Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 12:52:28

Автор Тема: Като завиват, F-16 ще пазят и Северна Македония  (Прочетена 1824 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Не съм експерт по военните дела, освен задължителната военна служба и стрелби из полигона на ... и други опитности извън строевата служба в Ямбол, нямам.

Но пък имам множество други, разнообразни опитности из най-различни геограФски точки, та да знам, че една практически безконтролна, направо подарена военна база, още повече на една чужда, доказано агресивна, безогледна, изявено експлоататорска държава, е смъртоносна грешка. Не само за направилите я, а най-вече за целокупният плебс! Особено ако не сме съвсем слепи и можем да усетим надвисналата опасност, ако и да не разбираме в детайл накъде се тласка светът понастоящем. И то точно от неосъщественият наемател, даже ... направо казано: - собственик!
 :i_miss_you-1316:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Може би е имал предвид, че като маневрират ще нарушават чуждо въздушно пространство, така турските често навлизат в Гърция.
Вие си ги избрахте!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Но нашите Миг29 са по-модерни от F-16, янките ни кара да заменяме кон за кокошка, F-16 са морално остарели, така че няма да опазим ни Македония, ни нас си, ама вероятно комисионната е тлъста, така работи САЩ - изнудване, шантаж и подкупи!
Вие си ги избрахте!

AnonimusBG

  • Гост
Констатациите на анкетната комисия за катастрофиралия японски F-35

http://www.pan.bg/view_article-1-481736-konstataciite-na-anketnata-komisiya-za-katastrofiraliya-yaponski-F-35.html


Defense News: Характеристиките на F-35, рекламирани от Пентагона, не съответстват на действителността

http://www.pan.bg/view_article-1-481697-Defense-News-harakteristikite-na-F-35-reklamirani-ot-pentagona-ne-syotve.html

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 682
    • Профил
Гледам от скоро "йорки" за внучките ми и любимо физическо упражнение му е да се затича бързо и да завие остро. Понякога се претъркулва или се удря в нещо. Това с невъзможните остри завои на самолетите ми напомня за упражненията на кученцето. Но то се изправя! Дали военният министър и началникът му са наблюдавали поне това, което ви описвам. Май експертизата им се гради, главно на теоретични проучвания?  :m1708: