Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 26, 2024, 17:26:35

Автор Тема: Аржентина  (Прочетена 14255 пъти)

Imko1 и 17 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2254
    • Профил
Re: Аржентина
« Отговор #300 -: Днес в 10:57:26 »
Сивилов не е комунист. Ако беше, досега да са го изхвърлили от ВУЗа. Комунист съм аз
Едва ли ще го изхвърлят, но ако не внимава КАК поднася информацията, ще му спрат предаването fuck- чекърите БГ в Тубата.
Прочее доцент Сивилов е специалист по Латинска Америка (докторатът му е за Чили) и това лято беще дълго време там, включително в Аржентина, откъдето водеше предавания и където има колеги и приятели. Останалите, написани за него, глупости са резултат от висок норадреналин и комплексарщина.
И Кайле е права - аз и Соломон Паси, макар че сме живеещи в България български граждани, ще напишем коренно различни неща както за България, така и за квартала си 😉
« Последна редакция: Днес в 15:05:09 от Zeitgeist »

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9555
    • Профил
Re: Аржентина
« Отговор #301 -: Днес в 11:18:33 »
Преди дни говореше за Хитлер и беше облякъл червена тениска с надпис СССР и сърп и чук на нея.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7432
    • Профил
Re: Аржентина
« Отговор #302 -: Днес в 15:46:12 »
Останалите, написани за него, глупости са резултат от висок норадреналин и комплексарщина.

Не по-високо от запетайките и носовките  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.