Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 14:59:45

Автор Тема: За РобПрес - 2  (Прочетена 64727 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #240 -: Юли 15, 2019, 21:52:51 »
Ребята, къде видяхте тролове? :)
Последния регистриран си е все гринго...
Вярно че е от групичката Фирмин, ама това не се брои!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #241 -: Юли 15, 2019, 22:44:43 »
Тук за момента аз държа градинарската лопатка.

Божкее, добре че не е сапьорска! емотикон – КРЪСТЯ СЕ

Затва ена серЬОзна молба към уважаемия Администратор на форума:

Моля, осигурете поне един емотикон с такова значение, който би бил полезен при най–различни житейски случаи. Зажото тук определено ЛИПСВА.


Като например: молба към Бога, неква надежда, уплах, или най–различни суеверия  от рода на "чукам на дърво" и "стискам палци". Но най–вече в случай на клетви, на каквито нашият език е изключително богат.

По едно време брат ми се беше побъркал на тая тема и се беше снабдил със „специализиран” речник за целта – неква мижава книжка в малък формат и меки корици от не повече от 50–60 страници. Която обаче ни осигури "веселба" в един от най–трудните периоди на живота ни.

А после един ден се връща от работа и разказва как на некъф негов колега некой бил откраднал запалката. Реакцията била следната:

"Дано с тая запалка да ти палят свещички на гроба!" :D
А тва няма как да стане без емотикона, за който моля Администратора.  :yes-1289:

 :t1817:
« Последна редакция: Юли 15, 2019, 23:00:07 от Джиджи »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #242 -: Юли 15, 2019, 23:12:04 »
А емотикон със сапьорска лопатка имаме ли? :image008:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #243 -: Юли 15, 2019, 23:20:24 »
Ми, ДА ДОСТАВЯТ и такъф.  :b0205:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #244 -: Юли 15, 2019, 23:26:52 »
Кой беше отговорника за емотиконите?  :image008:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #245 -: Юли 15, 2019, 23:31:46 »
Негово Величество – ПРИНЦА !!! :ive_got_it-1379:

Май го натопих ...  :sad-3295:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #246 -: Юли 15, 2019, 23:35:10 »
Не беше ли някой друг?  :image008:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #247 -: Юли 15, 2019, 23:52:23 »
Не. Джиджи е отговорничка по преводите.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #248 -: Юли 16, 2019, 07:08:21 »
Не. Джиджи е отговорничка по преводите.
От нашенски на емотиконски?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #249 -: Юли 16, 2019, 07:18:32 »
Но най–вече в случай на клетви, на каквито нашият език е изключително богат.

Верно е богат! Аз харесвам клетвата "Да ми умре кварталният!". А също "Син да ти се роди, зет да ти докара!"

Неактивен хикса

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 247
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #250 -: Юли 16, 2019, 11:44:55 »

"Дано с тая запалка да ти палят свещички на гроба!" :D


 :t1817:


Да откраднеш запалката на пушач, верно е много подло. Ама ако знаеш какви неща можеш да чуеш от разгневени меломани, когато съдията свири фалшиво...

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #251 -: Юли 16, 2019, 22:01:53 »

"Дано с тая запалка да ти палят свещички на гроба!" :D

 :t1817:

Да откраднеш запалката на пушач, верно е много подло. Ама ако знаеш какви неща можеш да чуеш от разгневени меломани, когато съдията свири фалшиво...

Подобни коментари ме навеждат на мисълта, че можем да си отворим и тема със заглавие „Родни, нашенски, български  клетви”.

Но тъй като не знам дали ще бъде политкоректно, ИМАМ НУЖДА ОТ САНКЦИЯ ОТ СТРАНА НА АДМИНИСТРАТОРА.

Заедно с минимум 2–3 емотикона от рода на обсъждания по–горе. Джокер: В стария форум имаше едно „огънче”, което ползвахме редовно, когато си пожелавахме нещо.

Но за случаи като този със запалката, ще ни трябва нещо доста по–сериозно. Например поп с развети дълга брада, коса и расо. Които да подчертават както динамиката, така и интензитета на чуфствата, вложени при отправянето на съответната клетва.  :D

Herr von und zu Gossinger?
:t1814:

AnonimusBG

  • Гост
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #252 -: Юли 16, 2019, 22:43:14 »
Полицията е арестувала трима души, заподозрени в подкрепа на сепаратистите в Източна Украйна
Ракета въздух-въздух и други оръжия бяха конфискувани при рейдове на италианската полиция срещу крайнодесни групировки.
Арестувани са трима души в рамките на разследване за помощта на крайнодесните за подкрепяните от Русия сепаратисти в Източна Украйна.

https://nova.bg/news/view/2019/07/15/257044/конфискуваха-ракета-въздух-въздух-от-крайнодесни-в-италия

Салвини разправя други неща.

"Получих една от многото заплахи за живота ми, които получавам ежедневно. Службите за сигурност идентифицираха група украинци, които планираха опит за убийството ми", каза Салвини в ефира на Rai News 24. Според него по време на специална операция служителите на реда са открили арсенал от оръжия в град Торино в Северна Италия, включително една управляема ракета въздух-въздух. Според МВР боеприпасите принадлежат на група от десни екстремисти, които са били в контакт с наемници, воюващи в Донбас за Киев.

https://blitz.bg/svyat/mateo-salvini-grupa-ukraintsi-kroyakha-pokushenie-sreshchu-men_news685918.html

Като кажат че сестра ти е к*рва, иди после доказвай че нямаш сестра.
Както разбирам източника на вчерашната новина е CNN. Главните борци с фейк нюз.


gossinger

  • Гост
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #253 -: Юли 16, 2019, 22:46:43 »

"Дано с тая запалка да ти палят свещички на гроба!" :D

 :t1817:

Да откраднеш запалката на пушач, верно е много подло. Ама ако знаеш какви неща можеш да чуеш от разгневени меломани, когато съдията свири фалшиво...

Подобни коментари ме навеждат на мисълта, че можем да си отворим и тема със заглавие „Родни, нашенски, български  клетви”.

Но тъй като не знам дали ще бъде политкоректно, ИМАМ НУЖДА ОТ САНКЦИЯ ОТ СТРАНА НА АДМИНИСТРАТОРА.

Не мисля, че е добра идея освен в онази тема за разтуха на отегчени форумци.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #254 -: Юли 16, 2019, 23:31:30 »
Подобни коментари ме навеждат на мисълта, че можем да си отворим и тема със заглавие „Родни, нашенски, български  клетви”.

един колега на жена ми се постарал и изровил отнякъде около 50 нашенски клетви /или чисти псувни, не разбрах точно/ и преводът им на инглиш. и останал много учуден как може да имаме толко много.

пък на мен ми стана смешно - ами ако беше потърсил сръбски :nuts:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #255 -: Юли 16, 2019, 23:57:03 »
един колега на жена ми се постарал и изровил отнякъде около 50 нашенски клетви /или чисти псувни, не разбрах точно/ и преводът им на инглиш. и останал много учуден как може да имаме толко много.
Само 50??? Нещо ми се струва несериозно търсенето! Само в "Под игото" в началото има къде трийсетина!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #256 -: Юли 27, 2019, 17:20:02 »
Малко масълце в огъня.
bTV сега излъчва "Топ Гън" точно на време или "случайно".
Том Круз прави презентация на Ф-ките срещу МИГ. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #257 -: Юли 27, 2019, 17:25:30 »
За Клетвите...
Казвал съм го - бях юноша бледен - къде 16-17 годишен, га в Наше Село с ей тия уши чух и с ей тия очи гледах пряко следната сцена - Тъща към Зет (след това разбрах за сватовската линия!)...

"Дано легнеш болен, девет години да лежиш, девет постели да изтъркаш, девет години с лъжичка да те хранят..."

Ненадмината Класика!  :way_to_go-1308:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #258 -: Юли 27, 2019, 17:32:27 »
Малко масълце в огъня.
bTV сега излъчва "Топ Гън" точно на време или "случайно".
Том Круз прави презентация на Ф-ките срещу МИГ. :bigok:
Ф-14 vs МиГ-28. Хехехе! :)
Добре че каза да го изгледам за стотен път...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

AnonimusBG

  • Гост
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #259 -: Юли 27, 2019, 18:21:31 »
Малко масълце в огъня.
bTV сега излъчва "Топ Гън" точно на време или "случайно".
Том Круз прави презентация на Ф-ките срещу МИГ. :bigok:
Ф-14 vs МиГ-28. Хехехе! :)
Добре че каза да го изгледам за стотен път...

Малко лична история.
Имам приятел. Баща му още в онези години беше заслужил летец (има такова звание. Доколкото зная в България са около 40-50 човека).
Навремето му пуснахме на видеото Топ Гън.
Реакцията беше че това е хубав филм.
Ключовата дума е филм.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #260 -: Юли 27, 2019, 18:30:12 »
Това е Холивуд, те правят филми.
Никой не очаква от тях историческа или техническа достоверност.
Летателните сцени са много красиви за хората от земята. Харесват ми.
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #261 -: Юли 27, 2019, 18:44:27 »
Това е Холивуд, те правят филми.
Никой не очаква от тях историческа или техническа достоверност.
Летателните сцени са много красиви за хората от земята. Харесват ми.

Така е.
Получава се че това което Холивуд ни показва това е истината.
Глупост някаква, но върви така да се каже.
Ясно е че вече никой не чете, а дъвче това което са му подхвърлили.
Защо трябва да мисли?
Мисленето се оказва трудна работа.

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #262 -: Юли 27, 2019, 19:29:46 »
РобПрес определя Дневния Ред:

1) за какво да се мисли/говори;
2) как да се мисли/говори по темите от т.1


Тук следва отново да отбележа, че един вечно намръщен и нацупен, сигур смята, че така изглежда по-умен, се изхвърли по възможно най-идиотския начин как 80% от Българите били дебили... Ми той не знае какво говори и изреченото е абсолютна кретения

Откак свят светува - във всички времена и всички общества, 80% и нагоре от хората са доверчиви, лековерни, лесно внушаеми и пр., но не и дебили...

И тази доверчивост, лековерност, внушаемост се използва, вкл. и от РобПрес...
« Последна редакция: Юли 27, 2019, 19:37:42 от Ганий »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #263 -: Юли 27, 2019, 21:31:05 »
Go, Ганий, go!
Go, Отпуск, go!

 :t0138: :0007:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #264 -: Юли 27, 2019, 22:25:50 »
https://www.dailymail.co.uk/news/article-7292817/British-diplomats-using-zie-solidarity-trans-staff.html

са форин офис от добрите, ели от лошите са, м?
 :image008:


Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #265 -: Юли 28, 2019, 12:06:59 »
Quote (selected)
Няма чума в свинекомбината в Юделник. Засега   

https://www.segabg.com/forum-topic/nyama-chuma-svinekombinata-yudelnik-zasega
 © Segabg.com 2019

--------
Каква ненавист трябва да се изпитва към България и Българите, за да се напише такава свинщина!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #266 -: Юли 28, 2019, 12:13:09 »
митко руглинов го познавам, държи на биозащитата, но като цяло е наистина невероятно, че все още удържа. дано.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #267 -: Юли 28, 2019, 12:14:18 »
ганий, не е свинщина. по-скоро реалност. в един и същ район, от четири обекта, три изгърмяха. четвъртият е между тях.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #268 -: Юли 28, 2019, 12:39:38 »
Три "ги изгърмяха", не са изгърмели сами, няма мерки за ограничаване на заразата, няма карантинен период, поляха всичко с пожарникарска пяна под благия поглед на Баш пожарникаря. Решиха проблема както винаги до сега  предварително опожаряват гората да не я запали пожара. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #269 -: Юли 28, 2019, 12:41:01 »
ганий, не е свинщина. по-скоро реалност. в един и същ район, от четири обекта, три изгърмяха. четвъртият е между тях.
Наблегнах как се поднася инфото!

------
Тук отново, както при птичия, свинския, зайчия, костенурския, скумриения, паламудения и пр. грипове, отново се провежда неприкрит информационен терор...

Даже ЦНН-ът тия дни пищя как някъде, дето 99.99% от зрителите им не знаят къде е, имало чума...
Т.к. светът е много голям - можете да бъдете сигурни, че още на десетки и стотици места по света има чума по свинете, птиците и всякакви живинки...

Отново си спомних Добрите Стари Времена - за оня един-единствен Лебед по бреговете на Нигерийско, дето бил болен от птичи грип... Цяла седмица всички меродавни световни агенции дъниха на поразия тази новина, при условие, че в Нигерия има милиони носители на вируса на СПИН...
« Последна редакция: Юли 28, 2019, 12:43:28 от Ганий »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #270 -: Юли 28, 2019, 12:43:44 »
Три "ги изгърмяха", не са изгърмели сами, няма мерки за ограничаване на заразата, няма карантинен период, поляха всичко с пожарникарска пяна под благия поглед на Баш пожарникаря. Решиха проблема както винаги до сега  предварително опожаряват гората да не я запали пожара. :bigok:

мерки няма. чумата е от една година, първото огнище беше 2018, мисля септември. оттогава се разширява под калинчестите погледи на всякакви бокови функционери.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #271 -: Юли 28, 2019, 12:51:53 »
Както ни припомни SgtTroy само не трябва да лезнерижем и всичко ще се размине.
 :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #272 -: Юли 28, 2019, 12:54:07 »
Три "ги изгърмяха", не са изгърмели сами, няма мерки за ограничаване на заразата, няма карантинен период, поляха всичко с пожарникарска пяна под благия поглед на Баш пожарникаря. Решиха проблема както винаги до сега  предварително опожаряват гората да не я запали пожара. :bigok:

мерки няма. чумата е от една година, първото огнище беше 2018, мисля септември. оттогава се разширява под калинчестите погледи на всякакви бокови функционери.
Имам съвсем бегли (почти нулеви!) представи по темата.
Доколкото знам - пр. птичият грип е лечим, но е прекалено скъпо, затова пламне ли стадото - икономически е по-изгодно да се унищожи изцяло.

Докато при чумата/Нюкасъл (при пилета, мисирки и пр., вероятно и при свинете) лечение не се провежда, а целта е само ограничаване на огнищата.

Поначало, пак според беглите ми представи, за да де стигне до чума вероятно е имало слабости при ваксинирането/профилактиката.

Неактивен хикса

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 247
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #273 -: Юли 28, 2019, 13:05:42 »
Подобни коментари ме навеждат на мисълта, че можем да си отворим и тема със заглавие „Родни, нашенски, български  клетви”.

един колега на жена ми се постарал и изровил отнякъде около 50 нашенски клетви /или чисти псувни, не разбрах точно/ и преводът им на инглиш. и останал много учуден как може да имаме толко много.

пък на мен ми стана смешно - ами ако беше потърсил сръбски :nuts:

Миналата седмица, след мача на Локо Пд със Славия, питаха Акрапович за това, че когато сменил Аралица, той му отправил нецензурни реплики, а Акрапович отговорил по същия начин и ще има ли някакви последствия, а Акрапович вика: "Па незнам ща значи то по бугарски, ни по србохрватски тако се поздравямо."

Неактивен хикса

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 247
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #274 -: Юли 28, 2019, 13:08:38 »
Три "ги изгърмяха", не са изгърмели сами, няма мерки за ограничаване на заразата, няма карантинен период, поляха всичко с пожарникарска пяна под благия поглед на Баш пожарникаря. Решиха проблема както винаги до сега  предварително опожаряват гората да не я запали пожара. :bigok:

мерки няма. чумата е от една година, първото огнище беше 2018, мисля септември. оттогава се разширява под калинчестите погледи на всякакви бокови функционери.
Имам съвсем бегли (почти нулеви!) представи по темата.
Доколкото знам - пр. птичият грип е лечим, но е прекалено скъпо, затова пламне ли стадото - икономически е по-изгодно да се унищожи изцяло.

Докато при чумата/Нюкасъл (при пилета, мисирки и пр., вероятно и при свинете) лечение не се провежда, а целта е само ограничаване на огнищата.

Поначало, пак според беглите ми представи, за да де стигне до чума вероятно е имало слабости при ваксинирането/профилактиката.

Профилактиката е избиване. При ваксиниране остават антитела и месото не може да се продава в ЕС, та затова не ги ваксинират, даже нямаме ваксина. Затова не можеш и домашното прасе да си ваксинираш, даже и да искаш. Поне така съм чувал.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #275 -: Юли 28, 2019, 13:35:29 »
Доколкото знам - пр. птичият грип е лечим, но е прекалено скъпо, затова пламне ли стадото - икономически е по-изгодно да се унищожи изцяло.

птичият почти не ни засегна. защо - виж обяснението на нихат кабил:  http://epicenter.bg/article/Nihat-Kabil--Zashto-ne-uspyahme-da-se-spravim-s-afrikanskata-chuma-/189106/11/0

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #276 -: Юли 28, 2019, 13:54:03 »
Т.к. светът е много голям - можете да бъдете сигурни, че още на десетки и стотици места по света има чума по свинете, птиците и всякакви живинки...

Преди да ударя едно рамо да ви изтероризирам информационно...

https://www.oie.int/wahis_2/public/wahid.php/Diseaseinformation/WI


Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #277 -: Юли 28, 2019, 18:12:38 »
РобПрес мре да преживя как нашенци в чужбина били огромни инвеститори и как със своята милостиня били осигурявали 99.99% от доходите на 99.99% от Българите в България...

Значи, таковата…

След Юнското Нашествие се осъществи Юлското Нашествие и покрай тях джебове, възглавници, дюшеци и буркани бая се изстъргаха...

Ганий - крупен инвеститор!

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #278 -: Юли 28, 2019, 19:45:42 »
Още по темата как само при соца гадните спец-служби слухтели, събирали инфо и пр. гадости, докато в белите и десни държави такова нещо никога не е имало...

В белите и десни държави спец-службите нищо не вършат, дори в белите и десни държави няма спец-служби, защото никой не слухти около гражданите, а от друга страна в белите и десни държави няма престъпност, защото престъпност има само в соц-държавите...

https://www.vesti.bg/lyubopitno/mashtabnata-baza-danni-prystovi-otpechatyci-na-sasht-6097986

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #279 -: Юли 28, 2019, 21:01:25 »
Днешната Уводна Статия...

Що е то "соросоид"? И кому пречи той в България?

https://www.segabg.com/forum-topic/shto-e-sorosoid-i-komu-prechi-toy-bulgariya
https://www.dnevnik.bg/analizi/2019/07/28/3944259_shto_e_to_sorosoid_i_komu_prechi_toi_v_bulgariia/?ref=home_layer2
https://www.dw.com/bg/що-е-то-соросоид-и-кому-пречи-той-в-българия/a-49774506
https://e-novinar.com/news/shto-e-to-sorosoid-i-komu-prechi-toj-v-balgariia_5805870.html

Предполагам до утре ще е по-всички независими СМИ...

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #280 -: Юли 28, 2019, 21:11:50 »
Ще трябва да събираме капачки за соросоидите.
Пластмасовите за децата, металните бирени за соросоидите. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #281 -: Юли 30, 2019, 14:11:11 »
Опять хакали САЩ и Канада...
За Н-ти път...
То не беше Яху, Мяху, Гугъл, Мугъл, Фейсбук, Мейсбук и др. т. бели и десни свръх-ултра-мега супертехнологични супергиганти, дето не давали спукан бит да изтече...
Хакат си ги наред!

Извод: белият и десен частник е лош стопанин!

С една дума - спукана му е работата на шуробаджаначето Малкия Трюдо - ще го тричат до пълна оставка!

Откраднати са лични данни на над 100 млн. души в САЩ и Канада
https://www.dnevnik.bg/sviat/2019/07/30/3944901_otkradnati_sa_lichni_danni_na_nad_100_mln_dushi_v/?ref=home_main_news


« Последна редакция: Юли 30, 2019, 14:30:24 от Ганий »

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #282 -: Юли 30, 2019, 17:45:14 »
Тъкмо щях да пофаля крайния в-к "СЕГА", че е изписал на Български наименованието на терористичната организация, която извършила кибертероризъм (ако инфото бе на хартиен носител - щеше да е хартиен тероризъм, ако бе на фотоносител - филмов тероризъм, ако бе на глинени плочки - глинено-плочков тероризъм, ако бе на кожа - кожен тероризъм), за разлика от умерения Дневник, който си дъни на латиница...

Задържаха собственика на "Тад Груп" на Летище София

https://www.segabg.com/forum-topic/zadurzhaha-sobstvenika-na-tad-grup-na-letishte-sofiya
 © Segabg.com 2019

и
Собственикът на TAD Group остава в ареста, чувства се натопен и предаден
https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2019/07/30/3945104_sobstvenikut_na_tad_group_ostava_v_aresta_chuvstva_se/?ref=home_mainStory

------
Да се върнем на темата...
Колят дворни прасета в 4 области на страната
https://www.segabg.com/forum-topic/kolyat-dvorni-praseta-4-oblasti-na-stranata

Кат са нагъчкали вътре едни евтаназии, едни евтаназирания - направо да ти дойде да се евтаназираш…
Ще се изкълчат да се изкълчват да напълнят езика с простотии!
Големи превземки, голямо чудо!

-------
Има и една Добра Новина!
Тия дни покрай истериите с Нашия Бин Ладен и Родната Чума заглъхна Плановата Истерия срещу Летуването по Черноморието...

Тъй я караме - от Истерия на Истерия...
« Последна редакция: Юли 30, 2019, 17:51:39 от Ганий »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #283 -: Юли 30, 2019, 18:18:43 »
Тъй я караме - от Истерия на Истерия...
... и от век на век ...  :yes-1289:

Пардон, от гроп на гроп ... при прасетата, де.  :sad-3295:

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #284 -: Юли 30, 2019, 18:20:18 »
ако бе на кожа - кожен тероризъм),
Зе да ме човърка...

Как е по-изтънчено да се каже - кожен тероризъм или пергамент-тероризъм!?  :t2412:
А!?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #285 -: Юли 30, 2019, 19:08:04 »
Как е по-изтънчено да се каже - кожен тероризъм или пергамент-тероризъм!?  :t2412:
А!?

епидермис-тероризъм?

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #286 -: Юли 31, 2019, 10:26:24 »
Тцъ, тцъ, тцъ…
Голямо Чудовище тва Тръмп, ей!

Умереният Дневник ни съобщава как някакво френско министърче-аграрник налитало да се бие и наддумва с Тръмпа…

Френски министър нарече "идиотска" заплахата на Тръмп за мита върху френските вина

Quote (selected)
Френският министър на земеделието Дидие Гийом заяви вчера, че заплахата на американския президент Доналд Тръмп срещу френското вино е "напълно идиотска", предаде "Ройтерс", цитирана от БТА.
.
Тръмп заплаши миналата седмица с ответни мерки след решението на Франция да обложи с данък големите технологични компании, много от които са с централи в САЩ. Той заяви също така, че американското вино е по-добро от френското.
...
Американското вино не е по-добро от френското, подчерта министърът.
https://www.dnevnik.bg/evropa/2019/07/31/3945345_frenski_ministur_nareche_idiotska_zaplahata_na_trump/?ref=home_main_news

Като изтъкнат Трезвеник ще заема позиция на наситен с пренебрежение неутралитет по спора между алкохолиците чие вино е по-добро, т.к. нямам вкусов, обонятелен, цветови, махмурлиски и пр. опит с американско или френско вино!
« Последна редакция: Юли 31, 2019, 10:30:39 от Ганий »

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #287 -: Юли 31, 2019, 11:36:48 »
Когато бях в Отпуска  :yes-1289: се случи (кх-кх!) едно нещо, което май не намери достатъчно отзвук, съответно не бе съпоставено с едно друго нещо, затова се чувствам задължен да го изкоментирам.

1) РобПрес и платените отродители по форумите ореваха орталъците как Кубрат Пулев щял бил да бъде осъден да плати трилиони долари обезщетение заради целувката на оная американска девица...
Отделно Гуантанамо, Муантанамо, Синг-синг, Минг-Минг и пр. злачни места.

2) Не видях РобПрес и същите платени отродители да реват за нищожното обезщетение на Българката-Камериерка заради ритника на благородния швед...

---------
Споменавах преди време как един американец безпричинно хвърли едно дете от третия етаж на някакъв магазин - у нас никакви съобщения...
Тя дни някакъв ритнал едно германче и майка му на релсите на метрото - детето загинало...

И никакви изводи за американци и германци, за разлика от изводите, изтеглени за Българите покрай оня случай в Берлинското метро...

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #288 -: Юли 31, 2019, 13:16:33 »
Все се каня да споделя, все не остава време...
Говоря за руската пропаганда!

Некои руски пропагандатори дънят, че горе-долу няма никаква разлика между Хитлер и Наполеон...

Но, ако прочетем Ботев, то ще се убедим, че далеч преди тях Геният го е прозрял!

Quote (selected)
Пари, пари, пари! - рекъл едно време Наполеон I и зяпнал беше да глътне цял свят

 "Тъй и Наполеон е теглил ушите на народите, дорде най-после и него уловиха за ухото и го заведоха да се моли богу на св. Елена" - помислих си аз тогава.
http://www.litclub.bg/library/bg/botev/publ/vas.htm

И ся кво излиза!? Наполеон зинал да глътне цял свят - затова бил голяма работа, гениален пълководец, стратег, тактик, политик, държавник... И исполин!
Да не говорим за Британия и другите бели и десни европейски страни, които и до днес, за срам и позор на тоз ЕС, имат колонии...

Путин бил приобщил никакъв полуостров - бил мръсник и жуже...
« Последна редакция: Юли 31, 2019, 13:24:14 от Ганий »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #289 -: Юли 31, 2019, 17:17:11 »
Русия е обвинена за радиоактивен облак над Европа през 2017 г.
Това е било най-сериозното изпускане на радиоактивни материали след Фукушима през 2011 г.
...........
През 1957 година от съоръжението „Маяк“ изтичат радиоактивни материал. Това се счита за  втория най-сериозен ядрен инцидент в историята. На първо мяста е  аварията в Чернобил. По време на инцидента през 1957 г. резервоар, съдържащ течни отпадъци от производството на плутоний, избухва и причинява масово замърсяване на района.
...........
Ядрената преработка включва отделяне на използваеми отпадъци от горивото от останалите отпадъци. Нивата на радиация в облака не са били достатъчно високи, за да навредят на човешкото здраве, се отбелязва в публикацията.
https://www.segabg.com/hot/rusiya-e-obvinena-za-radioaktiven-oblak-nad-evropa-prez-2017-g

Тая дописка ме разкърти. :)
Сякаш спусната специално за тролчетата и навъртане на кликове...
Хем втората след Чернобил, хем балдър години по-рано, хем /за съжаление?!/ не навредила.
Ганий?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #290 -: Юли 31, 2019, 17:36:23 »
Quote (selected)
Но, ако прочетем Ботев, то ще се убедим, че далеч преди тях Геният го е прозрял!
Той че е прозрял, прозрял е.
Обаче ти що не прозираш и коя част од приложения Ботеф цитат те кара да смяташ, че поетът одобрява Наполеон и Путин?
« Последна редакция: Юли 31, 2019, 17:38:36 от wreckage »

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #291 -: Юли 31, 2019, 17:39:00 »
micky

Наште се бавят - докато шифрограмата дойде, докато я разшифроват - минава време...
Вчера го преживяше това Световната РобПрес (домързя ме да го пускам!) - крайният в-к СЕГА едва днес сколасал да се включи в разнебитването на Русия...

--------
Одеве започнах да пускам днешната Уводна Статия, но не довърших - как Путин подпалил половината Сибир, за да топли Арктика и да прави мръсно на Хората - но умереният Дневник ме е отменил.

Арктика е в обръч от хиляди горски пожари, извънредно положение в Сибир заради дима
Quote (selected)
Огнен пръстен е обхванал Арктика - хиляди пожари горят в Сибир, Северна Европа, Гренландия, Аляска..

https://www.dnevnik.bg/sviat/2019/07/31/3944758_arktika_e_v_obruch_ot_hiliadi_gorski_pojari_izvunredno/?ref=home_main_news

Умереният Дневник малко се е отклонил от единствено правилната линия, т.к. АФП си храчи пряко единствено Русия.

Siberia forest fires spark potential 'disaster' for Arctic

http://www.msn.com/en-xl/europe/europe-top-stories/siberia-forest-fires-spark-potential-disaster-for-arctic/ar-AAF6QMh?li=BBKxOeh&ocid=spartanntp
« Последна редакция: Юли 31, 2019, 17:48:56 от Ганий »

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #292 -: Юли 31, 2019, 17:48:52 »
ф текста на Франс Прес за пожарите, Путин е споменат точно 0(нула) пъти.
Що снасяш теа фейкове бе, Ганий?
Ти си бетер РопПрес.

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #293 -: Юли 31, 2019, 17:51:13 »
!
« Последна редакция: Юли 31, 2019, 17:56:55 от Ганий »

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #294 -: Юли 31, 2019, 17:58:26 »
така е по-добре, по ено време Путин ми се виждаше двоен.

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #295 -: Юли 31, 2019, 18:01:58 »
така е по-добре, по ено време Путин ми се виждаше двоен.
Путин да не те е ръсил с Новичок!?

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #296 -: Юли 31, 2019, 18:04:47 »
къф новичок, що му приписваш твоите лични издънки ф копирането и пействането?
Ноо е некрасиво.

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #297 -: Юли 31, 2019, 18:12:02 »
къф новичок, що му приписваш твоите лични издънки ф копирането и пействането?
Ноо е некрасиво.
Ся, значи, аз не съм виновен, че не вдяваш...

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #298 -: Юли 31, 2019, 18:14:06 »
аз не те обвинявам ф тва, че не вдявам, аз те обвинявам ф опит да накиснеш Путин за тва, че се провали фопита си да му копираш снимката.

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: За РобПрес - 2
« Отговор #299 -: Юли 31, 2019, 18:17:07 »
аз не те обвинявам ф тва, че не вдявам, аз те обвинявам ф опит да накиснеш Путин за тва, че се провали фопита си да му копираш снимката.
Е, тук си прав - за първи път в живота си...  :way_to_go-1308:

Докато се натуткам и вдяна как да изтрия втората снимка - мина време!  :t2412:

---
А забележката ми за твоето невдяване бе по повод на:
Quote (selected)
ф текста на Франс Прес за пожарите, Путин е споменат точно 0(нула) пъти.
Що снасяш теа фейкове бе, Ганий?
Ти си бетер РопПрес.
И съм готов да го потвърдя пред Всички Честни Граждани!
« Последна редакция: Юли 31, 2019, 18:20:00 от Ганий »