Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 29, 2024, 09:41:15

Автор Тема: САЩ изпратиха храни и лекарства на Венецуела с изтекъл срок  (Прочетена 1631 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чок觧

  • Гост
Посланикът на Венецуела в Русия  Карлос Рафаел Фариа Тортоса в интервю за вестник
«Известия» заяви, че САЩ са изпратили под формата на хуманитарна помощ за венецуелците лекарства и хранителни продукти с изтекъл срок на годност.
Според него, САЩ са изпратили във Венецуела товар, който не е бил проверен от нито една организация, включително от Международния комитет на Червения кръст....
Цялата статия тук : https://bgr.news-front.info/2019/02/26/sashh-izpratiha-na-venetsuela-lekarstva-i-hrani-s-iztekl-srok-na-godnost/?fbclid=IwAR10lQiOc4o69mD5ZAyk4BfttabyW3fXR6p13oyJ7I7QfDD8I8OpPUvf9n8
На сайта има и други новини , свързани Венецуела !

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Дали не им е останала още от българската царевица?

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Дали не им е останала още от българската царевица?

Не, но винаги могат да осигурят някакъв адекватен към ситуацията боклук.
Оттатък много пъти съм писал за PGS(Prompt Global Strike), ама като все ме трият не знам нещо някой чел ли е.
А това е реалния конфликт който се очаква, целта е Русия разбира се.
Доста е сложно, не знам тук дали някой не го е описвал, ако требе да отворя една тема.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!