от увреждането като уязвимост на жертвата, следва да се признават като т.нар. "престъпления от омраза“, т.е. престъпления с дискриминационен елемент.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5151 -: Април 06, 2023, 09:27:08 »
Защо срещу Тротонетката няма обвинения? Да не би за педалите да важат други закони?
Разбира се, поне в САЩ (а значи и в колониите им). Някаква изродка, въобразила си, че е мъж, разстреляла един куп деца. Сега никой не смее да каже една лоша дума за нея, камо ли пък да осъди престъплението ѝ. Добре поне че полицията я е застреляла.

Като че ли при капитализма и без това няма идеални условия за престъпниците, сега се прибавя непробиваемо алиби. Обявяваш се за сбъркан(а) (дали си наистина няма значение) и можеш да правиш всичко, дори масови убийства. Ставаш недосегаем(а)!!!

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5152 -: Април 06, 2023, 12:05:49 »
БХК връчил на Емили Тротинетката грамота за номинирана за наградите „Човек на годината“. 
Тия олигофрени (бавно ще им обясня какво значи тая дума) за пореден път извършват престъпна простотия. Един друг такъв техен човек на годината стана убиецът джопол фримън, освободен досрочно, заявил, че ще остане у нас да работи и помага на семейството на убитото момче и с високо вдигнат седен пръст незабавно напуснал България.

П.П. откъм анатомия Емили си бил Емил

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5153 -: Април 06, 2023, 12:11:09 »
Провокаторът на вчерашната пресконференция на "Възраждане" в БТА се оказа наркоман
Цитат на: Костадин Костадинов
🔔 Крайно време е на входа на БТА да започнат се правят бързи тестове за наркотици на влизащите.
🧟‍♂️ Вчера на пресконференцията ни пратиха видимо неадекватен човек, представящ се за журналист.
😱 Пребледнял, със силно разширени зеници и треперещи ръце, налитащ на бой на журналисти, същият беше благо изпроводен от оператори, които го снимаха, очевидно очаквайки провокацията му да се увенчае с успех. Е, не успя, и сега очакваме следващите пратеници на ППДГБТ+ 🙂.
Дано поне следващия път да пратят по-малко зависим от субстанции човек, защото по едно време започнах да се тревожа да не вземе провокаторът да умре от свръхдоза в залата на БТА. Веднага щяха да обвинят нас за това. 🙂

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2587
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5154 -: Април 06, 2023, 12:22:26 »
две комунистически партии - БКП и ПБК

И още една: БКП (ц) - центристи! Нашата...  :b0705:

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5155 -: Април 06, 2023, 12:24:49 »
Невъобразимо слагачество пред метрополията
Quote (selected)
Баскетболна зала "Общинска" в Стара Загора
⁉️Какво излишно виждате на снимката и какво място има в зала, къде играят два български отбора?
❗О, неразумний юроде, поради що...


Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5156 -: Април 06, 2023, 13:43:40 »
Невъобразимо слагачество пред метрополията
Добре че не са опънали синьо-жълтия байряк на страдащите от синдрома на Даун
« Последна редакция: Април 06, 2023, 15:28:13 от Kole »

Активен deneb

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 302
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5157 -: Април 06, 2023, 14:53:52 »
Засега РаданКъ и той го дава дърпащ се, мон женерал - тоже.
Ристю сам да влезе да го оглозгат и отделят???
Пак?
Уф!
Стига!
Аз се опитвам да разсъждавам логично как би постъпил плужек!
Тъпо!
Не знам, не знам...не ми се вярва опитът ти да излезе успешен - трябва да си плужек, за да влезеш в неговата логика, ама като не си...
Вече съм толкова погнусена, че дори не се опитвам да разбирам кое да е от тези  ОПГ /партии не могат да се нарекат/. Даже не чета пресата, само при вас идвам да се информирам, че по-щадящо поднасяте гадната манджа. 


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23793
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
ЕС е вреден за вашето здраве!