Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 16:53:41

Автор Тема: И сега? …  (Прочетена 519201 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7740 -: Май 30, 2023, 20:20:17 »
Да питам само, какво е хюмне, никога не съм знаел?
Нищо не си загубил.

https://www.bgjargon.com/word/meaning/%D0%A5%D1%8E%D0%BC%D0%BD%D0%B5
пасивен педераст

на мексикански (Spanish) е “cabrón” (не го пишат точно така в речниците, но е в живият живот (slang). Върло обидна дума. (offensive)
« Последна редакция: Май 30, 2023, 20:32:48 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7741 -: Май 30, 2023, 20:26:03 »
А-а, ясно.
Вие си ги избрахте!

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #7742 -: Май 30, 2023, 20:29:09 »
Аз го знам от варненци.

Неактивен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2080
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7743 -: Май 30, 2023, 20:29:49 »
какво е хюмне, никога не съм знаел?
bgjargon.com - речника на улицата
хюмне. 1. пасивен гей 2. хермафродит 3. обида за мъжете по Черноморието.
-----------------
P.S. Изпреварен съм.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7744 -: Май 30, 2023, 20:33:27 »
В момента пред Президентството върви умноктасив протест! Против какво протестират, не се разбира, вероятно и умнокрасивите не знаят, женственият Василев ги плаши със СССР и връщане на комунизма, овците викат у-у-у.  Не си представям, че още има хора, които се страхуват от връщане на комунизма, като гледам че повечето на протеста са родени след 1990. По-вероятно е, че ... Абе, всичко е за пари, друго няма.
« Последна редакция: Май 30, 2023, 20:41:54 от Maximus II »
Вие си ги избрахте!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7745 -: Май 30, 2023, 20:37:57 »
Quote (selected)
той вика - сам си тръгнах
Тоя път не лъже ( ай, сефте! ), сам е бил и сам си е тръгнал, никой не е искал да го приеме. :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2080
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7746 -: Май 30, 2023, 20:52:36 »
Още ли вярвате, че при едни нови избори резултатите ще бъдат същите или почти същите като тези от последните, както ни убеждават политолозите, социолозите, политиците и вся остальная?
Аз съм на мнение, че точно затова не "убеждават", защото знаят, че ще са доста по-различни. Предвиждам дори и по-висока избирателна активност.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7747 -: Май 30, 2023, 20:55:56 »
Още ли вярвате, че при едни нови избори резултатите ще бъдат същите или почти същите като тези от последните, както ни убеждават политолозите, социолозите, политиците и вся остальная?
Аз съм на мнение, че точно затова не "убеждават", защото знаят, че ще са доста по-различни. Предвиждам дори и по-висока избирателна активност.

Не, освен ако пак не направят "ала-бала" с резултатите от изборите, реалните проценти за ПП са 7-10% според признанието на К. Петков.
Вие си ги избрахте!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7748 -: Май 30, 2023, 21:00:59 »
Quote (selected)
реалните проценти за ПП са 7-10% според признанието на К. Петков.
А според АсанБи след 18-24 месеца русофилите в България ще са мнозинство.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2080
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7749 -: Май 30, 2023, 21:03:26 »
Гласуването на имунитета на Гешев е задача с повишена трудност. Г-жа Габриел съвсем ще се втали.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7750 -: Май 30, 2023, 21:05:39 »
Quote (selected)
България "се люлее на ръба" на отпадането от Европейския съюз", но все пак "остава силен стремежът към [европейска] принадлежност на страни, които толкова дълго се чувстваха изоставени да бъдат в периферията". Така отговаря писателят Георги Господинов на въпрос в интервю за в. "Гардиън" дали смята, че родината му може да напусне ЕС.
https://glasove.com/novini/georgi-gospodinov-pred-gardian-balgariya-se-lyulee-na-raba-na-otpadaneto-ot-evropeyskiya-sayuz
Още един "гуру"!
Поредната говореща глава, ами как да не се клатим като сме с единия крак вътре, с другия (шенген) вънка.
П.П. Предния беше някъв N-ти аниматор във филм спечелил Оскар, след него хубавицата на Богарт, все "световни мислители".
ЕС е вреден за вашето здраве!


Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7752 -: Май 30, 2023, 21:24:00 »
А, прибра ли се Киро от Братислава? Куражлия момче. Щото някои се чудеха ще идва ли до София да си вземе багажа, или направо ще си ходи в Канада.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8584
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #7753 -: Май 30, 2023, 21:31:47 »
25-минутно интервю на Николай Колев с Магдалена Ташева за Рудигейт, фалшификацията на изборите в полза на ППДБ, намесата на САЩ, вкарването ни във войната, френското гражданство на Мария Габриел (няма само Кирил Петков да е [бил] с чуждо гражданство я!) и т.н.:

https://www.youtube.com/embed/ifgqPfyGMhE

Неактивен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2080
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7754 -: Май 30, 2023, 21:33:54 »
В момента по БНТ върви "Референдум". Графика, от която се вижда, че 66% от българите искали да се състави правителство между ГЕРБ и ПП. Водещата плюс пет човека събеседници обосновават тезите си повтаряйки 66% без поне малко да се съмняват, че това е точно така...
Та така де, да знаете, че 66% от българските граждани ще бъдат щастливи ГЕРБ и ПП да се прегърнат, целунат и се оженят.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7755 -: Май 30, 2023, 21:40:29 »
1/3 опасяващи се за пенсиите и 1/3 държавни храненици уплашени че без бюджет са за никъде са точно толкова.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8584
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #7756 -: Май 30, 2023, 21:43:07 »
В момента по БНТ върви "Референдум". Графика, от която се вижда, че 66% от българите искали да се състави правителство между ГЕРБ и ПП. Водещата плюс пет човека събеседници обосновават тезите си повтаряйки 66% без поне малко да се съмняват, че това е точно така...
Та така де, да знаете, че 66% от българските граждани ще бъдат щастливи ГЕРБ и ПП да се прегърнат, целунат и се оженят.
Гледането на американски телевизии (както и да се наричат те формално) е вредно за здравето (поради високата концентрация на отровни лъжи там). Гласуването за неамерикански партии не е.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7757 -: Май 30, 2023, 21:46:44 »
7-10% за ПП според К. Петков - пита се, как така социологическите агенции предричаха 22-25-26%!? Значи и те са в заверата "ала-бала"!
Вие си ги избрахте!

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7758 -: Май 30, 2023, 21:48:50 »
7-10% за ПП според К. Петков - пита се, как така социологическите агенции предричаха 22-25-26%!? Значи и те са в заверата "ала-бала"!
Дубрутру. Сега ли загря, че който плаща, той поръчва музиката?
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7759 -: Май 30, 2023, 21:57:04 »
7-10% за ПП според К. Петков - пита се, как така социологическите агенции предричаха 22-25-26%!? Значи и те са в заверата "ала-бала"!
Дубрутру. Сега ли загря, че който плаща, той поръчва музиката?

Не съм сега загрял, а озвучавам обществен скандал, очевидно България я владее мафия от сенчести кръгове, и социолозите и политиците са само марионетки в това фалшиво шоу. Но предричам големи проблеми на тези кръгове с европейските си началници, защото техните ставленици като Киро простия публично дискредитираха брюкселските си началници, а това няма да бъде лесно забравено, ще има промени у нас!
Вие си ги избрахте!

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #7760 -: Май 30, 2023, 22:06:06 »
Ще има промени.
Ще извадят нови Кирчовци.
Мислиш ли че вече няма опашка пред посолството.

Неактивен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2080
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7761 -: Май 30, 2023, 22:08:04 »
Та така де, да знаете, че 66% от българските граждани ще бъдат щастливи ГЕРБ и ПП да се прегърнат, целунат и се оженят.
Самоцитирам се с най-голямо извинение, защото останах с впечатление, че някои мислят, че и аз вярвам на тази огромна манипулация на БНТ. Изобщо тези блиц анкети по телевизиите със смартфоните и онова квадратче на екрана са чиста манипулация. Не се иска много ум за да се обясни защо това е така, но явно номера минава.

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1460
  • No complain no explain
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7762 -: Май 30, 2023, 22:10:54 »
Ще има промени.
Ще извадят нови Кирчовци.
Мислиш ли че вече няма опашка пред посолството.

Не знам дали толкова бързо ще намерят същото качество. Тия трябваше да ги внасят " по второ направление " :smokin:

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7763 -: Май 30, 2023, 22:14:01 »
А, той вносът си тече. За Марчето Габриел, какво? Тя да не би да не е по второ направление?
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8584
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #7764 -: Май 30, 2023, 22:15:42 »
„Левицата!“ организира протест срещу грубото погазване на държавността и безпрецедентния политически цинизъм
Quote (selected)
На 2 юни 2023 г. (петък) от 8,30 ч., до северния вход на сградата на Народното събрание

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8584
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #7765 -: Май 30, 2023, 22:21:20 »
Самоцитирам се с най-голямо извинение, защото останах с впечатление, че някои мислят, че и аз вярвам на тази огромна манипулация на БНТ.
За себе си мога да кажа, че не съм от тези някои. Но наистина гледането им е вредно за здравето, защото може на подсъзнателно равнище да повлияе. Затова не си причинявам това.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7766 -: Май 30, 2023, 22:21:30 »
Лъчо да те питам нещо, може ли? Кое е вярно и кое фейк:
1/ ''Възраждане'' и ВМРО са внесли общ сигнал в прокуратурата за държавна измяна
2/  двете партии са внесли несъгласувано и независимо една от друга сигнали за едно и също
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8584
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #7767 -: Май 30, 2023, 22:23:51 »
Предполагам, второто (отделни сигнали). Те не могат да се понасят едни други, така че не ми се вярва да е първото (общ сигнал).

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7768 -: Май 30, 2023, 22:27:26 »
Гледането на БНТ е вредно за вашето здраве. ''Референдум'' е тъпо предаване, водено от скучна и нелицеприятна дама. Това е точно толкова обществена медия, колкото аз имам докторат по ядрена физика. БНР ''Хоризонт'' до момента покрива моите критерии за обществена медия. Най-малкото има плурализъм на мненията на водещи, гости и граждани, допускани до микрофоните без предварителна селекция. Не са идеални, но за сега, ссмм са най-добрата програма.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7769 -: Май 30, 2023, 22:28:15 »
Като казвам промени у нас, имам предвид промени на кукловодите, то е ясно че марионетките ще ги сменят, но кукловодите в България, ще берат големи ядове със западните си ментори. Провалът е грандиозен.
Вие си ги избрахте!

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7770 -: Май 30, 2023, 22:28:44 »
Предполагам, второто (отделни сигнали). Те не могат да се понасят едни други, така че не ми се вярва да е първото (общ сигнал).
За това и те попитах.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8584
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #7771 -: Май 30, 2023, 22:29:13 »
Да питам само, какво е хюмне, никога не съм знаел?
Нищо не си загубил.
https://www.bgjargon.com/word/meaning/Хюмне
пасивен педераст
А на активния му викат "манаф" (ние, варненци, знаем някой и друг турцизъм в повече).

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7772 -: Май 30, 2023, 22:33:38 »
Като казвам промени у нас, имам предвид промени на кукловодите, то е ясно че марионетките ще ги сменят, но кукловодите в България, ще берат големи ядове със западните си ментори. Провалът е грандиозен.
https://www.youtube.com/watch?v=a0WMVEUb3FE  ;)
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8584
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #7773 -: Май 30, 2023, 22:47:53 »
Ако се опитат да направят преврат, съставяйки правителство СЕГА, ние ще направим контрапреврат, изкарвайки хората на улиците (изявление на К.Тодоров, 11 мин.)

https://www.youtube.com/watch?v=rCNxeaK8kPE

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7774 -: Май 30, 2023, 23:01:27 »
Quote (selected)
Ако се опитат да направят преврат, съставяйки правителство СЕГА, ние ще направим контрапреврат, изкарвайки хората на улиците (изявление на К.Тодоров, 11 мин.)
Забавно, та уникално!
Преди 33 години управниците си направиха сами преврат и си.... мамата.
Сега пак същата мотика.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7775 -: Май 30, 2023, 23:14:39 »
Ще има промени.
Ще извадят нови Кирчовци.
Мислиш ли че вече няма опашка пред посолството.
Нови индивиди "Кирчовци" може.
Ама, надявам се,  втори екземпляр с подобно съчетание на качества и липси на други такива, не може да се роди.
« Последна редакция: Май 30, 2023, 23:23:34 от Bacho Кольо »

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7776 -: Май 31, 2023, 07:09:43 »
Quote (selected)
Петков за поискания имунитет на Борисов: Правосъдието не трябва да е бухалка
https://glasove.com/novini/petkov-za-poiskaniya-imunitet-na-borisov-pravosadieto-ne-tryabva-da-e-buhalka
Кирето кат Матросов скочил на амбразурата, а уж беше в ролята  на Павлик Морозов.
Ей, объркаха ги тия приказки!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2080
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7777 -: Май 31, 2023, 08:29:21 »
По всички чужди телевизии (то май наши няма, вкл.БНТ), тази сутрин нови и извадени от нафталина "демократи" усилено и без прекъсване обсъждат поведението на лошия президент и още по-нетърпимите ръководители на МВР, специалните служби, съд и прокуратура. Според Асен Агов снощи на протеста пред президенството имало "десетки хиляди" възмутени граждани.(Все едно, че не ги видяхме по същите тези телевизии колко бяха, въпреки приложеното операторско майсторство.) И всичко се върти около това, че трябвало непременно да се състави животоспасяващото евроатлантическо правителство от партиите на крадците и лъжците. Но "лошите" искали да провалят това богоизбрано демократично благо.
Гнус!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7778 -: Май 31, 2023, 08:37:22 »
Ха да видим, някой ще познае ли колко партии ще влязат в следващия парламент. Че може скоро цоциолозите пак да завъртят ръждясалите латерни. А пък и на президента няма да му е леко, ако се стигне до даване на трети мандат.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7779 -: Май 31, 2023, 08:39:35 »
Зснаех си, че умнокраставитета е нагъл, но не си представях, че е чак толкова.
Насрани до ушите и пак разчекнали големите си усти!
Тази измет също трябва да се изчегъртва.
Пасмината е не по малко вредна от герберастията. :t0153:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7780 -: Май 31, 2023, 08:56:27 »
И ген. Атанасов, и К. Петков скочиха да защитават Борисов, как само се извъртяха, а!?  :)))
Вие си ги избрахте!

Неактивен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2080
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7781 -: Май 31, 2023, 09:04:06 »
Предназначено за всички дебили в републиката!
Бойко Борисов (преди малко): "Няма да си дам имунитета. Нямам имоти в Испания. Две години бях без имунитет, защо не предприеха нищо."
------------------------
Бойко пари пере, а ПП него изпира.

Неактивен duzov

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 137
  • "Душата на непиещия е изсушена и свита, непорочнат
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7782 -: Май 31, 2023, 09:06:49 »
Мълния: Прокуратурата е поиската имунитета на Бойко Борисов!
Коя прокуратура, че и там разкол кат в БПЦ в началото на прехода.
Официалната на Гешефт или разколническата на Сарафов Светулката?
Софийската Градска такава.
"Душата на непиещия е изсушена и свита, непорочната му поза на трезвеник е прикритие за анонимни и отвратителни постъпки".

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7783 -: Май 31, 2023, 10:00:32 »
Взех да мисля, че държавният департамент ще си прибере посланика за консултации.
Несправяне с работата. Похарчиха се маса $ (грантове), а само "миша тупурдия" и някакви трупове в Южна Африка и един в Бистрица.
Не може Посолството да работи за "Възраждане"! Нали?
Хората им в БГ са "total" щета.
Ако не позная, не ме съдете сурово!  ;) И аз като Швейк не сме завършили:
The Fletcher School at Tufts University
https://fletcher.tufts.edu/
Най-известното американско училище за дипломати.

Кюрдката няма да я издигнат. Също не се справи. По нейно време "Възраждане" си увеличи представителството.
Като се отчая "хаитянеца", в тази суматоха може да взриви "Балкански поток". Ще дойдат малко "туристи" от San Diego (там е базата на Navy Seals*) и ще се забрави за тупурдията.
Очаквам идиотщини.

* FYI Основната професия на Navy Seals e "underwater demolition". А те са "professionals".


« Последна редакция: Май 31, 2023, 11:55:05 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7784 -: Май 31, 2023, 10:20:01 »
Важното е да познаваш племето си. То не е героично, а токсично. Не можеш да пренаписваш историята. Тя винаги ти размазва суратя :smokin:
Време е да си опресните поне личните спомени...

п. п. За мен е загадка, Бъч, защо си решил, че некакви реднешки палета/записани в армията им по социални причини/ могат да завземат шибаната ни територия. Такъв побой ще ядат, че ще се изнижат като биени задници. И ще ядат побой не поради патриотични и героични причини..Няма нищо по-ценно от наранената селска чест. .Никога няма да забравя снимката, на която подобни палета беха пред припадък сред огромните сърби, дето ги бяха заобиколили. Един пастор реднешки ходи да ги прибира. Контрастът беше шокиращ

п. п. Продължавам да смятам, че настоящият цирк в Кочината е дело на агите....Не след дълго ще наблюдаваме смяна на конете от тяхна страна :nuts:
« Последна редакция: Май 31, 2023, 10:33:28 от Aсол »

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7785 -: Май 31, 2023, 10:41:04 »
некакви реднешки палета/записани в армията им по социални причини/ могат да завземат шибаната ни територия. Такъв побой ще ядат, че ще се изнижат като биени задници.
Какви глупости пишеш? А аз дори се връзвам да отговарям. Shame on me!
Кой ще ти завладее територията? Тя е купена. Набийте си го в главата! Не сте господари в държавата си. И аз не съм, де, но поне не се лъжа.

От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7786 -: Май 31, 2023, 10:43:16 »
некакви реднешки палета/записани в армията им по социални причини/ могат да завземат шибаната ни територия. Такъв побой ще ядат, че ще се изнижат като биени задници.
Какви глупости пишеш? А аз дори ти отговарям.
Кой ще ти завладее територията? Тя е купена. Набийте си го в главата! Не сте господари в държавата си. И аз не съм, де, но поне не се лъжа.

Територията временно е дадена на концесия. Нали не искаш да ми разкажеш, че при подходящи условия твоето правителство няма да си вдигне гълъбите, оставяйки лакеите си на произвола на съдбата!? Защото точно това ще стане!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7787 -: Май 31, 2023, 10:49:27 »
че при подходящи условия твоето правителство няма да си вдигне гълъбите, оставяйки лакеите си на произвола на съдбата!? Защото точно това ще стане!
Пълно с мечтатели. И във форума също.
Кога ще стане горното? Това става в държави където има дух. Във Виетнам, Афганистан... Където има съпротива. Къде виждаш нещо такова в БГ? А може би очакваш Червената армия на Дунава?
Чакайте подходящите условия! Муджахедините и Виетконг чакаха ли?

"временно". Няма нищо по-постоянно от временното. И Цара Шишман си е мислил, че временно става васал. И така 500 годин...
« Последна редакция: Май 31, 2023, 10:57:07 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7788 -: Май 31, 2023, 10:52:59 »
Асольче, по въпроса за агите, може и да си права. За това за България щеше да е по-добре комшиите да имат един по-безцветен, проевропейски ориентиран президент.
----------
Моето ниво на владеене на шаха е долу горе равно на нивото на средно интелигентен първокласник. Знам как се нареждат фигурите и как могат да се движат по полето. Но въпреки предбазовото си ниво имам самонадеяната претенция да мисля, че държавицата ни е едновременно в цайтнот и цугцванг. Трябва ли да има редовно правителство - да. Стават ли първите и вторите за такова? Абе тия за чеп на каца за зеле не стават, к'во правителство кви пет лева, евро, тугрици, абе в к'вото там са им банковите сметки. И сега накъде?! Нови избори. Ми то хубу, мъ дори 100% от разочаровалите се от ПП да гласуват за ''Възраждане'', се тая, че и по-зле. Костадинов се кълне, че в коалиции не влиза, но няма да има мнозинство за съставяне на самостоятелно правителство. И тогава какво - избори до дупка ?! Или да се молим на Кенет сахиб да ни ходатайства да станем официално задгранична територия на актуалния Голям брат, с опция да ни направят пълноправен щат след някоя и друга година. Я на Хаваите да не би да е зле? Имали били най-лошото образование в САЩ. Да, ама нямат сметки за парно. Няма пълно щастие.  ;)
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7789 -: Май 31, 2023, 10:54:41 »
Някои сънуват реставрация. А нашият човек обича новите сеири. Не си струва да се впрягате. Вървят естествени процеси. И няма страна без проблеми. То на големите не им се получава, ние сме се затюхкали. Нещата ще се избистрят, но ще мине време. Даже ченгетата взеха трудно да се ориентират в произведената от тях мъгла.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7790 -: Май 31, 2023, 10:55:57 »
Я на Хаваите да не би да е лошо. Имали били най-лошото образование в САЩ. Да, ама нямат сметки за парно.
Ти се шегуваш.
Хавай е най-скъпият щат. Някой милионери може и да се уредят. Аз не мога. То верно, че е "Free country", но свободата е докъдето ти се простира банковата сметка.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1460
  • No complain no explain
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7791 -: Май 31, 2023, 10:56:26 »
Малко пикантерии по темата-

Ето  извадка от текста на Радева:

"Преди да споделя поста на Ирини, ще пусна малка обява: познавам хора, които дават уроци по български език - лексика, граматика, синтаксис и всичко, свързано с него (българския). Познавам и психиатър (г-жо Гълъбова, Вас визирам), който работи с различни разстройства на личността - от халюцинации за евразийски попълзновения до "аз съм избрания". Ако някой има нужда - на лични. Защото, преди всичко, сме човеци и трябва да си помагаме" :i_laughing:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7792 -: Май 31, 2023, 10:56:33 »
Quote (selected)
А може би очакваш Червената армия на Дунава?

Дунава е образно казано. Все пак технологиите се развиват. Но, да...така ще стане :nuts:

Не сънувам никакви рестраврации. Новата история на Кочината е само реставрации

п.  п. Здравке, новият реднешки мърльо не е губернаторствал в Хавай /това си е американски щат/, а в Хаити. Намират се известни разлики между двете територии  :0005:

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7793 -: Май 31, 2023, 11:03:13 »
Ти се шегуваш.
Хавай е най-скъпият щат. Някой милионери може и да се уредят. Аз не мога. То верно, че е "Free country", но свободата е докъдето ти се простира банковата сметка.
Нямах предвид ние да ходим в Хавай драги. Скъпо, скъпо, ма действащи вулкани. И са на хиляди километри от континенталните щати. Имах предвид да ни вземат за задокеанска територия. Те да се грижат за всичко, ние да правим опити да селектираме студоустойчиви банани. Найс, а :tongue_:
« Последна редакция: Май 31, 2023, 11:10:44 от Zdravka »
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7794 -: Май 31, 2023, 11:03:28 »
Трябва ли да има редовно правителство - да.

И защо трябва? Сега нямаме ли правителство? Тези постоянни облъчвания, че трябвало правителство на всяка цена обслужват само измамниците и крадците. Може и да не го осъзнаваш, но като повтаряш лъжливата мантра ставаш съучастник в измамата.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7795 -: Май 31, 2023, 11:05:48 »
Асольче, от доста време ме четеш, време е да започнеш и да ме разбираш. Става дума за ходатайство, не за професионалното CV на новия ни посланик. Отпусни си душата, бе жена, започни да разбираш и от шега.
-------
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7796 -: Май 31, 2023, 11:06:59 »
Вече няма как да има редовно правителство. Аре пак на избори, наесен и до година отново. Мръсната вода трябва да се оттече

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7797 -: Май 31, 2023, 11:09:42 »
Трябва ли да има редовно правителство - да.

И защо трябва? Сега нямаме ли правителство? Тези постоянни облъчвания, че трябвало правителство на всяка цена обслужват само измамниците и крадците. Може и да не го осъзнаваш, но като повтаряш лъжливата мантра ставаш съучастник в измамата.
Отврате, все още сме Парламентарна република, прието е спечелилите Парламентарните избори да управляват страната - сами, или в коалиция. Служебните правителства имат ограничени функции. Основната от тях е да организират добре следващите парламентарни избори, без значение редовни, или извънредни. Ако станем Президентска република, тогава ще му мислим.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7798 -: Май 31, 2023, 11:12:58 »
Quote (selected)
прието е спечелилите Парламентарните избори да управляват страната -

Само, ако успеят да съставят такова. Ей, вие това талибанлъка на парцал я направихте тази Конституция. Къде в нея е записано, че след избори е задължително първата политическа сила да състави правителство, или пък втората? Ще съставиш, ако можеш....баси жадните за власт боклуци/записът е материално доказателство/

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7799 -: Май 31, 2023, 11:15:49 »
Асольче, що не пийнеш два пръста нещо съдоразширяващо? Едно леко аперитивче са успокоение и възбуждане на апетита.  :tongue_:
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...