Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 10, 2024, 23:04:47

Анкета

Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?

Няма да гласувам
0 (0%)
Ще гласувам с "Не подкрепям никого"
0 (0%)
Ще гласувам за ГЕРБ, ПП-ДБ или ДПС
1 (10%)
Ще гласувам за "Възраждане"
4 (40%)
Ще гласувам за БСП
2 (20%)
Ще гласувам за ИТН
0 (0%)
Ще гласувам за "Неутрална България" (русофили и комунисти)
1 (10%)
Ще гласувам за "Солидарна България" (Ваня Григорова и Мая Манолова)
0 (0%)
Ще гласувам за "Левицата"
1 (10%)
Ще гласувам за друга партия или коалиция
1 (10%)

Общ брой гласове: 10

Гласуването приключва: Юни 08, 2024, 11:59:06

Автор Тема: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?  (Прочетена 500 пъти)

deneb и 26 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Гласувайте, драги съфорумци, гласувайте!!! Не вярвайте на тези, които ви внушават, че нямало избор, че нищо не зависело от вас, че всичко било предрешено и че с гласуването си сте били легитимирали системата! Защото тъкмо това очакват от вас властимащите – не да гласувате, а да пасувате и така да увеличите тежестта на купените и манипулирани гласове. Не ги оставяйте да решават съдбата на Родината! И помнете – винаги има избор!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9663
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #1 -: Май 09, 2024, 12:35:06 »
Ми то има европейски и местни избори и аз мисля да гласувам за две различни комбинации.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2182
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #2 -: Май 09, 2024, 12:42:09 »
От моя компютър гласовете трябва да се броят по 3 - еднакви, поради финансова и материална зависимост на гласоподавателите. :)))

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2296
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #3 -: Май 09, 2024, 12:42:39 »
Да!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #4 -: Май 09, 2024, 13:15:05 »
Ми то има европейски и местни избори и аз мисля да гласувам за две различни комбинации.
Отбележи тогава само за българските избори за L НС.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9663
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #5 -: Май 09, 2024, 13:30:06 »
Ми то европейските са по-важни, ще ме прощавате.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8101
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #6 -: Май 09, 2024, 15:01:31 »
Ми то европейските са по-важни, ще ме прощавате.
тва за кой?
Щото гейропарламента е една паразитна структура, единствения смисъл от която е да демонстрира неква илюзия за федерализъм.
Изобщо парламент без суверинитет е нонсенс. А гейросъюза е сбириток от суверенни страни. Общ суверинитет - нанай  :smokin:

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #7 -: Май 09, 2024, 18:37:48 »
Ми то европейските са по-важни, ще ме прощавате.
Тогава отбележи как ще гласуваш за ЕП или, ако предпочиташ, нищо недей отбелязва. Не ми се правят 2 отделни анкети, защото ще покажат почти еднакви резултати.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7496
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #8 -: Май 09, 2024, 19:17:40 »
За "Възраждане" и в двете листи. "Неутрална България" няма да влязат.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9663
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #9 -: Май 09, 2024, 22:28:55 »
За Волгин в европейската и не щото е от Възраждане. А в нашта не знам още, колебая се за Сивилов.
И точно от урсулите тръгва всичко, да се махнем надали ще можем скоро, но трябва да ги изчовъркаме. Ако се смени на тия избори еврогейското и есента на американските чучелото демент, нещата поне ще се разбутат.
Вервайте ми, следващите 5 години от ЕС няма да можем да излезем, но и още 5 години урсули светът няма да може да понесе. Ще загинем всички, ако урсулите са пак начело. А у нас .. сами казвате, че от нас нищо не зависи и в следващия момент казвате, че нашите избори са по-важни. Ми ние правим вече избори през половин година, а урсулите ще са през цялото време.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7756
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #10 -: Май 09, 2024, 22:46:50 »
сивилов е поредният наивник на средна възраст, който ще бъде употребен и захвърлен. слушах му няколко видеа. страхлив, политкоректен, не смее да изрази мнение, ако то се различава от мейнстрийма.

иначе може да разсъждава, но много внимава какво казва /и какво не казва/. автоцензура на макс.

и наивен. склонен да приема желаното за действително.

както вече писах - мая ще го схруска на закуска.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9663
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #11 -: Май 09, 2024, 22:49:48 »
Може, ама Костадинов не ми харесва, а Слави е правоверен, ако поне не бълбукаше срещу Русия, щях да гласувам за Слави.
Ще гласувам и на двете с мажоритарен избор, не знам как точно става, щото досега не съм потребявала мажоритарно гласуване.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7756
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #12 -: Май 09, 2024, 22:57:56 »
ще ти изфиряса гласа. мая е провалена, ваня се издъни - зяпна с твърде голяма уста да лапне прекалено голяма за нея хапка.

на предишните евроизбори ваня григорова участва и взе под десет хиляди гласа. ако не беше бсп да я подпре в софия - нямаше да е това, което е. сега си въобрази, че при сигурно общинско място може да се пробва по-нагоре. че може - може, ама лошшото чувство остава. първо си се сглоби с гербавите, после си вдигна заплатата, после буквално тегли една майна на избирателите си с изявлението, че софия ѝ била тясна...

при беснодесните такива врътки може и да минават - там е квазирелигия, обаче при левите не е. станишко може да потвърди какво струваше на бсп целувката с местан.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9663
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #13 -: Май 09, 2024, 23:20:49 »
Ще видим, ще гласувам следобяд, дотогава ще ги има резултатите.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7496
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #14 -: Днес в 01:00:59 »
Цитат на: onzi
сивилов - страхлив, политкоректен, не смее да изрази мнение, ако то се различава от мейнстрийма.
иначе може да разсъждава, но много внимава какво казва /и какво не казва/. автоцензура на макс.

1 kъм 1 с моето мнение за него, дето Кайли ми се подразни. Хем да каже нещо, ама хем да не ядоса много началниците.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 859
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #15 -: Днес в 09:09:30 »
сивилов е поредният наивник на средна възраст, който ще бъде употребен и захвърлен. слушах му няколко видеа. страхлив, политкоректен, не смее да изрази мнение, ако то се различава от мейнстрийма.

иначе може да разсъждава, но много внимава какво казва /и какво не казва/. автоцензура на макс.

и наивен. склонен да приема желаното за действително.

както вече писах - мая ще го схруска на закуска.
Съгласен с оценката, но не е наивник. Усвоява средства, не български.
Цитат
Ми то европейските са по-важни, ще ме прощавате.
Апцелутно :thup: Но нека оставим сънародниците ни у дома да се фокусират в пъпа си, приемайки го за европоцентричен  :smokin: Иначе вот за Ерик Земур и Марион ! :well_done-1299:

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #16 -: Днес в 10:54:26 »
Тъп въпрос: Ако някой има двойно, тройно, ..., n-орно гражданство, може да гласува за кандидати за ЕП на две, три, ..., n страни (на колкото и на които е гражданин) в един и същи ден на 9.VI.24 г., така ли?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7756
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #17 -: Днес в 11:01:19 »
даже не е задължително да имаш гражданство, местожителството е достатъчно. аз вече получих предложение да попълня един формуляр и да го пратя по пощата, и съответно да имам възможност да гласувам в немските евроизбори. отделно в цик.бг има формуляр, който като го попълниш, и можеш да гласуваш в българските.

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 859
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #18 -: Днес в 11:07:21 »
Тъп въпрос: Ако някой има двойно, тройно, ..., n-орно гражданство, може да гласува за кандидати за ЕП на две, три, ..., n страни (на колкото и на които е гражданин) в един и същи ден на 9.VI.24 г., така ли?
Според уебсайта на Европейския съюз - не е разрешено в две страни.https://europa.eu/youreurope/citizens/residence/elections-abroad/european-elections/faq/index_bg.htm  Макар че не ми е ясно как биха го проконтролирали ? Пък и кой ли главок ще тръгне в един ден да пътува за да гласува и в двете си страни ? :tongue_:

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #19 -: Днес в 11:12:54 »
Да, явно така излиза:
Цитат
Цитат
Мога ли да гласувам на европейските избори както в страната, в която живея, така и в страната, на която съм гражданин?
Не. Трябва да изберете една от тези страни.
Значи може по гражданство ИЛИ по местоживеене, но ИЗКЛЮЧВАЩО "ИЛИ". И наистина, ако някой гласува и в двете страни (да речем, че живее близо до границата между тях), не могат да го спрат.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9663
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #20 -: Днес в 12:34:29 »
Има разкрити секции в чужбина, не е нужно да живееш близо до границата. Стига да живееш близо до разкрита секция, че да не биеш път на майната си.
А за Сивилов, намирам го за уравновесен и аналитичен. И с акъла си. За Мая не знам. Предпочитам уравновесен и с акъла си пред агресивен и вечно прав Костадинов, който се извива като червей и не си държи на думата. Костадинов е нарцис.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2182
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #21 -: Днес в 12:42:41 »
Костадинов е нарцис.
Нарцис или гербер - that is the question!”
Нарцис - To be!
Гербер - Not to be! :t2619:

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #22 -: Днес в 12:55:23 »
Предпочитам уравновесен и с акъла си пред агресивен и вечно прав Костадинов, който се извива като червей и не си държи на думата.
За какво се е извивал като червей и не си е държал на думата?

Ако не искаш да гласуваш за него, гласувай за Цончо Ганев, щом гласуваш за личности, а не за партии. Ето 72-минутен вчерашен разговор на Карбовски с него: https://www.youtube.com/watch?v=o-HYiJ-nDdI
Цитат
Ще загинем всички, ако урсулите са пак начело.
Проблемът е, че ЕП не избира урсулите, а само ги утвърждава. Специално тази урсула ЕП я е одобрил с тайно гласуване. (Представи си как нашето НС утвърждава министър-председател с тайно гласуване!)
« Последна редакция: Днес в 13:23:12 от lucho »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7756
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #23 -: Днес в 13:14:22 »
Костадинов е нарцис.

хихи. мая щото хич не е. хич не е и ваня, ама хич. въобще. отнюд.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #24 -: Днес в 13:59:48 »
Кандидатите и за двата вида избори на всички партии и коалиции са тук и всеки може да ги види за своя район:

https://www.cik.bg/bg/epns2024/candidates/

Оказа се, че няма избирателен район "Чужбина". Посолствата и консулствата имат ли бюлетини за всички райони?

Поспепис: Имало! Ето какво пише в уикипедията:
Цитат
Използва се условно наричаният 32-ри избирателен район Чужбина, в който се обобщава вотът на гласувалите зад граница.

Гласовете на българите от чужбина (в страните, в които са открити избирателни секции) се разделят по регионален признак и се прибавят към избрани чрез жребий МИР в България. След изменението на ЗИНП от 2009 г. гласовете от чужбина не се прибавят към избирателните райони в страната, а участват в сумата на гласовете при разпределянето на мандатите на национално ниво. При разпределянето на мандатите на партиите между МИР гласовете от чужбина не се вземат под внимание. Избирателите в чужбина (за разлика от останалите) не гласуват за мажоритарни кандидати, а само за кандидати по пропорционалната система.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9663
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #25 -: Днес в 14:39:32 »
Проблемът е, че ЕП не избира урсулите, а само ги утвърждава.
Значи първо няма да ми казваш за кой да гласувам.
И второ, ЕП избира урсулата от водещата коалиция, по същия начин, по който бг парламентът. Затова ми кажи по-добре, вместо да ме поучаваш и наставляваш за кого да гласувам, от коя коалиция е урсулинка и кои бг партии влизат в тая коалиция, както и кои бг партии НЕ влизат.
Това ще ме ориентира по-добре.
И аз ще съм си в Бг по това време, така че ще гласувам мажоритарно.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7756
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #26 -: Днес в 14:48:29 »
хе, утвърждавали били. а нещо спомени за оная първата герберка, дето я направиха на салата, какѝбешеимето, румито желева?

иначе, кайле, урсулката е кандидатура на енп, единствена при това. незаменима.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9663
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #27 -: Днес в 14:52:32 »
А кои бг партии са членове на ЕНП и кои са в европарламента, но са членове в други коалиции?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4353
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #28 -: Днес в 14:57:54 »
хе, утвърждавали били. а нещо спомени за оная първата герберка, дето я направиха на салата, какѝбешеимето, румито желева?

За да направят на салата някого, попаднал в ЕП, трябва да има поне един , който да извика "Царят е гол!" В трагикомичния случай с Румито, ако не беше личната неприязън на А. Първанова от НДСВ и да  повдигне въпроса за абсолютната несъстоятелност на нашата кандидатка , последната щеше да изкара манадата си,  подсвирквайки ...
« Последна редакция: Днес в 15:37:10 от Bacho Кольо »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7756
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #29 -: Днес в 15:50:04 »
А кои бг партии са членове на ЕНП и кои са в европарламента, но са членове в други коалиции?

ееееее има гугъл. че и уикипедия.
Цитат
България

ГЕРБ
Съюз на демократичните сили
Демократи за силна България
цък


За да направят на салата някого, попаднал в ЕП, трябва да има поне един , който да извика "Царят е гол!" В трагикомичния случай с Румито, ако не беше личната неприязън на А. Първанова от НДСВ и да  повдигне въпроса за абсолютната несъстоятелност на нашата кандидатка , последната щеше да изкара манадата си,  подсвирквайки ...
че трябва да има някой - трябва. но възможно ли е - възможно е. при това въпросният някой трябва да е осведомен за кандидата, сиреч обикновено някакви вътрешни противоречия излизат на европейската арена. което пък означава, че освен като кандидатура на европейски семейства от партии, кандидатурите трябва да имат и вътрешен консенсус.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9663
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #30 -: Днес в 16:50:27 »
Добре, от тия групи в ЕП коя става?
Група на Европейската народна партия (Християндемократи)
Група на Прогресивния алианс на социалистите и демократите в Европейския парламент
Renew Europe Group
Група на Зелените/Европейски свободен алианс
Европейски консерватори и реформисти
Група „Идентичност и демокрация“
Група на левицата в Европейския парламент - GUE/NGL

Примерно ЕНП и Зелените не стават.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #31 -: Днес в 18:23:38 »
Значи първо няма да ми казваш за кой да гласувам.
И второ, ЕП избира урсулата от водещата коалиция, по същия начин, по който бг парламентът. Затова ми кажи по-добре, вместо да ме поучаваш и наставляваш за кого да гласувам, от коя коалиция е урсулинка и кои бг партии влизат в тая коалиция, както и кои бг партии НЕ влизат.
Извинявай, ако съм те обидил нещо, но явно вместо да ти помагам да решиш, ти преча. Най-добре ще бъде за теб да се отстраня и да те оставя да се оправяш сама и/или с помощта на другите.
« Последна редакция: Днес в 18:36:07 от lucho »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23878
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #32 -: Днес в 18:51:44 »
Костадинов е нарцис.

хихи. мая щото хич не е. хич не е и ваня, ама хич. въобще. отнюд.
То па Слави, Баце, Шиши, променливите, д@йбаните, да не забравя и Нинова хич не са нарциси.
Верно тия са "бели", жълтникави или направо кремави с преобладаващ кафяв отенък и специфичен аромат, за разлика от Костадинов в някой от 50-те нюанса на смуглото.
Давай Кайле, гологлавия може да е нарцис, ама е цвете. :cool-1084:
П.П. Малко от чудесата на софтуера.
Без да се регистрирам виждам резултатите от анкетата.
След като се закача не ги виждам, защото още не съм гласувал, ане съм гласувал щото се многоумя.
То такъв избор.... ама пак ги няма ключовите и според практиката предпочитани отговори:
- за гъби.
- зависи дали ще има урна на плажа ( поне това е моят избор според Кайли ).
 :t0328:
« Последна редакция: Днес в 18:57:36 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #33 -: Днес в 19:13:10 »
На мен трябва да се сърдиш, че ги виждаш невписал се. Нарочно съм направил така. Също така, всеки може да си променя гласа. Все пак това е само тренировка! ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23878
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #34 -: Днес в 19:19:44 »
На мен трябва да се сърдиш, че ги виждаш невписал се. Нарочно съм направил така. Също така, всеки може да си променя гласа. Все пак това е само тренировка! ;)
Да, де ама аз ги виждам.
Излизам и през "изход" и съм извън контрола на форума.

Цитат
Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
Няма да гласувам0 (0%)Ще гласувам с "Не подкрепям никого"0 (0%)Ще гласувам за ГЕРБ, ПП-ДБ или ДПС
1 (10%)Ще гласувам за "Възраждане"
4 (40%)Ще гласувам за БСП
2 (20%)Ще гласувам за ИТН0 (0%)Ще гласувам за "Неутрална България" (русофили и комунисти)
1 (10%)Ще гласувам за "Солидарна България" (Ваня Григорова и Мая Манолова)0 (0%)Ще гласувам за "Левицата"
1 (10%)Ще гласувам за друга партия или коалиция
1 (10%)
Общ брой гласове: 10

Гласуването приключва: Юни 08, 2024, 11:59:06
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11228
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #35 -: Днес в 19:52:40 »
Цитат
Добре, от тия групи в ЕП коя става?
За правилен отговор, трябва правилен въпрос.
А той е - Добре, от тия групи в ЕП коя е антиваксърска?
 :bigok:
Ааайди - старт!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23878
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #36 -: Днес в 20:00:07 »
Цитат
Добре, от тия групи в ЕП коя става?
За правилен отговор, трябва правилен въпрос.
А той е - Добре, от тия групи в ЕП коя е антиваксърска?
 :bigok:
Ааайди - старт!
Те всички са антицивилизацията.
Ся за ваксите не знам, то па един ЕП, то па едни ОПГ....
 :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #37 -: Днес в 21:30:48 »
На мен трябва да се сърдиш, че ги виждаш невписал се. Нарочно съм направил така. Също така, всеки може да си променя гласа. Все пак това е само тренировка! ;)
Да, де ама аз ги виждам. Излизам и през "изход" и съм извън контрола на форума.
Ами нали това е целта, да бъде като в истинските избори я? Всеки, преди да гласува на истинските избори, може да види как върви "състезанието". (Може и да не види – във форума това става, като първо се впишеш, после отидеш да гласуваш.) Уж е забранено по закон, но може. Е, после уж наказват с глоби, но щом го правят, значи някой печели от това. Това е един от големите пороци на нашите избори и не знам дали е само на нашите. Нека хората в чужбина споделят дали и там е така.

А другото, да можеш да си променяш гласа, съм го разрешил просто за улеснение на желаещите да го сторят. Не е задължително. (Е, да, на истинските избори няма такава възможност.) Доколкото виждам, за целта трябва първо да си изтриеш гласа (може!) и после можеш да гласуваш пак. Но с повече от един глас не можеш да гласуваш. Т.е. или не гласуваш, или гласуваш с не повече от 1 глас.
« Последна редакция: Днес в 21:39:32 от lucho »

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #38 -: Днес в 21:36:48 »
За правилен отговор, трябва правилен въпрос.
А той е - Добре, от тия групи в ЕП коя е антиваксърска?
Аз пък питам – коя от тези групи е антинатовска? И като че ли такава няма. Затова нашите хора ще си направят своя група, около която ще обединят съмишлениците си.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23878
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #39 -: Днес в 22:05:07 »
Цитат
А другото, да можеш да си променяш гласа, съм го разрешил просто за улеснение на желаещите да го сторят. Не е задължително.
С това трябваше да почнеш!
Гледам как рязко се сменят резултатите при всяко светване на една френскоговоряща колежка.
Майтап, ама сал ти си гласувал за Възраждане май.
Уйде "тайната на вота". :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9002
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #40 -: Днес в 22:10:32 »
Не е вярно, 4 човека са гласували за "Възраждане".
Проблемът е, че има 1, гласувал за ГЕРБППДБДПС!
Сиреч, имаме къртица на властта в нашите редици!!!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7496
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #41 -: Днес в 22:19:31 »
Цитат на: lucho
има 1, гласувал за ГЕРБППДБДПС! Сиреч, имаме къртица на властта в нашите редици!!!

Онуй леке с хилядата ника - пешо калкито и т.н..
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9663
    • Профил
Re: Ще гласувате ли на 9.VI.24 г. и за кого?
« Отговор #42 -: Днес в 22:29:59 »
За правилен отговор, трябва правилен въпрос.
А той е - Добре, от тия групи в ЕП коя е антиваксърска?
Аз пък питам – коя от тези групи е антинатовска? И като че ли такава няма. Затова нашите хора ще си направят своя група, около която ще обединят съмишлениците си.
В Германия нали имаше някакви антисистемни силни партии, де изгряваха в момента? Те не бяха ли антинатовски?

И при 10 гласували човека и 10% за Възраждане, значи 1 е гласувал за Възраждане и 4 за БСП.
Аз лично все още не съм гласувала за никой, да се успокои бърборино.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.