Преглед на печата … > Теми на форумците …

Chemtrails

<< < (2/76) > >>

Muktata:
Аз за "вируса" не отворих дума. Това е една много реалистична и практична тема - какво виждаме, какво ни причинява, каква е горе-долу схемата по която ни поливат (забелязвам такава !) , и евентуално как можем да се предпазим или намалим ефекта върху себе си. "Вирусът" предполага теологична тема - вяра, неверие и т.н. Гледам че мойта любимка от едно време Кайле е завъдила такава тема... :good_job-1300: Това което знаем от военното дело, за т.н. биологично оръжие, е че съвсем, ама изобщо не е толкова лесно, колкото си мисли публиката, да се създаде микробиологичен патоген /бактерия, рикетсия, вирус, гъба.../ и да се изсипе на главите на "противника". И да бъде ефективен - болестотворен, смъртоносен... Напротив, много е трудно ! Причината е че всичко което се хвърли от високо попада на ултарвиолета на слънцето и се инактивира , или атенюира /отслабва/. И предизвикателството за военните е как да предпазят гадинките , и има множество способи, един от които е да ги пъхът в микро-полимерни нишки. Нещо като фина паяжина. Може би понякога сте виждали на разходки по полето необясними такива паяжинки, без да има паяци наоколо... Та накратко. Хипотезата да фърлят SARS co v 2 с кемтрейлсите , много популярна, от военна гледна точка екрайно непрактична. А от практична гледна точка е невъзможна. Няма такъв вирус.

Muktata:
Това не значи че във фашкиите няма микробиологични агенти. Вероятно има. Но те едва ли са специфични болестотворни причинители, а по-скоро са най-широко разпространени микроби, условни патогени /патогени само при отслабен терен/. Микроби които натоварват имунитета на хората, "уморяват" ги, изтощават ги, а при имунно компрометирани - разболяват !  Основното във фашкиите обаче са неорганични в-ва. Аерозоли на леки метали - алуминий, берилий... ?? Това без съмнение също вреди и ни трови. Изглежда има и други цели, управление на климата. Военно картографиране на релефа... Много ми е интересно дали има следи над централните зони на Русия, Китай ?

Muktata:
За тази "сесия" пускам още една от любимите ми следи.  https://ibb.co/cDtSJjK    :m1924:  Тука това което е цвъкало над населеното място /очевидно дрон/ е въртял "кръгче" над селището където снимах...

buratinob:



--- Quote (selected) --- Нещо като фина паяжина. Може би понякога сте виждали на разходки по полето необясними такива паяжинки, без да има паяци наоколо...
--- Край на цитат ---
Това че не виждаме паяците не значи че ги няма, много от тях са нощни ловци.

kаily:
Четох много предположения, не съм ги писала тук, щото нали уж трябвало да е наукообразно. Ма, кат сте рекли, ето една от моите идеи от типа едно наум.
Кемтрейлите, ковидите, ваксите особено, петжитата и кой знае още какво - всички са съставни части на една по-висша машинация. Които дават мултипликационен ефект ли му викаше Тато навремето. Поотделно сумирани са едно, ама синергичният им ефект далеч надминава представите ни. Примерно, наночастици с вакси (само примерно казвам) възбудени от кемтрейли и направлявани от петжи и ....

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия