Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 22:14:04

Автор Тема: Re: А Той рече: Тогава отдавайте Кесаревото на Кесаря, а Божието на Бога.  (Прочетена 2064 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
AnonimusBG не трябва да се вързваме на Фирмин.
Той е от хората със специален талант и лопатка да настъпи ефекта е като от мотика. Щом му харесва защо да го лишаваме от блаженство. :t0328:

Отрепко жалка, половината ми клас, по едно или по друго време, е работил за Янчеви. Мислиш ли, че, познавайки ги от 40 години, не знам достатъчно, за да мога да ти напиша есе за слабостите им - в дълбочина и развитие?

Но пък, надявам се, ти си постигнал и направил в живота си повече от тях. Току виж и на теб някой направил "реклама". Или пък, щото си "честен предприемач", доколкото разбирам, няма ни един да рече нещо лошо за теб като работодател или бизнес партньор? Сериозно?  ???

Е, аз реших да ги спомена като пример за успели хора, занимаващи се с производство. Тук. Не аз съм писал статия за тях, използвал съм я за илюстрация. На теб обаче, защото си това жалко  :pissed-891:, което си, ти дойде благ мехлем, че някой някъде е споделил лошо за тях. И то да уязвиш мен, комплексар жалък. Щото тях ти, навярно, не познаваш.

И проблемът не е, че ти си, повтарям едно жалко  :pissed-891:. Проблемът е, че в тази страна сте много, повече, отколкото тя може да понесе - некъдърни, но завистливи за качествата и успеха на други. Затова и спасяваме децата си от вас. Защото не там, тук те са немили-недраги. Понеже трудно им прощавате моженето.

AnonimusBG

  • Гост
AnonimusBG не трябва да се вързваме на Фирмин.
Той е от хората със специален талант и лопатка да настъпи ефекта е като от мотика. Щом му харесва защо да го лишаваме от блаженство. :t0328:

Отрепко жалка, половината ми клас, по едно или по друго време, е работил за Янчеви. Мислиш ли, че, познавайки ги от 40 години, не знам достатъчно, за да мога да ти напиша есе за слабостите им - в дълбочина и развитие?

Но пък, надявам се, ти си постигнал и направил в живота си повече от тях. Току виж и на теб някой направил "реклама". Или пък, щото си "честен предприемач", доколкото разбирам, няма ни един да рече нещо лошо за теб като работодател или бизнес партньор? Сериозно?  ???

Е, аз реших да ги спомена като пример за успели хора, занимаващи се с производство. Тук. Не аз съм писал статия за тях, използвал съм я за илюстрация. На теб обаче, защото си това жалко  :pissed-891:, което си, ти дойде благ мехлем, че някой някъде е споделил лошо за тях. И то да уязвиш мен, комплексар жалък. Щото тях ти, навярно, не познаваш.

И проблемът не е, че ти си, повтарям едно жалко  :pissed-891:. Проблемът е, че в тази страна сте много, повече, отколкото тя може да понесе - некъдърни, но завистливи за качествата и успеха на други. Затова и спасяваме децата си от вас. Защото не там, тук те са немили-недраги. Понеже трудно им прощавате моженето.

За последно.
Не си ми интересен.
Колкото и да си мислиш че си велик.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23482
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Отрепко жалка, половината ми клас, по едно или по друго време, е работил за Янчеви. Мислиш ли, че, познавайки ги от 40 години, не знам достатъчно, за да мога да ти напиша есе за слабостите им - в дълбочина и развитие?

Поработили па спрели.
Значи знаеш и за слабостите, ама ако мине.
То така и със стамбулската, с детската, със съселите едно знаеш друго пишеш.
Колко типично! :too_happy-1067:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Работил съм за капиталисти, в производството и не само. Да не се заричам, но не мисля да повторя.
Спри да си завираш лопата в тъмни доби бре служителю държавен.
Вярно е че държавен служител е синоним на тъпанар тип идиот, но ние го знаем и без твойта реклама.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Работил съм за капиталисти, в производството и не само. Да не се заричам, но не мисля да повторя.
Спри да си завираш лопата в тъмни доби бре служителю държавен.
Вярно е че държавен служител е синоним на тъпанар тип идиот, но ние го знаем и без твойта реклама.

Аз съм държавен служител. И не мисля, че съм тъпанар тип идиот. От друга страна, ти не си държавен служител. Но че си тъпанар тип идиот е очевадно и без реклама. И даже без да ти завирам лопатата, че да проверя безпросветието ти. Следователно, не това е критерият.  8)

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Аха...подушвах аз нещо, Дания...

- Благородно завиждам, но за всеки случай да уточня, не и за Постоянното присъствие.
 :firefrog: