Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 02:01:40

Автор Тема: Прокурор Иван Гешев: Банев подготвял хибридна война срещу България …  (Прочетена 16550 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пешо

  • Гост
Quote (selected)
Грешиш.
Отношението на Борисов към плебса е синтезирано в култовата реплика "аз съм прост и вие сте прости".

Да, ама по-скоро за отношението на "плебса" към Борисов беше разговорът. На мен "демос" повече ми харесва. И за изборните резултати, като сме чели Алеко и гледали видеа, които даже не се водят СРС-та, (а биха могли), малко са съмнителни тези резултати...
А, нямам нищо против да използваме демос вместо плебс, народ, тълпа - щом ти харесва.
Ти остави Алеко и видеата. Аз не случайно писах по-горе (предната страница)за изборите през 2005-а, 2007-а, 2009-а. Тогава демосът си го избра искрено и лично.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Quote (selected)
Ти остави Алеко и видеата.

Що да ги оставя? Щом са го правили един път-документирано, каква е гаранцията, че са не го правили и тогава? Не че си нямат искрени фенове никакви, те се виждат.
Да си припомниш, ако си го гледал: https://youtu.be/y9kRq9yQ_w4
« Последна редакция: Януари 10, 2019, 09:29:50 от Banshee »

Пешо

  • Гост
Quote (selected)
Ти остави Алеко и видеата.

Що да ги оставя? Щом са го правили един път-документирано, каква е гаранцията, че са не го правили и тогава? Не че си нямат искрени фенове никакви, те се виждат.
Да си припомниш, ако си го гледал: https://youtu.be/y9kRq9yQ_w4
Щото по време на изборите през годините, които посочих вече два пъти, просто не са имали средствата (властта) да правят това. Нямаше ГЕРБ, през 2005-а дори нямаше Цецо.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Е, имаше силови структури. Но не знам със сигурност има ли връзка. Може и спонтанно да се е самозародил ГЕРБ. :)

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Може и спонтанно да се е самозародил ГЕРБ. :)

Аз мисля, че наистина спонтанно …

 Като единствен случай ЕДИН ВОЖД  – МНОО ИНДИАНЕЦ.

Цел НароТ !!!  :bouncy-1054:

Пешо

  • Гост
Е, имаше силови структури. Но не знам със сигурност има ли връзка. Може и спонтанно да се е самозародил ГЕРБ. :)
Спонтанно се зароди любовта на демоса към ББ.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
да бе, да, най-спонтанно от всички спонтанни. грижливо изграденият с години образ стана "спонтанна любов". кой е в момента главсек на мвр? има ли въобще друг главсек с толкова много медийни изяви?

а за мафиотския стил не си ли спомняш? баци като главсек-кръстник.

Пешо

  • Гост
Quote (selected)
а за мафиотския стил не си ли спомняш? баци като главсек-кръстник.
Ами - тъкмо затова демосът го обикна, за позата, стойката, борсалиното.


Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9560
    • Профил
Ентелектуалци говорят за простолюдие и се правят, че му отбират...
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Ами - тъкмо затова демосът го обикна, за позата, стойката, борсалиното.

Обикна ГО, щото нон стоп ГО показваха и рекламираха по телевизора. Мафиотска сапунерка...така че въпросният зад...пардон, лице си е чисто медиен продукт. И не се е самофинансирало само - тогава ТОЙ  нямаше толкова пари, а тъщата още не беше решила цецовия жилищен въпрос.
Между другото съм абсолютно убедена, че ако утре Началниците МУ го разлюбят, телевизорите могат да ГО скапят за отрицателно време в очите на демоса :smokin:

Пешо

  • Гост
Quote (selected)
Ами - тъкмо затова демосът го обикна, за позата, стойката, борсалиното.

Обикна ГО, щото нон стоп ГО показваха и рекламираха по телевизора. Мафиотска сапунерка...така че въпросният зад...пардон, лице си е чисто медиен продукт. И не се е самофинансирало само - тогава ТОЙ  нямаше толкова пари, а тъщата още не беше решила цецовия жилищен въпрос.
Между другото съм абсолютно убедена, че ако утре Началниците МУ го разлюбят, телевизорите могат да ГО скапят за отрицателно време в очите на демоса :smokin:
Че го показваха - верно. Че журналистките примираха по него - верно, нали дотогава не бяхме имали клоун на такова високо ниво в правителството  :D. Пък и те, горките, са редови представителки на демоса, така че какво да очакваме от тях ? Все пак, не можем да им отречем, че го представяха обективно - с всичките му стойки и маймунджулуци, не селективно като сега. И демосът го обикна такъв - циркаджия и стойкаджия.
Но за мафията - слагаш каруцата пред коня. Определени кръгове застанаха зад него и започнаха да го промотират едва след като видяха, колко силно демосът го обича. Което потвърждава правотата на оценката ми за демоса, откъдето тръгна раздумката с баншито.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Quote (selected)
Ентелектуалци говорят за простолюдие и се правят, че му отбират...

Какво простолюдие, бе Кайли? Отгледани сме в безкласово общество.
После 30 години не са достатъчни да развиеш манталитет на потомствен дон-пиночетист- батистист, с колкото и латиносериали да си се захранил пак на младини, през 90-те и където и да си се озовал впоследствие. Смешно е.