Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 24, 2024, 00:32:33

Автор Тема: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски  (Прочетена 17100 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #1 -: Февруари 25, 2019, 07:43:43 »

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #2 -: Февруари 25, 2019, 07:46:10 »

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #3 -: Февруари 25, 2019, 07:53:47 »

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #4 -: Февруари 25, 2019, 07:55:39 »

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #5 -: Февруари 25, 2019, 07:57:21 »

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #6 -: Февруари 25, 2019, 08:01:03 »
Виенски клуб - България

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #7 -: Февруари 25, 2019, 08:02:07 »
Първите две снимки са от afera.bg
Останалите от https://www.google.com/search?q=%D0%B2%D0%B8%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8+%D0%B1%D0%B0%D0%BB+%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F+2019&rlz=1C9BKJA_enBG825BG825&hl=en-GB&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwj9j4vimNbgAhVmxaYKHeAdDJcQ_AUoAXoECAsQAQ&biw=1024&bih=659

Там има още, за хора с по-нечувствителни стомаси, особено рано сутрин.
« Последна редакция: Февруари 25, 2019, 08:09:35 от SvSophia »

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #8 -: Февруари 25, 2019, 08:07:08 »
Илия Бешков си строши четката, писеца и даже дудудка, а аз от уважение към модератора и форумците си спестявам словесния израз на отношение към нашия, кхъ-кхъм, елит.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10098
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #9 -: Февруари 25, 2019, 08:30:44 »
И оня "цвят на нацията" е бил като тоя. Не случайно Ричард II е казал "Peasants you are and peasants you will remain."

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #10 -: Февруари 25, 2019, 08:43:57 »
Quote (selected)
Не може да се откаже по-нататък, че общественият ни и културен живот е в значителна мяра под знака на посредствеността и полуинтелигеницята, чиито токсинации са едно от най-гадните явления у нас. Посредствеността поради особените стопански условия, в които живеем, е принудена да прави кариера на всяка цена, с всички средства, при което бездарността и хищничеството, тъпотията и нахалството, подлостта и низостта преливат в една хармония на истинско безсрамние.
:smokin:

Направо е страшно, че за половината от времето на една "английска ливада" - всичко си е все същото

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #11 -: Февруари 25, 2019, 08:44:34 »
Изключително виенско, бечко, “Ех, Пратер, Пратер!”-ско, Моцарт и Щраус си скъсаха партитурите
« Последна редакция: Февруари 25, 2019, 08:46:47 от SvSophia »

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #12 -: Февруари 25, 2019, 08:45:43 »
За повече и по-подробна информация от извора виж тук
https://www.wienerclub-bg.org/public/index.php?lang=

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #13 -: Февруари 25, 2019, 08:47:21 »
Quote (selected)
Не може да се откаже по-нататък, че общественият ни и културен живот е в значителна мяра под знака на посредствеността и полуинтелигеницята, чиито токсинации са едно от най-гадните явления у нас. Посредствеността поради особените стопански условия, в които живеем, е принудена да прави кариера на всяка цена, с всички средства, при което бездарността и хищничеството, тъпотията и нахалството, подлостта и низостта преливат в една хармония на истинско безсрамние.
:smokin:

Направо е страшно, че за половината от времето на една "английска ливада" - всичко си е все същото

Вчера се зачетох в историята на Оксфордския университет и на отделните колежи - и реформата на висшето ни образование по англосаксонски модел е един парвенюшки симулакрум на принципа “видяла жабата...”.
« Последна редакция: Февруари 25, 2019, 08:49:28 от SvSophia »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #14 -: Февруари 25, 2019, 09:01:58 »
Е, то няма начин да не излезе гротеска. Но, пък и няма място за чудене - така се внисат модели от кол и въже навсякъде и за всичко(най-вече в законите) и се получава това, което имаме като...кочина

Ще ми се да се объркат някакси и да задължат изучаването на родните ни класици в училище. Всичките им произведения. Децата ще се чувстват техни съвременници...само малко превод на български език ще се наложи

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #15 -: Февруари 25, 2019, 09:06:08 »
Още Стоян Михайловски, един от най-образованите българи, констатира в края на 19 в., че непрекъснато механично във всички сфери на българския живот се внасят неподходящи за българската действителност чужди модели.
Наистина е страшно, Асол, че всичко се повтаря като в шизофреничен цикъл.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #16 -: Февруари 25, 2019, 09:09:39 »
Quote (selected)
Наистина е страшно, Асол, че всичко се повтаря като в шизофреничен цикъл.

В това могат да се намерят и поводи за оптимизъм, обаче :nuts:

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #17 -: Февруари 25, 2019, 09:10:05 »
Що се отнася до родните класици, те именно затова един по един са изхвърлени от учебните програми - да не вземат някои по-будни деца да направят аналогии, сакън.
Аз по “соца” съм учила дори  Г. П. Стаматов, Михалаки Георгиев..., днешните имената им не са чували.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #18 -: Февруари 25, 2019, 09:11:27 »
И оня "цвят на нацията" е бил като тоя. Не случайно Ричард II е казал "Peasants you are and peasants you will remain."

Негово не беше ли "Saw the frog..."?

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #19 -: Февруари 25, 2019, 09:38:56 »
И оня "цвят на нацията" е бил като тоя.

Същият е бил, Добри Ганчев точно така го описал в "Спомени за княжеското време" - с никога непраните дървени фракове и кринолини.

Чок觧

  • Гост
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #20 -: Февруари 25, 2019, 09:48:30 »
Малиййй , що ми трябваше да отварям тая тема и да гледам снимките !  :b0756: Ако не намеря кой да ми лее куршум - ше са напикая нощес ! :piss:

Неактивен BiBi_an

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 38
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #21 -: Февруари 25, 2019, 21:45:43 »
Па и в "Маринела" бил балът!
Само да не ги разбЕре Той, че не знам  :t0127:

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9517
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #22 -: Февруари 25, 2019, 21:55:31 »
Алена първа писта. Пък вий не вярвайте в астрология.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7418
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #23 -: Февруари 25, 2019, 22:32:39 »
Кой е елегантният селски ерген с вратовръзката в колана ?  :nuts: :too_happy-1067:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #24 -: Февруари 26, 2019, 07:49:46 »
Quote (selected)
Алена първа писта. Пък вий не вярвайте в астрология.

Ми тя си е за доверие отсекъде. Цеца ти е президентка, нали? :D

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #25 -: Февруари 26, 2019, 08:34:45 »
Алена първа писта. Пък вий не вярвайте в астрология.

Чудех се откъде ми е позната тзаи. Благодаря!  :way_to_go-1308:

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #26 -: Февруари 26, 2019, 17:26:59 »
Вчера го мернах, прелитайки над печата, та не помня откъде е!
"Само някой да рече кофти нещо за на абитуриентите гащите тази година! Одма вадя снимките от Виенския бал!"

Чок觧

  • Гост
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #27 -: Февруари 27, 2019, 09:59:11 »
Алена първа писта. Пък вий не вярвайте в астрология.

Чудех се откъде ми е позната тзаи. Благодаря!  :way_to_go-1308:
Тая кокошундерка си е "платила" за партито :
Алена със смазваща прогноза за 2019 : Румен Радев свален предсрочно , Борисов...
https://gzona.eu/%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%8A%D1%81-%D1%81%D0%BC%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D1%89%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%BE%D0%B7%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-2019-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD/?fbclid=IwAR0solJuxdAXwlGuPObbnZLG2yKLLvinHMKI871SpelOVUjxhy36gSjl6M0

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #28 -: Февруари 28, 2019, 19:01:44 »
Тая кокошундерка си е "платила" за партито :
Алена със смазваща прогноза за 2019 : Румен Радев свален предсрочно, Борисов...

Аз пък не вервам да си е „платила”. Щото май така си беше.

Първа придворна астроложка–кукундрела още преди 10 години, когато Той се възкачи на коня тронЯ.  :m1235:

И, Софѝ, браво за темата! А и за "картинките" ...  :aplause:
« Последна редакция: Февруари 28, 2019, 19:04:17 от Джиджи »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11144
    • Профил
Re: Бай Ганю в двореца или виенски бал по нашенски
« Отговор #29 -: Февруари 28, 2019, 20:00:01 »
И аз бих искал да поздравя София за темата, без да вземам отношение.
По ми е противен Бай Ганю в правителството.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7739
    • Профил
е аз тва го тропнах в темата за вицовете. и пак отбелязвам обувките на девойката:


Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Мчи тази е повече от естетична на фона на останалите гербереси. Мен най-ме кефи тази на втората снимка...ного и тичка панталонът :D

Не знам с колко никакъв акъл трябва да разполагаш при наличните дадености да се премениш така :D

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7739
    • Профил
тази на втората снимка е с допълнително обучение, виж как държи ръцете.

а боко изглежда каталясал.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Е аз не съм кой знае колко потресена, щото тоз елит съм го гледала години наред, ама друго си е да метнат "есенцията" във фейса :D

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23740
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Мчи тази е повече от естетична на фона на останалите гербереси. Мен най-ме кефи тази на втората снимка...ного и тичка панталонът :D

Не знам с колко никакъв акъл трябва да разполагаш при наличните дадености да се премениш така :D

Това ти е проблема Асол.
Не обмисляш действителността.
От 10 години са установени нови, социални, ментални и естетически критерии.
Всичко що е от ГЕРБ е "ДОБРО"!
Изоставаш, не ти е виновна вселената. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
и естетически критерии.

И ти как се справи с новата норма!? Промени ли своите критерии? :nuts:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23740
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Аз съм си задръстеняк!
Даже сакото го нося без кринолин. :beer-405:
ЕС е вреден за вашето здраве!


фелдкурат Ото Катц

  • Гост
...като повечето неща, и Виенският бал успяхме да изпортим. Начинанието започна преди 20-на години по инициатива на посланика на Република Австрия с идея набиране на средства за благотворителност.  Първите балове се провеждаха (ако помня добре, никога не съм присъствал) в х. Шератон, беше нещо като званный ужин с платени покани ... след това се изврати. Та така.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Аз случайно съм попадала преди 6 години на такъв в РИУ Правец. Беше в една от залите...кичът си е от тогава

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
г.це Асол, вероятно има някакво разминаване в понятията - тогава Виенският бал беше един, организиран от "комитет" (съпруги на австрийски мениджъри, дипломати и подобни) с цел благотворителност (по същото време съпругата на НП Потика започна да провежда и коледни и великденски благотворителни търгове), като средствата отиваха за предварително посочени цели. И това начинание затихна с побългаряването му.

Много жалко, ако всяка паланка в нашата малка, но весела република е започнала да прави свой Виенски бал.

Апелирам към Вас, сестра Грим и Голямото G за направите и тук един бал, а?!?

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Нямам представа дали балът, за който аз пиша е бил официално организиран от австрийското посолство - беше изписан като Виенски и там имаше секакви с претенции за елит. Можеше да се надникне, обаче, селяния като по учебник :D
Не съм организирала бал досега, Бай Ганя не е давал инструкции за провеждането на такъв :nuts:

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Да помолим тогава von und zu Gossinger да се разпореди с едно циркулярно... въпреки, че аз разчитах на Вашата инициатива, да ни изненадате, мдаааам...
« Последна редакция: Март 15, 2019, 12:49:32 от Mr. Blue »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Само да вметна, че е желателно, участниците в подобно събитие да умеят да танцуват валс :nuts:


« Последна редакция: Март 15, 2019, 12:53:29 от Mr. Blue »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Асол, за тъз представителна изваТка на българския елит, имаш от мен поклон дОземи!  :raise_the_roof-1045:  ;D
« Последна редакция: Март 15, 2019, 14:58:56 от Mr. Blue »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
В таз извадка, Джиджи, има само един представител на българския елит - най-личният от личните и тоз представител си джитка по телефоня от първия ред. Не, че МУ е за първи път. На други места даже спа...

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10098
    • Профил
Нямам представа дали балът, за който аз пиша е бил официално организиран от австрийското посолство - беше изписан като Виенски и там имаше секакви с претенции за елит.

Никакво австрийско посолство! Това си е нашенска селска седянка, копирана от австрийците. Резултатът е виден : на свинче - звънче

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Имаше некакви, дето персонала си шушукаше, че били некакви масони, Отврат. Плюс светски персони от типа на разни дизайнерки, телевизионери иииии..... Евгени Минчев :D

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Нямам представа дали балът, за който аз пиша е бил официално организиран от австрийското посолство - беше изписан като Виенски и там имаше секакви с претенции за елит.

Никакво австрийско посолство! Това си е нашенска селска седянка, копирана от австрийците. Резултатът е виден : на свинче - звънче
ЪЪЪ?
Що така категорично, като истина от последна инстанция?
...очевидно говорим за различни неща - чети долу - то сляпото....:

Quote (selected)
Под патронажа на австрийския посланик у нас Карл Дийм и министъра на правосъдието Антон Станков на 22 март ще се проведе Виенски бал в столичния хотел "Кемпински Зографски". Събитието, с което ще бъде отбелязано началото на астрономическата пролет, е организирано от "Виенски клуб" - София, с благотворителна цел. Средствата от кувертите, които ще са по 60 лева, ще бъдат дарени на секцията по детска хирургия и на центъра по неврохирургия към "Пирогов". Организаторите на събитието обявиха, че очакват около 400 гости, за които е подготвена томбола с големи награди, най-голямата от които е уикенд за двама във Виена. Специално за бала хотел "Кемпински Зографски" ще закупи и монтира в една от залите си паркет за танци. В празничната програма ще се включат дебютантите от Националното училище за танцово изкуство, оркестранти от национална опера, "Вили Казасян-бенд" и солисти от Музикалния театър.

За първи път подобно светско събитие беше организирано у нас преди седем години, но от 2001 г. то е с подкрепата на кметството на Виена и е включено в официалния календар на Виенските балове. Тазгодишното издание е подкрепено от най-големите австрийски компании в България, сред които "Шенкер", "Български имоти - Винер щетише" и "Граве".

https://www.dnevnik.bg/dnevnikplus/2003/03/12/55752_vienski_bal_za_purva_prolet_v_sofiia/?ref=rss&sitever=m

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10098
    • Профил
Под патронажа на австрийския посланик

Патронаж не значи "организирано от". Чобаните могат да си организират бал и да поканят за патрон всеки.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост


Сдружение Виенски клуб

Сдружение Виенски клуб е основан на 11.10.1995 г. в Австрийското посолство като доброволна, неполитическа организация.

Основните му цели са обединяване на личности, свързани или интересуващи се от Република Австрия и австрийската култура - популяризиране на Австрия и австрийската култура в България и популяризиране на България и българската култура в Австрия.

"Виенски клуб" организира изложби, концерти, балове, представяне на книги и литературни четения и други прояви в съзвучие с дейността му.

Една от задачите на сдружение Виенски клуб е организирането на благотворителните Виенски балове в София. Благотворителни Виенски балове се провеждат в София от 1996 г. насам.

Първият бал е подготвен от Австрийското посолство. След прекъсване от няколко години провеждането на Виенските балове се възлага на сдружение Виенски клуб.

Баловете носят наименованието "Виенски" защото включват задължителните елементи, характерни за баловете, провеждани по време на Фашинга (карнавалния период). Откриват се от "дебютанти", дамите получават подарък за спомен, танцуват се класически и модерни танци и се разиграва благотворителна томбола.

Виенският бал в София е под патронажа на Австрийския посланик в България и поканен от него виден български политик. Присъстват дипломати, министри, депутати, бизнесмени, културни дейци.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Под патронажа на австрийския посланик

Патронаж не значи "организирано от". Чобаните могат да си организират бал и да поканят за патрон всеки.

Отврат, тази Алена съпрофесионалката на синоптицин по хороскопска линия е секретар на този Виенски клуб, а председателката му работи в австрийското посолство. А иначе не посланикът, а клубът са организаторите. Явно това, дето аз съм го гледала в Правец е било некакво менте

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Секретар

Светлана Тилкова

Завършила 91-а Немска езикова гимназия. Завършила МИО във ВИИ "Карл"Маркс" /УНСС/

Икономист, издател, писател, автор на 56 книги, първата излязла през 1998 година, автор на списание „Кармичният кръг“, астролог.

Управител на "АРОС ГРУП" ООД

Член на Германския астрологичен астрологичен съюз от 1999 година и на Международната астрологична асоциация ISAR.

Основател и първи председател на филиал на Германски астрологичен съюз в България - DAV.BG.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10098
    • Профил
А иначе не посланикът, а клубът са организаторите.

Добре, нека е организиран от австрийското посолство! В края на краищата "елитът" си е наш. А австрийците трябва да са наясно, че като организират Виенски клуб в Нова Гвинея, на бала им ще дойдат основно папуаси.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7739
    • Профил
Quote (selected)
DAV.BG
интересен сайт :smokin:

още по-интересен е и www.dav.bg, дизайнерите са просто върха на сладоледа :bigok:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
С огромен интерес днес участвах в симулация на полет с изтребителя F-16 Блок 70. За целта компанията, производител на самолетите - "Локхийд Мартин", осигури оригинален симулатор. Всички присъстващи имахме възможността да се запознаем с оперативните способности на F-16 Блок 70, който компанията предлага на Българските военновъздушни сили. Това написа във Фейсбук председателят на ПГ на ГЕРБ и заместник-председател на партията Цветан Цветанов.

"След симулацията посочих, че след успешни преговори между правителствата на България и на САЩ биха се постигнали резултати от взаимен интерес. Това би позволило през юли тази година да бъде ратифициран договорът от Народното събрание на България. Страната ни изпълнява ангажиментите си да модернизираме българската армия и да изградим оперативни способности, съвместими с нашите партньори от НАТО", съобщи още той.

"Днес лично се убедих, че самолетът F-16 Блок 70 разполага с най-модерната технология и неговото придобиване ще задълбочи стратегическото ни партньорство със САЩ за десетилетия напред и ще направи армията ни напълно интегрирана с изграден капацитет, съответстващ на НАТО", завършва председателят на Пг на ГЕРБ.
:D

Това го постнах тук, щото темата все пак е за бай Ганю

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10098
    • Профил
Това го постнах тук, щото темата все пак е за бай Ганю


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
В таз извадка, Джиджи, има само един представител на българския елит - най-личният от личните и тоз представител си джитка по телефоня от първия ред. Не, че МУ е за първи път. На други места даже спа...

А аз съм най–впечатлена от начина, по който е седнал. Нищо че Той си сяда винаги така ... :b0205:

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Бай Ганю и Бай Ганювиците, строени пред папата