Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 20, 2024, 11:55:56

Автор Тема: БСП :Гергов и Нинова  (Прочетена 139165 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Пешо

  • Гост
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #900 -: Април 21, 2019, 22:10:43 »
Мотивът ти, когато и ако решиш да гласуваш би трябвало да бъде "за", а не на контра или гъбарство. Най-малкото това означава, че имаш представа точно какво искаш
единственият мотив който би ме накарал да гласувам на тези избори е "долу Герб", т.е. - против. Съвсем ясна и точна представа какво искам. Никой от кандидатите не печели моето "за".Не мисля, че който и да е от тях, дори и несравнимият Момчил, ще свърши някаква полезна работа.

Е, може би Сергей, но по-скоро като председател на ПЕС.

Пешо

  • Гост
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #901 -: Април 21, 2019, 22:12:00 »
До Minderbinder, Нехе и проч.
Мене тайзи дискусия ми се види преднамерена и изкуствена.

Ами тогава - недей участва в нея.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23689
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #902 -: Април 21, 2019, 22:15:35 »
Quote (selected)
Не мисля, че който и да е от тях, дори и несравнимият Момчил, ще свърши някаква полезна работа.
Е, може би Сергей, но по-скоро като председател на ПЕС.

Прав си!
Кога си прав не мога да си кривя душата. :bigok:
Само, че ние го пращаме да свърши нещо полезно за нас не за себе си.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Пешо

  • Гост
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #903 -: Април 21, 2019, 22:20:59 »
Quote (selected)
Не мисля, че който и да е от тях, дори и несравнимият Момчил, ще свърши някаква полезна работа.
Е, може би Сергей, но по-скоро като председател на ПЕС.

Прав си!
Кога си прав не мога да си кривя душата. :bigok:
Само, че ние го пращаме да свърши нещо полезно за нас не за себе си.
По принцип ние не ги пращаме с някакво очакване. Тези избори имат изключително вътрешнополитически ефект и очакване.

Кандидатският списък на БСП има единствено значение за вътрешнопартийните дрязги, но все пак е любопитно защо в него има толкова ципокрили.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #904 -: Април 21, 2019, 22:24:58 »
Мотивът ти, когато и ако решиш да гласуваш би трябвало да бъде "за", а не на контра или гъбарство. Най-малкото това означава, че имаш представа точно какво искаш
единственият мотив който би ме накарал да гласувам на тези избори е "долу Герб", т.е. - против. Съвсем ясна и точна представа какво искам. Никой от кандидатите не печели моето "за".Не мисля, че който и да е от тях, дори и несравнимият Момчил, ще свърши някаква полезна работа.

Е, може би Сергей, но по-скоро като председател на ПЕС.

Ще ме извиниш, но съм си запазила твое мнение по същата тема, а там си дефинирал задължително участие в избори. Не, не се напъвай да спориш, ако и когато реша - ще ти го покажа. Признавам си, че няма да пропусна удоволствието, ако много мърдаш.... да ти стане неприятно...можеш да разчиташ на това. Казвала ли съм ти, че ноо се дразня от лицемери и кючекини?:D
« Последна редакция: Април 21, 2019, 22:28:47 от Асол »

Пешо

  • Гост
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #905 -: Април 21, 2019, 22:31:08 »
Мотивът ти, когато и ако решиш да гласуваш би трябвало да бъде "за", а не на контра или гъбарство. Най-малкото това означава, че имаш представа точно какво искаш
единственият мотив който би ме накарал да гласувам на тези избори е "долу Герб", т.е. - против. Съвсем ясна и точна представа какво искам. Никой от кандидатите не печели моето "за".Не мисля, че който и да е от тях, дори и несравнимият Момчил, ще свърши някаква полезна работа.

Е, може би Сергей, но по-скоро като председател на ПЕС.

Ще ме извиниш, но съм си запазила твое мнение по същата тема, а там си дефинирал задължително участие в избори. Не, не се напъвай да спориш, ако и когато реша - ще ти го покажа. Признавам си, че няма да пропусна удоволствието, ако много мърдаш да ти стане неприятно...можеш да разчиташ на това :D
Никакво противоречие не можеш да покажеш. И въобще не можеш да ме засегнеш, колкото и да злобееш.
Това 'ако и когато реша' много ми лъха на човек, комплексиран от продължително пребиваване в подчинено положение (някои му казват синдром на прислужницата), впрочем. Но може и да не съм прав.

Айде, аз ще лягам, ти се готви да ми нанесеш жестокия удар.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #906 -: Април 21, 2019, 22:40:30 »
Мотивът ти, когато и ако решиш да гласуваш би трябвало да бъде "за", а не на контра или гъбарство. Най-малкото това означава, че имаш представа точно какво искаш
единственият мотив който би ме накарал да гласувам на тези избори е "долу Герб", т.е. - против. Съвсем ясна и точна представа какво искам. Никой от кандидатите не печели моето "за".Не мисля, че който и да е от тях, дори и несравнимият Момчил, ще свърши някаква полезна работа.

Е, може би Сергей, но по-скоро като председател на ПЕС.

Ще ме извиниш, но съм си запазила твое мнение по същата тема, а там си дефинирал задължително участие в избори. Не, не се напъвай да спориш, ако и когато реша - ще ти го покажа. Признавам си, че няма да пропусна удоволствието, ако много мърдаш да ти стане неприятно...можеш да разчиташ на това :D
Никакво противоречие не можеш да покажеш. И въобще не можеш да ме засегнеш, колкото и да злобееш.
Това 'ако и когато реша' много ми лъха на човек, комплексиран от продължително пребиваване в подчинено положение (някои му казват синдром на прислужницата), впрочем. Но може и да не съм прав.

Айде, аз ще лягам, ти се готви да ми нанесеш жестокия удар.

Мога, разбира се, но решението ти да си легнеш е добро :D

Да, не си прав.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #907 -: Април 22, 2019, 03:54:08 »
Самият Станишев е калинка, само че одъртяла
Един от бившите "млади и успели" българи.
Без ден трудов стаж, винаги активни около софрите.
Пускал съм хиляди отпратки към различни представители на полит-гюбрето...

Навсякъде по света е същото, но само у нас се заостря кой колко бил... :yes-1289:

Примерно! Нансито, дето каза почти в прав текст, че Хилърито било най-най-най-най-великото явление в американската история.
Та Нансито, която пък сега води сатанинските пълчища срещу Тръмп, също си я бива - венчана за властта по наследство:

Каката Пелоси е "shame" за демократите. Още преди години се обсъждаше по вестниците, че си джитка редовно с прайвит джетове между DC и "home state California".  :smokin: On hard-earned taxpayers' money.  $60К на полет.
https://www.factcheck.org/2008/12/nancy-pelosis-personal-jet/

От друга страна е трета на ред ако залипсва президента и вицепрезидента.

BTW Цвъ Цвъ кой на ред е при "изчезване" на първите мъже в държавата? :too_happy-1067:

По темата: Трябва да се гласува. Ако не за ОПГ, а не ви са по сърце БСП има и "Възраждане", предполагам и други свестни.

« Последна редакция: Април 22, 2019, 04:02:34 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Чок觧

  • Гост
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #908 -: Април 22, 2019, 08:19:26 »
...............................................
По темата: Трябва да се гласува. Ако не за ОПГ, а не ви са по сърце БСП има и "Възраждане", предполагам и други свестни.

 :thumbs_up-3334:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #909 -: Април 22, 2019, 11:00:33 »
Трябва да се гласува. Ако не за ОПГ, а не ви са по сърце БСП има и "Възраждане", предполагам и други свестни.
Да, трябва да се гласува, но за партия, която със сигурност ще мине бариерата.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #910 -: Април 22, 2019, 11:56:12 »
Quote (selected)
Асол
...
Ще ме извиниш, но съм си запазила твое мнение по същата тема, а там си дефинирал задължително участие в избори. Не, не се напъвай да спориш, ако и когато реша - ще ти го покажа. Признавам си, че няма да пропусна удоволствието, ако много мърдаш.... да ти стане неприятно...можеш да разчиташ на това. Казвала ли съм ти, че ноо се дразня от лицемери и кючекини?:D
а, стига бе :sad-3295:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #911 -: Април 22, 2019, 12:50:46 »
Темата започна да придобива нюанс на интригуваща сексуалност.
Макар и все още политическа.
 :blings-1100:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Пешо

  • Гост
Re: БСП :Гергов и Нинова
« Отговор #912 -: Април 22, 2019, 23:21:28 »
Асол, цял ден тръпна в очакване на разобличението ....