Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 17:57:40

Автор Тема: И сега? …  (Прочетена 520196 пъти)

deneb и 36 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7860 -: Май 31, 2023, 16:01:20 »
Цитат на: ohubohu
Протестиращи срещу Радев: Искаме насилие и български Майдан[/url]
Аз да питам - кур'бийки ша има ли? Да знам, да се нареждам!

Вместо курабии - пици с кристали. Вместо бял роял и голи цици - голи педали с пера в ...
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1227
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7861 -: Май 31, 2023, 16:04:39 »
Както казах, науките, занимаващи се с менталното здраве и отклоненията от него не са ми нито специалност, нито хоби, за това ще цитирам:
''Обсесивно-компулсивното разстройство (ОКР) е психично заболяване, което се характеризира с наличието на обсесии и/или компулсии. Обсесията е непрекъснато повтаряща се мисъл, образ или импулс, който причинява тревожност или дискомфорт. Компулсията е действие или ритуал, което се извършва с цел да намали тревожността или да предотврати нещо лошо да се случи. Обикновено компулсиите са свързани с обсесиите и са времеемки и уморителни''.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1227
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7862 -: Май 31, 2023, 16:06:23 »
Цитат на: ohubohu
Протестиращи срещу Радев: Искаме насилие и български Майдан[/url]
Аз да питам - кур'бийки ша има ли? Да знам, да се нареждам!
Вместо курабии - пици с кристали. Вместо бял роял и голи цици - голи педали с пера в ...
https://www.msn.com/en-xl/news/other/white-house-lights-up-with-rainbow-colors-after-same-sex-marriage-bill-signing/ar-AA15fLQK?ocid=msedgdhp&pc=U531&cvid=a1c2771f00b54536ba395c9b29afd71e&ei=5 :thdown:
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2956
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7863 -: Май 31, 2023, 16:14:12 »
Quote (selected)
В писмото със заплахата към главния прокурор Иван Гешев и приканването да си подаде оставката съзирам почерка на Петьо Петров-Петьо Еврото, обяви бившата му съпруга Любена Павлова в ексклузивно интервю за Антикорупционния фонд. Там тя съзирала изрази, които Еврото използвал по 5-6 пъти на ден. ...

Павлова обясни, че се е решила да направи разкритията сега, защото Еврото набелязал за неин интимен партньор Тони Иванов-Тони Парфюма и започнал да го тормози по различни поводи, защото разбрал, че е симпатизант на "Продължаваме промяната-Демократична България".
https://offnews.bg/temida/bivshata-sapruga-na-petio-petrov-avtorat-na-zaplahite-sreshtu-geshev-802007.html

Хихихихихи, свинските чревца яко ги треска перитонита.
Та как е сега температурата на втория мъндат, още ли е над 0 и под 100?
*********   ✹    *********

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7864 -: Май 31, 2023, 16:46:30 »
На мен Явор Божанков е новият ми ФАВОРИТ ...  :ive_got_it-1379:
Ако поизменим малце Матея 7:16 "По фаворитите им ще ги познаете"

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7865 -: Май 31, 2023, 16:52:44 »
Quote (selected)
Та как е сега температурата на втория мъндат, още ли е над 0 и под 100?
Да забелязваш да се впечатляват нещо от смрадта носеща се от тях?
Като нищо ще спретнат правителство, че и без тояги няма да се изметат.
Проблем имат не те, а ние - останалите.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7866 -: Май 31, 2023, 17:05:47 »
Да питам. Някой има ли познат или познат на познат, гласувал за ПП? Аз нямам такъв.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7867 -: Май 31, 2023, 17:11:57 »
Много шушумига се навъдило, бря. Па тарторите ша са пукнат от пъчене. Боже, Боже!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7868 -: Май 31, 2023, 17:18:58 »
Да питам. Някой има ли познат или познат на познат, гласувал за ПП? Аз нямам такъв.
Защо трябва да има познати - вчера не ги ли видя пред президентството?
Същите от времето на циците и рояла.
Жалкото е, че и те присъстваха на площада пред МС, га се викаше по мутрата, но явно е че идеят в междуушието им е - "не тоя, а ние! ама само ние!"
Иначе са малко, но пък гласовити и особино нагли.
Едните са откровени арогантни мутри, а другите мутри в бели якички. Префинени.
Все мутри, но тези претендират да са от сой.
Така излезе.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7869 -: Май 31, 2023, 17:20:05 »
Да питам. Някой има ли познат или познат на познат, гласувал за ПП? Аз нямам такъв.
Да. Настимир Ананиев. Гласувал е себе си :nuts:

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7870 -: Май 31, 2023, 17:25:01 »
Да питам. Някой има ли познат или познат на познат, гласувал за ПП? Аз нямам такъв.
И аз нямам, ама кво от тва. Изборите са машинация. Шепа крaдливи кретени с байрачета в гъ-а се пробутват за "обществото", понеже всички останали явно не сме. Кой ще е на власт се "съгласува от посолството".
« Последна редакция: Май 31, 2023, 22:39:14 от Kole »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7871 -: Май 31, 2023, 17:33:55 »
Quote (selected)
"Нашата позиция е била ясна - когато на някого му поискат имунитета, той трябва да реши дали да си го даде или не“
https://epicenter.bg/article/Nikolay-Denkov--Vizhdame-opit-da-bade-blamirano-sastavyaneto-na-pravitelstvo/316968/2/0
Този се кани да ни става премиер!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7872 -: Май 31, 2023, 17:36:58 »
Quote (selected)
"Нашата позиция е била ясна - когато на някого му поискат имунитета, той трябва да реши дали да си го даде или не“
https://epicenter.bg/article/Nikolay-Denkov--Vizhdame-opit-da-bade-blamirano-sastavyaneto-na-pravitelstvo/316968/2/0
Този се кани да ни става премиер!

Ако беше изслушал целия запис, нямаше да си изненадан, каква гнида е този. А е и най-големият гьонсурат, щото ония двамата прошляци поне се скриха за известно време от парламента, а този "академично" позира

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7873 -: Май 31, 2023, 17:47:29 »
Гледам и Райчев, по горе го отбелязахте, за закахърил и станал Пития... Всички са заревали, искат "младите", въпреки огромната купчина гюбре под тях, да се вземели... Из и под райчевите прозрения има и косвени размисли дали началото на Битката със сегашното развитие, не е следствие на поръчка на посолствоТО... Не става ясно, защо ТО би искало ББ да подгони ГлавПрок-а, след като има редица други ангажименти и щения. Но може би е чувствало някаква заплаха, скрита или предполагаема в тогова и превантивно е действало?

Дали "посолствоТО принуди ББ да унищожи Гешев"?

Да, вероятно. Но битката ББ-Гешев се започна извън обществения взор доста преди това. Мисля, че Гешев (може би прозорливо) отиде на частна "Молитвена закуска" и от нея се върна с тържествена сащисана-вратовръзка. Тази Жълтата, на малки слончета и с нац. им знаменца (прекрасна снимка бе за възхищаване и тъдява). А слончетата не са магарета! С други думи, той се окичи със символите на Републиканската партия! Това бе малко прибързано, все пак Магарето, макар и сенилно, все още хрупа в белият си Яхър. Познато е също, че отцепници от Правата линия на Партията се наказват незабавно. И ето че посолствоТО е пуснало "окръжно нареждане" и Гешев бе масивно подгонен от хранениците МУ. На "ТО"-то естествено. А кой е най видният и мастит доскорошен Храненик, изпаднал в последствие в немилост? Да - точно той, защото двата ПП-пора се размирисаха усилено и плебса настръхна. Дори Гешев взе да става "симпатичен". Е, нема таквоз нещо оставено хей-така, прави се коректура без забавяне. Старият Росиант ББ бе подритнат да действа. А за да се спаси цялостната Партийна линия в колонията, сега - с отвращение - ще се толерират и за по-нататък изпусналите се в гащите си, насред площада, ПП-ейци. Политика и интереси - какво да ги правиш? Ще ядем и повърнато, що "началствоТО" нареди!!!

А под черта: - Какво ли не може да направи една вратовръзка със слончета!!! :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7874 -: Май 31, 2023, 18:06:39 »
Quote (selected)
Ако беше изслушал целия запис, нямаше да си изненадан, каква гнида е този.
Ами явно си имам кусур, не че е единствен, но просто не мога да допусна образовани и то високообразовани хора, и/или постигнали много в предишната си битност, да стават такива плужеци навлизайки в политиката.
На - пред очите ми са множество примери, гледам ги непрекъснато, но съзнанието ми не ще и не ще да го възприема това!
Приемам, че всеки сам по себе си и сам за себе си може да бъде всякакво леке, но знаейки се какво е, да навлиза в дейности от които зависят съдбите на хиляди и милиони...не знам, ако самото леке няма спирачки, защо другите хора не му ги слагат?
Израза "кучи син, ама наш кучи син" - признавам си не го разбирам напълно, не знам как може да съжителстваш с кучи син, пък бил той и "наш"?
Изглежда изначално чипът ми е устроен да не възприема нови "правилни" команди.
 :think:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7875 -: Май 31, 2023, 18:07:36 »
Quote (selected)
Та как е сега температурата на втория мъндат, още ли е над 0 и под 100?
От това което подочувам няма никакви минусови температури.
Тенджерата е под налягане и току някой хвърля още съчки в огъня.
Уж много клапани - кефти баце, кеф ти каскета, кеф ти кукуриго и асан ама накрая ще има голямо БУМ!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7876 -: Май 31, 2023, 18:17:24 »
Quote (selected)
На въпрос на водещия как ще се работи с ГЕРБ на фона на много критики през годините, Атанасов заяви, че личните чувства нямат значение. "70% от българското общество настояват за правителство.
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/sled-sreshta-gerb-pp-db-prenarezhda-kabineta
Вчера се дърлихме за едни 66% днес Атанасов вдигна мизата.
Ако я караме така всеки ден 4+% на денонощие до седмица сме минали стоте процента. :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2956
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7877 -: Май 31, 2023, 18:18:21 »
Quote (selected)
Аз съм умопомрачен от нещата, които вчера казаха от службите за Весела Червена (sicK).
Човекът Весела Чернева е един от най-свестните съветници, които съм имал

Умопомраченият тротинеткаджия освен да повтаря "Боже, росица" да разкаже нещичко за Цветан Василев, Пламен Бобоков, Красимир Каменов-Къро и техни помагачи, румънеца Овидиу Семенеску от Цюрих, Дилиян Георгиев, Тони Иванов-Парфюма, Калин Едрев и отново „Митко BIRD-а“, известен още и като „Митко Бивол“. и Амбикорупционния фонд на Птичките преди службите пак да му прегорят курешката, служеща за главен мозък.
---
Много преди БУМ, на 42 градуса, почват халюцинациите и гърчовете.
Наслаждавайте се на сеира.
*********   ✹    *********

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1227
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7878 -: Май 31, 2023, 18:49:48 »
Клишето "умен и образован" е виновно. Така се самонаричате тва "новият български елит", другите са диви балкански субекти. Няма значение, че и пуцовете по харвард водите за образование. А за над 20 години трудов стаж никъде не съм срещала правилник, в който към три и половина след пладне да се предвижда кафе-пауза. Полага ти се само половин час обедна почивка, при осем часа работно време
Има, имааа, две паузи х 15 мин. по график, да не става навалица пред кафемашината в кухнята на офиса + две х 4 мин за тоалетна, или бърза цигара по избор. Влизат в работното време, следователно се заплащат. При р.вр. 09.00-18.00 има един час /също по график/ за обяд. Българско дружество на международна компания със седалище в САЩ, но тертипът е европейски, а не американски.
----
Що се отнася до образователия ценз и действителната интелигентност на избирателите на ПП, си позволявам да ти обърна внимание, че след изчезването на ''Атака'' от политическата ни действителност, в освободената нишасе появи ''Възраждане'' и избирателите на Волен и Ко, сега гласуват за новия ти фаворит. Нещо за нивото на немалка част от тези избиратели дали ще ми спделиш?
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7879 -: Май 31, 2023, 18:55:06 »
Клишето "умен и образован" е виновно. Така се самонаричате тва "новият български елит", другите са диви балкански субекти. Няма значение, че и пуцовете по харвард водите за образование. А за над 20 години трудов стаж никъде не съм срещала правилник, в който към три и половина след пладне да се предвижда кафе-пауза. Полага ти се само половин час обедна почивка, при осем часа работно време
Има, имааа, две паузи х 15 мин. по график, да не става навалица пред кафемашината в кухнята на офиса + две х 4 мин за тоалетна, или бърза цигара по избор. Влизат в работното време, следователно се заплащат. При р.вр. 09.00-18.00 има един час /също по график/ за обяд. Българско дружество на международна компания със седалище в САЩ, но тертипът е европейски, а не американски.
----
Що се отнася до образователия ценз и действителната интелигентност на избирателите на ПП, си позволявам да ти обърна внимание, че след изчезването на ''Атака'' от политическата ни действителност, в освободената нишасе появи ''Възраждане'' и избирателите на Волен и Ко, сега гласуват за новия ти фаворит. Нещо за нивото на немалка част от тези избиратели дали ще ми спделиш?

Ами би трябвало да повярваш поне на социологическите ви агенции за това ниво. Не успяха  дори те да го укрият . Или и това не си забелязала и/или си забравила.. А що се отнася до фаворитите - талибанлъка е недостижим. Демонстрирате го и днес включително :smokin:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7880 -: Май 31, 2023, 18:57:05 »
Quote (selected)
и избирателите на Волен и Ко, сега гласуват за новия ти фаворит. Нещо за нивото на немалка част от тези избиратели дали ще ми спделиш?
Не е добра идея да се вклиниш между две дами дето си скубят косите и си дерат лицата с наличния маникюр, ама ще пробвам.
Акцентирането върху група маргинали припознали Атака, сега Възраждане като електорална основа е тъпо, в повечето случаи лицемерно.
Да припомням ли за "синия бард" Васко Кръпката и неговата интелектуална концепция че всичко е скапано щото "няма бира". :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7881 -: Май 31, 2023, 18:57:54 »
Ей ти калъпите за да не кажеш, че отново не си видяла или разбрала
https://bnr.bg/horizont/post/101804125/galap-za-demografskite-profili-vremeto-na-vzemane-na-reshenie-transferite-na-vot

Остай кръпката - виж им "елита". Ристю, без ден трудов стаж като юрист, изключен от адвокатската колегия. През целия си "трудов стаж" лапал американска паре от ИПИ. За АЗБ става дума, ако Здравка случайно не е разбрала. Другите анимационни герои около него са със служба на същата копания. За нивото на един асан генов /фейсфук талибострие/да не приказваме, той и образование няма. Да ти изредя ли трудовите и образователни биографии на твоите фаворити, Здравке, или сама ще се справиш?
« Последна редакция: Май 31, 2023, 19:03:07 от Aсол »

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1227
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7882 -: Май 31, 2023, 19:02:47 »
Добре, за да не си повредим ние с Асольчето маникюра и справедливости ради, тук, според мен има паритет в ценза:
https://faktor.bg/bg/articles/galap-otkrehna-zavesata-za-po-niskiya-na-pp-na-poslednite-izbori
Не намерих по-нови данни.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7883 -: Май 31, 2023, 19:05:45 »
Ово е биография, а е достатъчно дърта

Quote (selected)
Надежда Йорданова е български политик и юрист с експертиза в областта на административното и търговското право, обществените поръчки и проекти, финансирани от ЕС и международни организации. Член е на Изпълнителния съвет на партия „Да, България!“[1]

Завършила е право в Софийския университет „Св. Климент Охридски“. Специализирала е английско търговско право в The University of Law, Лондон. От 2007 г. е вписана в адвокатската колегия в Разград.[2]

В XLV и XLVI народно събрание е народен представител от парламентарната група на „Демократична България“ и е неин заместник-председател.[3][4] Оглавява временната комисия „Магнитски“ и е зам.-председател на Комисията по конституционни и правни въпроси.[5]

Била е началник на политическия кабинет на Христо Иванов в Министерството на правосъдието (2014 – 2015).

На 13 декември 2021 г. е избрана от XLVII народно събрание за министър на правосъдието в кабинета на Кирил Петков.[6] Народен представител в XLVIII народно събрание.[7]

Не дупки, а кратери в "експертната реализация" и трудовия стаж

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1227
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7884 -: Май 31, 2023, 19:06:34 »
Да ти изредя ли трудовите и образователни биографии на твоите фаворити, Здравке, или сама ще се справиш?
Омръзна ми да обяснявам, че нямам фаворити, ма кът' си рекла, дай на твоите хора без Костадинов. Той, както знаеш ми е съгражданин, бил е и общински съветник във Варна и за него тук се знае достатъчно.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7885 -: Май 31, 2023, 19:09:14 »
Що аз да ти давам биографиите на хората на Костадинов? Ти не можеш ли сама да ме сразиш?

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1227
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7886 -: Май 31, 2023, 19:12:00 »
Асольче, а теб къде те стяга чепикът, джанъм? И в НС се върши работа, поне би трябвало. Не с речи от трибуната, а в комисиите. Какво да кажем за Данчо Цонев, дето е депутат от кажи-речи 30 години? И ще се пенсионира като такъв, помни ми думата.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7887 -: Май 31, 2023, 19:16:12 »
Асольче, а теб къде те стяга чепикът, джанъм? И в НС се върши работа, поне би трябвало. Не с речи от трибуната, а в комисиите. Какво да кажем за Данчо Цонев, дето е депутат от кажи-речи 30 години? И ще се пенсионира като такъв, помни ми думата.

Ми няма да е само Пирински, я. Данчо да не е по-доле. Аз винаги съм била най-върл противник на доживотното депутатстване. Генерал ти наско е от същия вид, само дето има няколко прекъсвания, поради гадната 4 % бариера

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1227
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7888 -: Май 31, 2023, 19:16:56 »
Що аз да ти давам биографиите на хората на Костадинов? Ти не можеш ли сама да ме сразиш?
Мързи ме, а и не съм толкова кръвожадна като теб. Внимавам и за маникюра.
Не познавам ключовите фигури във ''Възраждане'' Нито ''горе'', нито по места. Освен името на лидера, се сещам за един Папазов и един Цончев беше, май. Ма три лястовички, нали разбираш.Пък и по едно време тръгна слух, че Костадинов е забранил всякакви медийни изяви на своите хора. Което ми се вижда странно.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8593
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #7889 -: Май 31, 2023, 19:21:37 »
Като нищо ще спретнат правителство, че и без тояги няма да се изметат.
Проблем имат не те, а ние - останалите.
Съвършено точно. Сапуненият академик все пак ще направи правителство – сапунен мехур. Да го спукаме овреме, че иначе този мехур нас ще спука!


Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1227
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7890 -: Май 31, 2023, 19:27:16 »
Асольче, да не кажеш, че съм се скатала https://www.dnes.bg/izbori-2023/2023/04/03/nai-mnogo-visshisti-sa-glasuvali-za-pp-db-i-vyzrajdane.565269
До скоро.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7891 -: Май 31, 2023, 19:28:46 »
как подлъгаха толкова народ, че и умни и образовани хора да гласуват за тия...

С дипломи - да, но с ум и мислещи - категорично им липсват!
Вие си ги избрахте!

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1227
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7892 -: Май 31, 2023, 19:31:21 »
Глупаво е да обиждаш хора, които имат мнение различно от твоето. Ами ако те мислят, че ти си този, който не избира правилно?
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7893 -: Май 31, 2023, 19:32:28 »
Дами, моля.
the lamers club honourable member …

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7894 -: Май 31, 2023, 19:47:10 »
Глупаво е да обиждаш хора, които имат мнение различно от твоето. Ами ако те мислят, че ти си този, който не избира правилно?

Толкова много познавам от тях, на различна възраст, обединява ги инфантилност и нарцисизъм, офисен планктон, че и от Отровено Общество познавам, мъжете гонят 50, но още "разцъкват" шутъри на компа. Отчаяна работа, ако не е САЩ, чудя се от какво ще живеят, нищо реално не са произвели през живота си...
Вие си ги избрахте!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7895 -: Май 31, 2023, 19:53:57 »
Много се спекулира че Баце ще си подари/разпарчетоса партията в замяна на имунитет.
Той е със зверски инстинкти за оцеляване, не вярвам да се довери на измамници.
Да се оставиш в ръцете на ПП и ДБ, да разчиташ на дентълменско споразумение с тях е абсурд.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8593
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #7896 -: Май 31, 2023, 19:58:54 »
На сайта на "Немска вълна" Веселин Стойнев предложи България да стане протекторат на ЕС
Цитат на: Веселин Стойнев
Ако обаче и този път пропуснем шанса за редовно правителство с втория мандат, не остава друго, освен избирателите на ПП-ДБ да поискат конституционна промяна, с която България да се превърне в протекторат на Европейския съюз. Щом партиите ни сами не могат да градят държавност, а все пак искаме да сме европейци, не ни остава друго, освен да минем на ръчно управление от Брюксел.
Ето го този хубостник:



Маските, домината и най-вече смокинените листа паднаха окончателно и безвъзвратно.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7897 -: Май 31, 2023, 20:00:45 »
Страх го е, Буратино, за кожата и то в буквалния смисъл на думата. Аз по-скоро си мисля, че ще се намерят достатъчно гербави, които ще се изнижат за да не потънат с него. Има сериозни признаци за подобна възможност. 7 %-ната "Ентелегенция" е бетер "Давидова клонка"

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #7898 -: Май 31, 2023, 20:35:30 »
Да питам. Някой има ли познат или познат на познат, гласувал за ПП? Аз нямам такъв.

Да имам.
Но не виждам какво те учудва.
Спомни си как преди две години една немалка част от форума се отнасяше към Кирил Петков.
Ще го кажа по-меко - с добронамерена надежда.
И това въпреки канадската му врътка, източването на язовир 3 дни преди фотосесията му с празен язовир, личните поздрави на Байдън за световнонеизвестния продавач на изсушено кисело мляко, инфантилността му която си личеше още тогава.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7899 -: Май 31, 2023, 20:36:20 »
Пък аз мисля, че може и да се състави правителство.
Менталната дейност на тези екземпляри е на ниво глутница.
В глутницата са строго установени иерархиите.
Инстинктите за самосъхранение също са подчинени на тази иерархия.
В момента  /баси природната подигравка!/, двете уж най силни глутници, които до вчера са се конкурирали и изтребвали, се оказва, че не могат една без друга.
И ще се сдушат в името на оцеляването.
Това е на ниво инстинкт.
Дет се вика - "нищо лично".
В по напредналите глутници добавят - "просто бизнес".
  :t0118:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7900 -: Май 31, 2023, 20:45:54 »
Quote (selected)
с добронамерена надежда.
Аз също се отнасях така - с добронамереност, макар че никога и не си помислих да гласувам за него.
Също и за кокорчо.
Никога не съм се интересувал от предисторията им, но ми изглеждаха след 12 години мутри- допустимо решение.
Първата ми ламБа светна кога простото излъга за гражданството си. След това забелязах и еуфорията на следовниците, която ми идваше в повече. Напомни ми на еуфорията на чалгарите и едва тогава започнах да гледам със съмнение.
Опитвах се да намеря по малкото зло - е, не стана!
Което по никакъв начин не намали предното зло.
Подведе ме и съешаването им с ристювите - казвах си, каквито и да са тези умнокрастави, все пак са партия или поне са били такава, системна партия и те ли са се излъгали?
Не, оказа се, че не са се лъгали, а и те са си били същите.
И така!
А в същото време човек трябва да вярва в нещо, нали?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7901 -: Май 31, 2023, 20:46:08 »
Quote (selected)
И ще се сдушат в името на оцеляването.

Бе не знам. В прословутия запис се беседваше на дълго и на широко, как Тиквата ще дава курбани. Вземи да го изслушаш.
Що се отнася до талибанлъка - аз тази секта никога не съм я разглеждала, като носител на какъвто и да било позитив
А не ти ли светна ламбата, когато тук ти написах, че кокорчо ти е бил министър на плювню? Това не е ламба, а цел прожектор

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7902 -: Май 31, 2023, 20:50:07 »
Quote (selected)
Вземи да го изслушаш
Що да си причинявам неприятни изживявания?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7903 -: Май 31, 2023, 21:00:22 »
Quote (selected)
е бил министър на плювню
За няма и два месеца - въобще не съм го и забелязъл, а в тези служебни правителства има и читави министри - ето ще ти дам пример - сегашният на земеделието.
Струва ми се кадърен човек, ако и да е министър в правителството на също толкова долюбвания от теб Радев.
Въобще, за да си съставя мнение, обикновено не прибързвам, дори и да има още от началото първо впечатление.
Дето викаше един мой познат /лека му пръст/ - пирони много, но когато е от горяла къща пирон - него гледай!
Чакам да видя какво ще излезе, но по първо впечатление - гледам да съм доброжелателен.
Поне се старая.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8593
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #7904 -: Май 31, 2023, 21:01:19 »
Ако случайно не сте виждали български фашисти, които искат "български майдан" (т.е. да стане като в Украйна) – ето, полюбувайте се:

https://www.youtube.com/watch?v=Ya-sJwKffJ4 (40 секунди)

САЩ няма да се спрат пред нищо. Колко страни унищожиха, че и България ли няма да унищожат? Е, ще ги оставим ли да го направят?

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2085
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7905 -: Май 31, 2023, 21:02:00 »
Интересно, че в "белите страни" понякога за една изтървана дума падат правителства, а у нас за цяла "изтървана" идиотска "управленска програма" продължават да работят за създаване на правителство, все едно че нищо не се е случило.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7906 -: Май 31, 2023, 21:03:05 »
Няма вариант прокопиев да ти нареди читави министри

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7907 -: Май 31, 2023, 21:09:33 »
Няма вариант прокопиев да ти нареди читави министри
Е, това сега е толкова в сила, колкото и "всичко се определя от Козяк".
Много - да, но всичко зависи от тези останали по територията "аборигени", които или се правят на интересни, или не си знаят интересите, или не знаят какво са български интереси.
Най често и трите.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7908 -: Май 31, 2023, 21:13:31 »
Както и да е - темата е "а сега", дискусията е дали ще има правителство, аз залагам 2 стинки - че да!
Аргумент - законите на мърфи - ако има и най малката вероятност нещо лошо да се случи, то непременто се случва.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7909 -: Май 31, 2023, 21:14:43 »
Както и да е - темата е "а сега", дискусията е дали ще има правителство, аз залагам 2 стинки - че да!
Аргумент - законите на мърфи - ако има и най малката вероятност нещо лошо да се случи, то непременто се случва.

Аз залагам на мафиотска война. Труповете вече почнаха да валят

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7910 -: Май 31, 2023, 21:20:07 »
Quote (selected)
Аз залагам на мафиотска война. Труповете вече почнаха да валят
Мъ н'дей така!
И те може да се чели "Война и мир" и да са усетили, че и най лошият мафиотски мир е по добър от най добрата мафиотска война.
Още повече - какви трупове виждаш?
Засега наблюдавам само наежени един срещу друг гьотверени, дуещи мускули.
Трупове ще има, кога някой влезе жив или мъртъв при бай Ставри.
Айде лека, че се размечтах!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7911 -: Май 31, 2023, 21:22:13 »
Два броя засега. Къро и бившия шеф на лена и простокирото :nuts:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7912 -: Май 31, 2023, 21:38:53 »
Както и да е - темата е "а сега", дискусията е дали ще има правителство, аз залагам 2 стинки - че да!
Аргумент - законите на мърфи - ако има и най малката вероятност нещо лошо да се случи, то непременто се случва.
Не вярвам Мърфи да ни се опре, а се е опрял на нас и сме му обърнали закона с хастара навънка.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7913 -: Май 31, 2023, 21:40:44 »
Засега наблюдавам само наежени един срещу друг гьотверени, дуещи мускули.

Един в Южна Африка и един в Бистрица :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7914 -: Юни 01, 2023, 06:57:58 »
Остай ти курабийките.
Не мога, Здравке, не мога! Само за тях мисля. Кого ще пратят да ги раздава? Добре ли ще ги опекат? ГМО ще има ли тестото...? Гложди ме нещо ...

А това, което теб те е потресло, за мен е съвсем очаквано - наблюдава се (едва ли само аз го виждам) един определен стремеж да се фавиризира "Македония" от доста години. Първо беше приемането и в НАТО, но гърците излязоха мъже (не искам да обидя жените) - не отстъпиха и САЩ натиснаха макетата да се съобразят. Появи се РСМ и се "записа" в НАТО!
После беше наш ред - да ги пуснем в ЕС. НАтискаха ни от УСА, ЕК, ЕП.... Абе само Далай Лама не чете лекция по въпроса!
Явно не ставаше - дали Боко не разбираше значението на задачата, дали "те" само му бяха казали, а не заповядали... не знам, ама те ти Про100Киро и Кокорестия, те ти Лена и другата там, каква беше...
Обясниха на Боко и той клекна, сви ушенца и замаха с опашка! Като резултат - РСМ и УСА посланика там "Отчетоха много агресивен език в София"...
Та Парапетката е изпълнила поръчката, която и е дадена от едни други служби!  Тези служби не си съгласуват, а и ние не им одобряваме началниците.

Някъде прочетох, не помня къде около всички простотии разразили се в страната, че Партията на Предателите (ПП) искали да станем протекторат на ЕС (що не на САЩ???)! Това е гнус!
Тия искат да продадат и малкото останал ни суверенитет!



Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7915 -: Юни 01, 2023, 07:23:48 »
Quote (selected)
България е на финалната права по пътя към еврозоната. Това заяви Илия Лингорски от Управителния съвет на БНБ по време на форум, посветен на предимствата за бизнеса и икономиката от приемането на еврото.
https://www.vesti.bg/bulgaria/bnb-bylgariia-e-na-finalnata-prava-po-pytia-kym-evrozonata-6169459
Кучетата си лаят, керванът си върви.
Какво тук значи някакъв си референдум?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7916 -: Юни 01, 2023, 07:55:14 »
Quote (selected)
България е на финалната права по пътя към еврозоната. Това заяви Илия Лингорски от Управителния съвет на БНБ по време на форум, посветен на предимствата за бизнеса и икономиката от приемането на еврото.
https://www.vesti.bg/bulgaria/bnb-bylgariia-e-na-finalnata-prava-po-pytia-kym-evrozonata-6169459
Кучетата си лаят, керванът си върви.
Какво тук значи някакъв си референдум?
Ако си слушал записа, той на практика е план за действие, разглеждащ различни варианти. За еврото, тоест за прецакване на Възраждане и референдума, Кокорчо има перфектен и много прост план ако направят правителство.
Ще въведе еврото като паралелна валута в България заедно с лева.  Хванат ли булгаристанците еврото в ръцете си трудно ще ги върнат към лева, както не можаха да върнат гърците към драхмата.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7917 -: Юни 01, 2023, 08:13:58 »
...Кокорчо има перфектен и много прост план ако направят правителство.
Ще въведе еврото като паралелна валута в България заедно с лева. 
Друго в Харврд може и да не са научили, ама  как да заобикалят правилата  - отличници...

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7918 -: Юни 01, 2023, 08:35:37 »
...Кокорчо има перфектен и много прост план ако направят правителство.
Ще въведе еврото като паралелна валута в България заедно с лева. 
Друго в Харврд може и да не са научили, ама  как да заобикалят правилата  - отличници...
Това е най-малкото, споменава се в записа как са блокирали парите от ЕС, докато не се изпълнят условията им другите партии в парламента. За това сега Баце доброзорно им изпълнява условията.
Като се има предвид, че Гешев хвърли Баце в лапите на ПП, сега остава само ПП да успеят да вкарат Кокорчо като финансов министър, а той в записа подробно е обяснил какво смята да направи, за да вдигне градуса в котела, както се изразява той.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2085
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #7919 -: Юни 01, 2023, 08:58:21 »
Обещал съм ви в тежки моменти за държавата да ви напомням за:
ПРЕДИЗБОРНА ПЛАТФОРМА НА СДС
45 години стигат
Времето е наше
(с която беше излъган българския народ)   
      

СДС категорично отхвърля доктрината за ограничения суверенитет, налаган в името на т.нар. “пролетарски интернационализъм и социалистическа общност”, тъй като на практика това е политика, обслужваща чужди интереси и укрепваща международните позиции на номенклатурата. Накърняването на националния суверенитет на страната не може да се оправдава с каквито и да било идеологически или политически съображения.
----------------
Ние сме за едновременно разпускане на Варшавския договор и НАТО, когато се създадат необходимите условия за това. Дотогава България ще изпълнява с чувство за отговорност съюзническите си задължения, но и ще работи за по-скорошното премахване на двете конфронтиращи се групировки. Нашата страна трябва да участва активно в изграждането на системите и механизмите на общоевропейската сигурност като основна гаранция за териториалната ни цялост, за мира и стабилността на Балканите и в Европа.
-------------------
НИЕ НЕ ПРЕНЕБРЕГВАМЕ СЪЗДАДЕНИЯ ПРЕЗ ПОСЛЕДНИТЕ 45 ГОДИНИ МАТЕРИАЛЕН ФОНД В НАРОДНОТО СТОПАНСТВО. ТОЙ Е ИЗГРАДЕН С УСИЛНИЯ ТРУД И ПОТТА НА НАРОДА. И НИЕ ИСКАМЕ ДА ГО ЗАПАЗИМ И УМНОЖИМ КАТО СЪЗДАВАМЕ ПОДХОДЯЩИ УСЛОВИЯ ЗА ТАЗИ ЦЕЛ!*
--------------------
* Написаното с главни букви е така в оригинала.