Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 19:50:30

Автор Тема: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци  (Прочетена 210603 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Звездоброец

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 694
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #1500 -: Април 17, 2023, 06:49:47 »
Това много ми хареса... За нечетящите английски:

НЕЩА КОИТО МРАЗЯ

1. Вандализъм
2. Ирония
3. Списъци

Неактивен Звездоброец

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 694
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #1501 -: Април 17, 2023, 06:55:13 »
Ей тук едно дето ми се понрави: Адам И Ева са първите нарушили
"Правилата и Условията" на Епъл (Adam & Eve were the first ones to violate the Apple Terms & Conditions) 😁

 :thup:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #1502 -: Април 17, 2023, 13:40:53 »
Quote (selected)
Страстната седмица на Жижи

Понеделник

“Като дойде този период и настъпва тотално пощръкляване!” – мислеше си Жижи, пристъпвайки от крак на крак, на опашката в супермаркета. Влизаш за един хляб и като се почне… Една избира брашно двайсе минути. Жижи реши да пита лелята какво толкова се е зачела в етикета. Ма гледала колко глутен имат брашната! Жижи качи вежди до рошавия си бретон, ама накрая си вика, що пък не. Я и аз като жените да взема едно кило. Най-хубавото брашно за козунаци било това за баници, а не онова там – дето е “за козунаци” и е на промоция. Ай ся де! Какво им костваше да си напишат кое за какво е, да не се объркват хората! Не, че Янаки ще разбере от какво брашно са козунаците. Жижи пуска в количката и два пакета стафиди. И за всеки случай, по една кутийка от всеки вид локум. Че и на неговата опаковка пише “Локум едно време”, ама знае ли човек. А Янаки дори не яде локум, камо ли да прави разлика. Че и се е тръшнал нещо сополив последните дни… Жижи помисли малко, па сложи и бутилка ром. Така де, за козунака трябвало (и да не вземе да я тръшне и нея хремата на другарчето)…



http://blog.choku-geri.net/?p=12135

приятно четене :notworthy:
the lamers club honourable member …

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23474
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #1503 -: Април 20, 2023, 17:55:15 »
Quote (selected)
Плановете за бягство на Путин: "Ноев ковчег", Сирия и Иран
Венецуела и планът "Ноев ковчег" са само един от предполагаемите планове и дестинации, които Путин може да избере
https://www.vesti.bg/sviat/planovete-za-biagstvo-na-putin-noev-kovcheg-siriia-i-iran-6166388
Путин разбрах къде ще бяга, ами наще жълтопаветници дали са си направили резервация за някой колесник. Айде докато има места и са евтини, че ласт минит.....
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1460
  • No complain no explain
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #1504 -: Април 23, 2023, 19:11:26 »
Тъ...к госпожа Петрова. Ей този Путин,
( тези да не са се опитали да се свъжат с Украйна = 404 ? ) :t2824:

https://colonelcassad.livejournal.com/8311225.html

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #1505 -: Април 23, 2023, 21:07:19 »
Става досадно като в турски сериал.
До сега Путин беше умрял около 5-6 пъти, още десетина бе болен от неизличим рак, утрепваха го недоволни олигарси към дузина пъти, народецът му прави преврат от недоволсто 3-4 пъти и по мои скромни сметки си го бе премествал около 2900 пъти, като не се броят почивните дни и скромното ми отсъствие от броячната площадка на форумчето ни.
Само "Робинята Изаура" предизвикваше по големи емоции сред наблюдателите и то не цялата, ми определена анатомична област от нея.
Чать пать поглеждам из форумчето на Дневник, за да се осведомя за нова линия ф сериите, но и там скука!
А да не цапаме тук с отлежали фъшкии, викам, създава интерес, ама неккси се получава притеснително като ф онаа къща на Босфора, дето турчулята си снемат сериалите - там май живеят повече обитатели отколкото регистрираните хиляди на един адрес фъф Филипополовци наши по правилно оцветени браточки.
Нагарча демек.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23474
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Забавки - за разтуха на изморени интелектуалци
« Отговор #1506 -: Април 27, 2023, 16:54:27 »
- Жена, мисля си как се търкалят годините... Имаме си дом, вила, две коли и две деца. А помниш ли едно време - Живеехме на квартира, карахме колело и парите все не стигаха, но пък всяка вечер си лягах с двадесетгодишна!
- Ти си легни с някоя двадесетгодишна и ще видиш как ще ти се върнат и квартирата, и колелото, и безпаричието!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Из мрежата:

„Мутрофанова: Ще науча български, когато и патреотите ви го научат …” :i_slamhead:

и

"Возрождение" ще подкрепи еврото, само ако секат монети с профила на Цончо …”  :i_laughing:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
    http://blog.choku-geri.net/?p=12135


приятно четене :notworthy:

МирсИ !!! :133:

Само дето в супермаркет в началото на Страстната седмица няма да ме видиш никогиш ... :i_laughing:
 
« Последна редакция: Май 02, 2023, 20:25:46 от Джиджи »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: Джиджи
Из мрежата:

„Мутрофанова: Ще науча български, когато и патреотите ви го научат …”

и

"Возрождение" ще подкрепи еврото, само ако секат монети с профила на Цончо …”

раздел "Умнокрасив милиционер измисля вицове"  :nuts:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2196
    • Профил
Из мрежата:

„Мутрофанова: Ще науча български, когато и патреотите ви го научат …”

и

"Возрождение" ще подкрепи еврото, само ако секат монети с профила на Цончо …” 
Б@си тъпия кич.
Бездарието е фашизъм, прав е бил поетът.

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1360
    • Профил
Всъщност българският е труден за научаване език. Още повече, че непрекъснато се променя.

Чуто по телевизията неколкократно във връзка с вчерашния пожар в Монтана: "Изпуснати са големи количества въглероден двуокис (СО2) и серен диоксид (SO2)".

Когато аз ходех на училище по химия учехме, че съединенията с едн молекула кислород се наричат "окиси," тези с две - "двуокиси," тези с три - "триокиси" и т.н. След демократичните промени тези съединения стана "оксиди." Само че сега забелязвам, че вече се използват и двете форми. Дали има научно определение кога се казва "окис" и кога "оксид?" И как се обяснява това на чужденец, който учи български?

AnonimusBG

  • Гост
Това за окисите и оксидите го бях захапал в някаква тема още в Сега ако не се лъжа.
По-умните ми обясниха че има международно приета то ли класификация, то ли конвенция да се казва оксид.
На въпроса ми защо тогава на въглеродния двуокис не му казват карбонов диоксид не получих отговор.
Доколкото разбирам така сме по-модерни и по-приближени към правилната страна.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Много ясно. Всяка славянска дума искат да изхвърлят от всяка терминология и да я заместят с английска, или поне латинска.

Св. София да каже слав. аналог на "терминология", ако има.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1360
    • Профил
"Изпуснати са големи количества въглероден двуокис (СО2) и серен диоксид (SO2)".

Мисълта ми е че чувам как в едно изречение се употребяват и двете понятия. Те това имах предвид. Ха сега обясни на Митрофанова кога да ползва окис и кога оксид.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Докато се спори за етикета, умишлено дермократите и разните атлантичетата плуващи в помията, пропущат  да се доведе до куфалниците на плебса, с какво се хранят растенията?!

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1360
    • Профил
... с какво се хранят растенията?!

Как с какво? Със слънчева светлина рзбира се!  :lol:

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1215
    • Профил
Навън е такова време, че ти излизаш по тениска, срещаш някого с пуловер и се чудиш кой от вас не е добре.
 
Детето на японка и българин е странна комбинация – много му се работи, но го мързи да стане.
 
Оксиморон е съчетание на думи с противоположно значение: жив труп, честен политик, почивка с децата.
 
Мъж, който си пада по жени, вече е ретро-сексуален.  :lol:
 
Толкова много ми липсва морето, че понякога си пълня ваната, влизам и пикая в нея.
 
Как ми се иска най-накрая да забогатея и да ходя напред-назад, твърдейки, че парите не са най-важни!
 
Най-добрият четириног приятел на човека си остава масата.
 
Как да обясня на един чужденец, че „дреме ми“ и „не ми дреме“ е едно и също?
 
  – Какъв ден е днес?
  – Понеделник.
  – Баси, край няма тая седмица...
 
От месец съм на диета и имам невиждани резултати. Нито аз ги виждам, нито другите...
 
Ако те е ухапало зло куче, не се притеснявай - все някога ще те ухапе и добро!
 
Скалното катерене е най-трудният, най-бав¬ният и най-опасният начин да стигнеш там, където нямаш никаква работа...
 
В новия Mission Impossible Том Круз обикаля цяла София с 50 лева на цяло и няма кой да му ги развали.
 
Чух по телевизията, че лъвът се нуждае от 20 часа почивка на ден. До днес въобще не предполагах, че съм лъв!
 
Откакто задлъжнях на банката, спя като бебе: един час спя, един час плача.
 
С глупак нищо не се прави – нито си сам, нито сте двама.
 
Когато някой ми каже „трябва да поговорим“, веднага усещам, че не трябва.
 
Ако имаш шофьорска книжка, но нямаш кола, то ти си дипломиран пешеходец.
 
Много възпитана и учтива продавачка. Дума не каза.
 
В училище изучавах два чужди езика – английски и математика.
 
Много е тъпо човек, който се казва Ясен, да ти вика: „Ясен ли съм?“. Как да му кажеш: „Не!“?
 
Ако една жена ти каже „След пет минути слизам“ и го изпълни – бягай! Това е мъж.
 
Домът е там, където ти крещят да затвориш вратата.
 
Никога не се предавай – излагай се докрай!
 
Домързя ме да правя кафе и направо си отворих една бира.
 
Не оставяй за събота това, което можеш да изпиеш в петък!
 
– Мога да се веселя и без да пия.
– Аз пък мога да пия, без да се веселя, но не го изтъквам!
 
Някога ставало ли ви е толкова скучно на работа, че да почнете да работите?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Радан Кънев от Брюксел – от българския ТВ екран по повод на некои предложения в НС-то за КРАТЪК парламент:

Quote (selected)
Необходимостта от кратък парламент за ЗИМАТА е като необходимостта от ГАДЖЕ за ЛЯТОТО ...
:i_laughing:

« Последна редакция: Май 07, 2023, 12:12:43 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Още нещо – пак оттам, но не от Радан:

Quote (selected)
– Ще има ли парад на 9-ти май?

– Най-вероятно – ДА ... Но още се чудят в коя точно столица да го проведат ...
  :lol:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
И накрая тук за днес от мен: МишоК сабале по БНТ1:

Quote (selected)
Как ще направим правителство, като един атентат НЕ можем да скалъпим като хората …

Щото кратерът, който се е получил, ще да е бил от ПИРАТКА …
  :0005:

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2082
    • Профил
По повод на "историческото събитие" в Лондон.
Английският писател, новелист и драматург, известен с тънкия си хумор и сатира Хенри Филдинг присъствал на тържествата във връзка с коронацията на Джордж II. Цял Лондон бил на крак за да гледа отиването на краля в Уестминстър. По улиците били издигнати трибуни за любопитния народ. На едно място един благородник бил застанал прав най-отпред и пречел на останалите да наблюдават. Филдинг се провикнал: „Тоя джентълмен сигурно щеше да седне, ако знаеше, че има по една дупка на всеки от чорапите си.”
Въпросният веднага седнал на пейката, но след като тайно огледал чорапите си се обърнал разярен към Филдинг и го запитал как се осмелява да разпространява такива неистини.
„Тъй ли,- отвърнал Филдинг-, че ако нямахте дупка на всеки от чорапите си, как щяхте да ги обуете?”
Всички наоколо започнали да се смеят, а благородникът побързал да се махне от там.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Пред медицински пункт в началото на пролетно-летния сезон:

– За какво е тази опашка?

– За кърлежи ...

– Ама и кърлежи ли вече са пуснали?!  :lol:


Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Това го бях пропуснал.
Егати държавата, щом аз съм й вицепремиер
https://www.youtube.com/watch?v=TPRS40GxGog

(Любен Дилов-син разказва историята, която се крие зад култовата фраза на Нейчо Неев: „Егати държавата, щом аз съм й вицепремиер”.)
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23474
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Вино за Путин: Новите проблеми, които раздират Кремъл
Френски дизайнерски бутилки, италианско оборудване, коркови тапи от Португалия: санкциите на ЕС създават проблеми на придворните производители на вина за Кремъл и лично за президента Путин
https://www.vesti.bg/sviat/vino-za-putin-novite-problemi-koito-razdirat-kremyl-6168555
Тоя път европците май го хванаха за топките. :lol:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
А Армения забранила да се изнася коняк Арарат за Русия, защото арменският коняк вече е собственост на Перно и Рикар!

Западът заграбва всичко, което е ценно от колониите си, дано се задавят!!!
Вие си ги избрахте!

AnonimusBG

  • Гост
А Армения забранила да се изнася коняк Арарат за Русия, защото арменският коняк вече е собственост на Перно и Рикар!

Западът заграбва всичко, което е ценно от колониите си, дано се задавят!!!

Нека Перно Рикар продава във Франция тогава.
Па и арменците нещо ще трябва да правят с реколтата на грозде тази година.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Нека Перно Рикар продава във Франция тогава.

И да си убиват своя ли!? По-скоро ще убият арменския, ето повод - няма да продавате на путин, защото е агресор, до година - две и ще почнат да изкореняват лозята в Армения. Не забравяйте, капиталът воюва за пазари, когато не може да се конкурира, убива конкуренцията!
Вие си ги избрахте!

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Току що видяно в мрежата:
Ако "Гугъл" беше български, под логото щеше да пише: "Тук не е информация!"
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23474
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Учени от Дания и Оксфордския университет установиха, че първата целувка се е случила преди 4500 години, пише Daily Mail. Това се е случило в Месопотамия и е довело до избухване на зараза от херпес.
https://manager.bg/nauka-i-zdrave/ucheni-ustanoviha-che-parvata-celuvka-e-predi-4500-g-i-e-dovela-do-zaraza-ot-herpes
Баси до къде я докархме!
Кажи му учЕн и повече не го обиждай!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23474
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Литовският парламент обсъжда преименуване на Русия
...
Предвид историческия контекст на Великото литовско херцогство,
https://manager.bg/%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82/litovskiat-parlament-obsazda-preimenuvane-na-rusia-
Велико херцогство! :lol:
« Последна редакция: Май 21, 2023, 21:08:54 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
"Литовските власти разглеждат възможността Русия да бъде преименувана на Московия, съобщи депутатът и председател на парламентарната комисия за бъдещето в литовския Сейм Раймундас Лопата..."

Даааа, украинската идея се подема от една ... Лопата

AnonimusBG

  • Гост
Честно не ги разбирам прибалтите.
Защо не си въртяха търговията с Русия?
Те нямат други варианти за забогатяване.
Сега какво ще постигнат?
Русия пак да поиска да обезопаси Балтийско море и ако не дай Бог стане нещо пак да ги прегази като в 1940 г.
Кой ще им помогне?
Полша, Швеция, Финландия, Дания.
Да не са луди.

Активен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 269
    • Профил
Дами играят бридж...
Една от тях: - Да знаете един германец ми е взел акъла!
Останалите: - Стига си ни занимавала с тоя Алцхаймер, ма!
активен участник в Брауновото движение

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23474
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
- Генко, да си ходил с детето в кръчмата, за да пиеш бири?
- Не, защо го казваш?
- Защото му правя мляко с какао и ми вика, "Предпоследно и тръгваме".
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Китаец влиза в еврейски  магазин за сутиени, спира се на едни черни с дантелки и голям размер и пита колко има от тези и колко струват.
Моше му казва, че има 10 бр. и струват по $10.
Китаецът ги купува всичките без коментар.
След месец историята се повтаря в магазина на Моше, но нали Моше е ненадминат, казва на китаеца че има десетина бройки, но вече по $20.
Китаецът безмълвно купува всички.
Моше е малко озадачен, но доволен от добре управлявания си бизнес.
След месец историята пак се повтаря, Моше пак има на склад 10 бр. но този път високомерно обявява, че вече струват по $50.
Китаецът пак безмълвно купува всички!
След сделката, Моше не издържа и пита китаеца -
- Абе колега, как и къде успяваш да ги продадеш тези сутиени?
- Режа с ножицата на две, стават чудесни ермолки и ги продавам на евреи по $100 всяка.
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Украйна преименува Грузия

Чудех се дали да го сложа в темата за Украйна, ама според звученето - тук му е мястото!

Неактивен Accipiter

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 400
    • Профил
- Флот инопланетного вторжения готов, начинаем войну с Землей с атаки на Польшу.
- Генерал, но почему с Польши?
- На этой планете почему-то так принято.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Най-сетне служебният ни мин.преЦедател – гусин Гълъб Донев, да прояви малце чувство за хумор ...

Днес или вчера по време на Панаира на книгата пред НДК:

Quote (selected)
"Гълъб се снима с врабчета"
:lol:

Като "врабчетата" са 3 малки момченца от детската певческа група "Весели врабчета" ...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
-Подсъдимия, твърдите, че сте замеряли съседа си само с домати, а защо тогава главата му е била изпотрошена и целата в кръв?
- Ми те бяа у буркани.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23474
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
- Скъпи, ще ходя до магазина. Искаш ли нещо?
- Искам да придам смисъл на живота си. Търся яснотата на бленувания успех, която ще даде на душата ми пълнотата, от която се нуждае... Искам да съм в едно с Всевишния... Да открия присъщата духовност на човешкото битие до достигане на пълно превъзходството...
- Дай сега по-конкретно!?
- Кило домати и шише водка.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Ало, центърът за помощ и подкрепа на алкохолно зависими ли е? -  Да, с какво да помогнем? - Как се прави Текила сънрайз?
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
КАТ предупреждава за изменение на ППЗДП.
"Когато навлезете в чуждо село, с предимство е този от...селото!"
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23474
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
-Докторе, звънят ми ушите.
-В никакъв случай не вдигай, това са телефонни измамници.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23474
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
- Скъпи, бях на фризьор, маникюр и козметик! Какво мислиш?
- Че ми вредиш - пълна си с оцветители, ароматизатори и консерванти...
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
- Скъпи, бях на фризьор, маникюр и козметик! Какво мислиш?
- Че ми вредиш - пълна си с оцветители, ароматизатори и консерванти...
Аз бих подходил към въпроса по практично - до тук, къде минус 150-200!
Тва мисля.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
На каква възраст ще се пенсионира третият пол?, :think:
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
На каква възраст ще се пенсионира третият пол?, :think:

Просто няма да започва да работи :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1460
  • No complain no explain
    • Профил
За почитателите на силиконовата долина ( Курчо е един от тях ) :t2824:

ПМЭФ в Санкт-Петербурге в самом разгаре
https://politikus.info/v-rossii/152681-pmef-v-sankt-peterburge-v-samom-razgare.html

а сега малко по сериозно с елементи по " темата "-

Проф. Андрей Фурсов: Те искат да успеят до 2030 г. Какво ни готвят световните елити в близкото бъдеще?

https://pogled.info/svetoven/prof-andrei-fursov-te-iskat-da-uspeyat-do-2030-g-kakvo-ni-gotvyat-svetovnite-eliti-v-blizkoto-badeshte.157134 :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
На каква възраст ще се пенсионира третият пол?
На каквато си иска!
Самоопределянето не изисква сложни процедури.
Нито е ограничено до един път!
 :bigok:

ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2082
    • Профил
На каква възраст ще се пенсионира третият пол?
На каквато си иска!
Самоопределянето не изисква сложни процедури.
Нито е ограничено до един път!
 :bigok:
Годините за пенсия трябва да започнат да се натрупват наново по действащото законодателство от датата на "прераждането" - минаването под дъгата. Все пак става въпрос за "нов човек".
« Последна редакция: Юни 15, 2023, 07:56:18 от Zmeja »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
На каква възраст ще се пенсионира третият пол?
На каквато си иска!
Самоопределянето не изисква сложни процедури.
Нито е ограничено до един път!
 :bigok:
Годините за пенсия трябва да започнат да се натрупват наново по действащото законодателство от датата на "прераждането" - минаването под дъгата. Все пак става въпрос за "нов човек".

Ти пък, просто другите два пола ще работят и за него.
the lamers club honourable member …

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
- Здрасти Ристе, що си се намръщил? - Синот ке се жени. - Ми те сите се женат. Как се казва булчето? - Ханс. -Ааа, ясно, ти щото не е македонско името.  :0005:
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Преди да влязат в съдебната зала, разговор между двама подсъдими:

– Ти колко платѝ на г-н съдията?
– 50 лв. А ти колко плати?
– И аз 50 лв.

А веднага след този кратък разговор – двамата в един глас:

– Слава Богу, този път гус'ин съдията ше съди по СЪВЕСТ!!!  :0005:


Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1460
  • No complain no explain
    • Профил
Имаше нещо за метлите, ама го забравих  :giggie:

Бой с тенью

Первоисточник публикации: https://politikus.info/video/152784-boy-s-tenyu.html
Politikus.info

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23474
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
- Как да се измъкнеш от ситуацията, ако имаш интимна връзка с омъжена за гласоподавател на ПП/ДБ жена и мъжът ѝ изненадващо ви хване голи на калъп в семейното им легло?

- Взимаш един пешкир, увиваш го около кръста си, за да не ти се виждат срамотиите, след което със спокоен и ведър глас обясняваш на пепедабългариста, че ще му пуснеш да изгледа целия тричасов запис от секса ти с жена му, за да се увери, че не се е случило нищо нередно и срамно, и даже може да се гордее с половинката си.
https://www.lentata.com/kak-da-se-izmknesh-ot-situaciyata-ako-imash-intimna-vrzka-s-omzhena-za-glasopodavatel-na-pp-db-zhena
ЕС е вреден за вашето здраве!