Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 08:43:01

Автор Тема: Я виж ти!  (Прочетена 9935 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Я виж ти!
« -: Февруари 14, 2019, 16:21:18 »
Хха!
https://www.segabg.com/hot/abv-poiska-koaliciya-partiyata-mayka
Бих сглобил отговор нещо като "Пью, но с отвращением!"
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #1 -: Февруари 14, 2019, 18:43:43 »
Всичките 3-ма членове на АБВ ( А, Б и В ) са съгласни да се коалират с Нинова.
Руменчо от рано е зарязал, по обед е почнал да пише кървавото писмо.
Сега да видим кога ще кацне Татяна Дончева и останалите 20 вещици. :bluegrab:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Пешо

  • Гост
Re: Я виж ти!
« Отговор #2 -: Февруари 14, 2019, 21:46:44 »
Всичките 3-ма членове на АБВ ( А, Б и В ) са съгласни да се коалират с Нинова.
Руменчо от рано е зарязал, по обед е почнал да пише кървавото писмо.
Сега да видим кога ще кацне Татяна Дончева и останалите 20 вещици. :bluegrab:
Дали ?
Опитът показва, че са по-склонни да се коалират с Герб и с остатъчните десни.

Имаме опит и с техните 'преговори за коалиция' - двайсет избираеми места за тримата и още двайсет за Танчето.
« Последна редакция: Февруари 14, 2019, 21:50:04 от Minderbinder »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #3 -: Февруари 14, 2019, 21:50:12 »
Такова "приставане" е абЦелютно в полза на гербавите.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Пешо

  • Гост
Re: Я виж ти!
« Отговор #4 -: Февруари 14, 2019, 21:50:53 »
Такова "приставане" е абЦелютно в полза на гербавите.
Защо ?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #5 -: Февруари 14, 2019, 22:00:14 »
Целувката на Юда.
Това стига ли?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #6 -: Февруари 15, 2019, 08:32:29 »
Не е баш! Аз не отричам възможността на покаянието като такова. Не само в случая.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #7 -: Февруари 15, 2019, 08:59:49 »
Аз не отричам възможността на покаянието като такова. Не само в случая.

Toва, по принцип. Защото Първанов и Петков не са много по покаянията. Те разцепиха БСП от жажда за власт и е съмнително, че искат да се върнат поради убеждения.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #8 -: Февруари 15, 2019, 09:24:57 »
Съгласен Отврат.
Но може да се приемат блудните овци обратно под условие симпатизантите на АБВ - уелкъм, гаурляйтерите - на пост и молитва!
Ако искат!
Период на изкупление - Мойсеевски!
 :blackeye-431:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #9 -: Февруари 15, 2019, 09:34:42 »
Но може да се приемат блудните овци обратно под условие

Чакай да видим какви са им условията. Ако са Калфин и още трима техни евродепутати - нема да стане. Тук има една чуденка. Не мога да разбера какво е настоящето положение на Гоци. Нямам вътрешни гуми в АБВ да ме светнат. Може и да греша, но нещо ми се струва, че Петков го е шунтирал. Ако е така - има някакъв шанс.

Пешо

  • Гост
Re: Я виж ти!
« Отговор #10 -: Февруари 15, 2019, 09:54:18 »
Целувката на Юда.
Това стига ли?
Не. Може ли по-подробно ?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #11 -: Февруари 15, 2019, 09:55:11 »
Гоци рече преди време, че се оттегля от активната политика, каквото и да значи това. Следващото момче което се зае с този пропаднал проект също пропадна и тогава Ру5водки стана шеф.
БТВ, винаги съм го възприемал с висок IQ и зяпнах от изненада, като го видях в АБВ. При всички случаи обаче, не му е чист косъма. Сега аз пък очаквам да видя не какво ще искат - едно избираемо място на Калфин според мен е приемлив компромис, стига останалите да си наложат трънените венци и да няма никакви тън-мън. Същото очаквам да се декларира на всеослушание от Ру5водки.
Такива ми ти работи накратко.
Там няма глупави хора, има различно мислещи, но не толкова различно, че да са вън от едно общо течение, което все повече се налага от действителността. И ако онова дето съм го препостнал в другата тема - за ОФ, се е зародило като необходимост заради ИКодекс, то според мен отдавна е назрял този момент да има обединение не само от сродни формации, а и с десни ако щеш, но поне приемливата част от десните, пък ако ще за в бъдеще това да доведе до неясни колизии.
За да се изрине тази чума ГЕРБ вече не стигат усилията на БСП. Дори и пак да се правят самоубийствени компромиси с ДПС - пак не става, вижда се, че ДПС, която по принцип би трябвало да е най близо до БСП като електорален състав, е узурпирана от клан който почти по нищо не се различава от клана ГЕРБ и винаги е готов да се съюзи с него. Просто главатарите на две шайки са по способни да се разберат, независимо от електоралната им маса.
Наистина е дошло време разделно, но този път не е по оста ляво-дясно, а по оста мутросган и останали.
Всички останали!
Ясно е, че под "всички останали" не мога да разбирам пещерните антикомунисти и тъпаци. Еужени Миайлюф, Иво Инджовия, Илиян нам койси, минчевци и други овци никога няма да се присламчат към нова формация антигерб, те просто ще си останат там, където са и сега - крепачи на мудете Му.
Но за останалите - ще видим, дали ще бъдат на висотата на изискванията на времето.
Малък е шанса, да, не съм наивник, но не се ли опита - заминали сме си!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Пешо

  • Гост
Re: Я виж ти!
« Отговор #12 -: Февруари 15, 2019, 10:01:32 »
Но може да се приемат блудните овци обратно под условие

Чакай да видим какви са им условията. Ако са Калфин и още трима техни евродепутати - нема да стане.
… на първите 4 места ! И верно, че нема да стане, щото Танчето ще иска и тя поне първо място …

Quote (selected)
едно избираемо място на Калфин според мен е приемлив компромис
На 4 или 5 позиция.
Quote (selected)
За да се изрине тази чума ГЕРБ вече не стигат усилията на БСП. Дори и пак да се правят самоубийствени компромиси с ДПС - пак не става, вижда се, че ДПС, която по принцип би трябвало да е най близо до БСП като електорален състав, е узурпирана от клан който почти по нищо не се различава от клана ГЕРБ и винаги е готов да се съюзи с него. Просто главатарите на две шайки са по способни да се разберат, независимо от електоралната им маса.
Наистина е дошло време разделно, но този път не е по оста ляво-дясно, а по оста мутросган и останали.
Всички останали!
И аз така си мисля, но нямам особени надежди.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #13 -: Февруари 15, 2019, 10:05:43 »
вижда се, че ДПС, която по принцип би трябвало да е най близо до БСП като електорален състав, е узурпирана от клан който почти по нищо не се различава от клана ГЕРБ и винаги е готов да се съюзи с него.

Да, ДПС са същото недоразумение като БСП : абсолютно ляв електорат и либерално ръководство. Но те пък могат да си позволят този люкс, защото електоратът им няма избор. АБВ са просто невъзпитано либерални, сложени до БСП. На техния фон Корнелия изглежда направо социалреволюционерка. Но наистина е дошло време за ново ОФ, защото чиновническо-клиентелистко-опортюнистичната шайка трябва да бъде изритана.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #14 -: Февруари 15, 2019, 10:07:36 »
Целувката на Юда.
Това стига ли?
Не. Може ли по-подробно ?
Официалното АБВ ще се присъедини, членовете едва ли.
Отделно част от симпатизантите на БСП ще се почувстват предадени и ще отидат за гъби.
За разкаянието може много да се пише, това което демонстрират не е такова, повече ми прилича на ултиматум.
Сами не можете да се оправите с ГЕРБ, затова ще ви ударим едно рамо, ако......
Искреното е да кажат, сгрешихме, нашият път не води до нещо добро.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Пешо

  • Гост
Re: Я виж ти!
« Отговор #15 -: Февруари 15, 2019, 10:15:17 »
Целувката на Юда.
Това стига ли?
Не. Може ли по-подробно ?
Официалното АБВ ще се присъедини, членовете едва ли.
Отделно част от симпатизантите на БСП ще се почувстват предадени и ще отидат за гъби.
За разкаянието може много да се пише, това което демонстрират не е такова, повече ми прилича на ултиматум.
Сами не можете да се оправите с ГЕРБ, затова ще ви ударим едно рамо, ако......
Искреното е да кажат, сгрешихме, нашият път не води до нещо добро.
Разбрах какво си искал да кажеш, но не съм съгласен за членовете на АБВ, нито за симпатизантите на БСП. Хората не са чак толкова примитивни, все пак.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #16 -: Февруари 15, 2019, 10:21:16 »
Хората не са примитивни, омерзени са.
От "политиците" изобщо, подхождат с недоверие към всякакви предизборни коалиции.
Дори да са добри в перспектива първоначално има големи съмнения, точно по време на избори да има неясноти е лошо.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Пешо

  • Гост
Re: Я виж ти!
« Отговор #17 -: Февруари 15, 2019, 10:32:43 »
Хората не са примитивни, омерзени са.
От "политиците" изобщо, подхождат с недоверие към всякакви предизборни коалиции.
Дори да са добри в перспектива първоначално има големи съмнения, точно по време на избори да има неясноти е лошо.
Според мен, на хората им се внушава упорито, че трябва да бъдат омерзени от политиците и да се отдръпват от политиката. Имам силни подозрения кому е изгодно това.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #18 -: Февруари 15, 2019, 10:36:43 »
Така е, не знам за кого е полезна, но за хората е вредна.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #19 -: Февруари 15, 2019, 13:58:39 »
За гербаджиите ГЕРБ не е партия, нито политика. За тях е хранилка, солунска митница на всички нива.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #20 -: Февруари 15, 2019, 15:01:43 »
За гербаджиите ГЕРБ не е партия, нито политика. За тях е хранилка, солунска митница на всички нива.
:way_to_go-1308:

Но не виждам на каква база искате да пришиете и Танчето към останалите отцепници от партията–майка/хранилка.

Тя е малко по–различна от тях, но в момента не ми се задълбава …

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #21 -: Февруари 15, 2019, 15:07:24 »
Едва ли става въпрос за пришиване Джи.
Някъде в съседната соба писах за ОФ в което споменах и десните. Тези от тях, които наистина се имат за десни демократи, а не само за десни бесни. Тук всеки добронамерен човек е добре дошъл. Аз поне така смятам. И тогава, ако се получи - ще има изпитание за лидерите на тези формации дали ще са на висотата на положението и ще се откажат от претенциите си да водят непременно бащина дружина, а по скоро ще договорят програма за година -две, за излизане от дупката в която ни набута шайката.
Пак повтарям, звучи твърде идеалистично и наивно, но ако имат някакъв инстинкт за самосъхранение тези лидери - това им е изхода.
Пък ако имат и воля и желание да извадят България от дупката - берекет!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #22 -: Февруари 15, 2019, 15:11:41 »
Възможни са два подхода към апела на АБВ.

1. Смешки и каламбури на тема "отцепнеците" и "партията-майка- хранилка"
2.Приветстване на всеки стремеж на партии и  организации от левия сепктър към съвместни действия.

Изберете сами.


Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #23 -: Февруари 15, 2019, 15:27:32 »
Някъде в съседната соба писах за ОФ в което споменах и десните. Тези от тях, които наистина се имат за десни демократи, а не само за десни бесни.
В съседната соба писах защо няма да стане.
А ако се набутат предизборно в коалиция срещу ГЕРБ, в НС ще се извъртят. Троянски коне.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #24 -: Февруари 15, 2019, 15:46:12 »
Някъде в съседната соба писах за ОФ в което споменах и десните. Тези от тях, които наистина се имат за десни демократи, а не само за десни бесни.
В съседната соба писах защо няма да стане.
А ако се набутат предизборно в коалиция срещу ГЕРБ, в НС ще се извъртят. Троянски коне.

Нор, идвам точно от съседната соба, където си рекъл, че "десните" ще крепят ГЕРБ докрай. И съм ти предложила бас, че няма да стане така. ;D

Като аз под "десни" разбирам партиите или поддръжниците на Радан и Хр. Иванов – вече не знам какво става там, има ли още две отделни партии или вече се събраха в една?

Аргументи:

Първо, и Радан и Христо доказаха, че не са патерица на ГЕРБ още при провалянето на съдебната реформа от страна на Бациту – всеки от двамата си тръгна, но по различен начин; и

Второ, и двамата съжалиха, че не са се обединили ПРЕДИ, а не след последните парламентарни избори, заради което останаха извън парламента. Особено Христо, който беше конкретната причина за това.

За останалите не знам.
« Последна редакция: Февруари 15, 2019, 15:49:40 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #25 -: Февруари 15, 2019, 15:56:26 »
Радан оня със знамето ли беше?
Трикольор или с всички цветове на дъгата?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #26 -: Февруари 15, 2019, 15:58:08 »
Quote (selected)
В съседната соба писах защо няма да стане.
И това е възможно, но малко ще е трудно да се извъртят, ако приемат писмено ангажименти и техните фенове го приемат това. А и да се извъртят - споменах, достатъчни са година-две да се изчисти мамковината от герберската сган.
За данайците всички сме информирани.
Сетне - всеки по пътя си.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #27 -: Февруари 15, 2019, 16:00:06 »
Quote (selected)
Трикольор или с всички цветове на дъгата?
Трябва да си призная, че това - присъствие в ОФ, е може би единственият случай, в който бих приел радугата Радан  наблизо.
 :bounce-946:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #28 -: Февруари 15, 2019, 16:03:17 »
Радан оня със знамето ли беше?
Трикольор или с всички цветове на дъгата?

Все едно! Но за секи случай кафяво нема да има!!!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #29 -: Февруари 15, 2019, 16:07:03 »
То нашето кафяво е направо охра с преобладаващо жълто.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #30 -: Февруари 15, 2019, 16:09:33 »
То цветът - бял кахър!
Да не влизам в подробности.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Пешо

  • Гост
Re: Я виж ти!
« Отговор #31 -: Февруари 15, 2019, 16:11:47 »
Радан оня със знамето ли беше?
Трикольор или с всички цветове на дъгата?

Все едно! Но за секи случай кафяво нема да има!!!
Гъз без кафяво ??? ?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #32 -: Февруари 15, 2019, 17:14:07 »
Може!
С паяжина.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #33 -: Февруари 15, 2019, 19:00:58 »
Като аз под "десни" разбирам партиите или поддръжниците на Радан и Хр. Иванов –

Абе, какви "десни" са тея! Това са чиста проба дребнобуржоазни либерали-центристи. Е, Иванов бил ляв либерал-центрист, а Рада била десен либерал-центрист. Но това не ги прави "десни". Капиш? Жижи, ти се афишираш като "дясна". Но не си. Няма нищо срамно да се определиш като либерал с десен уклон. Няма да ти се смеем.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #34 -: Февруари 15, 2019, 19:07:37 »
Отврат, десни много-дал Господ. Не бива да ги разделяме, щото винаги ще пропуснем някого.
Споделял съм "десността" на баджанака, който няма пари да се обръсне, но се бара десен по линията
Уефскар - син - десен!
Аз доколкото си спомням и ти си бир парче десен по тази линия, кво се прайш на хамелеон, а?
 :cocktail:

ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #35 -: Февруари 15, 2019, 19:10:51 »
Отврат, десни много-дал Господ. Не бива да ги разделяме, щото винаги ще пропуснем някого.
Споделял съм "десността" на баджанака, който няма пари да се обръсне, но се бара десен по линията
Уефскар - син - десен!
Аз доколкото си спомням и ти си бир парче десен по тази линия, кво се прайш на хамелеон, а?
 :cocktail:

Гьозепе, фирмин очевидно ти липсва, са на отврат ли почна да рипаш?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #36 -: Февруари 15, 2019, 19:15:53 »
Олаби брекзитално. С отврат си имаме отдавнашна приказка.
И още нещо, тъкмо си ми дошъл на крака.
Без да си спомням да сме имали пресечни точки, нещо в последно време все ми ходиш по стъпките. Мога и да припомня, ако не си забелязал.
 Разправят че карането всеки в лентата си, без да се пресича непрекъснатата линия било най доброто поведение на пътя.
Не ли?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #37 -: Февруари 15, 2019, 19:21:29 »
Аз доколкото си спомням и ти си бир парче десен по тази линия, кво се прайш на хамелеон, а?

Левскар съм, голем. По тая линия съм десен като Бухарин. А Жижи е от Цецка, пък се прави на десна.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #38 -: Февруари 15, 2019, 19:33:30 »
Знам друже,
пък аз веднъж те бях помолил в оня форум, докато съм баннат, да вдигаш палец и от мен на оня гьотверен уфчерина, като същото ще правя и аз, ако ти не си там.
И договорката се изпълняваше!
Жив и здрав!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #39 -: Февруари 15, 2019, 19:47:50 »
пък аз веднъж те бях помолил в оня форум, докато съм баннат, да вдигаш палец и от мен на оня гьотверен уфчерина, като същото ще правя и аз, ако ти не си там.

Шшшшшт, тихо!   :t2407:
« Последна редакция: Февруари 15, 2019, 20:42:20 от Mr. Blue »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #40 -: Февруари 15, 2019, 19:50:54 »
 Уефскар!
 :duh-1007:
« Последна редакция: Февруари 15, 2019, 20:08:59 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #41 -: Февруари 15, 2019, 19:52:59 »
пък аз веднъж те бях помолил в оня форум, докато съм баннат, да вдигаш палец и от мен на оня гьотверен уфчерина, като същото ще правя и аз, ако ти не си там.



 :smokin:

Не се драчи с човека!  :cool-1084:
« Последна редакция: Февруари 15, 2019, 20:41:52 от Mr. Blue »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #42 -: Февруари 15, 2019, 19:54:22 »
Напушеният, нещо попитах, дъл шъ изволите?

Всичко е наред, Гарибалди! :t0328:
« Последна редакция: Февруари 15, 2019, 20:41:36 от Mr. Blue »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #43 -: Февруари 15, 2019, 20:13:31 »
Жижи, ти се афишираш като "дясна". Но не си. Няма нищо срамно да се определиш като либерал с десен уклон. Няма да ти се смеем.

Бях! Но оттогава насам сама не съм се определила още каква точно съм. Обаче тва ...

Quote (selected)
А Жижи е от Цецка, пък се прави на десна.
:crazy-2239:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Я виж ти!
« Отговор #44 -: Февруари 15, 2019, 20:14:06 »
Е, има един от осми парцел, лево, ф Орландовци, дето остана ф неведение, мъ карай!
10х!
« Последна редакция: Февруари 15, 2019, 20:16:28 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.