Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 13:31:06

Автор Тема: Иде ли краят на проекта Борисов?  (Прочетена 28082 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #120 -: Юни 19, 2020, 01:04:07 »
Цитат на: buratinob
Всички ще се ослушаме и завода за телевизори ще почне да произвежда десет пъти по-малко бройки, но с живот десет пъти по-дълъг и други такива.

Това едва ли ще е скоро, за съжаление.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #121 -: Юни 19, 2020, 08:47:39 »
Всички говорят за смяна на Борисов, но, никой не казва, с кои, с каква политика, а за идеология да не говорим, даже и Нинова, говорят така, сякаш е нужно само да го сменим, и всичко ще е по мед и масло...

Ама не е! Опитват се пак да ни излъжат, да ни инсталират поредната продажна марионетка.
« Последна редакция: Юни 19, 2020, 08:50:20 от Maximus II »
Вие си ги избрахте!

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 682
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #122 -: Юни 19, 2020, 09:06:42 »
Съгласен съм с Буратино, че думите промениха смисъла си. Но може, в случая, вместо хунта да се употреби  "банда", "шайка". "Хунта" предполага и някаква организация, а тук имаме малоумно грабене и търкаляне. Това е съдържанието, според мен, а за формата има някакви ужкимски документи, като Конституция.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #123 -: Юни 19, 2020, 09:08:01 »
Quote (selected)
Quote (selected)
да ни инсталират поредната продажна марионетка
И ще го направят, можеш да бъдеш уверен.
Дали ще я приемем?
Не съм съвсем сигурен, но и в това съм почти уверен.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #124 -: Юни 19, 2020, 10:16:52 »
Всички говорят за смяна на Борисов, но, никой не казва, с кои, с каква политика, а за идеология да не говорим, даже и Нинова, говорят така, сякаш е нужно само да го сменим, и всичко ще е по мед и масло...

Ама не е! Опитват се пак да ни излъжат, да ни инсталират поредната продажна марионетка.
Ми ней баш тъй.
Ето ти просто доказателство.
Земаш истанбулската (пример) има и други и гледаш.
Кой каза имаме наши интереси и политики. И тва освен месния слугинаш и въпреки песоглавите брюселски педери.
Та Кой?

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #125 -: Юни 19, 2020, 10:21:37 »
Добрютро Боко!
Случаите на Ковид вече регулярно над сто.
Ма ти си отворил задника, границите и заведенията на аверите. Нощни хазартни .....

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #126 -: Юни 19, 2020, 10:23:26 »
Quote (selected)
Но може, в случая, вместо хунта да се употреби "банда", "шайка"
И може, и именно това е правилно, а и вече е правено. Даже в заглавие на книга.
Думата хунта в случая наистина е неуместна.  Никой досега и не наричаше ОПГ-то на Борисов хунта.  Направи го Черепа тези дни и всички машинално хукнаха да повтарят след него: „хунта, хунта …“.
Това е единствената причина да се появи думата „хунта“ тук, друга няма.
Quote (selected)
Не съм съвсем сигурен, но и в това съм почти уверен.
Много интересно изречение :nuts:
Думата „уверен“ е малко нещо русизъм и означава точно сигурен, убеден.
« Последна редакция: Юни 19, 2020, 10:25:46 от аменеменема »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #127 -: Юни 19, 2020, 10:37:31 »
Аз имам един по-общ въпрос, на който не мога да си отговоря.

На 05.06.2020 г. kasapina е отворил тук тема със заглавие "Божков срещу хунтата".

А от 17.06.2020 г. /при #89/ тази тема върви вече като "Иде ли краят на Борисов?".

Що тъй?!?!?!

Подобни номера въртят от известно време "оттатък", с което предизвикват редовно резонния гняв на коментиращите форумци.

А тук? Вий не се ли обърквате?! И кому изобщо е нужно това?!! :pissed-891: :t2412: :t0112:
« Последна редакция: Юни 19, 2020, 10:41:05 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #128 -: Юни 19, 2020, 11:18:36 »
Всички говорят за смяна на Борисов, но, никой не казва, с кои, с каква политика, а за идеология да не говорим, даже и Нинова, говорят така, сякаш е нужно само да го сменим, и всичко ще е по мед и масло...

Ама не е! Опитват се пак да ни излъжат, да ни инсталират поредната продажна марионетка.

КОЙ ще ни инсталира тази марионетка, бе, Максимус? Само ми кажи КОЙ?!!  :D

В това смутно и "болно" време, КОЙ ще тръгне да се занимава с нас?!!

Бай Тръмпет ли, на когото се е изправил на главата перчемът, тъй като не може да се справи с броя на заразените и починалите в собствената си столица Ню Йорк?

Или Урсула фон дер ЛайNEN, дето ѝ се пече яйце, като как точно да разпредели милиардите в ЕС за справяне с COVID-кризата?! :nuts:

Ти май си забравил единствено Божков, който като обвиняем /а по някои случаи – май вече и подсъдим??/ от известно време насам клати яко държавата ...  :m1731:
« Последна редакция: Юни 19, 2020, 11:34:49 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Божков срещу хунтата
« Отговор #129 -: Юни 19, 2020, 11:30:32 »
Quote (selected)
Изненадан съм от познанството между Арнаудова и Божков. Това каза ръководителят на Евроатлантическия център за сигурност Цветан Цветанов пред БНР.

Замириса му на мърша и изпълзя с нов проект в папчица.

А тук е мноо интересно КОЙ точно ше се окаже в ролята на "мършата".  :D

Щото Цвък май вече е забравил колко отмъстителен може да бъде Баце му Бойко, когато некой посегне към собствената му копаня. :t2824:  :crying_with_laughter-3302:

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #130 -: Юни 19, 2020, 11:42:12 »
Quote (selected)
Бай Тръмпет ли, на когото се е изправил на главата перчемът, тъй като не може да се справи с броя на заразените и починалите в собствената си столица Ню Йорк?
Изключително попадение! Поредният бисер!
Има само два дребни детайла за уточняване.
На Тръмп проблемът в момента изобщо не е „броя на заразените и починалите“, а съвсем друг – от цял свят май само на теб ти е убягнало.
Друга явна твоя заблуда е, че Ню Йорк е столица на САЩ. Не е. Столицата на САЩ се нарича Вашингтон.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #131 -: Юни 19, 2020, 12:30:29 »
Всички говорят за смяна на Борисов, но, никой не казва, с кои, с каква политика, а за идеология да не говорим, даже и Нинова, говорят така, сякаш е нужно само да го сменим, и всичко ще е по мед и масло...

Ама не е! Опитват се пак да ни излъжат, да ни инсталират поредната продажна марионетка.

айде герберизъм в действие, с пуснати на воля малоумни мантри. кой бе, кой трябва да ти каже с кои? нали затова има избори?

къде си блял, та не си видял кой какви политики лансира? ето ти малко на прима виста, колкото си спомням:

бсп - прогресивно подоходно, реформа в здравеопазването, родни храни
дпс - не на белене
атака - да си вземем златото
абв + татянко1 - прогресивно подоходно, намаляване на субсидията
беснодесни - съдебна реформа
слави - мажоритарни избори, премахване на субсидията.
патриоти - 300лв минимална пенсия
цецу - евроатлантизъм /каквото и да значи това/

между другото, това за политиките дори не е необходимо. достатъчно е да знаеш, че тези не стават. един пример, нарочно свалям нивото, за да съм сигурен, че няма неразбрали: ако отида да си купувам свинско, претеглят ми едно кило, а на кантарчето в кухнята се окаже 800г, повече в този магазин няма да стъпя. ако видя продавача другаде - и там няма да отида. обаче свинско ще продължа да си ям, нема да се засиля да ставам веган.


и още нещо - с малоумието 'кой, ако не той' се насърчава негласуването. а с негласуването се повишава ролята на купения /или контролиран, на когото повече му харесва/ вот. мислех, че това е очевидно, но явно не е. ще направя една екселска табличка за потвърждение.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #132 -: Юни 19, 2020, 14:38:39 »
Quote (selected)
Бай Тръмпет ли, на когото се е изправил на главата перчемът, тъй като не може да се справи с броя на заразените и починалите в собствената си столица Ню Йорк?
Изключително попадение! Поредният бисер!
Има само два дребни детайла за уточняване.
На Тръмп проблемът в момента изобщо не е „броя на заразените и починалите“, а съвсем друг – от цял свят май само на теб ти е убягнало.
Друга явна твоя заблуда е, че Ню Йорк е столица на САЩ. Не е. Столицата на САЩ се нарича Вашингтон.

Благодаря, не знаех!  :cool-1084:

При теб се проявява манталитетът на съвипускниците от Магнаурската школа в покрайнините на София, т.е. "Ако не можеш да пребориш доводите, фокусирай се върху особата!"

Само дето си пропуснал Патицата Попекински ...  :D

P.S. А Тръмп си има достатъчно проблеми.
Но на първо място е МОРЪТ на сънародниците му – нещо, което не можеш да обориш!!! :too_happy-1067:
« Последна редакция: Юни 19, 2020, 14:43:21 от Джиджи »

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #133 -: Юни 19, 2020, 16:13:32 »
Морът по сънародниците му върви предимно по белите и се нарича расов терор.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #134 -: Юни 19, 2020, 16:34:01 »
Quote (selected)
При теб се проявява манталитетът на съвипускниците от Магнаурската школа в покрайнините на София, т.е. "Ако не можеш да пребориш доводите, фокусирай се върху особата!"
Кое си сметнала за нападение върху безценната си особа – това, че посочих коя, противно на твърдението ти, е столицата на САЩ ли? :nuts:
Quote (selected)
Но на първо място е МОРЪТ на сънародниците му – нещо, което не можеш да обориш!!!
Това е „на първо място“ само в пространството на твоя череп, не и другаде, както лесно се забелязва по медиите. А „морът на сънародниците му“ дори според данните, а те не са от тръмполюбци, в момента е микроскопично малък.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #135 -: Юни 19, 2020, 16:35:29 »
само че Онзи, това са разни парченца, знам ги добре, но не са идеология и политика, очаквам да чуя думите "суверенитет" и 'национален интерес"!
Вие си ги избрахте!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #136 -: Юни 19, 2020, 18:00:54 »
естествено, че са парченца. за повече ровиш по сайтовете и търсиш документи, а не седиш тука в поза на величава преебаност да се чудиш, че "никой не казва, с кои, с каква политика" да сменяш баце ти. тук по-важното е да си убеден, че баци е за смяна, тогава ще си харесаш някой друг, за когото да дадеш гласа си. и ще си направиш труда да отидеш до близкото училище и да гласуваш.

обаче ти очевидно не си убеден. на теб ти е гот да те управлява бандит, който лъже практически с всяко отваряне на устата си. който гази всякакви там разделения на властите, закони, правила и квото още се сетиш. който е превърнал рекета в държавна политика. и който е осъден лъжец.

има ли в нашата или неква друга история пример за осъден за лъжа минпред? или това е водещ световен опит, пред който всички удрят чела в земята?


Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #137 -: Юни 19, 2020, 18:41:46 »
Тук май не останах почитатели на ББ, така че Онци напразно се лютиш.
Много от нас обаче на са убедени че БСП е единствената или поне е някаква алтернатива на ГЕРБ.
Хубаво е да се четат програми, но само с четене на Библията християнин не се става.
Пожеланията на БСП превъплътени във визията са много добри, но не засягат това което търсят доста избиратели.
Коментират се периферни неща, наистина хубави, няма я обаче основата.
Аталнтизъм или не, суверенитет или не.
Цветът и коженият салон на Бентлито са важни, но първо трябва да имаме Бентли.
« Последна редакция: Юни 19, 2020, 18:51:48 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #138 -: Юни 19, 2020, 18:54:10 »
а бе що лалате глупости не мога да разбера. я вземи да ми покажеш основата на герб, преди да зяпаш за друга такава. ти като идеш за две кила картофи в магазина и се върнеш с платени две кила, а според кантарчето в кухнята кило и половина, ще отидеш ли пак в този магазин и този продавач?

ама не, трябва възвишено да гледаме в неква точка, максимално отдалечена от пъпа, и да повтаряме с тъжен глас "много от нас не сме убедени, че не знам си кво си".

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #139 -: Юни 19, 2020, 19:02:56 »
В тая църква свещ не съм палил, няма нужда да ме агитираш.
Лошо вече си имаме, взехме да му свикваме.
Цикъла проба-грешка го въртяхме няколко пъти.
Търсим нещо наистина различно ( по наши лични критерии ).
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #140 -: Юни 19, 2020, 19:39:32 »
да, ама никой не те кара да търсиш нещо наистина различно. необходимо е да разкараш разните му доказани лъжци, пък кой ще дойде на тяхно място - ми който дойде, когото избере суверена.

вместо да си гледаш далеч от пъпа, хващаш метлата и измиташ тези, дето са доказано крадливи, лъжливи, калинкави и като цяло некадърни. после продължаваш упражнението.

а за да го направиш, необходимото условие е да вдигнеш трътката и да се довлечеш до секцията, където да пуснеш бюлетина за някого.

и сепак каква е основата на герб, дето е толко важна, че никой не може да я доближи, м?

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #141 -: Юни 19, 2020, 19:48:24 »
Бях се зарекъл да не си вдигам трътката за такива ивенти освен ако наистина не ме кефят.
За Радев го направих от импулс, по инерция и после.
Мина доста време, инерцията се изчерпа - физика,  там сме безсилни.
През това време в БСП се галеха нежно и не направиха нищо.
До следващите избори я Корни, я пак камилата.
Ако ще сменяме Баце с ПЕСоглавия не си заслужава вдигането на трътката.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #142 -: Юни 19, 2020, 19:55:30 »
"не си заслужава вдигането на трътката" в случая е тъждествено равно на "по-убаф от баци нема, не е имало и нема и да има".

или, иначе казано, ти си готов да ходиш да си купуваш картофи от магазина, където секи път те лъжат в кантара и ти знаеш, че те лъжат в кантара. обаче ходиш, щото другото "не си заслужава".

ами... добре.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #143 -: Юни 19, 2020, 19:58:46 »
На твое място бих се замислил кой ме е прекарал.
Този който ми продава картофите или този който ми е продал най-точният кантар с изричната уговорка да не се ползва за търговски цели. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #144 -: Юни 19, 2020, 19:59:48 »
и земи да споделиш сепак каква е тази фундаментална базова гербава основа, дето само герб я имат, никой друг я няма и това гарантира царуване на баци доживот.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #145 -: Юни 19, 2020, 20:00:59 »
този, който ти пише квитанция за 60л бензин при вместимост на резервоара ти 45л или този, който ти е продал кола с резервоар от 45л? кой ли, наистина :bigok:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #146 -: Юни 19, 2020, 20:01:54 »
чакам фундаменталната базова бацева основа, която е фундамент и постамент на сичко гербаво.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #147 -: Юни 19, 2020, 20:09:01 »
Техният фундамент е толкова видим, че е странно как не си го съзрял.
Глупост, алчност и страх от всички и от всичко.
Много добра рецепта за оцеляване в този свят (за Онзи не знам нямам още пряк контакт).
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #148 -: Юни 19, 2020, 20:22:42 »
Quote (selected)
Глупост, алчност и страх от всички и от всичко.

Много добра рецепта за оцеляване в този свят
като е много добра рецептата, не виждам какво може да се направи. това да си тъп и да се гордееш с тъпотата си, че и да я развяваш навсякъде, винаги ми е било чудно до степен на непонятно.

от друга страна, тръшкането за баци и поставянето на някакви невъзможни критерии пред останалите някак стават логични.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #149 -: Юни 19, 2020, 20:30:54 »
Quote (selected)
поставянето на някакви невъзможни критерии

Всичко което не ни харесва е невъзможно.
Ако продължава така ще се наложи да оставим БСП на сегашната позиция да си дели орязаната субсидия на порции, явно за друго няма покрие критериите. :yes-1289:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #150 -: Юни 19, 2020, 20:41:29 »
Онци таман си се засилил , остави ковчега на мамковината ми я кажи - как германците реагираха на Тръмпчо, че щял да ги остави "само" с 25000 краварски солджъри, щот не си плащали. Интересна ми е темата, пък не я намирам на познати за мен езици.
Данке, предварително!
 :yes-1289:
п.с. на посланника мнението го четох в СЯ, нататък ми е интересно.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #151 -: Юни 19, 2020, 20:45:36 »
Е не. Критерии много. Има и по юбави. Примерно - "България на три морета". Или - "Мизия, Тракия, Македония", ма нещо се срамиш да ги изречеш. Що ли?
А "Баце, Ви" е просто. Сичко се вмества в две изречения.
1. Слушаме "началниците".
2. Крадем колко можем.
Редът може и да е обърнат.
 
Нинова може да е секаква, но направи две неоспорими неща.
Първо в международен план отвърли "истанбулската" и токаза "топки".
Второ във вътрешен прекрати избиването на животни в Странджа. Има и развитие наполедък по случая.
Това в опозиция!
Искането на повече са мокри фантазии и оправдания.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #152 -: Юни 19, 2020, 20:58:43 »
"България на три морета"

Това ми е любимото, но осъзнавам физическите ограничения и се ограничавам на три ракии.
Че прави нещо,прави той и Йоло Денев правеше.
Дъ въ попитам за нещо по битово.
Ще имаме избор на домоуправител.
Настоящият разбойник си беше, пък сега да не ви разправям.
Кандидата много обещава, ама като му гледам домакинството мани!
Жена му пристава на всеки дето и плаща за по 40 милиона, сина му най-видния серГей в европско.
Та си викам, тоя кат не може да се оправи в гарсониерата къ смята да на опрай всинцата?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #153 -: Юни 19, 2020, 21:04:42 »
Не съм го правил сравнението до сега, но съм повтарял една мисъл за Путин доста пъти - слаба ракия, но най доброто което може да извадят в момента като управленец, работещ в полза на мамковината му, та Нинова на местно ниво е нещо подобно.
Потенциално разбира се, не се знае, ако и се случи да управлява какви ще ги надроби.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #154 -: Юни 19, 2020, 21:08:16 »
Quote (selected)
та Нинова на местно ниво е нещо подобно.
Няма спор, но колко от нас имат хоризонт 20-30 години.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #155 -: Юни 19, 2020, 21:13:01 »
Quote (selected)
Кандидата много обещава, ама като му гледам домакинството мани!
Аз поне не мога ти дам съвет друже.
Ми може пък да е способен нещастник човека!
 :cool-1084:
Де да знам, имаме сега една, дето нищо не разбира, че и покраднюва, че и урежда свои хорица, но иначе върши работа и а се опита да прекали, направо и говоря - " виж ся шморцо, това е тъй и тъй, струва толкова и толкова, прави се така и така..".и онаа слуша, щото знае, че на събрание ше се развикам като хамалин на Централна гара.
Всичко е специфично и до възможност за влияние, ако имате няколко човека да набивате канчето на домоуправителя - избирайте този, дето ще слуша.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #156 -: Юни 19, 2020, 21:14:11 »
 
Quote (selected)
Quote (selected)
Няма спор, но колко от нас имат хоризонт 20-30 години.
:beer-405: :beer-405:
Ко ти пука, важното е ние да го имаме!
 :smoking_a_joint-408:
« Последна редакция: Юни 19, 2020, 21:17:51 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #157 -: Юни 19, 2020, 21:16:32 »
"България на три морета"

Това ми е любимото, но осъзнавам физическите ограничения и се ограничавам на три ракии.
Че прави нещо,прави той и Йоло Денев правеше.
Дъ въ попитам за нещо по битово.
Ще имаме избор на домоуправител.
Настоящият разбойник си беше, пък сега да не ви разправям.
Кандидата много обещава, ама като му гледам домакинството мани!
Жена му пристава на всеки дето и плаща за по 40 милиона, сина му най-видния серГей в европско.
Та си викам, тоя кат не може да се оправи в гарсониерата къ смята да на опрай всинцата?
Тъй кат гледам търсиш "спасител" не политик.
Объркал си обекта.
Разгледай църквите, не партиите.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #158 -: Юни 19, 2020, 21:20:14 »
Днеска за разпит са задържали секретаря по правните въпроси на президента.
Задържали, разпитали, преди малко пуснали.
Баце като свидетелства по разследването на снимките и записа дали ще го задържат? :m1728:
Една надежда ме крепи, че може и после да не го пуснат. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #159 -: Юни 19, 2020, 21:21:10 »
Quote (selected)
Разгледай църквите, не партиите.
В манастирите има повече. Пък и покрай манастирите има по хубави богоугодни заведения, дето мое се отдаде човек на философски размисли.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #160 -: Юни 19, 2020, 21:25:22 »
Quote (selected)
Разгледай църквите, не партиите.

Ай сега пак почнахме да буквоядстваме.
Границата между религиите и партиите е много тънка.
Като гледам в ГЕРБ са я прекрачили, един си им е Той.
Преди него беше дедо Симо.
Преди него Черен Ваньо и така назад в новата ни историята до дядо Благо.
« Последна редакция: Юни 19, 2020, 21:27:58 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #161 -: Юни 19, 2020, 21:32:30 »
да, ама никой не те кара да търсиш нещо наистина различно. необходимо е да разкараш разните му доказани лъжци, пък кой ще дойде на тяхно място - ми който дойде, когото избере суверена.
М'чи той, Суверенът, вече десет пъти избира все един и същ. Значи трчбва да се помисли за друг вариант.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #162 -: Юни 19, 2020, 21:58:02 »
Цитат на: buratinob
Ако ще сменяме Баце с ПЕСоглавия не си заслужава вдигането на трътката.

Това за щастие ще се разбере още през септември.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #163 -: Юни 19, 2020, 22:28:21 »
да, ама никой не те кара да търсиш нещо наистина различно. необходимо е да разкараш разните му доказани лъжци, пък кой ще дойде на тяхно място - ми който дойде, когото избере суверена.
М'чи той, Суверенът, вече десет пъти избира все един и същ. Значи трчбва да се помисли за друг вариант.

Абе той суверенът го избира ама все му трябват патерици.
Не му се получава да пробяга дистанцията сам.
Аз им се чудя на патериците.
Но сигурно има нещо много сладко заради което се съгласяват да станат за резил.
Какво ли ще е това нещо?

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #164 -: Юни 19, 2020, 22:40:01 »
Аз бих се чудил повече на Суверена, който гласува за патериците.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #165 -: Юни 19, 2020, 23:06:38 »
Аз бих се чудил повече на Суверена, който гласува за патериците.

И това го има.
Не споря.
Не го обвинявам Суверена.
Изборът е много еднообразен.

Извинявам се че ще е на руски, но не мога да намеря по-удачен израз.

ГОЛОСУЙ, НЕ ГОЛОСУЙ, ВСЕ РАВНО ПОЛУЧИШ ХУЙ.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #166 -: Юни 20, 2020, 07:34:45 »
Quote (selected)
Не че не искам да си отиде най-простият и крадлив управник в историята на България. О, как искам. Но той ще си отиде у тех на Барселона. Да животът му вече няма да има смисъл, защото за него парите са просто застраховка, не са цел. Властта му е цел. Това е дрогата, без която не може. И да го заточиш в Барселона ще му се види като Сибир, защото нищо няма да зависи от него.
Ама не го мислете Баце. Ние какво ще правим?! Кой ще ни изчисти кочината?!
/quote]
https://e-vestnik.bg/32527/versia-klasichesko-mafiotsko-iznudvane/
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #167 -: Юни 20, 2020, 07:51:23 »
Изчетох материала. От линка.
С това "взел едни пари" Фрау ли се визира. Щото нъл ни убеждават се че земаме пари от брюселя, немски пари.  :nuts:
Ней такъв чиляк - Фрау.
Виж бела роза, мооже  :smokin:
 
Въпреки че класиката е да намери главата на гешефтурника на леглото  :smokin:
 
Кат споменах, той си зел часна охрана, гешефтурника.Въпроса е кви пари плаща.
Дан е кат оня самокофски капут, транспортното шефче на Учительницата - общински.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #168 -: Юни 20, 2020, 07:59:05 »
Quote (selected)
Дневник" научи, че 34 от най-добрите служители на НСО са напуснали службата, за да бъдат назначени в бюрото за защита на свидетелите, което е на пряко подчинение на главния прокурор. Причината - по-високи заплати и несъгласие с ръководството на службата.


"Не беше много коректно, но в случая материалният интерес е по-силен. Заплатите в бюрото за защита на свидетелите са с по 600 - 700 лв. по-високи. Те са добри професионалисти, изключително добре обучени", обясни пред "Дневник" бившият шеф на службата ген. Димитър Владимиров.

https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2020/06/19/4080983_geshev_e_bez_ohrana_ot_nso_ne_ot_vchera_prichinata_e/

Не е частна охрана, а държавна за наша сметка.
Създал си е преторианска гвардия към прокуратурата вярна единствено на него.
По същия начин Баце се опитва да създаде формирование към МВР да пази него и министрите му.
Съдебната охрана пази Барни и някой удобни съдии.
Военните пазят Толупа.
Всеки си прави собствена армия, старите мутренски навици не се забравят всеки си иска своя групировка.
По някое време ще има престрелки между държавни гардове както се стреляха мутренските.
« Последна редакция: Юни 20, 2020, 08:01:47 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #169 -: Юни 20, 2020, 08:57:33 »
Quote (selected)
Дневник" научи, че 34 от най-добрите служители на НСО са напуснали службата, за да бъдат назначени в бюрото за защита на свидетелите, което е на пряко подчинение на главния прокурор. Причината - по-високи заплати и несъгласие с ръководството на службата.


"Не беше много коректно, но в случая материалният интерес е по-силен. Заплатите в бюрото за защита на свидетелите са с по 600 - 700 лв. по-високи. Те са добри професионалисти, изключително добре обучени", обясни пред "Дневник" бившият шеф на службата ген. Димитър Владимиров.

https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2020/06/19/4080983_geshev_e_bez_ohrana_ot_nso_ne_ot_vchera_prichinata_e/

Не е частна охрана, а държавна за наша сметка.
Създал си е преторианска гвардия към прокуратурата вярна единствено на него.
По същия начин Баце се опитва да създаде формирование към МВР да пази него и министрите му.
Съдебната охрана пази Барни и някой удобни съдии.
Военните пазят Толупа.
Всеки си прави собствена армия, старите мутренски навици не се забравят всеки си иска своя групировка.
По някое време ще има престрелки между държавни гардове както се стреляха мутренските.
Тва вони на закононарушение. Не ми се рови в герберските лайна по темата, но не би трябвало да има подобна възможност.
Некъв генерал го въртеха години, че колеги му помогнали в ремонт на жилище ..... примерно.
Впрочем при всички случаи с тва би трябвало да се занимае КС (ВАС).
Впрочем най-простото решение е една малка промяна в статута в такава на обвиняем и сичко е точно.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #170 -: Юни 20, 2020, 11:54:18 »
Quote (selected)
На път за Стара Загора Борисов мина да огледа работата по мостовете на магистрала "Тракия". Минавайки в района той каза на Арнаудова: "Пазиш снимките, дето беше изкорубено."

"Пазим ги", отговори пиарката му и след кратка пауза допълни на висок глас с многозначителен тон: "И ние пазиме някои снимки!"
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/piarkata-na-boyko-borisov-i-nie-pazim-nyakoi-snimki


 :0007:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен zLaGaD

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 180
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #171 -: Юни 20, 2020, 13:45:43 »
Възможно ли е онези снимки да са направени от един югозападен кмет?  :beer-405:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #172 -: Юни 20, 2020, 13:58:04 »
по-вероятно ми се вижда да са направени от некоя госпойца, нищо чудно такава с по-фриволни разбирания относно мястото на пренощуване.

освен ако не смяташ, че боко е нещо обърнал резбата.

а госпойцата може да е препоръчана на боко от кого ли не.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #173 -: Юни 20, 2020, 14:01:25 »
Quote (selected)
Бойко Борисов съчета държавните с партийните дела и събра актива на ГЕРБ в Стара Загора, инспектирайки преди това пътьом магистрала "Тракия". Залата на събитието бе пълна, а седалките бяха плътно заети - против всякакви апели на здравните специалисти за спазване на здравословна дистанция. Самият Борисов бе лош пример - нямаше маска, дори не и смъкната под брадичката. Вярно е, че носенето на маски вече не е задължително, но все пак помага - в  затворени помещения, в които са скупчени  много хора. Самият премиер вчера призова "да не се провеждат масови събития, ако може, или да се правят на по-широко, което може да отпадне - да отпадне".
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/borisov-tupche-zala-gerb-eri-napuk-na-virusa-i-drugite-vragove
А късмет де, ама на дали.
Те вирусите са солидарни, не си пречат.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен zLaGaD

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 180
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #174 -: Юни 20, 2020, 14:11:24 »
Не съм надничал в Сега-то отдавна. Форумецът жив ли е?

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #175 -: Юни 20, 2020, 14:16:29 »
Аз от два дена ги гледам.
Веселят се, много нови "звезди", но калните пети са същите. :t0328: :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен zLaGaD

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 180
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #176 -: Юни 20, 2020, 14:32:40 »
по-вероятно ми се вижда да са направени от некоя госпойца, нищо чудно такава с по-фриволни разбирания относно мястото на пренощуване.

освен ако не смяташ, че боко е нещо обърнал резбата.

а госпойцата може да е препоръчана на боко от кого ли не.

Онци, ама нали един човечец се изпусна преди време, че кмета на Симитли таквоз... Баце. Да се чудиш. Пък и ББ на брифинга намекна, че можели да му скалъпят снимки с момченце  :nuts: Отделно липсата на дамски гащи... не знам, притеснен съм.

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #177 -: Юни 20, 2020, 14:36:05 »
 :beer-405:
« Последна редакция: Януари 18, 2021, 09:10:11 от Vançe »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #178 -: Юни 20, 2020, 17:42:12 »
Quote (selected)
Бойко Борисов съчета държавните с партийните дела и събра актива на ГЕРБ в Стара Загора.
Залата на събитието бе пълна, а седалките бяха плътно заети - против всякакви апели на здравните специалисти за спазване на здравословна дистанция.
Самият премиер вчера призова "да не се провеждат масови събития, ако може, или да се правят на по-широко, което може да отпадне - да отпадне".

Да не стане като евангелистката сбирка в Перущица?! Вече има двама починали пастори ...  :nuts:

Quote (selected)
БУРАТИНО:

А късмет де, ама надали.
:giggle-3307:

Буратино, ти си невъзможен!!!  :t0328:
« Последна редакция: Юни 20, 2020, 18:09:43 от Джиджи »

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Иде ли краят на проекта Борисов?
« Отговор #179 -: Юни 21, 2020, 15:14:29 »
Quote (selected)
Те не са фалшифицирани, заснети са в спалнята на премиера. Възможно е да са аранжирани, както предположи самият Борисов. Доста сложно обяснение, загото това означава, че на три пъти през 2017 и 2019 г. в спалнята на премиера в резиденцията са внесяни около 1 млн. евро в пачки, златни кюлчета, евентуално и пистолет с неговата марка, ако стопанинът на стаята отсъства и е взел своя със себе си (Борисов казва, че не се разделя с него). И всичко това трябва да е минавало през охраната.
Такава аранжировка може да се направи само с участие на охраната от НСО – която Борисов е избирал лично, дори и назначавал свои хора там.
Другото възможно обяснение е, че самият Борисов трупа там пачки и злато и те са заснети от охраната или от негов доверен човек, който той допуска в спалнята си и когато спи. Това може да е жена, с която той е поддържал връзка дълго време. Или „момченце”, както се опита да се шегува самият Борисов на пресконференцията.
https://glasove.com/categories/novini/news/istinski-sa-snimkite-na-borsov-s-1-mln-evro-v-chekmedzheto
Език мой, враг мой!
ЕС е вреден за вашето здраве!