Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 26, 2024, 02:49:15

Автор Тема: Дъска за съобщения, жалейки, доноси, предложения за брак и прочие...  (Прочетена 366365 пъти)

Shabaan_bin_Robert и 14 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
  Блазям на Русия.. росияните!

Имат си почва, където да си хванат корените.. Почва, наторена с кръв, сълзи и труд.. Духът на миналото им, храни настоящето.. Успешно, споре мене.

  Ние, българете, веке нямаме почва.. Най се вълнуваме от промоцийте  на магазините..
"Фърчим, летим .. и мутри веселим"

пп Радостно ми е , че има хора , дето не слагат на паланзата: -Къв ми е кяра, че умрел дедо на война, пък яз да не мога си купа брзо айфон..
 ППП  Честитам на руските хора Победата.. От сърдце!!!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Принце, искам да пусна видео от Москва днес, но е от телефон. Мога ли да ти го пусна по пощата, пък ти да го пуснеш тук? Аз не мога да се справя

Ами прати го, пък да видим дали ще може да се добави като прикачен файл към коментар. То зависи и от големината му де.
the lamers club honourable member …

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Принце, искам да пусна видео от Москва днес, но е от телефон. Мога ли да ти го пусна по пощата, пък ти да го пуснеш тук? Аз не мога да се справя

Ами прати го, пък да видим дали ще може да се добави като прикачен файл към коментар. То зависи и от големината му де.

Пратих ти го - дано е на поща, която поддържаш /тази, на която с пишехме във форума на СЕГА/. Това всъщност е случаен клип, направен с телефона на мой приятел, докато е ходел до магазина днес..в Москва

п. п. Абе въобще и изобщо, ако мноо държите да си останете девствени родни патриоти никога не се докосвайте до родните архиви до през последните над 140 години! Тва е приятелски съвет - отврат е...и гранатомет срещу патриотарщината ви

Няма по-унизително чувство от това, което остава у теб след като прочетеш родната си действителност. Няма! Нация от приспособленци, търгаши и елементарни боклуци - неподправен извод за Кочината като цяло...не броя изключенията - те са ярки и винаги са били малко и преди, а още по-малко сега
« Последна редакция: Май 09, 2020, 21:14:38 от Асол »

AnonimusBG

  • Гост
Принце
Може ли да качваме видео?
Бих качил нещо от видеорегистратора на някой от куриерите.
Така да се каже от извора да се види как е в Москва.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
за видео навремето използвах https://filebin.net/ и https://streamable.com/

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
А, Принце, станА, грешка! Вместо на теб съм пратила мейл на Хамел /баси, как пък толкова сте с все едно и също име/. В този ред на мисли, той Хамел няма достъп до нашия форум, вероятно си е забравил паролата. Ся, ще те намеря в стария мейл и ще ти препратя всичко, включително и да се разбереш с Хамел. София не знам що мълчи и не съобщава за проблема на Хамел

ей тва е поздравът от Хамел

https://www.youtube.com/watch?v=XRwF8qCAmQg

Принце, този път трябва да съм улучила мейла ти, а и ти препращам кореспонденцията ми преди малко с Хамел, така че да се решат проблемите му :D
« Последна редакция: Май 09, 2020, 21:44:48 от Асол »

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
« Последна редакция: Май 10, 2020, 04:09:16 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Абе майната ви на всички такива онакива европейци.

Те това е от онова Царство.
Таковал съм ви таковата.
Анонимъс, имаш ли достъп до архив със същото съдържание, но за Гърция? Питам съвсем сериозно! На моя дружка баща й е аматьор историк - аматьор в това, че има и друга работа, с която се препитава. Той рече, в гръцките архиви всички подобни следи са изчистени с такава акуратност, че няма НИКАКВИ. Когато се запознахме, се говорихме за този период в двете страни и той рече, моля ти се, ако някой някъде знае или има достъп до книга, журнал, вестник, каквото и да е - дай знак! Та и аз да попитам - ако някой има достъп, дайте знак!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
« Последна редакция: Май 10, 2020, 04:08:48 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Малко късно, но все пак успявам:
- Честито за Победата!!! И ми е безкрайно гнусно, че повънкашната и шефа 'и са се окъкали и с това са оплескали всички нас, в идиотската, лъжлива антисъветска / антируска "декларация" - по-точно нова провокация..

Достойни са за проклятие во веки веков. Особено пък и за отварянето вратите на задължителната ваксинация! Косвено е, с извънредни пълномощия на здравния министор.

В споровете си вие всички забравяте, че главните виновници, стъкмители, финансисти и облагодетелствувани от ВСВ (както и от ПСВ и сега от вървящата вече със засилени темпове - ТСВ), са винаги едни и същи! Така, че десетките милиони жертви, съсипаните съдби на стотици милиона по време и след това, разрушенията и пр. и пр. - доведоха до Коронуване на стадото - ака плебса. Сега всички сме в шах и пред окончателен МАТ! Бъч е прав в мнението да гледаме НАПРЕД. Но и никога да не забравяме и гледката назад! Защото тази останала назад, ни я готвят в стократни размери в близкото бъдеще - либерал-фашистите.

Така, че аз днес си мислех за всички познати и непознати загинали по фронтовете и от двете страни, под бомбардировките, в лагерите, в разрушените си домове, а след това - за осакатените съдби на оцелелите! Поне това аз съм го съизживял от краят тогава - насам.

И което е най-важното, трябва на всяка цена да спрем, кой - как може, козните на същите подпалвачи от тези Световни войни! Те са винаги едни и същи, но сега са зинали да лапната света!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Принце
Може ли да качваме видео?
Бих качил нещо от видеорегистратора на някой от куриерите.
Така да се каже от извора да се види как е в Москва.

Като прикачен файл може, стига да не надхвърля 10 mb.

Натисни на връзката „Прикачени файлове и допълнителни опции“ под прозореца за коментар и ще видиш какво може да се прикачва към коментара ти и при какви условия.
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
the lamers club honourable member …

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
« Последна редакция: Май 10, 2020, 04:08:07 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
« Последна редакция: Май 10, 2020, 04:07:43 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Quote (selected)
Гледат само какво да вземат от вас.

Е, аз пък съм видял какво ни дадоха. ЦЯЛАТА ни социалистическа икономика. По време на която бяхме държава.
No more comments!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
« Последна редакция: Май 10, 2020, 04:07:17 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
« Последна редакция: Май 10, 2020, 04:07:01 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
« Последна редакция: Май 10, 2020, 04:06:30 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
« Последна редакция: Май 10, 2020, 04:06:00 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
« Последна редакция: Май 10, 2020, 04:05:34 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Абе какви са тези работи? Защо ми се трият мнения и се слагат в "recycle"? Кой е модератор? Къде видяхте да обиждам някого?
Моля официално да ми изтриете акаунта! Нямате нужда от мен!
Не искам да съм част от този форум. Е, те това е фашизъм. Не ви понася друго мнение. Не преди 80 години, а сега.
Бъч, ако се съди по маркерите, последните няколко твои мнения са редактирани от теб. Аз съм ти "цензурирала" едно, заедно с кореспондиращото на онци.
Спрете да се държите като детска градина! Не се харесвате - не е задължително, стойте в различни пясъчници!  :t0328:

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Какви пясъчници? Видяхте ли какво ми е изтрито в "recycle"? Отговаряте формално.
Мнение, на което аз съм дал "thump up" за сержанта и друго мое мнение на което е отговорил сержанта. Но самия пост го няма в темата.
Кой е модератор на мненията ми в "recycle"? Днес.
Дори не съм забелязал, че някакви мнения с onzi са ми цензурирани. Това е друго. А и защо?
« Последна редакция: Май 10, 2020, 07:10:28 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Какви пясъчници? Видяхте ли какво ми е изтрито в "recycle"? Отговаряте формално.
Мнение, на което аз съм дал "thump up" за сержанта и друго мое мнение на което е отговорил сержанта. Но самия пост го няма в темата.
Кой е модератор на мненията ми в "recycle"? Днес.
Дори не съм забелязал, че някакви мнения с onzi са ми цензурирани. Това е друго. А и защо?
Ние с паралелепипеда сме също хора. Защо той така е решил и е пратил двете мнения в кръглия файл - не зная.
Мненията с онци са за лични дребни кавги, нищо повече. Вместо да си хортувате по темата, се отплесвате на лично основание.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Хе, хе,
Аз не мога да пиша и казвам неща, че да се харесам на паралелопипеди и на който и да е друг. Никога не съм го могъл. Затова съм и тук.
Моля да ми се изтрие акаунта. Аз не пиша за "recycle"!
Това дори не е за първи път. Същото беше и за доц. Мангъров. После принца писа, че трябва да се извинят. Какви лични отношения? Аз нямам лични отношения с който и да е от вас, защото не ви познавам.
« Последна редакция: Май 10, 2020, 08:36:01 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Хе, хе,
Аз не мога да пиша и казвам неща, че да се харесам на паралелопипеди и на който и да е друг. Никога не съм го могъл. Затова съм и тук.
Моля да ми се изтрие акаунта. Аз не пиша за "recycle"!
Това дори не е за първи път. Същото беше и за доц. Мангъров. После принца писа, че трябва да се извинят. Какви лични отношения? Аз нямам лични отношения с който и да е от вас, защото не ви познавам.
...моля да се успокоиш ... ако това ще ти помогне - и мен са ме трили, ей така, без повод, покрай другите, без нищо...какмо от това, написаното остава, и в кошчето може да се коментира - мен ако питаш още по-безнаказано ... хади - неделя е, размърдай се (нямате карантина и ограничения), ще ти доди друг акл (надявам се)

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Прочетох изтритото. Не е спам, флуд, офтопик или лични обиди. Това не е поддържане на форумна хигиена, а цензура.
Има и мои неща, които са се оказвали в кошчето, напълно основателно. Този случай не е такъв. Има много мнения, с които не съм съгласен, но това не е повод да се трият.

gossinger

  • Гост
Прочетох изтритото. Не е спам, флуд, офтопик или лични обиди. Това не е поддържане на форумна хигиена, а цензура.
Има и мои неща, които са се оказвали в кошчето, напълно основателно. Този случай не е такъв. Има много мнения, с които не съм съгласен, но това не е повод да се трият.

А аз виждам поне едно предупреждение за offtopic и деликатно подсещане за връщане към основното предназначение на тази тема.

https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=28.msg83903#msg83903

И според мен за триене има доста повече мнения по простата причина, че не им е тук мястото. И няма как да се съглася, че това е цензура.

Така, че не се изненадвайте, ако доста повече мнения от вчера се озоват в кошчето. Зависи докъде ще ми стигне търпението.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Предишното ми мнение, а и настоящото са офтопик и ако се окажат в кошчето ще е основателно и без никакви възражения от моя страна.
Изтритите две мнения за които става въпрос не са такива.

Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Написал съм що още тогава.

Ако имаш проблеми с осъзнаваното на написан текст - проблема си е твой.


Какви пясъчници? Видяхте ли какво ми е изтрито в "recycle"? Отговаряте формално.
Мнение, на което аз съм дал "thump up" за сержанта и друго мое мнение на което е отговорил сержанта. Но самия пост го няма в темата.
Кой е модератор на мненията ми в "recycle"? Днес.
Дори не съм забелязал, че някакви мнения с onzi са ми цензурирани. Това е друго. А и защо?

Именно за това не си забелязал, щото си го плякнал за флуд и тролене, а не за да допринесе нещо по темата.

Други въпроси?


Неактивен паралелепипед

  • Administrator
  • *****
  • Коментари: 383
    • Профил
Калинчо,
правиш се нещо на модератор май?
обясняваш на администратор че няма право да трие флуд щот теб не ти харесва?

gossinger

  • Гост
Последното разчистване е направено от мен, така както съм преценил в момента.

Оплаквания за изтрити мнения или за оставени такива не се приемат.

И започнете да се държите най-после като възрастни хора, тук не е детска градина, в края на краищата. И слагането на подписи с цел дразнене на конкретен потребител или група от потребители не е нищо повече от детска проява. Отнася се за всички, които са го направили, нищо че няма да споменавам имена.

И силно се надявам най-после да се замисляте преди да започнете да пишете отговор, дали неговото място е точно в същата тема. И дали е необходимо да отговаряте на всеки един коментар, който не ви е харесал по някаква причина.

В този форум не е забранено отварянето на нови теми, така че се възползвайте от тази възможност. Функцията „игнориране на потребител“ също е активна, така че я използвайте, ако не искате да четете коментарите на конкретен потребител.

И накрая надявам се тази тема да остане тема за кратки анонси по повод на различни събития.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Празник на Светите равноапостоли и просветители Кирил и Методий, съпокровители на Европа
Св.Св.Кирил и Методий са признати за светци в края на IX век, а сведения за отбелязване на празника им на 11 май има още през XII век.

Денят на Кирил и Методий се почита от Църквата днес, но поради установената гражданска традиция светското, гражданското и държавно честване остава на 24 май.

Празникът на Св.св.Кирил и Методий, е честван за първи път в Пловдив през 1851 по инициатива на Найден Геров и Пловдивското епархийско класно училище.

Egregiae Virtutis (лат. : За безпримерно достойнство) е апостолическото послание на папа Йоан Павел II, от 30 декември 1980 г, с което Св.Св. Кирил и Методий, превели Библията за славянството, се обявяват за съпокровители на Европа.
Римокатолическата църква празнува паметта им на 14 февруари, но по изричното предписание на Блажения Папа Йоан Павел II празникът се отбелязва в католическите ни епархии заедно с православните на 11 май.[/b]
« Последна редакция: Май 11, 2020, 02:15:52 от фелдкурат Ото Катц »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Quote (selected)
На 14 май 1925 г. заради поемата Гео Милев е осъден на 1 година тъмничен затвор, глоба от 20 000 лв. и лишаване от граждански и политически права за 2 години. Той решава да обжалва постановената присъда пред Апелативния съд, но на 15 май е извикан за „малка справка“ от полицията и изчезва безследно.

Останките му са открити през 50-те години на 20 век в масов гроб край София (Илиенци). Разпознат е по изкуственото око, поставено му по време на операциите в Германия. Белезите от насилие, както и показанията на ген. Иван Вълков пред съда през 1954 г. доказват, че Гео Милев е бил брутално удушен с тел.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2949
    • Профил
Починал е Христо Явашев - Кристо.

Няма да ми липсва.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11163
    • Профил
Quote (selected)
На 14 май 1925 г. заради поемата Гтао Милев е осъден на 1 година тъмничен затвор, глоба от 20 000 лв. и лишаване от граждански и политически права за 2 години. Той решава да обжалва постановената присъда пред Апелативния съд, но на 15 май е извикан за „малка справка“ от полицията и изчезва безследно.

Останките му са открити през 50-те години на 20 век в масов гроб край София (Илиенци). Разпознат е по изкуственото око, поставено му по време на операциите в Германия. Белезите от насилие, както и показанията на ген. Иван Вълков пред съда през 1954 г. доказват, че Гео Милев е бил брутално удушен с тел.
Ами така е, трябва да се учи човек от историята, не от пропуските на някакъв Народен съд!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
« Последна редакция: Януари 18, 2021, 09:11:54 от Vançe »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23752
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Борисов празнува рожден ден с инспекция на АМ "Хемус"

https://www.manager.bg/politika/borisov-praznuva-rozhden-den-s-inspekciya-na-am-hemus

Да ни е жив и здрав, поне до хиляда години да докара че да излежи поне половината от полагаемата Му се присъда.
Обаче нещо ме човърка, кога беше млад Убав и Личен мускула му го пипаха фризьорки и някой маникюристки предрешени като мисирки.
Сега се е закръглил и  все около млади левенти по магистралите се усуква, нещо..
Абе няма нищо! :bouncy-1054:
« Последна редакция: Юни 13, 2020, 19:00:37 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7429
    • Профил
Може да му е писнало от прости п*тки (кърджалийски и други)  ???
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
На днешния ден през 1928 година в Аржентина е роден Ернесто "Че" Гевара.
Поклон пред паметта му.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Днес рожден ден празнува петият български президент - генерал-майор Румен Радев !
Чест и почитание - за много години!

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4135
    • Профил
Тук ще се присъединя!
Желая здраве, благополучие и здрави нерви!  :t0328:

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
И от мен да Му е честит, на Президента, именният Ден!

И да отговори по военно му на дроновата атака от снощи - струва ми се, че изпълнителят е посочен погрешно от ББ. Не се вързва с психологичните портрети и на двамата...
 :blurry_drunk-2127:

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4135
    • Профил
«22 июня, ровно в 4 часа, Киев бомбили, нам объявили, что началася война».

22. VI. 1941 г. -  една от черните дати в човешката история

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Да, ВСВ промени света окончателно и даже се свързва вече като продължение на ПСВ. Онзи Уйдро Уилсон (мисля така се казваше) даже пише в една своя книга средата на 20-те години, че продължението ще е след 20г. от "краят" на ПСВ...

А днес сите "партньори" се спотайват като пръдни в гащи! Вероятно, чак към довечера ще се поразмирише. Не знам дали Оттатъка са се давръндисали да отбележат нещо по повода!

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4135
    • Профил
И да се сетят партнърите и техните местни радиоточки, очаквам по-скоро по примера на едно бивше президентско чехълче да заклеймят руската агресия  :animated-smileys-stargate-015

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
И от мен да Му е честит, на Президента, именният Ден!
  :D :blow_kisses-1105: :D

Добре са се подредили по рождени дати некои наши топ-политици
:

На 13 юни
е роден Б.М.Б.

На 16 юниСимеон Борисов; докато е цар – накратко! – Симеон II

На 18 юнигенерал-майор Румен Радев, президент на Р. България!!!

=====

С което естествено не бих искала да разводня днешната тема за ВСВ.

Само искам да си пожелаем до ТСВ да не доживеем!!! Амин!  :nuts:
« Последна редакция: Юни 22, 2020, 15:35:37 от Джиджи »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7429
    • Профил
Цитат на: Джиджи
искам да си пожелаем до ТСВ да не доживеем!!! Амин!  :nuts:

Аз пък искам да доживеем до ЧСВ и в нея да сме с най-яките тояги и най-острите кремъчни ножове  :nuts:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Цитат на: Джиджи
искам да си пожелаем до ТСВ да не доживеем!!! Амин! 

Аз пък искам да доживеем до ЧСВ и в нея да сме с най-яките тояги и най-острите кремъчни ножове. 

Туй, последното ми звучи като част от мокрите ти сънища ...  :cool-1084:

Не че някога съм ги посещавала, де!!!  :b0201:
« Последна редакция: Юни 22, 2020, 16:33:06 от Джиджи »


Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7429
    • Профил
Цитат на: Джиджи
искам да си пожелаем до ТСВ да не доживеем!!! Амин! 
Аз пък искам да доживеем до ЧСВ и в нея да сме с най-яките тояги и най-острите кремъчни ножове. 
Туй, последното ми звучи като част от мокрите ти сънища ...  :cool-1084:
Бъркаш ме със ЗИП-а  :nuts:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Бъркаш ме със ЗИП-а.  :nuts:

Абе, къде зачезна тоя убав човек, ЗИП-а?!

И Оттатък го няма ...  :t1816:
« Последна редакция: Юни 23, 2020, 19:18:47 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23752
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Че какво да прави там ЗИП?
Всички ковидясахте за почивка Баце и Божов.
ЗИП-а иска нещо по-ядрено, по-кърваво.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11163
    • Профил
Quote (selected)
ЗИП-а иска нещо по-ядрено, по-кърваво.
тъй,тъй, ама ЗИП-а ич не чакаше ядреното или кървавото да му го съобщят курвенскита ни медии, а си го намираше сам.
Да си чувал от тогава нещо за Сирия?
Либия?
Мадуро?
 :m1728:
Ся, спомних си, че имаше нещо, дето фанали двама кравари, а хората им селяните ги понабили и предали на властите, ама то бе само в контекста на това, че Гайдю нямал нииищо опщо с тези хаймани!
Нищичко!
 :yes-1289:
« Последна редакция: Юни 23, 2020, 19:23:43 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23752
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Не в оная медия, но има нещо.
Quote (selected)
САЩ се отказаха от искането за изтегляне на Русия от Сирия
https://pogled.info/svetoven/sasht-se-otkazaha-ot-iskaneto-za-izteglyane-na-rusiya-ot-siriya.117653

Quote (selected)
Макрон предоставя доказателства за "мозъчната смърт на НАТО"
https://pogled.info/svetoven/makron-predostavya-dokazatelstva-za-mozachnata-smart-na-nato.117650

Quote (selected)
Русия и САЩ обсъдиха споразумение за Афганистан
https://pogled.info/svetoven/rusiya-i-sasht-obsadiha-sporazumenie-za-afganistan.117649

Quote (selected)
Тръмп е готов да се срещне с Мадуро, за да обсъди неговото "мирно заминаване"

https://pogled.info/svetoven/tramp-e-gotov-da-se-sreshtne-s-maduro-za-da-obsadi-negovoto-mirno-zaminavane.117643

То и с Асад  в началото беше така, сега чакаме руснаците да отидат във Венецуела че САЩ дадат заден ход.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Че какво да прави там ЗИП-а?
Всички ковидясахте, за почивка - Баце и Божков.
:D

И туй не е лошо.

Преди малко писах в темата, дето днес глобили Баце с 300 лв. затуй, че бил без маска в църквата в Рилския манастир.  :cool-1084:
А под дописката се събраха за нула време над 50 коментара - ако не едни и същи, то поне в същия дух ...  :giggle-3307:

P.S. Буратино, ади стига с политическите новини, щото тук темата е друга. И ше ни бият - съвсем заслужено!  :image008:

« Последна редакция: Юни 23, 2020, 19:39:27 от Джиджи »

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8090
    • Профил
Тов. Тръмп своето ли "заминаване" ще обсъжда. На там отиват нещата.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23752
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
P.S. Буратино, ади стига с политическите новини, щото тук темата е друга. И ше ни бият - съвсем заслужено!

Вас ще ви бият нас със 200.......
Съвсем в духа на джендърологията.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7429
    • Профил
« Последна редакция: Юни 23, 2020, 21:05:39 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23752
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Тов. Тръмп своето ли "заминаване" ще обсъжда. На там отиват нещата.
Надявам се да не се стига до заминаването на Тръмп.
Другия луд дядка ще запали юргана.
За Тръмп вече казах, може да съм пропуснал някой президент, но до сега не са имали такъв.
Първо победи републиканците - беше най-недолюбвания претендент в техния лагер.
После победи и демократите.
Сега и двата лагера са против него това е много добра атестация.
ЕС е вреден за вашето здраве!