Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 11:24:08

Автор Тема: Браво!  (Прочетена 6321 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11131
    • Профил
Браво!
« -: Декември 23, 2018, 20:08:07 »
Ами не мога да се стърпя да не пусна новината от оня сайт. Извинете!
https://www.segabg.com/hot/saab-predlaganiyat-f-16-sushtestvuva-samo-na-hartiya-dori-zavoda-za-nego-go-nyama-oshte
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4339
    • Профил
Re: Браво!
« Отговор #1 -: Декември 23, 2018, 20:18:23 »
Скромна и ненатрапчива прогноза:
Новата, 2025 г. ще посрещнем с няколко ремонтирани изтребителя МиГ-29 и още толкова ремонтирани щурмовика Су-25

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Браво!
« Отговор #2 -: Декември 23, 2018, 20:20:26 »
Иванчева у дома.
Айде и Баце у БанкИ!
Да почнем годината на чисто.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2583
    • Профил
Re: Браво!
« Отговор #3 -: Декември 23, 2018, 23:06:25 »
Да взимат СААБите и да престанат да се дупят на САЩисаните паразити!

Таваг. Тръмпи, така или иначе, е натоварен да ги закара в девета глуха линия. Което той с чест доблест ще извърши. Макар, че ще е последният, недовършил мандата си САЩисан президент. Т.е. тавг. Обамич ще е последният, на практика. Така, че след колапса на недовършената империя, няма да има кой да ги поддържа, тези таралясници де, още не слезли от чертожните дъски и не излезли от несъществуващите заводи... Да ходят Ратаите в банановата плантация за тикви и да се влачат по колене в Масква, от Внуково до Кремъл, та дано да изпросят няколко от върховите им изтребители като подарък.

Щото както Едгар Кейси написа - бъдещето ще се форматира от Русия! Сверявайте си часовниците Тавагище и Дрогаре, щото после - знаете как са свършили Мария Антоанета и другите хитреци около нея! С важната част в Коша.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4339
    • Профил
Re: Браво!
« Отговор #4 -: Декември 24, 2018, 00:31:04 »
Не знам дали бъдещето ще се форматира в Русия, ама в настоящето САЩ ни форматират така, както в миналото СИК и ВИС форматираха магазините по "Заимов".

Дойде извратеняка Маккейн с още две мутри , набиха кофата на Орешарски, и "Южен поток" се отече.
Сетне привикаха гения от Вършец , той вися като сопол пред кабинетите на третодивизионни чиновници и ни сведе как трябвало да вземем Ф-16, щото били баш евроатлантически. В допълнение,  мутрите Съливан и Помпео Го привикаха на спявка по скайпа и самият Той се изказа компетентно за силата на задокеанската техника, ама "без  да влияе на решението на независимата комисия"

Но аз съм умерен оптимист. Чини ми се че нашенските мутри ще топкат топката 7-8 месеца   и ще чакат Тръмпи да смени рекетьорите от  Държавен департамент. Пък тогава, я камилата, я ...
« Последна редакция: Декември 24, 2018, 10:40:58 от Bacho Кольо »