Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Ноември 26, 2022, 15:26:37

Автор Тема: Добре дошли ! :)  (Прочетена 162036 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен PlaNed

• Just Member
  • Коментари: 933
    • Профил
Re: Добре дошли ! :)
« Отговор #1260 -: Август 09, 2022, 10:50:32 »
показваме характери на истерични госпожици! Нека не правим на другите това, което мразим на нас да правят!!! Нека пазим чуждото достойнство, така както ценим собственото!
:ok:
Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Неактивен фелдкурат Ото Катц

• Just Member
  • Коментари: 1625
    • Профил
« Отговор #1261 -: Август 09, 2022, 17:06:10 »
Браво Butch, че се накани!

- И да удостоверя, със споменаването за малкото прекарано време заедно в Средата на България, че този Бъч - е старият ни Бъч.

Използвам случаят, за да се подсетим (силно се надявам че сме способни!), как е безсмислено да се дърлим, замеряме с курешки и показваме характери на истерични госпожици! Нека не правим на другите това, което мразим на нас да правят!!! Нека пазим чуждото достойнство, така както ценим собственото!

Удостоверявам, че Бъч е приятен, умен човек, уравновесен, спокоен, малко замислен на пръв поглед (а това е хубаво, защото не е импулсивен), с богат житейски опит и трезв поглед над света. Бе ми удоволствие да бъдем заедно и се надявам това пак, скоро, да се случи.

Пак си добре дошъл! :t0328:

И да не забравя, ценя всички вас, дори понякога да се чудя "защо". Във всеки има частица от слънцето, хубаво е да се оставя тя да присветне и не да дърпаме тежки завеси пред себе си, за да не я показваме и не я виждаме у другите!...

Поезия бакалъм! :beer_:
...`ми хубаво - добре дошъл, радвам се че се завърна, очакван беше.
Има какво да ни кажеш!

Препоръката от Hr. Eisblock е достатъчна да приемем на доверие, че това е оня Бъч.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

• Just Member
    • Профил
« Отговор #1262 -: Август 09, 2022, 17:11:56 »
а в този форум се нагледах на достатъчно „фалшиви“ акаунти, за да си имам едно наум.
Аз съм "genuine".

Definition of genuine

1a : actually having the reputed or apparent qualities or character
 genuine vintage wines
b : actually produced by or proceeding from the alleged source or author
the signature is genuine
c : sincerely and honestly
 felt or experienced a deep and genuine love

Като си намеря аватара някъде на лаптопа, ще го сложа (за доказателство  :lol:)

BTW От и за известно време съм в БГ forever и се запознах с хубави хора (и форумци) като Eisblock и buratinob, което си е "privilege" отсекъде.
...къде се шматкаш? Обади се (ако искаш) на Hr. Eisblock, да организира заседание в нашата пицария, той знае.

Няма да се караме, обещавам, ще си араламбим, може и Артур да поканим, и той е от нашите.

• Just Member
    • Профил
« Отговор #1263 -: Август 09, 2022, 17:13:45 »
Да, бе!
Някой ако има достъп да прати един поздрав или по-здрав на отлюспилите се.
...стига си мрънкал, обскурант - ето и Пепи, Гринго, Миндербиндер и други се появиха тук тия дни, трябва им само подходящ дразнител (КорНи), чакам и др. Фирмин да ни навести, поврага!

Неактивен Butch

• Just Member
  • Коментари: 3599
    • Профил
« Отговор #1264 -: Август 09, 2022, 17:48:05 »
Признателен съм ви за добрите думи. :notworthy:

Обади се (ако искаш) на Hr. Eisblock, да организира заседание в нашата пицария, той знае.
Като намеря "Пътят към София", ще се обадя.
« Последна редакция: Август 09, 2022, 21:51:19 от Butch »

Неактивен dabedabe

• Just Member
  • Коментари: 6889
    • Профил
« Отговор #1265 -: Август 16, 2022, 15:59:51 »
Както виждам нещата, българинът преживява някак. И не го болят американските, ни руските проблеми. Искаме да ни оставят на мира и да не ни досаждат. В нелеката обстановка ще се оправим някак, разчитайки на своя усет. Но проявени мекерета във властта - не! Ако трябва целият народ ще се изреди. И аз съм готов да се жертвам. Поне за министер. Тренирал съм си подписа. Докарах го.
« Последна редакция: Август 16, 2022, 16:07:26 от dabedabe »