Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 18:22:48

Автор Тема: САЩ  (Прочетена 554665 пъти)

deneb и 31 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2280 -: Март 11, 2021, 19:24:43 »

Колко техни кораби са били атакувани от камикадзета?
Веднага отговарям:
https://en.wikipedia.org/wiki/USS_Cole_bombing
17 убити и 39 ранени. Сигурно е имало някой който е бил готвач там.

Това не е било битка.
Терористи и пирати винаги е имало, даже не са разбрали  че ги нападат докато са си играли на Херои.
Нищо ветеранско - пиши ги косвени жертви както те пишат сватбарите.
« Последна редакция: Март 11, 2021, 19:26:54 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2281 -: Март 11, 2021, 19:37:24 »
Бързаш, и дори не прочете първият абзац. Там се споменава и
https://en.wikipedia.org/wiki/USS_Stark_incident

Казват му "инцидент", но като ти поразят кораба с Екзосет си е участие във война отвсякъде.
Но не разбирам, каква е връзката с началото на разговора където ви писах, че се търсят "бенефити", за да повишат интереса към армията. Каква е връзката със агресивната политика на САЩ и перманентната война по света?
Все пак политиците са директните виновници за войните, не пилоти, атрелчици или такива които управляват дронове в Афганистан.
Думата терористи трябва да се използва много внимателно. Все пак сме в обявена война с тероризма. И тя беше необявена преди 11.9.2001.
Войните в Чечня, си бяха в някакъв смисъл тероризъм. Не ги наричате "войни за независимост". Нали? А там си имаше трепане на руснаци и всякакви "неверници", геноцид.
« Последна редакция: Март 14, 2021, 07:57:12 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2282 -: Март 11, 2021, 19:41:04 »
Quote (selected)
Все пак политиците са директните виновници за войните, не пилоти, атрелчици или такива които управляват дронове в Афганистан.

Прав си за виновниците, това обаче не прави 1 200 000 смешници ветерани.
Стотина хиляди може би, останалите са обикновени балони,  измислени херои и измислени идеали.

П.П. Убитите в кулите също не са ветерани, жертви са, но не герои.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2283 -: Март 11, 2021, 19:48:24 »

Прав си за виновниците, това обаче не прави 1 200 000 смешници ветерани.

Явно не четеш внимателно. Ветеран ставаш когато си на "deployment". Има "малка" разлика с БГ. Като те пратят зад граница в някоя "гореща точка", като Корея например или Ирак. А всички минават през деплоймент. По няколко пъти през службата.
В никакъв случай не бих нарекъл американската армия "смешници".
Службата на някой на стадион "Народна Армия", не те прави ветеран, но и ние не пишем за БГ армия, нали?

Но ветерани са и подводничарите които са влизали в Съветски териториални води и са подслушвали подводните кабели на СССР флот. Факт.
Убитите в кулите са съвсем друг въпрос. Мнозинството там са цивилни.
« Последна редакция: Март 11, 2021, 19:53:22 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2284 -: Март 11, 2021, 19:53:03 »
Quote (selected)
Ветеран ставаш когато си на "deployment".

Същото като у нас "архонт".
"Не са смешни".
Последната приключила война във Виетнам годоказва.
Текущите конфликти вече - две десетилетия не могат да се справят с група козари и орачи на опиумни полета е доказателство за могъщество.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2285 -: Март 11, 2021, 20:07:14 »
Quote (selected)
Ветеран ставаш когато си на "deployment".

Същото като у нас "архонт".
"Не са смешни".
Последната приключила война във Виетнам годоказва.
Текущите конфликти вече - две десетилетия не могат да се справят с група козари и орачи на опиумни полета е доказателство за могъщество.
И тук не си прав, но както и да е.
От Виетнам се изтеглиха по политически причини. Загинаха 51000 американци, повече ранени. Това не можеше да се понесе от американските граждани. Армията  беше "draft". В същото време Виетнам го върнаха в "каменната ера", убити и повредени над 3 милиона.
Забележи, не по военни причини се изтеглиха. Разбира се хеликоптерите които превозваха цивилни на корабите, излитащи от покрива на посолството бяха впечатляващи. Но нали гледаме под повърхността на нещата?
Победител и загубил изглежда относително в по-дълъг срок. То и СССР победи във войната в Европа, а и в Азия, но накрая Русия (наследник на СССР) е по-капиталистическа от бундеса. То и Виетнам "победи", но не ми изглеждат "комунисти", а шият джинси на реднека. Та кой победи във Виетнамската война? Тогава се "спираше" комунизма в Азия. Не го ли спряха в Азия?
За Афганистан:
Ако целта е да се пращат "бежанци" в Европа, за да я съсипват, може би стоенето там на Америка и т. н. война с козарите си струва в очите на чичковците с пурите. Това войната с тероризма, е да се продаде на публиката.
Истинските цели на една война не се пишат и казват по CNN. Ако наистина искаха да се борят с тероризма трябваше да отидат в кралството. Там откъдето идват мангите
« Последна редакция: Март 11, 2021, 20:17:50 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2286 -: Март 11, 2021, 20:15:38 »
Quote (selected)
От Виетнам се изтеглиха по политически причини. Загинаха 51000 американци, повече ранени. Това не можеше да се понесе от американските граждани. Армията  беше "draft". В същото време Виетнам го върнаха в "каменната ера", убити и повредени над 3 милиона.

Колко от тези 3 милиона бяха северняци и колко южняци на страната на САЩ преди това на Франция?
Като им наритат задниците и се сещат за "политически решения".
Ако Ким се вдъхнови колко бързо ще стигнат до "политическо решение" да се изметат от полуострова?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2287 -: Март 11, 2021, 20:23:00 »

Ако Ким се вдъхнови колко бързо ще стигнат до "политическо решение" да се изметат от полуострова?
Приемате желаното за възможно. Това са различни неща. Самите южно корейци не приемат системата на севера.
Имате тиква БМБ на главата, бихте ли искали кимче и "нов път" (как му беше името)? :b0201:
« Последна редакция: Март 11, 2021, 20:26:06 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2288 -: Март 11, 2021, 20:26:02 »

Ако Ким се вдъхнови колко бързо ще стигнат до "политическо решение" да се изметат от полуострова?
Приемате желаното за възможно. Това са различни неща. Самите южно корейци не приемат системата на севера.
Питал си ги след като американците са напуснали или приемаш пожелателното за вярно? :m1273:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2289 -: Март 11, 2021, 20:29:53 »

Ако Ким се вдъхнови колко бързо ще стигнат до "политическо решение" да се изметат от полуострова?
Приемате желаното за възможно. Това са различни неща. Самите южно корейци не приемат системата на севера.
Питал си ги след като американците са напуснали или приемаш пожелателното за вярно? :smokin:
Не съм ги питал, но знам, че корейците са най-много от всички с друг произход в West Point. Казвали им "Fifth regiment". То щото там са разделени на четири полка.
Що ходят там да учат ако харесват "симпатягата от севера"?
https://www.youtube.com/watch?v=acpDD4eNeh8

И да  :m1273: "фашиста" Фон.
« Последна редакция: Март 11, 2021, 20:40:00 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2290 -: Март 11, 2021, 20:40:14 »
Забравил си за еничарските корпуси.
Кога стана калайджия, кога ти почерня...
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2291 -: Март 11, 2021, 20:45:00 »
Забравил си за еничарските корпуси.
Кога стана калайджия, кога ти почерня...
:well_done-1299:
Какво се пише на горните простотии..?Предполагам нещо да ви стане "хубаво".  :b0201:
Еничерските корпуси са били възможност за момчетата от завладяните земи. Да растат в държавата. Не забравяте, че еничарите са сваляли султани. Ставали са везири. Нещо като приобщаване към "родината".
А сега сериозно. Който е искал да не му вземат момчетата, да си е защитавал държавата и суверена 14 век, а не да ми ляга на поробителя. Не столицата да се защитава от патриарх, а царя да се е запилял (или избягал) някъде. Но пък възпян в народни песни. И прочутият Крали Марко на служба на султана, под неговите знамена. И той народен герой. Повечето крепости самостоятелно са отваряли врати. Без бой.
Все пак османците са спрени пред Виена. Не на Косово поле. Нито пред Никопол.
Чакай на поляка да те освобождава!
Истината е една! И сега мнозинството са отчуждени от държавата си. Както през 14 век. И сега ще я загубим.
Всъщност това е факт. Някой се лъжат, че като имат апартаментче някъде или 5 декара на село, държавата е техна. Ама не е...
« Последна редакция: Март 11, 2021, 21:28:22 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2292 -: Март 11, 2021, 20:54:48 »
Quote (selected)
Еничерските корпуси са били възможност за момчетата от завладяните земи. Да растат в държавата.

Очарователно! :blurry_drunk-2127:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2293 -: Март 11, 2021, 21:02:09 »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2294 -: Март 11, 2021, 21:12:54 »

Очарователно! :blurry_drunk-2127:
Нали?
Интересно, родителите на еничарчетата дали са мислели по същия начин, за растежа имам предвид.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2295 -: Март 11, 2021, 21:21:47 »
В някакъв смисъл сегашните емигранти сме "еничерчета". Работят за друг суверен. Гледат деца за друга държава. Така че...Ной да не пита кой е мислил по един или друг начин тогава и кой не е, а да прогледне истината.
Знам, че не ви е на чалъм...
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2296 -: Март 11, 2021, 21:25:02 »
Като гледам съвременните си сънародници (българи), нищо чудно родителите да са мислели точно както казва Бъч. Колкото и да ни се иска да не е било така.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2297 -: Март 11, 2021, 21:32:25 »
Като гледам съвременните си сънародници (българи), нищо чудно родителите да са мислели точно както казва Бъч. Колкото и да ни се иска да не е било така.
Не забравяте, че Ботев е бил пратен от чорбаджии в чужбина (да се учи)*, да не им пречи на бизнеса с поробителя.
* сега му казват стипендия. :b0201:
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2298 -: Март 11, 2021, 21:36:11 »
В някакъв смисъл сегашните емигранти сме "еничерчета". Работят за друг суверен. Гледат деца за друга държава. Така че...Ной да не пита кой е мислил по един или друг начин тогава и кой не е, а да прогледне истината.
Знам, че не ви е на чалъм...
А, не така! Аз моите не съм го пращала самички да свалят чужди султани! Аз съм си вдигнала бохчата и съм там, където са и те. Едното е родено тук, второто не знае друго, че беше съвсем дребно. Това си е тяхната държава, а и моя донякъде, щото имам двайсет години трудов стаж в нея. На моя суверен не му трябвах, нито 67-и му трябваше, а аз вървя с багажчетата в комплект.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2299 -: Март 11, 2021, 21:44:30 »
Никак не си убедителна.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2300 -: Март 11, 2021, 22:10:26 »
Никак не си убедителна.
Зависи в какво искаш да се убедиш. Изборът да си вдигна бохчата е мой и съзнателен, не са ме събирали на мегдана с ферман. Еничарите са събирани с кръвен данък, поне тези, за които говорим.
Инак доброволно отишлите на служба в еничарския корпус са си башка. Ако тях имаш предвид - вероятно си прав.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2301 -: Март 11, 2021, 23:32:50 »
Тъй като сме в тема "САЩ" ето това е по-интерeсно.
 https://finance.yahoo.com/m/0f5815fc-7633-357c-8ab1-e9ddb6e4da1c/bill-gates-and-warren-buffet.html?.tsrc=fin-srch
Аз с данъците си както и милиони други "taxpayers" правим Бил Гейтс и Бъфет по-богати. Не е ли чудесно...
организирана капиталистическата държава? Аз съм happy, че давам възможност на такива филантропи да правят "добрини" на човечеството.
I love this country!
« Последна редакция: Март 11, 2021, 23:36:28 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2302 -: Март 12, 2021, 15:32:45 »
Butch гледа нещата без Захаросаната обвивка. Много желана и много употребявана, според и въпреки желанията и настройките на индивида. Фактите са такива.

Резултатите са от тези факти и доста още извън полезрението.

Всичко е въпрос на манипулации.
-----------------------------------------
ПП - според редовете, го докарах до Хайку стил.
 :m1201:
- С почитания към всички тъдява! Колкото и да не изглежда понякога така, всички сме в една и съща лодка, силното 'и клатене е противопоказно на оживяването.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2303 -: Март 12, 2021, 18:40:10 »
Както казват моите любимци от ЗББ: "Сички бори за банан, сички сме в един казан"  :0007:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

AnonimusBG

  • Гост
Re: САЩ
« Отговор #2304 -: Март 12, 2021, 19:01:06 »
Бъч ми е симпатичен, но неговите % педерасти в разните армии се оборват много лесно.
Извинявам се на дамите, но навремето ние преди да отидем в БНА минавахме няколко медицински прегледа.
Те включваха нагъзване към доктора(фелдшера), за да се види цяла ли е халката.
Елементарно.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2305 -: Март 12, 2021, 22:52:12 »
Бъч ми е симпатичен, но неговите % педерасти в разните армии се оборват много лесно.
Извинявам се на дамите, но навремето ние преди да отидем в БНА минавахме няколко медицински прегледа.
Те включваха нагъзване към доктора(фелдшера), за да се види цяла ли е халката.
Елементарно.
Брате,
не ме оборваш "много лесно".
Бъркаш сега и преди. Аз пиша за сега.
И аз съм служил в армия (БНА) в която нямаше жени (освен волнонаемни). Имаше такива по командни пунктове - планшетистки. Може и други да е имало. Но в униформа нямаше.*
След като съм виждал бременни в униформа СЕГА в БГ, как ще различиш "gay lesbian community" от "straight" като са облечени в BDU (Battle Dress Uniform)? :b0201:
Дали минават всички през този, "горният" преглед? Или е "don't say, don't ask"?

* Сега се сещам че имаше някакви партизанки в генералски униформи, една Лили И. Аз пиша за масовия случай тогава.
« Последна редакция: Март 12, 2021, 23:10:03 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

AnonimusBG

  • Гост
Re: САЩ
« Отговор #2306 -: Март 12, 2021, 23:23:31 »
Бъч
Както съм написал простото нагъзване решава проблема с педерастията.
Ако не искат да ги нагъзват е друга работа.
Значи в съвременната армия си търсят педерасти.
Тяхна си работа.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2307 -: Март 16, 2021, 07:38:38 »
Quote (selected)
Джо Байдън напомня на съветския лидер Леонид Брежнев. Подобно на дългогодишния генерален секретар, той е стар, не е „в час“ с реалността и е фигура, която не взема реални решения, каза водещият на Fox News Тъкър Карлсън. Сравнението на Карлсън беше предизвикано от неотдавнашната реч на Байдън за пандемията, в която президентът обеща на американците, че ще могат да празнуват Деня на независимостта на САЩ на традиционно барбекю на 4 юли, ако изпълняват всички инструкции на властите.
https://pogled.info/svetoven/amerika/Fox-baidan-stana-amerikanskiyat-brezhnev-otkasnat-ot-realnostta-i-proiznasyasht-halyutsinogenni-rechi.127217
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2308 -: Март 16, 2021, 09:10:11 »

"Джо Байдън напомня на съветския лидер Леонид Брежнев. Подобно на дългогодишния генерален секретар, той е стар, не е „в час“ с реалността и е фигура, която не взема реални решения..."

Хем прилича, хем се различава.
Брежнев става фактически ръководител на СССР в най-добрата за тази функция възраст - на 58 години. Периодът 1965 - 1980 е време на възход на държавата. Някъде в средата на 70-те  той започва да чувства, че здравословното му състояние не  позволява да носи тежките отговорности и многократно поставя пред Политбюро въпроса за освобождаването си. И умря на 76.

Байдън стана президент на 78.

...трябва да сме прецизни с аналогиите.
« Последна редакция: Март 17, 2021, 04:09:56 от Bacho Кольо »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2309 -: Март 16, 2021, 09:34:52 »
Глобалисткият Левиатан се мобилизира за последната битка - Добър анализ.
https://pogled.info/svetoven/globalistkiyat-leviatan-se-mobilizira-za-poslednata-bitka.127223
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23772
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2310 -: Март 16, 2021, 09:40:43 »
Глобалисткият Левиатан се мобилизира за последната битка - Добър анализ.
https://pogled.info/svetoven/globalistkiyat-leviatan-se-mobilizira-za-poslednata-bitka.127223
Според мен не е анализ, а констатация.
За съжаление.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2311 -: Март 16, 2021, 14:03:28 »
Убеден съм, че и "пандемията" я организираха и до сега провеждат, същия дегенерирал и фалирал елит. Но винаги в човешката история, смяната на парадигмата на цивилизацята е ставала, със смяна на елита, тези сега не щат да слизат от сцената на историята с добро. Значи, ще има кланета на дегенерати. Къде го колегата, който казваше, ще е феерично?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2312 -: Март 16, 2021, 14:06:08 »
Цитат на: Maximus
тези сега не щат да слизат от сцената на историята с добро. Значи, ще има кланета на дегенерати.

Както писах в друга тема вчера, новите кандидат-робовладелци ги чакат срещи с новите Атила и Аларих  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2313 -: Март 16, 2021, 19:36:32 »
От друг форум:

Quote (selected)
Russians don't let women into their armed services....They feel men are stronger.

Russia will never let a Trans person into their fighting forces either.......well a man using plastic surgery and hormones is no longer a function male so ...not a man and can not fight in their armed services too.

This seems to make some sense.

The US has decided to lower the physical requirements so women can enlist and make it through basic training.

They had tried to train both sexes the same but the women just could not pass the tests...so the US military will be lowering their physical bar so more women and Trans people can pass basic training.

Good luck with that on the battle field.

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1229
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2314 -: Март 17, 2021, 00:20:10 »
От друг форум:

Quote (selected)
Russians don't let women into their armed services....They feel men are stronger.

Russia will never let a Trans person into their fighting forces either.......well a man using plastic surgery and hormones is no longer a function male so ...not a man and can not fight in their armed services too.

This seems to make some sense.

The US has decided to lower the physical requirements so women can enlist and make it through basic training.

They had tried to train both sexes the same but the women just could not pass the tests...so the US military will be lowering their physical bar so more women and Trans people can pass basic training.

Good luck with that on the battle field.
Има тук тънък момент - жените войнички и другите там могат да изкушават мъжагите от другата страна с разни ... не съвсем военни приоми  :crying_with_laughter-3302:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2315 -: Март 17, 2021, 14:58:39 »
некъф очистил 8(осем) масажистки и ароматерапефтки ф Атланта.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2316 -: Март 17, 2021, 16:08:35 »
Буч, ако и да си един от малкото честни пред себе си и публиката събеседници, в последно време не мога да се освободя от впечатлението, че някак си скрито, под чертата търсиш някакви индулгенции за себе си, че си там където си сега.
Усещам някаква тревожност и се ми се чини че е породена от предстоящото спукване на надутия балон.И ти го усещаш, нали?
Е по спокойно де, няма да се случи нито утре, нито може би в наше време. Има къде още да се разтяга локума, печатницата си работи, все още тоягата е застрашителна, едва ли и настоящата ковидарница ще им помогне толкова.
Но неминуемо ще се случи, стават все по нервни и агресивни, това е същото улично псе да бъде притиснато в ъгъла - зъби се. Чувам днес, че сенилния нарекъл Путин -убиец. Това май не се е случвало между големи страни.
Та каквото и да правят, от натягане гайките все някога се късат и конструкцията рухва.Това най често се случва на повярвалите си прекалено. Важи и за СССР. Но Русия не е СССР, Китай не е оня Китай на Мао, а САЩ отдавна не са онези САЩ вървящи нагоре.
Пак казвам - споко, от горните, пръв ще рухне гейропския ЕС. :walking_home_crying-1328:
Т.е жалко за нас, при вас ще има възможност да се насладите поне на това.
 :smokin:
 
« Последна редакция: Март 17, 2021, 16:10:38 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2317 -: Март 17, 2021, 19:17:46 »
некъф очистил 8(осем) масажистки и ароматерапефтки ф Атланта.
При това в 3 (три)! различни центъра :smokin:
Толку за "ефективната" хамериканска полициа :nuts:

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1229
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2318 -: Март 17, 2021, 19:58:33 »
некъф очистил 8(осем) масажистки и ароматерапефтки ф Атланта.
При това в 3 (три)! различни центъра :smokin:
Толку за "ефективната" хамериканска полициа :nuts:
Аз мярнах, че и 3та "центъра" са в т.нар. "квартал на червените фенери" (red light district). Като правило (поне в Чикаго): когато полицията полицията получи сигнал за стрелба в определен квартал отиват наблизо и чакат да минат 15 мин след последния изстрел. Чак след това внимателно се приближават към адреса.....събират гилзи и каквото има там друго. Не мога да ги виня - на кой му се иска да получи куршум (проектил) от някой "надрусан" до козирката?

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1229
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2319 -: Март 17, 2021, 20:06:53 »
До Джузепе:
" Чувам днес, че сенилния нарекъл Путин -убиец. Това май не се е случвало между големи страни."
Ами казал е "Путин да бъде готов да си плати" ... май ще го вика на татамито :crying_with_laughter-3302:
По-сериозно: мнозина се дразнеха от първосигналнстта и просташкия език на бай Дончо, но горното доказва, че има и "изтънчени и образовани" простаци.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2320 -: Март 17, 2021, 20:24:52 »
abc news обявяват, че го е казал директно:
Quote (selected)
GEORGE STEPHANOPOULOS: So you know Vladimir Putin. You think he's a killer?

PRESIDENT JOE BIDEN: Uh-huh. I do.
https://abcnews.go.com/Politics/transcript-abc-news-george-stephanopoulos-interviews-president-joe/story?id=76509669

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2321 -: Март 17, 2021, 20:25:28 »
малко с хъката-мъката, ама...

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2322 -: Март 17, 2021, 20:34:33 »
abc news обявяват, че го е казал директно:
Quote (selected)
GEORGE STEPHANOPOULOS: So you know Vladimir Putin. You think he's a killer?

PRESIDENT JOE BIDEN: Uh-huh. I do.
https://abcnews.go.com/Politics/transcript-abc-news-george-stephanopoulos-interviews-president-joe/story?id=76509669
Е, пак има някаква надежда. Можеше да рече, че го знае, популярно квебекско блюдо е! То щото и не всеки Наполеон е пълководец, има и торти!

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2323 -: Март 17, 2021, 22:03:53 »
Чувам днес, че сенилния нарекъл Путин -убиец. Това май не се е случвало между големи страни.

 :smokin:
Ще берем ядове с това чучело в "Casa Blanca". И преди е имало изцепки. Един холивудски артист, като се нанесе в "бялата къща" каза, че "СССР е империя на злото" "Evil Empire". Сега е персонално. В някакъв смисъл съм доволен. Поне ще е сигурно, че няма да има срещи между двамата и вече руските ръководители няма да се лигавят с това "партнери". СЕГА ръкавиците са свалени и всичко може да се очаква.
Вярно, че първи го употребиха иранските молли с "Great Satan & Lesser Satan"*. САЩ и СССР, но тях (моллите) не ги гледаха сериозно.

*Khomeini is quoted as saying on November 5, 1979, "[America is] the great Satan, the wounded snake."
« Последна редакция: Март 17, 2021, 22:28:24 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2324 -: Март 17, 2021, 23:19:56 »
Весело става дрогаре - местните шушумиги надигат гребен, насърчени от един изфирясал малоумник.

В същност всичко си е наред: - САЩисаните си имат сащисан главатар, мърдащ в дървеното си пардесю и плещещ глупости. Разсипват си кочинката и пътьом се опитват да завлекат света в дигиталното и духовно робство.

Сега е редно РФ да скъса дипл. отношения и да удари слугите в Окрайна.
 :t0153:
Паралелно прислугата оглавила ЕС, готви бетонирането на две класи документално: на Боцнати и Не-искащи да ги боцкат - всички в ролята на опитни гуцита.

Весело се живее дрогаре, може да се възнесем ей така, както се забавляваме тука и се чудим на акъла на сащисаните и на заклетите сащофили.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2325 -: Март 17, 2021, 23:27:29 »
Почакай до другата седмица Камалата да стане президент, тогава ще е още по интересно

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1229
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2326 -: Март 18, 2021, 00:19:33 »
Почакай до другата седмица Камалата да стане президент, тогава ще е още по интересно
Много хора смятат, че това е "задната" мисъл на избирането й за вице. Аз се кръстя с 2 ръце това да не се случи, че стане ли тази усойница президентка, проблемите с Короната ще ни се сторят като "Пеят медени звънчета"...

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2327 -: Март 18, 2021, 00:34:57 »
Чия дъска хлопа повече - тази на Байдън или онази на неадекватника Стфанополус?!

П.С. Първия си го знаем и поради това сякаш сме по-снизходителни...
« Последна редакция: Март 18, 2021, 00:43:50 от Bacho Кольо »

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2328 -: Март 18, 2021, 00:59:24 »
Весело става дрогаре - местните шушумиги надигат гребен, насърчени от един изфирясал малоумник.

... както се забавляваме тука и се чудим на акъла на сащисаните и на заклетите сащофили.
Ама ти познаваш ли хомо сапиенс, който да е "надигнал гребен" заради думите на Байдън?
« Последна редакция: Март 18, 2021, 01:16:33 от Bacho Кольо »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2329 -: Март 18, 2021, 01:14:12 »
Това в днешната инфолента, три заглавни теми:
"Байден назвал Путина убийцей. Три дня протестов в Лондоне. Стало ли в России меньше православных"

Simplified Solutions

  • Гост
Re: САЩ
« Отговор #2330 -: Март 18, 2021, 09:13:45 »
Байдън за случая Кашоги: Не наказваме държавни глави на съюзници
Ще е дипломатически безпрецедентно, твърди американският президент


https://www.segabg.com/hot/category-foreign-country/baydun-za-sluchaya-kashogi-ne-nakazvame-durzhavni-glavi-na-suyuznici

Кретен. Но пък е добре, че изплясква точно обясненията, които му спускат към указанията какво да прави, вместо да облича тези обяснения в що годе приемлива форма, като примерно "въпросът се разглежда".
« Последна редакция: Март 18, 2021, 09:26:36 от Simplified Solutions »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2331 -: Март 18, 2021, 10:36:51 »
Както се репчат на Путин, като нищо ще намерят кай да им направи "Рестарта".
Иначе няма как да стане.
« Последна редакция: Март 18, 2021, 11:08:21 от 66 »

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9563
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2332 -: Март 18, 2021, 11:28:30 »
Преди години, като избраха Путин за сефте и аз за сефте му видях физиономията, без да знам нищо за него, моментално написах, че тоя мъж е воин от най-високо качество. Който е чел Кастанеда, знае.
Като видях Биден, моментално ми мина в главата - дървена кукла, на която само устата мърда. Пластична операция ли си е правил, преди повече приличаше на човек, сега прилича на Буратино.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2333 -: Март 18, 2021, 13:43:41 »
Почакай до другата седмица Камалата да стане президент, тогава ще е още по интересно
Много хора смятат, че това е "задната" мисъл на избирането й за вице. Аз се кръстя с 2 ръце това да не се случи, че стане ли тази усойница президентка, проблемите с Короната ще ни се сторят като "Пеят медени звънчета"...
  :think:

Поради нашествието на джендърите!!!



« Последна редакция: Март 18, 2021, 13:47:34 от Джиджи »

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2334 -: Март 18, 2021, 14:02:20 »
Русия отзова посланика, след като Джо Байдън заплаши Владимир Путин и го нарече „убиец без душа“
https://www.thegatewaypundit.com/2021/03/russia-recalls-ambassador-joe-biden-threatens-vladimir-putin-calls-killer-no-soul/
    В сряда руският президент Владимир Путин извика посланика на страната си в САЩ малко след като Джо Байдън заплаши Путин и го нарече "убиец без душа".
Джо Байдън иска да започне война с Русия заради фалшив доклад на Intel, в който се твърди, че Русия се е намесила в изборите през 2020 г.
Байдън заплаши Путин и каза: „Той ще плати цена“ по време на интервю за софтбол с либералния оперативен агент Джордж Стефанопулос .
„Руският посланик в САЩ Анатолий Антонов е призован в Москва за консултации, за да се анализира какво трябва да се направи в контекста на отношенията със САЩ“, се казва в изявлението на външното министерство
„Най-важното за нас е да идентифицираме начини за коригиране на отношенията между Русия и САЩ, които преживяха трудни времена, тъй като Вашингтон всъщност ги доведе до сляпа улица. Ние сме заинтересовани да предотвратим необратимо влошаване на отношенията, ако американците узнаят за рисковете, свързани с това “, продължава изявлението.
Стефанопулос попита Джо Байдън за фалшивия доклад на ODNI, в който се твърди, че Русия се е намесила в изборите през 2020 г., за да помогне на Доналд Тръмп, и е поставил въпрос относно миналият разговор на Байдън с руския президент.




Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2335 -: Март 18, 2021, 14:06:55 »
Това в днешната инфолента, пет заглавни теми:
Байден назвал Путина убийцей stop Три дня протестов в Лондоне stop Стало ли в России меньше православных stop И кровати не дам, ни умывальники stop Аннушка не отвечает за домоуправление, которое завело в пятом этаже нечистую силу, от которой житья нет stop
« Последна редакция: Март 18, 2021, 14:19:03 от wreckage »

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2336 -: Март 18, 2021, 14:13:28 »
„Байдън за случая Кашоги: Не наказваме държавни глави на съюзници„

А вещи в делата люде казват, че САЩ на Байдън и съюзници, разбирай НАТО, се канят да ограбят по иракски сценарий монархиите от Персийският залив. Случаят на старият алкайдец Хашоги би могъл чудесно да замести епруветката с прах за пране в ООН.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2337 -: Март 18, 2021, 15:11:10 »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2338 -: Март 18, 2021, 15:35:56 »
Това в днешната инфолента, пет заглавни теми:
Байден назвал Путина убийцей stop Три дня протестов в Лондоне stop Стало ли в России меньше православных stop И кровати не дам, ни умывальники stop Аннушка не отвечает за домоуправление, которое завело в пятом этаже нечистую силу, от которой житья нет stop
Божествено, къде е бутилката с олио?! :notworthy:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: САЩ
« Отговор #2339 -: Март 18, 2021, 16:38:54 »
Marvel Comics unveils its first gay Captain America: The iconic superhero gets an LGBTQ+ makeover in new comic book coming out just in time for Pride month as company pushes for more diverse characters

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9373441/Marvel-unveils-gay-Captain-America-comic-book-company-seeks-diversify-characters.html

Най-накрая подходящ символ. И за герб става.  :well_done-1299: