Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 18, 2024, 13:58:39

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1903013 пъти)

0 Потребители и 92 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10123
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6420 -: Юни 03, 2021, 17:34:33 »
Но никак не е сигурно, че това ще се случи - властта все още е практически изцяло у тях.

Но вече на ниско ниво. Бизнесът винаги подкрепя силния на деня. Герп вече не може да го обслужва. Защо да си създава проблеми? Не е ли по-добре да даде рамо на ОФ-то? Обществените поръчки си продължават. Който не чува петела си мисли, че това е победа на "гражданското общество", на "демокрацията", на "парламентаризма". А всъщност става въпрос за преразпределение на пазара.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6421 -: Юни 03, 2021, 17:44:21 »
Да, всичко е психология. ТБЗБХ се прави на бодър, но очевидно му е паднал гарда. Да видим как ще подреди листите. Гледам, доста умислени са всички.
« Последна редакция: Юни 03, 2021, 19:39:20 от dabedabe »

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #6422 -: Юни 03, 2021, 17:44:28 »
Ако по някакъв начин се ограничи контролирания вот (купен,корпоративен), герб наистина могат да паднат под 20%. Но никак не е сигурно, че това ще се случи - властта все още е практически изцяло у тях.

И аз не виждам причини да се повиши изборния резултат на БСП, особено на фона на последните скандали около реденето на листите, но може би пропускам нещо.

Зависи колко убедително БСП ще наложат образа на "обединител в ляво", "широка лява коалиция" и подобни лозунги.
Зависи и колко ще захапят на популизма с пенсиите.
Това са двата фактора, които ще определят колко гласове допълнително БСП ще успее да привлече. Аз мисля, че ще се представят по-добре, отколкото на 4 април и оставам на прогнозите си в темата за изборите. Май само олда и аз се осмелихме да изкажем предположение.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6423 -: Юни 03, 2021, 17:48:58 »
Май само олда и аз се осмелихме да изкажем предположение.

За предните избори аз изказах предположение за 12% за бсп  :smokin:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6424 -: Юни 03, 2021, 17:50:07 »
И аз мисля, че ГЕРБ, ИТН и ДПС ще смъкнат, а ДБ и "левите" ще добавят. За другите е трудно да се прецени.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #6425 -: Юни 03, 2021, 18:07:52 »
ДПС ще качи малко. Не толкова, колкото ни плашат, но ще качи.
Много зависи кой ще пътува . дали ще паднат ограничителните мерки (които спрели  възрастните да идат да главуват за БСП) и прочее уж маловажни сами по себе си фактори, но в съвкупност могат сериозно да повлияят.
В ГЕРБ остава общинската власт, низовата власт , администрацията, която се бои от промени , така че не са за продценяване.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23945
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6426 -: Юни 03, 2021, 18:55:07 »
патриоти - по скоро няма да влезнат
паричните патриоти ще влезнат, след обединението ще превземат заветния 0.1 %.
Другите уви си прав.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23945
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6427 -: Юни 03, 2021, 18:56:57 »
Зависи колко убедително БСП ще наложат образа на "обединител в ляво", "широка лява коалиция" и подобни лозунги.
Никакъв шанс нито с "ляво", нито с "широка" за обединител е направо смешно.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6428 -: Юни 03, 2021, 19:15:55 »
Рязко намаляване на купения и корпоративния вот и става мазало. Стане ли това, то ще има големи изненади.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #6429 -: Юни 03, 2021, 19:16:15 »
Се заслушах в края на записа на днешната пресконференция (там е имало журналистиии!) на господин Борисов с Дани Митов и съпругата на архитекта, измайсторил проекта за подпорния хотел. Хм... По-скоро се загледах и си мисля, че онова Дани все пак се ската след злополучния проект за Конституция, но това Дани май наистина си купи фабрика в много неподходящо време.  :smokin:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6430 -: Юни 03, 2021, 19:19:13 »
Дани май наистина си купи фабрика в много неподходящо време.  :smokin:

Не толкова, колкото Тома Биков, който продължава упорито да инвестира във фабриката си ;)

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6431 -: Юни 03, 2021, 19:22:45 »
герп ще паднат под 20% със сигурност.

сичко зависи какво още ще успее да изкара служебното правителство до 11 юли.

според мен бсп да земат още 100к гласа си е твърде пожелателно мислене, тряа са доволни, ако загубят по-малце от 50к спрямо априлските избори.

печеливши засега са партиите, които се припознават като партии на протеста - итн, дб, исмв, дори костя кей и жан.

гласове от герп няма да отидат за тях, разбира се, по-скоро или ше се прехвърлят към патреотите, или няа да гласуват.

за октомврийските избори не знам наистина ;)
Ще видим, помниш какво стана с прогнозите за последните избори...

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8858
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6432 -: Юни 03, 2021, 19:24:27 »
А хитрите плъшоци, разни хранилани и прочее социални умници, се изпокриха и вероятно напускат потъващи титаник на баце.  :lol:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #6433 -: Юни 03, 2021, 19:24:33 »
Не толкова, колкото Тома Биков, който продължава упорито да инвестира във фабриката си ;)

Толкова, толкова. И повече даже, щот нашият съгражданин поне не се е набутал на ръководна (сиреч отговорна) длъжност в герб. Иначе, като им знаем политическото кредо (Всегда!  :nuts:), двамцата са си лика прилика.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10123
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6434 -: Юни 03, 2021, 19:25:19 »
Се заслушах в края на записа на днешната пресконференция

Аз пък цял ден слушам верноподаническите коментари на мурзилките и ватниците за американските нравоучения и си мисля, че България никога не е била подлагана на такова унижение. Без значение дали американците са прави или не. Самият факт, че ни назидават публично е красноречив каква държава сме и какво мислят за нас. Ако една силна държава те уважава, тя никога няма да го направи по този начин. А че ние сме допуснали такова нещо, или не можем да се справим с него е съвсем друг въпрос

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6435 -: Юни 03, 2021, 19:25:39 »
нямам идея срещу какви ангажименти (не мисля, че е от добро сърдце) американците решиха да се намесят, но дори и само намесата им смъква 2-3% от герп.

има още пет седмици до изборите, да, голяма част от властта е в герп, да, и медиите са техни, но баце и шиши тряа да са наистина луди, за да продължат досегашната линия в медиите.
дигнали са им мерника и спасителната, доколкото изобщо я има, позиция е да си траят и да се кръстят да минимализират загубите.
Медиите охотно дават трибуна на абсолютно всички партийни лидери, не съм чул някой от тях да се е оплакал от медийна тъма.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8858
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6436 -: Юни 03, 2021, 19:26:39 »
Ще видим, помниш какво стана с прогнозите за последните избори...
Тия ще са с машини, гербарската технология за изборни измами няма да работи. Резултатите за ГЕРБ, ДПС и париотите с паспортите, ще са чувствително надолу.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6437 -: Юни 03, 2021, 19:26:48 »
ДПС ще качи малко. Не толкова, колкото ни плашат, но ще качи.
Много зависи кой ще пътува . дали ще паднат ограничителните мерки (които спрели  възрастните да идат да главуват за БСП) и прочее уж маловажни сами по себе си фактори, но в съвкупност могат сериозно да повлияят.
В ГЕРБ остава общинската власт, низовата власт , администрацията, която се бои от промени , така че не са за продценяване.
Мисля, че влиянието на ограничителните мерки върху възрастния електорат е силно надценено. Аз поне не забелязах такова, а живея и гласувам в малко градче с преимно пенсионерски електорат.

За герб - точно това имах предвид. Не мисля, също така, че прокуратурата или  ББР или автомагистрали е "ниско ниво".
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4365
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6438 -: Юни 03, 2021, 19:29:02 »
По-скоро се загледах и си мисля, че онова Дани все пак се ската след злополучния проект за Конституция, но това Дани май наистина си купи фабрика в много неподходящо време.  :smokin:
Това му поведение е странно, най-меко казано.
Особено като се има предвид, че през последните 10 години той не е направил и една стъпка, без да я съгласува с работодателите си от Демократическия институт на САЩ.  Поне докато беше външен пазиБоже  министър...

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8858
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6439 -: Юни 03, 2021, 19:29:41 »
Самият факт, че ни назидават публично е красноречив
Не мисля че ни назидават, те са над тия работи, бият самара (Делянчо Пеевски), да се сеща магарето Борисов.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6440 -: Юни 03, 2021, 19:31:44 »
ДПС ще качи малко. Не толкова, колкото ни плашат, но ще качи.
Много зависи кой ще пътува . дали ще паднат ограничителните мерки (които спрели  възрастните да идат да главуват за БСП) и прочее уж маловажни сами по себе си фактори, но в съвкупност могат сериозно да повлияят.
В ГЕРБ остава общинската власт, низовата власт , администрацията, която се бои от промени , така че не са за продценяване.
депесе ще качи, повечето секции в Туркието (по Мето) няма как да не повлияят на брой гласове оттам
бесепе ще остане на същите проценти.
слафчу ще падне.
дейбъ ще вдигнат малко.
Кюстендилската ще я пооскубят.
Патриотите влизат.
герп ще качат.
Това за уплашената от промени администрация не е както го мислиш...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11289
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6441 -: Юни 03, 2021, 19:32:29 »
Бе може да е мноо наивно, но пак да си питам аз - ше получим ли неккви стинки от тези авоари, дет ше ги запорират / по нашенски казано и по нАпреко - цунат/ краварите?
И които са си паре одрани от секи един от малкия, но мноо прост народец?
Айде, ако аз неправилно си задавам въпроса, дали някой по некква медия е чул правилно задаван въпросТ с подобно съдържание?
И не, не е дори въпросът за пряко получаване обратно на част от нашичките си паре, а ква ше ни е файдицата, лалането го чувам и сам.
Ъ?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6442 -: Юни 03, 2021, 19:32:48 »
герп ще качат.

фпроценти или фгласове?


Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6443 -: Юни 03, 2021, 19:33:01 »
Се заслушах в края на записа на днешната пресконференция

Аз пък цял ден слушам верноподаническите коментари на мурзилките и ватниците за американските нравоучения и си мисля, че България никога не е била подлагана на такова унижение. Без значение дали американците са прави или не. Самият факт, че ни назидават публично е красноречив каква държава сме и какво мислят за нас. Ако една силна държава те уважава, тя никога няма да го направи по този начин. А че ние сме допуснали такова нещо, или не можем да се справим с него е съвсем друг въпрос
Факт.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6444 -: Юни 03, 2021, 19:33:40 »
Бе може да е мноо наивно, но пак да си питам аз - ше получим ли неккви стинки от тези авоари, дет ше ги запорират / по нашенски казано и по нАпреко - цунат/ краварите?
И които са си паре одрани от секи един от малкия, но мноо прост народец?
Айде, ако аз неправилно си задавам въпроса, дали някой по некква медия е чул правилно задаван въпросТ с подобно съдържание?
И не, не е дори въпросът за пряко получаване обратно на част от нашичките си паре, а ква ше ни е файдицата, лалането го чувам и сам.
Ъ?

квот си получил от червените куфарчета и от разграбеното от приватизацията, толко ше получиш и от тва

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8858
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6445 -: Юни 03, 2021, 19:33:45 »
но пак да си питам аз - ше получим ли неккви стинки от тези авоари, дет ше ги запорират
Ни цент, това е демокрация, баце! :lol:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4365
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6446 -: Юни 03, 2021, 19:34:01 »
Един въпрос ме мъчи. Дали в тарапаната доказаното корумпе и явен рушветчия Владислав Горанов няма да излезе сух между капките?!?

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6447 -: Юни 03, 2021, 19:34:47 »
Quote (selected)
нямам идея срещу какви ангажименти (не мисля, че е от добро сърдце) американците решиха да се намесят, но дори и само намесата им смъква 2-3% от герп.
Дали смъква ще се види на изборите. Едно е сигурно, че това спира паричните потоци към доста от протестърите, ако е имало такива от Божков разбира се. Мернах мнения от тези протестъри, дето са се осмелили да коментират и там ни Божков ни стон. Някои даже се скриха от коментиране, например Мая Манолова, г-ца Дончева и прочие.... :smokin:

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6448 -: Юни 03, 2021, 19:36:05 »
Тия ще са с машини, гербарската технология за изборни измами няма да работи. Резултатите за ГЕРБ, ДПС и париотите с паспортите, ще са чувствително надолу.
По-горе дадох своята прогноза.
Но всичко това са условности, предопределени от това дали машинното гласуване ще мине чисто от гледна точка на логистика, големо чакане, проблеми в софтуера и техническото състояние на машините и пр. и пр.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8858
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6449 -: Юни 03, 2021, 19:36:10 »
Дали в тарапаната доказаното корумпе и явен рушветчия Владислав Горанов няма да излезе сух между капките?!?
Зависи, дали има баба еврейка.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6450 -: Юни 03, 2021, 19:37:23 »
фпроценти или фгласове?
Фдвете. :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23945
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6451 -: Юни 03, 2021, 19:39:44 »
Се заслушах в края на записа на днешната пресконференция

Аз пък цял ден слушам верноподаническите коментари на мурзилките и ватниците за американските нравоучения и си мисля, че България никога не е била подлагана на такова унижение. Без значение дали американците са прави или не. Самият факт, че ни назидават публично е красноречив каква държава сме и какво мислят за нас. Ако една силна държава те уважава, тя никога няма да го направи по този начин. А че ние сме допуснали такова нещо, или не можем да се справим с него е съвсем друг въпрос
Само ДПС не прие оценката на САЩ.
За пореден път се доказва че в България има един български политик и това е Ахмед Доган.
Много жалко за нас!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10123
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6452 -: Юни 03, 2021, 19:40:42 »
Не мисля че ни назидават, те са над тия работи,

Да, де! Те са над тия работи и си казват каквото мислят за васалите. Теоретично какво ги интересува толкова какво става в България и защо трябва да ни дават тон в живота по този начин? Те прекрасно знаят, че с корупция или не, България е верен слуга. Който и да е на власт. Но с това просто напомнят на света кой е господарят тук. "Загрижен" за добруването на крепостния. Освен това те исторически са доказали двойния си аршин, затова няма какво да се "грижат" за нас. А фактът, че България винаги е била такава държава - с едно изключение от 40 години - е неоспорим. От Освобождението до 9 септември е било даже много по-зле.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #6453 -: Юни 03, 2021, 19:42:09 »
Ся, Щатите добре са отчели, че влиянието им сред тукашното население не е кой знае какво. И има два начина да му се харесат на тва население - или да налеят много пари, или безплатно да направят нещо, на което населението непременно ще се зарадва. Избрали са безплатното.  :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6454 -: Юни 03, 2021, 19:42:49 »
Quote (selected)
Премиерът Янев уволни [и] шефа на Агенцията по храните
https://www.segabg.com/hot/category-economy/premierut-yanev-uvolni-shefa-na-agenciyata-po-hranite

и
Quote (selected)
Кацаров уволни шефа на болница „Лозенец” за източване на касата и незаконни практики при трансплантации
https://www.24chasa.bg/novini/article/9850799

Не зная дали тези две новини са поствани и коментирани тук, щото нямам време да следя ...

Но премиерът Янев и министрите му стрелят точно там, където трябва!!!  :0007:

Като “острелват” злодеите един по един и те падат – така, както падат една по една кеглите при боулинг, само че на забавен каданс



Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8858
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6455 -: Юни 03, 2021, 19:44:24 »
Ся, Щатите добре са отчели, че влиянието им сред тукашното население не е кой знае какво. И има два начина да му се харесат на тва население - или да налеят много пари, или безплатно да се направи нещо, на което населението непременно ще се зарадва. Избрали са безплатното.
:thup:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10123
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6456 -: Юни 03, 2021, 19:49:29 »
Избрали са безплатното.

Да! Така е! Те не обичат да плащат. Всъщност не плащат там, където могат да минат метър. Но цялото им поведение в България показва точно това - демонстрация на власт. Все пак сме членове на ЕС, а Херото обикаля демонстративно министерства и служби да дава тон. не стига, че във всяко министерство си имат комисар, ами и това отгоре. Те, ако ни уважаваха, можеха да направят много повече тихомълком. Още повече, че България им е най-верния слуга. Дори украинците не могат да ни хванат за еша.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #6457 -: Юни 03, 2021, 19:50:58 »
Ся, Щатите добре са отчели, че влиянието им сред тукашното население не е кой знае какво. И има два начина да му се харесат на тва население - или да налеят много пари, или безплатно да направят нещо, на което населението непременно ще се зарадва. Избрали са безплатното
Възможно е. Но защо ме мъчи един смътен спомен, че Цветан Василев беше този, който сезира Щатския Държавен департамент за Пеевски и пръв обвърза Шиши със закона "Магницки"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23945
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6458 -: Юни 03, 2021, 19:52:07 »
Quote (selected)
Избрали са безплатното.
Нещо повече.
Активите на санкционираните се "замразяват", разбирай експроприират, поне сметките им в долари навсякъде по света.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Mr_Pitkin

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 44
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6459 -: Юни 03, 2021, 19:52:43 »
Не се хабете, Мустафа е обявил тръжна процедура за поръчка на още истребители с тайно наддаване и елементи на договаряне с потенциални клиенти.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6460 -: Юни 03, 2021, 19:53:09 »
Поне ще стане ясно какъв е бил приносът на секционните комисии за "успехите" на ГЕРБ по изборите.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8858
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6461 -: Юни 03, 2021, 19:54:15 »
Жал ми е за дебелото момче, руснаците го биха, американците го заплюха и публично се отрекоха от него, парите му се оказа че не са негови, където и по света да имаш пари, все са на американците. :lol:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23945
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6462 -: Юни 03, 2021, 19:56:59 »
Избирателната активност ще бъде по-ниска освен ако не се случи нещо голямо (не говоря за други санкционирани).
Процентно твърдите електорати ще натежат, ще загубят умните и кресливите щото еректиралите им единици ще щъкат на "моренце".
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8127
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6463 -: Юни 03, 2021, 20:00:48 »
За БСП пропускате един при това много съществен фактор. Това е партията която е най-близка до Президент Радев.
А това е много съществен фактор. Де факто тази година Радев ще печали на три пъти избори.
 
А за американцикте ..... интересното е че под удар са и "началниците".
КОето значи поне две неща. Първо че под корумпирани се разбира 100% ГЕРП. Те са у ЕНП и за тех са си затваляли очите.
Освен тва дойчофцете че требе сменят любимеца си. Сайбията дихит.
А
Шиши по видиму ще играе колатерал демидж КОето избощо не значи че нема ни изръсът с милиард за наследниците на Ершов, американците мразят да не се изпалняват съдебни решения.
« Последна редакция: Юни 03, 2021, 20:08:29 от 66 »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11289
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6464 -: Юни 03, 2021, 20:01:24 »
Quote (selected)
Избирателната активност ще бъде по-ниска
Ммм, я да питаме директно, Отврат, ти май не гласува на последните избори, а сега ще отидеш ли?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10123
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6465 -: Юни 03, 2021, 20:02:58 »
американците го заплюха и публично се отрекоха от него,

А, американците! Биби публично се отрече от него. Той е майстор на такива пируети. Целият този валс е шоо. Американците показват, че не стоят зад Бубу. ОК, ама защо така и пак с недомлъвки? Един политик, шеф на партия! Моят асс! Като си толкова принципен и безпристрастен - излез открито и кажи: Бойко Борисов е вземал подкуп от Черепа. Макар, че Черепа е прав - това не е подкуп, а рекет, такса спокойствие. Съвсем по мутренски.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #6466 -: Юни 03, 2021, 20:04:36 »
Само ДПС не прие оценката на САЩ.
За пореден път се доказва че в България има един български политик и това е Ахмед Доган.
Много жалко за нас!

Доган няма избор. Това е единствената възможна позиция за ДПС към момента.

американците го заплюха и публично се отрекоха от него,
А, американците! Биби публично се отрече от него. Той е майстор на такива пируети. Целият този валс е шоо. Американците показват, че не стоят зад Бубу. ОК, ама защо така и пак с недомлъвки? Един политик, шеф на партия! Моят асс! Като си толкова принципен и безпристрастен - излез открито и кажи: Бойко Борисов е вземал подкуп от Черепа. Макар, че Черепът е прав - това не е подкуп, а рекет, такса спокойствие. Съвсем по мутренски.

А ти какво очакваш - да има нов Трайчо Костов? Няма да има.
Иначе, e ясен политическият интерес на американците от едно - поне повърхностно почистване. Иначе прекалено много боклук затлачва колелцата, които движат системата. 
« Последна редакция: Юни 03, 2021, 20:18:58 от Бонго »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23945
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6467 -: Юни 03, 2021, 20:06:20 »
Черепа хубаво си хортува за рекет ама:
Quote (selected)
Напомням и че НК съдържа разпоредбата на чл. 306 НК, която гласи, че “не се наказва онзи, който е предложил, обещал или дал подкуп, ако е бил изнуден от длъжностното лице, … да стори това и ако незабавно и доброволно е съобщил на властта”", пише Божков.

В неговия случай нито незабавно, нито доброволно а след много години и едва като се опитаха да го изядат.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10123
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6468 -: Юни 03, 2021, 20:07:05 »
Отврат, ти май не гласува на последните избори, а сега ще отидеш ли?

Не и не. Няма за кого да гласувам. Не мога да избирам либерали. Аз изпълних своя дълг - тиранът падна. Сега ще се оттегля да си пиша мемоарите.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6469 -: Юни 03, 2021, 20:07:19 »
Де факто тази година Радев ще печали на три пъти избори.
Първото печалене през април ли е било?  :smokin:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8858
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6470 -: Юни 03, 2021, 20:07:35 »
излез открито и кажи: Бойко Борисов е вземал подкуп
Нещата в англосакската дипломация не се казват направо, грозно е някак, това да не ви е Хрушчов. Ще те прецакат жестоко, но ще го кажат да изглежда джентълменски, джентълмен се превежда като нежен мъж. :lol:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6471 -: Юни 03, 2021, 20:08:15 »
За БСП пропускате един при това много съществен фактор. Това е партията която е най-близка до Президент Радев.

...която партия отказа безусловно да го подкрепи за изборите есента?

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8858
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6472 -: Юни 03, 2021, 20:09:43 »
не се наказва онзи, който е предложил, обещал или дал подкуп, ако е бил изнуден от длъжностното лице, … да стори това и ако незабавно и доброволно е съобщил на властта
Не се наказва, но ако се забавиш,  не значи че не е рекет, рекет си е от всякъде.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6473 -: Юни 03, 2021, 20:10:01 »
За БСП пропускате един при това много съществен фактор. Това е партията която е най-близка до Президент Радев.
А това е много съществен фактор. Де факто тази година Радев ще печали на три пъти избори.
На БСП много й се иска да изглежда така. Обаче Радев не е съгласен, ми се струва. И правилно.

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #6474 -: Юни 03, 2021, 20:10:28 »
...която партия отказа безусловно да го подкрепи за изборите есента?

А, подкрепи го. Веднага след парламентарните.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11289
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6475 -: Юни 03, 2021, 20:11:16 »
Quote (selected)
А за американците ..... интересното е че под удар са и "началниците".
Тва и мен ем ме притеснява, ем не толкос.
Притеснява ме, щото да посегнат на веруюто си "боклук, ама наш боклук"...или нещо такова беше, си е тревожно, нещо не се връзва.
Не толкос, щото мустафата спомняте ли си ко рече за протестите миналото лято?
Изцепи се, че гражданите на БГ имат право да протестират ...бла...бла...бла...и тогава некои зеха, че рекоха - край! Утече!
Ама се оказа, че не е важно кво се говори по полегналите медии, а по големите кабинети.
Ще си позволя прогноза - човекът от властта, който бил корумпе ще излезе каракачанката.
Ем не толкова дребна риба, ем безполезна, ем е ясно за кво - то си се знаеше и тук - БГ документите.
Се нещо де, ше налеят вода в мелницата работеща за натирване на каскета.
Берекет версин!
 :notworthy:
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10123
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6476 -: Юни 03, 2021, 20:11:58 »
В неговия случай нито незабавно, нито доброволно а след много години и едва като се опитаха да го изядат.

Еее! Всеки си пази бизнеса. Всеки иска да го развива. Кой ще откаже такова предложение? Какво да съобщава? Нали съобщи! Може да е късно, но съобщи. И кво стана? Да не мислиш, че ако беше съобщил тогава нещо щеше да стане?

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6477 -: Юни 03, 2021, 20:12:59 »
ВУТРИ МЪН!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8127
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6478 -: Юни 03, 2021, 20:13:10 »
Първото печалене през април ли е било?  :smokin:
Да. При това с квалифицирано мнозинство. Ка викаше Бочко, кат шкембе у дувар ли беше  :smokin:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #6479 -: Юни 03, 2021, 20:13:21 »
А, подкрепи го. Веднага след парламентарните.

Да, но преди тва се опита да бъде уклончива...Което той едва ли ще забрави...