Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 13:34:49

Автор Тема: You don't know what you don't know  (Прочетена 181116 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1440 -: Февруари 28, 2023, 19:30:57 »
Разкритията на един посветен
https://www.parallelreality-bg.com/statii/obsti/234-2011-01-31-14-16-20.html

Това тук е май оригиналът
https://www.abovetopsecret.com/forum/thread402958/pg1
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1441 -: Февруари 28, 2023, 21:11:12 »
Прочетох чата.
Не че нещо ма май и аз съм посветен, и не съм единствения в тоя форум.
На някой въпроси бих отговорил по-забавно, на други по-хлъзгаво, ама и ний посветените не сме на един акъл. :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1442 -: Февруари 28, 2023, 21:35:45 »
И аз го прочетох.
Въпроси и отговори само за посветени.
Забавлявайте се.
Важното е да не им давате кинти

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2194
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1443 -: Март 01, 2023, 04:55:01 »
Разкритията на един посветен
Направих си труда да се кьоря в таблетчето в часа на Анушка Чумата и не открих нищо по същество, което да не зная от православното христянство, само че забъркано с голяма доза гностицизъм и други сосове:
1. Земното битие на човека не е единственото и във всеки случай не е точно истинското му битие.
2. Човекът е създаден със свободна воля, тоест дадено му е право на избор. Съответно - ще бъде съден в Съдния ден според делата си / ще се или няма повече да се преражда..., етцетера по личен избор и вкус.
3. На земните човеци им се дават разни неща на час по лъжичка, но не им е дадено от раз (ако изобщо) да постигнат/лицезрят Истината/Познанието/Бога/Вселенския закон..., етцетера по личен избор и вкус, а трябва сами да се бъхтят да го/я/ги постигат...
И т.н.
И що се кьорих толкоз?
Буратиноб и АнонимусаБГ са виновни :).

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1444 -: Март 01, 2023, 13:04:34 »
Благодаря за обобщението, спести ми кьоренето  :thup:
Кинти нема, и у склада нема.

Това за свободната воля е малко надценено, 5% на важни кръстопъти, останалото са (по)следствия.
Чувал съм че левия, диамантен път на будизма, ваджра яна, предлага "мигновено просветление"...
един фирмин май требва да е по-наясно, некои други си фърляме киселото млеко у морето най-чинно, ама и по една лъжичка хапваме преди това.
*********   ✹    *********

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1445 -: Март 01, 2023, 14:28:51 »
https://www.youtube.com/watch?v=rCq4mHXiQ84

Това за обикалящите просветлени с канчетата.
*********   ✹    *********

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1446 -: Март 02, 2023, 00:08:18 »
На мен ми направи впечатление не информацията, която подава въпросният, а начина, по който я подава, отношението му.
Примери, за да не се кьоравят сите:

В определени кръгове се знае, че петролът се възстановява.

Земята произвежда повече петрол/газ, отколкото се използва и вярвате или не, това е естествен процес. „Колкото повече взимате, толкова повече се създава, за да се поддържа балансът”.
.
В: Съжалявам, но никой не ме, и няма да ме управлява!
О: Една стара приказка: Перфектният роб е този, който казва „Аз не съм роб”.
.
Религията е създадена от „нас”.
Властващите в момента религии са едно от нещата под тотален контрол.
В какво вярваме ние, няма никакво значение, всичко се върти около Вселенския закон, на който сме проводници.
.
Наистина ли живеете на планетата, на която си мислите, че сте?.
.
Тези, на които знаете имената, не са истинските кръвни линии, както ви е било казано от теоритиците.
Те не са тези, които поръчват музиката.
.
В:
Следващия път няма да се върна на вашата планета.
Нека ви е яд.
О:
Какво ви дава впечатлението, че имате думата по този въпрос?
.
Ние просто вършим задълженията си, които много пъти изглеждат негативни.

Ако се вгледате внимателно ще видите, че ние просто разпространяваме инструментите, които могат да бъдат използвани от вас, за да се освободите, или да се заробите, ваш избор.
Вселенският закон има задача за вас и тя не е на тази планета.
Докажете, че сте достойни, за да бъдете освободени.
Отвличането на вниманието е част от това.
Всичко е знание за това кой е и кой не е.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1447 -: Март 02, 2023, 13:17:51 »
Този материал с Интервюто е от преди доста време, мерси, че ме подсетихте...

Един пасаж от Кайли-текста със концентратите-Зрънца ми пасва много добре на триуменията за част от "действителността". Проблемът е с приемане на официалната концепция за живота и всичко около него. И не е дали има, след опване на жартиерите, продължение под друга форма, място и безвремие, а дали настоящата действителност, старателно изкривявана до неузнаваемост отговаря на налаганата картина.

Поради обема на информациите, хроничната ми липса на време и др. подобни, не ми се навлиза в дълбочина. Още повече, че повечето пунктове са доста еретични (не на плоскостта религия). Ще ви ги пусна като отделни точки, пък който се интересува - търси и намира...

1. Историческата хронология на сегашната цивилизация е постулирана от двама монаси, някъде 15 век в средна Европа. Представям си какви информационни масиви са "имали" за да премелят и напъхат някакви спомената тук-там събития в сегашните рамки! Имаше едни учени в СССР, Анатолии Фоменко и Глеб Носовски с колектив - те създадоха "Новата Хронология". Направиха сегашната на пух и прах...

2. В големите Европейски градове, при разкриване на улици около стари здания от преди няколко века и пр. квартали, се е установило, как надолу в почвата са заровени по един, два етажа и мазите с истинските основи на сградите... И това е повсеместно из цяла Европа. Рим е разкопан също неотдавна...

3. Намерени са и разкрити отчасти мрежи от множество невероятно дълги тунели, даже (вероятно) и трансконтинентални...

4. Горите на Сибир са някъде на 300 г. Подпочвено има огромен леден нанос под нея от солена вода с дебелина няколко, до и повече метри. По утаената сол е изчислено кога Сибир е бил залят с океанска вода. Посоката е Северо-Запад към Юго-Изток.

5. Черно море е пълно с серо-водород. Вероятно от гниенето на органични материалил - огромни количества, а Украйна е с наносен чернозем, вероятно донесен от другаде след природни катаклизми.

6. Множество обществени сгради (църкви основно) са ориентирани по географските посоки. Ако се продължат линиите паралелно на стените/основите Юг-Север от Европа, те се кръстосват нейде из Гренландия. След 17 век тази пресечна точка е където сега е северния полюс...

7. По въпросът "Къде си мислим, че живеем" от интервюираният дрогар, много сполучливо се довнаждат онези 250 въпроса и повече по темата дали "Хоризонта е действително закръглен или е права черта"... Тази точка "7" е свързана с Герба на ООН, защо маршрутите на междуконтиненталните полети са на зиг-заг по глобуса, а на картата на ООН са прави линии... Въобще това е огромна тема с потенциал да побърка даже не толкоз глупави хора...

8. А ако се хванем с религиите, езотериката и прочие модерни науки, "науки" и не само - то лудницата става на 1000%.

'айде, със здраве!  :popcorn:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1448 -: Март 02, 2023, 13:34:47 »
1. Историческата хронология на сегашната цивилизация е постулирана от двама монаси, някъде 15 век в средна Европа. Представям си какви информационни масиви са "имали" за да премелят и напъхат някакви спомената тук-там събития в сегашните рамки! Имаше едни учени в СССР, Анатолии Фоменко и Глеб Носовски с колектив - те създадоха "Новата Хронология". Направиха сегашната на пух и прах...

не са само те - Uwe Topper е на същото мнение.
the lamers club honourable member …

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1449 -: Март 02, 2023, 13:49:29 »
Айсе, прочети целия материал, изобщо не е само в плоскостта, де го закатанчи светицата, а и аз нахвърлях само една част и не най-интересната.
По всички вселенски закони тия, де искат да ни таковат, първо трябва да ни го съобщят и така си измиват ръцете. Ние ви казахме. Тоя говори за друго, де, говори от името на ония, които стоят над тия, де ние им викаме дълбока държава. Но и това се знае вече от който иска да знае. Те не ни управляват, командват, разкатават фамилиите, унищожават, те следват вселенските закони и са техни инструменти и, колкото и странно да звучи, го правят за нас, не срещу нас.
Имаше едни видеа в тубата преди време за воалите... не мога да го намеря, естествено, е удавен в спам, днес нали с това се отличава времето, че всичко скрито става явно, обаче го засипват със спам и не можеш да го откриеш.

А що касае историческата истина, разкопките и други разсъждения, настойчиво препоръчвам Алексей Кунгуров и поредицата му
Искажение истории. Способ управления (формирования) сознания, най-първата поредица
https://www.youtube.com/playlist?list=PLjYmy_gU5G-zMSlWdUJXhx4O-ADytCg-S
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1450 -: Март 02, 2023, 13:54:21 »
Кунгуров е инженер и безкрайно логичен, говори с примери, дава картинки, не философства, имаше и разкопки, някъде разказваше за етажи под сградите, другаде как Ермитажът просто няма как да е строен по начина, по който ни казват. При това с инженерно мислене го обяснява, толкова колони, толкова тегло, толкова калъпи, толкова волски каруци....
В линка по-горе се пада част 6 Эрмитаж
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1451 -: Март 02, 2023, 14:04:40 »
Кайли, разбира се съм чел целият материал. Даже си спомням имаше и едно българско издание. Една българка в Албиона го бе оформила. От нея имам една много рядка книга, дебела...
« Последна редакция: Март 02, 2023, 14:56:32 от Eisblock »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1452 -: Март 02, 2023, 14:20:03 »
Цитат на: kаily
Те не ни управляват, командват, разкатават фамилиите, унищожават,
те следват вселенските закони и са техни инструменти и, колкото и странно да звучи, го правят за нас, не срещу нас.

Такива, дето ти разправят как правят неща зад гърба ти, ама за твое добро, те са най за трепане !
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1453 -: Март 02, 2023, 14:43:06 »
Вчера получих един линк и започнах да слушам и гледам, по малко. И този материал дойде, сякаш по поръчка за днес. Появи се една статия "Злокобна идеология стои зад скока в цените. Целта не е “защита на планетата”, а редуцирането на хората". Тя е, от по-общ характер, но все таки засягаща причините, играчите и последствията. В "Гласове" е, тук: https://glasove.com/na-fokus/zlokobna-ideologiya-stoi-zad-skoka-v-tsenite-tselta-ne-e-zashtita-na-planetata-a-redutsiraneto-na-horata. По този повод пуснах и с малко указание сведения за материала от получения линк вчера. В същност и статията и материала са в същият коловоз от разговора тук. За да не пиша излишно повтаряйки мнението си там, го пускам и тук. На краят е и линка от вчера:

Quote (selected)
Eisblock - "Злокобна идеология стои зад ... “защита на планетата”"  02 Март 2023 11:25ч.

Преди доста отдавна хакери бяха изобличили едни официални "климатични" институции, как в сговор фалшифицират данни на изследвания, графики и пр. данни от работата им. Да не говорим за последствията от схоластични изводи, водещи до налагане на над държавен Данък въглеродни емисии, въглероден "отпечатък" и т.н. Поредните глобалистки мошеничества. "Артистите" на сцената с всичките тези популистки, но унищожителни, разрушаващи цивилизацията, алабализми, са винаги едни и същи. Винаги и всякога. И тук следва да се поздравят както Автора, така и Редакцията на "Гласове"... НО!

- Има и други разни изследвания, публикации и дори активни международни усилия за разсейването на идеологическата мъгла пред взора на плебса: - Какво в същност става с Климата, Природните бедствия (Увеличават се експоненциално след 1995 г.) и с цялата планета?! И да, в тези процеси според данните от множество научни изследвания и публикации излиза, че в същност текат глобални тектонични процеси ИЗВЪН ВЪЗМОЖНОСТИТЕ НА ЧОВЕЧЕСТВОТО да ги спре!

Напр. топенето на ледниците в двете полярни области и загряването на океаните в други, тези 3..6 градуса там са в резултат на активност на литосферата под твърдата кора на планетата. В зависимост от дебелината на земната кора по места, силното загряване ОТДОЛУ топи ледовете и подгрява океаните. Слънчевата активност ОТГОРЕ не е в състояние да го прави. *** С други думи, ни занимават с измислици и мерки зад които стоят много мрачни намерения и гешефти. Докато вероятната, приближаваща се глобална катастрофа с увеличаващи се земетресения, вулкани, топене на ледовете и прегряване на океаните заради земната активност, се игнорират напълно! И всички усилия и мерки, изисквани от и налагани над хората, се свеждат в същност до редуциране на човечеството в най-близка перспектива... За което четем и в тази статия тук. ...

Споменатите по-горе неща са били третирани в международна конференция проведена в краят на миналата година. Запис от нея е наличен и преведен на множество езици, както и на български. Вижте тук: "Глобална криза. Нашето спасение е в единението. Международен онлайн форум 12.11.2022" ( https://www.youtube.com/watch?v=X4SUpGC_yNc ). Заб.: Качеството на звука на български се подобрява ако се кликва по списъка, отдолу по отделните точки на съдържанието. Видими са след разгъването на анотацията. Обемът е огромен, но си струва човек да се осведоми.

Дали ситуацията е точно такава?
- Остава на всеки сам да прецени "Кое - Как" е.


Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1454 -: Март 02, 2023, 22:48:38 »
Такива, дето ти разправят как правят неща зад гърба ти, ама за твое добро, те са най за трепане !
Тия не го правят зад гърба ни, пред очите ни го правят и в очите ни го хвърлят. Ние викаме, е нема такова животно, стига с тия окултизми, дрън дрън, пълни глупости и други такива. Демек, не виждаме, не вярваме и отказваме да възприемем.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1455 -: Март 02, 2023, 23:01:53 »
А времето отлетяло.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1456 -: Март 03, 2023, 00:26:04 »
на юг
*********   ✹    *********

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1457 -: Март 03, 2023, 09:34:25 »
In condensed matter physics, a time crystal is a quantum system of particles whose lowest-energy state is one in which the particles are in repetitive motion. The system cannot lose energy to the environment and come to rest because it is already in its quantum ground state. Because of this, the motion of the particles does not really represent kinetic energy like other motion; it has "motion without energy".
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1458 -: Март 03, 2023, 10:37:20 »
OK, не разбирам от физики.
Поканиха ме горе във ФМИ-то да ме очовечават, но казах, че се вълнувам повече от междучасията.
Ще ида все пак де, не че не съм бил вече. Имат интересни мазета там, ще ги пробвам дали си ги знаят или само лекции знаят да водят.
*********   ✹    *********

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1459 -: Март 03, 2023, 13:14:34 »
OK, не разбирам от физики.
Поканиха ме горе във ФМИ-то да ме очовечават, но казах, че се вълнувам повече от междучасията.
Ще ида все пак де, не че не съм бил вече. Имат интересни мазета там, ще ги пробвам дали си ги знаят или само лекции знаят да водят.

хм, ще те видя ли в 015? или поне в 123?
the lamers club honourable member …

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1460 -: Март 04, 2023, 11:05:16 »
С удоволствие, но ми е възможно само съботите засега.
*********   ✹    *********

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1461 -: Март 04, 2023, 11:50:37 »
е, значи трябва да си намеря работа в 123 тогава някоя събота или неделя :)))
the lamers club honourable member …

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1462 -: Март 04, 2023, 11:55:09 »
само кажи  :t0328:
*********   ✹    *********

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1463 -: Март 10, 2023, 20:06:02 »
That Which Is Like Unto Itself Is Drawn… Everything that you perceive here in your physical environment is Vibration, and the life you are living is your Vibrational interpretation.

The powerful Law of Attraction is at the root of everything that you experience; and the stable, never-changing, always-accurate premise of this Law is: that which is like unto itself, is drawn.

When you give thought to something, you begin the attraction process of the essence of that subject into your own life experience. Once you have activated a Thought Vibration within yourself by giving your attention to the subject, the progression of expansion occurs.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1464 -: Март 10, 2023, 21:22:28 »
13-годишно момче създало „генератор на свободна енергия“
https://www.youtube.com/watch?v=scvu6Iv51ho
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1465 -: Март 16, 2023, 02:50:13 »
В друга тема писах за река Елба.
От ръба на Grand Canyon река Колорадо изглежда хубаво синя. Отблизо е мръсно кална.
Виждал съм река Охайо. Същото.
С доста големи реки е така.
Коя ли е причината за това?
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1466 -: Март 16, 2023, 14:49:52 »
Коя ли е причината за това?

- Путин?

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1467 -: Март 16, 2023, 21:48:48 »
Холограми?
Тренират за извънземните.

А може и Матрицата да се пропуква и то тя цялата е холограма, та Холограмата с главно Х да се пропуква.

Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1468 -: Март 31, 2023, 18:34:11 »
Quote (selected)
Tesla пусна собствена марка бира
...
Бутилката е изработена в стила на Cybertruck, футуристичния електрически пикап на компанията. Напитката се продава в кутия с три бутилки от 0,3 ml за €89 и ще се предлага в ограничени количества.

https://manager.bg/%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%BD%D0%BE/tesla-pusna-sobstvena-marka-bira-
Бас че ще я продаде преди да е прозведена!
Тук даже анунаките трябва да си посипят главите с пепел.
Голяма издънка са направили с  номо разумния  - оставили са си ръцете по нашенски.
От друга страна да не ги виним строго, може някой и при тяхното създаване да е оплескал нещата. :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1469 -: Март 31, 2023, 22:24:29 »
Нещо се случва в Космоса: Мистериозна експлозия озадачи учените
Нейната форма, подобна на тази на изключително плосък диск, оспорва всичко, което знаят за тези явления

как беше .. You don't know what you don't know

А вчера прочетох нещо още по-удивително:

We know that our universe is a black hole. The equations show it. Our universe has the exact mass and radius of a black hole".
Nassim Haramein
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1470 -: Април 11, 2023, 11:04:15 »
Барбара Марсиняк е полякиня, живееща от десетилетия в САЩ. Ченъл е на някаква раса плеядинци, които твърдят, че по тия времена на земята се случило нещо, което рефлектирало в бъдещето при тях, в тяхната звездна система. Понеже там се появили проблеми, те започнали да изследват какво къде кога се случило и стигнали до нас и до нашето време. От това наше време на планетата земя тръгнали проблемите, та стигнали на майната си във времето и пространството. Затова дошли да опитват да изправят нещата.
БМ недолюбва социализма, комунизма, твърди, че сащите са с най-добра система все още и т.н., много се съобразява с астрологията, от години настоява да се откажем от тутурутите, защото чрез тях ни зомбират и контролират, преди години казваше, че ще дойде време интернетът да изчезне, че е временен, тогава ми се струваше налудно, като гледам сега как си го делкат и забраняват, май ще излезе права. Пророкува не особено приятни неща и малко хора я слушаха, щото, нали, новата епоха, светлина, мир, любов, а тя само черни краски. От ковидно време насам много се обърнаха към нея. Прави месечни сесии наживо някъде из САЩ, продаваше си сесиите по 5 долара, сега може да ги е увеличила, има хубави книги написани.
- Bringers of the Dawn
- Earth: Pleiadian Keys to the Living Library
- Family of Light: Pleiadian Tales and Lessons in Living
- Path of Empowerment: New Pleiadian Wisdom for a World in Chaos

Не съм ги чела, признавам си. Нея я слушах преди по-малко, щото черногледа идеше, но напоследък съм редовна, откак дойде ковидът. Според астрологията казваше, че тая година от март щатите треска ще почне да ги тресе. Последното ѝ аудио, до което се докопах, е от края на март, много е up to date винаги.
Което ме впечатли, проговори за Путин, че който и да е той, в крайна сметка се бори срещу сатанистите и за налагане на нов ред на земята. Това досега никога не го е казвала.
Та, който иска и може да слуша на английски, воала:

https://mega.nz/folder/siI1BACa#3T4WeUHaBdHFIkqcfgqnsw
с краткото и ясно заглавие
Brainwashed and Blackmailed - part two
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1471 -: Април 11, 2023, 12:16:53 »
На вилата съм си послал масата с един вестник от тези, загледах се тия дни в статия, твърдяща че нефЕлимите като дошли тука да си праат чавета ,си били основали столицата в Кабиле. Текстът скочи крайно резко от Кумранските свитъци в Ямболско. Спомних си че там ходих по голяма нужда след като бях увъртолил ОМВто на магистралата с празна банкомат карта (много полезен трик; извадете си бензина от резервоара демек).
Не знаех, че съм окъкал бившия вселенски център - каквото долу, такова и горе.

Скузи, мили плеядци, didn't know  :giggie:

....greeting earthlings - we have taken over your radio
https://www.youtube.com/watch?v=UHOCdOPJyuM
« Последна редакция: Април 11, 2023, 12:25:06 от Banana Joe Maldonado »
*********   ✹    *********

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1472 -: Април 11, 2023, 15:39:01 »
Това, че ти къкаш, не виждам тях какво ги интересува. Аз не разправям как си трия къкането с бхагават гита, намирам го за неприлично.
И впрочем те не се борят за последователи. Който не му импонира, да си продължи по пътя. Не се борят за американската мечта.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1473 -: Април 11, 2023, 19:45:08 »
някаква раса плеядинци, които твърдят, че по тия времена на земята се случило нещо, което рефлектирало в бъдещето при тях, в тяхната звездна система. Понеже там се появили проблеми, те започнали да изследват какво къде кога се случило и стигнали до нас и до нашето време. От това наше време на планетата земя тръгнали проблемите, та стигнали на майната си във времето и пространството. Затова дошли да опитват да изправят нещата.

Е нали им се разбрицала планетата заради некаква наша пеперуда от ония многоаспектните, та дошли тук да бърничкат как да си я оправят па се сдобили с чавета. Quod inferius est sicut quod est superius - знае ли човек, може пък заради ОМВто да са загазили.
*********   ✹    *********

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1474 -: Април 11, 2023, 19:50:13 »
Каква вселенска трагедия от едни пеперудени тикове!
Като се сетя каква голяма купа ( аха копяня ) боб със зеле приключих преди малко тия плеядинци да засядат още сега в противоатомни бункери.
П.П. Чувствам се гузен, ма не съвсем
Все пак боб със зеле е класика.
Многоизмерна.
« Последна редакция: Април 11, 2023, 20:08:44 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1475 -: Април 11, 2023, 20:29:24 »
Ми те не бърничкат. Кротко си предават посланията на ония, които имат желание да ги слушат, не се раздуват, не събират последователи, не се мешат у правителствата, не предават технологии. Събират си хората, които резонират с тях, на останалите казват да си вървят нататък, не търсят бройки, правят ченъл и толкоз.
Не са само те, има и други ченъли, най-известният е Абрахам от съвсем друго място, аз слушам Башар от трето място, Крион от четвърто.
Абрахам май казваха, че са някаква мъглявина, Башар, че е представител на хибридна раса, Крион, че е архангел.
И отбележи, аз не съм прост човек, имам много критично мислене и язвителност, преди десетина години не исках и да чуя за такива, щото ми се видеха ненормални или мошеници. Обаче, като ми се натресе в тубата Башар точно около 21.12.2012, две седмици някакво видео все ми излизаше и аз отказвах да го гледам, щото не ми се занимаваше с глупости. Накрая ми писна и реших да го изгледам, беше 8 минути и нещо с превод на български. Е....
Аз не знам как ненормалник от земята може така да понтира или земен мошеник може така да говори. Личи интелигентност, мъдрост, обхватност, изключително чувство за хумор.
Както ги слушах, така и много неща научих, а и много се забавлявам, смехът е здраве.

Буратино, всекиму своето, друже.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1476 -: Април 11, 2023, 20:35:50 »
Quote (selected)
не предават технологии
Това много ми харесва.
Не споделят, нещо като:
"Джоуи не дели храна!"
Гледам, ама не в чанела че и Били Гейтс, дедо Шорош нравоучат, ама не споделят папо.
И те "висши" извънмерни ( извън нашите закони) "ангелчета".
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1477 -: Април 11, 2023, 21:57:35 »
В чанълинга не споделят технологии, щото той е предназначен за широката публика. Технологиите на земята идват до една свише, затова изобразяват хрумката със светнала лампа. Чудиш се, въртиш се, мислиш го и после влезеш в банята, релакс и после търчиш гол по улиците от радост. Все едно да споделяш язвително, че на футболен мач не пеят арии.
И всяка технология се отпуска внимателно, щото ние и с така отпуснатите сме на път да се избием. Да оставиш нож в ръцете на дете ли искаш?
В същото време се знае, че определени раси са в тесен контакт с определени правителства и всички тия технологии са дадени директно от извънземните. Значи навлизат по два начина - или директно с правителствата, или индиректно чрез хрумките. Нали не си въобразяваш, никой освен теб не знае какво си мислиш? Едно и също изобретение се появява едновременно на две и повече различни места на земята, щото е спуснато и кой го улови-улови.
Кришнамурти даже казва, че човешкият мозък не генерира мисли, а улавя мислите, носещи се наоколо. Като радио, на каквато вълна го настроиш, такива мисли лови.
Теб какви изобретения са ти нужни специално? Като се спуснат идеи и изобретения, не отиват ли те при жреците/политиците/папите/останалата сволочь, която ги прибира, за да извлече полза от тях, чрез тях и чрез незнанието на останалите? Колко изобретения има скрити, прибрани, авторите им убити, за да не стигне до масите, като пуснеш в гугъл Тесла, какво ти излиза?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1478 -: Април 24, 2023, 22:08:04 »
Musk+Karlson
AI - Потенциал разрушения цивилизации

https://www.youtube.com/watch?v=ejawELaGj_k
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1479 -: Май 01, 2023, 20:33:03 »
Излиза, че един паразит може да владее човечеството.

Проучване на данни за поведението на вълците събирани в продължение на 26 години, както и анализи на кръвта на 229 вълка показват, че инфектираните с паразита Toxoplasma gondii вълци имат 46 пъти по-голям шанс да станат водачи на глутница.
... Заразените вълци също са много по-склонни да станат водачи на глутница T. gondii може да повиши нивата на тестостерон, което от своя страна може да доведе до повишена агресия и желание за доминиране, черти, които биха помогнали на вълка в утвърждаването му като водач на глутница.
„Поради структурата на груповия живот в глутницата на сивите вълци, лидерите на имат непропорционално влияние върху останалите и върху груповите решения“, обясняват изследователите в своята статия.

„Ако водачите са заразени с T. gondii и покажат поведенчески промени … това може да създаде динамика, при която поведението, предизвикано от паразита в един вълк, влияе на останалите вълци в глутницата.“
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1480 -: Май 08, 2023, 21:25:54 »
https://www.xn--80aapggvibf1ad2i.com/2015/02/energiqta-na-badeshteto.html?m=1

ЕНЕРГИЯТА НА БЪДЕЩЕТО - Крион
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1481 -: Юни 09, 2023, 00:49:29 »
Оставете другото. Такър Карлсон, който един месец го нема, вчера е предавал от собствено си мазе, аз го гледах тая вечер, имаше 106 милиона! гледания вече. Та говори за разрушената язовирна стена и виж ми окото как Русия била виновна. Обаче по едно време каза, че предишния ден, демек, оня ден вътрешен човек казал, че държали летяща чиния и извънземни нам си къде. И пита Карлсон не е ли това най-важната новина от всичко съществуващо.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

AnonimusBG

  • Гост
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1482 -: Юни 10, 2023, 10:09:50 »
Blind mystic Baba Vanga makes terrifying nuclear disaster prediction for 2023
https://nypost.com/2023/06/06/blind-mystic-baba-vanga-makes-nuclear-disaster-prediction-for-2023/amp/

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1483 -: Юни 10, 2023, 21:04:34 »
Четири деца оцеляха след самолетна катастрофа, при която загинаха трима възрастни, а след това са обикаляли сами из джунглата в продължение на 40 дни, преди да бъдат открити живи от колумбийски войници, предаде Асошиейтед прес.
Във видеоклип на военновъздушните сили се вижда как хеликоптер използва въжета, за да издърпа децата, тъй като не може да кацне в гъстата дъждовна гора, където са намерени.
Няма подробности за това как четирите братчета на 13, 9 и 4 години,
както и

едно на 11 месеца,

са успели да оцелеят сами толкова дълго.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1484 -: Юни 17, 2023, 23:46:47 »
On June 12, 2023, Steven Greer held a National Press Club Disclosure Project event, the second of its kind (first in 2001) where he presented numerous witnesses of all kinds related to "ET disclosure" and secret military/government operations.

Monday, June 12, 2023! Dr. Greer's Groundbreaking National Press Club Event! FREE to Watch!

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=zDY7t6HihCw&ab_channel=Dr.StevenGreer&fbclid=IwAR2-uUyG0jn9dASO2SS094Kwx6iv38n3rOvDjsJc7cb4__rV1SBHnkVN1sE_aem_th_AV6-8UkQmT-pwWwSBJsXlhh3dErt-UbGc5kaGmINyhvHJmqQznoYw1yMfH8PwU90kfI
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1485 -: Юни 18, 2023, 20:14:33 »
Днес, за който го следи



Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

AnonimusBG

  • Гост
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1486 -: Юни 22, 2023, 19:46:36 »
Известно, что супруга основателя OceanGate, пилотировавшего батискаф, является потомком людей, погибших при крушении "Титаника". Венди Раш оказалась праправнучкой Исидора Штрауса и его жены Иды, которые считались самыми богатыми пассажирами лайнера.
https://www.mk.ru/incident/2023/06/22/oblomki-naydeny-v-rayone-poiskov-plyvshego-k-tiatniku-batiskafa.html

Батискафът се казва "Титан".
Помним за книгата издадена не помня колко години преди гибелта на "Титаник" която разказва за гибелта на лайнера "Титан" при сблъсък с айсберг.
Някоя пеперуда някъде във времето е кацнала не на това място.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1487 -: Юни 22, 2023, 19:49:02 »
Quote (selected)
Помним за книгата издадена не помня колко години преди гибелта на "Титаник"
Не че е съществено, де, ама 14.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1488 -: Юни 22, 2023, 19:57:18 »
В интернет се излива доста гавра "сами са си виновни" и подобни, но все пак става дума за хора.

В рунета прочетох следното:
Quote (selected)
• Батискаф компании OceanGate длиной всего 6,7 метра и шириной 2,5 метра был сделан в гараже.
• Там нет сидячих мест. Все сидят на полу и даже не в состоянии вытянуть ноги.
• Тонкие стенки толщиной 13 см и стекло не предназначены для погружения на глубину в 4 км.
• Не проходил тестирование у специализированных компаний.
• Туалет — это коробка с занавеской. В этом же гальюне находится иллюминатор — единственное окно на судне. Смотреть в него можно только если туалет не занят.
• Управляется батискаф обычным геймпадом Logitech F710 за $30 по Bluetooth и больше никак. Сама система управления батискафом представлена в виде четырёх фенов.
• У батискафа крайне сомнительная система экстренного всплытия в виде двух кирпичей, привязанных ко дну.
• Система стабилизации горизонтального движения (крылья) отсутствует.
• Внешняя проводка сделана на отъебись и весит хвостами по поверхности батискафа.
•Полностью отсутствует внешнее освещение. А единственный источник света на борту — настенные светильники.
• Билет в эту бочку смерти стоил $250 000.
• Кислород в подводном гробу заканчивается уже сегодня в 13:30. Но скорей всего все они уже мертвы.
 

Един от коментарите беше, че вече е ясно до какво води стремежът към diversity. За да не назначават 50-годишни бели мъже с инженерно образование, ангажират тик-токерки и прочее личности с креативно виждане за сигурността.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1489 -: Юни 22, 2023, 20:22:47 »
Аз пък четох, че един от инженерите повдигнал въпроса за сигурността и липсата на тестове преди години и в резултат го уволнили
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1490 -: Юни 22, 2023, 20:39:18 »
Аз пък четох, че един от инженерите повдигнал въпроса за сигурността и липсата на тестове преди години и в резултат го уволнили
Казва се David Lockridge, бял мъж с инженерно образование. 

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1491 -: Юни 22, 2023, 22:47:31 »
ми... аз се чудя що му трябваше на Путин СВО, да беше изчакал още 3-4-5 години, те сами ще си се самоизтрепят
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1492 -: Юли 28, 2023, 15:17:48 »
САЩ призна: Ето ги показанията на трима свидетели, видели НЛО
От 2004 г. насам има общо 510 наблюдения на UAP, регистрирани от федералното правителство

На 26 юли на живо беше излъчено изслушването пред "Надзорния комитет на Камарата на представителите на САЩ“ на дългоочакваните показания на трима свидетели по отношение на опита им с неидентифицирани въздушни явления (UAP).
......
Райън Грейвс, изпълнителният директор на Americans for Safe Aerospace, също говори за работата на компанията по събиране на данни от обществеността, свързани с наблюдения на UAP. Бившият офицер от разузнаването на Министерството на отбраната и ветеран от ВВС Дейвид Гръш говори за за строго секретна програма за възстановяване на UAP със „странен произход“, съществувала от десетилетия.

"Ние не сме сами във Вселената и властите прикриват доказателства за съществуването на извънземни, включително отломки от неидентифициран обект", това каза бившият офицер от разузнаването Дейвид Фравор.

"Американските власти крият програма за откриване и изучаване на НЛО от десетилетия", обяви Дейвид Гръш на изслушването. „Като част от задълженията си научих, че има програма, насочена към възстановяване на останките от неидентифицирано устройство и анализирането му, за да се разбере неговата функция“, каза бившият шпионин и добави: „Взех решение, базирайки се на данните, които събрах, повече да не мълча и да съобщя за това нагоре по йерархията, както и на няколко членове на общата инспекция“.

Бившият агент, притиснат с въпроси по време на изслушването, посочи, че не може да дава публично допълнителни подробности, относно класифицирана информация. Според него правителствата в САЩ крият информация не само от обществеността, но и от Конгреса.

https://www.vesti.bg/lyubopitno/sasht-prizna-eto-gi-pokazaniiata-na-trima-svideteli-videli-nlo-6174152
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1493 -: Август 14, 2023, 07:39:48 »
Quote (selected)
Учените с нова теория: Животът на Земята е долетял върху метеорит
Липсващите основни нуклеобази цитозин и тимин са открити в метеорити за първи път
https://www.vesti.bg/tehnologii/nauka-i-tehnika/uchenite-s-nova-teoriia-zhivotyt-na-zemiata-e-doletial-vyrhu-meteorit-6174833
Няма лошо!
Поръсили са Земята и се е пръкнало това което е.
А от къде са се взели тези "основни нуклеобази цитозин и тимин" на метеоритите?
Те си бяха там?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1494 -: Август 14, 2023, 08:11:32 »
Quote (selected)
Учените с нова теория: Животът на Земята е долетял върху метеорит
Липсващите основни нуклеобази цитозин и тимин са открити в метеорити за първи път
https://www.vesti.bg/tehnologii/nauka-i-tehnika/uchenite-s-nova-teoriia-zhivotyt-na-zemiata-e-doletial-vyrhu-meteorit-6174833
Няма лошо!
Поръсили са Земята и се е пръкнало това което е.
А от къде са се взели тези "основни нуклеобази цитозин и тимин" на метеоритите?
Те си бяха там?

Хм, теорията за панспермията не беше ли още от XIX век?
the lamers club honourable member …

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1495 -: Август 14, 2023, 14:43:52 »
Тез да вземат да прочетат, за разнообразие нещо за П. Гаряев...

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1496 -: Ноември 10, 2023, 19:18:20 »
Quote (selected)
Седем години след ядрените опити в Аламогордо, Ню Мексико, д-р Дж. Робърт Опенхаймер, бащата на атомната бомба, изнасял лекция в колеж, когато студент го попитал дали това е първият извършен атомен тест.
„Да, в съвременните времена“, отговорил той.
https://www.vesti.bg/lyubopitno/adska-temperatura-i-strashen-kataklizym-raztopeni-stykla-v-pustiniata-ozadachavat-uchenite-6183430
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1497 -: Ноември 11, 2023, 12:08:13 »
Не е било полярно сияние: Учен обясни червената светлина, която видяхме и в България през уикенда

не било компютри, а компоти

https://www.vesti.bg/lyubopitno/ne-e-bilo-poliarno-siianie-uchen-obiasni-chervenata-svetlina-nadbylgariia-6183530
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1498 -: Ноември 27, 2023, 01:51:29 »
Значи не знам къде бях писала за символиката в имената.
Тая вечер се заплеснах по уиндоус, оттам по бил гейтс, много пъти съм се чудела какво ли означава името му, неслучайно и двете му части имат отделни значения - бил - сметки - гейтс - порти.
Пут-Ин какво ли значи?
Цинизъм с циОнизъм....

То очите ще ни извадят тия символики.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2194
    • Профил
Re: You don't know what you don't know
« Отговор #1499 -: Ноември 27, 2023, 09:56:30 »
бил - сметки - гейтс - порти.
Кайле, съществото официално се казва Уилям. Бил е галеното от Уилям, както Вили от Вилхелм примерно (което е едно и също име в два различни езика от групата на германските езици).
Това, че се представя като Бил, вместо като Уилям, е свързано с психопатологичните му характеристики.