Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 23:15:20

Автор Тема: Лето 2020. Прокуратура, НСО, скандали, арести, протести …  (Прочетена 72324 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост

А Памфуций и Sine_metu са най-читавите коментиращи там – поне според мен … :nuts:
Наистина. Оказа се, че със Sine_metu сме били по едно и също време в Москва и сме живели на съседни улици. Преди 2 седмици "се запознахме" с истинските си самоличности. Сериозен мъж.
Защо не го поканиш?
За бонго съжалявам, дълго време го кандардисвах, прописа тук но бързо се оттегли, жалко.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Регистриран е даже тук.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Ако Валери Симеонов се съгласи, ще има предсрочни избори, но е труден за убеждаване, познавам го от 35 години, останалите вече са клекнали.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил

 Защо не го поканиш?
За бонго съжалявам, дълго време го кандардисвах, прописа тук но бързо се оттегли, жалко.
Защо не. Ще опитам. За бонго и аз съжалявам. Двама-трима тук му влезнаха твърде остро с бутонките и той се засегна.
« Последна редакция: Август 07, 2020, 16:37:07 от Bacho Кольо »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Няма как Борисов да оцелее до края на мандата
Подкрепата за "Има такъв народ" на Слави Трифонов е повече емоционална и не означава, че ще се реализира на избори, смята социологът Добромир Живков

https://www.segabg.com/category-observer/nyama-kak-borisov-da-ocelee-kraya-na-mandata
Според мен трезв поглед върху настоящето.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Няма как Борисов да оцелее до края на мандата
Подкрепата за "Има такъв народ" на Слави Трифонов е повече емоционална и не означава, че ще се реализира на избори, смята социологът Добромир Живков

https://www.segabg.com/category-observer/nyama-kak-borisov-da-ocelee-kraya-na-mandata
Според мен трезв поглед върху настоящето.

И аз мисля така, но със следните две забележки – като втората е по отношение на теб!

Първо – за Слави Трифонов и неговата партия. Вярно е, че подкрепящите го са емоционални, тъй като са преди всичко млади хора. Разбирай младите хора от площадите – "по света и у нас"! които са донякъде МНОГОБРОЙНИ!  :way_to_go-1308:

А колкото до теб, ти съвсем услужливо по отношение на себе си, си пропуснал едно мнение на автора, което гласи:

Quote (selected)
"Демократична България" е политическата сила, при която отчитаме много сериозен растеж.
Що тъй?! :b0230:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
"Демократична България" е политическата сила, при която отчитаме много сериозен растеж.

Не съм.
От "0" лесно се расте даже вече могат да хванат социолозите че преди бяха невидими. :t0328:
Ето:
Един Ристю.
После идва и знамето и стават двама.
Резултата е +100%
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: Джиджи
пропуснал си едно мнение на автора, което гласи:
"Демократична България" е политическата сила, при която отчитаме много сериозен растеж

А ти тая глупост на "умнокрасивия" автор как ще я коментираш:
"БСП е прекият губещ. Отговорът е в действията на партията в парламента, които бяха имитация на опозиция"

:icon_idea:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Цитат на: Джиджи
пропуснал си едно мнение на автора, което гласи:
"Демократична България" е политическата сила, при която отчитаме много сериозен растеж

А ти тая глупост на "умнокрасивия" автор как ще я коментираш:
"БСП е прекият губещ. Отговорът е в действията на партията в парламента, които бяха имитация на опозиция"

:icon_idea:

Аз лично не бих направила подобна корелация ...  :bigok:
Но и не бих използвала епитети по отношение на афтора!!! :loser:
« Последна редакция: Август 08, 2020, 10:18:05 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
А преди малко попаднах случайно на любимата ми тема за "джуджетата" ...

Enjoy!

Quote (selected)
Осемте джуджета, част 3
https://www.youtube.com/watch?v=u1gG19CkpUI

Щото от доста доста време насам се доказва непрекъснато, че точно там е заровено кучето. :light_bulb-1377:

P.S. И ако през декември 2015 г. BOEKO не беше излъгал РИСТЮ за съдебната реформа, можеше в момента и протести да няма!!!

Тъй като, както обичаше да казва Моника Маковей:

Quote (selected)
Оправете си първо СЪДЕБНАТА СИСТЕМА.

След което тя "сама" ще оправи всичко!!!
:way_to_go-1308: :raise_the_roof-1045:  :way_to_go-1308:
« Последна редакция: Август 08, 2020, 10:38:22 от Джиджи »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: Джиджи
пропуснал си едно мнение на автора, което гласи:
"Демократична България" е политическата сила, при която отчитаме много сериозен растеж
А ти тая глупост на "умнокрасивия" автор как ще я коментираш:
"БСП е прекият губещ. Отговорът е в действията на партията в парламента, които бяха имитация на опозиция"
:icon_idea:
Аз лично не бих направила подобна корелация ... 
Но и не бих използвала епитети по отношение на афтора!

Демек ще се ослушаш и ще се направиш на неразбрала.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Цитат на: Джиджи
пропуснал си едно мнение на автора, което гласи:
"Демократична България" е политическата сила, при която отчитаме много сериозен растеж
А ти тая глупост на "умнокрасивия" автор как ще я коментираш:
"БСП е прекият губещ. Отговорът е в действията на партията в парламента, които бяха имитация на опозиция"
:icon_idea:
Аз лично не бих направила подобна корелация ... 
Но и не бих използвала епитети по отношение на афтора!

Демек ще се ослушаш и ще се направиш на неразбрала.

Няма даже и да се ослушам, щото тоя афтор изопщо не ме интересува ...

Интересува ме "авторката" на двете изречения, които съм осветила в тъмночервено по-горе. :lightbulb_idea-1364:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
И в небеснокафяво да ги оцветиш, и в тревнооранжево - все са си празни клишета.
Класически евроатлантически празноговор.
 8)
« Последна редакция: Август 08, 2020, 16:53:34 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
И в небеснокафяво да ги оцветиш, и в тревнооранжево - все са си празни клишета.
Класически евроатлантически празноговор.  8)

Кое? Това, дето е рекла Кьовеши ли?
Толкоз ти разбира тиквата!!!  :m0955:
« Последна редакция: Август 08, 2020, 17:28:42 от Джиджи »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
И в небеснокафяво да ги оцветиш, и в тревнооранжево - все са си празни клишета.
Класически евроатлантически празноговор.  8)
Кое? Това, дето е рекла Кьовеши ли?
Толкоз ти разбира тиквата!

И Кьоравеши, и цялата евроатлантическа, дърдореща по шаблон, лъжлива сган  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Борисов е наказание за нашите грехове
« Отговор #435 -: Август 08, 2020, 19:12:33 »
Quote (selected)
Имам чувството, че на някакво друго равнище, зад гърба на актива, Бойко Борисов вече води друг дебат – води разговор за условията на оставката. Затова говори за различни варианти, при които може да има оставка. Вчера за оставката се говореше като за нещо крайно нежелано, но възможно. Във всички досегашни случаи, когато Борисов общуваше с „мисирките“ и „тулупите“ оставката беше просто пример за нещо, което не може да се състои, няма как да се случи.
https://pogled.info/avtorski/Valentin-Vatsev/borisov-e-nakazanie-za-nashite-grehove.119064
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Борисов е наказание за нашите грехове
« Отговор #436 -: Август 08, 2020, 19:40:55 »
https://pogled.info/avtorski/Valentin-Vatsev/borisov-e-nakazanie-za-nashite-grehove.119064

Валентин Вацев е мноо умно копеле!  :way_to_go-1308:
Познавам го от АОНСУ, където съм му превеждала както на лекции, така и лично ...  :yes-1289:
« Последна редакция: Август 08, 2020, 19:47:48 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
А преди малко попаднах на нещо доста интересно /поне за мен!/, което показва, че ПРОТЕСТИТЕ започват да изваждат от бърлогите им даже и ГЛИГАНИТЕ!!! :aplause:

Quote (selected)
Доган разговаря с протестиращи, прати им сладолед
Протестна проява ще има днес и на Алепу
08 Авг. 2020

Почетният председател на ДПС Ахмед Доган се показа на оградата на сарая си в парк "Росенец", където проведе импровизиран разговор с протестиращите. От излъчването на живо се чува само, че Доган отговаря кратко на въпросите с "да" и "добре", включително и на въпрос: "Ще махнете ли Борисов и Гешев?"

"Желая ви успех", заяви той накрая, помаха на протестиращите и се прибра в дома си. След това им изпрати и кошница със сладоледи.


В момента на плажната ивица пред сарая се провежда проява със заглавие “Догансарай бийч фестивал”. Мотото е “Искаме Доган да уволни Борисов”. Група граждани събират камъни, с които да построят кула и забият българското знаме. Издигнат е и голям транспарант, на който пише „Оставка Борисов!". Засега хората са малко.

За тази вечер протест е планиран и до стената-хотел на Алепу.
Където ще се събират камъни, за да се изпише с тях „Оставка“. Инициативата е подкрепена от организациите „Правосъдие за всеки“, „За да остане природа в България“, „Да запазим Корал“, „Бетономорие“ и др.

https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/dogan-razgovarya-protestirashti-prati-im-sladoled?page=1
:0008: :0005:

Ииии …  :t1813:

Quote (selected)
Попитали радио Ереван:

- Кога Бойко Борисов ще си подава оставката?

Радиото отговорило:

- Ние в личните планове на Ахмед Доган и Делян Пеевски не се бъркаме.


No comment
« Последна редакция: Август 08, 2020, 20:11:56 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Поредно доказателство че в България има един жив политик и:
- ТОЙ се казва.......
- Неговото име е......

Добавям да не стане някакво объркване- не е РистЮ.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
 :giggle-3307:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Поредно доказателство, че в България има един жив политик и:
- ТОЙ се казва.......
- Неговото име е......

Добавям да не стане някакво объркване - не е РистЮ.

Вальо Вацев ли?  :t2017:

И със сигурност не е само той. Ама пусти МУТРИ ...  :sniperer: :m1313: :animated-smileys-stargate-015
А да не е случайно Доган?!  :b0707:
« Последна редакция: Август 08, 2020, 20:28:16 от Джиджи »

AnonimusBG

  • Гост
Поредно доказателство, че в България има един жив политик и:
- ТОЙ се казва.......
- Неговото име е......

Добавям да не стане някакво объркване - не е РистЮ.

Вальо Вацев ли?  :t2017:

И със сигурност не е само той. Ама пусти МУТРИ ...  :sniperer: :m1313: :animated-smileys-stargate-015
А да не е случайно Доган?!  :b0707:

Вацев не е ли политолог ли, анализатор ли или нещо такова?
Политик май е нещо друго?

Иначе Доган при всичките му плюсове и минуси  си е политик.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Поредно доказателство, че в България има един жив политик и:
- ТОЙ се казва.......
- Неговото име е......

Добавям да не стане някакво объркване - не е РистЮ.

Вальо Вацев ли?  :t2017:

И със сигурност не е само той. Ама пусти МУТРИ ...  :sniperer: :m1313: :animated-smileys-stargate-015
А да не е случайно Доган?!  :b0707:

Вацев не е ли политолог ли, анализатор ли или нещо такова?

Да, нещо такова. И аз вече не помня какво точно беше, щото БЕШЕ ОТДАВНА. Но е мноо добър!!! :way_to_go-1308:

Quote (selected)
Иначе Доган при всичките му плюсове и минуси  си е политик.

И тук си прав! Но някак си не мога да изрека членоразделно, че Доган е нашИЯТ политик.   :sad-3295:
« Последна редакция: Август 08, 2020, 20:56:53 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Доган не е НАШИЯТ, но на фона на другите е като бог или поне първи жрец на политиката.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Доган не е НАШИЯТ, но на фона на другите е като бог или поне първи жрец на политиката.

Yes, Sir!  :way_to_go-1308:

А аз тая вечер почнАх нещо много да козирувам, затуй е по-добре да си лягам ...  :m1728:

Quote (selected)
Приспивна песен /Brahms' Lullaby/
https://www.youtube.com/watch?v=smJ7KKsqPX0
   :love_song-1086:
« Последна редакция: Август 08, 2020, 21:22:37 от Джиджи »

AnonimusBG

  • Гост
При всичките му кусури на Доган, не може да се отрече че благодарение на него в БГ не се получи като в Босна и Херцеговина.
Сценарии май е имало. Голяма тайна е кой, как, защо и т.н.

Отделна тема е че с Ердоган нещо не мелят брашно.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Отделна тема е че с Ердоган нещо не мелят брашно.

Имаше приказка че него и Пеевски не ги допускат до територията на Турция.
Втория за контрабанда на цигари докато владееше Булгартабак.
Ердоган е  ислямист, Доган е светско мекере много далеч от религията за това и не се харесват.
Приказките за етническия мир са изцяло изсмукани от пръстите на нашия.
Така успява да пази етноса в състояние на "страхуване" и се възползва от тях като роби.
Жалко че има българи дето го хвалят за тази му дейност.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
При всичките му кусури на Доган, не може да се отрече че благодарение на него в БГ не се получи като в Босна и Херцеговина.
Да, но това беше преди 30 години!!! :light_bulb-1377:

Но въпреки всичко, продължава – гадината му с гадина! – до ден днешен да свири на тънката струна "ЕТНИЧЕСКИЯ МОДЕЛ" и "ЕТНИЧЕСКИЯ МИР", с което прекали отдавна и отвсякъде!  :nuts:

Стана "хидроинженер", построѝ си необезпокояван от никого Сарая, заграби ТЕЦ "Варна", а сега заграбва и части от морския бряг, който е публична държавна собственост!!!
Да продължавам ли?! :t0116:

Не. Мисля, че е по-добре да си лягам ...  :D
« Последна редакция: Август 08, 2020, 21:45:55 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Ако в ГЕРБ имат малко чувство за самосъхранение, ще му помогнат да го направи и ще отидат на предсрочни избори с високата амбиция да бъдат една от двете първи партии, което ще ги остави в играта. След осем месеца това съвсем няма да изглежда толкова вероятно, а Слави Трифонов ще определя дневния ред в политиката. Днешното дъно ще ни се види плитчина. Бойко Борисов трябва веднага да бъде унищожен политически, за да живее ГЕРБ. Дотам се докараха онези, които довчера ни разправяха, че без него България била загубена.
https://glasove.com/categories/komentari/news/bojko-borisov-tryabva-vednaga-da-byde-unishtozhen-politicheski-za-da-zhivee-gerb
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Фандъкова: Промяната е неизбежна. Моят “старомоден” призив е да се спазва закона
....
Промяната, която се иска, с енергията на хиляди млади хора всяка вечер, е неизбежна. И политици от целия политически спектър вече го знаят.
https://glasove.com/categories/novini/news/fandykova-za-blokadite-moyat-staromoden-priziv-e-da-se-spazva-zakona

Сам, изоставен под магнолията Баце ще чака Доган и Пеевски да му го ... с 200 за недовършените ангажименти.
Цвъки ще излезе голям късметлия, може и АБПБорисов да се докара.
« Последна редакция: Август 08, 2020, 22:22:27 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Quote (selected)
"Бойко Борисов трябва веднага да бъде унищожен политически"

В тия среди предпочитат по-прости видове унищожение  :icon_idea:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Памфуций и Sine_metu - и двамата ги уважавам също. И дължа сериозно извинение на Бонго, защото един от тези с бутонките, бях аз. Посипвам си главата с пепел и му се извинявам истински. Въпреки, че никога не мога да приема джендърастията и всякаквите други нео-либерални гадости! Но и той е направил положително отръскване от някоя и друга догма. Бих се радвал и двамата да са тук - те са много сериозни хора.

Напоследък либерал-фашизъма е тръгнал в атака. Даже А. Дугин е шкартиран от ю-тубето и гугъла?! Тук подробно http://paideuma.tv/video/liberalnyy-totalitarizm#/?playlistId=0&videoId=0 - просто нямам думи...

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Памфуций и Sine_metu - и двамата ги уважавам също. И дължа сериозно извинение на Бонго, защото един от тези с бутонките, бях аз. Посипвам си главата с пепел и му се извинявам истински. Въпреки, че никога не мога да приема джендърастията и всякаквите други нео-либерални гадости! Но и той е направил положително отръскване от някоя и друга догма. Бих се радвал и двамата да са тук - те са много сериозни хора.

Напоследък либерал-фашизъма е тръгнал в атака. Даже А. Дугин е шкартиран от ю-тубето и гугъла?! Тук подробно http://paideuma.tv/video/liberalnyy-totalitarizm#/?playlistId=0&videoId=0 - просто нямам думи...
Защо не му пишеш? фон Госингер ще подскаже дали контактите му тук са актеални.
Аз също по каналите на тихата дипломация ще се опитам пак да го убедя, да видим...

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Фандъкова: Промяната е неизбежна. Моят “старомоден” призив е да се спазва закона
....
Промяната, която се иска, с енергията на хиляди млади хора всяка вечер, е неизбежна. И политици от целия политически спектър вече го знаят.
https://glasove.com/categories/novini/news/fandykova-za-blokadite-moyat-staromoden-priziv-e-da-se-spazva-zakona

Сам, изоставен под магнолията Баце ще чака Доган и Пеевски да му го ... с 200 за недовършените ангажименти.
Цвъки ще излезе голям късметлия, може и АБПБорисов да се докара.

За останалото си прав. Но не леж' на мутрафона Цвъки.  :D

Тъй като на едни избори и СлаФчо, и МаяМа, па и Ристю /защо пък не?!/ ше докарат доста по-прилични резултати от бившата подлога на баш МУТРАТА ...  :t2017:

А като отколешен жълтопаветник, аз си запазвам правото да гласувам за единия от тях.
Остава ТИ да познаеш за кого ше гласувам АЗ …   :b0230:


« Последна редакция: Август 09, 2020, 10:30:02 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Quote (selected)
Тъй като на едни избори и СлаФчо, и МаяМа, па и Ристю /защо пък не?!/ ше докарат доста по-прилични резултати от бившата подлога на баш МУТРАТА ...
Мутрата си отива, проблема остава.
Ще има рестарт на олигархичните зависимости, някой ще изчезнат ще се появят други.
Базата - завладяна от Доган и Шиши остава, ще се надгражда с нови мюрета.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Мутрата си отива, проблема остава.
Ще има рестарт на олигархичните зависимости, някой ще изчезнат ще се появят други.
Базата - завладяна от Доган и Шиши остава, ще се надгражда с нови мюрета.
:finger:
Да обяснявам ли защо този път това не може да се случи?!  :t0112:

Quote (selected)
Защото тези млади хора по площадите и магистралите у нас, а и в редица градове по света /където вече са се надигнали и те!/ искат да останат или да се върнат да живеят в България.

Но не сред нови олигархични зависимости или сред нови мюрета
!!!
Капиш?! :m0955:
« Последна редакция: Август 09, 2020, 10:53:23 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
СлаФчо, и МаяМа, па и Ристю
Точно тия тримата имат "експертиза" съпоставима с тази на само едно Лили от ГЕРБ
Ако ще сменяме Лъчо Мозъка и Томито със сценаристите на Слави единствената полза ще е че те са по-ведри физиономии.
Вместо Гьоте ще цитират Паулу Коелю за радост на по-добрата част от електората.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
СлаФчо, и МаяМа, па и Ристю
Точно тия тримата имат "експертиза" съпоставима с тази на само едно Лили от ГЕРБ
Ако ще сменяме Лъчо Мозъка и Томито със сценаристите на Слави единствената полза ще е че те са по-ведри физиономии.
  :finger:

Днес май ми е тръгнало на "среден пръст", а и на теб, дарлинг ... :D Защото пак не позна!!!

А не позна, тъй като в разсъжденията си прескачаш винаги първия етап, което ти пречи да стигнеш до адекватно заключение! В случая – ЖОКЕР:

Сравни първо експертизата на горните трима с "експертизата" на BOEKO, за да не продължаваш да се препъваш по пътя си.  :stumble-2155:
« Последна редакция: Август 09, 2020, 11:35:05 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
"експертизата" на BOEKO всички я виждаме.
При посочените от теб "личности" ще четем и епикризи.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
"експертизата" на BOEKO всички я виждаме.
При посочените от теб "личности" ще четем и епикризи.
Надай се!!!  :mooning-448: :crazy-2239: :b0315:

N.B. И да не се дразни Администрацията:

Отдавна имаме уговорка /мога да я намеря веднага!/, че 2 малки/2 средни емотикона = 1 голям

Така че, не съм си превишила квотата ...
« Последна редакция: Август 09, 2020, 11:33:40 от Джиджи »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
В 5:00 часа нови протестиращи скочиха срещу присъствието на Мая Манолова и стартираха нецензурни лозунги срещу БКП. Тя се опита да обясни, че отишла като гражданин.
http://epicenter.bg/article/31-vi-den-/224229/2/0
 :smokin:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
Нищо чудно вътрешното напрежение сред протестиращите кой да води бащина дружина да му изиграе лоша шега. Факт е обаче, че там все по-малко се мяркат представители на левицата и на БСП, както и на редови граждани, непринадлежащи към ничия политическа орбита.

Разделението с "Отровното трио" пък е факт още преди "отлюспването" на Мая Манолова. И пролича, че цялата последна седмица между двата лъча протестиращи в столицата има напрежение. Протестърите около ДБ се барикадираха на "Орлов мост", а Хаджигенов, Минеков и Бабикян - на фонтана пред президентството. Много фенове на Христо Иванов недоволстват в социалната мрежа как тъй се получило, че на протестите идват "червени отломки", а "триото" им яхнало протеста, след като стартът му е бил даден с акцията с лодката на лидера на "Да,България" в Росенец.
https://dariknews.bg/v-snimki/raznoboj-na-barikadite-db-goni-maia-manolova-snimki-23558/10

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Това е добра новина, щом има кандидати да яхнат протеста занчи има потенциал в него. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Quote (selected)
В 5:00 часа нови протестиращи скочиха срещу присъствието на Мая Манолова и стартираха нецензурни лозунги срещу БКП. Тя се опита да обясни, че отишла като гражданин.
http://epicenter.bg/article/31-vi-den-/224229/2/0
 :smokin:
Успял си да го представиш по-изманипулирано и от сайта, който цитираш, поздрави! Так держать!
Вечна слава (и власт) на Мутрата и ОПГ-то!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Quote (selected)
В 5:00 часа нови протестиращи скочиха срещу присъствието на Мая Манолова и стартираха нецензурни лозунги срещу БКП. Тя се опита да обясни, че отишла като гражданин.
http://epicenter.bg/article/31-vi-den-/224229/2/0
 :smokin:

е, и?
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил

Quote (selected)
Много фенове на Христо Иванов недоволстват в социалната мрежа как тъй се получило, че на протестите идват "червени отломки", а "триото" им яхнало протеста, след като стартът му е бил даден с акцията с лодката на лидера на "Да, България" в Росенец.

Ето за това ще страдат. Да им имам манията за величие на тези от „Да, България“.
the lamers club honourable member …

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Стана ми интересно и споделям. Сега има три барикади, всяка от които вече скарана с другите. На Орлов мост - Христо Иванов, протестна мрежа и прочие, т. нар. трио се е изнесло на барикадата пред президентството, а Мая Манолова и сие са пред Ректората.
А даже още не е дошло време да се редят листи за избори.  :smokin:

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Сега очакваме работата да стигне до бой.
Кой е най и кой по от него!!!
Трагична работа, щом сме я докарали до тъмносините...

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Стана ми интересно и споделям. Сега има три барикади, всяка от които вече скарана с другите. На Орлов мост - Христо Иванов, протестна мрежа и прочие, т. нар. трио се е изнесло на барикадата пред президентството, а Мая Манолова и сие са пред Ректората.
А даже още не е дошло време да се редят листи за избори.  :smokin:
На този фон радвам се, че вашите са единни!
ТПК „Попекинска“ няма да бъде разцепена от някой си Цецо, например. Разцепването е дадено само на Него, така да се каже. С двеста.
Винаги верни на Партията!
Или поне докато не ни изгонят. Но: изгонят ли ни, ще мирише, и ще горчи като отрова.
Представям си например бъдещото издание на „Мемоарите на една председателша“.
Хм, що пък само една?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Премиерът Бойко Борисов качи снимка във Фейсбук след няколко дневно мълчание. "Домът е там, където те се усмихват. Винаги е добре да си поговориш с дете, най-верните решения идват от тях. Време за техните усмивки и моите решения!", написа министър-председателят.
https://glasove.com/categories/novini/news/borisov-pusna-snimka-s-vnucite-si-vreme-e-za-tehnite-usmivki-i-moite-resheniya
Дано внуците са по-разумни от дедо си и да Му дадат правилно решение.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
« Последна редакция: Август 14, 2020, 05:09:23 от Kole »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Елементарни опити за манипулация. Ще се хванат само пенсионирани калинки с бастуни.

Това обаче НЕ Е за калинки с бастуни ...

СМЕХ в … кочината …

Quote (selected)
Страх в кочината
За да останат на власт, управляващите използват и морков, и тояга
09 Авг. 2020

https://www.segabg.com/category-video/strah-kochinata
  C:-) :0008: C:-)
« Последна редакция: Август 09, 2020, 20:53:36 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Ушите ли ме лъжат?! Мисля, че не!!! #DanceWithMe No 2?!  :yes-1289:

Вувузели и шествие, което минава в момента по "Цариградско шосе" покрай "Плиска"!!! :0008: :0005:

Доколкото виждам през гъстите дървета пред вкъщи, шосето е разчистено, няма движение ...

Но има звуци на велзевули и присветкащи светлини!!! :0014: C:-) :0014:
« Последна редакция: Август 10, 2020, 00:43:14 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Пардон, от много приказки забравих за днешната карикатура на Комара, щото вече стана УТРЕ ...




Този човек е невероятен, просто е гениален!!! И съм сигурна че ...  :D
Впрочем, за Комара не мога да бъда сигурна в нищо. ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ !!! :b0302:
« Последна редакция: Август 10, 2020, 01:46:08 от Джиджи »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Това е доста интересно, бившия депутат от НДСВ Димитър Ламбовски, шушне на председателя на "Да, България" Христо Иванов: "Значи, изключил съм си телефона, защото тоя се е обадил на Маджо", започва да разказва той, но Иванов го прекъсва с думите "Чакай сега, че правим лайф". Следва нов опит за съобщаване на новината: "Само да ти кажа, обадил се на Маджо...". Иванов го скастря с "Шшшт" и му дава знак с ръка, че обсъждането на подобни неща е неподходящо.

https://www.youtube.com/watch?v=yxFieluqi60&feature=youtu.be

Гледайте видеото, докато не е изчезнало.

И може аз ще се окажа прав, че всичко е една пунта мара, за стадото.
Вие си ги избрахте!

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Ако това е вярно (вероятно е), нещата започват да си идват на място, за Бойкикев положението не е розово.

Странно е и неговото оправдание, без никой да го е искал, странно.
Чакам оня генерал да се обади.

Струва си да го запомним и малко по-късно дообсъдим.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Сачева обясни на безработните как да правят бизнес с обезщетенията си
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/sacheva-obyasni-na-bezrabotnite-kak-da-pravyat-biznes-obezshteteniyata-si

Quote (selected)
В Закона за насърчаване на заетостта е предвидена възможност безработните лица да вземат накуп цялото дължимо обезщетение за безработица, което да послужи като стартов капитал, разясняват от екипа на министър Деница Сачева.

Сит на гладен не вярва.
Какво ще ядат докато почнат да развиват "бизнес" - поредната сергия за зеленчуци?
Това недоразумение си мисли че хората получават заплата или обезщетение за да си го спестяват за черни дни а живеят с "други" грантове от НПО или корупция.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
тва мнение на дружинната не знам как да го определя. топлинен удар? или толко си може, те от бившето сдс все са разни минус вариации?
Quote (selected)
Съставянето на служебно правителство е в разрез с това, което имаме в нашата Конституция. В момента виждаме, че това е част от проблема за разсичане на конфликта между институциите и протестиращите, заяви в интервю за БНР проф. Екатерина Михайлова, преподавател по конституционно право в НБУ, политик в годините на прехода.

Тя подчерта, че е убеден привърженик на парламентарната демокрация и парламентарното управление.

„Служебното правителство е изкуствена конструкция, която липсва в почти всички конституции, ползвани като основа за правенето на нашата. То е с предназначението да подготви предсрочни парламентарни избори, но това е правителство, което има всички правомощия като редовното, но при него липсва възможността за контрол. Единственият, който може да го контролира, е президентът... Институтът на служебното правителство създава напрежение, а не решава проблеми“, обясни Михайлова.

Според нея най-важното за едни избори е да има емоция, която да доведе избирателя до урните и то много хора до урните, като така купеният вот ще потъне.

По повод протестите проф. Михайлова посочи, че са налице две права – това на придвижване и това на събрание и манифестации.

„И двете права могат да бъдат ограничавани… Според практиката на Европейския съд по правата на човека се казва, че правото на политическите права се ползва с висока подкрепа и ако затруднение за гражданите съществува, то в правомощията на органите, които решават подобни въпроси, тоест, кметът трябва да предприеме действия, които да облекчат ситуацията. Имаме конкуренция на две права едно към друго… В нашата Конституция пише, че трябва да се спазва принципът на пропорционалност, тоест, да не се предприемат санкции към тези, които създават затруднения на други хора“, посочи юристката.

„Не смятам, че Конституцията е остаряла, но не означава, че в нея всичко е съвършено. Привърженик съм на промени в части, по които са уредени въпросите. Стара моя позиция е темата за прокуратурата, там трябва да има промени, да се търси нова отчетност. Не съм привърженик на изцяло нова Конституция и свикване на Велико Народно събрание“, категорична бе Екатерина Михайлова.

По повод процедурата по импийчмънт проф. Михайлова коментира, че „това е доста сложна и изисква високо мнозинство от 2/3 от народните представители да подкрепят такова искане“. „Процедурата може да стартира, но се съмнявам, че ще приключи“, изрази мнението си конституционалистката.

Копирано от standartnews.com

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
И може аз ще се окажа прав, че всичко е една пунта мара, за стадото.

прав си бе, прав си, по-убаф от баци нема, сички са по-лоши от нега, затва треа го крепим като ено яйце писано. щото дойде ли некой по-лош, съвсем отидехме. прав си. отсекъде.

даже и затова, че един по-лош от баци не мож назова, също си прав. щото по-лоши от него нема.

обаче си прав. прав си. отсекъде.

да.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
И може аз ще се окажа прав, че всичко е една пунта мара, за стадото.

прав си бе, прав си, по-убаф от баци нема, сички са по-лоши от нега, затва треа го крепим като ено яйце писано. щото дойде ли некой по-лош, съвсем отидехме. прав си. отсекъде.

даже и затова, че един по-лош от баци не мож назова, също си прав. щото по-лоши от него нема.

обаче си прав. прав си. отсекъде.

да.
:0006: :b0301: :0006:
« Последна редакция: Август 10, 2020, 18:39:04 от Джиджи »