Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 30, 2024, 10:54:07

Автор Тема: И сега? …  (Прочетена 566653 пъти)

0 Потребители и 129 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2265
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6360 -: Май 15, 2023, 09:51:48 »
Където и да го напиша, все ще си е на мястото:

Ходят упорити слухове, че Дьорд Шорош най-после са си го прибрали у Пъклото.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6361 -: Май 15, 2023, 09:56:41 »
Подкрепа на правителството на ГЕРБ не е коалиция, а всяка партия запазва идентичността си е откровена противоречаща си глупост!
 
Дефинирането на Истанбулската конвенция само като борба с домашното насилие е откровена лъжа!
 
Габриел (ГЕРБ) дами и господа!

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2265
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6362 -: Май 15, 2023, 10:03:02 »
Президентът на „Америка за България“: Не подпомагаме партии и политици, нито протести. Нещата, в които ни обвиняват, нямат връзка с нас
Ми /само/ формално е права - подпомагат фондациите на боклуците, които са  си избрали да ни назначат за политици. А от другата страна е "подпомагането", пардон, грубиянският натиск и шантаж на поредния назначенец на сахибите за губернатор.
Толкова е простичко, че само тукашното мисир от двата пола не смее да го изрече публично.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6363 -: Май 15, 2023, 10:19:50 »
"Не ме е страх. Фалконе е казал страхливият умира всеки ден, а смелият само веднъж", каза Гешев.
 
Подаде неподписана оставка и демостративно я скъса!
 
Циркът продължава!

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2265
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6364 -: Май 15, 2023, 10:25:42 »
Циркът продължава!
За отвличане на вниманието от ужасиите, които ни готвят във всички сфери, независимо дали ще е редовно или служебно правителство.
Другият цирк е предложението за правителство с мандат 1 година.
И ни една мисирка не пита що. Вероятно щото е ясно, че една година ще стигне на марионетъчното НС да гласува всички мръсни поръчки на USA-ЕСес-НАТО.
« Последна редакция: Май 15, 2023, 10:35:31 от Zeitgeist »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6365 -: Май 15, 2023, 10:42:17 »
Доста Макиавелистка пледоария на Гешева. Нещо от сорта "Не ме закачайте!" Подобно на БХ, хвалби и кьор фишеци.
« Последна редакция: Май 15, 2023, 11:14:38 от dabedabe »

Активен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1379
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6366 -: Май 15, 2023, 11:12:59 »
Доста Макиавелистка пледоария на Гешева. Нещо от сорта "Не ме закачайте!" Подбно на БХ, хвалби и кьор фишеци.
И Гешев подаде оставка а-ла Нинова - "Оставам!"

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6367 -: Май 15, 2023, 11:27:49 »
" Инструментът в ръцете на Господ " се взе съмсем на сериозно.

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6368 -: Май 15, 2023, 11:53:03 »
" Инструментът в ръцете на Господ " се взе съмсем на сериозно.

Хи,хи. Познах, че ще има  Гешев - Шоо.
:popcorn: :popcorn:

P.S.Нема ли по големи кофи за пуканките ?

P.P.S. Гешев: Сарафов до утре да подаде оставка, наредил е да се прекрати делото „Барселонагейт“


Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1277
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6369 -: Май 15, 2023, 11:56:13 »
  :popcorn: Мога да доставя до посочен от клиента адрес в торби и чували. Ако има достатъчно интерес ще пусна 24/7 линия за поръчки.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1277
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6370 -: Май 15, 2023, 11:59:28 »
 :smokin:
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #6371 -: Май 15, 2023, 12:09:46 »
Бомбичката може пък да е била нещо като предупреждение.
Иди ги разбери.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11178
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6372 -: Май 15, 2023, 12:17:46 »
Засега все още шоо няма.
Пуска се либретото - "Ставам за посланик в Швейцария, не в Мианмар".
Най доброто предстои.
Или не предстои.
 :popcorn:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1277
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6373 -: Май 15, 2023, 12:20:19 »
Бомбичката може пък да е била нещо като предупреждение.Иди ги разбери.
Поне някоя осколка да беше счупила фара :tongue_:
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6374 -: Май 15, 2023, 12:40:53 »
Засега все още шоо няма.
Пуска се либретото - "Ставам за посланик в Швейцария, не в Мианмар".
Най доброто предстои.
Или не предстои.
 :popcorn:

Португалия, за там е отпрашил вече ( по служба де )

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6375 -: Май 15, 2023, 12:43:32 »

Най доброто предстои.
Или не предстои.
 :popcorn:

С тия комплиментарни вероятности винаги се познава  :0005:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7410
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6376 -: Май 15, 2023, 12:51:16 »

Най доброто предстои.
Или не предстои.
 :popcorn:

С тия комплиментарни вероятности винаги се познава  :0005:

50 на 50  :cool-1084:
the lamers club honourable member …

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2587
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6377 -: Май 15, 2023, 14:19:41 »
Бомбичката може пък да е била нещо като предупреждение

Пиратката е поставена от дрогарета, които сега, поради служба към различни крила във Външната политика на "хегемона", им се иска на тавагищ Иванушка да духнат под опашката... И из проявителя започват разни снимки да показват интересни нюанси от черно-бялото състезание по ритане на пищяли.

Самото МУ отиване до Мекката на "демокрацията" посочва, чрез местата където се е появявал, кому е длъжен да оказва почит и къде търси подкрепа. Струва ми се, че БХ е метреса точно на срещуположната група... И сега из местния кокошарник пада лудо щуране, как да се получи вин-вин резултат. Самите еврогейци също са разпределени към няколкото централни групи на видимото статукво. Тук "млада кръв" с етикета #MeToo бе изтикана на аванс-сцената от където вече чухме леки, може би прибързани, подписквания...

Циркът продължава.  :lol:
« Последна редакция: Май 15, 2023, 14:27:50 от Eisblock »

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #6378 -: Май 15, 2023, 15:06:42 »
Гешев показа оставка и я скъса: "От името на Борисов ми казаха да си мълча и ми предложиха да ме пратят посланик"
Цитат на: Иван Гешев
Всичко започна преди месеци. Тогава получих завоалирано съобщение, казаха, че е от Бойко Борисов, да стана посланик в Израел или в Турция и евентуално да имам политическа кариера, може би в неговата партия. Не го взех насериозно. Освен това, в Украйна казах, че ако Путин дойде в България, ние ще изпълнимк международните си задължения и ще го предадем на МНС. Не знам дали има връзка.
Има, разбира се. Ех, Иване, Иване! Как не разбираш! Колкото и да се мъчиш да угодиш на САЩ, те ясно ти дадоха да разбереш, че в подмандатна територия на ръчно управление от тях ролята ти не е на нищо повече от бушон. Бушонът така или иначе ще изгори и сега имаш златна възможност да разкриеш всичко, което знаеш за това, как САЩ управляват България. Но едва ли ще имаш смелост за това, защото си даваш сметка, че едно е някаква си оставка, а съвсем друго втори атентат срещу теб, този път истински! (Това, че в такъв случай междувременно ще те обявят за луд и за руски шпионин, нищо че си искал да арестуваш Путин, вече няма да има никакво значение, уви!)

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6379 -: Май 15, 2023, 15:09:33 »
Върви повсеместно омазване и насиране. Така трябва. Цялата сган е за изриване и за боклука. Ся смет се бие с подобна смет. Платена смет ....с англосакски мъниста

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8898
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #6380 -: Май 15, 2023, 15:21:20 »
Костадинов сравни сегашните събития в България с "Нощта на дългите ножове"
Quote (selected)
Това, което се случва в момента между Гешев и другите американски метастази в България, е същото като това, което се е случило през 1934 г. между Хитлер и Рьом в Германия. Събитията са известни като "Нощта на дългите ножове". Остава само да видим кой ще надделее в разчистването на сметки между престъпните американски кланове в управлението на държавата.
Само една забележка: не се "случва" и не се е "случило" а става и е станало закономерно.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6381 -: Май 15, 2023, 15:33:23 »
Дефинирането на Истанбулската конвенция само като борба с домашното насилие е откровена лъжа!
:th_up:

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2265
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6382 -: Май 15, 2023, 15:36:40 »
И сега?
Много просто - Укрия 2:

Quote (selected)
На 5 май т. г. Румен Христов, Даниел Митов, Екатерина Захариева, Красимир Вълчев, Радомир Чолаков и още няколко народни представители от ГЕРБ-СДС са внесли в деловодството на Народното събрание мракобесен законопроект за изменение и допълнение на Закона за обявяване на комунистическия режим в България за престъпен.

Чрез него те предлагат на фасадите или на видно място във всички обществени сгради, в които се помещават държавни органи, териториалните им звена, органите на местно самоуправление, културни институции, образователни центрове, училища и университети, да бъдат поставени надписи със следното съдържание: "Комунистическият режим в България (09.09.1944-10.11.1989 г.) и дейността на БКП са обявени за престъпни със закон, приет от 38-то Народно събрание". Всички органи на държавната и местна власт, публично правни, културни и образователни институции, в т. ч. юридически и физически лица се задължават да предприемат действия за премахване на всякакви символи на комунизма, в т. ч. БКП и нейните ръководители. При неизпълнение на разпоредбите на закона следва налагане на сериозни глоби, като нарушенията се установяват от петчленни комисии. Действията по изпълнение на Закона следва да се предприемат в едномесечен срок от влизането му в сила.
Гласове

Както е писал Лъчо по-горе - всичко е закономерно.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6383 -: Май 15, 2023, 15:42:04 »
Гешев: Сарафов до утре да подаде оставка, наредил е да се прекрати делото „Барселонагейт“

А току-що по NovaNews – зам.главният прокурор – Борислав Сарафов, с брифинг за медиите:

• Иван Гешев сам призна днес, че държи делото „Барселонагейт” на трупчета;

• Г-н Гешев е напълно НЕпригоден за този пост;

• И аз се страхувам да не бъда убит, както преди време бе убит г-н Колев от един друг Главен прокурор …

 :t2015:

« Последна редакция: Май 15, 2023, 16:21:46 от Джиджи »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6384 -: Май 15, 2023, 16:18:29 »
както преди време бе убит г-н Колев от един друг Главен прокурор …

От кой главен прокурор? Що не се доизказва?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
« Последна редакция: Май 15, 2023, 16:44:16 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6386 -: Май 15, 2023, 16:33:55 »
Габриел прие мандата с ангажимент да състави експертен кабинет

Засега обаче еврокомисарят може да разчита само на ДПС


https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/zasega-gabriel-mozhe-da-razchita-samo-na-dps  :i_slamhead:

« Последна редакция: Май 15, 2023, 16:39:59 от Джиджи »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11178
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6387 -: Май 15, 2023, 17:20:51 »
Къде е оня -герберастчето...калиткото бе, дето вчера правеше тъпите си внушения?
Quote (selected)
Взехме решение - прекратяваме разговорите с ГЕРБ за първи мандат за съставяне на правителство – нито за участие, нито за подкрепа. Това обяви пред журналисти лидерът на социалистите Корнелия Нинова. Направихме достатъчно, хаосът и лицемерието, което демонстрират, не може да продължава, поне за нас, коментира тя. Борисов действа на принципа "който каквото иска, му го дава", добави Нинова.
Нинова посочи, че при днешните разговори ГЕРБ обещали на БСП в бюджета да бъдат заложени социални разходи, но на следващата им среща с ИТН казали обратното: "Тоест, Борисов действа на принципа "който каквото иска, му го дава". БСП иска 4.5% дефицит, за да има за хората - добре. ИТН иска под 3%, защото не трябва да се дават пари - добре. ДБ и ПП искат оставката на Гешев - ето ви оставката на Гешев.
https://glasove.com/novini/ninova-prekratyavame-razgovorite-s-gerb-za-pravitelstvo-nito-za-uchastie-nito-za-podkrepa
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11178
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6388 -: Май 15, 2023, 17:26:49 »
Та на ход са пъпъидъибъ, само с тях може да направят с първия мандат нещо.
И ще ми е интересно какво?
 :popcorn:
п.с. освен ако гешефта междувременно не се разпее.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11178
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6389 -: Май 15, 2023, 17:42:09 »
А мутрата трябва мноо да го е закъсала, щом е слязъл на такова ниво - че то дребен уличен доставчик на дрога не би си позволил да помиярства така.
Не, че не е известен брутален лъжец, но като лъжеше на едро някак си по му се отдаваше - намираше балами да му се връзват.
Голяма жега ще да го гони, че го е ударил през просото.
Лошо ше свърши - няма май да додрапа дори и до бай Ставри.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6390 -: Май 15, 2023, 18:03:00 »
Единственото възможно правителство е Герб-СДС + ПП-ДБ. Всичко останало ще е нетрайно, няколко месеца.
Най ми е интересно докога ще ги търпят от Козяк. :) Издадат ли им заповед, ще прекратят всякакви циркове и имитации.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11178
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6391 -: Май 15, 2023, 18:06:41 »
Quote (selected)
Най ми е интересно докога ще ги търпят от Козяк.
За мен това ще е тест /пореден/ за обсебилата ни мантра за всемогъщият Козяк.
не, не отричам възможностите на бабаита с бухалката, но се съмнявам, че ако са 30-на %, ние сами допълваме още 60%.
 :think:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6392 -: Май 15, 2023, 18:11:58 »
ммм не съм сигурен, че нинова категорично е отказала да се занимава с боко. прекалено много време инвестираха в гербавите. за мен това е опит да си вдигне цената. представям си нещо като обща среща на желаещите за правителство /герб и депесе не вярвам да имат против, итн също/ и обща декларация с това какво ще и какво няма да правят. и ако там е записано черно на бяло за дефицит, стамбулска, укрия и квото още там, то габриелката като нищо ще се озове като премиерка.

межу другото, лебедката си е повярвала до степен да си подаде оставката в брюксел.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11178
    • Профил
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11178
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6394 -: Май 15, 2023, 18:21:27 »
Quote (selected)
ммм не съм сигурен, че нинова категорично е отказала да се занимава с боко.
С Боку се е отказала не тя - а ИБ, така че твай!
Даже не се е стигнало до допитване, предвид въртогъзието боково, което не, че не беше известно.
За другия мандат, не се споменава нищо - и правилно!
Ако успее да изнуди тези пичлемета от пъпъидъибъ - бих се съгласил дори и пак да има тройна коалиция с тях и турците / и тях дори бих приел/, щот наистина сме го закъсали мнооого, ама много!
А изнудването е за социален бюджет и никква 404.
Прости неща.
Пък ако ще и след това Нинова да заминава у киреча!
По ме е еня за този дето е вляво от мен, вдясно от мен и разбира се и за мен самият, макар и НЕ НА ВСЯКА ЦЕНА!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6395 -: Май 15, 2023, 18:24:57 »
Габриел прие мандата с ангажимент да състави експертен кабинет

Засега обаче еврокомисарят може да разчита само на ДПС


https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/zasega-gabriel-mozhe-da-razchita-samo-na-dps  :i_slamhead:

Тя вече не е еврокомосарка  :0005:

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6396 -: Май 15, 2023, 18:27:07 »
Гешев: Сарафов до утре да подаде оставка, наредил е да се прекрати делото „Барселонагейт“

А току-що по NovaNews – зам.главният прокурор – Борислав Сарафов, с брифинг за медиите:

• Иван Гешев сам призна днес, че държи делото „Барселонагейт” на трупчета;

• Г-н Гешев е напълно НЕпригоден за този пост;

• И аз се страхувам да не бъда убит, както преди време бе убит г-н Колев от един друг Главен прокурор …

 :t2015:

Ей го и тоя се виктимизира. Да не види нещо :sniperer:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23793
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6397 -: Май 15, 2023, 18:51:55 »
Quote (selected)
Най ми е интересно докога ще ги търпят от Козяк.
За мен това ще е тест /пореден/ за обсебилата ни мантра за всемогъщият Козяк.
не, не отричам възможностите на бабаита с бухалката, но се съмнявам, че ако са 30-на %, ние сами допълваме още 60%.
 :think:
Леле мале!
Ако е само мантра и един банкянски ибрик може да ги размотава САЩ верно са на пързалката. :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Звездоброец

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 719
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6398 -: Май 15, 2023, 19:10:48 »
Ах Мария, лебед  бял
тъй крилете си прострял
над една държава постна
пълна само с хора прости

Здравче, и от мен  :133:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11178
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6399 -: Май 15, 2023, 19:11:22 »
Quote (selected)
Ако е само мантра и един банкянски ибрик може да ги размотава САЩ верно са на пързалката. :)))
Банкянският ибрик не ги е размотавал - просто е работил И за себе си И за сметка на малкия, но изключително тъп народец.
Не знам как да го кажа по точно.
Ония обаче, не търпят някой да им заделя от "тяхното".
Не си ли съгласен?
В светлината на горното ги е "размотавал" - така излиза по тяхному.
Не, не че не са знаели и те са хора и ги разбират добре тия намазвания на филията, но изглежда нашичкият се е попресилил.
В своя полза!
А тва вече е неприлично!
За тяхна сметка!
Не ли?
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6400 -: Май 15, 2023, 19:17:13 »
Става все по-интерсно-о-о...  :popcorn:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23793
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6401 -: Май 15, 2023, 19:19:43 »
Мислех си за влиянието на Козяк, и там мармалад не знаят на кой тотем - слона или магарето да се кланят.
Гешев днес бил с вратовръзка на слончета, а Баце... е той си е магаре.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6402 -: Май 15, 2023, 19:30:21 »
Quote (selected)
Цитат на: Джиджи в Днес в 16:33:55

    Габриел прие мандата с ангажимент да състави експертен кабинет

    Засега обаче еврокомисарят може да разчита само на ДПС

    https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/zasega-gabriel-mozhe-da-razchita-samo-na-dps
:i_slamhead:

Тя вече не е еврокомосарка  :0005:

Да, ама аз съм го писала туй още докато БЕШЕ ...  :lol:

« Последна редакция: Май 15, 2023, 19:37:51 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6403 -: Май 15, 2023, 19:44:32 »
И народът е рекъл: „По-добре късно, отколкото никога …

Напълно съгласна! Защото чак днес ми стана ясно защо съм харесвала Любомир Каримански и Ива Митева, още когато бяха при Слави, а след това си направиха за последните избори и собствена формация – „Заедно!”, но за жалост не успяха да прескочат бариерата …

Защото днес г-н Каримански в „Още от деня” по БНТ1 каза нещо изключително важно за политическото влияние в прокуратурата – нещо, което аз съм си мислела през цялото време, докато превеждах там по европейска програма, но никой – нито от наша страна, нито от страна на чужденците не спомена нищо подобно …

А преди малко г-н Каримански го каза кратко и ясно:
„Докато при избора на ВСС съществува политическа квота за Парламента, нищо у нас няма да мръдне нито на йота …”  :clap-3332:

« Последна редакция: Май 15, 2023, 19:51:34 от Джиджи »

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6404 -: Май 15, 2023, 19:49:49 »
Единственото възможно правителство е Герб-СДС + ПП-ДБ. Всичко останало ще е нетрайно, няколко месеца.
Най ми е интересно докога ще ги търпят от Козяк.  Издадат ли им заповед, ще прекратят всякакви циркове и имитации.
Ъм че, тя работата за мен вече е опечена. Щом Габриел е подала оставка от комисар, а от Европата я приели немедлено, значи евроатлантическото й премиерстване е осигурено.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6405 -: Май 15, 2023, 19:53:53 »
евроатлантическото й премиерстване е осигурено.

Ъхъ ... само да има КОЙ да я избере ...  :rotfl:


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23793
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6406 -: Май 15, 2023, 19:57:02 »
Quote (selected)
Щом Габриел е подала оставка от комисар
Те и шеф на НАТО търсят ако не сколаса за премиер. :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11178
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6407 -: Май 15, 2023, 19:57:19 »
Дето е казано - когато атовете се ритат, страдат само магаретата.
Засега, както се очертава, ще пострада само магарицата Марийка.
Нататък - ше видим, че динамиката на къчовете нещо се засилва.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6408 -: Май 15, 2023, 19:57:39 »
Позволявам си да обобщя:
https://www.youtube.com/watch?v=LFqUPHO-hrg

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11178
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6409 -: Май 15, 2023, 20:00:44 »
Змейко, това ти ли си бе?
 :notworthy:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23793
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6410 -: Май 15, 2023, 20:02:08 »
Змейко, ако си ти, и даже ако не си, изкара едно черпане на корем. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6411 -: Май 15, 2023, 20:03:33 »
Позволявам си да обобщя:
https://www.youtube.com/watch?v=LFqUPHO-hrg

Змейко, убичам тЪ!!!  :lol:

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2154
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6412 -: Май 15, 2023, 20:04:31 »
Запазена марка! :0005:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23793
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6413 -: Май 15, 2023, 20:05:28 »
Quote (selected)
Зейко, убичам тЪ!!!  :lol:
Що заплашваш колегата! :smokin:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6414 -: Май 15, 2023, 20:26:17 »
Що ми се струва, че след днешните изявления на Гешев, никой няма да прави правителство с ГЕРБ!? Гешев говореше без да мига, а баце не беше убедителен изобщо , Сарафов четеше, като на пленум на БКП.
Да не забравите да гласувате!  ;)


Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8830
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6416 -: Май 15, 2023, 20:34:06 »
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23793
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6417 -: Май 15, 2023, 20:38:40 »
Нинова отказа на ГЕРБ: "Няма да бъдем резервна гума, прекратяваме разговорите за правителство"

Е, значи съм познал, само ДПС ще го подкрепят, но гласовете им не стигат.
Стигат ако ППДБ избягат от залата "възмутени"  и ИТН гласуват въздържал се.
Минпред се избира с мнозинство от 50+% от присъствали 121 депутата.
После се сваля с поне 121 депутата.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6418 -: Май 15, 2023, 21:07:44 »
С Боку се е отказала не тя - а ИБ, така че твай!
Даже не се е стигнало до допитване, предвид въртогъзието боково, което не, че не беше известно.
За другия мандат, не се споменава нищо - и правилно!

на мен ми мяза на репетиция за втори/трети мандат. щото пепетата и дебетата са не по-малко лъжливи, за сметка на което доста по-прости. и единствената читава стратегия, дето си я представям, е да ги сбере да подпишат къде нема да се навират, като им обясни, че шикалкавене не се позволява.

няма да се учудя, ако дълговратата демонстрира омекване откъм шията след ден-два, сепак има седмица, като махнем 2-3 дена за допитването и излиза, че поне до четвъртък трябва да се чудим дали на боко нема да му доде некой друг акъл.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #6419 -: Май 15, 2023, 21:17:19 »
ешев днес бил с вратовръзка на слончета, а Баце... е той си е магаре.
И на мен ми заприличаха на слончета.
https://www.youtube.com/watch?v=R5kOoqyRqfU
Явно като е ходил в САЩ е получил интифа от GOP.
Друго е далеч по-забележително. Горното изпълнение е за "Оскар". Другарят ви Гешев е за Холивуда. Там може и да изиграе Джовани Фалконе. Успешно!
Един въпрос: В кой точно момент споменатият и тиквата "напърдяха гърнето"? Нали всички чухме "Ти си го избра"? Кои точно кюлчета в нощно шкафче не можаха да поделят?
Губят ми се софийските потайности. Отскоро съм в България
« Последна редакция: Май 15, 2023, 21:30:08 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"