Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 08:42:43

Автор Тема: ПОЛИТИЧЕСКАТА КОРЕКТНОСТ – догми, потърпевши и „жертви”  (Прочетена 90829 пъти)

0 Потребители и 6 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Това поредната ти рехава манипулацйка ли е? Защото всеизвестен е фактът, че лесбийките мразят мъжете. И всичко, свързано с тях. Което не може да бъде казано за мъжете веселяци, защото те обожават жените и умират да си разменят рецепти, кройки и плетива с тях.
Божкее, какъв е този "факт", че лезбийките били мразели мъжете! Ми не, те просто ги употребяват като богомолката, но без да ги ядът, а мъжете вместо да са доволни, че не са изядени, мрънкат! Познавам купчина лезбийки и НИТО ЕДНА, ама НИТО ЕДНА от тях не мрази мъжете изобщо. Лезбийките нямат нищо против да им се отваря врата пред тях, да им се подава ръка на слизане от автобуса, да им се помага с копане, коване, колтучене и слагане на пържола на грила, макар че и сами могат да се справят с повечето. Най-смешното е, че понеже пред тях мъжкият пол не смята, че трябва да се доказва, резултатът е много по-спокойно действие.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Познавам купчина лезбийки и НИТО ЕДНА, ама НИТО ЕДНА от тях не мрази мъжете изобщо.
Познавам купища руски ракети и НИТО ЕДНА, ама НИТО ЕДНА от тях не мрази своите цели изобщо. :beer-405:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Познавам купища руски ракети и НИТО ЕДНА, ама НИТО ЕДНА от тях не мрази своите цели изобщо. :beer-405:
Правилно! Напротив, стремят се към тях! Само да ги пуснеш!  :cool-1084:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Цитат на: SgtTroy
Обратното на хемофилия е хемофобия
Не се тревожи, ти си без У-хромозома и при теб хемофилия не може да има  :beer-405:
« Последна редакция: Септември 20, 2019, 15:10:22 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
И като ги пуснеш става красиво! И колкото повече летят е все по-красиво!
Само дето накрая като пристигнат става малко... тъпо. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
На ви малко сериозни четива, че ще ви се огладят хемисферите от толкоз тъпня по тез места

https://royalsocietypublishing.org/doi/pdf/10.1098/rsos.190633


https://physicsworld.com/a/climate-scientist-or-climate-activist-wheres-the-line/

 :cool-1084:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Най-смешното е, че понеже пред тях мъжкият пол не смята, че трябва да се доказва, резултатът е много по-спокойно действие.

Най-смешното е, че хабер си нямаш, мило. Първа секс мечта и фантазия на великия мачо е как скъсва от чукане  лесбийка и тя, променена, осъзнала от какво се лишава, се връща в правия, хетеросексуален, път, възстановявайки, в резултат на тежкия му труд, вселенската хармония.  :cool-1084:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Quote (selected)
Най-смешното е, че понеже пред тях мъжкият пол не смята, че трябва да се доказва, резултатът е много по-спокойно действие.

Най-смешното е, че хабер си нямаш, мило. Първа секс мечта и фантазия на великия мачо е как скъсва от чукане  лесбийка и тя, променена, осъзнала от какво се лишава, се връща в правия, хетеросексуален, път, възстановявайки, в резултат на тежкия му труд, вселенската хармония.  :cool-1084:
Може, може, ама повечето не се хабят толкоз. Затова и го карат спокойно. Мързелът е двигател на човешкия прогрес, това вече е всеизвестен факт. Затова и мързеливите особи готвят пържоли и не се опитват, щото като едното нищо могат да го отнесат барабар с барбекюто.  :D

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Мързелът е двигател на човешкия прогрес, това вече е всеизвестен факт.

Така е. Мързелът е еволюционно достижение. Позволява да се съхрани енергията, необходима за реакция при криза.  :cool-1084:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Мързелът е двигател на човешкия прогрес, това вече е всеизвестен факт.

Така е. Мързелът е еволюционно достижение. Позволява да се съхрани енергията, необходима за реакция при криза.  :cool-1084:
Така работи всеки средно статистически хищник на тая планета. :smokin:
За другите планети не гарантирам.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Така работи всеки средно статистически хищник на тая планета. :smokin:
За другите планети не гарантирам.

Ще се изненадаш, но светъл пример в тази посока са точно тези, де са най-светъл пример за трудолюбие - мравките. И за това си има много сериозни основания.  :cool-1084:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Познавам купчина лезбийки и НИТО ЕДНА, ама НИТО ЕДНА от тях не мрази мъжете изобщо.

Няма такива фюлми! Или поне познаваш мъжкарани. Bull-dykes. Истина е, че някои от тях дори се обличат като мъже, в компания се социализират с мъжете сякаш са служили с тях, но именно те са индоктринираните мъжемразки, които къпят моъчно половинките си и им втълпяват, че мъжете са гадни и не им трябват, защото те можели да забият пирон вместо тях.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Аз пък го знам за пчеличките. Ама то сигурно е до видове образование...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Познавам купчина лезбийки и НИТО ЕДНА, ама НИТО ЕДНА от тях не мрази мъжете изобщо.

Няма такива фюлми! Или поне познаваш мъжкарани. Bull-dykes. Истина е, че някои от тях дори се обличат като мъже, в компания се социализират с мъжете сякаш са служили с тях, но именно те са индоктринираните мъжемразки, които къпят моъчно половинките си и им втълпяват, че мъжете са гадни и не им трябват, защото те можели да забият пирон вместо тях.
Виж сега, аз познавам интелигентни лезбийки. Нито една няма да мине за "мъжкарана" даже да се облече като мъж. Има и от другия тип, но те много малко и не са ми дружки, та не знам как е с пироните им.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Има и от другия тип,

Интересно на какви типове ги делиш, но те са всъщност един-единствен тип - тези мъжкарани. Другите са техни жертви, но те не са лесбийки, макар да практикуват Германския порок. Те си живеят нормално и с мъже, но са мозъчно претаковани от типа на твоите познати. Те във всеки момент могат да заживеят като нормални жени, но мъжкараните - никога.

AnonimusBG

  • Гост
Фирмин
Пак бягаш по тъча.
Не е за пръв път.
Чичковците и лелките защо не ги коментираш?

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Фирмин
Пак бягаш по тъча.
Не е за пръв път.
Чичковците и лелките защо не ги коментираш?

Кои чичковци и лелки?  ???

AnonimusBG

  • Гост
Quote (selected)
Фирмин
Защо се правиш на дръж ми шапката?
Много добре разбираш, че това дете на Севера е поредният удобен инструмент на някои чичковци и лелки.
Не случайно за по-малко от година стана символ на всичко добро на планетата.
Впрочем и в бившия СССР има нещо подобно.
Ако не помниш https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B0_%D0%A1%D0%BC%D0%B8%D1%82

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Цитат на: Kole
Quote (selected)
Грета Тунберг
Дирникът на това мило девойче плаче с крокодилски сълзи за дебела гьостерица
Плаче за ... онуй, дето Джиджи днес иска да го слага насам-натам  :beer-405:

Това е поредното от твоята поредица. Горд ли се чувстваш да ръсиш мръсни шегички и закани за 16 годишно болно дете, момиче? Сам ли ще си "изрисуваш профила" или да ти помогне някой? И, не. Имам лоша новина за теб - не е само простотията и простащината. Това са симптоми на разстроена психика. Вече съм имал повод да ти препоръчам да си потърсиш квалифицирана помощ.  >:(

AnonimusBG

  • Гост
Фирмин
Горд ли се чувстваш да употребяваш 15 годишно дете от севера за твоите мисли?
Няма за какво да говорим.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Това е поредното от твоята поредица. Горд ли се чувстваш да ръсиш мръсни шегички и закани за 16 годишно болно дете, момиче? Сам ли ще си "изрисуваш профила" или да ти помогне някой? И, не. Имам лоша новина за теб - не е само простотията и простащината. Това са симптоми на разстроена психика. Вече съм имал повод да ти препоръчам да си потърсиш квалифицирана помощ.  >:(

мръсни шеги и закани
изрисува профила
лоша новина
простотия и простащина
разстроена психика
квалифицирана помощ

Отлично  :yes-1289: Подробно си изрисува собствения профил  :beer-405:

Нищо обаче няма да ти препоръчвам, защото не обичам безсмислени усилия и престорена загриженост  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Виж сега, аз познавам интелигентни лезбийки. Нито една няма да мине за "мъжкарана" даже да се облече като мъж. Има и от другия тип, но те много малко и не са ми дружки, та не знам как е с пироните им.
Виж сега, руските ракети са интелигентни. Нито една от тях няма да се прежали да се маскира за американска.
Има и едни дето се маскират, ама те са малко и строго секретни.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
16 годишно болно дете, момиче?

Това не я прави по-малко вредна от всички други полезни идиоти, които "левите" употребяват да смучат парички за "вредни емисий".

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
AnonimusBG, това го видях и първия път. И не намерих там "чичковци и лелки". Укоряваш детето в нещо ли, светла му памет? Реакцията на Андропов не ти се нрави? На Рейгън? На обикновените американци? На руснаците? Кой от тях не е, в случая, съответен на високите ти стандарти за морал, етика и хуманизъм? Или е уязвена пуританската ти бдителност срещу лицемерие? А може би жалиш самото дете, считайки че е употребено? За какво? От кого? От някой, де му е било писнало дрънкането на оръжие? Де му се е схванал пръстът на спусъка ???

Юрий Владимирович, разбира се, е глупак. Подвел се е на стари години чекистът, разни там задокеански "чичковци и лелки" за смях са го направили. Не е имало някой дълбок мислител кат теб, да му разкрие тез козни коварни. Чак и писмо написал на детето, от старческо умиление ще да е било. Няма как да е друго. :'(

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Нищо обаче няма да ти препоръчвам, защото не обичам безсмислени усилия и престорена загриженост 

Драги, насилникът в теб разпознах бързо и навреме, още когато свърза женската фертилност с насилието над жени. Оттам насам само добавяш шрихи към "портретчето ти". А то е жалко, омерзително жалко.  ???

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Чак и писмо написал на детето, от старческо умиление ще да е било.
Друго е било, ама тия работи ги разбираш колкото ЗИПчик сапьорни лопатки. Пардон, геополитика!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
https://pogled.info/bulgarski/minotavarat-na-neoliberalizma-ili-za-balgarskite-detsa-i-zakonotvorchestvoto-po-norvezhski-obrazets.108805

А ето и нещо, дето много ще ви хареса. Очаквам с нетърпение френетичните ви аплодисменти за тази ... повърня. Нека започнат сега!  ???

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Цитат на: Firmin
още когато свърза женската фертилност с насилието над жени
Поредната повърня и клевета, която изплю лъжливата ти гръцка уста  :icon_idea:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

AnonimusBG

  • Гост
AnonimusBG, това го видях и първия път. И не намерих там "чичковци и лелки". Укоряваш детето в нещо ли, светла му памет? Реакцията на Андропов не ти се нрави? На Рейгън? На обикновените американци? На руснаците? Кой от тях не е, в случая, съответен на високите ти стандарти за морал, етика и хуманизъм? Или е уязвена пуританската ти бдителност срещу лицемерие? А може би жалиш самото дете, считайки че е употребено? За какво? От кого? От някой, де му е било писнало дрънкането на оръжие? Де му се е схванал пръстът на спусъка ???

Юрий Владимирович, разбира се, е глупак. Подвел се е на стари години чекистът, разни там задокеански "чичковци и лелки" за смях са го направили. Не е имало някой дълбок мислител кат теб, да му разкрие тез козни коварни. Чак и писмо написал на детето, от старческо умиление ще да е било. Няма как да е друго. :'(

Никъде не видя чичковците и лелките които ги използват ?
Твоя си работа.
И Грета и Саманта са пешки, за които на чичковците и лелките им е през оная работа.
Можеш да го отричаш, но е така.
Ако не го разбираш жалко за анализаторските ти способности.
И жалко за хората които ти плащат за анализите и ти вярват.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Цитат на: Firmin
още когато свърза женската фертилност с насилието над жени
Поредната повърня и клевета, която изплю лъжливата ти гръцка уста  :icon_idea:

 
Quote (selected)
Активен Nor1

    Hero Member
    *****
    Коментари: 2575
        Профил Лично съобщение (Активен)

Re: За насилието срещу …
« Отговор #411 -: Януари 19, 2019, 18:43:26 »

    Цитат

След половин век "пазене на жените от семейно насилие" белите жени почнаха да раждат само едно дете.
След още двайсетина години такова "пазене" въобще няма да искат да раждат. И след още 70-80 г. "ужасните бели хетеросексуални насилници от ужасния мъжки пол" въобще няма да ги има. Невинните бели жени-жертви на ужасните мъже също няма да ги има. И ужасното бяло насилие ще приключи.
За радост на всички "прогресивни" кафяви циганолюби, педалолюби и либерални мъжемразки.
« Последна редакция: Януари 19, 2019, 18:46:32 от Nor1 »

Ей това представляваш. Едно  :pissed-891:.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Поредната повърня и клевета, която изплю лъжливата ти гръцка уста  :icon_idea:

цъ. той грък /в смисъл гръцки гражданин/ не е. щото ако беше, щеше да знае някои детайли относно личните им карти. а той подмина въпроса ми.
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1090.msg43974#msg43974

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Никъде не видя чичковците и лелките които ги използват ?
Твоя си работа.
И Грета и Саманта са пешки, за които на чичковците и лелките им е през оная работа.
Можеш да го отричаш, но е така.
Ако не го разбираш жалко за анализаторските ти способности.
И жалко за хората които ти плащат за анализите и ти вярват.

Мисля, че си за съжаление. Дълбоко съжаление. Уви. Жал ми е за теб. Наистина.  :'(

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
щото ако беше, щеше да знае някои детайли относно личните им карти. а той подмина въпроса ми.

Много е възможно да не е подминал въпроса ти, а теб.  ???

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Фирмин, що не ходиш да страдаш малко и за една поркорутура, с един 105-ти член че днес пак се е излагала? :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Цитат на: Firmin
Quote (selected)
Активен Nor1
Re: За насилието срещу …
« Отговор #411 -: Януари 19, 2019, 18:43:26 »

След половин век "пазене на жените от семейно насилие" белите жени почнаха да раждат само едно дете.
След още двайсетина години такова "пазене" въобще няма да искат да раждат. И след още 70-80 г. "ужасните бели хетеросексуални насилници от ужасния мъжки пол" въобще няма да ги има. Невинните бели жени-жертви на ужасните мъже също няма да ги има. И ужасното бяло насилие ще приключи.

« Последна редакция: Януари 19, 2019, 18:46:32 от Nor1 »

Ей това представляваш.

Да, точно това представлявам. Човек, който мрази манипулациите, лицемерието, фалшивите пазители и прикритите врагове. Т.е. човек, който мрази всички неща, чието пълно проявление си ти  :icon_idea:



Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Фирмин, що не ходиш да страдаш малко и за една поркорутура, с един 105-ти член че днес пак се е излагала? :)

Не са малки. Да се оправят. Правят, прочее, каквото считат за нужно. И ще си носят последствията. В съда. Там е мястото, щото.

А иначе, принципно, въобще не съм фен на публикуването на доказателства от прокуратурата. Това е крайно осъдителна практика, с оглед правосъдието. Куриозът е, че ПРБ публикува, заявявайки абсолютно пиарски аргументи за това. Което е безумие. Опашката клати кучето. И защото Цацаров има пълната власт да спре тези глупости, а не го прави, налага се следният извод. Тъй като Гешев е твърде нищожен правник, за да респектира Сотир, то явно Сотир е респектиран от някого твърде могъщ, зад Гешев застанал. Даден му е "ясен знак и силен сигнал", че тук играта е много по-голяма от "подкарването" на двама нещастници за шпионаж в полза на Русия.

И като така, май си прав. Има за какво да се страда - и за ПРБ, и за правосъдието. Уви.  ???

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Да, точно това представлявам. Човек, който мрази манипулациите, лицемерието, фалшивите пазители и прикритите врагове. Т.е. човек, който мрази всички неща, чието пълно проявление си ти  :icon_idea:

Не, не. Просто си едно  :pissed-891:. Нищо повече от това. И така трябва да се отнася с теб човек. Иначе си взима грях на душата. Просто си едно  :pissed-891:.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Не, не. Просто си едно  :pissed-891:. Нищо повече от това. И така трябва да се отнася с теб човек. Иначе си взима грях на душата. Просто си едно  :pissed-891:.

Мненията ни един за друг удивително съвпадат  8)
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Добре де, Мики, може и да е прав астрофизикът, че жените виждаме повече цветове. Виж как изглежда всъщност картинката, която постира колегата, конвертирала съм я в RGB:


Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Е, не, Норчо не е толко кльощав, по-едричък е май  :0005:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Това е поредното от твоята поредица. Горд ли се чувстваш да ръсиш мръсни шегички и закани за 16 годишно болно дете, момиче? Сам ли ще си "изрисуваш профила" или да ти помогне някой? И, не. Имам лоша новина за теб - не е само простотията и простащината. Това са симптоми на разстроена психика. Вече съм имал повод да ти препоръчам да си потърсиш квалифицирана помощ.  >:(
Хайде холан, кога говори в Конгреса - боркиня за екология, специалист по глобалното затопляне/замръзване, гений на епохата. Кога стане въпрос защо тя - ах, 16 годишно болно момиченце! Ами не става! 16-годишните болни деца родителите им ги лекуват, а не ги влачат по света като панаирджийски мечки.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Бънш, тоя латино-пеерас колкото и да ми го святкаш няма да стане по-малко латино-пеерас.
Ако имаш някакви надежди че тоя мухъл ще ми проговори - в грешка си.
А и да ти кажа под секрет - на такива като мен не е добре такива като тоя да им говорят.
Ше има крайно не демократически ефекти, по вестниците ше ме разнасят.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Ама, той Kole ни го представи на вниманието първоначално:
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1202.msg52875#msg52875

AnonimusBG

  • Гост
Quote (selected)
Никъде не видя чичковците и лелките които ги използват ?
Твоя си работа.
И Грета и Саманта са пешки, за които на чичковците и лелките им е през оная работа.
Можеш да го отричаш, но е така.
Ако не го разбираш жалко за анализаторските ти способности.
И жалко за хората които ти плащат за анализите и ти вярват.

Мисля, че си за съжаление. Дълбоко съжаление. Уви. Жал ми е за теб. Наистина.  :'(

Нещо по-конкретно като факти освен съжаленията от които нямам нужда?
Опа. Хората които плащат за анализите да не вземат да се дръпнат?
« Последна редакция: Септември 20, 2019, 19:52:21 от AnonimusBG »

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил

А Норчо си намери Коле(ц) и да не го мислим   :0007:
Тая тъпотия сега я виждам. Кашик, неква ревност ли те е обзела? Ти да не би, таковата, а?!

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Бансхее, някаква неудовлетвореност се долавя у Вас. Компотите ли не Ви се затвориха?

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Бансхее, някаква неудовлетвореност се долавя у Вас. Компотите ли не Ви се затвориха?
Бънши прецака бурканите. Ной гони кокошките. А Джиджи... от вчера порка нещо и не казва на другарчетата!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Прав е колегата, ето как виждаме мъжете и жените цветове:

Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Обаче стане ли дума за винтчета:


Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Не бурканите, плаката на Kole прецаках за днес.  :D

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Разбира се, че я прецакахте, Любезна  :i_sheepish:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
СМЕРШ вам!
Чичерина - Моя Спарта
https://www.youtube.com/watch?v=kR0Pu4s8VjE

Вечная слава героям!!!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
ВДВ-йци третират мусор в центъра на Ленинград:
https://www.youtube.com/watch?v=eTNKu_puh7c

Банш, това ли е "намесата" на русофилството?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
micky, за клиповете  :way_to_go-1308:

На втория клип очаквах да видя някой полицист, а то - среща на еврогейски ценности с баш русофили.  ;D

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
П.П. кво им стаа на тия емотикони?! Нищо се не види.. Дей повелителката на картинките?
Джи, 'елп!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Армия России | Army of Russia [2019ᴴᴰ]
https://www.youtube.com/watch?v=wpcZyuG7mq0

Що пускам клип на Армията като си има тема за Русия?
Защото да подчертая че хората имат армия.
В следствие на което имат СВОБОДА!.
Което означава че могат да си бият пеерасите на воля! :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Ех, обаче не успях да ви сбия,Мики, с новото попълнение - Колето, за юнака от картинката му - дали заслужава възхищение, както той ни го препоръча или бой, както ти му се закани. Кой ти помни толкова.   :D

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Ех, обаче не успях да ви сбия
Так бывает на фронте! :t0328:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

AnonimusBG

  • Гост
Бънши
Колето си е стар кадър.
Още оттакък го знаем.

Активен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4136
    • Профил
Ех, обаче не успях да ви сбия,Мики, с новото попълнение
Ех, уви и ах, дарлинг.