Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 05, 2024, 03:00:21

Автор Тема: И сега? …  (Прочетена 575369 пъти)

Звездоброец и 55 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10106
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1500 -: Декември 20, 2022, 06:03:18 »
Като стана въпрос за еврото, някой знае ли какво предлага да правим с валутния борд партия Възраждане след излизането ни от ЕС.
Не ми се вярва да са чак толкова малоумни и да го оставят вързан за еврото,

Валутният борд може да остане, като се привърже към други валути или активи. Но самото му съществуване, комбинирано с независимостта на БНБ от българското правителство, е лишаване от  суверенитет. И просто премахване на борда няма да реши нищо. Задължително трябва да върви с въвеждането на валутен контрол. Ако няма забрана за свободно търгуване с чужди валути, ще направят същото като 90-е. Връщането на финансов суверенитет изисква три неща: национализиране на БНБ, премагване на валутния борд и въвеждане на строг валутен контрол. Забрана на граждани и фирми да оперират с чужда валута и т.н. Както беше преди 10-и.
Възраждане или не са наясно какво искат, или са наясно, но демагогстват, защото няма как да стане. Освен ако не вкарат 160 депутата. Което няма как да стане. Затова по-скоро демагогстват.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1501 -: Декември 20, 2022, 06:15:28 »
Затова по-скоро демагогстват.
И на мен така ми изглежда.
Иначе нямаше да премълчават, какво смятат да правят с валутния борд.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10106
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1502 -: Декември 20, 2022, 06:48:27 »
Иначе нямаше да премълчават, какво смятат да правят с валутния борд.

Те много неща премълчават. Иначе ще стане ясно, че не са наясно. И тъй като ентусиастите, гласували за тях, също нямат представа, че обещават невъзможното, Костадинов събира евтина популярност. На феновете му просто много им се иска да стане това и приемат бляновете за реалност. И на мен ми харесва как говори, но в политиката това не е достатъчно. Затова и той ще бъде сдъвкан и изплют от "системата". Системата отдавна е разбрала, че такива като него не са опасни за нея. А е изработила и механизми да се справи с тях ако случайно стане някоя инфекция.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23827
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1503 -: Декември 20, 2022, 07:31:53 »
Quote (selected)
На феновете му просто много им се иска да стане това и приемат бляновете за реалност. И на мен ми харесва как говори, но в политиката това не е достатъчно.
Алтернативата е никой да не говори за блянове, да си кютаме кротко и да чакаме някой чужд да ни ощастливи.
Засега само ни онождат, въпрос на време е да почнем да го харесваме. :smokin:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10106
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1504 -: Декември 20, 2022, 08:11:37 »
Алтернативата е никой да не говори за блянове, да си кютаме кротко и да чакаме някой чужд да ни ощастливи

Не знам как да ти го обясня по-простичко. "Алтернативата" се нарича социалистическа революция. Няма друга. Възраждане говорят за промени, които могат да се осъществят само с революция. Ама и тя не може да стане, докато сме в ЕС и НАТО. А от НАТО и ЕС не можем да излезем. Затова си кютайте кротко, щото това няма как да стене. Разбира се, винаги можете да си фантазирате по форумите. Все пак, "нас ни четат", нали така беше?

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2162
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1505 -: Декември 20, 2022, 09:38:02 »
"Алтернативата" се нарича социалистическа революция. Няма друга. Възраждане говорят за промени, които могат да се осъществят само с революция. Ама и тя не може да стане, докато сме в ЕС и НАТО.
Пиер Прудон се върнал в Париж след юнските дни през 1848 г. за да види "възвишения ужас на канонадата" и бил арестуван.
- И тъй, вие сте, значи, социалист? - го запитал председателят на съда.
- Разбира се, г-н председателю!
- Но какво е социализъм?
- Всеки опит да се подобри обществото
- отвърнал Прудон.
- Но в такъв случай, ние всички сме социалисти.
- Точно такова е и моето мнение - заключил Прудон.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1506 -: Декември 20, 2022, 10:05:48 »
Костадинов не е правил заявка за излизане от гейросъюза.
Тъй че терзанията кво щело става с "борда" след излизанията са за нероден Петко.
Това което съм чувал от него, е че ще трява да се променят условията за членство. Даже без коментар едностранно или двустранно.

Виж  обсъждане кво правим след разпадане на гейросъюза има смисъл  :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11207
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1507 -: Декември 20, 2022, 10:08:57 »
За валутния борд "Възраждане" предлагат -
Quote (selected)
6. Запазване на българския лев и недопускане на еврото като резервна или национална валута в България.
:smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2985
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1508 -: Декември 20, 2022, 10:35:41 »
Quote (selected)
The Quantum Fund is arguably the world’s most successful hedge fund. Under the stewardship of George Soros, Jim Rogers, and later Stanley Druckenmiller, the fund produced an average annual return for investors of 30%. During the three decades between 1970 and 2000 a $1000 investment with Soros in 1969 would have grown to $4 million by the year 2000, an annual growth rate of 30%....

The Asian Crisis started in August 1997, only a month after Thai authorities abandoned the US dollar Thai baht peg. The baht had been pegged to the dollar for more than a decade...

Soros has argued that hedge funds did not start the crisis it was, in fact, the reaction of Thailand’s central bank to the knowledge of hedge fund positioning that exacerbated the problems.
https://www.businessinsider.com/how-george-soros-broke-the-bank-of-thailand-2016-9

Ако не се уточнява кое именно общество ще се подобрява за сметка на кое друго, имаме си я социалистическата революция.
*********   ✹    *********

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10106
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1509 -: Декември 20, 2022, 14:06:23 »
- Но какво е социализъм?
- Всеки опит да се подобри обществото - отвърнал Прудон.
- Но в такъв случай, ние всички сме социалисти.
- Точно такова е и моето мнение - заключил Прудон.


И точно в това е "Нищетата на философията". Маркс му е обяснил достатъчно на Прудон. Наистина всички са "социалисти". Дори БСП са класически, дребнобуржоазни, либерални социалисти. Малко са обаче социалистите марксисти. И най-вече социалистите-сталинисти. За такъв социализъм става въпрос, а не за разлигавения либерален мутуализъм на Прудон. А той не се постига по еволюционен път

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2275
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1510 -: Декември 20, 2022, 15:10:28 »
БСП са класически, дребнобуржоазни, либерални социалисти
Катраници на каруцата на буржоазията. Въпросът "Кой уби Роза?" е реторичен въпрос.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2275
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1511 -: Декември 20, 2022, 15:15:25 »
И на мен ми харесва как говори, но в политиката това не е достатъчно.
Все с нещо трябва да се започне. Останалото е "Чичовци"-2 сезон. Национален манталитет. А и на хоризонта ни бой на Филип-Тотюви чети в Блкана - поне, ни синдикати даже. Никой и нищо. Едни сал Джакови и Ганкови кафенета.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2985
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1512 -: Декември 20, 2022, 15:16:12 »
Quote (selected)
Вот потому, что вы говорите то, что не думаете и думаете то, что не думаете, вот в клетках и сидите.
И вообще, весь этот горький катаклизм, который я тут наблюдаю и Владимир Николаевич тоже.
*********   ✹    *********

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2162
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1513 -: Декември 20, 2022, 16:35:05 »
Дори БСП са класически, дребнобуржоазни, либерални социалисти. Малко са обаче социалистите марксисти.
Сега "социалисти" у нас са всички, които изповядват "глобализма и евроатлантическите ценности". Какъв Маркс! Нали Маркс го отрекоха още преди 30 години, а комунизма (следователно и социализЪма) беше обявен за престъпен.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1514 -: Декември 20, 2022, 16:49:26 »
 комунизма (следователно и социализЪма)

Социализъм и социализъм като етап от развитието на комунизма са две коренно различни неща. Два различни континета.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8929
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #1515 -: Декември 20, 2022, 17:57:19 »
Освен ако не вкарат 160 депутата. Което няма как да стане.
Т.е. революция по мирен път е невъзможна. Но все пак "Възраждане" са срещу САЩ. А всеки, който е срещу САЩ, е добре дошъл, защото САЩ са големият враг на човешкия род (думи на Че Гевара: "el gran enemigo del género humano: los Estados Unidos de Norteamérica").
Quote (selected)
Не знам как да ти го обясня по-простичко. "Алтернативата" се нарича социалистическа революция. Няма друга.
Съгласен съм, но кой ще я направи, след като единствената класа с класово съзнание е буржоазията? Работническата класа вече няма класово съзнание. В България има няколко мини-компартии, които нямат никакво влияние върху обществото, а движение "23-ти септември" дори не е партия. Така че засега такава революция е поне толкова невъзможна, колкото и 160 депутати на "Възраждане" (вж по-горе).

През 90-те и нулевите години, като участваше някоя компартия в изборите (но самостоятелно, а не в коалиция!), аз гласувах за нея. Сега най-много да участва в някоя широка коалиция, в която съвсем се губи. Затова, като няма риба, и ракът ("Възраждане") е риба и аз гласувам за него.

А за невъзможното - ами те много работи ни се струваха невъзможни, но все пак станаха. Така че никога не се знае.

Опит са самоирония: "Надеждата умира предпоследна. Последен умира надяващият се." (Това съм го чувал или чел някъде, не е моя мисъл.)

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1516 -: Декември 20, 2022, 18:20:35 »
Аз имам усещането, че това парцелиране и омаломощаване ние просто късно го усетихме, като по-бавно развиващи се. Че половината свят е заразен и гнил. е ясно.  Навряхме се яко. Руснаците може би не осъзнаха голямата отговорност, която носят. Не бива да ги обвиняваме въпреки това, щото и тяхната никак не е лека. Е така е вървяла и Дарвиновата еволюция - безмилостно. Ние поне сме навикнали на оскъдица, въпреки че земята ни е добра и не сме мързеливи. Има и много други като нас. Предвид региона в който живеем, щем не щем, ще се съобразяваме. Но поне вътрешно да си оптимизираме нещата. Закони, полиция, справедливост и спокойствие донякъде. Скъпо платените ни служби имат нужда от яка чистка.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23827
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1517 -: Декември 20, 2022, 18:25:20 »
Всяко пътуване започва с една малка крачка ( или нещо такова беше ).
Нужна е революция но за да се случи трябва да има достатъчно недоволни.
Промените винаги започват така, малка група хора ( надявам се в нашия случай Възраждане) започват да говорят срещу неправдите, по малко, малко и когато се събере критична маса....
Винаги е имало отврати дето мрънкат че не баш така, не е това пътя, няма начин, не тия, не баш сега.....

Quote (selected)
Руснаците може да не осъзнават голямата отговорност, която носят.
Добре че има будни граждани като теб да им  напомнят.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1518 -: Декември 20, 2022, 18:40:55 »
Не казах "не осъзнават", а "не осъзнаха". Помним лидерите от онова време. Путин сега се мъчи да поправя чужди грешки. Но времето не прощава.
..............
Ей го текста отгоре ти. И недей да импровизираш. Опитвам се да се изразявам максимално точно/ясно и мисля, че успявам.
« Последна редакция: Декември 20, 2022, 18:48:51 от dabedabe »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23827
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1519 -: Декември 20, 2022, 18:52:19 »
Копирах, не съм променял нищо.
После си коригирал, приемам го няма да се бием.
За това де, за друго ще видим. :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23827
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1520 -: Декември 20, 2022, 19:08:17 »
Quote (selected)
МВР блокира Асеновград след ранена полицайка и потрошена патрулка
В операцията участва МВР, НАП, митниците, дирекциите по горите и по безопасност на храните
...
"Резултатите към момента са образувано едно досъдебно производство за намерени боеприпаси без необходимото разрешително. Извършват се две проверки за намерени търговски марки върху дрехи, върху които ще се извърши проверка относно тяхното съдържание и начина на придобиването им.
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/mvr-blokira-asenovgrad-sled-ranena-policayka-i-potroshena-patrulka
Adidas или Abibas?
Два броя дрешки или гуменки, не е лошо!
Ако нямахме мигрантски натиск и гранична полиция щяха да мобилизират.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1521 -: Декември 20, 2022, 19:22:12 »
„И на мен ми харесва как говори, но в политиката това не е достатъчно.„

А как говори?
Едно интервю изгледах, и не бих повторила.
Речник и маниери на елементарно политиканче пред блока.
Учудвам се, че след нивото на информационният материал който тече тук, въобще се обсъжда ККостадинов
Бил против Америка.
Но за ЕС.
Изтърси и световната глупост, че България била един от основателите на ЕС, и затова... верни до гроб.  На кого верни? На окупантите си, които ни превърнаха в една от сигурно над 20те колонии на ЕС. 
На вас това не ви ли направи впечатление? Затова и дадох линк към невероятен обзор на това какво е ЕС и от къде идва. Прочетохте ли го? Да видяхте там наред с евроейските имериалистически држави името на България? Какви чушки чука този индивид?
Орбан бил върхът.
Орбан е свързан със част от старата австрийска аристокрация, и е част от проекта на вишеградци за възстановяване на АвстроУнгария под формата на Триморието. Австрия на три морета. Затова и в Европа го търпят да се прави на интересен, нали Ото фон Хабсбург е един от основателите на ЕС
Ама Орбан бил близък с Путин?
Да, Путин ходи на сватба на някаква австрийска аристократка, но едва ли ще даде зелена улица на мераците на Хабсбургите. Впрочем този кабел за енергия от Азербайджан през Грузия и Румъния за Унгария е точно от тази завера.
А въобще, Русия иска Източна Европа под себе си. Световен лидер и сила, има право да  определя зоната на своята национална сигурност до къде да се простира.
И въобще, какъв е този смешник КК, и каква мъгла го носи.
« Последна редакция: Декември 20, 2022, 20:49:06 от Алиса »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1522 -: Декември 20, 2022, 19:33:48 »
То тъй, ама другите да не бяха по-цвете? Шкембелията, де първите дни след промяната, га му връчиха табелата, не вдигаше телефона. Ами Сидеров, ами мустакатия от Бургас, забравих му името. Щопските тарикати ги знаем. ББ и самоковката им вършат работа. Мизерия!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23827
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1523 -: Декември 20, 2022, 19:34:06 »
Quote (selected)
Орбан бил върхът.
На практика, Орбан е като Джомолунгма спрямо околоното пази Боже елит.
Не че той нещо, сравнимите с него съвсем не биват.



....
Мустакатия дето не му знаеш името е креатура на едни вашенчета.
ТИМ им викаха, сега не знам как.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1524 -: Декември 20, 2022, 19:57:38 »
Абе момченце, какво искаш да покажеш? Че като държавата не си върши работата, все се намира мераклия. Ти може би имаш гавази и си сербез. Би трябвало да са отминали тез времена. Ние дребните сме постигнали някакво равновесие и се молим Богу, ако е милостив, да ни удължи дните, за да сме полезни за децата си най-малкото. И за всички около нас.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1525 -: Декември 20, 2022, 20:01:13 »
От 90та година до сега колко пъти този народ е лъган?

Колко още трябва да бъде лъган?

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2985
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1526 -: Декември 20, 2022, 20:03:10 »
Докато се усети, ама с кой народ е по-различно?
*********   ✹    *********

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8929
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #1527 -: Декември 20, 2022, 20:05:37 »
Quote (selected)
Бил против Америка.
Но за ЕС.
Не е за ЕС, а иска предоговаряне. Това, разбира се, метрополията САЩ няма да допусне васалът ѝ ЕС да го позволи на колонията България. Тогава какво следва? Единствено излизане от ЕС, какво друго? Това е, което може да се прочете между редовете.
Quote (selected)
Изтърси и световната глупост, че България била един от основателите на ЕС, и затова... верни до гроб.
Не е казвал, че България е от основателките на ЕС.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1528 -: Декември 20, 2022, 20:05:45 »
Аз виждам във всяка кохорта червени калпаци. Те още владеят държавата/администрацията  на всички нива. Утилизират европейските пари. Народът ни е много търпелив. Затуй не сме цъфнали.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1529 -: Декември 20, 2022, 20:09:29 »
О, пропуснах да коментирам друг бисер на този кукувейник
Пенсиите не трябвало да се плащат със заеми, а от работещи хора.

Пенсионните осигуровки които се събират от пенсионният фонд трябва да се влагат в дългосрочни инвестиции, и когато тези осигуряващи се достигнат до пенсия, да се излащат пенсиите им от печалбата на тези инвестиции
Ако с техните осигуровки сега се изплащат пенсиите, това означава, че осигуровките  им са профукани, и те няма от къде да получат пенсии когато дойде врмето, защото не са вложени никъде, аса изядени и изпити.

И това е подсъдно

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1530 -: Декември 20, 2022, 20:11:48 »
Не е казвал, че България е от основателките на ЕС.

Ми седни и го чуй

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1531 -: Декември 20, 2022, 20:14:21 »
Аз виждам във всяка кохорта червени калпаци. Те още владеят държавата/администрацията  на всички нива. Утилизират европейските пари. Народът ни е много търпелив. Затуй не сме цъфнали.

Червен щит
Нито с поруганият камък сме цъфнали

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1532 -: Декември 20, 2022, 20:15:43 »
Абе Костадинов да кажем е загрижен. Не е перфектен. Но де да имаше повече като него. Провинциалната политика трябва да надделее. Иначе сме зян. Никакви европейски пари на столицата.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8929
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #1533 -: Декември 20, 2022, 20:32:44 »
Quote (selected)
Не е казвал, че България е от основателките на ЕС.
Ми седни и го чуй
Чул съм го. Точно това не е казвал.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1534 -: Декември 20, 2022, 20:36:52 »
Костадинов е поредният балон надуван от местният „истеблишмент„

А пари от Европа така или иначе няма да има в скоро време не само за столицата, а изобщо.

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1535 -: Декември 20, 2022, 20:38:24 »
Не е казвал, че България е от основателките на ЕС.

Ми седни и го чуй
Я дай по-добре линка.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1536 -: Декември 20, 2022, 20:44:04 »
Не е казвал, че България е от основателките на ЕС.

Ми седни и го чуй
Я дай по-добре линка.


Слушай и се диви!
https://www.youtube.com/watch?v=UiYrNK0P6WA

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1537 -: Декември 20, 2022, 20:49:15 »
Не е казвал, че България е от основателките на ЕС.

Ми седни и го чуй
Я дай по-добре линка.


Слушай и се диви!
https://www.youtube.com/watch?v=UiYrNK0P6WA
Никъде не казва, че сме от основателите на ЕС.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2162
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1538 -: Декември 20, 2022, 20:51:56 »
При пребиваването си във Франция Йозеф II посетил Ж.Ж.Русо в дома му. Намерил го в момент когато вършел ежедневната си дейност - да преписва нотни листове и в обстановка на крайна бедност. Учуден императорът го запитал защо един толкова известен и надарен човек трябва да се занимава с това, на което Русо отговорил: "Та що да сторя? Аз отдавна дадох на французите възможност да мислят, но те не искат! Сега им давам възможност за пеене - и те пеят!"

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1539 -: Декември 20, 2022, 20:52:11 »
Не ме карай да го слушам отново, за да го засичам.
Аз два дни съм във възмущение от чутото

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1540 -: Декември 20, 2022, 20:53:15 »
Не ме карай да го слушам отново, за да го засичам.
Аз два дни съм във възмущение от чутото
И месец да го слушаш, пак няма да го чуеш.

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1541 -: Декември 20, 2022, 20:58:52 »
Костадинов казва, че сме част от създателите на европейската цивилизация, което няма нищо общо с ЕС.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1542 -: Декември 20, 2022, 21:05:28 »
Засега предпочитам да слушам Костадинов вместо Каракачанов и Сидеров. Барисаф ма докарва до изнемога. Това не се търпи. Да го хранят там и да мълчи.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1543 -: Декември 20, 2022, 21:07:20 »
Аз когато седнах да слушам това прехвалено явление, седнах внимателно да го слушам, с моливче в ръка. И след като съм го отбелязала, значи го е казал. А да седна да слушам този бълвоч от думи за да ти давам засечен линк, е под моите сили да се излагам на такава нервоатака.
Другото е По интересно.
След високото ниво на онформационният материал тук, как може да приемате бръщолевенията на този индивид положително.
Вие какво правите тук?
Влизате да напишете бръмбарите в главата си, или да прочетете нещо
И какво от това прочетено, ако е прочетено, е останало в главите ви.
Бръщолевенията на Костадинов са предназначени за много, много ниска аудитория, а се предполага, че вие, които сте почувствали, че искате да участвате в някакъв форум, или група за обсъждане, имате желание за по високо ниво на мислене и анализ


Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2985
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1544 -: Декември 20, 2022, 21:15:27 »
https://youtu.be/UiYrNK0P6WA?t=2421

Купи си ново моливче, евентуално.
*********   ✹    *********

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1545 -: Декември 20, 2022, 21:17:09 »
При вашата ерудиция и вий сте допускали грешки, та нека сме по-щадливи. Всичко тече. и все по-бързо.
......................
А Карбовски доста издиша. Опитва се да провокира. Това е примитивно.
« Последна редакция: Декември 20, 2022, 21:39:36 от dabedabe »

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8929
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #1546 -: Декември 20, 2022, 21:18:02 »
Разговор с Боян Чуков в 48-минутно предаване "Балотаж" по телевизия "Евроком" (сега забелязах, че водещата адв. Мария Мусорлиева си носи верижка на врата с буквата "Z"!):

https://www.youtube.com/watch?v=Lk2D8f0IIFg
« Последна редакция: Декември 20, 2022, 22:13:40 от lucho »

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1547 -: Декември 20, 2022, 22:03:55 »
https://youtu.be/UiYrNK0P6WA?t=2421

Купи си ново моливче, евентуално.
Май проблема не е само в моливчето.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2985
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1548 -: Декември 20, 2022, 22:13:32 »
Евентуално.
*********   ✹    *********

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1549 -: Декември 20, 2022, 22:39:56 »
https://youtu.be/UiYrNK0P6WA?t=2421

Купи си ново моливче, евентуално.

А пък аз гледам на тази цивилизация бащински, защото ние българите сме я създавали


Е това е  голямата тъпня.
Генерална.
Ние, които нямаме нищо общо с юдеокатолическата менталност на европееца.
Религия, история, култура за това говедо не съществуват.
Абсолютен въздух под налягане.

Карбовски сега забелязвам, че е поне няколко информационни нива над него. И много тънко го пързаля.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1550 -: Декември 20, 2022, 22:44:20 »
Пиленца, забравете това недоразумение.
Не е печелившият кон.
Проевропеец, за съюз с Турция и Вишеград.
Ниц.
Може и да обере някакъв луфт от инфантилни и опрастачени хора, както той сам нарече населението, затова и говори с просташки тон, но .. дотам.
Със сигурност изпълнява някаква поръчка, но ситуацията на Балканите е много по сложна

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23827
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1551 -: Декември 20, 2022, 22:46:49 »
Алиса, предполагам имаш на разположение печеливш кон.
Сподели!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1552 -: Декември 20, 2022, 22:47:11 »
Не бих казал. Карбовски за поп ли се гласи? Щото и поповете не са за подценяване. Грамотни и повечето хрисими.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1553 -: Декември 20, 2022, 22:47:54 »
Когато му дойде времето вие сами ще ги разпознаете.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23827
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1554 -: Декември 20, 2022, 22:51:42 »
То и царчето разправяше че не му е дошло още времето, та да почакаме докато си вземе имотите че и отгоре.
Поповете са доста по-искрени, тук няма, ама след смърта ще.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1555 -: Декември 20, 2022, 23:04:39 »
С погореобсъждания може и да си го получите

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11207
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1556 -: Декември 21, 2022, 10:20:14 »
https://epicenter.bg/article/-quot-Prodalzhavame-Promyanata-quot--predlaga-upravlenie-na-baza-programna-deklaratsiya-po-natsionalni-prioriteti/303181/2/0
Не знам за вас как, но на мен ми се вижда разумно, поне като подход и поведение.
Какво ще изскочи от тази драка не се знае и зависи от конкретиката.
Най вероятно нищо, при този парламент тип орел, рак и щука.
Пардон, извинявам се на орела - гарги, медузи и олюви.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1557 -: Декември 21, 2022, 10:44:15 »
То на 90% от партиите програмите им са едни и същи - верни на американци, НАТО, ЕС. С една дума евроатлантици. Проблемът е, че не могат да се разберат кой колко да открадне.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11207
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #1558 -: Декември 21, 2022, 10:46:50 »
Quote (selected)
Изпращам сина си в България за Коледа. Лети с Луфтханза през Франкфурт за София. Поръчвам му придружител, който да го поеме от пристигащия самолет от Вашингтон във Франкфурт и да го заведе до излитащия самолет за София, защото летището във Франкфурт е огромно, Тео е на 12 години и никога не е пътувал сам. Услугата е платена и компанията потвърждава. В деня на заминаването ми се сервира, че услугата (съдействие на 12-годишно дете) е отменена.
Цитираната от ЛУФТХАНЗА причина е, ЧЕ БЪЛГАРИЯ Е ЧАСТ ОТ РУСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ!!!
Не е виц, а действителен случай, който ми скъса нервите и травмира детето.
Толкова по въпроса за германската пунктуалност!
Какво се е случило с Луфтханза?!
Валят, валят идиотии на кубици!
https://glasove.com/novini/lufthanza-otkaza-pomosht-za-deteto-na-balgarskiya-poslanik-v-sasht-zashtoto-balgariya-e-chast-ot-rusiya
Сега и аз искам да попитам домораслите плужеци -
ЕС ли?
Лоялност ли?
Грамотност ли?
 :pissed-891:
п.с. очаквам да го чуя по новините ни из СМИ. За коята медия разбера, че си го е спестила - ръцете ми да изсъхнат ако посегна към такава.
« Последна редакция: Декември 21, 2022, 11:07:01 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: И сега? …
« Отговор #1559 -: Декември 21, 2022, 11:21:11 »
Quote (selected)
Изпращам сина си в България за Коледа. Лети с Луфтханза през Франкфурт за София. Поръчвам му придружител, който да го поеме от пристигащия самолет от Вашингтон във Франкфурт и да го заведе до излитащия самолет за София, защото летището във Франкфурт е огромно, Тео е на 12 години и никога не е пътувал сам. Услугата е платена и компанията потвърждава. В деня на заминаването ми се сервира, че услугата (съдействие на 12-годишно дете) е отменена.
Цитираната от ЛУФТХАНЗА причина е, ЧЕ БЪЛГАРИЯ Е ЧАСТ ОТ РУСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ!!!
Не е виц, а действителен случай, който ми скъса нервите и травмира детето.
Толкова по въпроса за германската пунктуалност!
Какво се е случило с Луфтханза?!
Валят, валят идиотии на кубици!
https://glasove.com/novini/lufthanza-otkaza-pomosht-za-deteto-na-balgarskiya-poslanik-v-sasht-zashtoto-balgariya-e-chast-ot-rusiya
Сега и аз искам да попитам домораслите плужеци -
ЕС ли?
Лоялност ли?
Грамотност ли?
 :pissed-891:
п.с. очаквам да го чуя по новините ни из СМИ. За коята медия разбера, че си го е спестила - ръцете ми да изсъхнат ако посегна към такава.

Правилният извод ще е че посланикът недостатъчно лиже и маже след като в подсъзнанието си сахибите ни виждат в РФ.
Трябва още повече от същото за да ни приемат на правилната страна на историята.
Украйна може да ни послужи за пример как бързо минава от тъмната на светлата страна.
Така че работете в нужната посока г-да посланици и политици.
Имате много да наваксвате.
« Последна редакция: Декември 21, 2022, 13:21:50 от AnonimusBG »