Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 04, 2024, 09:47:56

Автор Тема: И сега? …  (Прочетена 574592 пъти)

0 Потребители и 86 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11204
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15540 -: Април 24, 2024, 20:19:42 »
Quote (selected)
Парламентарната група на „Продължаваме Промяната – Демократична България“ внася искане за предсрочното освобождаване на председателя на Народното събрание Росен Желязков с мотиви за цялостното му поведение като ръководител на тази институция.
Ей така ми харесва на мен - всеки срещу всеки и гласуване според разбиранията.
Така няма шанс ни за тиквата, ни за шиши, ни за кики!
КеВВВВВВВВВВВВ!
 :popcorn:
п.с. естествено, сдушването в разбиранията на горните три са за сметка на мнозина и в интерес на малцина - ама какво да се прави, да са му мислили навреме мнозината и да си отварят очите повече за в близкото бъдеще.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8841
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15541 -: Април 24, 2024, 20:20:24 »
Не че съм очаквал мнго от г-жа Йончева, но и циник като мен се учудва на откровената ѝ липса на всякакъв срам. Тази "боркиня срещу корупцията" пристана на Пеевски - заклейменият по закона Магнитски, обвиняваният във всякакви корупции...

Век живи — век учись!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11204
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15542 -: Април 24, 2024, 20:31:09 »
На мястото на Йончева и аз бих се съгласил да ме предложат за евродепутат на ДПС.
Тя няма друг шанс за нищо.
Но това си е неин проблем.
Обаче, съгласявайки се да бъде номинирана –както и аз! - сигурен съм че ще отшиба поне част от избирателите на ДПС от гласуването. Може би са си представяли, че чрез името и ще привлекат допълнително избиратели - не вярвам! Тарикати са ДПС, но май хитрата сврака този път ще е с двата крака - както се казва.
Не знам дали такива мотиви са я водили, може би по скоро желанието и да остане в европарламента, но знам ли?
То по този начин на мислене и съмнения, може и за Павлик Морозов да решим, че е тръгнал да "събира "бакър".
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8929
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15543 -: Април 24, 2024, 20:58:00 »
Quote (selected)
Парламентарната група на „Продължаваме Промяната – Демократична България“ внася искане за предсрочното освобождаване на председателя на Народното събрание Росен Желязков с мотиви за цялостното му поведение като ръководител на тази институция.
Те нямат достатъчно депутати за това – трябват 80 (вж чл. 5 от ПДНС). Така че са пропуснали да споменат, че са събрали подписи и от БСП. Но и това не е цялата история!

Тя е следната: Росен Желязков е отказал да внесе вота на недоверие на гласуване, защото решил, че е противоконституционен. Тогава "Възраждане" започнали да събират подписи за свалянето му. Обърнали се към ИТН и БСП. ИТН отказали, БСП приели и си дали подписите. Но понеже гласовете на "Възраждане" и БСП не са достатъчни, "Възраждане" се обърнали и към ПП-ДБ. Те започнали да шикалкавят и накрая отказали, за да не ги обвинят, че имат нещо общо с "Възраждане". Но после решили да започнат да събират свои подписи. Поканили БСП да се подпишат в тяхната подписка и от БСП се подписали и там.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8929
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15544 -: Април 24, 2024, 21:05:12 »
Енергийната комисия на НС реши да разположи ветрогенератори в морето
Quote (selected)
Енергийната комисия в парламента прие Пътна карта за климатичен неутралитет. Тя предвижда до 2030 г. да бъдат инсталирани 1,6 GW мощности за производство на електроенергия от ветрогенератори в морето, а до 2040 г. тези мощности да достигнат 6,6 GW. Пътната карта беше подкрепена въпреки възраженията на рибари и туристическия бранш срещу поставяне на перки в морето, както и обещанието на Бойко Борисов ГЕРБ да гласуват против инсталирането на ВЕИ в Черно море.

„Нашата партия взе решение да оттеглим подкрепата при второ четене на този законопроект. Нека ни убедят, че това не пречи на никой. Нека вие да ги посрещнете с цветя и рози, тогава ще ги подкрепим“, каза  Бойко Борисов на среща с представители на Асоциацията на хотелиерите и ресторантьорите преди два месеца във Варна.
Мръсници!!!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11204
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15545 -: Април 24, 2024, 21:11:06 »
Quote (selected)
Поканили БСП да се подпишат в тяхната подписка и от БСП се подписали и там.
Лъчо, моля те не ми обяснявай стари филми.
Ако може, дай нишан - Костя ше подпише ли, шото Тошко  - сигурно и тогава ше се отвори веднъж парашута на Костя - да зависи изцяло нещо от него - псевдо 50% плъс jеден.
Ше се наемеш ли за прогноза?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8929
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15546 -: Април 24, 2024, 21:59:30 »
Обясних как е било – първите, които са започнали да събират подписите по своя инициатива, са "Възраждане". Какво има да подписват пак, като те вече са подписали?! Ето, той го обяснява тук за 8 минути, ако имаш търпение да го изслушаш (аз просто преразказах сбито разказа му оттам):

https://www.facebook.com/kostadin.eu/videos/3053638024778291/

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11204
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15547 -: Април 24, 2024, 22:02:40 »
Quote (selected)
Обясних как е било – "Възраждане" са започнали по своя инициатива да събират подписите.
Тва...дори и аз го разбрах!
Сега ми интересува друго - когато инициативата е от друг, макар и повторена - Костя ше се присъедини ли?
Сетне ше питам каквото трябва.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11204
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15548 -: Април 24, 2024, 22:42:27 »
https://bgr.news-front.su/2024/04/24/krupen-miting-sreshhu-sashh-nato-i-es-v-grcziya-video/
За мое съжаление и византийците се оказват по хора от нас.
Ерзац българи се оказахме. Дано мине успокоението, че се дължи на "онези" 5 века.
п.с. не си падам родоотстъпник.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8929
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15549 -: Април 25, 2024, 12:21:45 »
Quote (selected)
Обясних как е било – "Възраждане" са започнали по своя инициатива да събират подписите.
Тва...дори и аз го разбрах! Сега ми интересува друго - когато инициативата е от друг, макар и повторена - Костя ше се присъедини ли?
Ама то няма нужда – ППДБ + БСП имат заедно повече от необходимия брой от 80 подписа и нямат нужда да канят други партии да подпишат тази втора подписка.
Quote (selected)
Сетне ше питам каквото трябва.
Питай, само имай предвид, че не членувам там.

А иначе повече подробности по този случай той е дал в телевизионно интервю пред "Джуката" (Ганиела Ангелова):
https://www.facebook.com/kostadin.eu/videos/409857435240714/
« Последна редакция: Април 25, 2024, 12:45:02 от lucho »

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8929
    • Профил
    • Личен сайт
« Последна редакция: Април 25, 2024, 12:52:15 от lucho »

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9603
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15551 -: Април 25, 2024, 13:11:46 »
И що сега па това, не им пречи толкоз време, сега, когато не трябва и да съществуват, ако не беше лудият бойкикиев, се разработиха да свалят.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2159
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15552 -: Април 25, 2024, 17:46:33 »
Quote (selected)
Дачков: Ако аз, Волгин или Карбовски бяхме размахали пистолет, умните и красивите вече да са превзели Кремъл
:0005:

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8929
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15553 -: Април 25, 2024, 18:51:16 »
Това откъде е?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11204
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15554 -: Април 25, 2024, 18:53:54 »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9603
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15555 -: Април 25, 2024, 19:20:31 »
От фейсбук
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.


Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8841
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15557 -: Април 25, 2024, 21:07:17 »
Подполковник Надполковник Николай Марков не би подкрепил закон за чуждестранните агенти

Винаги съм се чудил, как г-н Марков преподава в НБУ - ковачницата за кадри, на американските глобалисти!? Очевидно, неговите идеи са в противоречие с политиката на Сорос!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23825
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15558 -: Април 25, 2024, 21:13:02 »
Quote (selected)
Винаги съм се чудил, как г-н Марков преподава в НБУ - ковачницата за кадри, на американските глобалисти!? Очевидно, неговите идеи са в противоречие с политиката на Сорос!
Какво ти е чудно?
Нормален полезен идиот, когато трябва натискаш бутона и го активираш да вдига пушилка.
То да бе само недополковника....
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8929
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15559 -: Април 25, 2024, 21:15:26 »
Полвинчасово телевизионно интервю на Кристияна Стефанова с доц. Валентин Вацев отпреди няколко дни:

https://www.youtube.com/watch?v=pXnwc06GfrA

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23825
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15560 -: Април 26, 2024, 07:55:54 »
Народните недоизбранници пак демонстрираха нищетата си.
Озверяла глутница се нахвърли на председателя на парламента в предизборна еуфория в стил:
"Много сме, силини сме".
Почти година близаха трътката на Баце, вчера се сетиха че ГЕРБ са зло, техният председател е зло и трябва да го катурнат.

ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2982
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15561 -: Април 26, 2024, 16:28:36 »
Quote (selected)
Заявката на Ваня Григорова да влезе политиката значи, че следващият парламент може да е много по-различен. Наблюдавах я на изборите и тя е реалният победител за кмет на София, каза още Борисов.

Мернах туй и аха да река нещо,  гледам Свиленски вече ми зел думата.

Quote (selected)
"Преди два дни падна маската на Елена Йончева и зависимостите от Делян Пеевски и ДПС. Днес падна маската и на Ваня Григорова и зависимостите от ГЕРБ и Бойко Борисов. Ваня Григорова му трябва в българския парламент, за да бъде негова патерица, защото Ваня Григорова и Мая Манолова взети заедно ще бъдат поредната патерица на ГЕРБ в българския парламент, опитвайки се да оцелее още няколко месеца било то в управление или в някаква поддържаща роля", коментира той.
https://fakti.bg/bulgaria/876287-georgi-svilenski-maskite-padnaha-vana-grigorova-i-maa-manolova-shte-badat-porednata-paterica-na-gerb

Сега остава да припомня оня рехав тролизъм за "Костя подарил София на ПП".

И да приканя кандидатите в кушията да си залепят на челата/реверите кой им е маркетинговия враг в момента с прозрачно, но много издръжливо тиксо.
Да не си ги объркват по време на репетициите и премиерата.

*********   ✹    *********

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9603
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15562 -: Април 26, 2024, 16:54:35 »
дрън дрън ярина
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2275
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15563 -: Април 26, 2024, 17:01:33 »
Сега остава да припомня оня рехав тролизъм за "Костя подарил София на ПП".

И да приканя кандидатите в кушията да си залепят на челата/реверите кой им е маркетинговия враг в момента с прозрачно, но много издръжливо тиксо.
Да не си ги объркват по време на репетициите и премиерата.
Имаш категоричната ми подкрепа.
Компромиси със сороспии от всички полове, етноси и религии не се правят.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11204
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15564 -: Април 26, 2024, 17:23:29 »
Quote (selected)
Компромиси със сороспии от всички полове, етноси и религии не се правят.
Натюрлих!
Само един детайл - дали имаме обективен рентген за да диагностицираме кое е сороспия и кое не съвсем.
Нататък - ясно.
п.с. с уруспиите е далеч по лесно.
 :think:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23825
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15565 -: Април 26, 2024, 17:29:30 »
Григорова си беше писал, че някакво сорско грантче получила, ама то било за добри цели.
Гачели Шорош дава пари за лоши работи.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2275
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15566 -: Април 26, 2024, 17:29:36 »
Само един детайл - дали имаме обективен рентген за да диагностицираме кое е сороспия и кое не съвсем.
Джузепе, "кое не съвсем" звучи като "малко бременна". 😉
А сега сериозно - което е членувало и работило за ОО и безбройните му дъщерни образувания, което е получавало деньги по този линия, което е правило кариера по същата, което е крепило една или повече от извратенящините Соросови, всичкото е сороспия. Излекуван соросоид няма. На тоя свят. За Отвъдния не знам.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11204
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15567 -: Април 26, 2024, 17:42:58 »
За тоя свят говорим.
Дъщеря ми, като ученичка участваше в разни мероприятия на червеният кръст в БГ и по някое време там се включи и Августин Пейчинов - естествено за да си прави реклама.
Нещо бе "спонсорирал" и той.
Пита се - е ли соросоидче дъщеря ми, че и аз, щото пък помагах на нея логистично?
Не бих се засегнал по никой начин от пряк отговор какъвто и да е той.
Отделно - няма ли така да стигнем до "Йоан 8:7 - Който е безгрешен..."
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2982
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15568 -: Април 26, 2024, 17:48:45 »
Добра калибровка на субективния рентген дава допустимо "обективни" резултати.

Сиреч, душим си под опашката, държим едно наум + задължителният камък, скрит в шепата, не бързаме да речем бау, за да не подплашим обекта на изследването и подаваме разнообразни стимули/провокации за да уточним граничните му параметри. За мен работи добре.

Има и джаста-праста вариант когато липсва време или друг ресурс.
Иска бързи рефлекси, обаче. И йоановия 7/8-ми камък с добре изразен ръб.
*********   ✹    *********

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2275
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15569 -: Април 26, 2024, 17:52:00 »
Пита се - е ли соросоидче дъщеря ми, че и аз, щото пък помагах на нея логистично?
Е, е, е! Членувал ли си в някаква организацийка на Сорос, на заплата бил ли си, направили ли са те главен редактор, декан, ректор, etc., щото си соросоид, грантове вземал ли си, крепил ли си с подписа си призиви за еднополови бракове, права на транс, би и прочее джендъри, срещу Русия, за Украйна и прочее, и прочее.
Или щерка ти, Господ здраве и късмет да й дава?
Не ми обръщай думите наопаки, достатъчно ясно се изразявам.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23825
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15570 -: Април 26, 2024, 17:54:52 »
Quote (selected)
Главчев: С финансовия министър гасихме два „пожара” тази седмица
https://manager.bg/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0/glavchev-s-finansovia-ministar-gasihme-dva-pozara-tazi-sedmica
"Пожарникар е моят татко,
пожарникар ще съм и аз."

Това гербавите ама никаква креативност не показват.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11204
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15571 -: Април 26, 2024, 17:55:01 »
Джо -съгласен!
Отворих прението с мисълта докато си душим под опашката да не изпълним упражнението
"Духвам под опашката - Изпъждам, изгонвам някого."
https://www.bgjargon.com/word/meaning/%D0%94%D1%83%D1%85%D0%B2%D0%B0%D0%BC%20%D0%BF%D0%BE%D0%B4%20%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%88%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0
Щото накрая може сами да останем.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11204
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15572 -: Април 26, 2024, 18:01:01 »
Светице - ми ето, Ваня е работила по някакъв проект и е получавала пари.
На колко години е била - не ми се търси сега, дали е знаела за какво иде реч?
И аз не знам и не искам да съдя, нооо-ето вече - съдим я.
Добре, че още не е дотърчал Максимуса да ни размаха пръст - "аз казвах ли ви?"
Мисля, че тук е уместно да внеса един докторски виц-
-Доктореее...никак не ми е добре...
-Ооопс, колеги...спираме аутопсията!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2275
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15573 -: Април 26, 2024, 18:06:40 »
П.П. За Ванчето Григорова идеше реч все пак. Която е работила за разклонение на USAID, каквито са и ОО, и "Заедно в час", иии... И затова именно, ясно беше казано, Костадинов и "Възраждане" не я подкрепиха на балотажа.
Нищо общо с школски "проекти".

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11204
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15574 -: Април 26, 2024, 18:07:37 »
Иначе и аз съм изненадан от щението и да влиза в политиката.
Не е за там, като синдикалист и в СОС и може би и като кмет и бе тавана.
Поне засега.
Още повече, че съзнава или не - дораздробява и без това насипното състояние на пространството от центъра наляво.
Мъ то и други това правят, само че викаме само по ено парче.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2275
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15575 -: Април 26, 2024, 18:11:16 »
нооо-ето вече - съдим я
Ами съдим я - един път тръгна в СОС да прави комбина с Бонитата, и то като член на групата на БСП, сега пък с ДПС, и то с противното същество Пеевски.
Съдя я аз в диалог с друг форумец.
Тебе никой не те е карал да я съдиш.
Та не виждам причина да го приемаш лично.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11204
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15576 -: Април 26, 2024, 18:12:41 »
Quote (selected)
Та не виждам причина да го приемаш лично.
Опазил ме Господ!
 :)))
Quote (selected)
сега пък с ДПС
???
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2982
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15577 -: Април 26, 2024, 18:17:09 »
Опознаваме, бих рекъл.

Ето вчера, например, си вървя из горите тилилейски и стигам края на целяното село. В раницата - мъничка самоделна дубинка, за разубеждаване на едри селски кучета с големи опознавателни апетити. От 30 метра съзирам в тревата си лежи първия страж, вълчак, строен един такъв. Навеждам се ритуално за камък, че заобикаляне няма и след като се уверя, че това го е видял, си захождам бавничко към него. Като се наближим, внимателно си разменяме местата от двете страни на пътя и се разминаваме културно. Без грам "бау" и "гък". След 20 метра пускам камъка демонстративно и стражът се връща към стражеските си функции, пък аз си продължавам необезпокояван и без излишна шумотевица.
Дубинката в раницата нали не сме я забраили ):->
*********   ✹    *********

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2275
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15578 -: Април 26, 2024, 18:23:00 »
???
Пардон, "Синята коалиция" или квото там синьо беше.
Но иначе грешката е вярна и не е случайна - и двенките с Еленка упражняват най-древната професия. В политически смисъл.  :smokin:

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2275
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15579 -: Април 26, 2024, 18:57:32 »
Quote (selected)
Ваня Григорова
...
Родена
12 септември 1978 г.
...
работи... консултант в неправителствена организация – Институт „Отворено общество“,[6][7][8] където участва в проекти, насочени към интеграция на ромите.[6][9]
...
През 2018 г. Григорова подкрепя ратифицирането на Истанбулската конвенция и критикува БСП заради отрицателната позиция към конвенцията в свой пост на „Фейсбук“ страницата си.[13]
...
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B0%D0%BD%D1%8F_%D0%93%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8929
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15580 -: Април 26, 2024, 19:35:59 »
Освен това беше казала, че "Гей-парадът няма как да бъде спрян от кмета". А от кого?
Абе съмнителна е. Да имаме едно наум, но все пак по-добре тя, отколкото "сглобката".



Тест от 72 въпроса за хора с "леви" възгледи за уточняване към коя част от "левия" спектър принадлежат:
http://leftvalues.github.io (при мен излезе, че от всички течения съм най-близо до марксизма-ленинизма :))))

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8929
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15581 -: Април 26, 2024, 19:44:24 »
Не че е някаква изненада вече, но в какво се е превърнал СЕГАшният "СЕГА" и какви хора го посещават, може да се види от резултатите на анкетата им:

https://www.segabg.com/polls/za-kogo-shte-glasuvate-na-parlamentarnite-izbori-na-9-yuni

Пълна трагедия!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23825
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15582 -: Април 26, 2024, 19:44:32 »
По-добре холера от чума.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8929
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15583 -: Април 26, 2024, 19:46:57 »
На полски има такава ругатня: "Холера ясна!" ;)

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2275
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15584 -: Април 26, 2024, 19:51:31 »
На полски има такава ругатня: "Холера ясна!"
И "Пся крев!"

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9603
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15585 -: Април 26, 2024, 19:57:46 »
На изборите за Европейския парламент през 2019 година се кандидатира за евродепутат като независима с мотото „Хората преди печалбите“.[10] Успява да вземе 9320 гласа (0,4 процента), поради което не преминава бариерата за евродепутат.

Значи не й е за сефте.
Вие не знам какво все търсите под вола теле, тоя такъв, оня онакъв, ми то всеки, ръгащ се в политиката, е минал през някакви такива.
Костадинов е мекере и привържениците му са нещо като укрите - злобни и само те прави.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11204
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15586 -: Април 26, 2024, 20:05:49 »
Хе,хе, на мен ми излезе това по теста на Лъчо - ляв националист.
Closest Match: Left-Wing Nationalism
Left-Wing Nationalism is an ideology that mixes left-wing economics with non-xenophobic nationalism and patriotism. Many Left-Wing Nationalists are simultaneously supportive of international solidarity, and may be supportive of armed struggle.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2982
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15587 -: Април 26, 2024, 20:10:38 »
Мен също изкара правоверен марксист-ленинист.
Злобен, демек   :0005:
*********   ✹    *********

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23825
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15588 -: Април 26, 2024, 20:38:18 »
Тествахте ли се?
Бравус!
Сега да се тостваме!
 :t0301:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11204
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15589 -: Април 26, 2024, 20:49:16 »
Ъъъъ...аз се тоствах преди да се тествам, ама се надявам, че това не изкривява ризълта!
Мъ ше се тоствам агейн!
 :t0328:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11204
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15590 -: Април 26, 2024, 20:58:23 »
Бе то и аз не съм отлъчена от църквата уфсъ - Centrist Marxism: 86.9%, мъ моят приятел от преди отвратя ме е дал на игнор форевър, щото не съм достатъчно правоверен.
Пък имам толкоз въпроси към ортодоксалните тълкувачи на Маркс...
 :t2334:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2982
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15591 -: Април 26, 2024, 21:06:00 »
Айде, и аз се тоствах  :t0301:

И мен ми орати за Левый национализм: 94%, ма мисля да се донатоствам и да се отправя към Тони Дачева и музикалната тема, за радост на комшиите-любители на тътнещ бас.
*********   ✹    *********

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8929
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15592 -: Април 26, 2024, 21:32:50 »
Вие не знам какво все търсите под вола теле, тоя такъв, оня онакъв, ми то всеки, ръгащ се в политиката, е минал през някакви такива.
Радвам се, че най-сетне намери за кого да гласуваш! ;)
Quote (selected)
Костадинов е мекере
Точно така – българско мекере! ;)
Quote (selected)
и привържениците му са нещо като укрите - злобни и само те прави.
И аз ли съм злобен? (цъкане с език) Колкото до правотата – не съм прав, седнал съм ;)

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9603
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15593 -: Април 26, 2024, 22:09:50 »
Ми гледам ги из фейсбук, отврат са. Изключително неприятно впечатление правят. И за Ваня няма да гласувам.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7464
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15594 -: Април 26, 2024, 22:15:22 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8929
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15595 -: Април 27, 2024, 09:38:02 »
Пак отложиха делото за кметските избори в София

И то, внимание... за 7-ми юни – 2 дни преди изборите!!!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8929
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15596 -: Април 27, 2024, 09:39:55 »
И за Ваня няма да гласувам.
Важното е да гласуваш против "сглобката". За кого точно – ти си решаваш.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23825
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15597 -: Април 27, 2024, 09:46:30 »
Quote (selected)
Важното е да гласуваш против "сглобката". За кого точно – ти си решаваш.
Това е труден, невъзможен избор.
Никой не знае каква ще е следващата сглобка.
Наличните партии са като части от Лего, могат да се сглобяват във всякакви конструкции.
Възраждане не са различни, за всяка стабилна структура е необходима и подпора-да я държи изправена натискайки в обратната посока.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2159
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15598 -: Април 27, 2024, 09:56:55 »
Цитат
Важното е да гласуваш против "сглобката". За кого точно – ти си решаваш.
Това е труден, невъзможен избор.
Не е чак толкова труден. Гласуваш срещу официалната последна сглобка + ДПС.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23825
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15599 -: Април 27, 2024, 11:11:16 »
Така тичаме след събитията.
Гласуване срещу миналата сглобка, не срещу бъдещата.
Статукво, матукво... Прах в очите.
Наличните партии с капацитет да влязат в
НС са с евроатлантическа ориентация, изключение е Възраждане.
Предните могат да си сътворят всякаква сглобка тип кадаиф на тази база.
ЕС е вреден за вашето здраве!