Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 25, 2024, 11:49:46

Автор Тема: Новогодишното обръщение на Президента Радев  (Прочетена 7534 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чок觧

  • Гост
Не живея в България , нямам Българска телевизия и не можах да го чуя . Но прочетох една камара идиотски коментари :"Това не е моят президент!" , "Подменили са ни президента !" , "Най-после президента показа истинския си лик !" , "Ето го НАТОвския ни президент , спуснат и назначен от САЩ ! "
Брех , викам си , какво се е случило , какво толкова лошо е казал президента , та така е разбунил духовете ? Нещо за ЕС и европейските ценности ? Нещо в защита на Украйна и против Русия и Путин ? Реших да го потърся и да го видя . Ето го .
https://www.youtube.com/watch?v=T3XSHUZ5IyY
 Аз не открих нищо такова ! А вие ?

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7420
    • Профил
Re: Новогодишното обръщение на Президента Радев
« Отговор #1 -: Януари 07, 2019, 23:58:47 »
Гласувах за него, но нещо му нямам много вяра. Най-вече заради блудкавото служ. правителство, което назначи.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Новогодишното обръщение на Президента Радев
« Отговор #2 -: Януари 08, 2019, 00:12:12 »
Гласувах за него, но нещо му нямам много вяра. Най-вече заради блудкавото служ. правителство, което назначи.

Ако само с това ще коментираш дейността на НАШИЯ СЕГАШЕН ПРЕЗИДЕНТ, по-добре да не си говорим повече тук.

На Нова година слушах словото му и отново бях впечатлена дотолкова, че да се опитам да го пусна за обсъждане тук. Но неизвестно защо 15 мин. след произнасянето му системата го изплю.

И ми се струва, че вече е късно за коментар. Защото хъсът изчезна. Поне за мен.  :sad-3295:
Само остава да кажа: г-н президент -  :t2002:
« Последна редакция: Януари 08, 2019, 00:47:39 от Джиджи »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7420
    • Профил
Re: Новогодишното обръщение на Президента Радев
« Отговор #3 -: Януари 08, 2019, 02:05:51 »
Aз ще си говоря каквото искам (както правя винаги), пък ти какво ще говориш си е твоя работа.
Според мен не е достатъчно звучен и остър към Шайката.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Новогодишното обръщение на Президента Радев
« Отговор #4 -: Януари 08, 2019, 02:20:13 »
Чоки, и аз не открих крамолата, за която толкоз се пищи. Нормално, балансирано слово.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Новогодишното обръщение на Президента Радев
« Отговор #5 -: Януари 08, 2019, 07:38:53 »
Гласувах за него, но нещо му нямам много вяра. Най-вече заради блудкавото служ. правителство, което назначи.
А на теб ти трябва пикантно служ. правителстнво, мей би. Какво е това нещо "служебно правителство". 10-15 опитни чиновника, от които се иска   2 месеца да не правят резки движения и да не пречат на една комисия да организира избори.
 С други думи - колкото по-блудкаво, толкова по на място.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Новогодишното обръщение на Президента Радев
« Отговор #6 -: Януари 08, 2019, 07:51:59 »
Някъде на третата или четвъртата новогодишна реч на П. Стоянов реших, че повече президентски предновогодишни пустословия нема да слушам.  За 10 години забравих за това си решениe и чух осмата или деветата реч на Първанов. Тази грешка затвърди решението ми, което свято спазвам и до днес.

Реакциите след Нова година ще ме накарат да чуя какво толкова е казал Р. Радев.
« Последна редакция: Януари 08, 2019, 08:41:37 от Bacho Кольо »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Новогодишното обръщение на Президента Радев
« Отговор #7 -: Януари 08, 2019, 11:18:09 »
Президентът удари с тоягата и змиите засъскаха в тревите.

Неуместно поведение ...

Впрочем, сещам се за един с твърде неуместно поведение.

Quote (selected)
И Исус влезе в Божия храм, и изпъди всички, които продаваха и купуваха в храма, и прекатури масите на среброменителите, и столовете на ония, които продаваха гълъбите, и каза им:   
Писано е: "Домът ми ще се нарече молитвен дом" а вие го правите разбойнически вертеп.
(Матей, 21:12-13)

и, после,

Quote (selected)
И когато дойде в храма, главните свещеници и народните старейшини дойдоха при Него, като поучаваше, и казаха: С каква власт правиш тия неща? и кой Ти е дал тая власт?   
А Исус в отговор им каза: Ще ви задам и Аз един въпрос, на който, ако ми отговорите, то и Аз ще ви кажа с каква власт правя тия неща.   
Иоановото кръщение от къде беше? от небето или от човеците? И те разискваха помежду си, думайки: Ако речем: От небето, Той ще ни каже: Тогава защо не го повярвахте:   
Но ако речем: От човеците, боим се от народа; защото всички имат Иоана за пророк.   
И тъй, в отговор на Исуса, казаха: Не знаем. Рече им и Той: Нито Аз ви казвам с каква власт правя тия неща.
(Матей, 21:23-27)

 ^-^


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Новогодишното обръщение на Президента Радев
« Отговор #8 -: Януари 08, 2019, 12:56:14 »
Според мен не е достатъчно звучен и остър към Шайката.

Президентът удари с тоягата и змиите засъскаха в тревите.
Неуместно поведение ...
Ади ся вие двамата съ разберете, а аз съм ЗА ... :giggle-3307:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Новогодишното обръщение на Президента Радев
« Отговор #9 -: Януари 08, 2019, 14:01:36 »
Когато делфинът писне "в ушенцето" на скумрийката, не мислете, че има да и казва нещо.  :laughter-3293:

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Re: Новогодишното обръщение на Президента Радев
« Отговор #10 -: Януари 08, 2019, 14:12:52 »
И аз като Джиджилина, се присъединявам към двата последни цитата (междувременно - предпоследни цитати).
 :way_to_go-1308:
И двата са добри, но все пак удар с тоягата по тревата и шубраците, изкарва на яве сите съскащи гадюки! А за НГ-реч не иде да изкарва Армията, та тя да прибере гадюките в торбета и разчисти терена от бандюги...
 :bluegrab: