Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 19:39:11

Автор Тема: Психология,Психоанализа и Психиатрична клиника  (Прочетена 4413 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чок觧

  • Гост
За този Адлер съм чел преди много години , когато четох и "Въведение в психоанализата" на Фройд - някакво апокрифно издание на циклостил . Горе долу по същото време ми попадна и книгата на Аркадий Воробьов , ако не се лъжа - "Внушение от разстояние" . С едно приятелче бяхме луднали да експериментираме дали можем да си предаваме "мисли" - вълнички , зведички и още някакви символи . :) И докато той почти успешно - 80-90% "приемаше" това , което му внушавах , аз се оказах "пълен гьон" и нищо не приемах ! :D После ми попадна поредицата на Владимир Леви - "Аз и ние" , Изкуството да бъдеш себе си" , "Изкуството да бъдеш друг" и още няколко . Като никога да се увлека от нещо , далеч от техниката и художествената литература(предимно Научна фантастика) !

Мисля , че темата може да се затвори , а последният коментар премести и отвори нова тема , нещо като "Психология , Психоанализа и Психиатрична клиника "  Чакам предложения ! :nuts:
« Последна редакция: Януари 06, 2019, 19:10:59 от Mr. Blue »