Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 00:28:40

Автор Тема: "Лула, маткап, тютюн" - Клуб за културни разгромвори между жентлимени и дами  (Прочетена 1575 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Заповядайте, камината е запалена, килимът е опрахосмучен, кожените кресла са избърсани, паяжините по ъглите са специално тъкАни за автентичност! Барът е край казана, в съседната одая. Домашните майстори и градинарите са също наблизо, извисените теми са по-нататък. За бистрене на политика има отделни одаи, с плювалници.
*следват фойерверки и шампанско* 
:t1811:
« Последна редакция: Януари 24, 2021, 19:03:15 от Ной »

gossinger

  • Гост
Quote (selected)
"Лула, маткап, тютюн" - Клуб за културни разгромвори между жентлимени

това "разгромвори" много многозначно звучи -- дали е разговори, дали е разгроми, ако и да е между джентълмени :m1731:

Да вземете да го оправите, а?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Фойерверки (китайски), шампанско ( френско ).
Бла..
А, за добре дошли едно ирландско:
https://www.youtube.com/watch?v=c2bEwZR7g1Y
Irish Way - The O'Reillys and the Paddyhats [Official Video]

ТваЙ жентълмените си патим. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Да вземете да го оправите, а?
Твърдо нье! Всеки клуб трябва да има загадка, скелет в гардеробната и нещо, за което да се дърлят поколение жентлимени! Като за правилен зидар, крайъгълният камик ми е дялнат правилно!  :t0328:

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
...ако ще е ирландско, нека да е Люк Кели, отивам да разхождам кучето, като се върна, ще ви зарадвам ...

Питам von und zu Gossinger (Ave, Gossinger!) ще допуска ли дами в клуба на жентлимените?
Ако отговорът е положителен, моля, още настоявам, заглавието да се провени, като накрая се добави "...и техните дами", а?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
...и техните дами"
Ами някой ако си доведе не неговата дама, а просто така? Добре, добре, да нема скандали, ще добавим и другия пол.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
...и техните дами"
Ами някой ако си доведе не неговата дама, а просто така? Добре, добре, да нема скандали, ще добавим и другия пол.
...като сте толкова сговорчива днес, бихте ли питали Бепе дали ще възрази да се приобщи към жентрлимените, демек да обедините и казана към маткапите?
Всичко да си дойде на мястото?
Нещо като "казан, лула, маткап...и нататък"?
И без това разговори за казарма и футбол ще ги забранят...

Моля, а?

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Quote (selected)
"Лула, маткап, тютюн" - Клуб за културни разгромвори между жентлимени

това "разгромвори" много многозначно звучи -- дали е разговори, дали е разгроми, ако и да е между джентълмени :m1731:

Да вземете да го оправите, а?
...що се бъзиката с моята опечатка, а?
Неволна е! Правете каквото искате, аз си признавам!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
...като сте толкова сговорчива днес, бихте ли питали Бепе дали ще възрази да се приобщи към жентрлимените, демек да обедините и казана към маткапите?
Всичко да си дойде на мястото?
Нещо като "казан, лула, маткап...и нататък"?
И без това разговори за казарма и футбол ще ги забранят...

Моля, а?
Мисля, че е по-добре барът да е наблизо, но отделно, че инак се затруднява търсенето на ракиджийските тънкости. Революционерът няма нужда от покани, той като котката на Киплинг, ходи където си ще!  :b0302:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Клуб си направихме! :too_happy-1067:
Сега следва кОнкурс мис "жентълмен". :bigok:
Една номинация от мен:
https://www.youtube.com/watch?v=EPesgQbItcQ&list=RDeAGXQLim75w&index=25
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
the lamers club honourable member …

gossinger

  • Гост

… Питам von und zu Gossinger (Ave, Gossinger!) ще допуска ли дами в клуба на жентлимените?

Ааа, не знам, аз не съм джентълмен, а прост системен администратор, така че оправяйте се там, аз ще гледам отстрани.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Ааа, не знам, аз не съм джентълмен, а прост системен администратор, така че оправяйте се там, аз ще гледам отстрани.
Напомни ми древния виц за достъпа!
При директора на банката идва чистачката леля Мара и казва, господин директоре, дайте ми най-накрая ключ от трезора! Директорът преглъща на сухо, оглежда кофата с парцала за скрити оръжия и пита защо й требе ключ на госпожата. Ми щото аз вече пета година го отварям с една стара фиба, ама вчера я счупих и сега как ще влизам да чистя?! -резонно отвръща леля Мара, хвърля парцала и улавя в полет припадащия директор.