Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 30, 2024, 04:29:56

Автор Тема: И сега? …  (Прочетена 566058 пъти)

0 Потребители и 134 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5280 -: Април 08, 2023, 23:34:44 »
Бе и избутването на Караколев беше смехория. Журналистите взеха да стават артисти. БХ като каза мисирки, не беше прав съвсем.
Случаите на Флора и Караколев на пръв поглед си приличат... ама не съвсем. Защото т. н. демократичните мисирки, както и Кошлуков, много се възмущават на изгонването на Флора, ама когато Кирчо ръга Караколев в ребрата, когато не го допускат до пресконференция всичко е нормално.
А това, че вече няма професия журналист е ясно на всеки непредубеден и мислещ. Но още по-големия проблем е, че почти не останаха журналисти в целия свят. Всеки работи за благото на чорбаджията и само малко да мръдне от правата линия - следва теслата.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5281 -: Април 09, 2023, 09:20:09 »
Вацева го чета тука дето го поднасяте и по някой вестник. Все по-рядко. Балансьор.
Точно това искам да ти кажа - твърдиш, че се повтаря, защото го четеш по социални мрежи, в които няма начин да не се повтаря. Ама стотици хиляди, които формират мнение от БНТ, БНВ и Нова, не са го чули и видяли от 5 години. И за тях не се повтаря.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5282 -: Април 09, 2023, 10:36:13 »
Доц. Валентин Вацев, проф. Иво Христов, Боян Чуков, проф. Нако Стефанов, проф. Дарина Григорова и др.п. са табу за официалните пропагандни отходни канали. А ги е поканил някой там, а е изхвръкнал начаса, със забрана да бъде назначаван на всички подобни места. На кого му се разделя с тлъстата заплата?

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5283 -: Април 09, 2023, 12:00:12 »
Боян Чуков го канят. Иво Христов е абониран за Джуката 1 път месечно.
За останалите съм съгласен. А да сте виждли скоро проф. Димитър Йончев?!?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23793
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5284 -: Април 09, 2023, 14:21:56 »
Quote (selected)
"Спаси София" подкрепи ПП-ДБ срещу ГЕРБ
Борис Бонев призова двете партийни формации към издигане на обща кметска кандидатура в столицата
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/spasi-sofiya-podkrepi-pp-db-sreshtu-gerb
Ще налея малко вода в мелницата на дабедабе, ама кой е безгрешен.
Май ще трябва да се обединим в партия "Спаси ни от София" и производните заседнали около жълтите павета.
Да ме извиняват истинските софиянци, но те са малцинство в София, както и българите в България.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5285 -: Април 09, 2023, 17:16:34 »
Боян Чуков го канят.
Канят брат му Владимир. При братя Чукови положението е горе-долу като при братя Алгафари.
Quote (selected)
Иво Христов е абониран за Джуката 1 път месечно.
Коя е тая Джука?


Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7410
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5287 -: Април 09, 2023, 17:46:10 »
Коя е тая Джука?

цветанка ризова?
the lamers club honourable member …

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5288 -: Април 09, 2023, 17:53:47 »
На нея не викахме ли Цура?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5289 -: Април 09, 2023, 18:22:12 »
Повечето са джуки. Модерен ганьовски дизайн. За която и да го каже човек, малка е вероятността да сбърка. Мутрите си падат по такива. Едно наблюдателно око лесно открива неумелата намеса на доктор по дизайна. Сега не се сещам за точната дума. Пластичен хирург май. Жените не си дават сметка на каква опасност се подлагат.
« Последна редакция: Април 09, 2023, 18:28:04 от dabedabe »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7410
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5290 -: Април 09, 2023, 18:35:44 »
На нея не викахме ли Цура?

не знам, аз лично и викам цветанка ризова.

а имам спомен, че цура беше умалително за друго име.
the lamers club honourable member …

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5291 -: Април 09, 2023, 19:57:07 »
ВЪЗВАНИЕ ЗА МИР от Милена Върбанова (контрапункт на 119-те соросоиди)

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5292 -: Април 09, 2023, 20:47:40 »
Боян Чуков го канят.
Канят брат му Владимир. При братя Чукови положението е горе-долу като при братя Алгафари.
Quote (selected)
Иво Христов е абониран за Джуката 1 път месечно.
Коя е тая Джука?
--
Според мен Джука пасва на модераторката на Он еър Ганиела

https://ibb.co/Z886kv9

На тази снимка малко вече е намалила джуките.

Цветанка има причен вид и се старае да прикрие своя bias, като си позволява от време на врема да кани и медийно "табу" персонаж.
Наскоро видях кратък крип с грамотния икономист Виктор Папазов, който просто й скри шайбата.


Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11178
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5294 -: Април 09, 2023, 20:54:26 »
Quote (selected)
който просто й скри шайбата.
Ааа, Цура е винаги интересна, когато някой и води с обиколка-две ф матряла!
Притихва, поприсвива се и се появяват неккви отблясъци в цайсите и.
Доставя ми удоволствие момента. Зениците и се разширяват, гаче ли аха-аха да изпадне...но да не продължавам.
Не се случва често де, много добре се подготвя, но понякога IQ-то и погажда номера и накрая заема позиция на котка в кюнец.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5295 -: Април 09, 2023, 21:20:00 »
Quote (selected)
Иво Христов е абониран за Джуката 1 път месечно.
Коя е тая Джука?
Според мен Джука пасва на модераторката на Он еър Ганиела
Да, и аз си мислех за нея, но тук се вижда, че за последно е бил там преди половин година:

https://www.bgonair.bg/t/Иво%20Христов

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5296 -: Април 09, 2023, 21:36:22 »
Ц. Ризова се справя сравнително добре. Не ме дразни. Няма фасони у нея, естествена е.
.............
Искам Кошлуков да се изтъпани срещу чепат събеседник, може и К. Костадинов. За шоу.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5297 -: Април 09, 2023, 21:58:06 »
За разлика от това, което правеше преди 8 години, сега БПЦ страхливо мълчи, прави се, че не забелязва и дума не обелва за гоненията на укронацисткия сатанински режим срещу УПЦ.

Послепис: Ето една много дълга петиция-възвание към БПЦ по въпроса, която мисля, че всеки непредубеден човек, атеист или религиозен, следва да подкрепи:

https://www.peticiq.com/podkrepa_na_upc
« Последна редакция: Април 09, 2023, 22:14:12 от lucho »

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #5298 -: Април 09, 2023, 22:23:03 »
За разлика от това, което правеше преди 8 години, сега БПЦ страхливо мълчи, прави се, че не забелязва и дума не обелва за гоненията на укронацисткия сатанински режим срещу УПЦ.

Послепис: Ето една много дълга петиция-възвание към БПЦ по въпроса, която мисля, че всеки непредубеден човек, атеист или религиозен, следва да подкрепи:

https://www.peticiq.com/podkrepa_na_upc

Киевският митрополит и на цяла Украйна Негово блаженство Онуфрий изпрати писмо до Ловчанския митрополит Гавриил с благодарност за подкрепата за Украинската църква във времена на тежки изпитания. Главата на Украинската православна църква цитира думите на цар Соломон от старозаветната книга "Притичи": "Брат подпомаган от брата е като як и укрепен град".
https://glasove.com/novini/mitropolitat-na-tsyala-ukrayna-onufriy-do-gavriil-lovchanski-blagodarim-za-molitvite-brat-podpomagan-ot-brata-e-kato-yak-i-ukrepen-grad

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #5299 -: Април 09, 2023, 22:34:41 »
Асен Василев: Ако се коалираме с ГЕРБ, на следващите избори „Възраждане” ще са първи
https://glasove.com/novini/asen-vasilev-ako-se-koalirame-s-gerb-na-sledvashtite-izbori-vazrazhdane-shte-sa-parvi

Цунгцванг май му казват.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5300 -: Април 09, 2023, 23:02:19 »
Цунгцванг май му казват.
Тупик му викат  ;)

Каквото и да направят все ще е тъпотия

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11178
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5301 -: Април 10, 2023, 08:25:23 »
Изненада! Президентът Румен Радев свиква 49-тото Народно събрание на Велика сряда
https://epicenter.bg/article/d/313124/2/0
Хи, хи и като започнаха едни вайкания, заклинания и реФ, гаче им вбиха чадър отзад и сетне натиснаха бутона за отваряне.
Льольовци!
Няма да имат време да извъртят някоя и друга простотия, покрай вричането на вярност към народеца и грижата да му приемели бюджет!
 :no!:
п.с.
Конструиране на НС до 30 април, три седмици въртележки и разтуряне.
Избори - 23 юли.
Каква хубава дата, вместо да си пекат гъзъ на море трябва да се надбягват по последната права баш в жегата.
Това се харесва на Джузепе!
п.п.с. мадам бълва змии и гущери.
И това се харесва на Джузепе!
« Последна редакция: Април 10, 2023, 08:32:19 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5302 -: Април 10, 2023, 08:32:01 »
Да се надяваме, че няма да им даде възможност да сътворят и некоя супер тежка простотия

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11178
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5303 -: Април 10, 2023, 09:23:55 »
Quote (selected)
"Нашата система така е конструирана, че се налагат коалиционни управления", обясни доц. Стойчев. "Системата ни конституционно е хубава, но ние намираме тази хубост за дефицит, защото партиите нямат коалиционна култура", добави той.
Като се започне от Буцю, мине се през астроложки като този и се продължи до последната мисирка - всички ожълтиха гащите да ни баламосват как трябвало да се направи правителства, щото иначе мрем вкупом.
Мрете вие, баячките!
На страната и трябва бюджет, но ако тия точно ще го правят - хич не съм оптимист, че нещо ще стане по добре.
И започвам ени поздрави на сичките им майки пък, кога започнат да баят как народът???, искал да се разберат и да направят правителство!!!
Как стигнахте до този извод бе примитиви?
https://epicenter.bg/article/dots--Stoycho-Stoychev--Greshka-e-da-se-vrachva-mandat-v-Strastnata-sedmitsa/313135/2/0
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5304 -: Април 10, 2023, 09:26:56 »
Аз вече започвам да си мисля, че всичките реднешки пудели на каишка осъзнават, докъде ще го докарат господарите  евроатлантици и в името на собствените си гъзове не щат да ни управляват. Грантовете са си грантове, но собствените им задници са безценни..  :nuts:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11178
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5305 -: Април 10, 2023, 09:34:27 »
Ето една илюстрация на твърдението ми от по горе-
https://epicenter.bg/article/Petar-Ganev--Byudzhet-i-nadtsenki-v-parvata-sedmitsa-sled-izborite/313130/11/0
ИПИ, самата абревиатура говори всичко, но ви предлагам да прочетете текста и направите опит да се ориентирате - кой е повече кретен в тази дописка - този виден представител, мисирките, или ще отнесете всичко към редакторите на текста.
Само че изглежда в този случай редакторите едва ли са виновни.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11178
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5306 -: Април 10, 2023, 09:36:36 »
Аз вече започвам да си мисля, че всичките реднешки пудели на каишка осъзнават, докъде ще го докарат господарите  евроатлантици и в името на собствените си гъзове не щат да ни управляват. Грантовете са си грантове, но собствените им задници са безценни..  :nuts:
Ц,ц,ц, пак се излагаме пред чужденците!
Е такова посрещане ли се полага на новия сахиб?
Ше има строй се, преброй се!
 :nuts:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5307 -: Април 10, 2023, 16:21:35 »
Quote (selected)
Комисията за отбрана на потребителите да санкции...
  :blurry_drunk-2127:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5308 -: Април 10, 2023, 17:50:03 »
За разлика от това, което правеше преди 8 години, сега БПЦ страхливо мълчи, прави се, че не забелязва и дума не обелва за гоненията на укронацисткия сатанински режим срещу УПЦ.
Послепис: Ето една много дълга петиция-възвание към БПЦ по въпроса, която мисля, че всеки непредубеден човек, атеист или религиозен, следва да подкрепи:
https://www.peticiq.com/podkrepa_na_upc
Киевският митрополит и на цяла Украйна Негово блаженство Онуфрий изпрати писмо до Ловчанския митрополит Гавриил с благодарност за подкрепата за Украинската църква във времена на тежки изпитания.
Щом го е изпратил до Ловчанския митрополит, а не до българския патриарх, значи подкрепата за УПЦ този път не е била единна позиция на БПЦ, а само на Ловчанския митрополит.

Междувременно крайният брой подписи в подкрепа на референдума за запазване на българския лев е достигнал 604000, а тези момичета и момчета от младежката и софийската организация на "Възраждане" са направили оцифровката на последните 14000 подписа през почивните дни (а предполагам, и преди това):


AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #5309 -: Април 10, 2023, 17:59:42 »
МО: Не сме провеждали разговори за безвъзмездно предоставяне на МиГ-29 на Украйна
https://glasove.com/novini/mo-ne-sme-provezhdali-razgovori-za-bezvazmezdno-predostavyane-na-mig-29-na-ukrayna

Ключовата дума според мен е безвъзмездно.
Всъщност говорят и за триъгълни операции.
Такива ми ти работи.
Да се готви и живата сила.
Идва и реда.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5310 -: Април 10, 2023, 18:16:16 »
Е, няма да е било безвъздмездно. Като награда са щели да получат поредното потупване по рамото. А и няма как да бъде безвъзмездно, защото възмездието иде!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23793
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5311 -: Април 10, 2023, 18:20:33 »
Не знам кое е ключово, днес по БНР го казаха че няма да ги пращаме щото Ф-ките щели да дойдат след повече от година.
Догодина пак след година .....
« Последна редакция: Април 10, 2023, 18:29:03 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23793
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5312 -: Април 10, 2023, 18:51:59 »
Quote (selected)
Служебният кабинет се похвали с пореден инвеститор с 1 млрд. евро
....
Служебният кабинет се похвали с пореден мегаинвеститор, готов да вложи поне 1 млрд. евро в производство у нас. След лансирането на едномилиардния проект на германската "Профайн енерджи" за соларен парк върху язовир "Огоста", този път министрите Александър Пулев и Никола Стоянов обявиха силен инвестиционен интерес в автомобилния сектор и по-точно производство на автомобилни части, компоненти и оборудване.

Двамата министри не пожелаха да кажат коя е компанията или групата от компании с инвестиционни намерения в това направление, но по думите им разговорите били в доста напреднал етап.
https://www.segabg.com/hot/category-economy/sluzhebniyat-kabinet-se-pohvali-poreden-investitor-1-mlrd-evro
Аматьори, само да се размиЕ това НС и на следващото служебно смятам да предложа инвестиция за 1 трилион.
Може и за 10, ако толкова са на зор. :)))

ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7410
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5313 -: Април 10, 2023, 19:03:19 »
Quote (selected)
министрите Александър Пулев и Никола Стоянов обявиха силен инвестиционен интерес в автомобилния сектор и по-точно производство на автомобилни части, компоненти и оборудване.

а тези двама министри дали са наясно какво трябва да притежаваш като индустрия за да произвеждаш автомобилни части? колко марки стомана и колко профилоразмера трябва да си усвоил, за да можеш да произвеждаш собствен автомобил? и дали го можем в момента това?
the lamers club honourable member …

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23793
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5314 -: Април 10, 2023, 19:10:49 »
Quote (selected)
и дали го можем в момента това?
Не знам, ние доматЕ внасяме, за стоманите ептен нямаме вътък.
П.П. Трябва се разровя дали не внасяме и колците за доматите, че не са просто изделие.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5315 -: Април 10, 2023, 19:16:30 »
МО: Не сме провеждали разговори за безвъзмездно предоставяне на МиГ-29 на Украйна
https://glasove.com/novini/mo-ne-sme-provezhdali-razgovori-za-bezvazmezdno-predostavyane-na-mig-29-na-ukrayna

Ключовата дума според мен е безвъзмездно.
Всъщност говорят и за триъгълни операции.
Такива ми ти работи.
Да се готви и живата сила.
Идва и реда.
На CNN не трябва да им се вярва много. Американците винаги умело обработват терена. Ако успеят да направят марионетно правителство (герб+ппдб), тогава ще дадем и това, дето го нямаме.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5316 -: Април 10, 2023, 19:19:50 »
Има рязко влошаване на точността на отчитане на изборните резултати
Цитат на: Цветозар Томов
"Грешките в протоколите са 14714, а на 2 октомври бяха 1169. Броят на протоколите, в които е имало несъответствия, са 2757, на предишните избори бяха 366. Има рязко влошаване на точността на отчитане на изборните резултати. Необичайно високият брой грешки се дължи на създадените от смесения вот проблеми, които СИК не са в състояние да решат."
Хартиената коалиция върна хаоса от предмашинната ера. На октомврийските местни избори кошмарът ще бъде още по-голям. Не знам колко от досегашните членове на СИК ще се съгласят да изкарат още една безсънна нощ като тази на втори срещу трети април. Най-реалистичният начин да се разтури хартиената коалиция е БСП да отслабне още малко (ГЕРБ и ДПС няма да отслабнат). Дано това стане на следващите избори! Сега в коалицията има 69 + 36 + 23 = 128 души.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11178
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5317 -: Април 10, 2023, 19:41:42 »
Quote (selected)
Най-реалистичният начин да се разтури хартиената коалиция
Извинявай, първо ще попитам дали не си се натряскал?
Ще уважа отговора даден утре някъде.
п.с. жокер - помисли малко, дали не ти обработват онова, дето трябва да е между ушите ти.
И на този въпрос ще очаквам отговора утре - сега явно няма да е адекватен.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5318 -: Април 10, 2023, 19:49:18 »
РИК са наредили на СИК да предават грешни протоколи
Цитат на: Стефан Манов
Това са „най-безобразните избори в най-новата ни история“, заяви пред БНР Стефан Манов – член на Обществения съвет към ЦИК.

Според него видеонаблюдението е извадило на показ фалшификациите, които се извършват на вота. Той съобщи, че на 1 април РИК са дали указания на СИК дори да има проблем в протоколите им, да ги предават. „Причината за това е, за да не се бави предаването на документите и да не бъде критикувана ЦИК, че има проблем със струпване на СИК и опашки“, каза Манов.

„Връщането на хартиената бюлетина не донесе един глас в повече на тези избори. Избирателната активност не само не се увеличи, тя е с 92 000 души по-малко от първите изцяло машинни избори на 11 юли 2021. Тогава гласуваха 2 775 000 души, а сега имаме 2 683 000 – изтъкна Манов. – Процентът избрали да гласуват с машина е 64.3%. Дори в Кърджали са гласували 60% машинно, в Турция – 64%, като има 18 секции където 0 са гласували на хартия. Във Видин, където най-малко хора са избрали машина, пак са 56%. Пука се митът, че избирателите не се справят с машините. Хората показаха червен картон на онези, които размахваха флашки и говореха нелепици от трибуната (на парламента) за кодове, които подменяли вота, които размахваха протоколи с 4 гласа разлика, а сега има огромни разлики.

« Последна редакция: Април 10, 2023, 20:05:59 от lucho »

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #5319 -: Април 10, 2023, 19:56:06 »
РИК са наредили на СИК да предават грешни протоколи
Цитат на: Стефан Манов
Това са най-безобразните избори в най-новата ни история.



С най-голям процент за Възраждане засега.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11178
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5320 -: Април 10, 2023, 19:57:04 »
И те съветвам, когато някой се изходи от БСЧИ клонинги, да бъдеш по внимателен.
Консервативен, ако щеш.
Твоя работа!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5321 -: Април 10, 2023, 20:03:00 »
С най-голям процент за Възраждане.
Трябва да се прави разлика между изборните резултати и начина на провеждане на изборите, който именно беше безобразен. Резултатът на "Възраждане" няма нищо общо с това. Ако хартиената коалиция не беше пипала изборния кодекс, резултатът на "Възраждане" щеше да бъде приблизително същият, но нямаше да ги има тези изборни безобразия. (Виж, за резултата на ГЕРБ и ДПС не знам; предполагам, че щеше да бъде по-лош.)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11178
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5322 -: Април 10, 2023, 20:07:01 »
Quote (selected)
"Човек има толкова свобода, колкото той иска и колкото той си вземе. Купува се само това, което се продава. Когато бяха 90-те години, фактите бяха на масата, бяха общи за всички и борбата беше не за фактите, интерпретацията беше важна. Това беше голямата битка. Сега има само интерпретации, факти няма, фактите не са общи между хората, които мислят различни неща. Това създава голямата драма на неразбирателството, защото ние тръгваме от различни посоки всеки път, когато заставаме един срещу друг."

"Наскоро пак се заговори за "могъщата руска пропаганда, която ни е промила мозъците". Аз се питам каква е тази мощна, невероятна пропаганда, която е допуснала 60 и няколко процента от американците да смятат, че Втората световна война е била между Щатите и Съветския съюз, около 60% от същите тези американци смятат, че Съветският съюз е хвърлил бомбите над Хирошима и Нагасаки. Това е изключителна руска пропаганда! Дори във времето на социализма тя не успяваше да ни убеди в някои неща", коментира Виза Недялкова

https://epicenter.bg/article/Viza-Nedyalkova--Za-parvi-pat-ot-30-g--SASht-sa-se-vtrenchili-v-Balgariya--Te-taka-i-Ukrayna-otkriha/313175/11/0
Поне едно трезво мнение в тази шибана територия.
Същото е и сега - пропагандата така промива, че ония с тавите за златоносния пясък мое само да подсмърчат отстрани. Лошото е, че преди имаше малко трезви глави. Сега - почти никакви.
Тва пък е само мое мнение - мое и то да е шибано!
Сори за "наратива" ама почва да ми писва вече.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5323 -: Април 10, 2023, 20:17:47 »
Quote (selected)
МО: Не сме провеждали разговори за безвъзмездно предоставяне на МиГ-29 на Украйна
Продажбата на Кремиковци за $1 също не беше "безвъзмездно".

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #5324 -: Април 10, 2023, 20:34:59 »
С най-голям процент за Възраждане.
Трябва да се прави разлика между изборните резултати и начина на провеждане на изборите, който именно беше безобразен. Резултатът на "Възраждане" няма нищо общо с това. Ако хартиената коалиция не беше пипала изборния кодекс, резултатът на "Възраждане" щеше да бъде приблизително същият, но нямаше да ги има тези изборни безобразия. (Виж, за резултата на ГЕРБ и ДПС не знам; предполагам, че щеше да бъде по-лош.)

Абе факт е че Възраждане единствена вдигна процента след връщането на хартията, а другите си останаха по местата.
Така че не скачайте много срещу бюлетините.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23793
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5325 -: Април 10, 2023, 20:45:50 »
Quote (selected)
Абе факт е че Възраждане единствена вдигна процента след връщането на хартията, а другите си останаха по местата.
Така че не скачайте много срещу бюлетините
.
Мисля че Костадинов призова (и надявам са го чули ) за Възраждане да се гласува машинно.
Тук само Онци прогнозираше десетки, до стотици хиляди нови гласове за БСП от бюлетините.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5326 -: Април 10, 2023, 20:47:04 »
Абе факт е че Възраждане единствена вдигна процента след връщането на хартията, а другите си останаха по местата. Така че не скачайте много срещу бюлетините.
Повишаването на процента на "Възраждане" изобщо не е следствие от връщането на хартията. Напротив, при "Възраждане" процентът на гласувалите с машини е по-голям от средния. Тук вече бях дал тази статистика - ето я пак:

Машина или хартия предпочетоха избирателите?
Quote (selected)
Разпределението на машинния вот сред партиите и коалициите от новия парламент показва, че в най-малка степен по този начин гласуваха избирателите на ДПС – 40.19%, следвани от тези на ГЕРБ-СДС – 43.58% и БСП за България – 49.48%.

Най-голям пък е делът на гласувалите машинно сред поддръжниците на Има такъв народ – 80.21%, следвани от коалицията Продължаваме Промяната – Демократична България – 79.13% и Възраждане – 69.51%.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5327 -: Април 10, 2023, 20:55:02 »
Единственото, което създаде хартиеният вот е хаоса и увеличаването на невалидните бюлетини. Много е спорно дали помогна на купения вот. С машината има доста ефикасни начини за купуване. Например чрез преференции.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5328 -: Април 10, 2023, 20:56:48 »
Хубав коментар на страницата на Костадинов:
Цитат на: Ралица Атанасова
Успех! Гответе се за разиграване - Парламента разполага с до 3 месеца за произнасяне, независимо дали става дума за насрочване на допитване(при внесени 400хил. подписа) или за обсъждане на искането (при 200 хил.). Така взимането на решение може да се проточи до юли, ако въобще има работещо Народно събрание. Дори да бъде взето, то може да бъде забавено още преди Президентът да насрочи дата за провеждане на референдум, ако 48 депутати го оспорят пред Конституционния съд. Той трябва да се произнесе по допустимост на искането, а после - по същество и тук няма изисквания за срок. След произнасяне на КС, Президентът разполага с още 1 месец от обнародване на решението на НС. Самото допитване може да се насрочи между 2 и 3 месеца след обнародване. Най-важното изискване, за до бъде взето решение на референдум е активността на гражданите. По закон резултатът от допитване до народа е задължителен и легитимен, само ако са гласували поне толкова гласоподаватели, колкото на последните парламентарни избори. Битката ще е дълга и жестока! Дано да не отговорим на критериите и да ни приемат по спешност и внезапно в Еврозоната!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23793
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5329 -: Април 10, 2023, 20:57:11 »
Quote (selected)
УниКредит ще изнесе към 460 млн. лв. печалба в Италия, ДСК – 250 млн. лв. в Унгария
https://glasove.com/ikonomika/unikredit-shte-iznese-kam-460-mln-lv-pechalba-v-italiya-dsk-250-mln-lv-v-ungariya
Бълха ни ухапала! :pissed-891:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #5330 -: Април 10, 2023, 21:02:28 »
Единственото, което създаде хартиеният вот е хаоса и увеличаването на невалидните бюлетини. Много е спорно дали помогна на купения вот. С машината има доста ефикасни начини за купуване. Например чрез преференции.
Дали чрез отбелязване на преференция (предпочитание) за непопулярен кандидат (например последния в списъка) и след това проверка на протокола колко гласа има за него, като парите на продалите гласа си им се дават, само ако има поне толкова гласа, колкото броят на купените гласове? Но този метод може да се използва и при хартиените бюлетини.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #5331 -: Април 10, 2023, 22:53:09 »
ЦИК публикува данните от изборите в машинночетим формат. Файлът с данните може да бъде свален тук. В един и само в един от файловете подадени от машина се вижда криптографски подпис с дата Apr 12 20:02:26 2023 GMT. Такова събитие е изключено без да е налице манипулация на софтуера на машината или последваща манипулация извън секцията.
https://bird.bg/12-april-elections/
Който му разбира да прецени що за случка е.
« Последна редакция: Април 10, 2023, 23:00:20 от AnonimusBG »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5332 -: Април 10, 2023, 22:59:36 »
Димитър Байрактаров:
Вчера разговарях с човек вещ във военните дела и той с усмивка ми заяви, че изпълняват част от програмата на политическа сила, която е спечелила над 350 хиляди гласа на проведените избори... На страница 27 в програмата на тази политическа сила е записано дословно следното:

"Ще се извърши методична подготовка на цялото население за мобилизационна готовност и отбранителни дейности и периодични обучения на запасните формирования чрез система от практически обучения, създаващи и поддържащи необходимите бойни умения, по модела на швейцарската армия."

Я сега да видим, кой пръв ще познае, коя е тази партия на пацифисти, с 350 хиляди гласове?!   :)))
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23793
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5333 -: Април 11, 2023, 08:04:08 »
Quote (selected)
Алена: Часът на свикването на 49-ото Народно събрание означава:Война, агресия и неразбирателство!
https://epicenter.bg/article/Alena--Chasat-na-svikvaneto-na-49-oto-Narodno-sabranie-oznachava-Voyna--agresiya-i-nerazbiratelstvo--/313197/11/0
Видимо не случихме на политолози, социолози, антрополози и други аналози на експерти.
Да вземем да се доверим на врачките. :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5334 -: Април 11, 2023, 08:11:37 »
Всеки хвърля съчки, според силите си. Таз що не стане депутатка и да поведе нацията. Аман от глупости!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23793
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5335 -: Април 11, 2023, 09:01:29 »
Quote (selected)
Правителството инвестира от 1 до 3 млрд. евро в обособена автомобилна зона
Тя ще бъде край София. Служебният кабинет водел преговори с инвеститори от Европа и Азия
...
Министърът допълни, че там ще се изгради качествена инфраструктура, като ще има и зелени площи, велоалеи, както и зарядни станции за електрически автомобили.
https://www.vesti.bg/bulgaria/chakat-seproekti-ot-1-do-3-mlrd.-evro-zaobosobena-avtomobilna-zona-6165635
Не били компютри ами компоти и не са изнесени ами са върнати.
Не чужденци а ние с държавни пари ще изградим инфраструктура и велоалеи ( без това пиши го половин технопарк, даже четвърт ), после ще чакаме там да кацне някой тарикат "инвеститор клас АА" да му построим и завода за наша сметка, да го освободим от данъци за 10 години.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5336 -: Април 11, 2023, 09:05:26 »
Алена: Часът на свикването на 49-ото Народно събрание означава:Война, агресия и неразбирателство!
Шарлатани като тази неормалница трябва да бъдат официално забрнени, а мисирките, разпространяващи паника - наказани.
Да гледа на кафе на съседките, да хвърля боб за любов, обаче ми писна "медиите" да се допитват до "ясновидци" за ковид, международна политика и времето в четвъртък.

Активен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1379
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5337 -: Април 11, 2023, 09:08:51 »
Алена: Часът на свикването на 49-ото Народно събрание означава:Война, агресия и неразбирателство!
Шарлатани като тази неормалница трябва да бъдат официално забрнени, а мисирките, разпространяващи паника - наказани.
Да гледа на кафе на съседките, да хвърля боб за любов, обаче ми писна "медиите" да се допитват до "ясновидци" за ковид, международна политика и времето в четвъртък.
Право дума Светлето. Можеше да изберат по-удачен час.
Quote (selected)
Ди пхи юй чхоу — Земята е родена в часа на Бика (или Демона, два часа през нощта)».
Старият китайско-руски речник на епископ Инокентий. Пекин, 1909
« Последна редакция: Април 11, 2023, 09:16:08 от Shabaan_bin_Robert »

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5338 -: Април 11, 2023, 09:25:34 »
Съмнявам се, че Альона притежава дори бегли познания в областта на китайската философия, арабския мистицизъм, христианските тайнства, кабала или каквото и да е друго, извън изсмуканите от пръстите хороскопи - "днес девите ги очаква печалба от тотото". По този повод един колега преди време каза: "животът грубо ме еб@ва ежедневно, така че е невъзможно да съм дева".
« Последна редакция: Април 11, 2023, 09:32:02 от Kole »

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9575
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #5339 -: Април 11, 2023, 10:48:53 »
Алена: Часът на свикването на 49-ото Народно събрание означава:Война, агресия и неразбирателство!
В Астрологията началният час е много важен за всякакви следващи начинания. Затова и всеки има натална карта - астрологична карта в зависимост от времето и мястото му на раждане. И много неща се научават от тая карта, и все верни. Занимавала съм се любинелски с астрология, та знам.
Отделен въпрос Алена доколко е сведуща.
В Тоя ред на мисли ще пусна линк към последната сесия на Барбара Марсиняк, където му е мястото за всички, които пожелаят да я изслушат.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.