Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 14:45:35

Автор Тема: Re: Все пак осъдиха Иванчева  (Прочетена 5847 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BiBi_an

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 38
    • Профил
Re: Все пак осъдиха Иванчева
« -: Април 15, 2019, 20:34:29 »
Quote (selected)
Изключително тъп коментар, без извинение.
Тъп е не коментара а "твореца" му.
 

За да го кажа по-разбираемо- в Иванчева има повече прикрита мръсотия отколкото в Борисов.
А как иначе, бе... На всички е ясно, че любиш Борисов. Не е нужно да правиш сравнение между него и Иванчева - обидно е за жената. Ти си ясна...

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Все пак осъдиха Иванчева
« Отговор #1 -: Април 15, 2019, 20:39:42 »
Апропо, с дами може да имаме недоразумения или различни позиции, но няма никаква необходимост от персонални обиди. Смятам, че някакво извинение би се приело добре. И няма да означава съгласие по позициите в дискусията, а само за добрия тон.
Нека го приеме като комплимент.
Умишлено не бях изцяло откровен, все пак дама е.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Пешо

  • Гост
Re: Все пак осъдиха Иванчева
« Отговор #2 -: Април 17, 2019, 14:27:16 »
Quote (selected)
Minderbinder    Hero Member
    *****
    ....
« Отговор #4 -: Април 15, 2019, 17:43:12 »
Моят коментар е прост. За разлика от ония оттатък или в другата тема, не се считам толкова добре запознат с материалите по делото, за да оспорвам решение на съда и уверено да предсказвам как щяло да падне.
Личното ми, некомпетентно мнение е, че едва ли цялата машина би се задвижила и би се изложила на такъв риск от дискредитиране заради някаква си кметица на столичен район. Твърде дребна цаца ми се вижда. Ако ставаше въпрос само да я отстранят, можеха да ѝ спретнат много по-дребен компромат.

И накрая - лично на мен Иванчева ми е несимпатична. Има непреодолимо излъчване на провинционална бакалка, досущ като Караянчева.

А вие какво мислите по въпроса, фелдкурат ?
миндербиндер, горното е отговор 4, няма отговор на моя въпрос досежно Ваклин.
За да помогна, един цитат на замглавпрокурор Гешев, от днес, БНТ
Единицата за справедливост е онова, което присъжда съдът. Присъдите на обвиняемите по делото "Иванчева" не са окончателни и спрямо българското законодателство те все още се водят невиновни, припомни зам.-главният прокурор.


Да Ви улесня в разбирането - ето значението на думата "ловкост" в която Вие търсите интригата

Quote (selected)
(същ.) умение, умелост, вещина, сръчност, майсторство, похват, похватност, техника, леснота, хитрост
(същ.) жонгльорство, фокусничество, ловка измама
(същ.) подвижност, живост, пъргавост, бързина
(същ.) изкуство
(същ.) находчивост, талант
(същ.) трик
(същ.) хитър номер, измама
Тъпо и упорито.
фелдкурат, очевидно сте загубил (надявам се - временно) умението да разбирате какво четете. Пробвайте с това - PilesAid, казват, че помага в случаи като вашия.