Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 24, 2024, 19:35:44

Автор Тема: Кабал  (Прочетена 15334 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9526
    • Профил
Кабал
« -: Декември 01, 2018, 12:23:01 »
Rothschild Rule Ends After 250 Years


The announcement on October 24, 2018 by Rothschild & Co that they are getting out of the trust business (i.e., managing other people’s money) is a major historical turning point that almost slipped by unnoticed.

https://www.rothschildandco.com/en/newsroom/press-releases/2018/10/24/rothschild-and-co-signs-agreement-sale-of-trust-business/

Новините е желателно да са ясни и разбираеми или поне да са съпроводени с линк , например :
https://benjaminfulford.net/2018/11/26/rothschild-rule-ends-after-250-years-new-era-to-begin/
Или : Изявлението на Rothschild & Co от 24 октомври 2018 г., че излизат от доверието (т.е. управлението на парите на други хора), е основен исторически поврат, който  премина почти  незабелязан .
« Последна редакция: Май 07, 2019, 16:15:51 от kаily »
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7419
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #1 -: Декември 01, 2018, 12:47:07 »
Разкажи накратко за какво става въпрос.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9526
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #2 -: Декември 01, 2018, 13:12:35 »
Едни от най-големите гадини се изтеглят от световния паричен пазар и занапред ще си джапат само в техните собствени финанси.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #3 -: Декември 01, 2018, 13:17:00 »
Едни от най-големите гадини се изтеглят от световния паричен пазар и занапред ще си джапат само в техните собствени финанси.

Това добре ли е?
the lamers club honourable member …

Mr. Blue

  • Гост
Re: Кабал се разпада
« Отговор #4 -: Декември 01, 2018, 13:17:18 »
Изявлението на Rothschild & Co от 24 октомври 2018 г., че те излизат от доверието в бизнеса (т.е. управлението на парите на други хора), е основен исторически поврат, който преминал почти  незабелязан.
https://www.rothschildandco.com/en/newsroom/press-releases/2018/10/24/rothschild-and-co-signs-agreement-sale-of-trust-business/
През 1769 г. Майер Ротшилд, основателят на династията, започва да управлява парите на кралството. Сега, седем поколения по-късно, неговият потомък Александър де Ротшилд е бил принуден да напусне бизнеса с множество международни наказателни разследвания, които са занулени в това престъпно семейство, твърдят източници от Пентагона. Това означава, че за пръв път през 249 години западната финансова система се освобождава от финансовия контрол на Ротшилд.
По-специално, арестът на банкерите на "Голдман Сакс" в скандала "Малайзия" за развитие означава, че участието на Ротшилд ще бъде разкрито, твърдят френски следователи и други източници.
https://en.wikipedia.org/wiki/1Malaysia_Development_Berhad_scandal
Този сложен скандал включва Хилари Клинтън, Барак Обама, саудитското кралско семейство и много други, но пътеката в крайна сметка води до Ротшилд, твърдят следователите. Това също неизбежно ще доведе до масовото убийство на малайзийски полет 370/17 и до инцидента с ядрена изнудване на Г-20, според източници на ЦРУ. Ето защо Rothschilds са принудени да се измъкнат от управлението , според изследователите.
Един източник на ЦРУ свързан с Ротшилд обаче омаловажава случая , като казва, че "лявата ръка  продава на дясната ръка" и посочва тази част от прессъобщението:
    "Това придобиване се ръководи от Ричард Мартин, старши директор на Rothschild & Co, с финансова подкрепа от опитен инвеститор".
С други думи, френският клон на семейството, подложен на тежка атака, предавал бизнеса на швейцарския или британския клон на семейството, казва той.
Въпреки това, бившият офицер по операциите на ЦРУ Робърт Дейвид Стийл казва, че Ротшилдс са били принудени да напуснат изцяло централния банков бизнес, въпреки че са поискали да им бъде позволено да пазят  5%.
https://beforeitsnews.com/v3/prophecy/2018/2501233.html
« Последна редакция: Декември 01, 2018, 13:20:21 от Mr. Blue »

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9526
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #5 -: Декември 01, 2018, 13:28:46 »
Хм... Кой превежда Бенжамин Фулфорд на български?
Всъщност съвсем наскоро го намерих целия и напълно безплатно и съвсем ъп ту дейт тук


https://www.disclosurenews.it/en/rothschild-rule-ends/

Заедно с шумановите резонанси, Кюанон, когото не разбирам много, и пр.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9526
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #6 -: Декември 01, 2018, 13:31:22 »
Едни от най-големите гадини се изтеглят от световния паричен пазар и занапред ще си джапат само в техните собствени финанси.

Това добре ли е?
Те много неща се случват в задкулисието, ама трябва да ги поствам, ако реша, в теория на конспирациите, щото редовият читател изобщо не приема за новини нищо, което не е излязло от официални източници...С две думи - разпада се системата и това е добре.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7419
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #7 -: Декември 01, 2018, 13:44:35 »
Цитат на: kаily
Едни от най-големите гадини се изтеглят от световния паричен пазар и занапред ще си джапат само в техните собствени финанси.
Що им вярваш ? Мислиш, че някога може да кажат истина ???
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #8 -: Декември 01, 2018, 13:47:27 »
Едни от най-големите гадини се изтеглят от световния паричен пазар и занапред ще си джапат само в техните собствени финанси.

Това добре ли е?

Те много неща се случват в задкулисието, ама трябва да ги поствам, ако реша, в теория на конспирациите, щото редовият читател изобщо не приема за новини нищо, което не е излязло от официални източници...С две думи - разпада се системата и това е добре.

Да задам въпроса по друг начин — когато се разпадна СССР и социалистическия лагер, това добре ли беше?
the lamers club honourable member …

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7419
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #9 -: Декември 01, 2018, 13:48:39 »
Цитат на: kаily
Едни от най-големите гадини се изтеглят от световния паричен пазар и занапред ще си джапат само в техните собствени финанси.
Що им вярваш ? Мислиш, че някога може да кажат истина ???

Цитат на: kаily
Те много неща се случват в задкулисието, ама трябва да ги поствам, ако реша, в теория на конспирациите, щото редовият читател изобщо не приема за новини нищо, което не е излязло от официални източници...
Аз пък не вярвам на нищо, излязло от офиц. източници.

Цитат на: kаily
С две думи - разпада се системата и това е добре.
Техните с-ми ще се разпаднат, само ако постъпиш с тях като Херакъл с Хидра.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9526
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #10 -: Декември 01, 2018, 13:57:55 »

Да задам въпроса по друг начин — когато се разпадна СССР и социалистическия лагер, това добре ли беше?
От гледна точка на 3 десетилетия не много добре, от гледна точка на един век - кой знае...
За мен винаги е добре, когато матрицата се клати, щото, който иска и който може, по това време може да се измъкне от нея през някой от процепите...
Quote (selected)


Аз пък не вярвам на нищо, излязло от офиц. източници.
И не вярваш на нищо, излязло от неофициалните източници?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #11 -: Декември 01, 2018, 14:07:14 »

Да задам въпроса по друг начин — когато се разпадна СССР и социалистическия лагер, това добре ли беше?
От гледна точка на 3 десетилетия не много добре, от гледна точка на един век - кой знае...
За мен винаги е добре, когато матрицата се клати, щото, който иска и който може, по това време може да се измъкне от нея през някой от процепите…

Значи трябва да прецизирам още — кое е по-добре? Еднополюсен свят или дву- и многополюсен?

Защото нали Rotschield vs Rockefeller? Rotschield се маха, значи остават Rockefeller?

Та не съм много сигурен дали това е добре новина. Освен ако Rotschield не са определили кой ще ги наследи в тази им дейност. Нали се говори, че мигрират от Европа към Азия.
the lamers club honourable member …

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9526
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #12 -: Декември 01, 2018, 14:25:18 »
Значи трябва да прецизирам още — кое е по-добре? Еднополюсен свят или дву- и многополюсен?

Защото нали Rotschield vs Rockefeller? Rotschield се маха, значи остават Rockefeller?

Та не съм много сигурен дали това е добре новина.
Ми не е точно така...
Като стане земетресение в Аляска, това значи ли, че няма да има земетресение в Мексико, щото едното за сметка на другото?...
Пече се нещо
 :cooking:
Кабал бавно и неохотно сдава позиции...

Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Пешо

  • Гост
Re: Кабал се разпада
« Отговор #13 -: Декември 01, 2018, 14:28:59 »
Quote (selected)
За мен винаги е добре, когато матрицата се клати, щото, който иска и който може, по това време може да се измъкне от нея през някой от процепите...
Тягостно шаблонно мислене.
"матрицата" се "клати". Някой се "измъква" и отива ... къде ?

"Кабал бавно и неохотно сдава позиции..."
И кой заема освободените позиции ?

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7419
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #14 -: Декември 01, 2018, 14:49:34 »
Цитат на: ddantgwyn
Защото нали Rotschield vs Rockefeller?
Всъщност борци за робовладелство срещу борци за свобода. РШ и РФ са пръсти на една и съща зла ръка.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9526
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #15 -: Декември 01, 2018, 14:53:31 »
Quote (selected)
За мен винаги е добре, когато матрицата се клати, щото, който иска и който може, по това време може да се измъкне от нея през някой от процепите...
Тягостно шаблонно мислене.
"матрицата" се "клати". Някой се "измъква" и отива ... къде ?

Слънчице, не се мисли за умник, щото не си. Аз казвам едно, пък който е матричен, си го разбира, както си иска. Бая народ се измъква от матрицата, ама който има очи, вижда. Не три, две...
Кажи, как да ти обясня кой къде отива, като ти вярваш само на официалната наука, а? Не мога...и не стига, че не виждаш, не стига, че те е страх да разбереш, ами и свръхвисокомерие развиваш. От позицията на червей не може да се съдят пеперудите.


Quote (selected)
"Кабал бавно и неохотно сдава позиции..."И кой заема освободените позиции ?

Светлината.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #16 -: Декември 01, 2018, 15:52:20 »
Quote (selected)
Да задам въпроса по друг начин — когато се разпадна СССР и социалистическия лагер, това добре ли беше?
- Отговора е в многополюсният свят и най-вече разгромът на Банкеро-сатанинският интернационал. Но за сега е само мечта. Както и това, че френските РШ-илдовци ги нагънаха, не означава нищо. Едното пипало се свило за малко. Голяма работа. И да, цялата банда се изтегля в юго-източна Азия.

Скоро няма да може да се живее в Европа, ако тя не бъде опазена истински. Но смяната на парадигмата, запланувана тук, не става без сериозно разместване на картите и външна намеса. Но за да има намеса, трябва да има масови врясъци и сериозни основания за нахлуване и помощ. За нива на загуби, както бе пробвано в Африка с онези две племена, се видя, че няма реакция. Това бяха само Пинатс.

Следващата година е съдбоносна - ще видим накъде ще се наклони везната.

Пешо

  • Гост
Re: Кабал се разпада
« Отговор #17 -: Декември 01, 2018, 17:43:30 »
Quote (selected)
За мен винаги е добре, когато матрицата се клати, щото, който иска и който може, по това време може да се измъкне от нея през някой от процепите...
Тягостно шаблонно мислене.
"матрицата" се "клати". Някой се "измъква" и отива ... къде ?

Слънчице, не се мисли за умник, щото не си. Аз казвам едно, пък който е матричен, си го разбира, както си иска. Бая народ се измъква от матрицата, ама който има очи, вижда. Не три, две...
Кажи, как да ти обясня кой къде отива, като ти вярваш само на официалната наука, а? Не мога...и не стига, че не виждаш, не стига, че те е страх да разбереш, ами и свръхвисокомерие развиваш. От позицията на червей не може да се съдят пеперудите.


Quote (selected)
"Кабал бавно и неохотно сдава позиции..."И кой заема освободените позиции ?

Светлината.

О, това ли било .... Значи - в  четвъртото измерение.... Ясно.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9526
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #18 -: Декември 01, 2018, 21:35:44 »
Някои - да, други - не...Настанало е време за жътва...
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Пешо

  • Гост
Re: Кабал се разпада
« Отговор #19 -: Декември 01, 2018, 21:43:19 »
Quote (selected)
Настанало е време за жътва...
Като през 2012-а, нали ?

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9526
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #20 -: Декември 01, 2018, 22:34:42 »
2012 сложи началото на онова, което сега се разгръща.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23743
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #21 -: Декември 02, 2018, 15:09:27 »
Quote (selected)
Цитат на: ddantgwyn в Днес в 14:25:44

Значи и това в Китай ще се изроди, особено ако е вярно това, че Rotschield се местят в Югоизточна Азия.

Това е от друга тема.
Така поднесена информацията за оттеглянето е по-скоро нищо не значеща.
Просто сливане на активите на двама братовчеди продиктувано от малко скандали и желание за по-ефективно управление.
Важен е въпросът на ddantgwyn дали ще се местят към Азия, за съжаление ще научим когато то стане факт и са отхапали 5% от пазара.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #22 -: Декември 07, 2018, 17:01:35 »
Не кабал, а кагалът, и не се разпада, а се трансформира. В природата празно няма, дори един с времето да е отслабен и друг да го убие и му заеме мястото, което ние в случая го нямаме, то последния винаги ще остане. Ако ги чакаме да си прeгризат гърлата един на друг, за да се оправим по благодат, няма да ни стигне цялата вечност.
« Последна редакция: Декември 09, 2018, 23:33:52 от kasapina »

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9526
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #23 -: Декември 07, 2018, 20:24:05 »
Не го знам тоя кагал..
И аз не го чакам, минавам в реалност, в която го няма.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #24 -: Декември 07, 2018, 21:16:51 »
Не го знам тоя кагал..
И аз не го чакам, минавам в реалност, в която го няма.

Не е кагал, а кангал. И не се разпада, а се разплита :cool-1084:
the lamers club honourable member …

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23743
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #25 -: Декември 07, 2018, 21:27:35 »
Quote (selected)
кангал
Ей, това Кремиковци не излиза от сърцата и мислите. :sad-3311:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #26 -: Декември 07, 2018, 21:51:34 »
Quote (selected)
кангал
Ей, това Кремиковци не излиза от сърцата и мислите. :sad-3311:

Защо пък Кремиковци? Кангали се разплитат на много места :m1708:
the lamers club honourable member …

Пешо

  • Гост
Re: Кабал се разпада
« Отговор #27 -: Декември 08, 2018, 10:14:44 »
Като споменавате Кремиковци.

Гледах вчера или онзи ден картата на замърсяването на София - удивително, но кварталите около Ботевградско шосе са едни от най-малко замърсените с фпч. Сухата река, Левски-Г, Враждебна, въпреки че там има немалко еднофамилни къщи, отопляващи се дърва и въглища.

Чок觧

  • Гост
Re: Кабал се разпада
« Отговор #28 -: Декември 08, 2018, 10:45:39 »
Замърсяването и ИНДУСТРИАЛНО , не битово !!!

Неактивен len

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 58
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #29 -: Декември 14, 2018, 22:47:04 »
Quote (selected)
Едното пипало се свило за малко. Голяма работа. И да, цялата банда се изтегля в юго-източна Азия.

Абсолютно съм съгласна! "Червената табелка" просто ще бъде сложена върху друга сграда, но конците пак ще дърпат те, уви...

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9526
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #30 -: Декември 14, 2018, 22:50:23 »
Не бъдете толкова сигурни всичките. Както казва един - ти не знаеш онова, което не знаеш. С това черногледство само пречите на новото да се прояви.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9526
    • Профил



Quote (selected)
Френският държавен глава предложи да бъдат създадени „европейски комплекси“ за производство на селскостопанска продукция с цел включването им в "логистичната, складова и информационна" система на Европа. "Трябва да дефинираме европейски стратегии за всички тези комплекси един по един, да работим заедно и да не се конкурираме", каза Макрон.

Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9526
    • Профил
Re: Един призрак броди по света
« Отговор #32 -: Февруари 24, 2019, 11:41:35 »
Според един от водещите кандидати за президент на ДП - Елизабет Уорън, на Америка й трябва държавно планиране, защото сега в САЩ цари “капитализъм без правила”. Тя иска огромни данъци върху доходите на милиардерите и другите “аморално богати”. Новоизбраният член на Конгреса от Ню Йорк Александрия Оказио-Кортес смята, че богатите трябва да плащат не по-малко от 70% данък върху доходите, а нейният съветник Дан Рифъл наскоро обясни, че съществуването на всеки милиардер е абсолютно доказателство за грешка на държавното управление.

Тезата е ясна - да си милиардер, когато на планетата има толкова глад и хора без покрив на главата, е аморално. Тук-там вече се прокрадва и тезата, че това незаконно имущество трябва да се отнема в името на социалната справедливост.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23743
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Кабал се разпада
« Отговор #33 -: Февруари 24, 2019, 12:00:23 »
Колкото повече обедняват 99% , толкова повече месии ще се появяват.
Най вече политически и като попаднат на изборната длъжност почват да драпат към стандарта на милиардерите.
Нашите евролеви от ПЕС например не се отказват от петцифрени доходи на месец.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9526
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #34 -: Май 07, 2019, 16:20:18 »
"Фрогнер парк" ("Frognerparken") е открит в Осло, Норвегия, Европа. В него се намира и "Vigelandsanlegget", по дизайн на Gustav Vigeland (рожденото му име е Adolf Gustav Thorsen).













https://www.bnoshipka.org/index.php?special=publikacii&cat=2&id=137&fbclid=IwAR0MkF1Wc1-Cdo6Vqs1lY03O91NxN2n0q6TcP_c8g7kkHHFgjlOjrWiaUu0
[/size]
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9526
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #35 -: Май 07, 2019, 16:25:26 »
https://www.youtube.com/watch?v=dZAQNo9bXwI

Официална сатанинска церемония по откриване на тунел от 2016 г.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #36 -: Май 07, 2019, 21:49:29 »
E! Доживяхме!!!
Скулптурите в Каджураху вече са като детски фигурки!!! :blurry_drunk-2127:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23743
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #37 -: Май 07, 2019, 21:55:09 »
В Церн "божията" частица ли търсят?
С тия ритуали няма да намерят сътворението.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23743
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #38 -: Май 07, 2019, 22:00:42 »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7419
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #39 -: Май 07, 2019, 22:02:08 »
Май норвежците са най-повредени сексуално и ментално. Кое ли е причината и кое следствието ?
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #40 -: Май 07, 2019, 22:02:28 »
Quote (selected)
В Церн "божията" частица ли търсят?
Те я намериха преди куп време. :smokin:
Само дето не е нито божия, нито частица - тва е "термин" за удобство на джурналиските.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23743
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #41 -: Май 07, 2019, 22:08:59 »
Мики, майната ѝ на частицата. Тя вярно е за мускулопипачките.
Какво търсят само те си знаят.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #42 -: Май 07, 2019, 22:19:01 »
Точно странния бозон търсеха. И си го намериха.
А понеже ЦЕРН по принцип е конструиран тъкмо за това търсене сега ъпгретват.
Вдигат енергиите и добавят детектори.
Но не бързат, шото едно пускане добавяло информация почти, ако не и над петабайт.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23743
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #43 -: Май 07, 2019, 22:25:29 »
Да ползват машините на Холивуд за 3D анимация. :yes-1289:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #44 -: Май 07, 2019, 22:30:48 »
Тоже вариант!
А ако я закъсат да викнат Бацо да оправи нещата. :smokin:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7419
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #45 -: Май 07, 2019, 22:35:14 »
В Церн "божията" частица ли търсят?
С тия ритуали няма да намерят сътворението.
Май се опитват да намерят ключа към всемогъществото. Е, няма да го намерят. Не могат да се издигнат над позволеното им  8)
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #46 -: Май 07, 2019, 22:44:24 »
Quote (selected)
Май се опитват да намерят ключа към всемогъществото.
Нцъ! Търсят Истината. И ще я намерят, ако не се избием както се очертава.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23743
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #47 -: Май 07, 2019, 22:44:34 »
В Церн "божията" частица ли търсят?
С тия ритуали няма да намерят сътворението.
Май се опитват да намерят ключа към всемогъществото. Е, няма да го намерят. Не могат да се издигнат над позволеното им  8)
Не са се сетили да повикат Нашиот дето вика Мики.
Той веднага ще разбере къде са я скрили комунистическите гадове и магистрала ще им построи до началото на сътворението. :yes-1289:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #48 -: Май 07, 2019, 22:52:11 »
Quote (selected)
магистрала ще им построи до началото на сътворението.
14 млрд. светлинни години магистрала.... Майкоу!
Е те толкова не могат да откраднат!!! ;D
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23743
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #49 -: Май 07, 2019, 22:55:53 »
Подценяваш ги:
Quote (selected)
Борисов: С пари ще асфалтираме и лунната пътека
"Вие представяте ли си Дянков да ми каже, че имаме три милиарда излишък? Ние ще асфалтираме и лунната пътека на морето", заявил премиерът Бойко Борисов пред министрите на заседанието на правителството в сряда.

https://dnes.dir.bg/comments/arheologia-boyko-borisov-razkopki-stenograma-9009835

Това по повод Станишев,че имал излишък, а не правил магистрали.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #50 -: Май 07, 2019, 23:05:53 »
Ама тя лунната пътека е лесна работа!
Само да внимават да си асфалтират в нашите териториални води, да не ги пребият вежливо едни вежливи човечета от другия край на гьола.
Обаче една магистралка до Андромеда, а? А? :)
Много асансьор, много тераса много нещо.
ЦеЦо харесва това.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7419
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #51 -: Май 07, 2019, 23:11:46 »
Quote (selected)
Май се опитват да намерят ключа към всемогъществото.
Нцъ! Търсят Истината.
Истината им е през ... Търсят власт.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9526
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #52 -: Май 19, 2019, 14:47:44 »
Много странно изпълнение на Мадона на Евровизията
https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=UHIbjuZ22ck
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7419
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #53 -: Май 19, 2019, 16:01:47 »
Прилича на масово погребение. А малцината оцелели (само жени) - с противогази. И се молят на еднооката господарка. Идеално за общоевропейско политкултурно мероприятие. А на заден план Статуята на Свободата със счупен факел. Тръмп го е счупил, естествено.
Щях да съм изненадан, ако Мадона беше без негър до себе си.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23743
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #54 -: Май 19, 2019, 16:05:07 »
Бе Шъ ми додити на културата кобура ама ви трябва време да прогледнете. :yes-1289:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #55 -: Май 19, 2019, 16:09:25 »
Мадона да не се е запопила? Или както там му се казва...
А толкоз фалшиво и аз мога да пея, на три-четири ракии положението се подобрява.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9526
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #56 -: Юни 08, 2019, 22:41:44 »
Из фейса, из туита, навсякъде


Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9526
    • Профил
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9526
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #58 -: Юни 08, 2019, 22:42:43 »
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7419
    • Профил
Re: Кабал
« Отговор #59 -: Юни 08, 2019, 22:45:39 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.