Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 23:06:52

Автор Тема: Re: Идва по-голямата сестра на Истанбулската конвенция — „Пактът за миграция“ …  (Прочетена 10106 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
От няколко дена курсират информации и снимки дори, как BGH (Bundesgerichtshof = Federal Court of Justic) - съответства на "Върховния съд на Република България" обсъждат възможността да признаят легитимността на браковете с малолетни момичета според мюсюлманската практика. Както и практикуваното "многоженство" от същите.

За нас тези неща са извън, даже пожелателно, сферата на възможното за обсъждане. За една от водещите страни на ЕС, при режима на меркел, това не е така! Ето и резултата от подобен брачен съюз:

***Моля, въздържайте се от публикуване на снимки с деца. Ако толкова желаете, можете да приложите линк.
« Последна редакция: Декември 21, 2018, 22:18:21 от Mr. Blonde »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Само аз ли не разбрах, или всички трябва да сме ти благодарни?

Не става въпрос за благодарност.
А за излишно тра-ла-ла-ла /да не кажа "лаладжийство"! :D/ от твоя страна.  :yes-1289:
« Последна редакция: Февруари 23, 2020, 15:44:51 от Джиджи »

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
« Последна редакция: Април 24, 2020, 22:04:46 от Captain Buddy »

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил

Quote (selected)
Е, ти си я свършил като кучето на нивата -- попрочел нещо, ама не всичко, но не намерил нищо притеснително.

Не е моя работа да гадая кое точно е възбудило Асол . Може да си каже, вместо да се прави на  :t2407: и ти да скачаш в нейна защита.

.....
Явно това е възбудило умовете - равенството на половете ...

Аха, вече си видял :m1731:

И кои полове имат предвид норвежците? Биологичните или джендърските?
Ти как мислиш, кои ?

Quote (selected)
Защото мисля, че в нашето законодателство достатъчно ясно е казано, че двата биологични пола са равнопоставени, за да има нужда да (ни) се разяснява допълнително.
Те и другите неща в цитата са достатъчно ясно казани, но за тях не виждам претенции.
« Последна редакция: Февруари 25, 2020, 22:41:15 от g_ringo »
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил

Quote (selected)
Е, ти си я свършил като кучето на нивата -- попрочел нещо, ама не всичко, но не намерил нищо притеснително.

Не е моя работа да гадая кое точно е възбудило Асол . Може да си каже, вместо да се прави на  :t2407: и ти да скачаш в нейна защита.

.....
Явно това е възбудило умовете - равенството на половете ...

Аха, вече си видял :m1731:

И кои полове имат предвид норвежците? Биологичните или джендърските?
Ти как мислиш, кои ?

Не и тези, за които ти си мислиш.

Как мислиш, ако имаха предвид биологичните полове, щяха ли да ги указват? Не забравяй какво съм казал за българското законодателство малко по-надолу.

Quote (selected)
Защото мисля, че в нашето законодателство достатъчно ясно е казано, че двата биологични пола са равнопоставени, за да има нужда да (ни) се разяснява допълнително.

Те и другите неща в цитата са достатъчно ясно казани, но за тях не виждам претенции.

А трябва ли?
the lamers club honourable member …

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Quote (selected)
Словакия отхвърли Истанбулската конвенция
https://www.segabg.com/hot/category-foreign-country/slovakiya-othvurli-istanbulskata-konvenciya

Лили и Банши ще останат "без визи" за Словакия. :too_happy-1067:
драги Буратино, ако намериш тук, или във форума на Сега ,да съм писала,че трябва или не, да се приеме Истанбулската конвенция, може да ме порицаеш пред форума
писах,че не познавам документа, после го четох и помолих противниците й да кажат какво ги притеснява, отговорът както тогава, така и сега /по текущи разговори/ е ,че е приета от "либерастите"
ще кажа пак - не знам дали се налага да се приеме, не съм юрист, не познавам законодателството, не знам и с какво плаши противниците й
знам голямата информираност на много колеги тук, но аз не съм от тях
еми това е положението :smokin:
добро утро! :bigok:
« Последна редакция: Февруари 26, 2020, 08:01:45 от Lillian »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
"Како Сийке аз не съм от тях!"
 :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
отговорът както тогава, така и сега /по текущи разговори/ е ,че е приета от "либерастите"

Лъжеш! Лъжеш толкова нагло, както когато излъга и се направи на дръж ми шапката за проектите на община Бургас /дето уж не беше ти обяснено, откъде й е дългът/. Аз винаги, подчертавам винаги съм твърдяла, че най-притеснителното нещо в конфекцията е създаването на наднационален орган с права, неограничавани от никого и нищо!!! Абсолютно същото като мен твърдяха и Жана и Кайзера, например.  Във форума на СЕГА /стария/ все още има достъп до досиетата на участниците!!! Последното ти го съобщавам за да не се изкушиш да лъжеш отново  :smokin:
« Последна редакция: Февруари 26, 2020, 08:13:15 от Асол »

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Асол, ти полудя,бе мило! :smokin:
хайде давай, цитирай ги тук!
цитирай тук всички уличаващи ме постове, в които твърдя,че трябва да се приеме ИК
ахааа, сега видях, още страдаш за дълговете на община Бургас, еми какво да се прави, тогава бях доста по-информирана за общината от теб, но сега вече не съм
успокой се, Асол, всички е наред, само коронавирусът ме тревожи :b0302:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Аха! Значи, когато някой ти каже, че лъжеш, е луд, нали? Или ще ме вадиш от акъл, че не знам кога и какво съм писала. Подхвърляш поредните глупости и се правиш на ощипана госпожица, въобразявайки си, че разполагаш с капацитет да вбесяваш и манипулираш някого. Съжалявам, Лили, но не ти се получава. Но, съм сигурна, че няма да спреш да се опитваш. Вярата е голям мотиватор! :smokin:

Толкова си била информирана за делата на общината, че не знаеше, че сте отнесли 50 % финансови корекции и сте развели по този показател палмата на първентството в държавата..по "усвояване" /крадене на публичен ресурс  :D

Quote (selected)
цитирай тук всички уличаващи ме постове, в които твърдя,че трябва да се приеме ИК

Аз не твърдя, че ти си настоявала да се приеме конфекцията! Аз твърдя, че ти лъжеш, че аргументите на противниците ти са били, че е предложена от либерастията. Стана ли ти по-ясно, или ще се пробваш отново?

Ето, потъмнила съм горния текст за да не стават отново грешки
« Последна редакция: Февруари 26, 2020, 08:27:00 от Асол »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
да съм писала,че трябва или не, да се приеме Истанбулската конвенция, може да ме порицаеш пред форума

Споко, бе! Не се коси! Няма никакво значение какво мислим ние, фашистите, за Стамбулската конвенция. Скоро прогресивните либерали ще издадат една европейска директива и все едно сме я приели. Да не говорим, че дори и сега, ако в България дойдат граждани на държави от ЕС, които са ратифицирали конвенцията, тук те се ползуват от същите права. Сега просто си правим вятър на устата

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
писах,че не познавам документа, после го четох и помолих противниците й да кажат какво ги притеснява, отговорът както тогава, така и сега /по текущи разговори/ е ,че е приета от "либерастите"

Това не е вярно. Достатъчно аргументи, различни от „приета от либерастите“ бяха посочени. Асол ти е казала къде да търсиш.

И да попитам – нарочно ли го правиш?
the lamers club honourable member …

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
уважаеми администратор,
пропуснах няколко подобни твои поста по-горе, но щом настояваш, ще кажа
не ми харесва да контактувам с теб!
с другите потребители сме равни, можем да си говорим каквото искаме,но с теб -не
не ме поучавай моля, властта е в теб, свободен се да ме изгониш, когато решиш!
само обръщам внимание, че администрацията пропуска всякакви псувни и обиди към мен и други съфорумци, но следи зорко всяка моя дума
еми не ми харесва!

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил

Почна се :) Както казваше един приятел - джумбуш да става  :nuts:
Да видим докога ще издържи Ной...

Quote (selected)
Е, ти си я свършил като кучето на нивата -- попрочел нещо, ама не всичко, но не намерил нищо притеснително.

Не е моя работа да гадая кое точно е възбудило Асол . Може да си каже, вместо да се прави на  :t2407: и ти да скачаш в нейна защита.

.....
Явно това е възбудило умовете - равенството на половете ...

Аха, вече си видял :m1731:

И кои полове имат предвид норвежците? Биологичните или джендърските?
Ти как мислиш, кои ?

Не и тези, за които ти си мислиш.

Откъде знаеш аз за кои си мисля ?

Quote (selected)
Как мислиш, ако имаха предвид биологичните полове, щяха ли да ги указват? Не забравяй какво съм казал за българското законодателство малко по-надолу.

Quote (selected)
Защото мисля, че в нашето законодателство достатъчно ясно е казано, че двата биологични пола са равнопоставени, за да има нужда да (ни) се разяснява допълнително.

Те и другите неща в цитата са достатъчно ясно казани, но за тях не виждам претенции.

А трябва ли?
Защо да не трябва ?
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
уважаеми администратор,

пропуснах няколко подобни твои поста по-горе, но щом настояваш, ще кажа
не ми харесва да контактувам с теб!

ами недей (въпреки, че ще ти се налага), но внимавай тогава какво пишеш, особено ако не отговаря на истината, както е в този случай..

с другите потребители сме равни, можем да си говорим каквото искаме,но с теб -не

не ме поучавай моля, властта е в теб, свободен се да ме изгониш, когато решиш!

сега да ти обясня нещо от позицията си на администратор -- когато пиша по административни въпроси, обикновено го правя от администраторския си акаунт. когато коригирам коментари -- също. когато съм писал от настоящия си акаунт, изразявам позицията си като обикновен участник във форума. надявам се да съм го обяснил простичко и че ще го разбереш. има и едно неписано правило в този форум, което досега се е спазвало, но него няма да ти го кажа.

и още нещо -- свободна си да си тръгнеш по собствена воля във всеки един момент, ако не ти харесват „поученията“, които между другото са част от „задълженията“ на администраторите и модераторите. това поне ясно ли ти е?

само обръщам внимание, че администрацията пропуска всякакви псувни и обиди към мен и други съфорумци, но следи зорко всяка моя дума

еми не ми харесва!

това първо е работа на модераторите. и второ -- специално за случая, който визираш, аз смятам, че ти предизвика кептъна да използва ненормативна лексика по твой адрес.

и ако модераторът реши да го накаже за това, ще настоявам (нещо, което не съм правил досега) пред него ти да получиш същото наказание. защото ти не за първи път се държиш провокативно не само с мен, а и с други участници във форума.

PS Nor1, видя ли защо модераторите и администраторите трябва да са анонимни във форумите?
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил

Почна се :) Както казваше един приятел - джумбуш да става  :nuts:
Да видим докога ще издържи Ной...

Quote (selected)
Е, ти си я свършил като кучето на нивата -- попрочел нещо, ама не всичко, но не намерил нищо притеснително.

Не е моя работа да гадая кое точно е възбудило Асол . Може да си каже, вместо да се прави на  :t2407: и ти да скачаш в нейна защита.

.....
Явно това е възбудило умовете - равенството на половете ...

Аха, вече си видял :m1731:

И кои полове имат предвид норвежците? Биологичните или джендърските?
Ти как мислиш, кои ?

Не и тези, за които ти си мислиш.


Откъде знаеш аз за кои си мисля ?

По това как си мърдаш устните знам :m1731:

Флейм ли търсиш?

Quote (selected)
Как мислиш, ако имаха предвид биологичните полове, щяха ли да ги указват? Не забравяй какво съм казал за българското законодателство малко по-надолу.

Quote (selected)
Защото мисля, че в нашето законодателство достатъчно ясно е казано, че двата биологични пола са равнопоставени, за да има нужда да (ни) се разяснява допълнително.

Те и другите неща в цитата са достатъчно ясно казани, но за тях не виждам претенции.

А трябва ли?

Защо да не трябва ?

Ами ти кажи, ти говориш за претенции.

Сега ще ти изброя нещата, които не ми харесват в истанбулската конвенция, макар че смятам за по-редно двамата с Лилиан да отидете и да прочетете дискусията в стария форум. Нещата няма да са подредени по важност, така че не се хващай за реда на изброяването им:

1. въвеждането на термина „социален пол“. за мен това е нещо като оксиморон. полът е термин от биологията и няма място в други науки;

2. както каза асол -- въвеждането на надционални органи за контрол и въздействие;

3. насилие има не само срещу жени и деца, така че обхватът на конвенцията за мен е конюнктурен;

4. мерките, които предлага тази конвенция, по-голямата част ги има в българското законодателство;

5. и може би най-важният аргумент да съм против -- с такива конвенции се лекуват симптомите, а не причините за явлението, в случая насилието.

Така става ли?


the lamers club honourable member …

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
« Последна редакция: Април 24, 2020, 22:04:31 от Captain Buddy »

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Quote (selected)
ddantgwyn
 Днес в 10:45:08
...
това първо е работа на модераторите. и второ -- специално за случая, който визираш, аз смятам, че ти предизвика кептъна да използва ненормативна лексика по твой адрес.
човече, ти сериозно ли?
предизвиках го с репликата "сложи ме на игнор"?
това не го ли говорихме в темата за насилието - всеки убит е виновен, защото е предизивкал другия? :image008:
„В справедливостта се съдържат всички добродетели" дето вика Аристотел

всъщност, когато раздразнението ми премине, виждам в подобно писане само детинщини
грам не ме интересува ненормативната лексика, всеки на ума си шета
но, защото ти ме обвиняваш толкова строго, замислям се, какво толкова съм написала?
ако съм засегнала някого лично, него или семейството му, нека каже, ще се извиня на всеки :image008:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
предизвиках го с репликата "сложи ме на игнор"?

Не, че се заяждам, ама го предизвика с репликата "заповядай". Тва, щото е редно да сме екзатни. Не бива да остават неясноти в нашето форумно семейство.  :t1815:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
а какво да направя,Асол в подобен случай?
ти какво щеше да направиш?

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Съвет от мен ли искаш, Лили? Трудно се дават такива, щото то си зависи от човека. Няма начин моят да ти свърши работа, просто защото с теб сме твърде различни хора.
 :D

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
всъщност не исках съвет 8)

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
А..пробваш реакции. Е, начи имаш дупе и за последиците..здраво за препоръчване :D

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Quote (selected)
ddantgwyn
 Днес в 10:45:08

...

това първо е работа на модераторите. и второ -- специално за случая, който визираш, аз смятам, че ти предизвика кептъна да използва ненормативна лексика по твой адрес.

човече, ти сериозно ли?

абсолютно сериозно.

предизвиках го с репликата "сложи ме на игнор"?

Не, предизвика го с репликата „Заповядай“

  о това е твоят коментар, който кептъна коментира като заслужаващ ненормативна лексика:

https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=25.msg75367#msg75367

  о това е коментарът на кептъна с неговото предупреждение:

https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=25.msg75368#msg75368

  о а това е твоята покана (или съгласие) към кептъна:

https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=25.msg75369#msg75369

и имаш наглостта да ме питаш дали съм сериозен? И да се опитваш да манипулираш? Ти сериозно ли?!

това не го ли говорихме в темата за насилието - всеки убит е виновен, защото е предизивкал другия? :image008:

не станахте ли прекалено много жертвите и мъчениците в този форум  :ive_got_it-1379:

„В справедливостта се съдържат всички добродетели" дето вика Аристотел

и между другото, именно налагане на наказание и на теб ще бъде в духа на аристотел :smokin:

всъщност, когато раздразнението ми премине, виждам в подобно писане само детинщини
грам не ме интересува ненормативната лексика, всеки на ума си шета

но, защото ти ме обвиняваш толкова строго, замислям се, какво толкова съм написала?
ако съм засегнала някого лично, него или семейството му, нека каже, ще се извиня на всеки :image008:

странно, а аз съм останал с впечатлението, че ти ме обвиняваш -- едно, че съм администратор на форума, второ -- че не споделям лесно каузите, в които ти вярваш, а сигурно има трето и четвърто, за които да се сетя, ако се замисля малко повече.
« Последна редакция: Февруари 26, 2020, 14:23:45 от ddantgwyn »
the lamers club honourable member …

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
мен ако питаш, горният ти пост е на петнадесетгодишен пубертет, ама ти си знаеш
здрав бъди!

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
« Последна редакция: Април 24, 2020, 22:23:45 от Captain Buddy »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
...

Съжалявам, останах с впечатлението, че търсиш съвет от мен.

Още веднъж извинения за намесата в разговора ви.
« Последна редакция: Февруари 26, 2020, 14:36:54 от ddantgwyn »
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
мен ако питаш, горният ти пост е на петнадесетгодишен пубертет, ама ти си знаеш
здрав бъди!

явно проверяваш реакции, но си сбъркала чии реакции трябва проверяваш :smokin:

между другото, в момента играеш ролята на мазохистката от онзи виц за първата брачна нощ. надявам се да го знаеш  :m1728:
the lamers club honourable member …

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Аз пък гледам, че бъдито е предизвикал Лили, да го предизвика. Да предизвика комичното му изригване.  :D
С нахалството да и прави забележка как си форматира текстовете, при неговите грамадни шрифтове, цветове и болдове.
И да пише такива глупости за непозната жена, на възраст да му е дъщеря, показва неуважение преди всичко към
собствената му персона. И собствената му сенилна възраст. 


Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Аз пък гледам, че ...

Aз пък гледам, че на цялата ви лицемерна проджендърска шайка не й е мястото тук.
Идете с Лиляна на ма  :t10502: ... при Фирмин на някое ЛГБТ-място в интернет, там си гукайте ехидно колко сме задръстени и т.н..
« Последна редакция: Февруари 26, 2020, 20:44:12 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
В държава, в която се налага да съжителствам с хора, които са толкова скарани с действителността и елементарното състрадание, няма никаква изненада, че една мутра е незаменим управник от над десет години.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Приеми, че в тоя форум сме "скарани с действителността и елементарното състрадание" и се пръждосай. Чети си прекрасните книги на нощното си шкафче, вместо да деградираш с нас.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Приеми, че в тоя форум сме "скарани с действителността и елементарното състрадание" и се пръждосай. Чети си прекрасните книги на нощното си шкафче, вместо да деградираш с нас.
Кои сте "вие"? И ти какво си, да ми даваш наклон какво да правя, а?

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Стига си лицемерил, бе, боклук анхиалски!
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил

сега да ти обясня нещо от позицията си на администратор

Да ти обясня нещо от позицията ми на потребител-като допуснеш във форума ти да се псува безконтролно, то си изпуснал нещата безнадеждно. В момента е кочина заради тежките ти политически пристрастия. Не можеш да си контролираш аверчетата. Явно толкова можеш.

Quote (selected)
аз смятам, че ти предизвика кептъна да използва ненормативна лексика по твой адрес.
Красота. Те и жертвите на домашно насилие така. Велик.


Quote (selected)
и ако модераторът реши да го накаже за това, ще настоявам (нещо, което не съм правил досега) пред него ти да получиш същото наказание.

Ако едни могат да псуват, защото ти си съгласен с позициите им в подкрепа на насилието над жени и деца, а други трябва да бъдат наказвани, защото са ги напсували-това е патология. Ама иначе го раздаваш свръхчувствителна обидчива душичка.

Ай сиктир от форум-кочина, в който приятелчетата на админчето псуват който искат.
« Последна редакция: Февруари 26, 2020, 22:17:52 от Yaroslav »

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил
Обясних на ddantgwyn какви са нещата и постът ми беше премахнат за секунди. Ама псувните срещу потребители няма да се премахнат, защото ddantgwyn е несъгласен с позициите на напсуваните. Добре, че са двойните стандарти, да имаш някакакъв стандарт. Чувствай се свободен да престориш фината си душа на ранена след това изказване, но да се направиш на сляп за:



Я върви на майка си във female part of the body where you came from, нещастна сенилна скучаеща пенсионерка с издухан мозък!


Направо сложи бан на Лилиян, че го е провокирала, а него го помилвай по главичката, милото. Форумна ювенална юстиция, дето се вика. Ами не е мъжко. Ама изписването на органа, за който е характерно такова поведение, навярно съвсем ще те покруси.
« Последна редакция: Февруари 26, 2020, 22:28:44 от Yaroslav »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Обясних на ddantgwyn какви са нещата и постът ми беше премахнат за секунди. Ама псувните срещу потребители няма да се премахнат, защото ddantgwyn е несъгласен с позициите на напсуваните. Добре, че са двойните стандарти, да имаш някакакъв стандарт. Чувствай се свободен да престориш фината си душа на ранена след това изказване, но да се направиш на сляп за:



Я върви на майка си във female part of the body where you came from, нещастна сенилна скучаеща пенсионерка с издухан мозък!


Направо сложи бан на Лилиян, че го е провокирала, а него го помилвай по главичката, милото. Форумна ювенална юстиция, дето се вика. Изписването на органа, за който е характерно такова поведение, навярно съвсем ще те покруси.

Ти това сериозно ли го пишеш?
the lamers club honourable member …

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил


Ти това сериозно ли го пишеш?

След изказването, че Лилиян трябвало да се накаже, задето била "провокирала" да я напсуват ли? Бих ти задал същия въпрос.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил


Ти това сериозно ли го пишеш?

След изказването, че Лилиян трябвало да се накаже, задето била "провокирала" да я напсуват ли? Бих ти задал същия въпрос.

Прочете ли трите коментара, които бях посочил?
the lamers club honourable member …

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил


Прочете ли трите коментара, които бях посочил?
Да, а ти?

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил


Прочете ли трите коментара, които бях посочил?

Да, а ти?

А разбра ли ги? Какво от думата „Заповядай“ не разбра?! Една дума е все пак?
the lamers club honourable member …

Неактивен Yaroslav

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 586
    • Профил

А разбра ли ги? Какво от думата „Заповядай“ не разбра?! Една дума е все пак?
Не разбрах как едно "заповядай" значи, че всички трябва да търпим миризмата от това, което капитана "даде".

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
благодаря ви, Банши и Ярослав!
бих загубила надежда без вас