Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 16:16:09

Автор Тема: Избори ноември '21  (Прочетена 555242 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1320 -: Септември 18, 2021, 14:29:38 »
Quote (selected)
При всички нас искренните желания са съкровени, рядко са на показ.

тогава нема как да очакваш некой да им одкликне. Може би партията на Ванга...

Щото бесепето примерно реши да одкликва, завря се ф патриотично-консервативно-традиционалистката ниша и кво?
Зе ли повече проценти? Зе дръшки.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1321 -: Септември 18, 2021, 14:31:13 »
тогава нема как да очакваш некой да им одкликне. Може би партията на Ванга...
Не ме агитирай да гласувам за твоята партия! :nuts:
Quote (selected)
Щото бесепето примерно реши да одкликва, завря се ф патриотично-консервативно-традиционалистката ниша и кво?
Зе ли повече проценти? Зе дръшки.
Взе повече от колкото ѝ се полагат въвеждайки в заблуда симпатизанти и членове че прави всичко това за тяхното добруване.
« Последна редакция: Септември 18, 2021, 14:39:40 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1322 -: Септември 18, 2021, 14:31:52 »
Сега, за новата харвардска партия. Искрено се надявам най-накрая да се появи партия, която е за либерална демокрация, пазарна икономика, евроатлантически ценности, малък и среден бизнес. Такава досега не сме имали и е крайно време да се появи поне една.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1323 -: Септември 18, 2021, 14:37:59 »
Не ме агитирай да гласувам за твоята партия! :nuts:
ас няам партия, но ако имах, немаше да се спра прет нищо, даже Женефската конвенция щех да наруша, но щех да преодолея съпротивата ти и да науча секо ено твое искрено желание, единствено сцел по-пълното му удовлетворяване.

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1324 -: Септември 18, 2021, 14:39:32 »
според мен радев е вреден за България като цяло.

един неспособен, нискоинтелигентен човечец, изтъкан от злоба, завист и селска тарикатщина, простотия и необоснована мания за величие.

надявам се скоро да бъде издухан тоя вирус от БГ-политическата сцена.

"комфортната" му "популярност" е мираж.

смехотворни са аритметиките, включващи брътвежите на чалгарина кого "щял да подкрепи"

не казвам горното само защото от ден едно ми е неприятен в чисто човешки план - нещо, което и Стефан Данаилов казваше.

бсп обаче е една установена партия, има своите привърженици, не може да бъде игнорирана. Не отива на някое шиле, турено от нея на някакъв пост, да почне да се подиграва с нея.

"герб и боко" почнаха да се изтъркват като опонент, подобно на антикомунизма от ранното седесарство.

само с опоненти и анти-това анти-онова не става нищо.

установени партии са (вече) герб и дпс, това е медицински факт.

форумни паяци 24/7 плетат мрежи с елементарна аритметика, а това едва ли е печеливша (познавателна) стратегия.

наскоро подхвърлих една груба сметка, а Асол днес горе-долу каза почти същото; използвам случая да кажа, че уважавам принципната ѝ позиция.

със сигурност сега паяците ще ревнат "гербаджия" и това ще е поредната им глупост, като се има предвид къде живея от над 25 години.

от другата страна на Земята, ще ми се "кочината" да се "оправи", по който и да било начин. Нека бсп или която и да било друга партия да властва, стига да се стигне до някаква нормализация.


Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1325 -: Септември 18, 2021, 14:45:47 »
Quote (selected)
установени партии са (вече) герб и дпс, това е медицински факт.

герп не е партия, а депесето е по-скоро фирма.

Тва, което ми праи фпечатление е, че заразлика од буратино, ти немаш проблем собнародването на искрените си желания и се надявам да намериш кандидат, който да се наеме да те претставлява политически.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1326 -: Септември 18, 2021, 14:47:49 »
един неспособен, нискоинтелигентен човечец, изтъкан от злоба, завист и селска тарикатщина, простотия и необоснована мания за величие.

Плевню, издади са

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1327 -: Септември 18, 2021, 14:49:00 »
Quote (selected)
необоснована мания за величие

Човекът има безупречна биография като военен. Ти кво имаш?

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1328 -: Септември 18, 2021, 14:49:06 »
ти немаш проблем собнародването на искрените си желания
и кои са те?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1329 -: Септември 18, 2021, 14:50:20 »
Рекидж, не е възможно да не виждаш какво точно върши Радев! Не знам защо, обаче, си решил, че е алтернатива. Аз лично не си спомням досега за последните 30 години, американският посланик да е ходил така нагло на инспекция по администрациите ни...дори и по изпълнителните агенции. Тва ноо отива на "български офицер"..според рекламата

Както и да е. Никого няма да убеждавам. Ще го разберете накрая, но както обикновено...след време

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1330 -: Септември 18, 2021, 14:53:53 »
и кои са те?
Quote (selected)
от другата страна на Земята, ще ми се "кочината" да се "оправи", по който и да било начин. Нека бсп или която и да било друга партия да властва, стига да се стигне до някаква нормализация.

Имаш две желания, да се опраи "кочината" и да се постигне нормализация.

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1331 -: Септември 18, 2021, 14:56:29 »
Човекът има безупречна биография като военен. Ти кво имаш?
Аз също имам безупречна биография като военен (на срочната си служба), капитан съм от "резерва". Награждаван многократно за способностите си.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1332 -: Септември 18, 2021, 14:56:39 »
Рекидж, не е възможно да не виждаш какво точно върши Радев! Не знам защо, обаче, си решил, че е алтернатива. Аз лично не си спомням досега за последните 30 години, американският посланик да е ходил така нагло на инспекция по администрациите ни...дори и по изпълнителните агенции. Тва ноо отива на "български офицер"..според рекламата

Както и да е. Никого няма да убеждавам. Ще го разберете накрая, но както обикновено...след време
Радеф праи квото му позволява и налага позицията. Бесепето го поткрепя. Ас съм ок с тва.

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1333 -: Септември 18, 2021, 14:57:12 »
Имаш две желания, да се опраи "кочината" и да се постигне нормализация.
Точно.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1334 -: Септември 18, 2021, 14:58:19 »
Quote (selected)
Бесепето го поткрепя.

Тва е нещо мноо обтекаемо и в същността си невярно  :nuts:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1335 -: Септември 18, 2021, 15:00:04 »
Аз също имам безупречна биография като военен (на срочната си служба), капитан съм от "резерва". Награждаван многократно за способностите си.


Quote (selected)
През 1982 г. завършва със златен медал Природо-математическата гимназия „Акад. Боян Петканчин“, Хасково.

По-късно завършва Висшето народно военновъздушно училище „Георги Бенковски“, Долна Митрополия през 1987 г., като първенец на випуска. По време на обучението си за офицер е приет в БКП, което тогава е задължително условие. Остава в партията до деполитизацията на Въоръжените сили през 1990 г. През 1992 г. завършва Ескадрилното офицерско училище (Squadron Officer School) на Авиационния университет на Военновъздушните сили на САЩ във военновъздушната база „Максуел“, Монтгомъри, Алабама, САЩ. От 1994 до 1996 г. е слушател в командно-щабен профил във Военна академия – ВА – „Г. С. Раковски“, където завършва като първенец на випуска. Доктор по военни науки, като защитава дисертация на тема „Създаване и използване на системи за тактическа подготовка на авиационните екипажи и подразделения“ през 2000 г.[3] През 2003 г. завършва с отличен успех Военновъздушния колеж (Air War College) на Авиационния университет на Военновъздушните сили на САЩ, като магистър по „Стратегически проучвания“.[2]

Владее български, английски, руски и немски език.[1]

На 7 юни 2005 г. е назначен за командир на 3-та изтребителна авиационна база.[4] На 25 април 2006 г. е назначен за командир на 3-та изтребителна авиационна база, считано от 1 юни 2006 г.[5] На 26 април 2007 г. е удостоен с висше офицерско звание бригаден генерал.[6] На 13 юли 2009 г. бригаден генерал Радев е освободен от длъжността командир на 3-та изтребителна авиационна база и назначен за заместник-началник на щаба по подготовката на Военновъздушните сили, считано от 1 юли 2009 г.[7]

На 12 март 2010 г. е освободен от длъжността заместник-началник на щаба по подготовката на Военновъздушните сили и назначен за заместник-началник на същите.[8] На 22 юни 2011 г. поради реорганизация на формированието е освободен от длъжността заместник-началник на Военновъздушните сили и назначен на длъжността заместник-командир на същите, считано от 1 юли 2011 г.[9] На 28 април 2014 г. бригаден генерал Румен Радев е освободен от длъжността заместник-командир на Военновъздушните сили, назначен за командир на Военновъздушните сили и удостоен с висше офицерско звание генерал-майор, трите считани от 30 юни 2014 г.[10]

Защо мислиш, че това ^^ не е повод за високо самочувствие, което ти наричаш "мания за величие"?

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1336 -: Септември 18, 2021, 15:00:24 »
герп не е партия, а депесето е по-скоро фирма.
стига лозунги

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1337 -: Септември 18, 2021, 15:00:49 »

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1338 -: Септември 18, 2021, 15:01:26 »
не казвам горното само защото от ден едно ми е неприятен в чисто човешки план - нещо, което и Стефан Данаилов казваше.
със сигурност сега паяците ще ревнат "гербаджия" и това ще е поредната им глупост, като се има предвид къде живея от над 25 години.

Нема да ревна "гербаджия", дори и да знаех къде живееш от над 25 год. 
Ама все пак да питам какво точно е казал Стефан Данаилов, Бог да го прости, за Р. Радев...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1339 -: Септември 18, 2021, 15:03:26 »
Тва е бот.  :smokin:

Нищо подобно! Лукаш е по форумите поне два пъти по-дълго от теб. И винаги сме се дърляли  и заяждали. Абсолютно е невъзможно да го сбъркам ....:bigok:

Quote (selected)
Ама все пак да питам какво точно е казал Стефан Данаилов,

Нарече го катил. Лично го чух с ушите си. Има го и в нета

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1340 -: Септември 18, 2021, 15:04:17 »
Нищо подобно! Лукаш е по форумите поне два пъти по-дълго от теб. И винаги сме се дърляли  и заяждали. Абсолютно е невъзможно да го сбъркам ....:bigok:

Говорех НА Лукаш ЗА wreckage  :smokin:

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1341 -: Септември 18, 2021, 15:05:56 »
Защо мислиш, че това ^^ не е повод за високо самочувствие, което ти наричаш "мания за величие"?
По очевидни причини няма да си публикувам тук биографията, не съм публична личност, просто един гражданин, инженер променил географското си положение поради неспособност да живее в "кочина".

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1342 -: Септември 18, 2021, 15:07:25 »
дори и да знаех къде живееш от над 25 год. 
много добре знаеш

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1343 -: Септември 18, 2021, 15:07:50 »
Тва е нещо мноо обтекаемо и в същността си невярно  :nuts:
Искаш да кажеш, че декларирайки официалната си поткрепа за Радеф, бесепето лъже опществеността?
Така можеш да ме одкажеш да гласувам за бесепето.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1344 -: Септември 18, 2021, 15:09:03 »
По очевидни причини няма да си публикувам тук биографията, не съм публична личност, просто един гражданин, инженер променил географското си положение поради неспособност да живее в "кочина".

Ама ако я беше публикувал, всички щяхме да видим, че си много по-напред с материала от Радев, нали?

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1345 -: Септември 18, 2021, 15:10:12 »
Мерси, Асол, да, дрънкали сме се, и пак сигурно ще се дрънкаме, но аз винаги съм те уважавал за позицията;

пс: Шапо, че винаги ме разпознаваше под каквито и да било никове - безпогрешно!!!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1346 -: Септември 18, 2021, 15:10:17 »
Говорех НА Лукаш ЗА wreckage  :smokin:
кой, ас ли съм бот? Я си изплези езика и кажи ААА

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1347 -: Септември 18, 2021, 15:10:30 »
много добре знаеш
Не знам и ми е през Бай хОя.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1348 -: Септември 18, 2021, 15:13:26 »
Искаш да кажеш, че декларирайки официалната си поткрепа за Радеф, бесепето лъже опществеността?
Така можеш да ме одкажеш да гласувам за бесепето.

Искам да кажа, че независимо, че съм член на БСП, няма да гласувам за Радев. Нали не искаш да ми кажеш, че след като съм партиен член се явявавам крепостна и съм длъжна да си вдигна задника да овластя човек, чието поведение тотално неодобрявам? Защо си мислиш, че съм единствена? Пак да подчертая - със сигурност повечето ще номинират Радев и ще си гласуват за него - тва ще определи официалната позиция. Няма, обаче, сила на света, която да ме накара да гласувам за него. Надявам се, че станах ясна и ще придобиеш някакви представи. Или зада гласуваш за БСП, на теб ти е необходимо абсолютно всичките й членове и близките й да глясуват за когото им посочат и то за мажоритарен избор!?

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1349 -: Септември 18, 2021, 15:14:30 »
Не знам и ми е през Бай хОя.
игнорантството е характерно за чугун-цървулите

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1350 -: Септември 18, 2021, 15:15:37 »
Нарече го катил. Лично го чух с ушите си. Има го и в нета
И аз лично.
И много добре си спомням в какъв контекст и в какъв смисъл.

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1351 -: Септември 18, 2021, 15:17:58 »
И много добре си спомням в какъв контекст и в какъв смисъл.
т.е. не го е казал, нали така другару куманиз?

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1352 -: Септември 18, 2021, 15:19:30 »
игнорантството е характерно за чугун-цървулите
Не те игнорирам.
Не знам къде живееш и ми е все едно.
Ти знаеш ли аз къде живея?

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1353 -: Септември 18, 2021, 15:20:55 »
Товарищ Лукаш, след по-малко от 10 минути ще сгазите лука, ако продължавате така да се компрометирате. Много поздрави на Хер Флик!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1354 -: Септември 18, 2021, 15:20:58 »
Quote (selected)
Искам да кажа, че независимо, че съм член на БСП, няма да гласувам за Радев.

хмм...трудно бих се досетил, че си искала да кажеш точно тва, од думите ти останах сфпечатление, че личната ти позиция е партийната такава.

Съфсем сериозно, ако не ме убедиш, че досежно кандидатурата на Радеф бесепето нема друга позиция освен декларираната од нейното ръковотство, нема да гласувам за бесепето.

Що да гласувам за некой, който казва ено, а смета да праи друго?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1355 -: Септември 18, 2021, 15:22:16 »
И аз лично.
И много добре си спомням в какъв контекст и в какъв смисъл.

В интерес на истината тогава Стефан Данаилов се опита да намери друг контекст...замаза нещата съвсем неартистично и неубедително и му личеше. Бачи, не съм малоумна, помня всичко!

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1356 -: Септември 18, 2021, 15:25:23 »
В интерес на истината тогава Стефан Данаилов се опита да намери друг контекст
Почти точно така! Не просто се опита, а намери.  Както виждаш, и аз не съм малоумен, въпреки, че не помня всичко.

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1357 -: Септември 18, 2021, 15:26:14 »
Не те игнорирам.
Не знам къде живееш и ми е все едно.
Ти знаеш ли аз къде живея?
Ми там отгоре има едно место, където като кликнеш, си пише. Ма ти ако не можеш да четеш, твой проблем. От Австралия, в случай, че не ти стигне интелекта.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1358 -: Септември 18, 2021, 15:26:19 »
хмм...трудно бих се досетил, че си искала да кажеш точно тва, од думите ти останах сфпечатление, че личната ти позиция е партийната такава.

Съфсем сериозно, ако не ме убедиш, че досежно кандидатурата на Радеф бесепето нема друга позиция освен декларираната од нейното ръковотство, нема да гласувам за бесепето.

Що да гласувам за некой, който казва ено, а смета да праи друго?

Нямам намерение да те убеждавам в нищо. Аз няма да гласувам за Радев, ще номинирам друг човек и съм убедена, че накрая ще остане Радев. Тъй като президентските избори са мажоритарни/не става дума за изпълнителна власт и политики/, всеки гласува/ не гласува според вижданията и симпатиите си :smokin:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1359 -: Септември 18, 2021, 15:26:28 »
В интерес на истината тогава Стефан Данаилов се опита да намери друг контекст...замаза нещата съвсем неартистично и неубедително и му личеше.

В какъвто и смисъл да го е казал, Радев не е "катил". Освен ако Ламбо не знае какво значи катил. Но това не го оправдава.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1360 -: Септември 18, 2021, 15:29:04 »
От Австралия, в случай, че не ти стигне интелекта.
Бъди здрав!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1361 -: Септември 18, 2021, 15:29:41 »
катил значи убиец.
Факт, днес ноо малко българи знаят това.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1362 -: Септември 18, 2021, 15:30:23 »
Ми там отгоре има едно место, където като кликнеш, си пише. Ма ти ако не можеш да четеш, твой проблем. От Австралия, в случай, че не ти стигне интелекта.
Бе вий там биете ли аборигените? :beer:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1363 -: Септември 18, 2021, 15:31:11 »
Ако ген. Радев не става за президент, кой, ве, бивши сънародници?
Пешо Коня? Триперния Гошо? Малоумния Роско?

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1364 -: Септември 18, 2021, 15:32:26 »
В интерес на истината тогава Стефан Данаилов се опита да намери друг контекст...замаза нещата съвсем неартистично и неубедително и му личеше.

В какъвто и смисъл да го е казал, Радев не е "катил". Освен ако Ламбо не знае какво значи катил. Но това не го оправдава.

Ламбо беше актьор и емоционален човек. Казваше, каквото чувства. И за Калфин не беше ОК, га ни беше кандидатура и него обиди навремето  :bigok:

п. п. И аз съм от тази порода. Не разсъждавам сметкаджийски, а чувствам

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1365 -: Септември 18, 2021, 15:32:36 »
С. Данаилов доста глупости е изприказвал. Точно той не е уместно да се цитира като авторитет. И такива просташки мнения може да се споделят само на четири очи.
..................
Вярно че Нинова разкара доста досадници от БСП. Но май всичките са такива. БСП няма да дойде на власт никога повече. Ще вкарват някой друг в парламента и толкоз.
.............
Намерила Асол 100 овце и е сигурна, че ще гласуват като роботи баш като нея. Това е доста наивно най-малкото.
« Последна редакция: Септември 18, 2021, 15:37:54 от dabedabe »

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1366 -: Септември 18, 2021, 15:33:46 »
Ако ген. Радев не става за президент, кой, ве, бивши сънародници?
Пешо Коня? Триперния Гошо? Малоумния Роско?
Може ли вместо Роско да е синятапичка?
Няа само хамериканците да си номинират президентските булки!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1367 -: Септември 18, 2021, 15:35:11 »
Майор Деянов беше в политиката като цвете на ревера на една партия - красиво, но абсолютно безполезно. "Збогом"..

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1368 -: Септември 18, 2021, 15:35:55 »
Товарищ Лукаш, след по-малко от 10 минути ще сгазите лука, ако продължавате така да се компрометирате. Много поздрави на Хер Флик!
така ли бре другарче? 10 минути минаха отдавна, лука си е нащръкнал също като цицките на моята гаджурия ;)
"— Аз винаги съм ви казвал, че алкохолът ще ви погуби. Не можете да носите, пък пиете."

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1369 -: Септември 18, 2021, 15:37:07 »
така ли бре другарче? 10 минути минаха отдавна, лука си е нащръкнал също като цицките на моята гаджурия ;)
"— Аз винаги съм ви казвал, че алкохолът ще ви погуби. Не можете да носите, пък пиете."

Във Вашата вселена, товарищ Лукаш, колко са 10 минути, та "отдавна" са минали?  :smokin:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1370 -: Септември 18, 2021, 15:37:34 »
Майор Деянов беше в политиката като цвете на ревера на една партия - красиво, но абсолютно безполезно. "Збогом"..
Спомням си времето кога беше и карамфил стърчащ от червените прашки на СерГей СтаниШеФ.
Като актьор - поклон!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1371 -: Септември 18, 2021, 15:38:36 »
Може ли вместо Роско да е синятапичка?
Няа само хамериканците да си номинират президентските булки!
Може. И му върви. Не случайно разсекретиха, че позивната му е "чехльо". Ирланска пастирка на фона на Скалистите планини и мъж на сино..таковата.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1372 -: Септември 18, 2021, 15:38:48 »
Ламбо беше актьор и емоционален човек. Казваше, каквото чувства.

Чувствата на един човек не са мерило за нищо. Аз пак ти казвам, че БСП преигра с претенциите си към Радев и загуби много. Няма как ти да искаш да бъде по-голям БСП-ар от тебе самата. Той направи много жестове към вас, но вие не ги оценихте.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1373 -: Септември 18, 2021, 15:41:10 »
Като актьор - поклон!
Така е. Тежи ако си е на мястото. Иначе никога не е късно мераклия да стане за смях

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1374 -: Септември 18, 2021, 15:42:01 »
Спомням си времето кага беше и карамфил стърчащ от червените прашки на СерГей СтаниШеФ.
Като актьор - поклон!

Това са глупости! Дори не спаси станишевия задник, га се наложи последният да сдава партията в името на брюкселската кариера. А какво е/беше Стефан Данаилов, щеше да знаеш, ако беше виждал как министърка от конкуренцията си оползотворяваше предния ден, преди срещата с него - всичкото протокол, фризьори и прочее беше вдигнато на "ура". И как трепереше бетер ученичка. Не му беше набор, а можеше да му бъде дъщеря :smokin:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1375 -: Септември 18, 2021, 15:43:56 »
Стефан Данаилов е комунист, на когото хич не му отива да се кръвосмешава с псевдотаквиз.

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1376 -: Септември 18, 2021, 15:44:46 »
катил значи убиец.
Факт, днес ноо малко българи знаят това.
на турски - верно, но у нас е придобило леко по-друго значение, например софийската ми баба ми викаше катил, като направя някоя щуротия

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1377 -: Септември 18, 2021, 15:45:08 »
ако беше виждал как министърка от конкуренцията си оползотворяваше предния ден, преди срещата с него

ОК, ама световно неизвестният Цвъки, ако не се лъжа, го отвя 2009 на мажоритерните избори. Ако се лъжа, пак некой друг неизвестник ще е бил. Това е много показателно овцете кого припознават.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1378 -: Септември 18, 2021, 15:46:16 »
А какво е/беше Стефан Данаилов, щеше да знаеш, ако беше виждал как министърка от конкуренцията си оползотворяваше предния ден, преди срещата с него - всичкото протокол, фризьори и прочее беше вдигнато на "ура". И как трепереше бетер ученичка. Не му беше набор, а можеше да му бъде дъщеря
Ама сериозно ли толкоз вълнение за делова среща?
Не че Ламбо е подбирал, че и се хвалеше с това.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Избори ноември '21
« Отговор #1379 -: Септември 18, 2021, 15:46:44 »
Данаилов има само един сполучлив филм. Га закла кравата, де беше глътнала ризата на авера му паднал в ямата.