Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 11:44:18

Автор Тема: Теория на конспирациите  (Прочетена 161854 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1080 -: Април 19, 2020, 17:40:17 »
.
« Последна редакция: Април 24, 2020, 23:31:01 от Captain Buddy »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1081 -: Април 19, 2020, 18:38:08 »
А готовността на руснака да даде живота си за родината съвсем не означава, че, както ти го определяш, „животът там няма стойност“!  Такова сравнение е вулгарно, нелепо и изключително обидно за Русия.

Става въпрос за ценностна система и манталитет, който предполага саможертва за висша (например държавна) кауза или идеал. Пушкин отива на дуел съзнавайки, че може да бъде убит, японските самураи си правят сепуко, за руските антитерористи важна е ликвидация на терористите дори с невинни жертви, Путин ясно каза, няма такъв свят без Русия в него … Няма значение ти как определяш това сравнение – не изменя факта на неговото съществуване.
Разбира се, че е факт, че сравнението съществува – щом си го направил, значи съществува.  Пак така е факт, че Хитлер сравнявал славяните с тор за арийската раса. И двете сравнения са факт и са еднакво отвратителни.

Ако смяташ, че квалификацията „животът в Русия няма стойност“ е много ласкателна, можеш да я предложиш на самите руснаци и да се порадваш на благодарността им.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1082 -: Април 19, 2020, 19:39:01 »
А някои тук ни убеждават, че трябвало да си стиснем ръцете с потомците (генетични или идейни) на фашистите и "ребята, давайте жить дружно". 'Ми няма как да стане !!!
Въх, потомците на Баязид вече са минали карантина (генетична и идейна) или как? За един потомък на Василий Българоубиец питам, че нещо се заяжда за главата Никифорова да му си били я върнели да я погребе!
 :smokin:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1083 -: Април 19, 2020, 20:14:28 »
Ако се намерят 100 доказани (генетично) потомъка на Василий П., да дойдат в  България с по една лопатка и да копаят да си я намерят. Обаче при едно условие, което няма да споменавам, защото е малко гадно.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1084 -: Април 19, 2020, 20:29:56 »
Те българоубийците са тук, даже не се крият.
На видни места са застанали.
Дали са с византийски гени лесно може да се провери при желание.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1085 -: Април 19, 2020, 20:46:53 »
Ако се намерят 100 доказани (генетично)

Мили майко и татко,
Скъпи Волен и Корнелия,
И ти, либе нецелунато,
Отивам си съкрушен след подробния генетичен тест, който показа, че гените ми са предимно турски, след това албански и на последно място гръчки. Българското в мен било 6% гени на проклетията. Не мога да живея с този позор.
Нор
 :smokin:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1086 -: Април 19, 2020, 20:53:14 »
Quote (selected)
гените ми са предимно турски, след това албански и на последно място гръчки.
Това обяснява стремежа към мъжко зачатие.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1087 -: Април 19, 2020, 20:55:06 »
Quote (selected)
гените ми са предимно турски, след това албански и на последно място гръчки.
Това обяснява стремежа към мъжко зачатие.

с колегата се разбирайте.
драмата е достатъчно сериозна, аз лично не бих го коментирал повече...

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1088 -: Април 19, 2020, 20:59:28 »
Quote (selected)
драмата е достатъчно сериозна,

Съжалявам, че докоснах нежни струни. :too_happy-1067:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1089 -: Април 19, 2020, 21:08:40 »
Цитат на: SgtTroy
Мили майко и татко,
...
Нор
И до майка си и татко си когато пишеш, пак мислиш за мен  :m1731:
Няма с какво да те зарадвам  :nuts:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1090 -: Април 19, 2020, 21:57:22 »
Quote (selected)
Става въпрос за ценностна система и манталитет, който предполага саможертва за висша (например държавна) кауза или идеал.
Това със стойността на живота където и да било е най- малкото несериозно.Аз го приемам по скоро като неудачна формулировка. Животът е най ценното ,което притежаваме , просто при руснаците е много по-силно развито чувството , че саможертвата в името на велик идеал или кауза е цена ,която може да бъде платена и те го правят масово с убеждението ,че се доближават до целта. Новата история показва ,че са имали право!Това  ,според мен е обща формулировка . Не винаги дяволът е в детайлит . Ровенето в тя е просто бягство от реалността и нежелаание да се признаят очевидните резултати. Съветският съюз с цената на огромни жертви  извоюва велика и заслужена победа.Това е крайният резултат. Междинните резултати са различни , но това е вече факт и за съжаление статистика. Никой не е знаял нито как се печели ,нито как се губи война като Втората световна. Е, за наше щастие победиха тези , които трябваше. На огромна и жестока цена.Решението да се плати такава цена е било трудно и тежко, но е платено! На нас сега ни е лесно да говорим каквото си искаме и какво е било правилно и неправилно. А Те ...и отдвете страни на фронта са РЕШАВАЛИ! а ние си говорим....

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1091 -: Април 19, 2020, 22:28:01 »
Quote (selected)
Става въпрос за ценностна система и манталитет, който предполага саможертва за висша (например държавна) кауза или идеал.
Това със стойността на живота където и да било е най- малкото несериозно.Аз го приемам по скоро като неудачна формулировка.
не е несериозно. кептъна просто е изкарал доста време из запада, където парите говорят. ако искаш, прочети това-онова от гришам - в един от романите му, още в началото, се правече съвсем материална оценка колко струва един живот. квалификация, заплати, прогнозирана инфлация, такива неща. мисля, че беше дело против тютюнева компания, ама не съм сигурен, а и не ми се рови.

иначе тук се засяга един основен въпрос, който определя има ли общество или не - кое е приемливо за обществото като цяло, но неприемливо за отделния индивид. знам, че звучи дървено, но не ми се изчиства сега, като цяло това е проблемът дали матросов трябва да се хвърли пред амбразурата или да се предаде, дали трябва да се обадиш в полицията и да свидетелстваш с името си за комшията, който бие жена си и ти ѝ чуваш писъците, такива неща. кога обществената полза е над личната загуба /ако смятаме с плюс и минус/.

определено през соца общество имаше.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1092 -: Април 19, 2020, 22:32:29 »
а, и дали трябва десет човека да загинат в опит да извадят дете, завлечено от мъртво вълнение; дали трябва да услужиш на съседа с две яйца и щипка сол, или да му кажеш, че нямаш; дали трябва да питаш некви очевидно малолетни защо пушат и да им се скараш; дали трябва да сигнализираш, че ти продават в магазина без касов бон...

и прочие...

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1093 -: Април 19, 2020, 23:07:59 »
Кептън, погледни линковете в темата за вируса които пуснах по обяд. От великата страна са. Там има един, доста обезпокоителен, ако не е изсмукан от пръстите - как дошли едни дрогарета с китайци всред тях (не знаели руски) и в местната болница правили некви опити с чипове... Даже полицията изръбала оплакалият се човечец, та той драснал накъде Владивосток... Има и руски патенти за чиповете...

Явно всички са побеснели да сменят цялото устройство на света. Не знам как ще свърши всичко това, но много малко ще остане както бе до сега.


Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1094 -: Април 19, 2020, 23:37:16 »
Quote (selected)
не е несериозно. кептъна просто е изкарал доста време из запада, където парите говорят. ако искаш, прочети това-онова от гришам - в един от романите му, още в началото, се правече съвсем материална оценка колко струва един живот. квалификация, заплати, прогнозирана инфлация, такива неща. мисля, че беше дело против тютюнева компания, ама не съм сигурен, а и не ми се рови.
Според ме  се опитваш да ми обясниш защо  Кептъна има такова мнение в дискусията. Какво е правил къде е бил през бурния си житейски път за мен е интересно ,но той не разкава , а акогоправи е вдруга обстановка. Как е формирал възгледите си е негова работа ,той ни ги е изложил и ние имаме два варианта : да ги приемем или да не ги приемем. Ако не ги приемаме - да кажем защо , а не да искаме от него да се обяснява....той се е обяснил!Кептън сори ,но мисля, че е важна ,защото е обща дискусионна болест . А ,Гришам е прекрасен и завладяващ автор, но аз лично не бих се учил от него. Нито от Кланси и прочия...инак пишат интересно и...толкова...


Quote (selected)
а, и дали трябва десет човека да загинат в опит да извадят дете, завлечено от мъртво вълнение; дали трябва да услужиш на съседа с две яйца и щипка сол, или да му кажеш, че нямаш; дали трябва да питаш некви очевидно малолетни защо пушат и да им се скараш; дали трябва да сигнализираш, че ти продават в магазина без касов бон...
За съжаление ,типичен пример за навлизане в детайлите без нужда. А , ако тези  десет човека сами са преценили ,че спасяването на детето си струва да си жертват жи... вота и са го направили...какво правим?   Това не е битовизъм , не съм съгласен с това принизяване на подвига .Касови бонове ,поведенчески проблеми...не , категорично не съм съгласен.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1095 -: Април 20, 2020, 00:01:16 »
А , ако тези  десет човека сами са преценили ,че спасяването на детето си струва да си жертват жи... вота и са го направили...какво правим?
възпяваме ги. или ги подиграваме, според зависи. кто правим с андрешко? а с гюро михайлов? те подвиг ли са извършили или тъпотия? или престъпление?

Quote (selected)
Това не е битовизъм , не съм съгласен с това принизяване на подвига .Касови бонове ,поведенчески проблеми...не , категорично не съм съгласен.
както вече писах, всяко общество е длъжно да определи границите. айде още малко битовизми: трябва ли съседите от първия етаж да плащат за асансьор? а за ремонт на покрива? а тези от шестия етаж трябва ли да плащат за чистачката, дето чисти само площадката на първия етаж? м? има ли общество във входа или не?

а тези, дето са в чужбина и се връщат за по две-три седмици, трябва ли да плащат всеки месец за асансьор, чистачка и ремонт на покрива? м?

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1096 -: Април 20, 2020, 00:30:16 »

Quote (selected)
Това не е битовизъм , не съм съгласен с това принизяване на подвига .Касови бонове ,поведенчески проблеми...не , категорично не съм съгласен.
както вече писах, всяко общество е длъжно да определи границите. айде още малко битовизми: трябва ли съседите от първия етаж да плащат за асансьор? а за ремонт на покрива? а тези от шестия етаж трябва ли да плащат за чистачката, дето чисти само площадката на първия етаж? м? има ли общество във входа или не?

а тези, дето са в чужбина и се връщат за по две-три седмици, трябва ли да плащат всеки месец за асансьор, чистачка и ремонт на покрива? м?

тия неща не са ли били винаги уредени със закон, последната редакция на който май е тва:
https://www.mrrb.bg/static/media/ups/articles/attachments/Закон%20за%20управление%20на%20етажната%20собственост46f1f95b8d152fadbec164b5798680b6.pdf

или във всеки случай с някакво решение на общото събрание на входа/блока.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1097 -: Април 20, 2020, 10:27:16 »
Quote (selected)
трябва ли съседите от първия етаж да плащат за асансьор? а за ремонт на покрива? а тези от шестия етаж трябва ли да плащат за чистачката, дето чисти само площадката на първия етаж? м? има ли общество във входа или не?

а тези, дето са в чужбина и се връщат за по две-три седмици, трябва ли да плащат всеки месец за асансьор, чистачка и ремонт на покрива? м?
В моя случай аз, на първия етаж, не плащам консумативи за асансьор защото не го ползвам и нямаме тавански помещения ,
всички плащат за чистачката на първия етаж, защото всички минават през първия етаж
всички плащат за ремонт на покрива, вкл и онези, живеещи в чужбина, защото това е обща част
« Последна редакция: Април 20, 2020, 10:54:42 от Пешo »
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1098 -: Април 20, 2020, 10:42:06 »
А , ако тези  десет човека сами са преценили ,че спасяването на детето си струва да си жертват жи... вота и са го направили...какво правим?
възпяваме ги. или ги подиграваме, според зависи. кто правим с андрешко? а с гюро михайлов? те подвиг ли са извършили или тъпотия? или престъпление?

Quote (selected)
Това не е битовизъм , не съм съгласен с това принизяване на подвига .Касови бонове ,поведенчески проблеми...не , категорично не съм съгласен.
както вече писах, всяко общество е длъжно да определи границите. айде още малко битовизми: трябва ли съседите от първия етаж да плащат за асансьор? а за ремонт на покрива? а тези от шестия етаж трябва ли да плащат за чистачката, дето чисти само площадката на първия етаж? м? има ли общество във входа или не?

а тези, дето са в чужбина и се връщат за по две-три седмици, трябва ли да плащат всеки месец за асансьор, чистачка и ремонт на покрива? м?
онци, отговор на въпросите ти дава не ЗУЕС, а правилника за вътрешен ред, приеман от общото събрание на съсобствениците - варианти бол, тия от първия етаж да не плащат или да плащат наравно с всички, и за ремонта на покрива, и за чистачка ... аз имах в Лозенец интересна дискусия със съсед от първия етаж - според него тупането на покривки, завивки и прочие "било забранено със закон", ами не е забранено ... та така, мисля, че думкаш на отворена врата - участвай поне веднъж в общото събрание на съсоблствениците, ако си в странство, предай в писмен вид предложенията си на домоуправителя с искане да бъдат включени в дневния ред на следващото ОС, ако си по-кибритлия, упълномощи някои добър съсед да те представлява, таквиз` работи ... не са битовизми, всички се свежда до познаване на законите и наредбите...

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1099 -: Април 20, 2020, 11:05:06 »
Quote (selected)
не е несериозно. кептъна просто е изкарал доста време из запада, където парите говорят. ако искаш, прочети това-онова от гришам - в един от романите му, още в началото, се правече съвсем материална оценка колко струва един живот.
Не е въпрос на Запада или на социализъм. Финансовата оценка на човешкия живот е в основата на страшно много неща в съвременността, мерки за сигурност и  безопасност, медицина и ...  ..... Не става въпрос за финансова оценка на философското понятие човешки живот, а за разходите по поддържането му, спасяването му, загубата му.  Не се обсъжда много, но това не е търговия с живот, а рационалния начин за спасяване на най-много живот.  Празното философстване за единични случаи всъщност води до загуба на живот, не до спасяване.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1100 -: Април 20, 2020, 11:33:12 »
Дай сега ина оценка колко пести Фрау от ино реализирано емигре  :smokin:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1101 -: Май 06, 2020, 19:53:56 »
Помните ли кемтрйлс, химическите следи в небето? Били нормални следи от самолетите, но не, бяха по-големи, плътни и не изчезваха, аз ги снимах, понякога бяха плашещо много, това беше по времето на мандата на Обама, с идването на Тръмп в белия дом, изчезнаха, сега са си пак тънки и изчезващи следи от самолетите, каквито си ги помнех от детството?

Небето ли се е променило, или вярваме в конспирации?  :m1731:
Вие си ги избрахте!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Учените-биолози знаят, че южноосетинските прилепи, отведени в грузинската биологична лаборатория в Лугар, със сигурност биха се върнали в техните местообитания. Човек може само да гадае с какви „подаръци“ от американските създатели на опасни вируси.

https://pogled.info/svetoven/amerika/zashto-im-e-na-amerikantsite-biologicheski-material-ot-rusnatsi.119105
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1103 -: Август 28, 2020, 07:08:41 »
Quote (selected)
Кипър въвежда редица ограничителни мерки с цел предотвратяване на разпространението на коронавируса, които ще са в сила от днес до 15 януари 2021 г., информира БНР.

С обнародваното постановление на министъра на здравеопазването Константинос Йоану се налага ограничение до 50 души за частни събирания вкъщи или на обществени места. Максималният брой гости за сватби и кръщенета е до 350 души. Под ограничение са и ресторанти, кафенета, барове.
https://www.manager.bg/svyat/kipr-vvezhda-stgrogi-ogranichitelni-merki-sreshchu-covid-v-sila-do-15-yanuari-dogodina
Вчера го чух по радиото , но реших че не съм разбрал.
"Ограничение" до 50 човека???
"Ограничение" до 350 човека???
От самолет да го гледаш няма нищо общо с антивирусна превенция.
Кротко напомняне че във всеки момент, всеки аспект от личните свободи могат да бъдат регулирани както решат и това е " за добро".
Ще трябва да свикваме.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1104 -: Август 28, 2020, 09:28:03 »
Quote (selected)
От самолет да го гледаш няма нищо общо с антивирусна превенция.
Кротко напомняне че във всеки момент, всеки аспект от личните свободи могат да бъдат регулирани както решат и това е " за добро".
Ще трябва да свикваме.
Действа се планомерно и неотстъпно:
https://onarealcase.blogspot.com/2020/08/blog-post_77.html

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1105 -: Август 30, 2020, 12:27:55 »
Quote (selected)
Кипър въвежда редица ограничителни мерки с цел предотвратяване на разпространението на коронавируса, които ще са в сила от днес до 15 януари 2021 г., информира БНР.

С обнародваното постановление на министъра на здравеопазването Константинос Йоану се налага ограничение до 50 души за частни събирания вкъщи или на обществени места. Максималният брой гости за сватби и кръщенета е до 350 души. Под ограничение са и ресторанти, кафенета, барове.
https://www.manager.bg/svyat/kipr-vvezhda-stgrogi-ogranichitelni-merki-sreshchu-covid-v-sila-do-15-yanuari-dogodina
Вчера го чух по радиото , но реших че не съм разбрал.
"Ограничение" до 50 човека???
"Ограничение" до 350 човека???
От самолет да го гледаш няма нищо общо с антивирусна превенция.
Кротко напомняне че във всеки момент, всеки аспект от личните свободи могат да бъдат регулирани както решат и това е " за добро".
Ще трябва да свикваме.

Вече съм го пускал, но хайде пак:

Quote (selected)
COVID-19 Event Risk Assessment Planner
by  Alex Tabarrok March 12, 2020 at 7:15 am

The mathematics for calculating the probability of exposure given the number of carriers in a population and group size aren’t difficult but they can be surprising. Even a low number of carriers can generate a relatively high probability for reasonably sized groups. For example, assume you run a firm of 1000 people in the San Francisco Bay Area (population 8 million.) Let’s suppose that there are just 500 carriers in the area. In this case, assuming random draws, the probability that at least one of your employees is a carrier is 6%. You can run your own calculations at Wolfram Alpha following this format:

p=8000000, c=500, g=1000, 1-1(1-c/p)^g //N

where p is the population size, c is the number of carriers, g is the group size and the //N at the end isn’t a division but a command to Wolfram Alpha to give you a numerical answer.

Joshua Weitz on twitter put together this graphic using the same calculations but for the United States as a whole (population 330 million). It says, for example, that if there are 20,000 carriers in the United States then at a small concert of 1000 people there is a 5.9% chance of at least one carrier attending. At the March Madness final in Atlanta with 100,000 attendees there is a greater than 99% chance that at least one attendee is a carrier.

Now here is the most important point. It’s the size of the group, not the number of carriers that most drives the result. For example, suppose our estimate of the number of carriers if off by a factor of 10–that is instead of 20,000 there are just 2000 carriers in the United States. In this case, the probability of at least one carrier at a big event of 100,000 drops not by a factor of ten but just to 45%. In other words, large events are a bad idea even in scenarios with just a small number of carriers.



https://marginalrevolution.com/marginalrevolution/2020/03/covid-19-event-risk-assessment-planner.html

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1106 -: Август 30, 2020, 12:44:51 »
Quote (selected)
Now here is the most important point. It’s the size of the group, not the number of carriers that most drives the result.
..
 In other words, large events are a bad idea even in scenarios with just a small number of carriers.

Лоша е самата идея че трябва да се защитаваме от този вирус.
Хиляди години не успяваме да се защитим от вирусите на настинка и грип, сега сме се вторачили в този, защото се появи "в подходящото време на подходящото място".
Подходящо за съвсем други цели.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1107 -: Август 30, 2020, 18:22:11 »
И преди короната, се пазех от грипни вируси - миене на ръце, по улици и заведения не ям, не пия кафе, не пуша, не се събирам с болни, защото е гадно да си болен, защото ти изяжда няколко дни от живота, по-гадния от корона вируса, е на хепатит А, В, С , особено последния.

Така че не виждам нищо лошо, човек да има едно на ум.
Вие си ги избрахте!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1108 -: Август 30, 2020, 18:31:48 »
Quote (selected)
Така че не виждам нищо лошо, човек да има едно на ум.

Лошо е когато ти го натрапват, като в британия да не се събират приятелски семейства с правителствена наредба и много други.
Миенето на ръце се усвоява в ранните години за пушенето и пиенето е възприето 18 години ( у нас ).
Елементарните навици са заложени като инстинкт за самосъхранение, тук имаме препрограмиране на чипа в ущърб на населението.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1109 -: Август 30, 2020, 18:50:42 »
Просто привикват плебса да слушка. Да разбере, че в бъдеще няма да има "демократични" глезотии. Бих го оприличил, на вкарването му в бъдещата гигантска скотобойна. Не изведнъж де, щото може да се усети да направи стампади. А разединен в блъскащо се уплашено стадо в оградените пространства - ниенте. Всичко е палети.

Туй юркане из света повече няма да го има. Плямпане без спирачки и на ангро - тоже... Ваксинчета, паспортчета за ваксиниране, ограничения, тотално следене, изсортирвания на по-буйните и пречещите на гробищното спокойствие. И ускорено редуциране на бройките, по експонента...

Те така, както с бизоните вече се случи. Имаше и снимки на планини от черепите им... :bluegrab:

AnonimusBG

  • Гост
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1110 -: Септември 04, 2020, 22:34:34 »
Снимката.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Вижте секретните лаборатории за пандемии
« Отговор #1111 -: Декември 15, 2020, 07:41:47 »
Quote (selected)
Центърът Лугара в столицата на Грузия Тбилиси е биологична лаборатория на Пентагона, разположена само на 17 километра от военновъздушните сили Вазиани. Военната програма се изпълнява от биолозите от Военната медицинска група на САЩ в Грузия (USAMRU-G) и частни изпълнители на базата на федерален договор с DTRA. Биологичната лаборатория е достъпна само за американски граждани, които имат достъп до секретната информация. Те имат дипломатически имунитет, предоставен им по силата на Междуправителственото споразумение с Грузия за сътрудничество в областта на отбраната (2002 г.).
https://istinskitenovini.bg/%d0%b8%d0%b7%d0%b2%d1%8a%d0%bd%d1%80%d0%b5%d0%b4%d0%bd%d0%be-%d0%b2%d0%b8%d0%b6%d1%82%d0%b5-%d1%81%d0%b5%d0%ba%d1%80%d0%b5%d1%82%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%bb%d0%b0%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%b0%d1%82/
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1112 -: Декември 22, 2020, 20:38:27 »
Quote (selected)
“The great danger of the future,” Delgado warned, “is that we will have robotized human beings who are not aware that they have been robotized.”
http://constantinereport.com/hearing-voices-the-hidden-history-of-the-cias-electromagnetic-mind-control-experiments/

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Според бившия шеф на програмата за космическа сигурност на Израел може би най-голямата тайна на бившия американския президент е в междузвездното пространство: съществуването на извънземни. Хаим Ешед твърди, че американското правителство е имало „споразумение“ с „галактическа федерация“ на извънземни, но г-н Тръмп няма да разкрие истината, защото „човечеството не е готово“, казва той в интервю за израелския вестник „Едиот Ахаронот“.

Споразумението било постигнато, за да се позволи на извънземните да изследват човечеството и да разберат „тъканта на Вселената “, твърди Ешед,

https://www.spisanie8.bg/%D0%BC%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B8-%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%BA%D0%B8-%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D1%8A%D0%BD%D0%B7%D0%B5%D0%BC%D0%BD%D0%B8/2020/1213/%D0%B7%D0%B0%D1%8F%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8-%D0%B8%D0%B7%D1%80%D0%B0%D0%B5%D0%BB%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BB-%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D1%8A%D0%BD%D0%B7%D0%B5%D0%BC%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BE%D1%82%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B0-%D1%82%D1%83%D0%BA-%D0%B8-.html

Голяма каша!
Че извън земните са минавали по нашенско, сега са тук и няма да си заминат за мен спор няма.
Голяма каца с мед от която може да гребем, ядем.... с години.
Лошото е че такива ген. проф. ( много станаха бре, на където се обърнеш все на такива налиташ - следваща стъпка маршал академик!) не пропускат да пуснат капката катран и да обезсмислят всичко.
То верно "богоизбран народ" ама:
Quote (selected)
за да се позволи на извънземните да изследват човечеството и да разберат „тъканта на Вселената “
Трябва да си яко надрусан да си помислиш че земното человечество е "тъканта на вселената" или е в състояние да попречи на цивилизации преодолели вселенските пространства да я проучат.
 :t0328:
Последното от което се нуждаят е диил с Тръмп, Путин или нашата Сталинка и нейното МВФ.
« Последна редакция: Януари 16, 2021, 18:14:58 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1114 -: Януари 27, 2021, 06:15:52 »
Някой да рече на Гретето, че в Сахара вали сняг... Е, може да разбие детското й сърце, но тя вече нали порасна!
Снега в Сахара, че някой е пропуснал да им обясни, че имаме глобално затопляне
Може пък Сахара да не е от този глобус, знам ли вече!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1115 -: Януари 27, 2021, 15:10:11 »
buratinob,
Не ти ли прави впечатление това "8" "eight" в името на списанието?
 "Eight"* е синоним на откачен, лудница. :yes-1289:
Вижте клипчето!
https://www.youtube.com/watch?v=LjXadFaSAJM

https://en.wikipedia.org/wiki/Section_8_(military)
Section 8 is a category of discharge from the United States military, used for a service member judged mentally unfit for service. Section 8 was also often given to cross-dressers, gay, lesbian, bisexual and transgender people.
 
« Последна редакция: Януари 27, 2021, 18:20:16 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1116 -: Януари 27, 2021, 16:43:51 »
Quote (selected)
"Eight" е синоним на откачен, лудница.
Синоним е на безкрайност, поне такива се предполага да бъдат вселените (също предполагаемо безброй).
Предполагам помниш българския жест с ръка " в пет на въртележката", това не е проблем на петицата. :t0328:
« Последна редакция: Януари 27, 2021, 16:46:36 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1117 -: Април 17, 2021, 21:17:37 »
Edward Snowden: “The Worst Conspiracies Are In Plain Sight”
178 970 показвания•16.04.2021 г.

https://www.youtube.com/watch?v=e0zAJfbP3gg
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1118 -: Април 18, 2021, 14:39:05 »
Помните ли откриването на олимпиадата 2021 в Лондон?
https://fb.watch/4XQwsqfgE0/



А помните ли церемонията през 2016 при откриването на тунел в Швейцария?
https://www.youtube.com/watch?v=yGGn7F5rgjo
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1119 -: Април 18, 2021, 14:54:08 »
Кайле, интересно и смущаващо.

Чудех се, защо не харесвам разните модернизми и съвременното т.нар. изкуство, а то какво да харесваш на масонщини и антихристиянски ритуали

П .п. лондон беше 2012

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1120 -: Април 18, 2021, 15:00:46 »
Да де, 2012, пардон
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1121 -: Април 18, 2021, 15:19:09 »
Браво Кайли!
И тук от теорията на заговора, , директно към практиката
„Секретное содержимое Ever Given„
https://www.youtube.com/watch?v=NCsWFMNIuHg

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2948
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1123 -: Май 20, 2021, 18:13:57 »
Quote (selected)
Пенсионираните военноморски служители предупредиха, че технологията, която се вижда, е с до 1000 години по-напреднала от тази, използвана от САЩ, докато други разкриват, че са забелязвали неидентифицирани обекти в небето всеки ден по време на военни командировки.

За да не се к0сят и да минат евтинджос пред новата страшна и ужасна заплаха, предлагам да ни дадат преждевременно една от хартиените ефки и ще им осигурим пълен и подробен план за обезвреждане на вражески НЛОта, включващ илюстративен материал как втория ни пилот да достигне и огъне дръжката на летящите извънземни чинии с помощта на тесла* или 3/4 цолова метална тръба. След подобна намеса, злонамерените извънземни не ще имат друг избор освен да изпукат от глад в собствените си чинии или да приемат скромните ни по-нататъшни искания.
–––––––––––––––––
* Цената на теслата е предмет на допълнително споразумение.
*********   ✹    *********

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1124 -: Май 20, 2021, 19:09:27 »
Ще ги побъркат тези американци..
Колкото по малко имат в чинията, толкова повече неидифицирани чинии летят в небето

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1125 -: Май 20, 2021, 19:26:39 »
Няма шега, няма измама, Обамич рече, че НЛО има.
Да, винаги когато нещата се сговнясват, на стадото му се прожектират фантасмагории и зрелища, за отвличане на вниманието.
Вие си ги избрахте!

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1126 -: Май 20, 2021, 19:40:19 »
Перестройката в САЩ върви с пълна сила.
И у нас деветдесетте години и летящи чинии имахме, и каква там дупка из радомирско ли , пернишко ли беше  копахме. На всеки втори в къщата му се яви по един полтъргайст Чоки. Всеки трети стана екстрасенс, и почна да говори с извънземни и подземни.
Така че, разбираме ги американците, ама как да им го кажем?
Перестройка брат!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1127 -: Май 20, 2021, 19:44:52 »
 :lol: Така си е.
Вие си ги избрахте!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1128 -: Май 20, 2021, 19:50:11 »
Нормално, преди по време на катаклизъм са се покланяли на боговете.
Сега религията се оля, Холивуд обожестви извънземните - напудри боговете които и преди си бяха извънземни и сега се кланяме на тях.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #1129 -: Октомври 17, 2021, 01:37:42 »
Реших да побутна малко темата на Кайли, макар че долното става и за "Наука и технологии"

Та, ако има такава прекрасна възможнист за редакция на видео в реално време и то за нещо толкова банално, да вярваме ли на очите си?

https://youtu.be/nZ9ekRmmi8Y