Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 01, 2024, 09:30:08

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1873131 пъти)

0 Потребители и 77 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19500 -: Септември 01, 2021, 22:31:53 »
Трябва да бъдем обективни, последните 11 години БСП беше единствената която не си стисна ръцете с ГЕРБ - нещо което не можем да кажем за никой от настоящите протестъри вживяли се в ролите си на отхвърлени бивши фаворитки.
Може да е малко, но от другите и толкова не получихме, че и пак са склонни да се договарят.
Работата е малко като със сватбата на Гочиту с британската кралица - той може и да е навит, ама тя още не е известена. Аз не си спомням БСП да е била калесвана от ГЕРБ да си стискат ръцете. Може да съм пропуснала, поправи ме.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23809
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19501 -: Септември 01, 2021, 22:34:23 »
Всъщност и Слави не е калесван, той сам се отъркваше около Бойко, ама не му върза, а БСП не се е опитвала да се присламчва което е малце по-така от ИНТ-ейския плач на изоствена любовница.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19502 -: Септември 01, 2021, 22:34:48 »
От повече от една година пиша тук че БСП няма да управляв в близките две години. Не ни трябва! Кво още ще коментираме?
Е, др. Нинова мъдро и далновидно ръководи Партията доста повече от две години...
И за Радев няма страшно. Щом два месеца преди изборите няма друг претендент, доста вероятно е вече да е договорено срещу него пак да се изправят практически неизбираеми карикатури. :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23809
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19503 -: Септември 01, 2021, 22:36:02 »
Е, др. Нинова мъдро и далновидно ръководи Партията доста повече от две години...
И за Радев няма страшно. Щом два месеца преди изборите няма друг претендент, доста вероятно е вече да е договорено срещу него пак да се изправят практически неизбираеми карикатури. :smokin:
Къде ще намерите друга такваз убост кат тетка Цецка? :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19504 -: Септември 01, 2021, 22:39:30 »
Quote (selected)
доста вероятно е вече да е договорено срещу него пак да се изправят практически неизбираеми карикатури
Значи Боко все пак ще се кандидатира.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19505 -: Септември 01, 2021, 22:42:25 »
Ще е забавно как сам ще се чембери пред камерата.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19506 -: Септември 01, 2021, 22:43:18 »
 
Quote (selected)
Аз не си спомням БСП да е била калесвана от ГЕРБ да си стискат ръцете. Може да съм пропуснала, поправи ме.

Ако трябва дъ съм честна подобен гьотсуратлък от твоя страна би трябвало да ме вбеси. Но, вече съм обръгнала и нищо не може да ме изненада. Години в този форум/ти беше особено активна/ се обсъждаха точно въгрешните проблеми на БСП. Причината беше Нинова. Тиквата й предложи поста на председател на НС - тя отказа. От там започнаха герговщините. Честно, не е възможно да си толкова "влюбена"/еквивлент на загубена/. Ако не съм те чела от двайсе години, щях да те заподозря за невменяев трол

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19507 -: Септември 01, 2021, 22:44:41 »
ся се фанете за косите....

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19508 -: Септември 01, 2021, 22:47:17 »

Ако трябва дъ съм честна подобен гьотсуратлък от твоя страна би трябвало да ме вбеси. Но, вече съм обръгнала и нищо не може да ме изненада. Години в този форум/ти беше особено активна/ се обсъждаха точно въгрешните проблеми на БСП. Причината беше Нинова. Тиквата й предложи поста на председател на НС - тя отказа. От там започнаха герощините. Честно, не е възможно да си толкова "влюбена"/еквивлент на загубена/. Ако не съм те чела от двайсе години, щях да те заподозря за невменяев трол
Постът на председател на НС не ми изглежда като покана за танц - какво точно зависи от председателя на НС, освен приличното протичане на заседанията? Държавна политика някаква? Председателят на НС е протоколна фигура, на която добре образованата и поради това представителна Нинова може да даде блясък. Ходът на Борисов е логичен и добре премерен.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19509 -: Септември 01, 2021, 22:47:57 »
ся се фанете за косите....

Изключено.... :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23809
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19510 -: Септември 01, 2021, 22:48:28 »
Липсва ми Онци в темата.
Днес няколко пъти споменаха Нинова в недобра светлина, а него го няма.
Надявам се да е жив и здрав.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19511 -: Септември 01, 2021, 22:49:52 »
наляга си парцалите.Да не е луд да се меси в женски бой

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23809
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19512 -: Септември 01, 2021, 22:51:41 »
Ще е забавно как сам ще се чембери пред камерата.
Ми крайно време е ГЕРБ да номинират истинско магаре, не само да обещават.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19513 -: Септември 01, 2021, 22:52:08 »
Постът на председател на НС не ми изглежда като покана за танц - какво точно зависи от председателя на НС, освен приличното протичане на заседанията? Държавна политика някаква? Председателят на НС е протоколна фигура, на която добре образованата и поради това представителна Нинова може да даде блясък. Ходът на Борисов е логичен и добре премерен.
Тотал щета! Докато се напъваш да гласуваш и ни даваш съвети, дори не си прочела и Конституцията ни. Дано си попрочела нещо, докато си се заклевала да обожаваш чепиците на Бети ?

Тва горното твое ще си го запазя в личния ахив. Рядко се пада подобен шанс :smokin:

Ти естествено имаш правато да продължиш да се самозакопаваш, щото си въобразяваш, че си над туземците

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19514 -: Септември 01, 2021, 22:53:30 »
БатСлафко изригнал:

Quote (selected)
Националната полиция да се интересува от една книга, при положение, че това би могло да бъде дело от частен характер, означава, че това е поръчка, която тотално иска да смачка Петър Илиев, респективно да уязви мен. Прекрасно разбирам, че политиката е мръсна игра и не се интересува от съдбите на хората, в случая - от съдбата на един преподавател по конституционно право. Ясно е, че той и неговата книга са повод да ми бъде обяснено, че аз така не мога да ги правя тия работи. Добре. Разбрах посланието. А сега моето:

Аз за Петър Илиев ще се погрижа, както се грижа за всички почтени и лоялни хора, които познавам. И също така ще се погрижа да разбера кой си ти или кои сте вие, които сте в състояние да изгорите книга, да съсипете човек заради амбициите си за власт. И след това всичко по реда си. Законовият ред

Напрао започвам да се притеснявам от тия демонстрации на красива мъжка дружба.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19515 -: Септември 01, 2021, 22:56:05 »
След като прочетах че дори след редакцията остават над 600 страници макулатура реших дори да не търся книгата.Слави сигурно я е чел, но не разбирам що си го причиняват в прокуратурата?Дори жалба на потърпевшата няма...

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19516 -: Септември 01, 2021, 22:58:56 »
без такава е просто губи време.Щото има вероятност двамата "автори" всъщност да са преписвали от трети(или третият да бичи дисартабелни трудове на конвейр по заявка)

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19517 -: Септември 01, 2021, 23:03:54 »
Брех кви сте жентълмени...направо се втурнахте да ограничаване щетите. Споко! Аз няма да продължа, освен ако канадската гражданка не реши да ме застреля с дълъг постиг с цитати от родната литература :nuts:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19518 -: Септември 01, 2021, 23:04:33 »
Интересно е да се види, дали има наистина нова версия на книгата.
Съдържанието на "старата" се намира тук-там.
http://catdir.loc.gov/catdir/toc/fy16pdf02/2015383731.pdf

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19519 -: Септември 01, 2021, 23:05:37 »
Срита я на излизане и я предупреди да не шава.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19520 -: Септември 01, 2021, 23:06:50 »
Quote (selected)
Брех кви сте жентълмени...направо сте втурнахте да ограничаване щетите.
А, не, нема такова нещо, аз следя битката внимателно, не като оная заспа Симьон при Ахелой.
Впрочем и на мен "Боко не е опитвал да прелъсти БСП" ми дойде в повече, ама карай ...

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19521 -: Септември 01, 2021, 23:08:13 »
Чакам кога двечките ще излязат навън да се разберат като мъже.Предполагам че първа Корни ще предложи.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19522 -: Септември 01, 2021, 23:08:26 »
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19523 -: Септември 01, 2021, 23:08:44 »
Интересно е да се види, дали има наистина нова версия на книгата.
Съдържанието на "старата" се намира тук-там.
http://catdir.loc.gov/catdir/toc/fy16pdf02/2015383731.pdf

Има я, новенички 618 страници vs 698 стари.

https://www.novazvezda.com/details.php?id=2959

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19524 -: Септември 01, 2021, 23:09:28 »
става да си затиснеш зелето?

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19525 -: Септември 01, 2021, 23:12:28 »
Аз винаги съм се чудел как се пишат научни трудове в ЮФ и ВИФ.
Кво измисля един доктор по ски? Ново рало?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19526 -: Септември 01, 2021, 23:13:03 »
Тотал щета! Докато се напъваш да гласуваш и ни даваш съвети, дори не си прочела и Конституцията ни. Дано си попрочела нещо, докато си се заклевала да обожаваш чепиците на Бети ?

Тва горното твое ще си го запазя в личния ахив. Рядко се пада подобен шанс :smokin:

Ти естествено имаш правато да продължиш да се самозакопаваш, щото си въобразяваш, че си над туземците
Хайде да минем кратък опреснителен курс по конституция и какви ги върши този всемогъщ председател на НС.
" Чл. 70. (1) (Предишен текст на чл. 70, изм. - ДВ, бр. 27 от 2006 г.) Народните представители не могат да бъдат задържани и срещу тях не може да бъде възбуждано наказателно преследване освен за престъпления от общ характер, и то с разрешение на Народното събрание, а когато то не заседава - на председателя на Народното събрание. Разрешение за задържане не се иска при заварено тежко престъпление, но в такъв случай незабавно се известява Народното събрание, а ако то не заседава - председателя на Народното събрание."
Известеният Председател има теоретически избор да не разреши. Но не го вярвам. Пък и с нашето съдопроизводство - дорде се възбуди това преследване, дорде се разработи, я камилата, я камиларя. Някой да помни такова разрешение да е поискано и да не е дадено? Аз не, но не гарантирам, че не съществува. Освен това тази прерогатива може да му бъде измъкната като килимче изпод краката на председателя, ако обвиняемият сам подпише декларация за съгласие - това май вече беше.

"Чл. 77.
(1) Председателят на Народното събрание:
1. представлява Народното събрание;
2. предлага проект за дневен ред на заседанията;
3. открива, ръководи и закрива заседанията на Народното събрание и осигурява реда при провеждането им;
4. удостоверява с подписа си съдържанието на приетите от Народното събрание актове;
5. обнародва решенията, декларациите и обръщенията, приети от Народното събрание;
6. организира международните връзки на Народното събрание."
Деловодител, извинете за откровенността. Представителен обаче.

"Чл. 78.
Народното събрание се свиква на заседания от председателя на Народното събрание:
1. по негова инициатива;
2. по искане на една пета от народните представители;
3. по искане на президента;
4. по искане на Министерския съвет."
Пак деловодител и организатор. Някаква власт да упражнява над решенията - пак не.

"Чл. 97.
(4) При невъзможност вицепрезидентът да встъпи в длъжност правомощията на президента се изпълняват от председателя на Народното събрание до избирането на президент и вицепрезидент. В този случай в двумесечен срок се произвеждат избори за президент и вицепрезидент."
Е, те тук е главното, ако се скопитят едновременно президентът и вицето му, за два месеца председателят на НС  управлява държавата. Да не дава господ, но се надявам никога да не стане нужда.

И гвоздеят в ковчега на мъртвеца.
 
"Чл. 156. Законът за изменение или допълнение на Конституцията се подписва и се обнародва от председателя на Народното събрание в "Държавен вестник" в седемдневен срок от приемането му."
Има ли начин да НЕ го направи? Не. Пак Деловодител.

П.П. Бля, не можах да намеря в канадската клетва нищо за чепиците на Бети, ще да съм го пропуснала!  :smokin:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19527 -: Септември 01, 2021, 23:13:28 »
списъкът с методите е приспиващ.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19528 -: Септември 01, 2021, 23:13:51 »
Има я, новенички 618 страници vs 698 стари.

https://www.novazvezda.com/details.php?id=2959
Въпросът е има ли нещо черно на бяло, че са 618? Примерно едно сканирано ново съдържание или нещо от сорта? Нямам топли чувства към плагиатите, ама също и към интернет фалшификаторите. Нещата са малко като с Киро Харварда. Демонстрира и показва молби за отказ от гражданство, а когато има вече документ, където вероятно пише разни дати, пълно мълчание.
Да не стане и с тази книга нещо такова?

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19529 -: Септември 01, 2021, 23:14:25 »
Леле- Ной се връща на ринга.Отивам за пуканки.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19530 -: Септември 01, 2021, 23:18:44 »
Кво ще да натискаш бре, Кайзере Ей, нямаш никакво уважние към парите, пардон, образованието  на хората в "държавата" ни

Ей заради това ви харвам с Команча - не могат да ви заглавичкат с глупости. Иначе имаме мегдан за какво да се скараме

Не знам що 67  ми е постнала чаршаф - но няма да го прочета. Имам опит от други чаршафи...Сметам да пропусна

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19531 -: Септември 01, 2021, 23:19:56 »
оправяй се с Ной-мен що подкара?Кофти ден?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19532 -: Септември 01, 2021, 23:21:16 »
Брех кви сте жентълмени...направо се втурнахте да ограничаване щетите. Споко! Аз няма да продължа, освен ако канадската гражданка не реши да ме застреля с дълъг постиг с цитати от родната литература :nuts:
Ох, дано Конституцията да не е записана в родната литература, че цитатите са дълги!  :t0328:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19533 -: Септември 01, 2021, 23:22:56 »
Леле- Ной се връща на ринга.Отивам за пуканки.
И за мен пакет! Здравченцето е обещала да няма проблеми със снабдяването!  :popcorn:

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19534 -: Септември 01, 2021, 23:23:22 »
Quote (selected)
Да не стане и с тази книга нещо такова?
Ся, разбирам някой да е хакнал сайта на издателството, че да е сменил 9 с 1 за нуждите на нечие пъклено дело, ма да стои таз ми ти информация до ден днешен ...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19535 -: Септември 01, 2021, 23:24:19 »
Ох, дано Конституцията да не е записана в родната литература, че цитатите са дълги!  :t0328:

За протокола - у Конституцията ни председателят на НС не е фигурант, както и да се гъгнеш

Бегай да почиваш! Аз съм си запазила "мненията" ти

п. п. Вероятно няма да ме послушаш, но те харесвам като събеседник от години. И не е лошо да приключим  спора. Неприятното е, че ще трябва да спреш ти, но не боли
« Последна редакция: Септември 01, 2021, 23:29:39 от Aсол »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11179
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19536 -: Септември 01, 2021, 23:24:29 »
Боже колко съм одъртял!
Никога не съм харесвал бокса, борбата ...но поне ги мислех за мъжки ареали.
Ся и олимпийските ни гордости от там идат! :t1816:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19537 -: Септември 01, 2021, 23:26:42 »
ама също и към интернет фалшификаторите.
Кое трябва да е фалшификата? Едното е от Библиотеката на когреса (PDF-а със съдържанието, което ти си показал), другото е текущата версия на е-магазина на издателството. А има запазени "кеширани" по-стари версии на същата страница в е-магазина.
И разлика преди-сега е все 80 страници.
 
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19538 -: Септември 01, 2021, 23:28:01 »
Всички са чели етикета- един не е чел книгата.Изсякахме горите за простотии.


Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19540 -: Септември 01, 2021, 23:35:12 »
За протокола - у Конституцията ни председателят на НС не е фигурант, както и да се гъгнеш

Бегай да почиваш! Аз съм си запазила "мненията" ти

п. п. Вероятно няма да ме послушаш, но те харесвам като събеседник от години. И не е лошо да приключим  спора. Неприятното е, че ще трябва да спреш ти, но не боли
Аз съм черните ти мисли, затова ме харесваш!
Деловодителите са нужни хора, особено ако изглеждат добре. Но ако настояваш, че председателят на НС е могъща фигура, да бъде на твоето, баба Мика добре се справи, и преди нея дядо Йосиф, става. Само дето ме гложди мисълта ако да беше така, защо една кърджалийска дама зае поста.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23809
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19541 -: Септември 01, 2021, 23:37:54 »
Ако някой си мисли че Тошко лее сълзи за пенсионерите силно греши.
Като стигнат до точката за Гешев ще поставят ново условие първо да гласят за мажоритарни избори - заплатата и шоуто вървят друго кво му трябва на един Африкански.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19542 -: Септември 01, 2021, 23:38:00 »
О, сега гледай "голямото раздаване"- включително и за пенсионери.Чакам още утре "земеделци" да затворят някоя магистрала(било за чушки или мляко,чума или клека по ккошки)зърнари и магистраладжии в София, майки и войници-дори полицаите чакам на пушеща стачка... всички ще ухажват пенсциите- ще се наддава...Потресаващо е колко дащни са всички в опозиция- а имаме уникален случай-изцяло опозиционен парламент!


Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19544 -: Септември 01, 2021, 23:39:50 »
Аз съм черните ти мисли, затова ме харесваш!
Деловодителите са нужни хора, особено ако изглеждат добре. Но ако настояваш, че председателят на НС е могъща фигура, да бъде на твоето, баба Мика добре се справи, и преди нея дядо Йосиф, става. Само дето ме гложди мисълта ако да беше така, защо една кърджалийска дама зае поста.

Така е. И ще трябва говновоз, ако някой се сети са го използва и поръча

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19545 -: Септември 01, 2021, 23:40:00 »
...а имаме уникален случай-изцяло опозиционен парламент!
:ok: :tomtom: И ний сме дали нещо на светът!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11179
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19546 -: Септември 01, 2021, 23:41:22 »
,
Quote (selected)
защо една кърджалийска дама зае поста
.
Не, тва налива вода не в твоята мелница.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19547 -: Септември 01, 2021, 23:42:19 »
мелница,сърма,суплес-както се докопат.Остави ги.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23809
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19548 -: Септември 01, 2021, 23:42:26 »
Днес някъде мернах ДПС дава 100, ГЕРБ цака със 120 на пенсионер ( може и да е било обратното), а дебатите са още в началото. :popcorn:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19549 -: Септември 01, 2021, 23:44:01 »
Отчитайки срока между четенията и оставащите под седмица - заприличва на циганска сватба.Приемам залози ще мине ли някой пси границата 500 лв ?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19550 -: Септември 01, 2021, 23:48:08 »
, .
Не, тва налива вода не в твоята мелница.
 :smokin:
Гарибалдиецо, ако аз има нужда от капитан на кораб, аз не гепвам първия попаднал ми тип, нали така? Ако назнача кока за капитан, ще ми потъне гемийката, независимо, че кокът може да готви! То верно, че в родната политика изборът не е кой знае какъв, ама пък чак толкоз. Всъщност... като се сетя и за майката на нацията, абе я да не почвам на ночь глядя...

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19551 -: Септември 01, 2021, 23:50:00 »
между другото- технически Нинова няма време- представете си вариант-внася партийно правителство в зала и ГЕРБ и ДПС натискат "за" :smokin:  Последните две нищо не губят :smokin:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19552 -: Септември 01, 2021, 23:51:40 »
уелкъм ту Симитли :nuts:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11179
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19553 -: Септември 01, 2021, 23:52:13 »
Тия идиоти, ако наистина започнат такова чикиджийство по бюджета, ще имаме две опции.
Или да ги пречукаме , или да се махаме от кочината.
И Афганистан е приемлива дестинация. :pissed-891:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19554 -: Септември 01, 2021, 23:52:41 »
Днес някъде мернах ДПС дава 100, ГЕРБ цака със 120 на пенсионер ( може и да е било обратното), а дебатите са още в началото. :popcorn:
Обратното е, но ги дават само за 3 месеца.
После след изборите, ако имало правителство, то да се оправя.
Най-щедри са от БСП, след което са Мая и ИТН.
При Мая и ИТН 77% от пенсионерите ще са с еднакви пенсии, тоест с 370 лева.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19555 -: Септември 01, 2021, 23:52:41 »
между другото- технически Нинова няма време- представете си вариант-внася партийно правителство в зала и ГЕРБ и ДПС натискат "за" :smokin:  Последните две нищо не губят :smokin:
Не мога да си представя подобни глупости и дори не ми се налага :smokin:

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8095
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19556 -: Септември 01, 2021, 23:52:52 »
Извинете за любопитството, ама и БСП няма нищо общо с превръщането на България в това, което е в момента? Пак те целите в бяло, а циркът в *****
Сори, ама БСП се явява най-прочистената партия в България в момента. Някои разкарани, някои наритани в ъгъла, но определено най-прочистената.
Сравни примерно с дабългарите. Там Ристьо не само подгъзува на Бочко, но и прави заявления да се коптира с мутрата Томислаф или с мекерето Митов, както доде :smokin:

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19557 -: Септември 01, 2021, 23:54:22 »
а аз мога да си те предтавя Асол- сама срещу Улицата...

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19558 -: Септември 01, 2021, 23:57:07 »
Настроенията в БСП са за връщане на мандата до седмица, щом видяха, че им прецакват актуализацията.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #19559 -: Септември 01, 2021, 23:58:40 »
и излиза след месец Тиквата и заявява"БСП и Радев искаха Властта- дадохме им я.Потопиха страната в хаос.Имаме кандидат за Президент да поправи Грешката и да върне Стабилността...

Само чакам Корнелия да внесе правителството си в зала, вместо да върне мандата.