Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 10:32:01

Автор Тема: Избори ноември '21  (Прочетена 565649 пъти)

0 Потребители и 29 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1620 -: Септември 19, 2021, 12:58:49 »
Направих си труда да го чуя цялото. Той смята, че те ще вземат от гласовете на негласуващите, а не от тези на гласуващите. Т.е. на практика ще повишат избирателната активност. Но, разбира се, не се нае да предсказва с колко. Ами то зависи колко ще се хванат и на тая красива въдичка. За някои представителки на по-добрия пол това е сигурно – те определят Петков като "голям сладур".

Не е точно така. Щото аз май бях единствената, която написах тук, че ми е много симпатичен на външен вид, но със сигурност и през ум не ми е минавало да грасувам за него

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1621 -: Септември 19, 2021, 12:58:54 »
Quote (selected)
За някои представителки на по-добрия пол това е сигурно – те определят Петков като "голям сладур".
Въобще, страшно зависи от по добрия пол.
Но се пак преТ мускула, адмирирам сладура.
По метода на опит - грешка, мое пък този път да вървят заедно и с акъла.
Ми кво?
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1622 -: Септември 19, 2021, 13:00:16 »
Новата партия – без кампания от воле – 9 процента.
С една"килимна бомбардировка"  тип Токио 1945 от определени медии и политолози без проблем ще ги "напомпат" до 20....
:0007:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1623 -: Септември 19, 2021, 13:02:15 »
Джиджи, щях си лисна питието от смях тоя път.
Радваш се гаче си застанала прет клетката на маймуната и тя е благоволила да си покаже задника.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1624 -: Септември 19, 2021, 13:08:11 »
Като сме на тема избори, да споделя нещо. Имам усещането, че гербавите имат проблеми с кандидатурата си за президент. Очевидно никой от тях не ще, а Баце го е много шубе

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1625 -: Септември 19, 2021, 13:09:06 »
Джиджи
„А откога и антрополозите /ни?!/ станаха врагове!?!  :t1815:


Джиджи, ти сигурно си папкала добре, и хубава храна, щото гледаме, че според антропологията, мозъчните ти гънки са се развили прекомерно спрямо на тези, които не са папкали обилно и гурме.
Значи си готова за управляващ, или поне за политик   :)))

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1626 -: Септември 19, 2021, 13:09:45 »
Баце винаги ше намери полегнал бушон, не му мисли.
Митуфф отказа ли Му?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1627 -: Септември 19, 2021, 13:14:23 »
Джиджи, щях си лисна питието от смях тоя път.
Радваш се гаче си застанала прет клетката на маймуната и тя е благоволила да си покаже задника.

Що да не се радвам бе, Бепе, вместо само да мрънкЯм като повечето от вас тъдява ...
:lol:

А по повод на "задника на маймунката" – де да имаше повече такквизи задници като на Траволта и Асенчо ф клетата ни мамковина ... :t23145:


Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1628 -: Септември 19, 2021, 13:17:41 »
Рекиджа преди време правилно забелезА, че ЗИП-а е представителна извадка на родния гласоподавник, блеещ за спасител. Мисля, че требваше да включи и Джиджи. Нали има равенство между половете. Ако им прочетеш досиетата, ще се спукаш от смях   :bigok:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1629 -: Септември 19, 2021, 13:19:23 »
А ти, по-горе, пак си изръсила голема глупост ... :t0120:




Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1630 -: Септември 19, 2021, 13:20:09 »
Имам усещането, че гербавите имат проблеми с кандидатурата си за президент. Очевидно никой от тях не ще, а Баце го е много шубе
Той по принцип си е бъзлив, а най-много го е страх именно от Радев, затова непрекъснато лае по него. Но не са само ГЕРБ. Всички партии го имат този проблем.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1631 -: Септември 19, 2021, 13:22:35 »
Той по принцип си е бъзлив, а най-много го е страх именно от Радев, затова непрекъснато лае по него. Но не са само ГЕРБ.
Всички партии го имат този проблем.
:thup:

А по-вярно от тва, просто не може да бъде!!!  :t2015:


Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1632 -: Септември 19, 2021, 13:24:05 »
Той по принцип си е бъзлив, а най-много го е страх именно от Радев, затова непрекъснато лае по него. Но не са само ГЕРБ. Всички партии го имат този проблем.

Не мисля. Дабългарите ще си спретнат номинация, Възраждане вече си има, гербавите щат не щат ще участват. Предполагам, че ще станем свидетели на картинка, подобна на втория мандат за Първанов. И тъй като не притежавам развинтена фантазия, предполагам, че ще станем свидетели и на подобен финал - и на изборите, и след изтичането на втория мандат

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1633 -: Септември 19, 2021, 13:29:17 »
При втория тур Първанов-Сидеров, една немалка част от гласоподавателите на втория се оказаха симпатизанти на СДС-ДСБ. Някои дълбоко вкоренени чувства не бива да се подценяват.  :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1634 -: Септември 19, 2021, 13:32:59 »
Quote (selected)
Що да не се радвам бе, Бепе, вместо само да мрънкЯм като повечето от вас тъдява ... :lol:
Ми убуу, ако искаш и сериозно.
За да стане пръва сила,както вървят нещата трябва да има къде 22% на изборите.
Аде, ше има по висока активност със 7-8% може би, но тя ще се разпредели, айде половината на новото бъдеще - 4%.
Ами до 22%?
От другите партии - ГЕРП и ДПС ги забравяме, за тях е на живот и смърт при първите и няма живот при вторите ако кривнат от правия път, от тях няа се отцепи или ако нещо тайно кривнат - ще са мин.
Начи трябва да оскубят към 18% от другите. ИТН ше е основен донор, ясно, но поне засега падат с 5-6%, айде 5% отиват при новите месии.
От БСП - може, ама не вярвам повече от 2%, станаха 7% до тук.
ИБНИ и без тва малки, айде още 3-4 от тях - ето ги 11%.
Другите?
ОТ ДБ?
Че то значи или едните или другите да влязат.
Аритметиката не му излиза на Колю или поне не засега.
И още - тва дето го пише ЦИП, ако няма отпреде "Мълния", доказано е за изфърляне!
 :bigok:   
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1635 -: Септември 19, 2021, 13:41:00 »
Quote (selected)
ОТ ДБ?

Точно така. Вероятността да им дръпнат половината поне, изобщо не бива да бъде подценявана/последния път те решително надскочиха боя си и имаха късмет само, щото слафчу е чалгар/. Справка - местните избори в София

Между другоно горното личи и от вече публикуваните сондажи

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1636 -: Септември 19, 2021, 13:57:24 »
за мен братя аргирови са фалшиви. точно както слави папагали как 'ще направи каквото е правилно' и 'когато му дойде времето' тези са се фокусирали върху 'вярвайте ни' и 'почтеност'.

само дето /както и при слави/ действията им не се връзват с приказките. как например
Quote (selected)
"Не крадем от никого"
и
"Няма да взимаме готови структури от никаква партия. Не сме преговаряли", потвърди на свой ред Асен Василев.
се връзва с опитите им за пазаруване на 'екогласност'? как почтеността корелира с гражданствата на петков и софтуерните игри на василев? и с горните опити за кражба?

иначе имали добро:
Quote (selected)
"Радев ни каза: Правете, действайте!" , обяви Кирил Петков

което се връзва с усукваниците на президента по темата.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1637 -: Септември 19, 2021, 14:03:37 »
Не, че вярвам на социолозите, Онзи, но като гледам близките сондажи на различните агенции, работата не е толкова зле. Новите юпита дърпат от конкуренцията  и потапят Мая. И тъй като ни най-малко не се съмнявам, че Ристю ще бъде обвинен за липсата на правителство, а ще продължи и войната с гражданството, Спецов и прочее, ще стане голем сеир. Ние само трябва да гледаме отстрани и при нужда да слагаме някоя съчка  :nuts:

Може пък и да са ни в услуга. Слушах за десните мерки за новите "леви" политики. Нема начин да пробият при нас

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1638 -: Септември 19, 2021, 14:11:10 »
то няма какво да им се вярва на социолозите, те още не ги ловят. пък и кво да им ловиш като са нещо като нищо - не се знаят ни цели, ни програма.

обаче са фотогенични и за жижетата тва стига.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1639 -: Септември 19, 2021, 14:13:16 »
то няма какво да им се вярва на социолозите, те още не ги ловят. пък и кво да им ловиш като са нещо като нищо - не се знаят ни цели, ни програма.

обаче са фотогенични и за жижетата тва стига.

Даже са избегали пред ветъро социолозите. Не са писали име, а са тествали формация около Кирчо и Асен. Каква програма и цели те мъчат пък теб!? Слафчу да не би да имаше?

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1640 -: Септември 19, 2021, 14:14:01 »
иначе имали добро:
Quote (selected)
"Радев ни каза: Правете, действайте!" , обяви Кирил Петков
което се връзва с усукваниците на президента по темата.
А какво да им каже? Йок, не правете нищо, не действайте? Каквото и да им каже, все ще е на прицел, включително ако нищо не каже.

Т.н. "социолози" всъщност са демоскопци (социологът проф. Иво Христов каза, че правят "демоскопски анализи", а не социологически). Социолозите са учени, тези са врачки.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1641 -: Септември 19, 2021, 14:16:01 »
Ма много познавам..те го първия залп

Quote (selected)
"А истината е следната: Още като стартирахме политическия проект “Има такъв народ”, аз ясно и безапелационно заявих, че коалиция с ГЕРБ, БСП и ДПС няма да правим. Аз съм последователен човек и безусловно се придържам към това, което съм казал. Я си представете, ако партия “Има такъв народ” беше направила правителство с ГЕРБ, БСП и ДПС - ей, тогава щеше да е разочарованието. Даже “разочарование” е меко казано. Така че подобна коалиция в последното Народно събрание беше невъзможна. Невъзможна е и в следващото Народно събрание.
Партиите, с подкрепата на които можеше да има правителство, бяха “Демократична България” и “Изправи се БГ! Ние идваме!”. “Има такъв народ” беше готова да направи правителство и да поеме цялата отговорност. Но тези партии заявиха, че няма да подкрепят наш кабинет. Сега вие ми кажете кой е виновен за това, че нямаше правителство.
:nuts:


 

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1642 -: Септември 19, 2021, 14:26:29 »
Освен БСП, има ли други партии изревали, че харвардско-президентски емисари обикалят из организациите им с неприлични предложения? :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1643 -: Септември 19, 2021, 14:28:15 »
Освен БСП, има ли други партии изревали, че харвардско-президентски емисари обикалят из организациите им с неприлични предложения? :smokin:

За разлика от БСП може и да не са разбрали  :smokin:

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1644 -: Септември 19, 2021, 14:31:12 »
Освен БСП, има ли други партии изревали, че харвардско-президентски емисари обикалят из организациите им с неприлични предложения? :smokin:
Има, "Екогласност".

Дете на природата - да отговоря на още незададения ти въпрос . това е самостоятелна партия, ти нали за това питаш - "има ли други партии, изревали...."
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1645 -: Септември 19, 2021, 14:32:07 »
Ма много познавам..те го първия залп
 :nuts:
Винаги съм си мислил, че по високото много акъл не вирее, но никога не съм предполагал, че чак пък толкоз са ощетени тия екземпляри.
Ако беше политик този модел, щях да го разбера, ама той е сериозен, вярва си, убеден е!
Мрак!
 :t0153:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 705
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1646 -: Септември 19, 2021, 14:32:17 »
Quote (selected)
Кирил Петков описа и условията към хората от своя екип: да имат добра кариера извън политиката; да не са били в повече от една партия; да нямат скандали; всеки един да подпише договор за почтеност - да нямат скрити пари.


Май няма да наберат екип!
 Сещам се за Авраам и пазарлъка му с Бога, че ако намери десет праведника, Содом и Гомор няма да бъдат унищожени. Авраам не успял човекът. 

Quote (selected)
И рече Авраам: да се не прогневи Господ, задето ще говоря: може би ще се намерят там трийсет?

        Той рече: няма да направя ТОВА, ако се намерят там трийсет.

Авраам рече: ето аз се реших да говоря на Господа: може би ще се намерят там двайсет? Той отговори:

        няма да го погубвам и заради двайсетте.

Авраам рече: да не се прогневи Господ, задето ще кажа още веднъж; може би ще се намерят там десет?

Той отговори: Няма да го погубя и заради десетте. Господ си тръгна, като престана да говори с Авраама;

        Авраам пък се върна на мястото си.

(Битие, 18, 20–33)
 

 :t23145:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1647 -: Септември 19, 2021, 14:33:14 »
Quote (selected)
Винаги съм си мислил, че по високото много акъл не вирее,

Ай да не се обиждаме, ако е възможно

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1648 -: Септември 19, 2021, 14:36:08 »
Quote (selected)
Дете на природата - да отговоря на още незададения ти въпрос . това е самостоятелна партия, ти нали за това питаш - "има ли други партии, изревали...."
Само с твое разрешение, бих допълнил Ото.
Има две - три неизревали, щот толкоз им е акъла. Ще ги разбере детето на природата сетне, сега му е рано.
После ше му е късно, но и тва ше му е малкия проблем.
По сериозният ще е, че есенната дълбока оран мое да стигне и до задника му.
Ще проличи.
Къде Коледа.
 :bigok:
Ото, ако не си съгласен, ше го пусна като отделен пост, дай нишан плз!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1649 -: Септември 19, 2021, 14:37:08 »
Ай да не се обиждаме, ако е възможно
:nuts:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1650 -: Септември 19, 2021, 14:39:08 »
При (червената) "Екогласност" срещата е била босове с босове. При БСП се реве за рейдове из редовите организации.  :smokin:

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1651 -: Септември 19, 2021, 14:39:40 »
Чета в социалните мрежи (БГНЕС) полюция на Плевнелиев, че кандидатът на ГЕРБ ЕАД генерал-членкор-д-р проф Мутафчийски бил много морален човек и т.н. - това утка ли е или изпускане на този швестер?
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1652 -: Септември 19, 2021, 14:40:01 »
А какво да им каже? Йок, не правете нищо, не действайте? Каквото и да им каже, все ще е на прицел, включително ако нищо не каже.
на улав ли се правиш?

1. радев като им е казал 'действайте', що се прави на дръж ми шапката на директния въпрос подкрепя ли ги или не?
2. спокойно е можел да каже нещо от рода на 'правете си квото си искате, ама без мен'. не го е направил
3. както и е можел да обяви по разните му медии 'тези искат да правят нещо, аз знам, не ме интересува проекта им'. не го е направил
4. бсп като партия, от която редовно се цепят разни, определено има повишена чувствителност за такива пиратски действия, като на братя аргирови. комбинирано с изявленията на двамата за президенстката подкрепа, както и с увъртането на радев - за мен президентът усърдно реже клона с подкрепата от социалистите.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1653 -: Септември 19, 2021, 14:40:10 »
Quote (selected)
всеки един да подпише договор за почтеност - да нямат скрити пари.
Край!
Мислех да се присламча, мъ не ставам!
Се некоя друга десетачка слагам у леву кат получа пенцията и до ся се праят че ми верват, мъ чак декларация- не потписвам!
 :t1816:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1654 -: Септември 19, 2021, 14:45:02 »
При (червената) "Екогласност" срещата е била босове с босове. При БСП се реве за рейдове из редовите организации.  :smokin:
Не се връткай като матистралка на околовръстното - искаше да знаеш дали "друга партия е изревала", `ми има, изревала е, "Екогласност".

Какво да направя като не знаеш български или не умееш да поставяш правилно въпросите си.

Бепе, бива, `ма много витиевато си се изразил - що не му речеш направо, че и на него вероятно ще му го..., с разширени вени, така може и да те разбере.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1655 -: Септември 19, 2021, 14:47:28 »
Quote (selected)
бсп като партия, от която редовно се цепят разни, определено има повишена чувствителност за такива пиратски действия,

Потомственият ренегат Добрев, просто вместо  за мая ще пренасочи, квото може към новите. Неговите възможности са ограничени, а Копринков никога не е разполагал с такива. Мноо е забавно днешното изстъпление на гергов, обаче   :bigok:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1656 -: Септември 19, 2021, 14:49:01 »
Quote (selected)
така може и да те разбере.
През курандо мио ми е дали тва ще ме разбере!
Важно е други да ме разберат, а съм убеден, че те, другите, по го могат тва упражнение!
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1657 -: Септември 19, 2021, 14:51:59 »
Профилите на Киро и Асен могат да дърпат само от Ристю, Слафчу и сбирщайн Манолова. Поради непознаване на обстановката е станала инфекцията с Екогласност. Като чета разни работи, допускам, че са тръгнали да се поправят

п. п. Негативите, които обаче фърлиха на Радев, тепърва ще носят "дивиденти"

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1658 -: Септември 19, 2021, 14:53:57 »
Както и да се сучете, новата формация е полезна.
Иначе чалгарите и дребните "протестърски" партийки с натворените глупости можеха да докарат гробарите близо до властта.
Но в тази ситуация няма да се загубят съществено гласове.
Напротив, може да се прибавят  :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1659 -: Септември 19, 2021, 14:56:45 »
Потомственият ренегат Добрев, просто вместо  за мая ще пренасочи, квото може към новите. Неговите възможности са ограничени, а Копринков никога не е разполагал с такива. Мноо е забавно днешното изстъпление на гергов, обаче   :bigok:
По напред съм дал мнението си и по тойзи въпрос - мах 2%!
Което пък, е прилична цена ф парламента да влезе формация, която ще е по сговорчива от тази на Ристю, а ако пък свали %Ристюф до поносими граници - берекет!
Най вероятно ще позахлебят най вече от чалгарите, сетне от ДъиБъ, може и нещо от гробарите даже да отмъкнат, щот то тез продажни проститутки може и да си направят сметката да се осмелят ф преориентирането - проститутките имат природен инстинкт към тия мурафети.
 
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Кук

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 30
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1660 -: Септември 19, 2021, 14:57:17 »
Слафчу по-добре да предложи регистрацията си, негу вече му не трябва.
Предаването фалира, TV-то фалира, партия 7/8 фалира. Но и той бокочовек като бокочовеците.
Ей тва е мъдростта на чалгата вече да ти е генетичния код. Или обратно, де. :t0135:

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 705
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1661 -: Септември 19, 2021, 14:59:10 »
Чета в социалните мрежи (БГНЕС) полюция на Плевнелиев, че кандидатът на ГЕРБ ЕАД генерал-членкор-д-р проф Мутафчийски бил много морален човек и т.н. - това утка ли е или изпускане на този швестер?
:ok:
"Швестер" е стара, почти излязла от употреба характеристика, но много подходяща за описание  на чехльото-синоптик. Ще си позволя да дам цитат за по-младите...

Quote (selected)
швестер
Обиден етикет за женствен (феминизиран) гей; обикновено със склонност към клюкарстване и отрицателно поведение, асоциирано по-скоро с женския пол.
Слушам в градския две швестерки си говорят кой с кого е спал след ID предната вечер.
От BGЖАРГОН

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1662 -: Септември 19, 2021, 14:59:39 »
Quote (selected)
Но в тази ситуация няма да се загубят съществено гласове.

Начи ще трябва да се водят разговори в полето на политиките, да предположим. На мен ми харесва. Ще трябва да обсъдим какви са възможностите с десни средства да се водят "леви" политики. Предполагам, че в сферата на контрола върху кражбите, ще има "синегрия", но досежно инструментариума за постигане на цели, ще стане напечено. Напечено ще стане и по отношение на енергетика, селско стопанство и кретенщините ББР да стане нова банка. Га, че немаме достатъчно такива

п. п. Отново ви съветвам да прочетете новата версия на Плана за възстановяване. Тва си е ачик, ачик програма за управление. И е мноо по-важно от стойки за изчегъртване и прочее празни приказки. И от Гешев е по-важно, даже!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1663 -: Септември 19, 2021, 15:05:16 »
Quote (selected)
По напред съм дал мнението си и по тойзи въпрос - мах 2%!

Не и от сегашните. Тези проценти Кирчо ни ги отцепи още на предишните два избора. Другото е загуба на периферия

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1664 -: Септември 19, 2021, 15:06:01 »
Мноо е забавно днешното изстъпление на гергов, обаче
днес пък какво е казвал? вчера се цепеше за съвместно управление на герб, бсп и дпс - той това си го приказва отдавна, тука изненада няма. обаче внимаваше какви ги ръси.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1665 -: Септември 19, 2021, 15:07:31 »
Профилите на Киро и Асен могат да дърпат само от Ристю, Слафчу и сбирщайн Манолова. Поради непознаване на обстановката е станала инфекцията с Екогласност. Като чета разни работи, допускам, че са тръгнали да се поправят

п. п. Негативите, които обаче фърлиха на Радев, тепърва ще носят "дивиденти"
А ако се включи и профилът на някой протестърски  о.з. генерал с боса глава?  :smokin:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1666 -: Септември 19, 2021, 15:07:39 »
Слафчу по-добре да предложи регистрацията си, негу вече му не трябва.
иван бакалов беше развил тази теза в е-вестник.бг. на мен ми изглежда екзотично, ама след като могат да са в опозиция с председател на парламента и с един куп комисии, що пък не :blurry_drunk-2127:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1667 -: Септември 19, 2021, 15:07:57 »
днес пък какво е казвал? вчера се цепеше за съвместно управление на герб, бсп и дпс - той това си го приказва отдавна, тука изненада няма. обаче внимаваше какви ги ръси.

Че вторият мандат на Радев изобщо не е сигурен :bigok:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1668 -: Септември 19, 2021, 15:10:12 »
е да де, това беше снощи
Quote (selected)
Георги Гергов: Радев може и да не бъде избран за президент, до ноември ще започне кризата
31137 | 18 септ. 2021 | 18:34

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1669 -: Септември 19, 2021, 15:11:10 »
п. п. Отново ви съветвам да прочетете новата версия на Плана за възстановяване. Тва си е ачик, ачик програма за управление. И е мноо по-важно от стойки за изчегъртване и прочее празни приказки. И от Гешев е по-важно, даже!
Планът е програма за дълбоко, бързо и за дълго потъване, не за управление.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1670 -: Септември 19, 2021, 15:11:25 »
е да де, това беше снощи

Ама е смешно..

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1671 -: Септември 19, 2021, 15:13:36 »
да

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1672 -: Септември 19, 2021, 15:15:14 »
Планът е програма за дълбоко, бързо и за дълго потъване, не за управление.

И аз така го разчитам и ми е много странно, защо никой не желае да го прочете, а се кара на запалянковщина.
Колеги, прочетете какво ви се готви, ако обичате. Ако нещо ви затруднява, съм насреща. Колкото и нескромно да ви звучи, аз от тези неща разбирам и съм от малкото хора в тази държава, които наистина разбират какво четат там

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1673 -: Септември 19, 2021, 15:30:35 »
Колеги, прочетете какво ви се готви, ако обичате.
Колегите ти тук искат Баце и всичките гербаджии да бъдат изчегъртани, пък после всичко ще се оправи от само себе си.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1674 -: Септември 19, 2021, 15:34:15 »
Колегите ти тук искат Баце и всичките гербаджии да бъдат изчегъртани, пък после всичко ще се оправи от само себе си.

Възмездието върху Тиквата никога не може да бъде по-важно от съдбата на държавата!

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 705
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1675 -: Септември 19, 2021, 15:40:10 »
Асол, Манрико, едното не пречи на другото, даже помага.  :bouncy-1054:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1676 -: Септември 19, 2021, 15:47:42 »
Асол, Манрико, едното не пречи на другото, даже помага.  :bouncy-1054:

Пенчо, аз още от 2009, га повечето се кефеха на Тиквата, предупреждавах! Ся, отново го правя, щото не съм си намерила нито дипломите, нито професионалната реализация, нито трудовия стаж по улици, шосета и грантове. Т. нар. "корекции" в Плана за пари са национално предателство и рецепта за смърт на държавата

Бегайте да си гласувате, както искате...стадата от  :i_sheepish: просто се крадат и прочистват при нужда

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1677 -: Септември 19, 2021, 15:57:15 »
Леле колко страшно....

 :popcorn:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1678 -: Септември 19, 2021, 16:16:30 »
аз още от 2009, га повечето се кефеха на Тиквата, предупреждавах!

Не си само ти. И аз съм активен борец срещу боковизма и герберизма от 2009. Дет се вика, един от първите, излезли в Балкана. Но е истина, че много народ му се кефеше тогава. "Мачкай, баце, щом реват ..." и т.н. тъпизми.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1679 -: Септември 19, 2021, 16:21:36 »
Quote (selected)
че много народ му се кефеше тогава
И сега добитъка не е малко.
Не е "много", но си е бая!
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.