Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 19:49:47

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1865436 пъти)

0 Потребители и 117 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7080 -: Юни 08, 2021, 22:33:45 »
По-красиво от Италия, Северен Виетнам, Карелия, Португалия и Нова Зеландия, взети заедно, е само шкафчето с пищова , кайметата и кюлчетата...



...та сега накъде?!?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7081 -: Юни 09, 2021, 00:41:32 »
действащите вулкани са един ноо слабо разработен сегмент од пазара за недвижими имоти.
Е, как няма да са, като не можеш да разчиташ, че каквото сложиш, ще си го намериш на мястото! Как беше оня, Емпедокъл, дето отишъл да нагледа Етна отвътре, пък вулканът да му изплюе сандалите! Някаква японска направа ще да е тази Етна, не те пуска с обувки вкъщи!
Виж, исландците са му намерили цаката, пекат си пиците на горещата лава или си варят яйцата, така става!

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7082 -: Юни 09, 2021, 01:17:19 »
Сега ще се вдигне една патриотична пушилка колко непатриотичен е Кардайъ. Ще настане една говорилня в националистически стил. Динковците ще викат, че отечеството е в опасност.
Тя несъмнено ще бъде отразена в съседна Турция, където хора, дето не са и мислили да гласуват, ще идат да подкрепят братята, заплашени от :националистическата истерия". .

Забравил си само прогнозата за времето.

Радев постъпи правилно. Това вече е факт. Мълчеше Тиквата. Не само мълчеше, но и се дупеше на Ердоган. И кво направиха "патриотите"? Надупиха се на Боко.  :crying_with_laughter-3302:

Плашиш гаргите с тия черни картинки.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7083 -: Юни 09, 2021, 02:17:26 »
Хубаво е именно щото е ноо далече и повечето хора не могат да си позволят да отидат там и да бастисат фсичко.
:0005:
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7084 -: Юни 09, 2021, 04:28:43 »
Естети твърдят, че американската есен в Нова Англия била нещо изключително.

Мисля, че са прави.Цветовете са неземни.....
Не знам защо в тази тема взехте да пишете за природни красоти. Налага се да добавя.
Разбирачи твърдят, че най-впечатляващи са есенните цветове в "Blue Ridge Parkway". Влиза в моят "Bucket list".
Панорамен път между два национални парка: Shenandoah National Park & Great Smoky Mtns National Park.
https://www.blueridgeparkway.org/
https://en.wikipedia.org/wiki/Blue_Ridge_Parkway#/media/File:Blue_Ridge_Parkway-27527.jpg
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2975
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7085 -: Юни 09, 2021, 09:32:59 »
Плешивоzеленското, дето ХерА мисли да si го бута в баницата, ще бъде полято с 2два2 казана хейт (простопрогноза):-z

И скандинавските синеоки мадами много ниско се котират (мити и немити).
За разлика от виетнамките.

ПП Един черпак във врата със здраво потупване по гърба за опростачването на това:

                     гелям даде...

Ориг текст (превод в комента):
                     Ти замина здрав, тате, здрав като скала,
                    А сега си болен, останал си без един крак.
                  Гледам снимката ти на стената и плача,
                Защото, тате, аз приличам много на теб
« Последна редакция: Юни 09, 2021, 11:00:00 от Banana Joe »
*********   ✹    *********

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7086 -: Юни 09, 2021, 10:24:10 »
Е да де, внасяш личен елемент - вкус, настроения, дори звуци, това е лично.
За страничен участник като мене, който не е ходил ни в Италия, ни в Португалия, Италия е по-красива.
За мен, посетил доста места в Италия и поне половината от изброените в Португалия, всяка има своя специфичен чар, но, все пак, бих дал малко повече точки на Италия.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7087 -: Юни 09, 2021, 10:29:45 »
Не знам защо в тази тема взехте да пишете за природни красоти. Налага се да добавя.
Разбирачи твърдят, че най-впечатляващи са есенните цветове в "Blue Ridge Parkway". Влиза в моят "Bucket list".
Панорамен път между два национални парка: Shenandoah National Park & Great Smoky Mtns National Park.
https://www.blueridgeparkway.org/
https://en.wikipedia.org/wiki/Blue_Ridge_Parkway#/media/File:Blue_Ridge_Parkway-27527.jpg
Едно от нещата, които предполагах да направя след пенсионирането си, беше пътуване  из природните красоти на Сев. Америка (нещо като пътешествието с Чарли на Стайнбек), но унизителната процедура за получаване на виза за САЩ ме отказаха.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7088 -: Юни 09, 2021, 13:14:04 »
Quote (selected)
ДПС отдавна е загърбило етносъстава си.
Може така да изглежда на някоя канадска наблюдателка, но всъщност казаното е огромна нелепост, направо за златния фонд на форумните глупости.
Quote (selected)
Сред децата на познатите ми българи в Канада аз не познавам нито едно, което да е гласувало тук или в България. Нито едно!
И пет удивителни да сложиш, смисъл от това няма да се появи, защото напълно отсъства аналогия между „българите“ в Канада и турците с български паспорти в съседната ни Турция.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7089 -: Юни 09, 2021, 15:20:20 »
И пет удивителни да сложиш, смисъл от това няма да се появи, защото напълно отсъства аналогия между „българите“ в Канада и турците с български паспорти в съседната ни Турция.
И защо е този скрежет зомбом за избирателни участъци в Лондон и Мюнхен? Тамошните "българи" са по-българи, а турските българи са всичките на ДСП?
Има ТАКЪВ народ, отвъд границата. Погледни по-детайлно, аз говоря за ДЕЦАТА на сегашните българи в странство. Не виждам защо Алишко и Фатима да са по-покорни от Изабела и Ханс например, и като им ревне тейко им, одма тичат да гласуват за някакво ДПС, за което не са и чували.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7090 -: Юни 09, 2021, 15:23:33 »
и като им ревне тейко им

Ми то същото и с децата на здравите сили.
Не си ги представям да гласуват за бсп.
Фнаши дни политическите пристрастия рядко се предават фпоколенията.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #7091 -: Юни 09, 2021, 15:24:20 »
И защо е този скрежет зомбом за избирателни участъци в Лондон и Мюнхен?

Стига с тези зомби-та! Няма преобразуване на голям юс (носовка) в "ом" в нито един славянски език. А и щом е "скрежет" то е "скрежет зубом".

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7092 -: Юни 09, 2021, 15:40:30 »
според СЕГА основнияъ спонсор на Цвък е напуснал.Надеждите че ББ е корумпето от списъка май ще се окажат напразни

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7093 -: Юни 09, 2021, 15:47:54 »
Quote (selected)
като им ревне тейко им, одма тичат да гласуват за някакво ДПС, за което не са и чували
Айде да не се превземаме, там думата не е точно „тейко“. И не е въпросът чували ли са за ДПС или не. Те и сегашните „български турци“ в Турция нямат представа какво именно е ДПС. Това очевидно няма значение.
Виждала ли си някога пингвините, идващи на талази с автобуси от Турция в деня на избори? Смяташ ли, че сърцата им пламтят с партийните идеи на ДПС? Или просто получават по някоя лира, за да го правят?
« Последна редакция: Юни 09, 2021, 16:52:36 от аменеменема »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7094 -: Юни 09, 2021, 15:52:22 »
Стига с тези зомби-та! Няма преобразуване на голям юс (носовка) в "ом" в нито един славянски език. А и щом е "скрежет" то е "скрежет зубом".
Посипвам си главата с пепел и обещавам да се поправя оттуук нататък!

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #7095 -: Юни 09, 2021, 15:56:36 »
Абе чета сега, че спонсорът на Цецо напуснал Републиканци за мамковината, но не тва ме втрещи, а написаното, че Цецо работел нещо в една от неговите фирми.
Подскажете ми, моля, какво би могъл да работи Цецо? Че и на средна за Щатите заплата!  :t1815:

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7096 -: Юни 09, 2021, 15:57:11 »
Хараламб Александров – още по-тлъст и только что переобул тяжело засранные штаны:
https://youtube.com/watch?v=M_ypGuudyz4
Получил е новите лишчета от Коузиак стрийт.
« Последна редакция: Юни 09, 2021, 16:10:18 от аменеменема »

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7097 -: Юни 09, 2021, 16:33:33 »
Подскажете ми, моля, какво би могъл да работи Цецо? Че и на средна за Щатите заплата!  :t1815:
Нечий личен ибрикчи , упс, треньор, may be :m1708:  За тая работа 'ноо английски не трябвало, май. Писмен пък ич.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2975
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7098 -: Юни 09, 2021, 16:44:52 »
Най-глаДният републиканец за България е експерт в молитвите на глаВен стомах.
А този Хараламб как изглежда в данъчния таргофски, пардоМ, регистър ще ми стане интересно след час-два.

ПП този ли е?

ППП да бях отворил линка преди това  :crying_with_laughter-3302:,
          пардоМ и скрррт-скрррт

ПППП пак ми стана любопитно, ама май ударих на камък
« Последна редакция: Юни 09, 2021, 17:06:48 от Banana Joe »
*********   ✹    *********

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7099 -: Юни 09, 2021, 16:47:13 »
Подскажете ми, моля, какво би могъл да работи Цецо? Че и на средна за Щатите заплата!
Ами много неща би могъл да работи един бивш вътрешен министър и "втори" човек в управляваща партия, при това орг. секретар.
Това дето е в главата му струва много кинти. Тва без да броим че направи партията на герперите от нищото.
Не го мислете цецоу  :smokin:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7100 -: Юни 09, 2021, 16:55:53 »
в главата му?

Работи шеф. щото за бачкер не става.Дадеш му отвертка и разглабя кетчъра .Пратиш го с багер и изскочи някой труп.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7101 -: Юни 09, 2021, 16:58:09 »
Quote (selected)
ПП този ли е?
Онзи всъщност се казва Харалан. Аз му викам Хараламб поради естеството на професионалните му занимания.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7102 -: Юни 09, 2021, 17:02:32 »
Хараламб Александров – още по-тлъст и только что переобул тяжело засранные штаны:
Една изпусната фраза в араламбенето на Хараламб не трябва да отминем:
          /цитирам по памет/   "Ние 30 години получаваме пари от САЩ и ЕС, за да ...."
Не знам кои сте вие, ама ние не сме взели и пукнат цент /евроцент/ от САЩ и ЕС , за да...

И вие, получавалите, дължите обяснение за какво точно сте ги получавали.
« Последна редакция: Юни 09, 2021, 17:08:24 от Bacho Кольо »

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7103 -: Юни 09, 2021, 17:06:10 »
 ''Онзи всъщност се казва Харалан.'' Социалният антрополог, когото някога уволниха от УНСС за скандал с искане на пари от студенти за вземане на изпит очевАдно е безпардонна особа.А

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7104 -: Юни 09, 2021, 17:19:15 »
Quote (selected)
По-късно от Агенцията по вписванията реагираха, че стриктно спазват закона и са отказали регистрация на новите промени в Правителствена болница и "Александровска" съответно заради обжалването им в Софийски градски съд
Сеги чета за новите герперски саботажи.
Альоо, Любомир Спасов е поискал от съда да го възтанови на заеманата дотогава длъжност. Което и съда може да направи ако прецени че има основания, което ми се струва малко вероятно при положение, че би требело вече да е в НСС и да дава показания.
Какъф отказ и на какво основание.
За съжаление Яначко е мека китка и не ги е изволнил в агенцията по вписванията.
« Последна редакция: Юни 09, 2021, 18:04:54 от 66 »

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #7105 -: Юни 09, 2021, 18:04:15 »
 ''Онзи всъщност се казва Харалан.'' Социалният антрополог, когото някога уволниха от УНСС за скандал с искане на пари от студенти за вземане на изпит очевАдно е безпардонна особа.А

Не знаех това. Може ли подробости?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7106 -: Юни 09, 2021, 19:55:33 »
скандалите с изпити в УНСС(и не само там ) не са един и два.Но се боя че Здравка бърка персоната.Не казвам че е честен или не- просто метонимия

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7107 -: Юни 09, 2021, 19:56:12 »
Четивото със страшките на тема "магнитски", поставя интересни въпроси.
Какво например праим с ББР, дето е съдружник на Шши в ПИБ, или дори с БНБ, дето наля бол пари и спаси същата банка, докат фалираше КТБ.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7108 -: Юни 09, 2021, 20:00:44 »
Анджък.А въпросът е дей суверинитета по чужд списъй.Знаем че са кучи синове, но кел файда като ,ако приложим чужд закон, без доказателства, без презумпция за невиновност, се превръщаме в "територия".

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7109 -: Юни 09, 2021, 21:38:12 »
Закона Магнитски няма правна сила в България, но ако искаш да правиш бизнес със САЩ или техни финансови учреждения трябва да се съобразяваш.

Дори Китай и Русия се съобразяват засега кфо остава за нас.

Сбербанк примерно още ги е шубе да открият свои офиси в Крим.Дали заради Магнитски дали заради други американски ограничения.Тва е така защото искат да имат достъп до Американския финансов пазар.

Американското финансово оръжие е многократно по-силно от всичките им 12 самолетоносача вкупом със 7000 крилати ракети....

Засега тва е палажението и воплите са безмислени.Хел пък от държавици дребосъци кат нашата...

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7110 -: Юни 09, 2021, 23:07:50 »
износът ни към САЩ се ограничава до няколко контейнера сирене за Чикаго и чорапи от Фазан-Русе.


Идеята е друга-суверинитетът изключва да се произнасят по вътрешни дела.Не им е подсъдно.У нас е само за сведение на "евроатлантическата общност"

Активен Accipiter

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 401
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7111 -: Юни 09, 2021, 23:29:47 »
Сбербанк примерно още ги е шубе да открият свои офиси в Крим.Дали заради Магнитски дали заради други американски ограничения.Тва е така защото искат да имат достъп до Американския финансов пазар.

Санкциите са заради Крим/така наречената ''анексия''/ и нямат нищо общо с закона''Магнитски''.

   

Активен Accipiter

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 401
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7112 -: Юни 09, 2021, 23:31:07 »
.

 

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7113 -: Юни 09, 2021, 23:58:33 »
Питам, ние див и варварски народ ли сме, и като как ще сме принудени да се съобразяваме с чужда власт?
Освен морални щети за Козяй и поддържаната кика това задължава ли една суверенна държава?Какви са меганизмите без доказателства? Инак-не съм против пасмината да се изправи до казана и да приключим, но да е наше дело.......не коза ностра!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7114 -: Юни 10, 2021, 00:01:42 »
Питам, ние див и варварски народ ли сме, и като как ще сме принудени да се съобразяваме с чужда власт?
Освен морални щети за Козяй и поддържаната кика това задължава ли една суверенна държава?Какви са меганизмите без доказателства? Инак-не съм против пасмината да се изправи до казана и да приключим, но да е наше дело.......не коза ностра!

12 години наше дело видяхме докъде ни докараха.

Тук специално тряа да е като фбосна - с върховен представител или както там се казва.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7115 -: Юни 10, 2021, 00:04:06 »
протекторат се казва

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2975
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7116 -: Юни 10, 2021, 00:28:04 »
CAATSA PEESA мяуууууу ˓˓ฅ₍˄ุ.͡ ̫.˄ุ₎ฅ˒˒
*********   ✹    *********

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7117 -: Юни 10, 2021, 01:50:38 »
скандалите с изпити в УНСС(и не само там ) не са един и два.Но се боя че Здравка бърка персоната.Не казвам че е честен или не- просто метонимия
И аз не казвам , че е честен, напротив, но оня в УНСС не беше Харлан. Беше Петкан.
 

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #7118 -: Юни 10, 2021, 07:00:29 »
Ами много неща би могъл да работи един бивш вътрешен министър и "втори" човек в управляваща партия, при това орг. секретар.
Това дето е в главата му струва много кинти. Тва без да броим че направи партията на герперите от нищото.
Не го мислете цецоу  :smokin:

И ква ще да е таз позиция в американска компания с тез му компетенции?  :smokin:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7119 -: Юни 10, 2021, 08:17:26 »
И ква ще да е таз позиция в американска компания с тез му компетенции?

Ами директор на водопад? По-точно вицепрезидент на водопад :m1201:
the lamers club honourable member …

Simplified Solutions

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #7120 -: Юни 10, 2021, 08:50:37 »
Ами директор на водопад? По-точно вицепрезидент на водопад :m1201:

Не се бях сетила.  :thup:

Обаче сега слушах един от най-старите форумци на СЕГА Кметъла Цонко Цонев и ми стана тъжно. Тва на Яйлата не било бутафория, щото преди осъществяването на проекта по реставрация малкото останали камъни от някогашната крепост били разграбвани, а сега зидовете били надстроени до 12 метра (!) не с итонг, а с истински каменни блокове от Русе.
Тъжно и тъпо.  :t23145:

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7121 -: Юни 10, 2021, 09:05:44 »
Всички строят "старини".

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2975
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7122 -: Юни 10, 2021, 11:23:08 »
Ако са омацали Яйлата на Камен бряг - язък.
От затъмнението не съм ходил натам, няма и да отида повече.
*********   ✹    *********

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7123 -: Юни 10, 2021, 12:01:10 »
Ако са омацали Яйлата на Камен бряг - язък.
Яйлата НЕ Е точно на Камен бряг, а на 2 км южно от него и на 18 км североизточно от Каварна. :ive_got_it-1379:

https://www.tourism.government.bg/bg/tourist-destinations/2308/2447


Античната крепост Яйлата от дрон

Щото така, както си го написал, може и човек, който се мотае всяко, а и по цяло лято наоколо, да се заблуди и обърка тотално …


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7124 -: Юни 10, 2021, 12:13:48 »
Quote (selected)
Цитат на: Здравка в Юни 09, 2021, 16:33:33

    Подскажете ми, моля, какво би могъл да работи Цецо? Че и на средна за Щатите заплата!

Ами много неща би могъл да работи един бивш вътрешен министър и "втори" човек в управляваща партия, при това орг. секретар.

Ъхъ, може да работи ТУК, а не ТАМ – и то най-вече като "втори" човек и орг. секретар ...  :lol:

Quote (selected)
Това дето е в главата му струва много кинти.

Това, дето е в главата му, не струва и пукната пара, имайки предвид "основата на помощното училище във Вършец", върху което е изградено ...
А и за пожизнен преводач на Цецо ф Щатите, не виждам кой ще се навие да плати чак толкова много  :crying_with_laughter-3302:

« Последна редакция: Юни 10, 2021, 12:26:02 от Джиджи »

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2975
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7125 -: Юни 10, 2021, 12:26:49 »
Няма да се върти - ще пита туземците, ще завърже приказка и току-виж намери нещо по-интересно от фалшив камъняк :)))

А молитвозакусчика знае много неща за много хора  :cool-1084:
*********   ✹    *********

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7126 -: Юни 10, 2021, 12:55:44 »
Цецото ще го запомним с "входирам", "изходирам" и "това, което имаме като такова". Абсолютна нула. Да си прави гимнастиките и толкоз. ТБЗБХ дето се има за много умен, е същата ряпа. За изненада, доста аборигени им уйдисаха. Намазаните ги ползуваха като маши. Голяма мизерия и падение на нашия народ.
« Последна редакция: Юни 10, 2021, 15:50:31 от dabedabe »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7127 -: Юни 10, 2021, 13:29:12 »
И ква ще да е таз позиция в американска компания с тез му компетенции?  :smokin:
Резидент? Тефтерчето му вероятно е по-неизвестно от това на Левски, но в него има и повече имена, кой какво е взел и какво е дал.
Впрочем, Слави Трифонов платил ли му е за названието на партията си? Щото фразата "Имаме това, което имаме" си е чисто и просто "Има Такъв народ".  :nuts:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7128 -: Юни 10, 2021, 13:35:55 »
Няма да се върти - ще пита туземците, ще завърже приказка и току-виж намери нещо по-интересно от фалшив камъняк :)))

Само на 2 км оттам е самият бряг на "Камен бряг", но е толкоз стръмен надолу към морето, че направо е като бездна!

И винаги съм завиждала на тези, които  се катерят по скалите с кеф, щото аз и посмъртно не мога да го направя ... :lol:

Quote (selected)
А молитвозакусчика знае много неща за много хора
Yes! Само че ф Ю Ес не виждам кой би се заинтригувал точно от тая информация ...  :ok:

Щото, както е рекъл по-горе dabedabe: "Цецо е абсолютна нула!!!

« Последна редакция: Юни 10, 2021, 13:42:11 от Джиджи »

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2975
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7129 -: Юни 10, 2021, 14:08:01 »
Ми случвало се е поредния/та фиркан туристо да сбърка стъпката, докато се прави на каскадьор до Огъня (не знам още ли гори).
Сърдят се, че не ги жаля - ми просто мразя пияници и тъпотиите им, към разказите за внезапни кончини at best съм равнодушен.

ПП(Спотчето за пиене е Огъня - на 2-3 метра от ръба на скалата, грешки стават, оцелели не знам да има. От морето трудно се излиза също, особено при малко по-сериозни вълни)
« Последна редакция: Юни 10, 2021, 14:25:29 от Banana Joe »
*********   ✹    *********

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #7130 -: Юни 10, 2021, 14:52:07 »
Яйлата НЕ Е точно на Камен бряг, а на 2 км южно от него и на 18 км североизточно от Каварна.

Камен бряг е селото. "Яйлата" не е в  него
Обаче сега слушах един от най-старите форумци на СЕГА Кметъла Цонко Цонев и ми стана тъжно. Тва на Яйлата не било бутафория, щото преди осъществяването на проекта по реставрация малкото останали камъни от някогашната крепост били разграбвани, а сега зидовете били надстроени до 12 метра (!) не с итонг, а с истински каменни блокове от Русе.

Разграбвани са някъде до 80те г. След това точно по негово време , когато започнаха проекта, вземаха камъни от казармата за стената. Там можеше да се консервира, без да се надстроява и да се прави "атракция".
Яйлата винаги е привличала с това, че е "дива местност", където  останки и пририда се съчетаваха. Археологията допълваше местността, сега се е превърнала в "атракция". 
« Последна редакция: Юни 10, 2021, 17:01:04 от Бонго »

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7131 -: Юни 10, 2021, 16:44:12 »
 Социалният антрополог, когото някога уволниха от УНСС за скандал с искане на пари от студенти за вземане на изпит очевАдно е безпардонна особа.
Да, Петкан е/Илиев/, не Харалан. Може би защото последният се ползва с дълбоката ми и искрена липса на симпатия съм му приписала и тоя грях, макар, че знае ли човек :m1708: Въпреки това поднасям задочни извинения.

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #7132 -: Юни 10, 2021, 17:15:03 »
Нашата партия, Слави, екипът ни, категорично продължаваме да твърдим, и няма да се откажем от това, че ние с ГЕРБ, БСП и ДПС няма да работим. Състоянието, в което се намира сега държавата ни, е в резултат на тези партии", заяви пред "България он еър" Филип Станев, кандидат за депутат от "Има такъв народ".

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7133 -: Юни 10, 2021, 17:39:04 »
Дали в края на октомври или началото на ноември ще са следващите избори?
И кога ли на горския ще му писне?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7134 -: Юни 10, 2021, 18:16:46 »
Закривай!
https://www.youtube.com/watch?v=dOjjyZ-lO0k
 :t26157:
Тези от "Има такъв народ", не изглеждат толкова застреляни. Едно такова "муви" по youtube струва повече от хиляди писанки по форуми. Интересно защо тези от БСП не са се сетили да го направят?
Нали се сещате кой плаща за тези "ловни" домове и резиденции? Сещате се и кой ги ползва.
Не съм аз.

PS По ком-соца си имаше такива ловни домове и хижи с много ограничен достъп. Соцът си умря, но привилегиите на власт имащите си остават. Нерегламентираните.
« Последна редакция: Юни 10, 2021, 18:36:57 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7135 -: Юни 10, 2021, 18:38:32 »
Нашата партия, Слави, екипът ни, категорично продължаваме да твърдим, и няма да се откажем от това, че ние с ГЕРБ, БСП и ДПС няма да работим. С
Мооже ама за целта тръбват 40+ процента гласове.
Нещо като резултата на Крадлиф дедо 2001, ама и той се коалира с ДПС за да направи правителство.
 
Коги че ги вземат?
 
Всъщност след като са се запънали кат катър на мост имат само един вариант. Да кажат - Правителството на Радев ни харесва. :smokin:
 
Соцът си умря, но привилегиите на власт имащите си остават. Нерегламентираните.
« Последна редакция: Днес в 18:36:57 от Butch »
Стига бе. Тжо времето на соца завиждаха че имало десетина мерцедеса в гаража на политбюро плюс малко волги в ЦК и на първите секретари в провинцията.
Сеги една средна фирма има по голем гараж. Да не говорим примерно що жипове има в поркуратурата.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7136 -: Юни 10, 2021, 19:49:07 »
Ся, в интерес на истината, гледах го този юнак - този дето Бонго ни го е цитирал.
На "живо" не изглеждаше толкова страшно  - засили се да приказва юнака и не можа да излезе от коловоза си /или от капаците си/ - наложени, или не - не коментирам.
И го удари на импровизации и на едро - точно толкова, колкото като приемаха новия ИК си завъртяха йезуитски гъзъ, не щото го пазеха, а щото не можеше иначе, просто не можеха да игнорират закона за земното притегляне.
Подразних се в първия момент като го слушах - за да не абя времето на форума, с ена дума - сценарист!
Нещо като пидал - кратко и ясно, повече не трябва!
Прогноза - ако и сега се изтропат на метеното чалгарите, на следващите през октомври/ноември, ще се борят за влизане в НС, нищо повече.
Слафчо, записваш ли си бе?
 :t0153:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7137 -: Юни 10, 2021, 19:56:17 »
Quote (selected)
Нещо като резултата на Крадлиф дедо 2001, ама и той се коалира с ДПС за да направи правителство.
Републиканец съм ф червата и потомствено, но крадлиф дедо бе ф новата ни история единствения, дето като пазаруваше Илектурат, внимаваше за качеството. Може да е заради неккъф генетичен аристократизъм, може да е заради покерджийски талант и стаж, но по негово време се пречупи тенденцията да се изтепаме антагонистично.
И понеже имаше само тази черта, естествено си ойде у ряката.
Не моа си обЪясня, що мутрата, кат имаше и той само една черта - вертикалната на гъзъ си, стана такъф любимец на плебса, че и до ден днешен се мъчим да го изчегъртаме?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7138 -: Юни 10, 2021, 19:57:38 »
Виделото за ловните хижи е дъвка за шарани – в случая гласоподавателите на Чалгафона. Кълват на такива неща, както кълват на чалгата му, и изобщо не се запитват, това ли е най-важното и защо им го пробутват. Гласоподавателите на герб и И Т.Н. са част от проблема и нямат нищо общо с решаването му.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #7139 -: Юни 10, 2021, 20:00:01 »
Тжо времето на соца завиждаха че имало десетина мерцедеса в гаража на политбюро плюс малко волги в ЦК и на първите секретари в провинцията.

Остави ги частните фирми. Гледай държавните и НСО. Едно време лична охрана от 1 бр. човек имаха само 15 души. Сега са сигурно 500. Народните представители не получаваха заплати, а мерцедеси не беха виждали на картинка