Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 14:16:07

Автор Тема: ПОЛИТИЧЕСКАТА КОРЕКТНОСТ – догми, потърпевши и „жертви”  (Прочетена 90877 пъти)

0 Потребители и 6 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Верно. младеж, не образование беше.
И са прави де. В образованието се пак има кинти.
А младеж, тва некой фестивалче, некой мачле и дотам.
Нема на клептоман мъни да размахват под носа я.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
А сиснемата в колхоза умилява.
Начи имаш некъф набор пратени шибици и после измисляш постове. Ма нито образование, нито проф. или друг опит моещ отчетеш.
Ка беше сека краварка мое управлява не предприятие, не държава ми съюз.
Те тва е диалектика. Ново ниво на спиралата.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Вам, драги мои, ресор "Старци-моруци и ний как си знайм!". Со некой хиперактивен памперсоносец като прескъпия проф. Вучков за комисар. То покрай него аз ще си повърна червата, дето съм на "пийсе и", какво остава за младежта.

"Иновации и младеж", види се, не ви се нрави, ни приляга. Щото с иновациите сме ний добре, а с младите - и още по-добре. Както и Европата, де. Както и Европата.

Как пък едно говедо искърско сиво по тез места, вместо да плюе и пустосва ресора и как сме ний пак, щото всеки път така, прецакани, не рече нещо за това какво и как в следващите години по това направление. Какви проблеми, какви идеи, какви решения ... Ама не. И що? Сиво искърско говедо и сиви клетчици шаващи. Не нам! Отнюд!  :t2412: :pissed-891:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Цитат на: Джиджи
А тогаз ти ми кажи КОГА, ОТКЪДЕ и от КОГО тръгна целата либерастия?!
От лакомията на Ева и от глупостта на Адам  :cool-1084:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Цитат на: Firmin
Как пък едно говедо искърско сиво по тез места, вместо да плюе и пустосва ресора
Ресорът ни е дресиране на младежта в "правилните" евроатлантически религиозно-етническо-джендърно-толерантни "ценности".
Че май сме най-неподатливи към тях.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Че май сме най-неподатливи към тях.

О, само на тях да беше. С мед да ви намаже чиляк. От неподатливост сме там, дето сме, на опашката и под опашката.  :t2407:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Quote (selected)
Че май сме най-неподатливи към тях.

О, само на тях да беше. С мед да ви намаже чиляк. От неподатливост сме там, дето сме, на опашката и под опашката.  :t2407:
Имаш предвид, че бълг. народ е изключително дебелоглав, негъвкав, наивен и политически глупав ? Да, така е.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Имаш предвид, че бълг. народ е изключително дебелоглав, негъвкав, наивен и политически глупав ? Да, така е.

Ами ... огледай се. Друго обяснение да намираш за хала ни. Земя - рай. И в нея - най-бедният и най-нещастен, стапящ се народ. Защо? Управниците ли? Те да не са от Марс? И тях кой ги избира, преизбира и търпи, щото много харесва - и тях, и живота си, дето му го "дават"? Пак тоз народ, споменатият.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
кохезията

- Аз пък я дешифрирах като Колхозно дело!!!
 :erotic3:
Не ли?

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Quote (selected)
Защо?
Тва сериозно ли?
Набълзо че нямам време.
Два момента. Сегашния. Девизат децата да са добре - тас вълци ни яли. Щото почти секи има е чаве, я унука по гейропата. Само "балтийците" се топят по-бързо от нас. Основен фактор крепящ шебеците, заедно с тоталния калинкаж по администрацията.
Сегашвия е резултат до голяма степен от култовата фраза "Ами с това разполагахме в момента".
Нагла и мръсна лъжа на тов. Луканов. Щото в Г-10, ССИ, клуб "възраждане" и още некви трансормации беха борчета и некой бивш милю изхърлен от системата, по некъдърност по- ....
Е когато такива ти управляват над половината икономика кви да са резултатите.
Тея закономерно потънаха ма с тях потъна и икономиката и държавата
С источна европа не мое се сравняваме тва чехия, унгария .... но даже руснаците сложиха за олигарси възпитаници на добри унивепситети с некоя специализация, с опит .... при нас тва беше изключение.
 
Та да обобщим. Луканов го очистиха, но може би с него ако бяха очистили и целия "висш" съвет нямаше да сме на този хал. За Б-отбора тва площадни скакалци и проч. "транс" сволоч нема кво и да споменаваме. Там и много по зле.
« Последна редакция: Септември 12, 2019, 17:13:09 от 66 »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
А тогаз ти ми кажи КОГА, ОТКЪДЕ и от КОГО тръгна целата либерастия?!

От Просвещението ли искаш да почнем, или от неолибералните троцкисти след 2СВ?
:t2626:

Имам предвид либерастията в Европейската Комисия, а оттам – и в целия ЕС.

И подозирам, май съфсем основателно, че сичкото туй тръгнА от Татнте с нейното "Wir schaffen das".
Затуй съм запазила в резерва и танка.  :firefrog:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Цитат на: Джиджи
подозирам, май съфсем основателно, че сичкото туй тръгнА от Татнте с нейното "Wir schaffen das"
Tуй тръгна, когато му беше дадено разпореждането да тръгне.
А е замислено още преди Тантето да е била родена.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Сръбската премиерка се включи в гей парада в Белград
Ана Барнабич обеща закон за регистриране на партньорските връзки и половата идентичност
15 Септ. 2019



https://www.segabg.com/hot/srubskata-premierka-se-vklyuchi-gey-parada-belgrad-video
  :m1708:

'Бафмаа ...!!!
Ся, резбата ли ше сменят или српската геополитическа ориентация?  :too_happy-1067:
« Последна редакция: Септември 16, 2019, 10:45:29 от Джиджи »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Сръбската премиерка се включи в гей парада в Белград

Ми, тя си е открита веселячка. Официално. Включването ѝ в парада означава, че парадира. Но щом српските балкански мачовци я приемат, значи вече са втасали да приемат всичко .

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
А, много ви моля! Кви са тия сексистки изрази?! Темата е за политкоректност, затова правилно е "сръбската премиер".
Вчера гледах, че "председателят на Народното събрание попаднала в катастрофа".
Мноо важно, че дефиниращите се с веселия живот на гъза си изнасилват езика.
Важното е никой тъпоумник да не се засегне от споменаването на собствената му тъпота.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
А, много ви моля! Кви са тия сексистки изрази?! Темата е за политкоректност, затова правилно е "сръбската премиер".
Вчера гледах, че "председателят на Народното събрание попаднала в катастрофа".
Мноо важно, че дефиниращите се с веселия живот на гъза си изнасилват езика.
Важното е никой тъпоумник да не се засегне от споменаването на собствената му тъпота.
  :0004:

Или, за да не се засегне, да отвори многотомния Речник на българския език – последно издание на БАН, където ше намери такива доказателства за правотата си, каквито не може да намери в нищо друго, издавано у нас досега!  :0005:

P.S. Не съм го отваряла, няма и да го отворя. Но така говорят злите "добрите" езици ...

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Цитат на: Джиджи
Речник на българския език – последно издание
Kaкво им пречи на толерантниците да разпоредят да бъде променен официалният правопис ?
По медиите усилено заместват бълг. думи със западни чуждици. След 10 г. може да решат, че съществуването на родове в бълг. език е недопустим сексизъм и предпоставка за дискриминация.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Цитат на: Джиджи
Речник на българския език – последно издание
Какво им пречи на толерантниците да разпоредят да бъде променен официалният правопис ?

И да го заменят с "правописа" на Рекиджа, ли?  :t0328:

Quote (selected)
По медиите усилено заместват бълг. думи със западни чуждици. След 10 г. може да решат, че съществуването на родове в бълг. език е недопустим сексизъм и предпоставка за дискриминация.

Като едното нищо. Щото в момента са пълни малоумници!!! Особено т.нар. "проф." ВлаТко МурдароФ – български езиковед и преводач.

Преди време на некво преводаческо сборище го попитах защо въвеждат употребата на учтивото местоимение "Вие" /с главна буква!/, използвано само за единствено число, и за множествено число.
Не можа да ми отговори ...  :too_happy-1067:

 

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Цитат на: Джиджи
Речник на българския език – последно издание
Какво им пречи на толерантниците да разпоредят да бъде променен официалният правопис ?
И да го заменят с "правописа" на Рекиджа, ли?
Не, с езика на сегашните 15-годишни олигофрени и с шопския диалект, говорен в София.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
4е го замениме, брат!  :D

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Nor40 не е ли братушка?  :image008:

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Quote (selected)
ВлаТко МурдароФ
Тоя .... гражданин явно е превърнал в своя жизнена мисия изкривяването на езика. Кому е нужно, г-н Професор по изчекнат български?
Признавам, че безкрайно ми дразнят ухото разни "новости" като отпадането на бройната форма за съществитвлни м.р. мн.ч. (четири камиони, пет ученици, десет директори, сто чукове), както и разните "на 100%", "отборът на Гинци води на Бистришките тигри с 15:0". Още: "ваканцувам", "входирам", "стопирам" и т.н...
На предишното място даже един лоффко ми скачаше на бой, че нямало нужда вече от пълен член. Ми няма, бе, мен! Що шсе абиш да учиш правила.
Мене ми звучи като все повече да доближаваме безграмотния безграматичния цигано-български. Ей така, забавно и леко. Как ти дóде - така.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
ВлаТко МурдароФ
Тоя .... гражданин явно е превърнал в своя жизнена мисия изкривяването на езика. Кому е нужно, г-н Професор по изчекнат български?
Признавам, че безкрайно ми дразнят ухото разни "новости" като отпадането на бройната форма за съществитвлни м.р. мн.ч. (четири камиони, пет ученици, десет директори, сто чукове), както и разните "на 100%", "отборът на Гинци води на Бистришките тигри с 15:0". Още: "ваканцувам", "входирам", "стопирам" и т.н...
На предишното място даже един лоффко ми скачаше на бой, че нямало нужда вече от пълен член. Ми няма, бе, мен! Що шсе абиш да учиш правила.
Мене ми звучи като все повече да доближаваме безграмотния безграматичния цигано-български. Ей така, забавно и леко. Как ти дóде - така.
:way_to_go-1308:

А на "тоя .... гражданин" ми е идвало неведнъж да му бръкна в окото – ей така – дружески, колегиално!!!  :t0106:

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Джиджи, ако имаш възможност, бръкни му от мен с най-добри чувства и в другото!
 :b0301:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Джиджи, ако имаш възможност, бръкни му от мен с най-добри чувства и в другото!

Ще!!!  :t0112: :0019: C:-)
« Последна редакция: Септември 16, 2019, 23:40:32 от Джиджи »

AnonimusBG

  • Гост
Ален дьо Беноа: Новият Оруелов лозунг е “Мъжът е жена”

Обявена е война на Y хромозома. Трябва да се направи всичко, за да се откажат мъжете от своята мъжественост, която вече се нарича “токсична мъжественост”. Довчера жените искаха да бъдат “хора като другите”, днес мъжете трябва да се научат да станат “жени като другите”. Мъжествеността се превръща в патологично състояние. Новият Оруелов лозунг е: мъжът е жена (Бог също, освен това несъмнено е лесбийка). Така че мъжете трябва да се феминизират, да престанат “да се държат като мъже”, както някога им препоръчваха да проявяват емоциите си (със сълзи и безкрайно оплакване), да заглушат вкуса си към риска и приключението, да се насочат към продуктите за красота и особено - и най-вече - никога да не разглеждат жените като обект на желание. Нова версия на войната на половете, в която врагът е призован към изкупление чрез разрушаване на своята идентичност, разсъждава известният френски философ и писател Ален дьо Беноа.

http://glasove.com/categories/na-fokus/news/alen-do-benoa-noviyat-oruelov-lozung-e-myzhyt-e-zhena

AnonimusBG

  • Гост
Die Deutschen haben immer weniger Sex – Experten erklären die Gründe
https://www.stern.de/gesundheit/sex--die-deutschen-haben-immer-weniger-sex---experten-erklaeren-warum-8906164.html

Германците имат все по-малко секс - експертите обясняват причините
Преводът е на Гугъл.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Германците имат все по-малко секс - нормално, от стреса от преработването, стреса от несигурността, хаоса който донесоха либерастията и толерастията... Индианците в Амазония правят секс всеки ден, защото всеки следобед си почиват в хамаците.

Писал съм много пъти, всяка биологична популация поставена в стрес - физически и психически, спира да се размножава, развива отклонения, агресия и болести.

Разните програми за насърчаване на раждаемостта са бошлаф, достатъчно е да се намали експлоатацията, да има някаква сигурност и предвидимост, и раждаемостта скача сама!

Ама от историята знаем, без рязане на глави, не става!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
Германците имат все по-малко секс
Германките и те ли?  :image008:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
И те!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
известният френски философ и писател Ален дьо Беноа:

Обявена е война на Y хромозома. Трябва да се направи всичко, за да се откажат мъжете от своята мъжественост, която вече се нарича “токсична мъжественост”. Довчера жените искаха да бъдат “хора като другите”, днес мъжете трябва да се научат да станат “жени като другите”. Мъжествеността се превръща в патологично състояние. Новият Оруелов лозунг е: мъжът е жена (Бог също, освен това несъмнено е лесбийка)

Това искат елитите, никой да не оспорва властта им, както писах по-горе, жените не им оспорват властта, само мъжете, подлагането на извън мерен натиск, сваля нивото на тестостерона у мъжете, това е целенасочено, и те загубват мъжките си качества, спират да се бунтуват - това е ужасът на елитите, да не им се затъркалят главите по паважа, като през 1789 г. 

Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
И те!
На тях нали им внесоха материал?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Страничен ефект от тази борба за господство на елитите, е спадът на раждаемостта - спада нивото на тестостерона у мъжете - спада желанието за секс, спада и нивото на зрелите сперматозоиди.

 Демографската криза се опитват да я компенсират с мигранти, но колкото и да са гениални новодошлите (да бе, да), смесването на раси и популации води само до посредствено поколение, кой гений в САЩ е имал успешно поколение? Никой!
« Последна редакция: Септември 19, 2019, 22:31:43 от Maximus II »
Да не забравите да гласувате!  ;)

AnonimusBG

  • Гост
Грета Тунберг към Конгреса на САЩ: Искам да действате!
http://glasove.com/categories/novini/news/greta-tunberg-kym-amerikanskiya-kongres-iskam-da-dejstvate

??

Доколкото си спомням това е 15-16 годишно момиче, което не иска да ходи на училище и се бори за всичко добро срещу всичко зло по света.
Една от посоките на борбата му е че е накарало родителите си да станат вегани, да не пътуват със самолети а с влакове(по-добре с каруци или пеша) и да не раждат братче или сестриче защото планетата ще загине ако това се случи.
До Щатите се добра на ветроходна яхта без кенеф(къде е вършела естествените нужди е тайна).
Там го посрещнаха Обама и Амнести, а норвежките социалисти го издигнаха за кандидат на Нобеловата награда.
Цялата свободолюбива преса е в екстаз. Има нова героиня без която сме за никъде.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Quote (selected)
Довчера жените искаха да бъдат “хора като другите”, днес мъжете трябва да се научат да станат “жени като другите”
Два от любимите ми Феминистки Лозунга са:
ФЛ 1: Всички мъже са свинe!
ФЛ 2: Жените и мъжете са равни!


Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Quote (selected)
Грета Тунберг
Дирникът на това мило девойче плаче с крокодилски сълзи за дебела гьостерица, а жестокият демократичен свят не ще да й помогне.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Цитат на: Kole
Quote (selected)
Грета Тунберг
Дирникът на това мило девойче плаче с крокодилски сълзи за дебела гьостерица
Плаче за ... онуй, дето Джиджи днес иска да го слага насам-натам  :beer-405:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Само не се разбра Firmin даде ли го  :nuts:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Мааааалиииий ...

Що комплексарщина се изляло тука, не е истина.  :sad-3295:

Мъ тва дете горко на Севера Тунберг съвсем без патки ви оставило, бе!

Вие сте ненормални за доктор, бре! Кой здрав и нормален мъж на средна възраст ще почувства мъжествеността си застрашена и уязвена от едно дете или от брътвежи за "феминизиране" на мъжете. И въобще ще обсъжда въпроса! Скопци!

Дядовците ви в гроба се обръщат като ви гледат какви жалки лекета сте. Пфу! Мъже! Това ли ви е мъжкото?! Да хленчите срещу жени, деца и гейове, че ще ви спаружат топките или ще ви нарежат резбите наобратно?

Нямате ли огледало, да се видите бе, срам!  :pissed-891:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Мааааалиииий ...

Що комплексарщина се изляла тука, не е истина.  :sad-3295:

Мъ тва дете горко на Севера – Тунберг съвсем без патки ви оставило, бе!

Вие сте ненормални за доктор, бре! Кой здрав и нормален мъж на средна възраст ще почувства мъжествеността си застрашена и уязвена от едно дете или от брътвежи за "феминизиране" на мъжете?!

Пфу! Мъже! Това ли ви е мъжкото?! Да хленчите срещу жени, деца и гейове, че ще ви спаружат топките или ще ви нарежат резбите на обратно? 
:shy_whistler-1043:
« Последна редакция: Септември 20, 2019, 10:48:12 от Джиджи »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Цитат на: Firmin
Мааааалиииий ...
Що комплексарщина се изляло тука, не е истина.  :sad-3295:
Мааааалиииий ...
Що лъжи изля пак, не е истина.

За огледала няма да питам, със сигурност имаш поне по 5 на всяка стена  :bigok:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Quote (selected)
Що комплексарщина се изляло тука, не е истина
Бе не знам кой е комплексар, ама вонята, която пак си разплискал, и пак безпричинно, е като от канализацията. Кой те ръчка, че го правиш? Сигурно е признак на голяма уравновесеност, направо на другия полюс от комплексарщината.

AnonimusBG

  • Гост
Фирмин
Защо се правиш на дръж ми шапката?
Много добре разбираш, че това дете на Севера е поредният удобен инструмент на някои чичковци и лелки.
Не случайно за по-малко от година стана символ на всичко добро на планетата.
Впрочем и в бившия СССР има нещо подобно.
Ако не помниш https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B0_%D0%A1%D0%BC%D0%B8%D1%82
« Последна редакция: Септември 20, 2019, 12:43:45 от AnonimusBG »

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Два от любимите ми Феминистки Лозунга са:
ФЛ 1: Всички мъже са свинe!

Ама това разговорно битово клише за феминистки лозунг ли минава тук? :nuts:
Така, както бъркате феминизъм, мъжемразство и лесбийство в едно, гледайте какво се получава в обратния случай, където се позиционирате – антифеминизъм, женомразство и ...какво?   

През останалото време - по проблема с новооткритите врагове: вегани- зелени - метеоролози, деца-аутисти, инвалиди и други непълноценни. И всичко това, кой знае защо,се мъдри под етикета на русофилията+/ социализма.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Цитат на: Banshee
лесбийство ... обратния случай, където се позиционирате
Лесбийството е единият от двата варианта на хомосексуалност и обратното е хетеросексуалност.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Грета Тунберг

Грета Тунберг е полезен идиот. Полезна идиотка, ако трябва да спазваме родовете. На такива полезни идиоти разчитат "левите", за да мамят народите и "усвояват" милиарди за "глобално затопляне". Ако перефразираме лозУнга на Френската революция : Смърт на лберализма, свобода на народите!

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Що комплексарщина се изляло тука, не е истина.  :sad-3295:

Мъ тва дете горко на Севера Тунберг съвсем без патки ви оставило, бе!

Вие сте ненормални за доктор, бре! Кой здрав и нормален мъж на средна възраст ще почувства мъжествеността си застрашена и уязвена от едно дете или от брътвежи за "феминизиране" на мъжете. И въобще ще обсъжда въпроса! Скопци!

Дядовците ви в гроба се обръщат като ви гледат какви жалки лекета сте. Пфу! Мъже! Това ли ви е мъжкото?! Да хленчите срещу жени, деца и гейове, че ще ви спаружат топките или ще ви нарежат резбите наобратно?

Нямате ли огледало, да се видите бе, срам!  :pissed-891:


Пускам го цялото - болднато  и в червено, за да крещи по-силно със своята съвършена нелепост и безполезност.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Quote (selected)
Лесбийството е единият от двата варианта на хомосексуалност и обратното е хетеросексуалност.

В комбинация с антифеминизъм и женомразство, звучи ли ти убедително?Погледни го като логически тест и ще видиш.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
женомразство
Това все едно кучетата да развият саламомразство.
Сбъркана история, ама нали трябва да кокетничим някак си...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
В комбинация с антифеминизъм и женомразство, звучи ли ти убедително?Погледни го като логически тест и ще видиш.

Това поредната ти рехава манипулацйка ли е? Защото всеизвестен е фактът, че лесбийките мразят мъжете. И всичко, свързано с тях. Което не може да бъде казано за мъжете веселяци, защото те обожават жените и умират да си разменят рецепти, кройки и плетива с тях.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Освен да не са кучета, Мики, а друга порода, която иска да минава за куче, но се страхува, че не е.
Аз все пак възлагам надежди на Норчо да проследи логически мисълта ми, вместо да се метка презглава да троли глупости, като вас двамата. :)
« Последна редакция: Септември 20, 2019, 13:27:18 от Banshee »

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Quote (selected)
Което не може да бъде казано за мъжете веселяци, защото те обожават жените и умират да си разменят рецепти, кройки и плетива с тях.
Точно така, откритите веселяци, не латентните.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Quote (selected)
Лесбийството е единият от двата варианта на хомосексуалност и обратното е хетеросексуалност.
В комбинация с антифеминизъм и женомразство
Oбратното на женомразство е женолюбство  :bigok:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Да се проследи женска мисъл разбира се е... интересна задача. :)

Бънш, а знаеш ли че жените виждате в четири цвята за разлика от нас мъжете дето караме на RGB?
Един астрофизик наскоро ме открехна и това ме прави много щастлиФт!
Най-накрая разбрах защо на прасковите им викате цвят.
И не завиждам - просто още един наблюдателен факт че сме различни.
А ако ще е до уеднаквяване - за стотен път да питам: Абе защо делят мъжете и жените в шахмата?
Айде физическите спортове иди-дойди...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Да се проследи женска мисъл разбира се е... интересна задача. :)

Бънш, а знаеш ли че жените виждате в четири цвята за разлика от нас мъжете дето караме на RGB?
Един астрофизик наскоро ме открехна и това ме прави много щастлиФт!
Най-накрая разбрах защо на прасковите им викате цвят.
И не завиждам - просто още един наблюдателен факт че сме различни.
А ако ще е до уеднаквяване - за стотен път да питам: Абе защо делят мъжете и жените в шахмата?
Айде физическите спортове иди-дойди...

Юдит Полгар никога, ама никога не е играла срещу мъже, питай Ганчо  :smokin:

А Норчо си намери Коле(ц) и да не го мислим   :0007:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Quote (selected)
Бънш, а знаеш ли че жените виждате в четири цвята за разлика от нас мъжете дето караме на RGB?
Един астрофизик наскоро ме открехна и това ме прави много щастлиФт!

Да не е бил астролог този, дето те е светнал, че жените не го хващаме RGB-то?  :D

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Цитат на: SgtTroy
Норчо си намери Коле(ц) и да не го мислим   :0007:
Нови върхове на тъпотията ти  :yes-1289:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Да не е бил астролог този, дето те е светнал, че жените не го хващаме RGB-то?  :D
За по-убавата част от народонаселението /както винаги/ се налага да уточним: астрофизик.
Сергей Попов за протокола и баш тая лекция не я цопнах в темата за астрофизиката и ся иди го търси шото забравих кой беше четвъртия цвят....
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Quote (selected)
Лесбийството е единият от двата варианта на хомосексуалност и обратното е хетеросексуалност.
В комбинация с антифеминизъм и женомразство
Oбратното на женомразство е женолюбство  :bigok:

Обратното на хемофилия е хемофобия  :smokin:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Обратното на хемофилия е хемофобия

Ти да видиш ... Бъканата с хлорофил краставица всъщност била ... хлорофобна.  :image008: